Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy potvrdil, že viděl a slyšel důkazy o Hamáčkově...

Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy potvrdil, že viděl a slyšel důkazy o Hamáčkově plánu na vydírání Kremlu! Teorie o existenci prudce výbušné audio nahrávky z tajné schůzky na vnitru se tím posiluje, Hamáček figuroval jako ministr zahraničí na schůzce? Andrej Babiš o schůzce na vnitru nevěděl, Hamáček ho chtěl prý obejít při operaci v Moskvě! Jaká je v této kauze role Michala Koudelky, ředitele BIS, který spolu s Babišem jako jediný šéf tajných služeb nebyl na schůzku s Hamáčkem pozván? Proč se účastníci schůzky už nepostavili za Hamáčka a neoznačili informace Janka Kroupy za lživé?

Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy potvrdil, že viděl a slyšel důkazy o Hamáčkově plánu na vydírání Kremlu! Teorie o existenci prudce výbušné audio nahrávky z tajné schůzky na vnitru se tím posiluje, Hamáček figuroval jako ministr zahraničí na schůzce? Andrej Babiš o schůzce na vnitru nevěděl, Hamáček ho chtěl prý obejít při operaci v Moskvě! Jaká je v této kauze role Michala Koudelky, ředitele BIS, který spolu s Babišem jako jediný šéf tajných služeb nebyl na schůzku s Hamáčkem pozván? Proč se účastníci schůzky už nepostavili za Hamáčka a neoznačili informace Janka Kroupy za lživé?

Naprosto neuvěřitelné a výbušné obvinění českého ministra vnitra Jana Hamáčka, že chtěl vydírat Ruskou federaci o vakcíny Sputnik V a požadovat konání vrcholného summitu Biden – Putin v Praze výměnou za mlčenlivost české vlády o údajném útoku dvou ruských agentů GRU na muniční sklad ve Vrběticích, bychom mohli opravdu označit za atomovou kachnu, protože ta historka zní tak neuvěřitelně a tak stupidně, že něco takového by český politik nejen nevymyslel, ale už vůbec ani nezrealizoval. Novinář Janek Kroupa v úterý poskytl televizi Seznam Zprávy rozhovor, kde vyzval Jana Hamáčka, aby konečně kápl božskou [1]. Přesně takto.

Ve středu se ale k věci vyjádřil i šéfredaktor Seznam Zprávy Jiří Kubík a pronesl něco naprosto zásadního. Doslova uvedl [2], že důkazy proti Hamáčkovi nejen viděl, ale dokonce i slyšel! A dámy a pánové, tohle nejen mění situaci, ale podle všeho se tím potvrzuje i má včerejší prognóza, že musí existovat nějaká výbušná nahrávka z té tajné schůzky, protože jinak by Seznam Zprávy tuhle kauzu těžko mohly publikovat. Jenže, existuje ještě jedna varianta, že nemusí jít o nahrávku z té schůzky na vnitru, ale o nahrávku právě dotyčného svědka.

Jan Hamáček, ministr vnitra a od 12. do 21. dubna 2021 rovněž ministr zahraničí

Poslanecká sněmovna ve středu znovu pokračovala v utajeném jednání k této kauze, ovšem nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman a policejní prezident Jan Švejdar se již jednání nezúčastnili. Podle šéfredaktora Seznamu Zprávy je problém v tom, že svědci nechtějí mluvit veřejně, protože té schůzky na vnitru se logicky a podle všeho osobně účastnili. Tím dochází k potvrzení další mé teorie, že zdrojem informací je někdo z účastníků toho setkání na vnitru. Ještě jednou si to zopakujme.

Jan Hamáček se 15. dubna 2021 na vnitru sešel na utajované schůzce s velvyslancem ČR v Rusku Vítězslavem Pivoňkou, s ředitelem civilní zahraniční rozvědky ÚZSI, tedy Úřadu pro zahraniční styky a informace, Markem Šimandlem, dále s ředitelem Vojenského zpravodajství (vojenská rozvědka) Janem Beroun, s policejním ředitelem Janem Švejdarem a s nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem. Hamáček se tak sešel se šéfy obou českých zahraničních rozvědek, ale nepozval šéfa české domácí kontrarozvědky, Michala Koudelku z BIS. A nepozval ani svého vládního šéfa Andreje Babiše. A pozor, toto je malý a zdánlivě bagatelní detail, který ovšem silně upoutal moji pozornost.

Hamáček na schůzku nepozval z tajných služeb jen Michala Koudelku a vládního šéfa Andreje Babiše

Andrej Babiš i Michal Koudelka jsou silně napojení a dokonce podezřelí ze spolupráce s americkou CIA. Zatímco Andrej Babiš jde Američanům na ruku zatím z neznámých a ne příliš jasných důvodů, kde se spekuluje o možném vydírání Andreje Babiše ze strany americké státní moci, v případě Michala Koudelky jde přímo o náplň jeho práce, že spolupracuje se CIA, dokonce za to v roce 2019 dostal bez utajování zlatou medaili přímo od ředitelky CIA Giny Haspel. Proč tedy Jan Hamáček nepozval na vnitro ani Babiše, ani Koudelku? Proč ale pozval všechny ostatní šéfy tajných služeb, včetně šéfa policie a státní prokuratury?

Tohle totiž nejde dohromady, protože zdánlivě to připomíná situaci, kdy kočička a pejsek vařili dort. Co mohl ministr vnitra řešit v sestavě se dvěma šéfy rozvědek, ale šéfa domácí kontrarozvědky nepozval? A proč u toho byl policejní prezident a generální prokurátor? Podle našeho právníka taková sestava lidí na jakékoliv schůzce znamená, že někdo plánuje operaci v zahraničí a potřebuje právní radu a rozbor, aby měl krytí doma a věděla o tom dopředu jak policie, tak i státní prokuratura. To je jediný důvod pro takovou sestavu na schůzce. Proč ministr vnitra potřeboval konzultovat šéfy zahraničních rozvědek, jejichž pole působnosti je výhradně mimo území České republiky?

Michal Koudelka, šéf BIS s medailí od CIA

Pokud bychom si mysleli, že tajná schůzka byla na vnitru kvůli Vrběticím, nemohl by na schůzce chybět šéf kontrarozvědky Michal Koudelka. Operace cizích agentů na území ČR totiž spadají pouze a výhradně do jurisdikce kontrarozvědky BIS, nikoliv do sféry zahraniční špionáže pod křídly ÚZSI. Pokud si ministr vnitra pozve šéfy zahraničního civilního a zahraničního vojenského zpravodajství, potom ten příběh o plánované zpravodajské operaci v cizině, konkrétně v Rusku, opravdu dávají smysl.

Pro operace v cizině totiž Michal Koudelka a jeho BIS nemají operativní oprávnění, to je jiný sektor tajných služeb, který spadá pod ÚZSI a VZ, pokud jde o vojáky, zbraňové systémy, vojenské operace a armádní složky. A vypovídá to ještě o jedné věci. Kdyby se jednání na vnitru týkalo třeba i okrajově Vrbětic, nemohl by tam chybět Michal Koudelka z BIS, naprosto logicky by tam musel být jako hlavní figura, bez které by se to jednání neobešlo. Jenže, on tam chyběl a Andrej Babiš o schůzce vůbec nebyl informován dopředu, natož aby ho někdo pozval. Všiml jsem si i jedné zvláštní a přitom zcela logické věci.

Proč už dávno účastníci schůzky nevystoupili na tiskovce a neoznačili informace za naprostou lež, která během jednání na vnitru nikdy nezazněla?

Každý z těch účastníků schůzky na vnitru by mohl kategoricky vystoupit před novináře a narovinu prohlásit, že nic z toho, co uvádí Janek Kroupa, na schůzce nezaznělo, a že se jedná o lež a diskreditační kampaň proti ministru vnitra. Dotyčné šéfy tajných služeb by to nic nestálo a žádné tajemství by neporušili, prostě by jenom vyvrátili nehoráznou lež a hotovo. Konec kauzy a šmitec! Jenže… jenže ono takové prohlášení nepřichází a jediné, co vidíme a slyšíme od těch účastníků schůzky, tedy s výjimkou křičícího Jana Hamáčka, je mlčení a mlžení všech ostatních, kteří na vnitru na té schůzce byli. Nemohou mluvit, ale nemohou ani lhát.

Mluvit by totiž mohli jen v případě, že by ty informace byly naprosto lživé a naprosto nepravdivé. Jenže, pokud něco z těch informací je pravdivé, nebo dokonce všechno z toho je pravdivé, nemohou tito šéfové mluvit, s výjimkou toho, že by mohli lhát ve prospěch Jana Hamáčka. Jenže, tím by se profesně zdiskreditovali v tajných službách a jednou by jejich lež vyšla najevo, a to by byl konec kariéry a navíc dost možná by to mělo i právní důsledky.

Jan Beroun, šéf Vojenského zpravodajství

Seznam Zprávy podle našeho názoru disponuje nahrávkou svědka, který mluví o tom, co probíhalo na tajné schůzce na vnitru. Mají tuto nahrávku, ale profesně ji nemohou publikovat, protože tím by odhalili svůj informační zdroj. Jedinou cestou je tak situace, kdy svědek v režimu utajení vypoví, že to je pravda, že Jan Hamáček opravdu tento plán na vydírání Ruska přednesl, ale otázkou je, co s tím udělají tajné služby, resp. poslanci, kteří se k tomu v utajeném režimu dostanou.

Hamáček totiž má jednu jistotu, že všichni z té schůzky jsou vázaní mlčením v režimu nejvyššího utajení a nemohou proti Hamáčkovi svědčit. Celé se to tak může posunout do režimu přetahování o to, jestli Seznam Zprávy nakonec nahrávku uveřejní a tím práskne zdroj, což by znamenalo konec nejen Jana Hamáčka, ale i dotyčného zdroje, anebo se kauza zamete pod koberec a celá věc vyšumí do ztracena, přičemž jedna strana se bude odvolávat na ochranu zdroje a druhá strana bude žalovat Seznam Zprávy za pomluvu.

Mlčenlivost se vztahuje pouze na utajované skutečnosti, nikoliv na popření nehorázných lží… a přesto je ticho a nikdo z účastníků schůzky se Hamáčka nezastane

Ovšem fakta mluví proti Janu Hamáčkovi. Ta fakta jsou jednoduchá. Pokud jsou ty informace lživé, kterýkoliv z těch účastníků schůzky může beztrestně vystoupit a očistit Jana Hamáčka hned teď a okamžitě. Stačí pronést krátké vyjádření šéfů tajných služeb, kteří prohlásí, že na schůzce nic takového nezaznělo a hotovo. Není potřeba podávat trestní oznámení, Honzo. Prostě zavolej účastníkům schůzky, aby pro média uspořádali tiskovku, kde kategoricky se za Tebe postaví a řeknou, že nic z toho, co bylo uvedeno v reportáži Janka Kroupy, není pravda a nic z toho na schůzce nezaznělo.

Šéfové tajných služeb jsou vázáni mlčenlivostí jen k utajovaným skutečnostem, nikoliv ke lžím a pomluvám, takže to v pohodě mohou udělat. A pokud je nějaký novinářský výrok lež, můžou šéfové tajných služeb ty výroky a obvinění Jana Hamáčka okamžitě vyvrátit a popřít. Jenže to, že k tomu dosud nedošlo, to spíš ukazuje na to, že šéfové tajných služeb nemohou mluvit, protože by mluvili o utajovaných skutečnostech, případně by je lživě popírali na tiskovce, k čemuž se žádný soudný šéf tajné služby neodváží. A tak místo toho přichází trapné mlčení účastníků schůzky.

Vítězslav Pivoňka, český velvyslanec v Rusku

Takže, k čemu na schůzce asi došlo? Preference ČSSD jsou v kýblu a Jan Hamáček nemá žádné nástroje, jak preference strany pozvednout. Přízeň lidí už se nedá koupit laciným červeným svetříkem, dnes je potřeba lidem dát to, co strašně chtějí. A to jsou vakcíny. Jenže dostat do ČR vakcíny je možné jen ze zemí, které je prodávají. A to je v podstatě jen Rusko, protože západní vakcíny jdou hlavně na jiné trhy než do EU, takže Sputnik V se zdá být jako dobrý artikl v nouzi. Jenže, proč by Hamáček chtěl vydírat Rusy? Jedna věc je koupit od Rusů vakcíny, a jiná věc je vydírat Rusy, aby dodali vakcíny se slevou, nebo dokonce grátis. A přesvědčovat Rusy k summitu Bidena a Putina v Praze? Dámy a pánové, mám teorii, že nakonec vůbec nešlo o vakcíny, ale právě o ten summit. A hned si to vysvětlíme.

Lubomír Zaorálek je klíčem k záhadě, na dramatické tiskovce oznámil, že funkci ministra zahraničí nevezme. A dva dny potom svolal Hamáček schůzku šéfů špionáže a mocenských složek na vnitro

Celé to začalo už před měsícem, když došlo k rozhodnutí odvolat ministra zahraničí Tomáše Petříčka z funkce, a to poté, co se neúspěšně pokusil sesadit Jana Hamáčka z funkce předsedy ČSSD. V Praze mezi politiky se říká, že Honza se rozhodl Tomáše zaříznout poté, co se dozvěděl, že mu jde po krku a po funkci předsedy ČSSD. To se prý netoleruje. A tak Tomáš Petříček skončil. A tady teď velký pozor. Ten plán byl původně takový, že Petříčka nahradí Lubomír Zaorálek, jenže ten to překvapivě odmítl a navíc svolal bizarní a podivnou tiskovou konferenci [3], kde hovořil v náznacích a v tajemných intonacích o tom, že jaká je mezinárodní situace, a že funkci odmítl atd.

Podle informací naší redakce to měl být právě Lubomír Zaorálek, který měl v Moskvě vyjednat summit Biden – Putin v Praze, a tím vyjednávacím trumfem a hlavní kartou, aby to klaplo, mohly být právě informace o dvou údajných agentech GRU ve Vrběticích. A na základě této nabídky se očekávalo, že Rusové kývnou na summit v Praze, nic je to stát nebude a ČR neodpálí tu kauzu o Vrběticích. Jenže Lubomír Zaorálek nakonec funkci ministra zahraničí nevzal, a tak tu funkci na sebe vzal přímo Jan Hamáček, i když jen dočasně, než se funkce ujal kádr Aspen Institutu Jakub Kulhánek. A to není jediná indicie.

Jan Švejdar, policejní prezident

Jan Hamáček byl ministrem zahraničí pouhých 9 dní, od 12. dubna do 21. dubna 2021 [4]. A tohle je vodítko, které naprosto mění situaci. Podle mého názoru ta schůzka 15. dubna na vnitru neprobíhala v režii a v choreografii Jana Hamáčka jako ministra vnitra, ale v roli Jana Hamáčka jako ministra zahraničí. A jako ministr zahraničí si proto pozval na jednání na vnitro právě dva šéfy českých zahraničních tajných služeb, a nikoliv šéfa domácí kontrarozvědky. A najednou to do sebe dokonale zapadá.

Na vnitru se toho 15. dubna totiž neřešila domácí a vnitřní politika vnitra, žádné Vrbětice, žádná vnitřní kontrarozvědka, žádný Koudelka, ale pouze a čistě zahraniční věci. A co nebyl ochoten provést a navrhnout Rusům v Moskvě Lubomír Zaorálek, to měl zřejmě v plánu vlastními silami provést přímo Jan Hamáček? Je to spekulace? A protože akce byla vyhodnocena jako velmi nebezpečná a s malou nadějí na úspěch, tak to bylo nakonec odpískáno a Hamáček do Moskvy neletěl. A jaký měl být ten plán?

Jak odlákat voliče KSČM, SPD a Hnutí ANO? Přivézt z Moskvy do Prahy ruské vakcíny a hned potom Vladimira Putina na summit s Bidenem? Model a rukopis diplomacie inspirované Igorem Matovičem a jeho náhlou cestou do Moskvy?

Cesta do Moskvy kvůli vakcíně Sputnik V byla podle mého názoru maskírovka, protože během té cesty chtěl Jan Hamáček vyjednat souhlas Rusů se summitem v Praze. A proč v Praze? Protože američtí partneři by jistě s Prahou souhlasili. Hamáček by se potom vrátil z Moskvy s vakcínami jako hrdina, ale hlavně by oznámil do světa, že českému ministru zahraničí Janu Hamáčkovi se podařilo vyjednat vrcholný summit v Praze mezi Bidenem a Putinem. A k čemu by tím došlo? Jan Hamáček by získal přízeň “vlažných” voličů okolo SPD, okolo konceptuálně neprobuzené alternativy, okolo lidí, kteří chtějí Sputnik. Zatímco proti Sputniku všichni ostatní brojí, Jan Hamáček by přivezl nejen Sputnik, ale i Vladimira Putina na vrcholný summit v Praze.

Můžete si myslet o Hamáčkovi cokoliv, ale pokud by mu plán vyšel, o volební preference by se už obávat nemusel. Tohle by na voliče zafungovalo, především tedy na levicové voliče nejen ČSSD, ale i KSČM a na konceptuálně slepé voliče SPD. Jenže tento úkol byl nadlidský a Lubomír Zaorálek proto funkci ministra zahraničí překvapivě odmítl. Dokonce i novináři si všimli, že tiskovka Lubomíra Zaorálka dne 13. dubna 2021 po odmítnutí funkce byla nezvykle dramatická. A hned 2 dny poté 15. dubna svolal dočasný ministr zahraničí Jan Hamáček schůzku na vnitro, kde se sešel s šéfy zahraničních rozvědek ČR, s velvyslancem v Rusku, s policejním prezidentem a generálním prokurátorem.

Lubomír Zaorálek, ministr kultury

A někdo z těchto lidí to následně vynesl ven a poskytl rozhovor Janku Kroupovi. Lubomír Zaorálek to podle všeho chytře odmítl, protože jako zkušený politik ví, že by operace neměla šanci na úspěch. Rusy nejde vydírat, a už vůbec ne zpravodajskou hrou, to je sebevražda. Cesta do Moskvy pro vakcíny byla tak jen zástěrkou, hlavním cílem mělo být vyjednání vrcholného summitu Biden – Putin v Praze. Jan Hamáček by tím povýšil sám sebe do nejvyšší diplomatické ligy, kdyby se mu to povedlo. Jenže, na základě vydírání? Chápete? Proto ten dramatický Zaorálkův projev 13. dubna na tiskovce, který byl zahalený tajemstvím, proč vlastně funkci ministra zahraničí odmítl. Kvůli situaci na Ukrajině to rozhodně nebylo.

Hamáček podle všeho na té schůzce šéfy tajných služeb pro svůj plán nepřesvědčil, dokonce si dovedu představit, že mu to i rozmluvili, že by to nefungovalo. A proto teď všichni z té schůzky trapně mlčí a za Honzu se nikdo nepostaví, veřejně to nepopřou, protože by museli lhát. Američané o této akci nemuseli vůbec vědět, mohla to být iniciativa šéfa ČSSD, jak zachránit a zvýšit volební potenciál strany pomocí vrcholného summitu Putina a Bidena v Praze a rovněž pomocí ruských vakcín, které by u levicových voličů zajistili ČSSD přízeň v podzimních volbách. Ani Miloš Zeman nedostal Vladimira Putina do Prahy, ale povedlo by se to Janu Hamáčkovi. Byl by to gigantický diplomatický úspěch pro Jana Hamáčka, který by šokoval nejen českou, ale i světovou veřejnost více, než překvapivá cesta Igora Matoviče do Moskvy a jeho návrat s nákladem Sputniků.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Místopředsedkyně Shillerová v partii /9.5/ sdělila národu, že o ničem nevěděla a že Hamáček byl měl odstoupit pokud se prokáže jeho vina. Zároveň konstatovala, že od Hamáčka byla chyba, že chtěl odjet do Moskvy. A dále ví, že Babiš nepodepsal Hamáčkovi letadlo do Moskvy.
Na to, že nic nevěděla má celkem slušné informace, bohužel musíme čekat až se Hamáček i Babiš přizná. Běžný občan této republiky na základě dosavadních důkazů by už dávno seděl. Pravděpodobnost, že se jeden z nich přizná je menší než výhra ve sportce.
Všichni ve vládě ví, že Babiš i Hamáček jsou neviní i když nemají žádné informace a tí, kteří o tom pochybují půjdou na přeškolení k usvědčenému STBákovi , nedobrovolném členovi KSČ atd.. Pokud by náhodou nezměnili názor půjdou na převýchovu na Krym. /Babiš je v tom již expert/.
Čau lidi a pamatujte mám na vás složky a kdyby náhodu nějaká chyběla tak si ji vyrobíme.

AlešK
Návštěvník
AlešK

“Maskírovka”… (dal jsem do uvozovek, jinak by musela být s tvrdým a dlouhým) to být nemohla, když byl předem kontaktován předseda Federálního shromáždění Ruské federace Státní dumy, Volodin?

Zdravím
Návštěvník
Zdravím
karpi
Návštěvník
karpi

Ano, zatkli Clintonovou, pak ji tajně ve sklepě odsoudili a před půlnocí za účasti Donalda Trumpa oběsili. Druhý den následovala domovní prohlídka u Rudy Guilianiho, kterému zabavili video, na které si tajně nahrával, jak jí křupnul krk.

,D
realrawnews je známý satirický server.

Politický mamograf
Návštěvník
Politický mamograf

Rekonstrukce návštěvy Hamáčka v Rusku
Hamáček: Vaši agenti vyhodili muniční sklad ve Vrběticích do povětří. Dejte nám milion vakcin Sputniku a my to nikomu neřekneme.

Putin: To není pravda. Máte důkazy?

Hamáček: Mám, ale nikomu je neukážu, potože jsou tajné. Dejte nám ten Sputnik!

Putin: Takže nemáte. Nashledanou.

Hamáček: Nashledanou.

papa
Návštěvník
papa

Konec agenta Ham4C prostřednictvím psa pana Kroupy. Hami, Hami, Hami must be funny in the Russian land,

Marian Walczak
Návštěvník
Marian Walczak

dlouho jsem se tak dobře nezasmál

dilex
Návštěvník
dilex

Ať žije cenzura webu kde je majitel anonymní a my všichni zde máme email, IP adresu, jmeno, IQ …
Tady pán nesnese kritiku, co to má znamenat !

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.

panxyz
Návštěvník
panxyz

no mám úplně stejnou zkušenost s timto webem, zřejmě víme proč

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Vtip je v tom, že Biden je již na seznamu popravených lidí. Guantanamo na Kubě má mnoho práce. Jednotky NAVY Seals věrně slouží generálu Michal Flynn a prezidentu Donaldovi Trumpovi.
https://amg-news.com/archives/10052

Podívejme se na obrázky Biden + Jim Carry https://duckduckgo.com/?q=biden+jim+carry&t=opera&iax=images&ia=images I Jim Carry je mezi popravenými.

Lidé z Vatikánu, Deep State, iluminati, bilderberg, cabal, židozednářské lože pod kontrolou sionistů, ti všichni nyní mají nahnáno.

Mezi popravenými jsou i lidé jako velitel Antifa Soros, Hillary, Obama a mnoho pedofilních celebrit z Pedowoodu/Hollywoodu.

Generál Michael Flynn jasně řekl, že my máme prezidenta! Trumpa https://rumble.com/vfqp2p-gen.-michael-flynn-we-already-have-a-president….trump.html

Lin Wood jasně řekl: Donald Trump je stále prezidentem USA! https://rumble.com/vg31fx-donald-j-trump-is-still-president.html

Vladimir Putin a Donald Trump odvedli vynikající práci při očistě této planety od satanistů a pedofilů z řad iluminati a vysokých rodinných i politických kruhů. Díky nim máme možnost sledovat skutečnou show. Bůh jim žehnej.

PS: Veškeré útoky na Rusko, tvorba Ruských hoaxů o Ruském vměšování atd., byly vždy současně útokem i na Donalda Trumpa, současné útoky na Rusko jsou opět i útoky na USA, i na Zemana.

Ony ty takzvané zpravodajské postnacistické služby, nikdy nesloužily zájmům dané Země, ani ČR, ani USA. Vždy byly otroky a loutky Deep State.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

pouze dalsi pokracovani politicke mlynice bez oddelovani zrna od plev, aby se opet preprahalo a vyvar mela dnesni demozumpovni opozice s piraty, s malou domu pro komparzisty s KSCM, SPD (+ dalsi minule jiz zanikle/neuspesne politicke partaje).
hlavne, ze v PS/senatu a to pri hlasovani importovanych cizackych zakonu, jsou nerozlucni kamosi hlasujici jako jeden muz/zena, vcetne tantiemu od loutkovodicu, aniz by nekdo z nich dbal na blaho republiky/obcanu.
jalovych kecu je mnoho a dusledky jsou tragicke, neb PS/senat jsou nejdrazsi zaopatrovaci ustav v republice, vcetne vyctu skod za 30let, ktere byly zpusobeny prijatymi likvidacnimi zakony/smlouvami/pakty.
kolik kauz uz bylo vypusteno za 30let a vzdy dle zadani vmesovatelu do zalezitosti ciziho statu?
stale se opakujici praxe a to sestreleni vlady nebo v dobe predvolebni se zatazenim republiky do hlubsi rite a s brodenim se obcanu ve stale stoupajicich vykalech.
cizacky panicek potrebuje okamzite vysledky, a kdyz se nasi dosazeni vejlupci opozdi ve vysledcich, neb se zacykli pro vlastni obohacovani se, je nutna dalsi vymena.
takze, soudruzi koncime, preprahame a sve misto uvolnete pro poslusnejsi/vykonejsi/zrudnejsi soudruhy, kteri nas dle zadani, ochotne a hlavne urychlene, svrhnou do macochy bez ukapnuti slzicky, neb svet patri sadistickym psychopatum!!!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Co bylo skladováno ve Vrběticích a co se tam vyrábělo v areálu dlouhém 10 km…co např. rakety SS 20 které tam byl údajně skladovány? Fosforové bomby atd. https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Sokujici-svedectvi-muze-ktery-zna-detaily-o-munici-i-pravdepodobnou-pricinu-prvniho-z-vybuchu-na-Zlinsku-350955
Kam se vozila munice po výbuchu? https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/odvoz-munice-z-vrbetic-kdy-zacne.A141223_065645_zlin-zpravy_skr

J.K.
Návštěvník
J.K.

Podle Orbána bude muset střední Evropa spolupracovat, jinak špatně dopadne.

Když chtějí Němci k sobě vpustit několik milionů muslimů a budovat multikulturní společnost, je to jejich rozhodnutí, jejich osud. Já od Merkelové chtěl jen, aby uznala naše právo na svobodné rozhodnutí. To je jiné než to německé. My nechceme takovou společnost. Žádal jsem ji, aby neusilovala o hegemonii, ale o pluralismus. Reagovala, že se migrace nedá zastavit. Moje odpověď byla, že Maďarsko dokáže, že to možné je, a ať se na nás dívá, že budeme pokusná laboratoř,“ řekl.

Říká také, že záleží na tom, zda chtějí Němci německou Evropu nebo evropské Německo. Pokud to první, tak dle maďarského premiéra to znamená, že chtějí menším národům určovat, co mají dělat a jak mají žít. V tomto směru vzpomenul na kancléře Helmuta Kohla, který naopak usiloval o pluralismus a uznával právo menších národů si o svém osudu rozhodovat.

„Dnes neexistuje liberální demokracie, ale liberální nedemokracie,“ pravil s tím, že liberálové usilují o názorovou nadvládu a skrz politickou korektnost se snaží diskvalifikovat konzervativce a křesťanské demokraty.
comment image

Znám britskou a německou veřejnoprávní televizi. S jistotou můžu prohlásit, že naše maďarská veřejnoprávní televize je provládní méně než ta německá,“ prohlásil. „Když dnes nějaký slovenský přítel zajede do Maďarska, vejde do trafiky a řekne, aby mu dali noviny, které kydají na Orbána a vládu, dostane přibližně osm novin a časopisů,“ liberálních médií je stále v Maďarsku většina.

Uvedl, že když se dostal k moci, byl poměr devět ku jedné ve prospěch tzv. liberálních médií, nyní je to 50:50. „Veřejně jsem poprosil křesťansky smýšlející byznysmeny, aby situaci devět k jedné neakceptovali. Vyzval jsem je, aby založili křesťanskodemokratické a konzervativní mediální projekty.“ Že ve veřejnoprávní televizi převládají konzervativní témata je podle něj přirozený následek toho, že vládne konzervativní vláda. A doplnil, že stejně sledovanost veřejnoprávní televize nedosahuje sledovanosti televizí komerčních, nemluvě o on-line zdrojích.

Podle Orbána by se střední Evropa měla naučit jednu věc. „Ať jsme stáli v druhé světové válce na jakékoliv straně, dopadli jsme stejně. Ti, kteří stáli na té správné straně, dostali za odměnu to, co jsme my, kteří jsme byli na té špatné, dostali za trest. Prostě a jednoduše máme společný osud. Otázkou jenom je, kdo zorganizuje střední Evropu. Němci, Rusové, Američani anebo my, kteří tu žijeme?“

Reportéři se pak zeptali, zda se toho nechce ujmout, ale Orbán odvětil, že tou vlajkovou lodí je Polsko, protože bez něj nemají ostatní členové V4 dostatečnou váhu. I Slovensko prý hraje důležitou úlohu, jako spojník mezi Polskem a Maďarskem. Dodal, že právě proto vždy slovenským premiérům klade na srdce, aby se severo-jižní propojení prohloubilo. „Nemáme dálnice, železnice, i plynové potrubí vede jinak,“ posteskl si.
comment image

Padla otázka na vztah k Rusku, který je v zemích V4 rozdílný. Dle Orbána je nutné skloubit bezpečnostní záruky požadované Polskem s požadavky na maďarsko-ruskou spolupráci. „Každá země si bude určovat svůj vztah k Rusku, ale musíme si být schopni poskytnout vzájemné záruky vůči Rusku. Když teď Češi žádali stanovisko solidarity, tak bez ohledu na to, co si o té věci myslím, okamžitě jsme ho Čechům poskytli,“ uvedl maďarský premiér.

V EU by oslabil roli Evropského parlamentu, který prý škodí, mění evropskou politiku na partajní a levicové strany ho využívají k napadání evropských států. Dle Orbána národy v Evropě budou pořád a žádný evropský démos nevznikne. Osobně je víc přesvědčen o budoucnosti střední Evropy než té západní a věří, že bude středoevropská renesance. Naopak si není jistý, že západní Evropa bude v roce 2030 stabilní.

Dodal, že dosud EU fungovala na ose Francie–Německo. Ale očekává, že přibude třetí osa a tou bude V4. „Obchod mezi V4 a Německem má dvakrát větší objem než mezi Německem a Francií a je třikrát tak velký než mezi Německem a Itálií,“ podotkl. Prý už je tato trojpólovost poznat v otázkách migrace a rozpočtu…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Orban-Migrace-nejde-zastavit-rekla-mi-Merkelova-Tak-se-divejte-odpovedel-jsem-Vrbetice-to-je-takto-663108

PS: Ze strategického hlediska by se mělo co nejdříve přibrat Slovinsko a nechat tak vzniknout V5 a takto vzniklé Dvojmoří, by mělo daleko lepší vyjednávací pozici v EU a lepší ekonomické podmínky pro vlastní dovoz či vývoz zboží mimo EU.

Dáša
Návštěvník
Dáša

To je skutečný státník a ne jak ten náš hokynář.

R2D2
Návštěvník
R2D2

Jestli Honza nechtěl zachránit jen sám sebe. Po volbách by se místo diplomata hodilo.