Senátoři STAN dostali notičky od americké neziskovky Aspen Institute a Zdeňka Bakaly?...

Senátoři STAN dostali notičky od americké neziskovky Aspen Institute a Zdeňka Bakaly? Chystají totiž podat žalobu na prezidenta republiky za “velezradu” kvůli tomu, že Miloš Zeman informoval občany o tom, že čeští vojenští chemici testovali Novičok! Kauza Sergeje Skripala byla mezitím v Británii v tichosti zametena pod koberec, Sergej Skripal a jeho dcera Julia jsou drženi na neznámém místě!

Senátoři STAN dostali notičky od americké neziskovky Aspen Institute a Zdeňka Bakaly? Chystají totiž podat žalobu na prezidenta republiky za “velezradu” kvůli tomu, že Miloš Zeman informoval občany o tom, že čeští vojenští chemici testovali Novičok! Kauza Sergeje Skripala byla mezitím v Británii v tichosti zametena pod koberec, Sergej Skripal a jeho dcera Julia jsou drženi na neznámém místě!

Skupina extrémistických senátorů za Hnutí STAN dnes oznámila, že chystá podání ústavní žaloby na prezidenta republiky Miloše Zemana za velezradu, které se měl dopustit tím, že v pořadu Jaromíra Soukupa na TV Barrandov veřejně uvedl, že Vojenský výzkumný ústav v Brně vloni v listopadu vyrobil a testoval nervově paralytickou látku A-230, která patří do skupiny tzv. Novičoků [1]. Informaci získal od Vojenského zpravodajství v nechráněném režimu, dokument nebyl utajovaný a ani nebyl veden jako důvěrný, pouze jako vyhrazený.

Prezident Miloš Zeman tak měl právo z dokumentu citovat, protože publikováním informací z vyhrazeného dokumentu nemohlo dojít k prozrazení utajovaných skutečností národně-bezpečnostního charakteru, žádné tam totiž nebyly, to by jinak musel být dokument označen jako tajný, nebo přísně tajný. Jenže skupina senátorů okolo extrémistického Hnutí STAN, které se profiluje jako militantní politické hnutí s extrémistickými postoji a názory, se rozhodla pro podání žaloby na prezidenta za velezradu. Přestože tato akce má mizivou naději na úspěch, představuje nebezpečný fašizační proces v českém demokratickém systému.

Senátoři za STAN.

Redakce AE News přinesla před 2 dny zásadní článek [2] o tom, jakým způsobem americká zahraniční moc korumpuje a ovlivňuje nejvyšší české politiky, osobnosti a představitele médií skrze politickou neziskovku Aspen Institute Central Europe, v jejímž čele sedí mj. i Zdeněk Bakala, sponzor a blízký přítel Václava Havla, který vybudoval a zaplatil Knihovnu Václava Havla v Praze a je štědrým sponzorem politických stran a subjektů, které se profilují v okolí tzv. Pražské havlérky. Členem představenstva této americké neziskovky v Praze je kromě Jana Hamáčka, předsedy ČSSD, také Jan Farský, lídr stranické kandidátky STAN v říjnových volbách minulý rok a předseda poslaneckého klubu STAN ve sněmovně. Je vysoké podezření, že současné protidemokratické kroky s cílem destabilizovat úřad a úlohu prezidenta republiky vychází z povelů a instrukcí vedoucích představitelů Aspen Institute Central Europe.

Miloš Zeman měl podle senátorů STAN mlčet a utajit před občany fakt, že protichemické laboratoře v ČR testují NPL z rodiny novičoků

Senátoři STAN de facto deklarují, že prezident republiky měl zamlčet občanům České republiky neutajovanou informaci, tedy takovou informaci, na kterou mají nárok podle zákona č. 106/1999 o svobodném přístupu k informacím. Dokument, ze kterého prezident citoval, byl adresovaný prezidentu republiky v režimu “vyhrazené”, což sice je nejnižší stupeň utajení, ale z takového dokumentu lze v omezené míře citovat. Prezident Miloš Zeman pouze uvedl, že čeští vojenští chemici v rámci protichemické obrany testovali v laboratoři VVÚ v Brně vloni v listopadu NPL A-230.

Jakkoliv to může znít absurdně, tato informace nemůže být tajná a někdo by to měl senátorům za Hnutí STAN oznámit. Česká republika je totiž signatářem a členem Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) a tato organizace nařizuje, že jednotlivé protichemické laboratoře musí ostatním zemím transparentně poskytovat informace a seznam všech vyrobených jedů a látek, pokud o to některá členská země OPCW požádá. A tady se dostáváme k jádru pudla, a teď čtěte pozorně.

Jan Farský, předseda poslaneckého klubu STAN.

Česká republika zamlčela a lhala Ruské federaci v průběhu března, když na dotaz ruských orgánů odpověděli čelní představitelé ČR v čele s Andrejem Babišem a Martinem Stropnickým, že Česká republika nikdy Novičok nevyráběla a neskladovala. Jenže to byla lež a došlo tím k porušení pravidel o transparentnosti a výměně informací mezi členskými zeměmi OPCW, což je velmi nebezpečná věc. Jak už jsem se dříve nad tím pozastavoval v mém pořadu na Svobodném vysílači CS, existují celkem dvě možnosti.

Vojenští chemici vůbec vládu Andreje Babiše neinformovali po vypuknutí kauzy Skripal, že vojenská laboratoř v Brně testovala Novičok vloni v listopadu. To je první možnost. Proč by ale vojáci mlčeli? Např. kvůli tomu, že generální štáb AČR už neřídí česká vláda, ale vrchní velení amerických vojsk v Evropě. A víme, že Američané spolu s Brity zinscenovali a zorchestrovali divadelní frašku se Skripalem a jeho dcerou, oba dva jsou teď schováni na neznámém místě, hovoří se mezi ruskými novináři o jedné vojenské základně ve Skotsku.

Česká vláda tajila před Rusy a vlastními občany něco, co není třeba utajovat: testování NPL pro účely výzkumu protichemické obrany. Jenže někomu šlo o to, aby si celý svět myslel, že Novičok umí vyrobit jen Rusové!

Druhá možnost je ale možná ještě děsivější. Vojáci mohli českou vládu informovat, že testují v rámci protichemické obrany vzorky A-230, ale česká vláda to veřejně popřela, jak Andrej Babiš jako premiér, tak i ministr zahraničí Martin Stropnický. V obou případech tak došlo k tomu, že Ruská federace dostala v rámci protichemického procesu OPCW nepravdivé informace, což v mezinárodním kontextu je nebezpečná situace.

Protože pokud v rámci OPCW začne panovat nedůvěra, potom je to cesta do pekel, protože kontrola zákazu výroby chemických zbraní skončí v troskách. Otázkou ovšem je, proč by česká vláda tajila neškodnou informaci, že její špičkové protichemické jednotky testují malé vzorky moderních NPL jedů jako je Novičok? Česká vláda mohla s klidným svědomím prohlásit, že v souladu s pravidly OPCW vyrábí a testuje zanedbatelné vzorky jedů z rodiny Novičoků, na kterých testuje účinnost protilátek. A bylo by vše v pořádku, bez skandálu a ani Rusko by nemohlo říct ani popel.

Theresa May během proslovu, kde obviňuje Rusko z použití NPL v Salisbury. Podle jejích slov nikdo jiný než Rusové neumí Novičok vyrobit.

Jenže krok, jakým se zachovala česká vláda, něčím smrdí. Celé to vypadá totiž tak, že česká vláda na něčí příkaz lhala, aby Theresa May mohla křičet do světa, že žádná jiná země na světě nemůže vyrobit Novičok, jenom Rusko. A to je prostě lež. Kdyby totiž popravdě už v březnu česká vláda řekla, že vyrábí malá množství Novičoku A-230 pro účely protichemické obrany a vývoje nových protilátek, tak by tím de facto byla Theresa May na místě usvědčena za sprostou lhářku. A to asi někdo nechtěl dopustit. Protože všichni si potom řeknou, když může Novičok vyrobit taková malá a zaostalá země (Britové dodnes považují země Východního bloku za zaostalé) jako je Česká republika, tak celý vymyšlený příběh se Sergejem Skripalem by ztratil u britských a západních občanů na důvěryhodnosti. Když Češi dokážou v nějakém labu vyrábět novičoky, tak to znamená, že je dokáže vyrábět každý, řekne si britský občan. A bylo by vymalováno.

Korupce a ovlivňování českých politiků, poslanců a senátorů americkými neziskovkami operujícími v ČR už překračuje všechny meze!

Z tohoto důvodu všechny indicie naznačují, že Česká republika se stala obětí vlastního lhaní a důsledkem je co? No přece náhlé utichnutí kauzy Skripal. Po oznámení Miloše Zemana, že VVÚ v Brně testoval A-230, kauza Sergeje Skripala z britských médií jako otočením knoflíku náhle zmizela, britská vláda utichla, Theresa Mayová zalezla do díry a je zticha. Češi to posrali… zaznívá v britské MI-6 s odkazem na Zemanovo odhalení britsko-americké zpravodajské hry proti Rusku. Jenže jak říká Valerij Pjakin o podpindos, éto děbily!

V době, kdy by i česká strana měla v kauze Skripal raději mlčet po této ostudě, si skupina pro-amerických podpindos v roli senátorů za Hnutí STAN usmyslela, že americkým páníčkům z Aspen Institute USA, pod nějž právě spadá pražská dceřinka Aspen Institute Central Europe, udělá radost a podá žalobu na Miloše Zemana pro velezradu. Za to, že Miloš Zeman zkazil britské MI-6 a americké CIA zpravodajskou hru proti Rusku, podle níž mělo být Rusko lživě obviněno z otravy Sergeje Skripala plynem, který podle všeho asi ani nebyl Novičok, protože Sergej Skripal i jeho dcera Julie jsou zdraví, bez následků a britská MI-5 je pro jistotu schovává, aby se nedejbože ruským lékařům nedostali do rukou, protože by asi zjistili hodně velká překvapení ze vzorků jejich krve.

Aspen Institute v Praze pořádá každý rok konferenci, jejíž náplní jsou rady a instrukce česká vládě, jak má řídit zemi, viz. zde.

Možná to senátoři STAN nedělají zadarmo, možná za tuto žalobu na Zemana dostanou později peníze od Američanů na volební kampaň, ale možná jde jen o obyčejný pro-ami altruismus. Zde se opět ukazuje, že senátoři za STAN jsou za “děbily”, protože si neuvědomují, že kdyby se Miloš Zeman opravdu dostal do procesu odvolávání z funkce pro velezradu, s největší pravděpodobností by odhodil všechny zábrany a odhalil by všechny utajované skutečnosti, o kterých ví, o vlivu amerických tajných služeb na českou vládu, na politické strany, o vlivu na neziskový sektor a o dalších věcech, že by z toho byl takový skandál pro Američany, že by z toho mohlo být i zhoršení bezpečnostní situace pro americké diplomaty v ČR. A za všechno by Američané mohli poděkovat senátorům z Hnutí STAN, kteří tento proces spustili. K ničemu takovému ale nedojde.

Miloš Zeman má za sebou ochranu euroasijských globalistů a především ochranu Světového židovského kongresu. Tento problém se vyřeší sám dalšími parlamentními volbami, které klidně mohou být předčasné. Po Hnutí STAN brzy neštěkne ani pes. Ovšem pro nás zůstane znepokojivé zjištění, že česká vláda zatajovala testování A-230 nejen před Rusy, ale i před vlastními občany, aniž by k tomu měla objektivní důvod. Z toho vyplývá, že důvod vycházel ze zákulisních operací české vlády s britskou a americkou zahraniční mocí. A to je opravdu děsivé, čeho všeho se ještě nedočkáme!

———————–

Pozn. pod čarou

Administrátor na základě zoufalých proseb a žádostí čtenářů zprovoznil a obnovil náš profil na Facebooku, protože mnoho lidí nebylo schopných nebo ochotných si otevřít profil na VKontakte. Úroveň omezení a restrikcí na Facebooku ohledně svobody slova je však taková, že stále doporučujeme raději sledovat nové články a události z AEN na profilech VKontakte anebo na našem Twitteru. Na Facebooku se nově objevily dokonce jakési klony a falešné profily AE News, před kterými musíme varovat, náš oficiální Facebook profil je pouze jeden, a to https://www.facebook.com/www.aeronet.cz/

Pokud by vás někdo zval na jiný FB profil AE News, který by se tvářil jako náš profil, nahlašte to prosím naší redakci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

žid Benešík, žid Farský, žid Rakušan, žid Bakala, židoAspen – jsou ty židi ale vyspělý nacionalisti, dokonce jedou v mezipartajní Národní frontě jak po roce 1948

Martin
Návštěvník
Martin

Kolaboranti ze STANu. To je hnus

jan
Návštěvník
jan

nechápu, kteří “děbili” co pravidelně sledují zprávy, a zejména na alternativě, neumějí zadat aeronet.cz? či jinou doménu? to jsou tak líní, že jim to musí vyskakovat na fejbuku nebo jiných sračkoidních sítích? pokud mě to zajima, tak dany web kontroluji pravidelně přímo, a ne přes nějaký nesmyslný portál třetí strany. ještě když ví, že to tam je schválně blokováno. proto bych udělal update odstavce pod čarou a vyzval návštěvníky, aby sledovali přimo portál aeronet.net, bez zprostředkování třetích stran a maji tak jistotu, že nedojde k cenzuře.

okal
Návštěvník
okal

To máte ten váš kapitalistický bordel! A můžete za to nadávat zase komunistům !

Milada
Návštěvník
Milada

cloveku, ja bych jim to ted dala, at udelaji prevat, znarodnit vsechno, co si sionisti nakradli, prvni banky – maji v tom praxi.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak ten senator šesták/STAN- strana/soros/ tupců a nýmandů/ co vystudoval hnojárnu v budějicích tak prý byl kovaný svazák v SSM/sorosův svaz mládeže/ a pak studoval damu…kdopak mohl tohle za komančů vystudovat????

Milada
Návštěvník
Milada

Komunisti nemeli sionisty v lasce, ale asi jim museli dovolit studovat v cizine. Jiny tu motnost nemel. napr. Klaus

Jehuda
Návštěvník
Jehuda

Ale ale! Proč ta malá lež na začátku článku? Ta zpráva byla skutečně v režimu “důvěrné” a tudíž nebyla zcela plně otevřená. Avšak uznávám, p. p. Zeman jako VVV (vrchní velitel vojska) s ní může nakládat po libosti. Nuže, kočka je z pytle ven, celá Anglie žije víkendovou svatbou a Skřípalovy už nikdy nikdo neuvidí, pokuj je nenajdou na dně Mariánského příkopu jak onen kus plastikové tašky.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

nelzete uz o tom novicoku porad. Nelzete, nebo se z toho zblaznite ??

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo…. Banderovci obvinili rusko , že zahynuli jejich bojoví delfini..viz článek na hovnách kde z toho dělají šou. Teď se podívejte co dělají ukr banderovci a co loví v černém moři…delfíny atd.. kapitánovi lodi hrozí 5 let basy … já osobně by ho dal ke stěnce …http://rusvesna.su/news/1526618018

Mina
Návštěvník
Mina

hovada je příliš slabé slovo

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Tady zadny proces odvolavani Zemana z funkce nebude. Ta zaloba za velezradu kvuli novicoku je tak pitoma, jako cele hnuti Stan. Ta strana vi, ze po volbach pujde do kytek, tak se snazi na sebe upozornit. Hlouposti. Teresa May v britskem parlamentu utrzuje jednu porazku za druhou, protoze je prolhana a uplne blba. Kausa Skripal to dokazala. Putin mel ktatce pred volbama, tak Anglie rozjela skandal, ze Rusko na prikaz Putina zpusobylo v Britanii chemicky utok, aby zabilo Skripala. To samotne tvrzeni je temer na psychiatricke vysetreni, to mohlo napadnout jedine Mayovou . A protoze, jako vzdycky, nasi politici jsou snuzka zbabelych zaprodanych karieristu bez charakteru a vlastenectvi, chtej bicovat prezidenta za to, ze rekl lidem pravdu, kterou stejne Rusko i nasi spojenci vedeli. Prezidenta, ktery uz je podle me jedina hraz pred migraci do ČR. Je to fraska.

Vosa
Návštěvník
Vosa

A co nového jste nám tímto svým komentářem chtěla říct, Blondýno? Tohle přece už všichni tady na AE dávno vědí.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ona nic jinýho ani nepíše, než co je už obecně známo. Asi vždycky když to taky pochopí – jako poslední.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

opakovani je matka moudrosti. Az si prectete nasledujici clanek vosicko, budete vedet, ze pojem.vlastizrada v ČR je a jeste nejakou dobu bude aktualni. Krom toho nekteri zde pisou jeste vetsi hovadiny nez ja, a ty nebodate voso

Likan
Návštěvník
Likan

Ti pablby asi neví kdo platí ty jejich hypotéky a kdo je dostal ke korytu! Když řekneš pravdu je průůůůůser. Včera to bylo řečeno na TV PRIMA: Novičok měly Němci i Angláni, jak jinak by věděli co jej ,,otrávilo”. Stejně to musí být nějaký slabý, když žije, holuby okolo baráku taky a bůhví co tam Angláni našly. Senátoři všech zemí vyližte si .rdel!
Co podle nich Miloš Zeman provedl:

§ 309
Vlastizrada
(1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.

Podle mě, za vlastizradu by měly být souzeni všichni:
– poslanci a senátoři ve funkci více než jedno volební období
– poslanci, kteří podepíšou jakékoliv smlouvy s EU nebo soukromou společností bez projednání s vládou a referendu občanů
– všichni občané, kteří mají dvojí občanství ( buď si to a nemůžeš být i ono)
– veškerý neziskový sektor financovaný EU a soukromou osobou z nezjistitelných zdrojů

Jean
Návštěvník
Jean

Vlastizrady se dopouští ti senátoři protože ve spojení s cizí mocí a cizím činitelem rozvrací republiku.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Likane, s tim dvojim obcanstvim bych asi zkoumala duvody 😉
Je mnoho tech, kteri slozili Slib vernosti v zemi, kde nasli utociste pote, co i za riskantnich podminek, a neradi, opousteli svoji Vlast, kde se narodili, ale v urcity moment uz proste nemohli Svobodne “dychat”….
Svoji rodnou hroudu maji vsak v srdci, a nedaji na ni dopustit. Proto se take dobrovolne nevzdali sveho rodneho obcsnstvi.
Stat je toho nemuze zbavit!
Mnozi se po zmene pomeru (Sametu) take vratili Domu (s Nadeji, ktera se po letech, ale i druhou zemi, ktera jim pomohla, maji v srdci. Proto si radi ponechavaji i tuto prislusnost… 😉

Jaris
Návštěvník
Jaris

Prosim nekoho, aby napsal jmena onech tri senatoru na fotce vyse.

Jean Laroux
Návštěvník
Jean Laroux

Na pozadí všeho jsou lidé jako Bublan, Láska apod. Ti už se dopouští vlastizrady déle. Jejich cílem je rozvrat ústavního pořádku

snehurka
Návštěvník
snehurka

Uprostřed je senátor z České Lípy Ing. Zbyněk Linhart. Vlevo v brýlích europoslanec JUDr. Stanislav Polčák, který na zasedání Evropského parlamentu 18.5.2017 společně s Niedermayerem (TOP 09) hlasoval pro návrh komisaře pro migraci, aby na ČR byla uvalena sankce za nepřebírání migrantů podle kvót EU. Vpravo senátor Mgr .Jiří Šesták.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dik Snehurko. Mrknu na jejich kadrovy profil.