Sergej Skripal přiletěl v roce 2014 do Prahy, aby agentům BIS rozkryl...

Sergej Skripal přiletěl v roce 2014 do Prahy, aby agentům BIS rozkryl síť ruských špionů v České republice! Čepiga a Miškin už tehdy v Praze Skripala sledovali, sdělil ČRo zdroj z BIS! Motiv otravy Skripala a jeho dcery je prý tím pádem na světě! Na scéně se objevil třetí odhalený ruský agent ze Salisbury, ale pražská stopa přináší do zpravodajské hry proti Rusku hlavní zlom!

Sergej Skripal přiletěl v roce 2014 do Prahy, aby agentům BIS rozkryl síť ruských špionů v České republice! Čepiga a Miškin už tehdy v Praze Skripala sledovali, sdělil ČRo zdroj z BIS! Motiv otravy Skripala a jeho dcery je prý tím pádem na světě! Na scéně se objevil třetí odhalený ruský agent ze Salisbury, ale pražská stopa přináší do zpravodajské hry proti Rusku hlavní zlom!

Kauza Sergeje Skripala a jeho otravy nabírá na obrátkách. Odhalení britského serveru Bellingcat, že Ruslan Boširov je Anatolij Čepiga a Alexander Petrov je ve skutečnosti Alexander Miškin a oba dva jsou agenty ruské vojenské rozvědky GRU, otřásá poslední dva týdny západními médii a v podstatě i zpravodajskou alternativou. Vznikají dvě skupiny pozorovatelů, kdy na jedné straně lidé s nepřátelským postavením vůči Rusku to nazývají triumfem pravdy (té západní), zatímco druhá skupina lidí, která fandí Rusku, to označuje za dezinformační kampaň, která je od samotného počátku vylhaná a za vším stojí Londýn a Theresa May.

Bohužel ale i bohudík, pravda leží uprostřed. Jenže ani jedna ze zmíněných stran nechce o skutečné pravdě nic slyšet, pouze si chce potvrdit svoje přesvědčení. Úlohou pravé alternativy musí být hledání pravdy, bez ohledu na to, jak moc ta pravda bolí nebo jak moc nám bourá naše světonázory a ideály. Nic totiž není ideální, žijeme ve světě, kde jedna strana mlátí druhou stranu pravdou, tou svojí. Kauza Skripal přitom představuje hrozbu, která přesahuje všechno, na co jsme byli dosud zvyklí.

Ruský server Fontanka.ru je pojmenovaný podle názvu jedné z řek v Petrohradu.

Ruský server Fontanka.ru, který v Rusku funguje pod kontrolou federální ruské služby pro kontrolu internetu Roskomnadzor s registračním číslem FS 77-66333 od 14/07/2016, uveřejnil informaci o třetím agentovi, který měl v únoru tohoto roku přiletět do Velké Británie a navštívit Salisbury [1]. Jmenuje se Sergej Fedotov, je agentem GRU a číslo jeho cestovního pasu má stejnou sérii č. 64 stejně jako cestovní pasy Alexandera Petrova a Ruslana Boširova. Podle infomrací Fontanka.ru přiletěl do Salisbury jiným letadlem, ale ve stejný den jako Boširov a Petrov, avšak o dva dny později už z Velké Británie všichni tři odletěli spolu.

Tato informace je natolik flagrantně snadno zjistitelná, že její načasování a uvolnění až teď v říjnu má svůj důvod, ale k tomu se ještě dostaneme. Server Fontanka.ru patří v Rusku mezi respektované servery, ale co je hlavní, server disponuje právě zmíněnou akreditací Roskomnadzoru [2]. Složka FS je udělována serverům, které spolupracují s Roskomnadzorem na úrovni online kontroly, kdy úřad může přímo zasahovat do redakčního rozhraní a editovat články. Servery s federální licencí jsou tzv. “prověřené” servery.

V anglické verzi je u webu založení uvedeno toto:

  • The daily St. Petersburg online publication Fontanka.ru is a social and political publication.
  • Exists since 1999.
  • Registered by the Federal Service for Supervision in the Sphere of Communications, Information Technologies and Mass Communications (Roskomnadzor) – certificate of Roskomnadzor EL No. FS 77-66333 dated July 14, 2016.
  • Founder: JSC “AJUR-MEDIA”.
  • Chief Editor: Gorshkov Alexander Lvovich
  • Editorial address: 191023, St. Petersburg, ul. Architect Rossii, house 1-3, 6th entrance.

Šéfredaktorem Fontanky je Alexander Lvovič Gorškov a server má sídlo v Petrohradu, podle ruské Wikipedie [3]  je denní návštěvnost okolo 350 000 lidí, z převážné části jde o obchodníky, lidi ze střední třídy, studenty, mládež a lidi s vysokoškolským vzděláním. Server byl založen v roce 1999 společností Ajur-Media JSC, později majoritu v deníku získala švédská firma Bonnier Business Press. Jenže 22. prosince 2014 poté, co Rusko přijalo přísné zákony ohledně vlastnictví ruského tisku, byla švédská firma nucena firmu a majoritní podíl odprodat do soukromých rukou minoritních ruských akcionářů [4]. V současné chvíli vlastní Fontanku čtveřice soukromých osob napojených na servery spbvoditel.ru doctorpiter.ru na ruském internetu. První web už dnes odkazuje pouze na Fontanku, druhý vychází ve vlastním webovém outletu.

Informace o ruských agentech GRU nevypouští Britové, ale ruské webové portály pod kontrolou Roskomnadzoru, armády a neprůhledné spleti drobných soukromých vlastníků

Proč zde uvádím tyto údaje, to je kvůli tomu, abyste viděli a pochopili souvislosti. Největší petrohradský server s federální licencí uveřejní informace o třetím ruském agentovi GRU, o jeho cestovním pasu, o jeho cestě do Londýna, ale současně i do Prahy. Tyto informace v Rusku podléhají přísnému utajení a žádný ruský server, který má licenci Roskomnadzoru, by toto nikdy nepublikoval, kdyby neměl jistotu a záruku, že nikdo kvůli tomu nepřivede server k zániku, resp. že to nepřinese problémy s ruskou FSB nebo GRU soukromým ruským majitelům tohoto serveru.

Soukromé vlastnictví serveru činí paradoxně Fontanku.ru majetkově neprůhlednou, protože soukromých akcionářů v Rusku, kteří nedisponují majoritou v akciové nebo obchodní společnosti, se netýkají povinnosti zveřejňování majetkových struktur, tyto informace musí hlásit pouze úřadům, ale veřejně dostupné informace nejsou. Přesun podílů ze švédské majoritní firmy v roce 2014 do rukou drobných ruských majitelů de facto učinil Fontanku majetkově zcela anonymní. Minoritní akcionáři nemusí prokazovat původ majetku a peněz, které vkládají do firmy, ani nemusí deklarovat, jestli vystupují za sebe, anebo jako prostředníci pro někoho.

Ruský The Insider stojí za odhalením Čepigy a Miškina, spolu s dalšími údajnými agenty GRU.

Abych to shrnul, pokud britský Bellingcat v Londýně vyprodukuje články, které útočí na Rusko a na Kreml, tak to můžeme pochopit. Bellingcat pracuje pouze s otevřenými údaji, to znamená, že publikuje jen to, co je veřejně a volně dostupné. Bez informací od ruského serveru The Insider by Bellingcat neměl žádnou kauzu a neměl by co odhalovat. Toto si konečně musí všichni uvědomit, že současná nová epizoda Skripal má svůj původ v Rusku, ne v Londýně.

Všechno, co dosud během posledních dvou týdnů bylo zveřejněno, pochází od ruského The Insider a Fontanka.ru, která má dokonce federální tiskovou licenci, kterou nemá ani The Insider. Když se podíváme na neprůhlednou strukturu soukromých drobných vlastníků Fontanky, musí nám dojít, že publikování informací o třetím agentovi GRU na ruském serveru s federální licencí není žádná vzpoura redaktorů z Petrohradu, kteří hurá pustili pravdu do světa, ale jedná se o součást mamutí zpravodajské hry postupného dávkování informací, které povedou k usvědčení Kremlu z válečného aktu na území NATO a někdo těmto ruským serverům kryje záda, že nikdo na ně nemůže. To doslova bije do očí.

Český rozhlas vypustil bombu, Sergej Skripal přiletěl v roce 2014 do Prahy, aby BIS napráskal ruské špiony v ČR. Čepiga a Miškin přiletěli s ním a sledovali ho!

Přesně ve stejný den, kdy Fontanka.ru přinesla informaci o Fedotovovi, tak i Český rozhlas vypustil naprostou šokující bombu, která pochází ze zdroje české BIS. Ten uvedl [5] pod zárukou utajení, že Sergej Skripal přijel na počátku roku 2014 do Prahy, aby se tam setkal s důstojníky BIS a rozkryl jim operativní zázemí ruských tajných služeb v ČR a jednotlivé špiony. Anatolij Čepiga a Alexander Miškin přijeli do Prahy spolu s ním a sledovali prý jeho stopy a kroky, a to všechno už v roce 2014. BIS odmítla informaci komentovat, protože k tajným informacím se BIS nikdy nevyjadřuje.

Nicméně tato uniklá zpráva má jeden podtext, a tím je načasování. BIS přece musela vědět už v únoru, když došlo k údajnému chemickému útoku na Sergeje Skripala, že stopa může vést do Prahy. A ukazuje se, že když v únoru Theresa May divoce a ostře vystoupila v britském parlamentu, že Londýn má zpravodajské důkazy, že na Skripala útočili Rusové, tak to mohla být právě česká BIS, která Londýn informovala o návštěvě Skripala v Praze v roce 2014 a tím pádem Rusové měli motiv Skripala zabít. Celé to náhle do sebe zapadá jako puzzle.

Julia Skripal (dcera), Sergej Skripal.

Pokud Sergej Skripal i po svém propuštění z ruského vězení nadále pracoval v Británii proti Rusku a dokonce rozkrýval operační síť ruské rozvědky v Evropě, tak je potom naprosto logické, že ho Rusové budou chtít odstranit. Tomuto motivu totiž veřejnost uvěří, to je pádný a zásadní motiv. Problém je v tom, že tato konstrukce není pravdivá, je celá vylhaná, protože jde o zpravodajskou hru několika tajných služeb proti Kremlu. Pojďme si to rozebrat. Z ruských archivů FSB a GRU, neznámo kým, jsou poskytnuty tajné informace o dvojici údajných ruských agentů GRU. Informace se nejprve dostanou do rukou ruského serveru The Insider, který je postupně předá britské organizaci Bellingcat v Londýně, která je napojena finančně na struktury NATO, šéfredaktor Bellingcatu dokonce v minulosti pracoval jako prodavač dámského spodního prádla, více v článku zde.

Ruské úřady nijak nezasahují, ruské webové portály se chovají, jako by měly krytá záda

Ruské orgány nijak nezasahují, informace unikají z ruských zdrojů a ruské servery je publikují a postupují dále na západ. Petrohradská Fontanka.ru přinese informace o třetím agentovi, to jsou údaje, které zjevně ani nemají média ve Velké Británii, informace je publikována přesto, že Fontanka je pod online dohledem ruského federálního ministerstva pro komunikace Roskomnadzorem. A současně s tím česká BIS nechává do Českého rozhlasu jako uniknout informaci o tom, že Sergej Skripal na přelomu ledna a února 2014 přiletěl do Prahy, aby české BIS napráskal ruské agenty. Celé to časově zapadá do mohutné informační záplavy a kanonády. Proč ale to najednou přichází až teď před koncem roku? Proč ruské zdroje posunují na západ informace, které jako usvědčují Rusko z válečného aktu chemického útoku na půdě členské země NATO a proč ruská média s licencí Roskomnadzoru toto pouští ven, a proč v Rusku nikdo proti tomu nezasáhne?

Anatolij Čepiga a Alexander Miškin v Salisbury.

Kontrolní mechanismy v Rusku totiž mají zájem na tom, aby tyto informace unikly. Někdo v Rusku má zájem na tom, aby Velká Británie měla a dostala důkazy a materiály, které vykreslí Rusko jako jednoznačného viníka chemického útoku v Salisbury. Načasování je synchronizováno k jedinému cíli, počátku listopadu. Právě v listopadu začne totiž platit na Rusko druhé kolo amerických sankcí [6], které oznámil Donald Trump na počátku léta a Kongres už plánuje na listopad druhé kolo.

Stejně tak se od listopadu chystají nové americké sankce na Írán, od kterého ale Evropa chce mermomocí kupovat ropu a plyn (v neposlední řadě skrze potrubí přes Rusko). Chystá se přerušení letecké dopravy s Ruskem, odříznutí ruských bank od zúčtovacího systému SWIFT, zablokování ruských plynovodů před zimou do Evropy, což povede k tomu, že evropské země budou zoufale volat o pomoc do USA, budou prosit o americký plyn.  Rusko ví, co ho čeká a snaží se reagovat.

Kauza Skripal od února skoro utichala, ale koncem léta ji někdo znovu oživil. Zrovna ve chvíli, kdy Rusko začalo s Bruselem dojednávat EuroSWIFT na obejití amerických sankcí od listopadu

Moskva začala s Bruselem dojednávat způsob platby za ruský plyn jinak, než je americký dolar, aby Moskva i Evropa společně (proti USA) mohly obejít systém SWIFT pro zúčtování mezinárodních plateb [7]. Pracovně se to má jmenovat EuroSWIFT a dohoda se zdá blízko. Systém by měl být spuštěn ve chvíli, kdy Američané zablokují Rusku přístup ke SWIFTu. Američané chápou a vidí, že Brusel se chce s Moskvou dohodnout na dohodě o platbách v eurech mimo klasický SWIFT.

Takže jakým způsobem tomu zabránit? Jak Washington donutí před nadcházející zimou své evropské partnery, aby s Ruskem neobchodovaly a EuroSWIFT neposvětily? No přece tak, že to v očích evropské veřejnosti nebude možné, protože ve chvíli, kdy nastanou sankce na Rusko v listopadu, tak už bude Moskva usvědčena (ne u soudu, ale v očích veřejnosti v Evropě), že Kreml a Vladimir Putin nařídil chemický útok na Sergeje Skripal v členské zemi NATO, protože Skripal jezdil po Evropě a udával domácím kontrarozvědkám informace o ruských špionech. Rusko to nemohlo dál tolerovat a Putin nechal Skripala oddělat, ale nepovedlo se to, díky famózním britským lékařům. Bla, bla, bla.

Američtí partneři potom přijedou do Evropy a řeknou, jak můžete obchodovat s Ruskem, když vám Putin na území členského státu NATO rozpoutal chemickou válku? Velká Británie z EU odchází, ale kdo rozhodně z EU nedochází, to je NATO a britská armáda, která je součástí NATO. To je takový malý detail, který uniká mnoha politikům v Bruselu, a nejen tam. Dokud bude NATO kontrolovat EU, budou evropské země skákat podle not Washingtonu. Zpravodajská hra spočívá v tom, že právě teď mají nepřátelé Vladimira Putina nejlepší příležitost se ho zbavit a odstranit ho.

Důchodová reforma srazila důvěru Rusů v Putina na nejnižší úroveň za 18 let, na pouhých 48% podle posledních průzkumů z druhé poloviny září [8] a pokud důkazy v kauze Skripal budou masivní, Brusel bude muset kopírovat americké sankce proti Rusku i po listopadu, i když Brusel a Berlín budou skřípat zuby.  Pokud by Moskva selhala a Brusel by na nátlak Američanů nezprovoznil EuroSWIFT pro ruské banky, potkala by Rusko platební neschopnost realizovat platby v dolarech, např. úhrady ruského státního dluhu, který je vedený v amerických dolarech, ale zablokovalo by to hlavně největší ruské firmy, které obchodují produkci výhradně v dolarech.

EuroSWIFT: Bruselský SWIFT provozovaný pouze v EURech a pouze pro země EU, Rusko, Írán (…a Čínu)

Existují sice výjimky, dohody s Čínou ohledně plynu placeného Rusku za juany, které si Peking tiskne, a nákupy čínského zboží, za které pro změnu Kreml platí natisknutými rubly, ale tato obchodní směna je pouze kapkou v moři a faktem je, že komerční ruský sektor jede prakticky ze 100% své mezinárodní platby v dolarech a často i drží své peníze v dolarech v západních bankách. Pokud by došlo k vítězství neoconů a Evropa by podlehla vlivu USA a nedovolila by Rusku EuroSWIFT zprovoznit, pozice Vladimira Putina by do jara příštího roku nevydržela.

Síly, které jsou v okolí Kremlu a ruských tajných služeb, chtějí změnu ruské zahraniční politiky. Jsou tam dvě skupiny, aby to navíc nebylo tak jednoduché na pochopení. Jedna skupina lidí se chce zbavit Putina kvůli tomu, že je moc slabý. To jsou jestřábi okolo ruské armády, GRU, bývalých komunistů, Žirinovského atd. Druhá skupina jsou globalčiky a europčiky, kteří se pohybují okolo Dmitrije Medveděva, ale samotného Medveděva do toho nepočítejte, ten proti Putinovi nepůjde. Tito lidé okolo něho mají vlastní plány s Ruskem a i jim vadí Putin u moci.

Evropská centrální banka by byla garantem EuroSWIFTu.

Pokud dojde k blokádě Ruska na úrovni SWIFTu a Moskvě se nepodaří s Bruselem dojednat “bypass” amerických swiftových sankcí v podobě EuroSWIFTu, potom obě dvě zmíněné skupiny sesadí v Kremlu Vladimira Putina z funkce příští rok na sklonku zimy nebo na jaře. Dopady sankcí totiž by na Rusy zapůsobily nejvíce v období ruských pravoslavných Vánoc, tedy v lednu příštího roku. Současný propad důvěry v Putina je nebezpečným ukazatelem. Když Boris Jelcin odcházel z funkce v roce 1999, byla důvěra Rusů v jeho prezidentování na úrovní 32%, což i tak bylo poměrně dost vzhledem k tomu, jaká byla v Rusku situace.

Uvolňování informací z ruských databází a tajných služeb, vypouštění informací z GRU skrze ruské servery, z nichž paradoxně některé mají dokonce federální licenci ministerstva pro komunikace, pouze ukazuje na to, že se jedná o zorchestrovanou zpravodajskou hru proti Vladimiru Putinovi, která má vrcholit a kulminovat počátkem listopadu, kdy začne platit nová vlna US sankcí v čele s plánovaným odříznutím ruských bank a firem od mezinárodních zúčtovacích operací SWIFTu. Pokud Moskva vyhraje a EuroSWIFT bude spuštěn, kauza Skripal automaticky vyšumí a zmizí z novin, i když USA budou nadále tlačit na Evropu, aby Rusko izolovala. Jenže tyto hlasy již nebudou vyslyšeny. Američané tím budou v Evropě poraženi. Proto se nyní hraje o všechno.

Záznam pátečního pořadu a diskuse k této kauze, v čase záznamu od 35:40

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

V Petrohradě zdá se v roce 2012 též zpevňovali mosty (22 jich bylo k opravě dle časopisu Fontanka). Asi ne jako u nás z důvodu přejezdu tanků NATO…

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…Putin vyšel z případu Skripal neotřesený – to je názor nejen náš, ale také západní veřejnosti i odborníků:

https://www.hlavnespravy.sk/pripad-skripal-preco-z-neho-putin-vysiel-este-silnejsi/1551150

Petr
Návštěvník
Petr

Čínští odborníci: Rusko nemůže být poraženo ani válkou, ani sankcemi

http://www.novarepublika.cz/2018/10/cinsti-odbornici-rusko-nemuze-byt.html

konzerva
Návštěvník
konzerva

A nebyl to nakonec zachranný tým…. a z britu udělali duráky…. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-jak-se-mnozi-agenti/

milan
Návštěvník
milan
r.m.
Návštěvník
r.m.

Celá ta maškaráda je úplně k ničemu. Skřípal s dcerou útok nemohli přežít, pokud by platila britská verze. Mají dva živé figuranty, o které se musí doživotně postarat a kteří jim ničemu moc dobře neposloužili.
V celém příběhu evidentně chybí vysvětlující postava. Jediný kdo mne napadá je ďáďa Váňa.

Alan
Návštěvník
Alan

jestli ony ty úniky informací z tajných služeb neměly počátek již v roce 2016 viz
https://technet.idnes.cz/fsb-agenti-hromadna-fotka-zacatek-kariery-f15-/vojenstvi.aspx?c=A160711_145908_vojenstvi_pka

r.m.
Návštěvník
r.m.

můžou teď hrát maximálně návnadu ))

konzerva
Návštěvník
konzerva

Říkal mi jeden známý, že Ti co nejvíce nadávají na Putina tak v 90% jsou ve skutečnosti pracují jako agenti FSB, GRU nebo SVR…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Good mornig Syria…. další 2 okupanti z Ussssa zařvali v Syrii a další těžce zraněni… https://www.hlavnespravy.sk/good-morning-syria-dvaja-americki-vojaci-zlikvidovani-v-syrskej-rakke/1549702
Zajordánští slované po pípání na neviditelných krámech se museli vrátit zpět… https://www.hlavnespravy.sk/prvy-kontakt-s-300-izraelskych-f-35-prinutil-izraelsku-letku-vratit-sa/1549696

r.m.
Návštěvník
r.m.

dávám plus, zajordánští slovani jsou nejen vtipní, ale dost často skuteční

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

K diskuzi níže o Putinovi:

Člověk se musí stále udivovat, jak se snaží někteří lidé všemi způsoby ospravedlnit svou modlu. Já nehodnotím detaily, ale celkový výsledek. Pamatujte na moudrost Bible: “Po ovoci je poznáte. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce. Špatný strom nemůže nést dobré ovoce.”

Dám teď jeden příklad:
Petr I. Veliký – jaký přinesla výsledek jeho vláda? Jaké ovoce?
Rusko bylo před jeho nástupem na trůn v bídném stavu – jak po hospodářské, i kulturní stránce. Země byla ve své podstatě na úrovni středověku.
Jako pozitivní jsou hodnoceny jeho evropské osvícené reformy. Byly víceméně nutností, pokud chtělo Rusko udržet krok se západními velmocemi. Rusko získalo nové tehdejší technologie. Do Ruska též přišla řada kulturních evropských zvyků. Připočtěme k tomu i nějaké územní zisky.

Co je naopak hodnoceno jako negativní, je jednak carova krutá despocie, který nesnesl žádný odpor (počet jeho obětí jde do řádů několika tisíců). Při některých jeho stavebních projektech, jako stavba Petrohradu, zahynula spousta lidí. Nemluvě o rozsáhlé korupci ruské šlechty. Jeho některé projekty, jako stavba ruské flotily, dopadly špatně.

Pokud shrneme odkaz a celkový výsledek období jeho vlády:
Převažuje spíše pozitivní výsledek. I přes krutý despotismus (který měl na straně druhé k takovým krutým despotům, jako Ivan Hrozný, na míle daleko) přinesl ve výsledku spíše pozitivní věci, které převažují nad těmi negativními. Rusko bylo hospodářsky i kulturně pozdvihnuto. Rusko bylo po dlouhé době vytrženo z pasivity a stagnace. Rusku Petr I. Veliký “otevřel Rusku okno do Evropy – díky Petru I. Velikému (a Romanovcům jako takovým) se Rusko konečně postupně dokázalo vyrovnat s negativní nánosy a pozůstatky mongolsko-tatarského jařma, které zanechalo na ruském národu hluboké jizvy a uvrhlo Rusko na dlouhá léta do kulturní, politické a hospodářské stagnace (samotnému Petru I. Velikému, který osobně poznal západní evropské země a jejich kulturu, přišlo Rusko po jeho nástupu na trůn hodně asijské). Rusko se z asijské trajektorie začalo postupně vracet zpátky do Evropy – zpátky na evropskou trajektorii, kde se nacházelo před vpádem Mongolů.

Celkově éra Petra I. Velikého byla pro Rusko pozitivní.

A Vladimír Putin? Jaké ovoce a celkový výsledek (zatím) přinesla jeho vláda (rovnou přejdeme k zhodnocení jeho celkového odkazu):

Židovské jařmo normálně nadále leží nad Rusí v plné své síle. Degenerace a duchovní úpadek ruského národa stále pokračuje. Země se nedokázala nijak vypořádat s negativními nánosy sovětské minulosti. Probíha naopak renesence (neo)sovětismu a neo-bolševismu. Likvidace křesťanského slovanského Ruska pokračuje – evropská ruská města zaplavují hordy turkicko-asijských a žlutých národů. Probíhá islamizace Ruska. Židovská-sionistická oligarchie ničí a drancuje nerušeně ruské hospodářství, které je dnes na úrovni italské ekonomiky. Pravoslavná církev se ocitá v těžké krizi a vážném ohrožení – pravoslavná církev přijala herezi žido-zednářského ekumenismu. Infiltrace Církve židy, svobodnými zednáři a komunisty po VŘSR si vybrala svou daň. Ruská armáda bude za 50-100 let tvořena z většiny turkicko-asijskými a žlutými národy. Rusové budou za 100-200 let tvořit méně než polovinu obyvatelstva Ruské federace. Rusku a Rusům hrozí zkáza a definitivní zánik.

To je odkaz vlády Vladimíra Putin – a ten je JEDNOZNAČNĚ NEGATIVNÍ. Pozitivní detaily to nijak nezachrání (v jeho případě řada těch jeho činů není ničím výjimečným, co by Rusku zásadně pomohlo).

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

(pokračování)

“Je jenom samozřejmé, že pro tohoto člověka byly i nejkrutější sovětské včerejšky oproti té západní skutečnosti jenom krásnou vzpomínkou.”

Bolševické vyhlazení 40 000 000-60 000 000 Rusů je ta “krásná vzpomínka”? Gulagy, kde zahynuly miliony až desítky miliony Rusů, jsou tou “krásnou vzpomínkou”? Dokonalý policejní sovětský stát je ta “krásná vzpomínka”?


“A teď si Forevere představte, že by se Putin za takovéto situace od těchto včerejšků profesně (tj. i osobně) distancoval. Co myslíte, kolik lidí by si v té době proti sobě poštval? Kolik hlasů by ztratil? Do jaké pozice by dostal svoje spolustraníky? Ale to bylo vtedy.””

Píše se rok 2018. A Putin se stále od své služby v KGB nedistancoval. Ani od sovětské éry celkem. Pamatujte – bývalý KGBák, který nečinil pokání (jako jej učinil např. Juri Bezmenov), neexistuje. Pamatujte – KGB byla protiruská organizace. Tak hádejte, co znamená být KGBákem doteď?!


“Pro nás není důležité, jestli se vůdce slovanů bude distancovat od své služby v KGB a svého členství v KSSS, ale kdy a jak se bude-nebude distancovat od smrtícího souběhu ruské a židovské moci.
V tomhle musí mít ruský prezident prvořadě jasno. Putin taky.”

Putin se právě že od židovské moci nedistancoval. Sovětská éra je doba židovského jařma nad Rusí. KGB byla nástroj židovské moci. Hádejte tedy, co dal Putin najevo svým odmítnutím distancovat se od KGB a zavrhnout sovětskou éru.
ŽIDOVSKÉ JAŘMO NAD RUSÍ POKRAČUJE. A Putin této židovské moci slouží stejně tak, jako za časů sovětské éry.

Putin NENÍ RUSKÝ CAR. JE TO ŽIDOVSKÝ CHÁN. ŽIDOVSKÝ správce nad židy porobenou Rusí.

Július
Návštěvník
Július

Ktorý politik vo svete a na západe može povedať, že sa úplne dištancoval od židovskej moci ? Myslíte si, že sa to dá urobiť za sekundu a jedným šmahom v takej krajine ako je Rusko ?
Ak áno, tak si politiku a ekonomiku predstavuje ako Hurvínek válku.
Zbavenie sa židovského jarma nie je záležitosť. ktorá plne záleží len od osobného rozhodnutia Putina.

VLADO
Návštěvník
VLADO

Putin nieje kuzelnik a tiez svet je plny zlych ludi aj skupin a ani vam sa nedeju len dobre veci vdaka a iba vam ako aj zle …necakam ze pochopite napisane

Jana
Návštěvník
Jana

Že by to bylo z důvodu jeho židovského původu? Měl matku židovku?

https://www.youtube.com/watch?v=uEOom6Pr35I

Putin Chabad Lubavitch puppet

https://www.youtube.com/watch?v=uDorhU2UvmA&app=desktop

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Dobra, tak tedy pripustme, ze Putin je likvidant Ruska na zklade predlozenych zaznamu.
Ma osobni naklonost k Putinovi vychazi predevsim z jeho konkretnich cinu, ktere ma za sebou.
V pripade, ze nahledneme i na takzvane kauzy kdy se nam jeho jednani zda byt nedobre vuci nasim osobnim predstavam a ,,pozadavkum,, na jeho osobu je dobre zamyslet se i nad tim pod jakym tlakem se ocita.
Musime si uvedomit, ze Putin prisel do nejake situace a naskocil do poradne rozjeteho vlaku, ktery uz byl plny pasazeru.
Aby ho jako nevitaneho cestujiciho neroztrhali na kusy musel se te situaci nejak prizpusobit, to znamena musel jednat i s temi, kteri byli zcela proti jeho predstavam a presvedceni.
A nebo si myslite, ze tam proste mohl naskocit a cele to vystrilet a hned na druhy den postavit Zdevastovane Rusko i narod do late a zacit jednat podle sveho?
Me osobne se to nezda realne.
I kdyz jsou samozrjme nepochybne lide, kteri by to dokazali, mozna mezi ne primo patrite.
Mate reseni jak by jste celou situaci privedl k lepsimu?
Pokud Rusko ovladaji zide, coz je historicka zkusenost co s tim chcete delat aby tomu tak nebylo?
Mate nejaky navrh prosim?
Kazda akce i reakce na cokoliv ma sve pozadi a proto kdyz clovek ktery se dlouha leta osvedcil udela neco co me zarazi, premyslim nad tim proc to udela namisto toho abych citil zklamani a jeho jednani prikre odsoudil.
Pokud sledujede dukladne kroky urciteho cloveka po dlouha leta, zjistite v jakem modelu uvazuje a nasledne i jedna, pak Se Vam jeho ,,sporne,, jednani lepe chape.
Putin nema jakykoliv duvod strachovat se o sve politicke preziti ci o svuj zivot, ten by klidne polozil kdyby to bylo zapotrebi.
No a co se tyce navratu k Sovetskemu svazu tak toho bych se rovnez neobaval,
Putin byvale zrizeni sssr cti a rovnez ho kritizuje kdy poukazuje na jeho zasadni nedostatky.
Co je na tom spatneho, jednoho dne tym male staty ktere ziskaly nezavislost se jeste radi uchyli pod ochrana kridla Ruske federace a budou o to zadat ze sve strtany, nejakou dobu to jeste potrva ale vsechno k tomu speje.
Predstava o tom, ze by se Rusko vratilo do podoby obnoveneho Sovetskeho svazu se vsim vsudy co tato politicka struktura predstavovala je ale troufam si tvrdit zcela nerealna.

tehu
Návštěvník
tehu

Podle mne nějaká závislost či nezávislost není na pořadu dne. Pořád tu jde o globální nadvládu a to nad celou planetou. Nějaký stát sem či tam – to je zanedbatelné.
Já se dlouhodobě domnívám, že hloupý humanoid se stále navzájem vraždí a v této chvíli o pro něj klíčovou věc a to je ropa, zemní plyn a ostatní suroviny….

A kolem něj jsou GW volné energie, kterou sám sobě zakázal používat…

Nejsme tu náhodou v blázinci…?

Július
Návštěvník
Július

Židovské jarmo bolo omnoho silnejšie počas vlády Jeľcina. Putin ho zmiernil.
Degenerácia a duchovný úpadok je menší ako bol za Jeľcina.
Ruská krajina sa čiastočne dokázala vysporiadať s negatívnymi nánosmi sovietskej minulosti.
V Rusku priebeha skor štátooligarchický kapitalizmus, ktorý je rozhodne lepší ako neoliberálny fašizmus u nás.
Putin zariadil a zabránil likvidácií ruského štátu a národa od roku 2000.
Bohužial trendy, ohĺadom zaplavovania ruských miest ásijskými a žltými národmi a islamom pokračujú.
Drancovanie Ruska sice pokračuje, ale za Jeľcina bolo omnoho horšie. Putin ho zmiernil.
Pravoslávna cirkev v Rusku je v lepšom stave, ako RKC ovládaná Františkom a jeho homolobby, ktorý je pravdepodobne iluminát.
Ohrozenie islamom, vrátane armády v Rusku pretrváva. Či Rusku hrozí skaza, na to nemožete presne odpovedať, pretože negatívne trendy v Rusku musia byť hodne dlhodobé, aby nastala. Možu sa zastaviť a zmeniť…V Rusku sú aj pozitívne trendy :

V priebehu 12 rokov Putin zvýšil rozpočet Ruska 22 násobne, vojenské výdavky 30 násobne, HDP 12 násobne (Rusko postúpilo z 36. miesta vo svetovom rebríčku HDP na 6. miesto).
Zlaté rezervy Ruska zvýšil 48 násobne.
Pod ruskú jurisdikciu vrátil 256 ložísk nerastných surovín (zostalo vrátiť 3).
Zrušil ponižujúce “najliberálnejšie” dohody v histórii o rozdeľovaní produkcie.
Znárodnil 65% ropného a 95% plynárenského priemyslu a mnohé ďalšie priemyselné odvetvia.
Pozdvihol priemysel a poľnohospodárstvo (Rusko už 5 po sebe nasledujúcich rokov je na 2-3 mieste v svetovom rebríčku vo vývoze obilia, prekonalo tým aj USA, ktoré sú v súčasnosti na 4 mieste).
V priebehu 12 rokov zvýšil priemerné mzdy vo verejnom sektore 18,5 násobne a priemerný dôchodok 14 násobne.
Navyše Putin zmenil Chasavjurtovskú dohodu, čím obhájil celistvosť Ruska, zvýšil význam nevládnych organizácií 5 piliera a zakázal poslancom vlastniť účty v zahraničí, ubránil Sýriu, ukončil vojnu v Čečensku. Splatil obrovskú zahraničnú zadlženosť, takmer 400 miliárd USD
Usporiadal v histórii najlepšiu víťaznú Olympiádu.
A vrátil Rusku Krym.

F.S. :
Vidíte veci len vo svojej obmedzenej optike. Pretože Putin sa nechová ako ruský cár a zvrchovaný vládca, čo má všetko pod kontrolou, tak je pre vás ZLO, ale to je príliš jednostranný, čiernobiely pohľad n a neobjektívny. Odmietate vidieť všetko pozitívne, čo vykonal Putin pre Rusko a čo nevykonal Jeľcin a jeho predchodcovia…
Takto si nedokážete urobiť racionálny pohĺad a zhodnotenie jeho osoby.

step
Návštěvník
step
Neznama
Návštěvník
Neznama

Z diskuse o kockach, nikdo uz tam neni tak kopiruji, at rodice zbystri pozornost. Vsimnete si kdo financuje-podporuje: Sorosova Open Socienty, norske velvyslanectvi, fond O.Motejla, Skaut, Knihovna ozraleho Venci Havla.. Penize bych nedala p.Barboro uz kvuli Cloveku v Plisni a Sorosovi a promluvila si s par rodici zda souhlasi. A hlavne vyzvidala po decku (pokud tam slo). Mozna bych pozvala s akci nesouhlasici rodice s detma a at deti mluvi co slysely a pak zacit deti skolit jak to maji chapat a ucit pod heslem “NEMLUV TO VE SKOLE”. Skoda ze ste obsah te akce nerozebrala. Docela by me to zajimalo co jim dnes kecaji. Napadlo me zda tam nemaji ten udajne historicky film co nataceli letos na Krete(?) jak se topi imigranti :
Barbora
Tak to je silné kafe, je mi z té pohádky špatně ? !!! Připomíná mi to skutečně dobu minulou. Možná by také stálo za článek pane VK na téma vymývání mozků dětem na školách ( nechodím sem dlouho, tak nevím, jestli už byl takový článek). Moje dítě ( 1.stupeň ZŠ) bylo letos v březnu na festivalu Jeden svět na školách. V notýsku mělo napsáno: jdeme na film se sociální tématikou, vstupné 40 korun. A to jsem zbystřila a začala pátrat , na co jdou a zjistila jsem, že existuje již zmíněný festival Jeden svět . Dětem pouští 3 krátké 20min. filmy na různá sociální témata , natočené v různých zemích, po každém následuje 20 min. diskuze s moderátorem akce. Je to projekt vzdělávacího programu neziskovky Člověk v tísni . Mimo festival nabízejí školám k zapůjčení různé výukové materiály, do projektu je zapojeno více jak 3 600 škol. Jako rodič si nevzpomínám, že by mě někdo na třídních schůzkách informoval, že je škola do projektu zapojená. Spousta rodičů o tom nemá ani tušení. Stránky https://www.jsns.cz/o-jsns/partneri

.lak
Návštěvník
.lak

Celé je to patrně součástí obludného scénáře choreografy světa totalitních záměrů.
Kopie daného jinam.
To spojence bych nahradil termínem spolčené úžerce (amerika arábie) v aplikaci na nablblé bruselony s obětmi a potom ano. Bez balastu vrcholná pedagogika bezprizorných (od žlabu k dojičce, možná extra plemeněných spin doktory, fuj) a už máte hned odpověď na zamýšlené NWO prováděné různými hejbly podloudností kdy bruselstan obrací kontinent s obyvateli na předpeklí kýženého zamýšleného stavu lidských zd(st)rojů privilegianty a tedy jimi posvěcenými výše uvedenými. A že je to v německu kalergiádou vázaném kancléřskou smlouvou z pindostanu s jejich tradičními základnami od WW2 se nenechte mýlit. Trh je o výhodách určujících podmínky kolonizovaným “schopnými. Nehledě toho že šilhají bezpochyb po WW3, jen neví jak to spustit bez zbraní ZHN v pindostanu ussraele což je samozřejmě naprosto vyloučené i když náš instruktor říkal že chemickobakteriologická by byl díl a kam by se hrabali AT protože se na popud patrně stejné dědičné mocenské kliky napakovali a bylo by i divné kdyby to pro velký success nechtěli opakovat s prakticky faktograficky nevzdělanými a možná zaváděním záměrně systematicky i již možná nevzdělatelnými pomocí stylu života nosičů pohyblivých obrázků kdy tedy rozpoznávací a rozlišovací schopnosti nebohých obětí jsou již patrně většinově zdeformovány pod úrovně hovádek božích.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=CIYJXcCT_Uk
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

r.m.
Návštěvník
r.m.

vidim větší problém v osobách moderátorů, vykladačů promítaných obrázků než v promítaných politprop. materiálech
zajímal by mne taky osud těch 40 korun, 100 dětí to dá čtyři litry, aby šly na honorář toho profikočovnýho zmetka vykladače/vymývače dětských hlav by bylo nesnesitelný, zkusim ten pocit zahnat bůčkem