Sexuální silvestrovské násilí v Německu – dosud neznámé násilí. Co se čekalo?

Sexuální silvestrovské násilí v Německu – dosud neznámé násilí. Co se čekalo?

Sexuální silvestrovské násilí v Německu – dosud neznámé násilí. Co se čekalo?

Zprávy o rozsáhlých nepokojích v Kolíně nad Rýnem v noci ze Silvestra na Nový rok byly hlášeny až 4. ledna – a teprve po zveřejnění v New York Times. Do té doby německý mainstream tolerantně mlčel (viz video a článek šéfredaktora -VK-).

Hlavní nádraží Kolína se nachází v blízkosti katedrály a kousek od hospod a barů, kde dav slavil Nový rok. Zde došlo k sérii útoků proti ženám.  Skupina mužů v počtu až 100  ženy napadla  – bylo jim vyhrožováno, byly oloupeny a sexuálně zneužity.

Policejní náčelník Kolínu nad Rýnem Wolfgang Albert informoval, že stížnost podalo 90 žen, které oznámily uloupení cenností, peněženek a telefonů. Podle Alberta ženy říkaly, že byly napadeny osobami “arabského a severoafrického vzhledu”.

Podle policie, útoků se zúčastnilo celkem až 1000 lidí, a policie v určitém okamžiku ztratila nad děním kontrolu. Podle očitých svědků byli útočníci ve stavu krajní intoxikace. Policie jasně říká, že tato skupina “podvodníků, zlodějů a chuligánů” vznikla v blízkosti nádraží a že skupina nemá žádný vztah k poslední vlně uprchlíků z válečných zón. Zdroj z ministerstva vnitra Severního Porýní-Vestfálska hlásil, že jde o “skupinu uprchlíků ze severní Afriky z před dvou let, jejíž integrace do společnosti zjevně nebyla úspěšná.”

Časopis Bild informoval, že k podobnému útoku, ale menšího rozsahu, došlo v Hamburku na Albert Ganz-Platze.  Útočníci na ženy  nejdříve jen pískali, volali “fena, svině” a “ficken, ficken”, poté je začali osahávat. Většina z obětí jsou ženy ve věku 18-24 let. Mnohé uprchly do hospod a barů pod ochranu vyhazovačů. Policie zatím přijala šest oznámení, ale Bild píše, že postižených je mnohem více,  ale stydí se podat stížnost.

„Známe metodu, kdy vyhlížejí podnapilé osoby, aby je okradli. Ale tyto násilné excesy, tento cílený, dokonce bych řekl organizovaný přístup je nový,“ upozornil viceprezident německých policejních odborů Arnold Plickert. Ten nazývá zločin bezprecedentním porušením ústavních práv a argumentuje, že právní stát se musí chránit, a to i v případě, že je to v rozporu s politickými cíli. Doplnil, že tyto případy nemohou být použity pro zvýšení radikalizace.

Podle BBC jsou mezi oběťmi i ženy – policistky. Policie se snaží zjistit, zda útoky byly organizovaným a plánovaným aktem. Podle místní televize se Kolín chystá požádat o policejní posily z jiných částí Německa a instalovat další bezpečnostní kamery ve městě, televize také informuje o útocích v Hamburku a Stuttgartu.

Zdroj

Nespojujme to s uprchlickou krizí, žádá ministr

„Je to poprvé, co se něco takového stalo v tak velkém měřítku. Zjevně máme co do činění s novou formou organizovaného zločinu,“ řekl o útocích ministr spravedlnosti Heiko Maas a vyzval k důslednému vyšetření případu a k tvrdému potrestání pachatelů. Policie podle něj musí najít nástroje, jak podobným incidentům do budoucna zabránit.

„Nesmíme připustit, aby byli lidé v našich městech vystaveni hrubému násilí a nedostalo se jim ochrany. V této zemi nesmí existovat zóny, kde neplatí právo, nesmí tomu tak být ani na nádražích,“ řekl Maas. „To, co se stalo, je neomluvitelné. A polehčující okolnost není ani konzumace alkoholu,“ uvedl.

Ministr nicméně odmítl spojovat incidenty s uprchlickou krizí. Podle něj je také ještě příliš brzy mluvit o možném vypovězení pachatelů z Německa, když se zatím nepodařilo zadržet podezřelé. Zdůraznil však, že zákony musí platit pro každého, bez ohledu na jeho původ.

Proti spojování útoků s uprchlickou krizí vystoupil i ministr vnitra Thomas de Maizière. „To, že tak velký počet lidí zjevně přistěhovaleckého původu spáchal tyto útoky, představuje novou dimenzi problému. Nesmí to však vést k tomu, že nyní budou obecně podezříváni všichni běženci bez ohledu na svůj původ, kteří u nás hledají ochranu před pronásledováním,“ řekl.

Zdroj

Co se čekalo?

Na podzim se na internetu stalo hitem video, kde si jeden z uprchlíků stěžuje na zvětšená varlata, což většina komentářů pojmenovává jednoduše: „velké koule“ a video je pojímáno jako zábavné. Uprchlík v něm popisuje svůj problém, kvůli kterému musel navštívit lékaře: „Doktor říkal, abych měl konečně s někým sex, nebo jakýmkoli jiným způsobem tento problém vyřešil. A tady je moje bolest,“ – stěžuje si ukazujíc na svůj rozkrok. A uprchlík dále  říká, že jejich ženy zůstaly doma a v zadržovacích centrech je příliš mnoho mužů, kteří začínají trpět nedostatkem sexu. Tím uprchlík říká mimo jiné to, co je každému od začátku jasné – slovy našeho prezidenta: „80-90 procent uprchlíků tvoří mladí, silní a zdraví muži“  (více).

Stokrát může německá vláda a západní politici argumentovat tím, že nešlo o uprchlíky, faktem zůstává, že ten problém tady je a že bylo jen otázkou času, kdy se projeví – základní biologické pudy nelze potlačit dlouhodobě a už vůbec to nelze očekávat od kultury, která žije především na biologické úrovni. Jestli politici chtějí tvrdit, že šlo o uprchlíky z doby před dvěma léty, pak tím více jde o událost varující, neboť je potvrzením, že ani po dvou letech se nepodařilo uprchlíky asimilovat do evropské kultury, ba naopak že s odstupem času pociťují ještě větší frustraci ze zklamaných očekávání, než jakou zažívají v počátcích přistěhovalectví. Nechci tvrdit, že události mají na svědomí skutečně uprchlíci či že snad by všichni nyní měli být házeni do jednoho pytle, ale fakt je takový, jak to řekl náš prezident: “80-90 procent uprchlíků tvoří mladí, silní a zdraví muži”. Takže – co se čekalo a čeká?

Bývalý vědecký pracovník na MFF UK v Praze a současný matematik Marian Kechlibar se obává, že v letech 2016 nebo 2017 dorazí do Evropy z Libye dalších 1-1,5 milionu Afričanů. Podle něj hrozí Evropě silné nepokoje a rabování, cituji:

“I přesto, že se nachází na vysněné pevnině, zjišťují ale, že nedostanou žádné domy ani auta. “Že maximum, co jim starý kontinent může nabídnout, je matrace v azylovém ubytování, kde připadá patnáct lidí na jednu ložnici. Zaplatili 5000 eur na osobu za to, aby se stali součástí místní spodiny. A vidí, že jiní lidi mají ta svoje auta a domy, že po ulicích opravdu chodí blondýny v minisukních, ale na nic z toho si nemohou „sáhnout”. Auta a domy mají zámky a blondýny se od nich drží stranou, jako kdyby byli nakažení. (Někteří ostatně jsou, neboť v rozvojovém světě je HIV, TBC i žloutenka typu C běžným jevem.),” dodal.

Jednoho krásného dne se ale podle něj někde něco stane. Dopravní policajt napříkald uhodí migranta obuškem přes hlavu, nebo něco podobného. Může se tak stát například v Calais nebo v Nice, pěkných francouzských městech, kde žije i početná imigrantská vrstva z dřívějších let a zhruba 20 či 30 tisíc čerstvě příchozích. “Prásk! Veškerá frustrace posledních měsíců vyvře v násilnostech. Nechcete nám dát domy a auta? Vezmeme si je sami! (O sexu ani nemluvě.) Svalnatí dvacetiletí mladíci jsou ideální dav pro pouliční kravál. A tak se rabuje, zapaluje, hážou se kameny. Za běžných podmínek by to policie zvládla, ale podmínky nejsou běžné. Proti třiceti tisícům akčních mladých mužů se policisté stáhnou na služebny, protože jsou přečísleni v poměru 20 ku jedné. Na ulicích zavládne totální anarchie. Ze začátku se „jenom” krade a znásilňuje, pak se začne zabíjet” – podotkl matematik (zdroj)-

A v této souvislosti bych z událostí silvestrovské noci v Německu zdůraznila věty: “Policie nad děním ztrácela kontrolu” a “Mezi oběťmi byly i ženy policistky”… I v těchto dnech, tzn. v zimním období, do Evropy denně proudí 2500 uprchlíků, v létě se pak očekává vlna mnohem větší, než byla ta loňská. A která země má tolik policistů, aby ochránila své občany před davem “mladých, silných a zdravých mužů”, navíc frustrovaných a vedených pouze biologickým pudem přežití, který nezahrnuje pouze reprodukční stránku? Je jen otázkou času, kdy celá Evropa bude fungovat stejně, tzn. pouze na biologické úrovni…

-Pozorovatelka- 6.1.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr
Návštěvník
Petr

Je to jako s malými dětmi. Zkoušejí co si mohou dovolit. Když jim to teď projde, příště to bude horší. Budou jednat razantněji a masověji. Všichni mluví o právu na azyl, ale ještě jsem neslyšel žádného politika mluvit o povinnostech těchto azylantů. Jsou tu na návštěvě a tak se také musí podle toho chovat. Docela se děsím doby, kdy budu mít menší práva než tito příchozí. Pokud to půjde tímto tempem, tak tomu dávám 15 až 20 let. Rozjezd je pomalý, ale vlak čím dál tím víc zrychluje!!! Tak Pán bůh s vámi. Tedy aspoň prozatím, Příště to asi bude už Allah akbar.

Ptolemaios
Návštěvník
Ptolemaios

To se mi velmi líbí -držte si útočníka na délku paže! A co když útočník má paže jak orangutan? Je neuvěřitelné , že Německá vláda nepředvídala tato hulvátská násilí,když 90% příchozích cizinců jsou mladí , zdraví muži , kteří sex potřebují a jsou ochotni ke svému uspokojení použít i násilí. Co dělali němečtí psychologové?? Nechce se mi věřit,že tuto situaci / a pozor to se bude s železnou pravidelností stále opakovat! / NIKDO Z POLITIKŮ NEPŘEDVÍDAL.

Matko10
Návštěvník
Matko10

Politici predvidali a dokonca predvidaju este vecsie veci ktore nas cakaju,…u politikov problem neni ze by nevedeli,….problem je u obycajnych ludi ktori si nechcu pripustit myslienku,ze toto vsetko je zamer a ucelove,…ze naozaj chcu zapredany politici v EU vyvolat lokalne konflikty,vojny a chaos a uvrhnut europu a jej obcanov do stredoveku.Pokial toto ludia nepochopia a neuveria tomu ze naozaj to tak je,potial budu politici pritvrdzovat a dovazat tu islamsku zver do EU

donLuis
Návštěvník
donLuis

Myslím, že to byl test. A Němci v něm neobstáli.

Alexactros
Návštěvník
Alexactros

Ja si myslím že obstáli. Ide tu o to že nás je na svete priveľa a elity sa rozhodli nás zredukovať na 1 miliardu. Ako to ale urobiť? Napúšťali nám tu divé zvery s Afriky a teraz ich ozbroja a vystrieľame sa tu pekne navzájom.

PAVLÍNA
Návštěvník
PAVLÍNA

“”””Viděli jste tohle? To je docela borec, že místo začátku koncertu vážné hudby začne přítomným vysvětlovat, jak skvělý je Islám a jak by ho měli následovat všichni.””””
toho islamistu měli sebrat a vrátit do země původu – nechat si rozvracet stát je sebevražda

PAVLÍNA
Návštěvník
PAVLÍNA

Hra je u konce, Putin se blíží k definitivnímu vítězství nad Západem. Analýza podrobně rozebírá, jak USA spadly do vlastní ekonomické pasti
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1747-hra-je-u-konce-putin-se-blizi-k-definitivnimu-vitezstvi-nad-zapadem-analyza-podrobne-rozebira-jak-usa-spadly-do-vlastni-ekonomicke-pasti.aspx

PAVLÍNA
Návštěvník
PAVLÍNA

originální dokument “Operace Golgota” napsal pan Kobliha je zde :
http://www.i-sn.cz/clanky/dokumenty-doby/operace-golgota—–gen.-michail-petrovic-ljubimov.html

M.C.
Návštěvník
M.C.

To vysvětluje z velké části, jak a proč se objevil v Kremlu Putin.
Kde se vzal, tu se vzal, z podržtašky ředitelem FSB, předsedou vlády a prezidentem.
Někdo ho správně vytipoval a v pravý čas nasadil do akce.

Art of war
Návštěvník
Art of war

Takze si to shrnme:
-Islamizace je v plnem proudy. Vlady a policie nekonaji, pouze vyjadruji zdeseni. (Do jake miry je uprimne necht posoudi kazdy sam.)
-svoboda slova je v upadku ve vsech zapadnich zemich
-zeny, deti jsou lovna zver
-ti co se postavi na odpor, jsou oznaceni za xenofoby a hrozi jim vezeni
-stat prestal plnit svou ulohu

Jedini, kdo zustavaji na strane slusnych, jsou nacionaliste. Tolik fakta.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Admine,
nemůžu najít článek o operaci Golgota.
Včera byl, dneska není. Vy jste ho přemístili nebo smázli jako příliš kontroverzní?

suder
Návštěvník
suder

Prusvih je mnohem vetsi, nezli mistne organizovana kriminalita: slysel jsem jakehosi nemeckeho policajta, tvrdiciho, ze maji zakaz dotykani se uprchliku z mozneho duvodu vzniku intifady. A to ubehl teprve rok od zacatku uprchlicke vlny, situace bude pomalu houstnout a za rok- dva muze prerust v obcanskou valku (tedy v intifadu, protoze vetsina uprchliku obcany neni).

To je jedno
Návštěvník
To je jedno

Nu což, Němci sklízí plody svého nezájmu o politiku. Již dávno měli vyjít do ulic v milionových demonstracích… Jenže bude hůř. Eurohujerští politici kují v zákulisí pikle, jak odhalili nedávno hackeři prolomením Sobotkova mailu…, jak dostat do EU a i k nám další cizorodé a nám nepřátelské imigranty – což je prokazatelně velevlastizrada. Teď se imigrační kalamita trochu zklidnila díky zimě. A EU dostala tedy trochu čas, aby se v klidu legislativně i prakticky připravila na jaro, kdy se zvedne ještě větší vlna imigrační kalamity, než jakou jsme zde viděli v roce 2015. Což znamená: poslat na hranice EU více jejích ochránců, vybudovat ploty, vybudovat záchytné tábory na ostrovech, odkud se nedá odejít atd. A je vidět, že politici nedělají nic, ba předvádí různé politické tanečky, jen aby v tomto směru nic neudělali! Nu a zde v ČR máme štěstí, že k nám migranti pro naši bídu zatím nechtějí. Ale to neznamená, že se máme radovat. Až frustrované statisíce či snad i miliony Islám vyznávajících mužů začnou dobývat EU, jakože začnou (neb je to jejich náboženskou povinností), budeme zde potřebovat dobrou kvalitní vlastní armádu + kvalitní domobranu a národní gardy a jiné formy ozbrojených složek státu a národa – a bohužel vláda v tomto směru nedělá nic! Ba, spíše dokonce proti tomuto směru! Nu a když jsou u nás demonstrace, jdou se lidé ukázat, jaký mají názor? Nejdou, nezajímají se… A tak to nevidím vůbec růžově…