Singapur jako první stát na světě zrušil poskytování pojištěním hrazené zdravotní péče...

Singapur jako první stát na světě zrušil poskytování pojištěním hrazené zdravotní péče pacientům, kteří se rozhodli dobrovolně neočkovat a nemají k tomu lékařem potvrzený klinický důvod! Model se zvažuje už v Německu po Novém roce a brzy i v Česku, na Slovensku a ve zbytku celé EU! Pfizer tajně přidal do vakcín pro děti nebezpečnou drogu Tromethamine, která způsobuje u dětí srdeční infarkty, ale americká FDA vakcínu i s touto látkou nakonec schválila pro použití na dětech! Proč nám zakrývají Slunce a zavírají nás do lockdownů? Jaká je úloha UV bombardování, které nás drží naživu?

Singapur jako první stát na světě zrušil poskytování pojištěním hrazené zdravotní péče pacientům, kteří se rozhodli dobrovolně neočkovat a nemají k tomu lékařem potvrzený klinický důvod! Model se zvažuje už v Německu po Novém roce a brzy i v Česku, na Slovensku a ve zbytku celé EU! Pfizer tajně přidal do vakcín pro děti nebezpečnou drogu Tromethamine, která způsobuje u dětí srdeční infarkty, ale americká FDA vakcínu i s touto látkou nakonec schválila pro použití na dětech! Proč nám zakrývají Slunce a zavírají nás do lockdownů? Jaká je úloha UV bombardování, které nás drží naživu?

Globalisté se rozhodli začít utahovat šrouby na obyvatelstvu úplně na všech frontách a úrovních společnosti. Snaha o naočkování obyvatelstva i proti vůli občanů je tak obrovská, že městský stát Singapur jako první stát na světě oznámil [1], že přestane občanům poskytovat zdravotní péči hrazenou ze zdravotního pojištění, pokud lidé onemocní a předtím se dobrovolně rozhodnou neočkovat se. Vyřazení občané tak nedostanou žádnou zdravotní péči hrazenou z pojištění, pokud skončí v nemocnici a bude jim diagnostikován Covid-19.

V Singapuru je přitom naočkováno 85% populace a dokonce 18% populace již dostalo i booster. Nemocnice v Singapuru jsou však zaplněné očkovanými osobami, které si nenechali vstříknout booster a toto opatření vlády je tak primárně mířeno na těch 15% stále neočkovaných, přestože na JIPkách leží primárně očkované osoby se dvěma dávkami. Pokud jste poslouchali můj páteční pořad na SVCS, tak přesně o tomto jsem hovořil, že očkováním lidé přijdou o přirozenou imunitu a stanou se závislými na pravidelných boosterech.

Nemocnice v Hong Kongu

V Singapuru je 85% lidí, kteří již měli dávno mít tu slibovanou svobodu a návrat k normálu. A mají? Mají velké kulové a dostávají pozvánky na třetí dávku. A situace je tak kritická, že kdo se nenechá očkovat touto třetí dávkou, bude rovněž považovaný za neočkovaného, podobně, jako zvažují na Slovensku, že kdo si nepřijde pro třetí dávku, bude považovaný za neočkovaného. A tak pořád dokola, každých 6 až 9 měsíců.

Když lidem seberete zdravotní pojištění a začne je bolet zub, půjdou k dentistovi. Ten bude nejprve chtít vidět covidový pas a záznam o očkování. A pokud ho pacient mít nebude, dentista bude požadovat test pacienta. A jestliže test ukáže pozitivitu, pacient si bude muset celý zubařský zákrok uhradit ze svého. Formulace nového opatření v Singapuru je totiž taková, že se hovoří o pacientech s Covid-19 v obecné rovině, nejenom v nemocnicích a na JIP odděleních.

Čím více cyklů PCR, tím více covidu a obráceně. Takto se manažují čísla pandemie

Pacientem je totiž automaticky každý, kdo je pozitivně otestovaný na Covid-19. V tom je ten trik. Takže nejenom, že si péči budou muset hradit pacienti v nemocnici, kteří tam přišli v kritickém stavu s covidem, ale budou si ji muset hradit všichni, kteří onemocněli s covidem, to znamená mají pozitivní testy. A sami víte, že vyrobit PCR test s pozitivním výsledkem je hračka, na zakázku vám pozitivní test vyrobí jakákoliv laboratoř v ČR, nabídky jsou i na internetu.

Stačí totiž PCR vzorek nechat cyklovat ve více než 30 cyklech, aby test vyšel pozitivně. Takže, když nemocnice chce, udělá pomocí PCR testu pozitivního pacienta z každého, kdo do nemocnice přijde. Přesný postup tohoto falšování výsledků nám do redakce zaslal náš čtenář, zaměstnanec PCR laboratoře ze Středních Čech a důkladně popsal postup, jak se vyrábí na zakázku zaručeně negativní a zaručené pozitivní testy. Celé je to vlastně o cyklech.

PCR testy a krevní testy na antigeny

Pokud se udělá málo cyklů, než je předepsáno, výsledek vyjde vždy negativně. Pokud se udělá významně více cyklů ve vývojce, než je doporučeno výrobcem, výsledek vyjde vždy pozitivně. A pokud si nemocnice dělají testy samy, tak si nemocnice mohou vyrábět tolik pozitivních pacientů, kolik chtějí a potom účtovat pojišťovnám mamutí faktury za péči o covidové pacienty. Takže v Singapuru už odpírají z pojištění hrazenou zdravotní péči neočkovaným.

Takže nejenom zákazy vstupů do obchodů, nákupních center, divadel a vlaků, ale už dokonce nebudete moci bez velkého balíku peněz ani k doktorovi, protože v Singapuru je komerční zdravotní péče bez pojištění jedna z nejdražších na světě. Takže to celé vede k tomu, aby se těch 15% lidí nechalo donucením naočkovat, ale současně jde i o těch 85% naočkovaných, aby to pro ně bylo varováním, že když si nepřijdou pro booster, budou označeni rovněž za neočkované. Tohle je naprosto dokonale vymyšlené.

Americká FDA se dopustila de facto zločinu, schválila Pfizeru dětskou covidovou vakcínu i přesto, že obsahuje drogu klinicky prokazatelně spojenou s infarkty malých dětí a mládeže

A je pouze otázkou času, kdy neočkovaní neuzavřou životní pojistku a dokonce ani hypotéku, protože banka řekne, že neočkovaná osoba je ohrožená na životě, že by mohla umřít a přestat platit splátky hypotéky, a proto riziko je vysoké a banka neposkytne neočkované osobě hypotéku. A nejen hypotéku. Brzy už ani spotřebitelský úvěr, protože i krátkodobý úběr je ohrožen, pokud neočkovaný člověk skončí v nemocnici a nesplácí, že? Globalisté mají zkrátka v rukávu celou řadu nátlakových mechanismů, přičemž zákaz chození do práce bez očkování bude tím prvním opatřením, které můžete v blízké době v ČR a na Slovensku očekávat. A co děti?

Vakcína Pfizer pro děti

Tak u těch je to ještě horší. Společnost Pfizer byla přistižena, že do upravených covidových vakcín pro děti přidala drogu zvanou Tromethamine [2], která má prokázanou kontraindikaci s hormony, které produkuje v krku brzlík. V něm se produkují T-lymfocyty, základní bojové prvky dětského imunitního systému a droga způsobuje autoimunitní reakci, kdy droga donutí T-lymfocyty zaútočit na srdce dítěte. Dítě v některých případech postihne srdeční arytmie a posléze infarkt.

Americká FDA však přesto vakcínu pro děti schválila, a to i s vědomím, že obsahuje tuto pro děti nebezpečnou drogu. A proč vymysleli vakcínu pro děti? Protože nutili děti nosit roušky přes rok a půl, takže děti ztratily přirozenou imunitu, jsou z nich trosky a potřebují komerční imunitu, vakcínu a pravidelné boostery. Big Pharma tak z dětí udělá stejné otroky nekonečných vakcinací, jako právě teď dělá z dospělých lidí.

Práškování oblohy a lockdowny mají skrytou úlohu, zabránit lidem v kontaktu s tvrdým dezinfekčním UV zářením ze Slunce

Globalisté uzavřeli lidi i s dětmi doma, zabránili sociálním stykům a tím pádem imunizaci obyvatelstva přirozenou cestou. Více jak rok a půl trvající izolace a nošení roušek a respirátorů zlikvidovaly v lidech část přirozené imunity, ale ne natolik, aby se nedala nabrat zpátky. Jenže vakcíny podle všeho likvidují zbytky přirozené lidské imunity a činí člověka závislého na trvalém očkování.

Všimněte si, jak očkovaní lidé najednou zjišťují, kolik mají vedlejších nemocí a příznaků, které nikdy neměli. Plíce trpí projevy cystické fibrózy, lidé nejsou schopni bez zadýchání vyjít po schodech jedno jediné patro, infekční nemoci, permanentní vodnatá rýma, kašel, vyrážky. Toto všechno jsou projevy nemocí organismu, který přišel o přirozenou imunitu. A protože na podzim klesá nad krajinou intenzita slunečního záření, klesá tím úroveň dopadajícího dezinfekčního UV záření, které jinak likviduje viry.

Čerstvý obrázek práškování od našeho čtenáře, Brno – Tuřany, 9. listopadu 2021

A čím více podivná letadla práškují oblohu a zatemňují ji, o to méně UV záření na nás dopadá a tím lépe přežívají a šíří se viry. Proto pravidelně od podzimu do jara propukají respirační nemoci, protože máme okolo sebe nedostatek tvrdého a silného UV záření ze Slunce. Celá planeta je složitý organismus a když kdokoliv začne provádět geoinženýrství a zatemňovat oblohu, tak je jasné že se to projeví na zdraví obyvatelstva. Vysoké dávky UV záření člověku škodí, ale nedostatek UV záření naopak může člověka zabít, protože se tolika virům a jejich bujení nedokáže tělo bránit. A o to méně se dokáže bránit, když globalčiky nám zakazují se přirozeně imunizovat a stýkat s lidmi, protože o to více je potom člověk oslaben před viry. A když potom člověku ještě zatemní práškováním oblohu, o to méně UV dezinfekčního záření působí na člověka a ovzduší.

Tam, kde se nepráškuje a nemají ani lockdowny, covid prakticky jako by nebyl. Lidem prostě nikdo nebrání v kontaktu s UV zářením ze Slunce

Celé je to obrovský monstrózní plán, doslova jako se sci-fi filmu, jenže tohle není film, to je realita. Každé ráno a každý den práškují, aby co nejméně UV záření dopadalo na Evropu. O to více každý den rostou covidová čísla. A když nerostou dost rychle, PCR laboratoře to ošéfují a zvýší počty cyklů, aby pozitivní testy povyskočily. Všimněte si, že tam, kde svítí Slunce intenzivně po celý rok a nikdo tam nepráškuje, např. v Africe, žádnou covidovou krizi nemají.

A teď pozor! Na závěr malý detail, schválně, jestli vám to dojde. Co se stane, když lidi zavřete do lockdownů a vyhlásíte zákazy vycházení? A to třeba i v zemi, kde je intenzita slunečního záření vysoká, třeba v Izraeli? Ano, tušíte správně. Lockdowny zamezují lidem kontakt se slunečním venkovním UV zářením. Už chápete, proč minulý rok na Slovensku povolovali lidem opouštět lockdowny jenom v nočních hodinách? Panečku, to je překvapení, jak to najednou dokonale do sebe zapadá.

Vakcíny pro děti jsou největší zrůdností současného covidového teroru

Práškování, lockdowny, naše božské Slunce (Žehova) a nárůsty nemocí, když lidé se nestýkají a nemají dostatek UV záření kvůli zapráškované obloze, anebo kvůli lockdownům, nebo kvůli obojímu. A víte, proč se nepráškovalo vloni na jaře? Protože v celé Evropě byly lockdowny, lidé byli doma, nechodili na Slunce na UV dezinfekci, takže nebylo potřeba práškovat. Konceptuální obraz děsivého plánu globalistů na vytvoření permanentně churavé lidské rasy, která nebude dezinfikována UV zářením, které budou napouštět jedovaté roztoky do žil a udržovat lidi při životě jen v případě poslušného chození na boostery a na nepodmíněných příjmech a dávkách v izolovaných prostorách. Ano, tohle napsat před 10 lety, bude to považováno za sci-fi. A dnes je to děsivá realita. Stačí se rozhlédnout okolo sebe a nahoru, na oblohu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

PCR testy z židovských laboratoří na výrobu biologických zbraní, krytými pod názvy “farmaceutické” mají být jako jedinné uznávány proto, protože jsou spolehlivým šiřitelem nákazy. K zji´štování covid pozitivity jsou naprosto nevhodné a neúčinné. Zjištěná pozitivita PCR testem má původ v právě v tom testu, kterým byl “testovaný” nakažen.

juraj788
Návštěvník
juraj788

Otázka
ak som PCR pozitívny, po karanténe som po prekonaní?

pretože ak máme teraz tresnem 50 % očkovaných, denne 3000 , 90000 meacne pozitívnych
doteraz bolo neviemkoľko pozitívnych dokopy
tak už sme ho prekonali všetci, skoro, či?????

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Kam vstoupí Lidovec , neb StoPkář na 1000% vyroste maxilmálně” BOLŠEVNÍK”!!!

PaVo
Návštěvník
PaVo

https://www.bitchute.com/video/dqzh6vQXeHv4/

toto video je pro ty, kteří už dříve viděli některé některá od tohoto člověka ještě z Austrálie ( Jaris bude vědět o něm ), jmenuje se Max, bydlel v chatě, v lese a začali po něm jít policajti, tak zmizel do Mexika, odkud pokračuje ve své dřívější činnosti burcujícího proti covid fašismu.

Eeu
Návštěvník
Eeu

K úmrti zpěváka Miroslava Žbirky.
Na 100% byl očkovaný proti kovidu i když to nikde není oficiálně zmiňované. Stejně jako statisíce lidí měl rodinné vazby na slovenské příbuzné a musel se očkovat aby je mohl navštěvovat. Druhá věc je, zda podléhal darebné propagandě a očkoval se s nadšením. Každopádně upřímnou soustrast pozůstalým.

Administrator
Admin

Informaci o tom, že Žbirka byl očkovaný, přinesl slovenský deník SME:

https://domov.sme.sk/c/22781391/zbirka-miro-mekyy-umrtie.html?ref=st-bno-1

angel
Návštěvník
angel

nikdo se nemusí očkovat , už s tím přestaňte !

a už vůbec ne kvůli nějakým návštěvám … a je lhostejné , koho má kdo navštěvovat , jde o život a vy to stále nechápete , že primitivní pudy – ,, já musím vidět vnoučátka ,, – vás doženou tam, kde vás chtějí mít !

KOOPERATIVA.SK
Návštěvník
KOOPERATIVA.SK

KOOPERATIVA.SK
Článok 17 Výluky
4. Poistenie sa nevzťahuje na poistnú udalosť, ktorá nastane v dôsledku liečby alebo zákrokov, ktoré neboli ordinované kvalifikovaným lekárom s platnou licenciou v danom obore, alebo liečba sa uskutočnila v zariadení bez platnej licencie a liečby alebo zákrokov, ktoré majú experimentálnu povahu.

VŠEOBECNÉ POISTNÉ PODMIENKY PRE ŽIVOTNÉ POISTENIE VPP 720
https://kooperativa.sk/content/userfiles/insuranceterms/720%20-%20VPP%20pre%20%C5%BEivotn%C3%A9%20poistenie.pdf

Josef
Návštěvník
Josef

Také je to 100MILIARDOVÝ TUNEL starých tunelářů ze Slovenska, kteří okradli Čechy o státní podniky a bilióny. Kradou od 90. let jak afričtí diktátoři!

Babiš majitel testovacích nosošťourových PCR center, Luftjarda Tvrdík & Hamáček dovozci zašpiněných roušek a nosošťour od čínské mafie, Chrenek (nemocnice AGEL, dodavatel vakcín AVENIER), Haščák & Dospiva (nemocnice PENTA) vysávají týdně 437 269 korun za jednoho pacienta s chřipkou alias covidem na JIPce!

Chazar Babiš – za socialismu referent PZO Petrimex Bratislava v Maroku, udavač StB
Chazar Chrenek – referent PZO Kerametal Bratislava, udavač StB
Chazaři Haščák a Dospiva – spolužáci na diplomatické škole MGIMO,v Moskvě 1987 až 1993, synové StBáků

Na COVID PODVODU nakradli 100 MILIARD KČ!!!!!!!!

Zatímco jimi provozované české nemocnice “NEMAJÍ PENÍZE” ani na nákup urologického laseru v ceně 3,7 milionu Kč nebo operačního robota Da Vinci, který stojí 60 milionů Kč!

Porovnejte si, že místo covidu mohly všechny regionální, malé a střední nemocnice, mít kvalitní vybavení a poskytovat pacientům kvalitní péči namísto archaických operací a la rok 1950!

Robot Da Vinci Xi, cena 60 milionů Kč
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/robot-da-vinci-xi-operace-zhoubnych-nadoru-masarykuv-onkologicky-ustav.A180605_135312_brno-zpravy_dh

Hyperbarická komora, cena 100 milionů Kč (mrtvice, embólie, nekrózy u diabetiků)
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/starou-hyperbarickou-komoru-v-ostrave-nahradi-nova-za-100-milionu-40367068

Urologický Holmium laser 200W na operace prostaty, cena 3.743.135,- Kč
https://smlouvy.gov.cz/smlouva/2902070

Urologický Holmium Laser 30W na ledvinové kameny, cena 1.200.000,- Kč
https://medicina.hospimed.cz/obory/urologie/holmium/

Operační laser s příslušenstvím, cena 3.670.500,- Kč
Laser operační CO2 pro ORL, cena 2.661.286,- Kč
YAG laser MultiPulse HoPLUS, cena 1.578.400,- Kč
Smlouva o výpůjčce – laserový systém AURIGA, cena 2.190.500,- Kč

Viz Smlouvy několika fakultních nemocnic v Registru smluv
https://smlouvy.gov.cz/vyhledavani?searchResultList-limit=50&do=searchResultList-setLimit&contract_id=&version_id=&publication_date%5Bfrom%5D=&publication_date%5Bto%5D=&subject_box=&subject_name=&subject_idnum=&subject_address=&party_box=&party_name=&party_idnum=47907193&party_address=&contr_num=&sign_date%5Bfrom%5D=&sign_date%5Bto%5D=&contract_descr=&sign_person_name=&value_no_vat%5Bfrom%5D=&value_no_vat%5Bto%5D=&value_vat%5Bfrom%5D=&value_vat%5Bto%5D=&value_foreign%5Bfrom%5D=&value_foreign%5Bto%5D=&foreign_currency=&file_text=&all_versions=0

comment image

Daniel
Návštěvník
Daniel

Nevíte někdo, proč ještě nejsou zakázány UV lampy?

kira
Návštěvník
kira

Jo taky mě to napadlo 🙂

nikon
Návštěvník
nikon
Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Vakcinace proti Covidu je globální hybridní válka obřezaných bestií proti zbytku světa.

Nevím na co všichni ještě čekáme?!

vláda - vlastizradci
Návštěvník
vláda - vlastizradci

Rothschild a akcionári FEDU nemajú nič spoločné s normálnymi Židmi.
Rovnako ako chazar Babiš nemá nič spoločné ani s Židmi, ani s Čechmi.
Prosím nepleťte si pojmy.
Rothschild rád obetuje 10 miliónov ľudí židovskej národnosti, rovnako ako Babiš obetoval 10 miliónov ľudí českej národnosti.
Čechov začal očkovať chazar Babiš.
Celú planétu začali očkovať Rothchildi, Rockefelleri, Morgani, …
Ale máš pravdu v tom, že českú vrcholovú politiku ovládajú psychopati, spomedzi ktorých majú mnohí židovskú národnosť.
Podstatná však nie je národnosť, ale to, že v politike sú samí psychopati, pre nich národnosť nemý význam