Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý...

Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý měsíc tvoří očkované osoby, ale málokterá onemocní, pouze virus roznáší! Na Islandu mají očkovaní podle dat 7x vyšší pravděpodobnost nákazy Deltou než neočkovaní a hlavní hygienik už vystoupil v televizi a prohlásil, že lockdowny a opatření by mohly zůstat na Islandu po dobu až 15 let! A na Gibraltaru bylo naočkováno 99% obyvatel, ale od té doby se počet nových případů denně zvýšil o více než 2500% a nebere to konce!

Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý měsíc tvoří očkované osoby, ale málokterá onemocní, pouze virus roznáší! Na Islandu mají očkovaní podle dat 7x vyšší pravděpodobnost nákazy Deltou než neočkovaní a hlavní hygienik už vystoupil v televizi a prohlásil, že lockdowny a opatření by mohly zůstat na Islandu po dobu až 15 let! A na Gibraltaru bylo naočkováno 99% obyvatel, ale od té doby se počet nových případů denně zvýšil o více než 2500% a nebere to konce!

Pokud máte ve svém okolí očkovaného člověka, dávejte si opravdu velký pozor, protože se ve skutečnosti už nemusíte dívat na kolegu, kamaráda, spolupracovníka, nebo na rodinného příslušníka, ale na chodící biologickou zbraň a super-spreadera, tedy super-přenašeče, jak je dnes moderní říkat mezi liberálními covidisty.  Nová data ze Singapuru, Islandu a Gibraltaru s naprostou jistotou vyvracejí tvrzení, že za šíření viru prý mohou neočkované osoby. Naopak, je to úplně obráceně, oficiální data to natvrdo potvrzují a připouští to dokonce už i agentura Reuters, jen pouze o několik měsíců později po Aeronetu. Údaje zveřejněné singapurskou vládou ukazují, že 3/4 případů Covid-19 zjištěných v uplynulém měsíci byly u očkovaných osob.

Testy používané v Singapuru

Statistiky, o nichž informovala agentura Reuters [1], přicházejí v době, kdy Singapur začíná rychle zvyšovat počet očkování a stále méně lidí zůstává neočkovaných. Z celkem 1 096 případů Covidu potvrzených v posledních 28 dnech bylo 44% očkovaných dvěma dávkami mRNA roztoků Pfizer, 30% dostalo jednu injekci a jen 25% bylo neočkovaných.Vzhledem k tomu, že v Singapuru je očkováno stále více lidí, budeme svědky toho, že se mezi očkovanými lidmi bude vyskytovat více infekcí,” vysvětlil Reuters děkan fakulty Saw Swee Hock School of Public Health při National University of Singapore (NUS) Teo Yik Ying.

Singapur má nakažené hlavně z řad očkovaných ze tří čtvrtin nových případů, na Islandu mají očkovaní 7x vyšší pravděpodobnost, že se nakazí

Poté, co připustil, že v blízké budoucnosti onemocní Covidem více očkovaných lidí, Yik Ying bizarně naznačil, že dokud nebude očkováno 100 % občanů, šíří infekci ti, kteří očkováni nejsou. Odmítl ale vysvětlit, proč se očkovaní nakazí tak snadno a proč zůstávají infekční a sami šíří virus, i když jako očkovaní by neměli. Na to Reuters odpověděl takto: “Je důležité to vždy porovnávat s podílem lidí, kteří zůstávají neočkovaní,” řekl Yik Ying. “Předpokládejme, že Singapur dosáhne 100% podílu plně očkovaných… pak všechny infekce budou pocházet od očkovaných lidí a žádná od neočkovaných.

Vakcinace v Singapuru

Pokud tuto odpověď se zděšením nechápete, tak nejste sami. Pan děkan de facto zopakoval, že plně očkovaní šíří virus, protože jsou ve společnosti ještě neočkovaní lidé. Ale až bude společnost plně očkovaná, potom veškeré šíření mutací půjde na vrub očkovaným. Singapurský Kocourkov? Ne ne, singapurské chucpe, a pěkně vypasené, macaté! Singapur je přitom země, kde již 75 % obyvatel bylo očkováno, používají tam vakcíny společností Pfizer a v menší míře Moderna.

Island je ze 70% plně očkovaný, ale více jak dvě třetiny nových nákaz tvoří právě očkovaní

Jenže, to zdaleka není všechno. Na Islandu je naočkováno 70% populace a poslední data ukazují obrovský nárůst nový případů nákazy [2]. Uveřejněné grafy islandských epidemiologů nepotřebují komentáře, nové případy nákazy připadají v průměru ze 60 až 70% každý den na očkované osoby, což jsou data v konzistenci s informacemi ze všech zemí světa v posledních dnech. Jako první začala tato data proudit už minulý týdne z Izraele, nyní se ukazuje, že i v dalších zemích je to úplně stejné.

Nejednalo se tedy před několika týdny o žádný hoax a konspiraci Aeronetu, ale opět jsme pouze v předstihu provedli projekci reality, která nás čeká. Očkované osoby na Islandu tak mají podle údajů až 7x vyšší pravděpodobnost nákazy než neočkované osoby. A až bude očkováno 100% všech obyvatel, dojde opravdu na slova děkana z fakulty v Singapuru, protože 100% všech nových případů bude pocházet ze 100% od očkovaných osob. A proč se tedy nechat očkovat?

Reuters začíná nerada pouštět pravdu z Aeronetu, ale vyvažuje to damage control taktikou na obranu vakcín, očkovaní prý díky nim moc neonemocní mutací

Reuters vám to vysvětlují, že díky očkování se sice nakazíte tak jako tak, budete roznášet virus tak jako tak, ale budete mít prý jen mírné příznaky, neonemocníte vážně. Jenže, tenhle příběh, jakkoliv by zněl třeba i logicky, má jednu zásadní vadu na kráse. Vlastně ne jednu, ale hned 3 vady. Za prvé, jak je vůbec možné, že očkovaný člověk je super roznašeč, když imunita po vakcíně by měla viry, a to i ty zmutované, zabíjet?

Za druhé, jak je možné, že drtivá většina vakcinovaných se nakazí mutací tak snadno v tak obrovských počtech, když historicky je prokázáno, že vakcíny nemusí ochránit proti mutacím jen u určitého procenta populace v řádech jednotek procent, ale v tomto případě hovoříme o číslech jako 60 až 75% nakažených z řad očkovaných osob? A za třetí, proč tolik neočkovaných osob nemá žádné příznaky? Opět zde statisticky vidíme nesmysl, kdy na desítky procent populace virus nijak neúčinkuje. Jak to lze tedy vysvětlit?

Je libo mutační přitažlivost?

Farmaceutické firmy budou tvrdit, že číslo nakažených očkovaných je sice vysoké, ale mají mírný průběh právě díky vakcíně. Jenže, co když je to tak, že ten mírný průběh by měli ti lidé tak jako tak, i bez vakcíny? Aha? Chápete už, proč ti dobytkové politici, epidemiologové a tučně zaplacení propagátoři vaxu tak zuřivě bojují proti neočkovaným? Protože ono to má svůj důvod. To není o tom, že by byli takovými vyznavači a obdivovateli vakcín, ale protože se bojí provalení pravdy, že najednou to někdo prokoukne a zakřičí na plné kolo: “Císař je nahý! a hned vzápětí lidem dojde, že to očkování je kalech! Ti lidé by totiž měli na zmutovaný kmen stejnou mírnou reakci tak jako tak, bez ohledu na očkování. Jenže tím by došlo k provalení skutečného záměru celého plánu na zavedení Total Control.

Hlavní islandský epidemiolog to řekl na plnou hubu, opatření budou možná muset zůstat v platnosti příštích 15 let

Bez očkování by nebylo možné zavádět apartheid, který je nezbytný pro zavedení sledovacích a kontrolních systémů, pasů, skenerů, aplikací a zákonů, a bez těch by nebylo možné lidi omezovat na pohybu, na občanských a lidských právech. A bez toho by nebylo možné zavádět lockdowny. A bez lockdownů by nebylo možné zavádět digitální ekonomiku a Home Office. A bez toho by nebylo možné zavádět bankovní identity, bezhotovostní společnost, elektronické volby, volby pomocí poštovního hlasování a nepodmíněný příjem. A bez toho by nešlo provádět Velký reset na přeprogramování společnosti ze svobodných lidí a národů do éry novodobých nevolníků a otroků v elektronickém a epidemiologickém koncentráku.

Hlavní islandský epidemiolog navíc naznačil, že některá omezení týkající se COVID-19 mohou zůstat v platnosti až patnáct let. Ano, opravdu. Þórólfur Guðnason, lékař, který působí jako hlavní epidemiolog islandského ředitelství pro zdraví, byl dotázán novinářkou Esther Hallsdóttirovou, jak dlouho by tato pravidla měla platit. Guðnason byl dotázán, zda neexistuje jasné východisko z epidemie, když se nyní navzdory očkování navrhují opatření, a zda bychom mohli být v příštích pěti, deseti nebo patnácti letech na pokraji restrikcí. Jeho odpověď byla jasná. Navzdory 75% proočkovanosti v zemi islandský vrchní epidemiolog souhlasí s tím, že v příštích “pěti, deseti nebo patnácti letech” mohou být nutná omezení. Panečku, natvrdo, protože na goyim musí být přísnost.

Na Gibraltaru jsou očkovaní skoro všichni, ale denně narůstá počet nových případů o 2500%

A největší pecka je to na Gibraltaru. Tam bylo naočkováno 99% populace a poslední data ukazují, že od té doby tam denně narostl počet nových případů o 2500% a není to k zastavení. Ano, je vymalováno. Na Gibraltaru nárůst počtů nakažených už nelze svádět na neočkované, ne ne! Je vymalováno, tupost goyim bude po zásluze odměněna trvalým a několikrát za rok se opakujícím a povinným přeočkováním, nic jiného nemají globalisté v plánu. Bez pasu se nikam nedostanete, ani hypotéku už brzy nedostanete bez naočkování.

Banky už nyní podle informací německého tisku zvažují, že neočkovaným lidem budou jinak hodnotit hypotéky, protože představují vyšší riziko, že onemocní a nebudou schopni splácení, nebo že by lidé mohli i umřít, když nebudou mít experimentální roztok v krvi. Ne ne, drtivá většina goyim se podvolí a poslušně bude stát několikrát do roka ve frontě na novou aktualizaci a upgrade vakcíny. Takže, až zase uslyšíte nějakého ovčana plkat o tom, že za novými případy šíření viru stojí neočkovaní, pošlete mu tento článek. Realita je prostě třeskutá a jediný rozdíl mezi námi a mainstreamem je v tom, že prostě u nás o tom čtete v předstihu několika měsíců. A tím je to dané!

Nejen o tomto vývoji situace budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme i další hlavní události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Fero
Návštěvník
Fero

Skoro 700 príspevkov, myslím ze to tu ešte nebolo.

Jana
Návštěvník
Jana

Reakce lidí na petici – Mark Dice “They Want to Arrest and Jail All Unvaccinated Adults!”

https://www.youtube.com/watch?v=TBRLUGMeBL4

Amen Awoman
Návštěvník
Amen Awoman

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Xavier Naidoo, zpevak z nemeckeho Mannheimu (Söhne Mannheims), ktereho RTL a Dieter Bohlen vyhodili z poroty Deutschlandsucht den Superstar (DSDS) kvuli tomu, ze pry rozsiruje konspiracni teorie..napsal novou pisnicku se jmenem WohnHAFT in Deutschland. (wohnhaft = bydliste, HAFT = vezeni…. Pisen na Team Corona-opatreni v Nemecku.
Pisen je ale „uspesne“na Internetu cenzurovana, mazana

Historik
Návštěvník
Historik

Míša Koudelka už dostal rozkaz.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Koudelkovi hori koudel za prdeli. Bude zrejme suspendovan. Lidove kopnut do zadnice.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Až teď jsem si doposlechl páteční pořad s panem VK a nad poslední odpovědi posluchačce ohledně příchodu velkého bílého muže z vesmíru jsem se bohužel usmíval, protože tuto jeho domněnku lidi čekající na spasitele ochotně přijmou za fakt, i když ti věřící v boha nejspíše zklamal, protože ti se už se nemohou dočkat příchodu toho boha se sítem na zrno a plevy…

Otázka zněla, zda se od těchto z vesmíru dá čekat naše záchrana nebo spíše likvidace, což zodpovězeno nebylo a ani nemůže být. Na světě neexistuje nikdo, kdo by znal záměry mimozemšťanů a jenom jsou odhadovány dle známé poučky “podle sebe soudím tebe”, jenže jejich uvažování a záměry nemusí vůbec odpovídat těm lidským na Zemi.

Domněnky pana VK nepovažuji za možné z toho důvodu, že pokud by to mělo být tak, že nad touto planetou jsou vlastníci či páni , tak jsou i nad správci, tj. domem Sion, uměli by si nás sami svými technologiemi a jednoduššími způsoby zlikvidovat dávno, a SION samozřejmě taky. Takže by dům Sion nepotřeboval opícháváním lidí na planetě je zparalyzovat, protože to nic neřeší.

Srovnání s nějakým kmenem, který zlikvudoval své vládce, když uviděl mocnější je nádherně pohádkové, ale nic víc, protože pokud by někde přistáli mimozemšťani, nebude to mít efekt vlivu na lidi po celé planetě, aby likvidovali bankéře domu SION i tam, kde o nich nikdo nebude vědět. To je stejné, jako se ptám věřících v boha, kam vlastně ten váš domnělý spasitel přijde, na kterém místě planety bude dělat ten tzv. poslední soud? Na obloze, na kterou protinožci planety vidět nebudou a nebo jim vstoupí do hlav? Pak vyvstává otázka, proč potřeboval roznašeče překládaných paskvilů tzv. boží vůle či desatera a nevstoupil jim do hlav na začátku.

Otázka mimozemšťanů se občasně vytahuje na povrch kdy a proč, to je, kam bych směřoval přemýšlivé lidi.
Schovávání se za satana už prostě není dostačující, protože pohádka praskla. Bůh i dábel jeden jest, Vatikán skončil s předstíráním, tak se vytáhne záložní pohádka stylu šípkové růženky…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Bůh i dábel jeden jest

Neubližuj si PaVo takovými řečmi.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Lightsabere, neubližuji si, stojím si za tím. Právě jsem se dočetl u dalšího článku, že věřící v boha pod nickem Pravda boží zvítězí nás dva považuje za jednoho, a sice že si sám píši se sebou.

Neumím si představit, že by měli takovíto lidé být bohem odměněni rájem, když jsou takto podlí. A jsem velmi rád, že žádný posmrtný život není, že tu svou drzost si mohou dopřát jen do smrti.

Petr Prime
Návštěvník
Petr Prime

Neumím si představit, že žádný posmrtný život není. A jsem velmi rád, že jsem nepropadnul těm kecům sepsaných podle boha, co si hraje na Boha, který nás uzavřel v tomto hologramu.
Prvotní zdroj musíme hledat v sobě a né někde v knihách, nahoře nebo dole… Pokud se teda nechcete modlit k entitě, která nás stvořila jako otroky k obrazu svému… Lidské tělo je jenom skafandr pro život na této planetě v této hustotě.

Armica
Návštěvník
Armica

Číňané byli v úžase z toho, co se dělo na noční obloze.¨
https://www.youtube.com/watch?v=1t94NCE1jYE
(Že by začal Haarp blbnout ? Nebo něco jiného )

Surikata906
Návštěvník
Surikata906

No, ale dost podobné to bylo u nás. Myslím že nás to trochu obešlo, ale stejně bylo vidět, že se blýská pořád.

PS: Není to náhodou ruské video? Já tam nic čínského nevidím.

angel
Návštěvník
angel

surikato , to je šumák , že to má ruské titulky …. neslyšíte čínštinu natáčejícího ?

4fun
Návštěvník
4fun

Kill Gates (Brány Smrti) …
… Když necháte lidi komunikovat …
… všechny negativní věci o vakcínách se rychle rozšíří mezi lidi …
… a sociální media to dělají ještě horší 🙂

BILL GATES SAYS THE PUBLIC MUST BE SILENCED
https://www.youtube.com/watch?v=wXONznfzxnw

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Prostě se nechte dobrovolně a bez keců vyzabíjet či zmrzacit.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Pokud se necháte očkovat, získate zpět svoji svobodu. Á…je to pryč.

Laffy
Návštěvník
Laffy

clanek popisje co tu bylo zmineno nedavno..rozdilne ceny pro staty
celkove nejdulezitejsi z teto zpravy je ten prvni odstavec vicemene
https://cnn.iprima.cz/vakciny-proti-covidu-jako-dobry-byznys-pfizer-a-moderna-je-zdrazily-az-o-ctvrtinu-30730
Farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna v posledních smlouvách s EU navýšily ceny za vakcíny proti COVID-19. V případě Pfizeru je cenovka vyšší zhruba o čtvrtinu, Moderna je dražší asi o deset procent. Napsal to v neděli web Financial Times (FT), který získal k částem dohody přístup a podle nějž si firmy vyjednaly zvýšení cen kvůli obavám ohledně vedlejších účinků jiných očkovacích látek a diskusím o nutnosti dalších dávek pro již plně naočkované lidi. Pfizer a Moderna obsah svých smluv nekomentují.