Seznam ruské tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují...

Seznam ruské tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v České republice

Seznam ruské tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v České republice

Roku 2014 kriminalisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu zasahovali v objektech Islámské nadace nedaleko Václavského náměstí a na Černém Mostě v Praze, kde se scházejí muslimové. Oficiálním důvodem prý bylo podezření z vydání a distribuce knihy, která šíří rasismus, antisemitismus, xenofobii a násilí proti takzvaným méněcenným rasám. Údajně se jednalo o knihu Základy tauhídu – Islámský koncept Boha.

0fd566c6-8897-4730-9977-177ff29d83e3.jpg
ISIL má v ČR už své první operativce, vláda mlčí jako zařezaná…

Ale důvod tohoto zásahu byl úplně jiný. Zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu nebyl proveden na základě vydání a distribuce knihy Základy tauhídu, ale na základě seznamu od kapitána ruské tajné služby FSB, který byl v České republice předán Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Seznamu, na kterém jsou uvedena jména bojovníků ze Sýrie, kteří se vracejí a operují v Evropě. Seznamu i těch bojovníků, kteří s největší pravděpodobností chtěli v České republice provést teroristický čin.

Roku 2013 byla na Českou republiku uvalena fatwa, protože tohoto roku někdo hodil hromádku vepřových kostí před vstupní dveře brněnské mešity. Jejich kliku pomazal následně sádlem a pověsil na ní i kus vepřového masa. Muslimové podali na neznámého pachatele trestní oznámení. Konzumaci vepřového masa islám přísně zakazuje; muslimové jej považují za nečisté. Kvůli tomuto incidentu prý byla na Českou republiku téhož roku vyřčená fatwa, která se nedá odvolat. Musí se údajně splnit do pěti let.

Ti bojovníci, kteří válčili v Sýrii a nenávidí Evropu a její obyvatele, se nacházejí už i v Evropě. Přístup sem mají naprosto volný, neboť hodně těchto teroristů má občanství některého ze státu Evropské unie. Samozřejmě, že tito teroristé se do Evropy dostávají coby „uprchlíci“, kterým evropští představitelé vehementně pomáhají a to v zájmu evropských hodnot a humanismu.

Download the PDF file .

Seznam FSB se jmény operativců Islámského státu, z nichž někteří operují i na území ČR

Vláda České republiky má tak jako občané obavu z muslimských buněk v Brně a Praze. Z buněk, jehož součástí jsou i radikální muslimové, kteří údajně pracují pro gruzínskou mafii a kteří plánovali či plánují teroristický čin na území České republiky. Doteď česká vláda, ale ani policie de facto pořádně neobjasnila pozadí zásahu v objektech Islámské nadace nedaleko Václavského náměstí a na Černém Mostě v Praze.

Myslím, že by lidé měli být informováni a to hlavně Vládou Česke republiky o tom, že na území Česka se vyskytují radikální muslimové, kteří jsou potencionálním bezpečnostním rizikem pro naši vlast.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
muf
Návštěvník
muf

Tahle zeme uz cechum nepatri. Hlavouni maji casto dvoje obcanstvi, dva pasy a bejvak v USA, Kanade, Australii nebo GB a jinde. Navic jejich deti se k cestine a narodu maji jen naoko. Jasne ze ne vsichni je dulezite filtrovat, ale trend je bohuzyel takovy. Takze se bojim, ze cechy ale i slovensko spolu s UK nevima jak Madar a Bulhar budou obetovany pokud nebudeme svoji a nebude chytre volit mezi zapadem a vychodem, pokud pujdeme jen proti zapadu s vychodem, nebo proti vychodu se zapadem oboji je spatne. CR se pohybuje na velmi tenkem lede…..

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Tam kde se lidé zbavili boha se žije klidně.Problémy začaly,když bůh začal nutit lidi žít podle svých představ.Vymyslel rasizmus-vyvolení-nadřazení.

anakin
Návštěvník

Komentare sem neecet ale du ma to mam neoverenou spravu uvidime jestli se potrvrdi a ta zni. Arab zapích na bartaku policistu. – barťák je bartolomejska krim police tu sidli a sppustupplic sluzeben

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak tihle ‘chlapci’ pry nechavaji sve obeti pred popravou odrikat uvodni verse koranu. Pochybuji ze oni sami by svedli i prvni vetu. Jejich hvezda zhasne s dedolarizaci a vo tom to je.

Niemand
Návštěvník
Niemand

Takže za nejaký incident (spáchaný pravdepodobne jednou osobou) bola uvalená fatwa na celý štát? Veď to je totálne absurdné.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Vítej v islámské Evropě.

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

To byla běžná praxe i v dobách Starého zákona. A muslimové dodržují mnoho z toho, co bylo i tam…kamenování apod.

Ilona
Návštěvník
pavlina
Návštěvník
pavlina

Povšimněte si meče katana na stínání hlav -je vidět v popředí zabodnutý do země….

bantustan
Návštěvník
bantustan
Odkud je ten seznam?
Návštěvník
Odkud je ten seznam?

Zajímalo by mě, jak se autor dostal k tomuto seznamu? Pokud došlo k úniku informací, ohrozil bezpečnost ČR. Spíše je ale pravděpodobné, že se k seznamu dostal legální cestou, protože je kolaborant a spolupracovník FSB.

VK
Návštěvník
VK

Ahoj trolíku!

Jak se máš tak po ránu? Něco pro tebe tady mám. Přečti si to! Je to určeno přímo tobě. Tak studuj trolíku studuj, Potřebuješ to.

Trolům, Kalouskovi, Putnovi, ale i panu Babišovi!
http://svobodnenoviny.eu/trolum-kalouskovi-putnovi-ale-i-panu-babisovi/

bantustan
Návštěvník
bantustan

Kdo CHCE ,pravdu si najde,bez ohledu na systém…Tady jde o odepsané ,naprogramované,v matrixu utopené tvory,kterým pomuže znovuzrození ZNOVU SEM v opačném gardu pro VYCHUTNÁNÍ těch svináren na vlastní kostře…

bantustan
Návštěvník
bantustan

Výbuch v Divadelní ulici..Dodnes není znám puvodce..V pražských hospodách se uvažuje o zeměpisné kreativitě paní Nuland,nebo Psaki,kde si spletly Čečensko a Česko..Tsipi Livni to jistě NEBUDE,to by byla sama proti sobě…