Šéf Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky zažil na Českém rozhlasu 2 Freudovské přeřeknutí,...

Šéf Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky zažil na Českém rozhlasu 2 Freudovské přeřeknutí, když mluvil o tom, co čtou studenti na odborných učilištích. Ti nejchytřejší z nich čtou Aeronet, to nejlepší z inf… dezinformační scény! Potřebnou dehonestační nálepku se podařilo nalepit až na druhý pokus, v podvědomí v hlavě to ale šrotovalo jinak a popravdě! BISka šla do sebe a proruské weby prý opravdu nefinancují Rusové, výroční zpráva to potvrdila! Konečně jim to došlo po 4 letech!

Šéf Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky zažil na Českém rozhlasu 2 Freudovské přeřeknutí, když mluvil o tom, co čtou studenti na odborných učilištích. Ti nejchytřejší z nich čtou Aeronet, to nejlepší z inf… dezinformační scény! Potřebnou dehonestační nálepku se podařilo nalepit až na druhý pokus, v podvědomí v hlavě to ale šrotovalo jinak a popravdě! BISka šla do sebe a proruské weby prý opravdu nefinancují Rusové, výroční zpráva to potvrdila! Konečně jim to došlo po 4 letech!

Určitě jste si všimli, že v poslední době česká mainstreamová média mají nejvyšší pohotovost a neustále ze všech směrů slyšíte o tom, jak je společnost zaplavena dezinformacemi a proruskou propagandou. Jenže dnes došlo ke dvěma událostem, které pouze potvrzují, že změny ve společnosti probíhají k našemu překvapení i na 1. prioritě řízení ve školství a práce alternativy opravdu začíná pronikat i k dorůstající mládeži. Je to hlavní cíl, který by měla média alternativy sledovat, protože všechno ostatní je do značné míry podružné. Proti globalizaci a sionismu je možné bojovat pouze skrze výchovu nové generace. A právě dnes došlo k zajímavé epizodě na Českém rozhlasu 2.

Josef Šlerka

Šéf Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky Josef Šlerka totiž hovořil s Vladimírem Krocem o novinářích a novinařině [1], ale co čert nechtěl, bylo prostě nutné zmínit největšího nepřítele a Nemesis mainstreamových novinářů, kterým je právě náš Aeronet. Josef Šlerka totiž začal mluvit o tom, jak aktivistka Fatima Rahimi objížděla česká střední odborná učiliště a zjistila tam prý strašné věci. Většina učňů prý vůbec nic nečte a ti nejchytřejší z nich čtou Aeronet, to nejlepší z inf… dezinformační scény. Šéf Nadačního fondu se zde dopustil hned několika Freudovských přeřeknutí, které si rozebereme. Pozorný posluchač si všiml, že Šlerka nejprve začíná mluvit v jednotném čísle  o nejchytřejším studentovi, ale vzápětí přechází ve zbytku věty do množného čísla, tedy věta zněla: “A ten nejchytřejší čtou Aeronet.”

Téměř třetina pedagogů na středních školách čte Aeronet a další alternativní servery

Josef Šlerka chtěl zřejmě bagatelizovat dosah vlivu našeho serveru na “jedince”, ale nakonec skončil v plurálu, takže těch nejchytřejších tam asi bude více než jeden. Ono je těžké dehonestovat server na 1. stupni odporového gradientu (bagatelizace) ve chvíli, kdy alternativa už v České republice oslovuje zhruba 30 procent veřejnosti, ale mnohem důležitější je březnový průzkum [2] organizace Jeden svět na školách (pod hlavičkou Člověka v tísni), který ukázal, že téměř stejné procento učitelů (27%) primárně čerpá informace z Aeronetu, Parlamentních listů, prostě ze serverů alternativy a považuje je za důvěryhodné. Průzkum vypracovala přímo neziskovka Člověk tísni, od které těžko může alternativa čekat reklamu a propagaci, ale pokud téměř třetina vyučujících na středních školách (nejen na učňácích, tento průzkum probíhal na všech typech středních škol, včetně gymnázií) čerpá informace od nás, je to obrovský úspěch a uznání, zároveň ale jednoznačný závazek do budoucna.

Tuto fotografii zavěsil Josef Šlerka v roce 2016 na svůj Twitter. Typický hoax a dezinformace, když teď po 2 letech se od pana Šlerky dozvídáme, že Aeronet čtou nejchytřejší studenti…

Jenže ve Šlerkově komentáři zaznělo i další přeřeknutí, protože podle šéfa Nadačního fondu je Aeronet “to nejlepší z inf… dezinformační scény” a bylo vymalováno. Málem došlo na zapomenutí dehonestační nálepky, protože Šlerka chtěl říct “to nejlepší z informační scény”. Tato Freudovská přeřeknutí vychází z hlubokého podvědomí, kde novinář už nemůže popírat, že Aeronet a podobné servery mají v dnešní době už status regulérních informačních médií a je čím dál těžší umisťovat na tyto servery diskreditační a dehonestační nálepky.

Pokud někdo jde na střední školy, dělá tam průzkumy mezi učiteli a studenty, a zjistí tam, že servery jako náš Aeronet jsou důvěryhodným zdrojem informací pro téměř třetinu pedagogů a z řad studentů ti nejchytřejší z nich čtou právě Aeronet, tak je to pouze ta nejlepší vizitka pro náš server za 4 roky naší práce, protože jak vidíte a slyšíte, za naší prací jsou výsledky. To je to nejlepší ocenění, že se nám daří pronikat do procesů řízení na 1. prioritě, do které se proniká tak těžko a tak komplikovaně.

Proruské servery provozují čeští občané s jiným názorem na politické procesy v ČR, shrnuje BIS po 4 letech ve své výroční zprávě

Dosah alternativy na nejdůležitější bitevní frontě za národní zájmy, na úrovní školství a výchovy nové generace, se tak za 4 roky mohutně rozrostl a je to v neposlední řadě i díky tomu, že okolo našeho serveru se vytvořila mohutná rodina příznivců, od obyčejných lidí s jejich běžnými starostmi, až po představitele na nejvyšších úrovních ústavní moci. Každá doba má svůj samizdat. Každá éra má svůj příběh, který se musí vyprávět proti vůli mocných skupin. Když učitelé a nejlepší ze studentů volí Aeronet, potom zanecháváme za sebou odkaz a novou generaci, která ponese v budoucnu prapor národa. Společnost se změní, ale část národa bude zachována skrze národní linii, která se potáhne do budoucnosti jako nit, ze které budou vyrůstat nové národní elity, které budou ukotveny na principu rodiny.

BIS vydala výroční zprávu za rok 2017, proruské servery nejsou ruské.

Nejen neziskový sektor, ale i BIS si konečně po dlouhých 4 letech uvědomila, že alternativní servery v ČR neřídí a nefinancují ruští rozvědčíci nebo ruští agenti, ale jde o projekty lidí, kteří nesouhlasí se současným směřováním země do náruče EU, NATO a neoliberální evropské globalizace. Uvádí to BIS ve své výroční souhrnné zprávě za rok 2017, kterou právě dnes zpravodajci publikovali [3].

Rusové prý mohou využívat tyto weby ve smyslu k podpoře svých narativů, ale to samo o sobě je pouze ad-hoc využití něčeho, co souzní s ruskými pohledy a postoji vůči EU, migraci, americké agresi apod. Je to celkem logické, ten posun je zjevný, protože ve chvíli, kdy třetina učitelů na školách považuje Aeronet, Parlamentky a další za validní zdroje informací a za důvěryhodná média, už není možné o nich tvrdit, že to jsou ruské projekty, protože to by už neznělo důvěryhodně, naopak by to mohlo být vysvětlováno jako selhání práce BIS. Pokud by Rusové ovládali jednu třetinu učitelů na českých středních školách, někdo by to asi těžko vysvětloval, jak je to vůbec možné.

Polarizace společnosti je nezbytným ozdravným procesem a katarzí demokracie. Kdo chce budovat národ s jedním názorem a jedním směřováním lidu, buduje despocii, ne demokracii!

Pouze je smutné to, že to trvalo skoro 4 roky, než BIS tuto skutečnost na rovinu uvedla, protože dosud se v ČR ze strany mainstreamu budoval od 90. let falešný obraz, že všichni lidé v ČR chtějí západní styl života a hodnot, včetně migrace, multikulti, úpadku tradiční rodiny a všeobjímající souručenství s USA a Evropskou unií. Teprve v posledních 4 letech se společnost konečně dokázala postavit čelem k vlastní lži a rozdělila se na dva tábory, polarizovala se na ty, kteří zradili vlastní národ ve prospěch globalizace a/nebo amerického systému Pax Americana, a na ty, kteří tento osud tvrdě a jednoznačně odmítají.

Demokracie bez polarizace národa je jako magnet jenom s jedním pólem namísto dvou. Demokracie nemůže fungovat, pokud ve společnosti neexistuje názorový protipól, pokud neexistuje polarizace politických a společenských procesů. Pokud by všichni chtěli stejnou věc v národě, stejný cíl bez rozdílu, potom nejde o demokracii, ale o despocii, nebo v lepším případě utopii (případně dystopii, podle toho, jestli se na to díváte z úhlu naivisty nebo realisty). Velmi často vám budou novináři z mainstreamu říkat, že společnost je polarizována, že Miloš Zeman polarizuje společnost, Andrej Babiš polarizuje společnost, Donald Trump polarizuje americkou veřejnost.

Tito politici jsou chirurgové umírajících neoliberálních procesů, které nejsou nadále životaschopné. Aeronet vznikl jako skalpel na tyto procesy a bez odstranění zhoubných procesních nádorů neoliberalismu, který prosazuje rozvraty vlastních národů skrze migraci, rozvraty rodiny, homoagendu, juvenilní justici, indoktrinovaný multikulturalismus a další zhoubné procesy, nemůže demokracie nadále žít a dříve či později zemře. Polarizace společnosti a návazně i politiky je nástrojem katarze, oddělení zrna od plev. Pane Šlerko, pokud ti nejchytřejší čtou Aeronet, náš národ díky nim přežije v nastávající éře Nového světového řádu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Elena
Návštěvník
Elena

jsem v poho…naši nejsou debiliiii

alena
Návštěvník
alena

také jsem to slyšela v pondělí Jak to vidí…je ubohej..

JFZ
Návštěvník
JFZ

Sakra, právě umřelo jedno koťátko…

Jana
Návštěvník
Jana

Prý budou zjištovat fakta… tak to by mohlo být zajímavé nejen v případě lithia … 🙂
Jourová: Boj s dezinformacemi není cenzura, lidé nesmí být oběťmi vymývání mozků
https://video.aktualne.cz/dvtv/jourova-plan-boje-eu-s-dezinformacemi-neni-cenzura-stret-zaj/r~eb5f5906f95311e8a09cac1f6b220ee8/

Jana
Návštěvník
Jana

To je synchronicita… Chvilku předtím, než jsem zahlédla tento článek, jsem na zapadlém papírku v kuchyni našla napsanou Šlerkovu e-mail adresu. Dal mi jí po skončení konference “Člověk a média – téma FAKE NEWS”, konané na půdě Amerického centra – řekl, že by se sešel na rozhovor. V diskusi jsem jim totiž řekla, že by měli pozvat také zástupce alternativních médií, které podezřívají a nálepkují, aby jim vysvětlili proč byla tato média založena – a řekla jsem i důvod – cenzuru důležitých informací v médiích. Ač tu akci (26. dubna. 2018) natáčeli jejich 3 kameramani (mně v A.C. většinou nedovolují natáčet), tak dosud záznam na Youtube zveřejněn nebyl. /Na další pokračování na podzim – téma “Přímá demokracie?” už byli pozváni jiní kameramani, ptala jsem jich se proč záznam nebyl zveřejněn, nevěděli./

Rozhovor se Šlerkou jsem si zatím nedohodla, ale dohodla jsem si tam rozhovor s Tomášem Urbanem z Lidových novin (a Člověka v tísni). Sešli jsme se v květnu, pak dělal rozhovory s Honzou Korálem (NWOO.ORG), Milanem Vidlákem (Šifra), šéfredaktorem webu Outsidermedia a možná některými dalšími. Měl veliký zájem o rozhovor s Vítkem ze Svobodného vysílače, ale Vítek odmítl – přeposlala jsem mu, co mi k tomu Vítek napsal. Článek měl vyjít v sobotní příloze Orientace, odevzdán byl místo koncem června až koncem prázdnin, ale dosud nevyšel. Když jsem se T. Urbana ptala, jestli nemyslí, že bude zcenzurován, tak odepsal, že určitě nebude. Tak vyčkáme. Když vydal před lety kritický článek po rozhovorech s Adamem Bartošem, Vítkem Jedličkou a Honzou Korálem, tak se z něj lidé některé zajímavé informace dozvěděli. I negativní reklama bývá užitečná… v současné době možná vadí i ta. 🙂

Pijack
Návštěvník
Pijack

Včera nás ČT oblažila neobvykle velikou dávkou servility. Před kamerami se naparovali takoví “velikáni” jako prcek Žantovský nebo Vondra. Z USA v přímém přenosu za jistě obrovské náklady hlásal své sluníčkářsko-demokratické ódy učitel Lukeš z průměrné školy, který se rád tituluje na profesora. Ten je v ČT jako doma, páč místní revolucionáři potřebují každou trosku k podpoře své probruselské ideologie. Byl to prostě děs běs. Myslím, že by se i zesnulý Buch nechutně od obrazovky odvrátil. Tak moc jsme nechutní.

xxx
Návštěvník
xxx

No když to tady navštěvuje inteligentnější část populace, …
Tak tady je skoro úplný seznam nejkvalitněšjích českých a slovenských zpravodajských webů.

https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

Občas tam kouknu a aktualizuju si seznam odkazů.

😀

judi
Návštěvník
judi

fajn ze taku stranku zalozili aspon nemusime pracne hladat, kde sa pise nieco zaujimave

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

comment image
soudruzi , máme menší problém. ANO posiluje tak ukrutným tempem, že nám hrozí za 3 roky vláda jedné strany. https://is.gd/STEM_11_2018 Se STEM nejsou žerty – dává nejpřesnější předpověď ze všech agentur za loňský rok: https://is.gd/stem_10_2017
Průměr posledních dvou loňských předvolebních předpovědí STEM – a odchylka od reality voleb 2017. Odchylka v % byla realita:

ANO +2.4
ODS +3.3
Pirati +3.4
SPD -0.2
KSČ -5.5
ČSSD -3.5
KDU +0.4 , TOP +0.3 , STAN +1.9

Co to znamená? Nejvíce nadhodnocovanými stranami v předpovědích STEMu loni byla KSČ+ČSSD. Nadhodnocení bylo 5.5 a 3.5 %. Čili tyto strany jsou dnes reálně mimo vstup do parlamentu. Nejvíce podhodnocenou stranou byli loni Piráti – o 3.4%. Dnes tedy mají reálně přes 16%. Nejvíce však šokuje nárust předpovědi u ANO. Loni byla v říjnu předpověď 27.4%, ale během pouhého roku stoupla o více jak +8% (!). ANO má dnes reálně podporu kolem 38% voličů – a až dosáhne přes 40%, tak pomocí D’Hondtovy metody přepočtu hlasů na mandáty – dosáhne klidně 50% a více poslanců.

anonym
Návštěvník
anonym

Jestli je vaše prognóza správná, tak Babišova vláda bez socanů, by mohla být více napravo. Dnes mi zase socani pohli žlučí, s těmi obědy pro fakany zdarma. Socani by furt dávali někomu něco zdarma, ovšem zdarma to není, zaplatí to daňoví poplatníci a fakani budou s jídlem jen plýtvat, kdyžto rodiče nemusí platit. Vyjde to ovšem celostátně na miliardy.

osho
Návštěvník
osho

Šéf nezávislých žurnalistů dělá cenzora, to jsou ty havlovské paradoxy

Trevisox
Návštěvník
Trevisox

Bára Basiková?Tihle “umělci”se cítí být vyvolení k poučování lidí.Je to hloupé.A ještě větší hlupáci jsou signatáři Anticharty.