VIDEO: Show Jana Krause – host Michael Kocáb, téma Miloš Zeman a...

VIDEO: Show Jana Krause – host Michael Kocáb, téma Miloš Zeman a zoufalství

Pánové Jan Kraus a především Michael Kocáb, jsou zastánci polistopadové proamerické politiky “pravdy a lásky” největšími, pan Kocáb dokonce představitelem velmi aktivním. Jestliže články Aeronetu jsou už dlouho o tom, jak USA končí a nastupuje Východ a že hlavním nebezpečím Evropy je její islamizace a že Aeronet proto obhajuje politiku prezidenta Zemana, pak je radostné sledovat, jak pravdoláskaři jsou stále více nuceni tento fakt přijímat a jak jim z toho hrabe.

Ve velkém se to projevilo při návštěvě čínského prezidenta v Praze (neříkám, že je nutné nastupujícímu vlivu Číny tleskat, fakt ale je, že celý svět je nucen to respektovat), kdy kníže Schwarzenberg s Kalouskem jako dva zoufalci běhali s tibetskými vlajkami. A dnešní pořad Jana Krause opět potvrdil, v jaké slepotě pravdoláskaři žijí (žili?) a že jim nezbývá než přijmout skutečnost, že jejich slavné USA prostě končí.

A to, co v pořadu předvedli, nelze nazvat jinak, než trapnost!

Michael Kocáb

Nad čím ale zůstává rozum stát, že totiž pánové i přesto, co se děje v Evropě a že islamizace Evropy jede v plném proudu, pořád vidí největší nebezpečí v prezidentu Zemanovi a záchranu v EU.  Jo, tomu se říká vlastenci… Vlastenci Kalifátu s názvem Evropský svaz socialistických republik přesně tak, jak to Marx vymyslel a Havel začal realizovat.

Na adresu pana Kocába – dnes je rád, že má děti a hudbu, ale jinak je očividně rozladěný. No, i tak vypadají Boží mlýny, nemá-li člověk svědomí – viz zde  (pozn. zombie “označuje úplně zotročenou osobu nejčastěji pod vlivem omamných látek, slepě či nevědomě vykonávající příkazy jiného člověka, který ji ovládá”)

-Pozorovatelka-   6.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mikchuj
Návštěvník
Mikchuj

To jsou dva ubožáci. Ať se navlečou do tibetské vlajky – státu, kde bylo jako poslední na světě zrušeno nevolnictví – a daj pokoj.

Jani
Návštěvník
Jani

To, že se politici vymlouvají, že “o tom nevěděli” je pravda… tak se mi vymlouval jak Kalousek, tak Bursík, když jsem se jich zeptala, proč jednomyslně jejich vláda odkývla dodávku 12 mil dávek vakcín na prasečí chřipku od firmy Baxter, která byla ve Vídni v té době vyšetřována pro možný pokus o genocidu (do 16 laboratoří několika zemí EU počátkem r. 2009 rozeslala vzorky vakcín na sezonní chřipku, infikované živými viry smrtelně nebezpečné ptačí chřipky, které ji dodala WHO – OSN. V ČR onemocněly a pošly fretky, na důvod se přišlo, a tak možná byly zachráněny miliony Evropanů). Kvůli této kauze na můj podnět v r. 2012 (bývalou) vládu M. Topolánka kriminálka nakoneč prošetřovala. Jak myslíte že zněl závěr? “Vláda nepochybila”… Bývalá ústavní soudkyně mi řekla, že bychom mohli zažalovat firmu Baxter i jako občané. M. Bursík mi nakonec řekl, že je dobře, že se o to zajímám. Řekla jsem mu, jestli si uvědomuje, že se taková kauza může opakovat. Článek na to téma jsem dala S. Slonkové. J.X. Doležalovi, M. Komárkovi a informovala jsem všechny poslance. Článek vyšel tenkrát myslím jen na NWOO a INFOWARS.

Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Když se dva kokoti sejdou,je z toho vždy kokotina…!!!

kurvos
Návštěvník
kurvos

Kocábe, ty jsi jen špinavý vlastizrádný zmrd a jak tě osobně potkám, nafackuju ti jak malýmu frackovi! Hajzlíku jeden.

Jen pravdu
Návštěvník
Jen pravdu

Naprostý souhlas, Kocáb je abnormální nula a zrádce,

Frank
Návštěvník
Frank

Tak se sejdou dva čuráci.

Rorýs
Návštěvník
Rorýs

V letech 82-87 zákaz a najednou, takový obrat, zákaz najednou mizí, točí sebevědomě pojaté klipy, točí film a dokonce mu umožnují přístup k mocným (iniciativa MOST). Má někdo vysvětlení?

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Na příkaz KGB, realizováno Stb..

tranta
Návštěvník
tranta

ale kulový ! Je vidět že jste nejspíš ani jeden z Vás v té době nebyl /buď na světě/nebo ve schopnosti to vnímat. Kocáb měl zakázaný Pražský výběr, který na dobu, kdy Helenka honila na pasece motýlka a Víťa Vávra zpíval : správné holky hlaste se, na mé stálé adrese…” byl vopravdu jak štika v rybníce s mřenkami, takže nejen že z toho aparátčíci měli “kulturní šok” dost možná tam hrála i rivalita a závist tehdejších gangů Janečků, Štajdlů, atp. Vážnou hudbu mohl provozovat dál – viz Odyseus na Nové scéně ND. Žádné klipy s Pražským výběrem v polovině 80.let nebyly. Bylo legendární vystoupení v Televizním klubu mladých, ze kterého měl mj.průser tehdejší konferanciér Jan Vala. No a samozřejmě Megaprůser byl Herzův film Straka v hrsti. Návrat Kocába do tehdejších médií byl postupný i díky tehdy mimořádně úspěšnému počinu Hapky – Horáčka – albu S cizí ženou v cizím pokoji, kde mj. Kocáb zpíval. Takové “pronikání do veřejného prostoru” byly i opravdu svobodné “poslechové diskotéky” které dělal tehdejší redaktor Mladého světa Roman Lipčík, mj. s Kocábem a dalšími členy Pražského výběru. Za každý sebemenší článek, písničku nebo vystoupení které prošlo, byl tehdejší publikum nesmírně vděčné, neb to byl závan svobody. Takže to nebylo tak, že 82-87 “Kocáb, nesmíš nic!” a úderem 88 roku : “a teď jeď! “

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Dobře, to je muzika, ale co ten MOST k Adamcovi uskutečňovaný rok před předáním moci Chartě společně s vekslákem Horáčkem?

rakos
Návštěvník
rakos

Ma pravdu predsedo ten tranta … totalita pred plysakem byla doslova hruza, zili jsme jak ve stredoveku, existoval pouze pevny dratovy telefon, internet byl blokovan a dokonce nesel ani mobilni signal…

Železník
Návštěvník
Železník

Tak tak, dokonce nebyl ani k sehnání tablet, iPhon a Facebook byl také blokovaný.:-)

ale kulový !
Návštěvník
ale kulový !

ale kulový ! Kocab mel v 80. letech daleko vetsi prostor v televizi, rozhlase a koncertovani nez ma za dnesniho rezimu Ortel!

marmaris
Návštěvník
marmaris

comment image
Zombíci se hledali, až se našli a pak se málem sežrali.

berezin
Návštěvník
berezin

Titanik se potápí a dva přerostlí spratci se dobře baví.Z nevińátek a chlapečků zlaté mláděže, koncem 80-tých let v Praze, se na stará kolena stali pěkní gauneři.

vanga
Návštěvník
vanga

Kocába si pamatuji z gymplu v Mladé Boleslavi jak se aktivně zapojil do hudebního tělesa Lyra pod vedením profesora Januse jako pianista. Programová náplň byla v době normalizace vcelku jasná a tak ještě dnes slyším jak hraje píseň ” Ej tačánka rostovčánka naše chlouba veliká……. ” a další. Auto měli nesocialistické výroby od otcova bratra z Francie.Po revoluci se oháněl posudkem od tehdejšího ředitele školy,ale takových posudků bylo daleko víc a nebyl sám. Co se týče odchodu sovětských vojsk, byla dobře odvedená a mediálně ošetřená klauniáda, protože vlivem politické situace a rozpadajícího se SSSR by byla vojska od nás vystěhována zrovna tak jako z NDR a dalších zemí.Takže Kocáb měl ,má a bude mít velká ústa a jeho svědomí i včetně jeho rodiny není tak neposkvrněné jak se prezentuje.