Šéf francouzské infekční kliniky promluvil, něco takového v životě neviděl! Americké firmy...

Šéf francouzské infekční kliniky promluvil, něco takového v životě neviděl! Americké firmy Pfizer a Moderna nesdílejí na vědeckých serverech výsledky testovacích kol svých vakcín, které oznámily tiskovými zprávami a bez konzultací s vědeckou obcí! Lékaři se ale podařilo k záznamům o testovacích kolech vakcíny Pfizer dostat jinou cestou a krve by se v něm nikdo nedořezal! Co našel ve zprávě by mělo varovat lidi ve věku od 18 do 55 let, lidé jsou očkováni nevyzkoušenou vakcinační metodou za použití modifikované RNA!

Šéf francouzské infekční kliniky promluvil, něco takového v životě neviděl! Americké firmy Pfizer a Moderna nesdílejí na vědeckých serverech výsledky testovacích kol svých vakcín, které oznámily tiskovými zprávami a bez konzultací s vědeckou obcí! Lékaři se ale podařilo k záznamům o testovacích kolech vakcíny Pfizer dostat jinou cestou a krve by se v něm nikdo nedořezal! Co našel ve zprávě by mělo varovat lidi ve věku od 18 do 55 let, lidé jsou očkováni nevyzkoušenou vakcinační metodou za použití modifikované RNA!

Jeden z našich čtenářů, pan Radek, nás upozornil v komentářích pod minulým článkem na zásadní vyjádření francouzského odborníka přes infekční choroby, který poskytl rozhovor francouzskému listu Le Parisien. Odborník odpálil zásadní informaci, která s největší pravděpodobnosti na českých a slovenských serverech mainstreamu nikdy nezazní, protože se jedná o nepohodlnou a pro zájmy vakcinátorů nežádoucí informaci.

Dr. Eric Caumes

Nejprve ale odbočím. Pokud si někdo myslí, že když někteří politici zahrají na televizní obrazovce divadlo a nechají si vpíchnout do těla vitamín B, případně biologický roztok, tak že okamžitě všichni ovčané poběží do fronty a budou se chtít očkovat, tak je na omylu. Do redakce jsme byli upozorněni už několika lékaři na podivnou věc, kterou odpozorovali při propagačním očkování amerického viceprezidenta Mikea Pence, a rovněž při očkování Joea Bidena a při většině propagačních očkováních na televizních obrazovkách. Pokaždé jsou vakcíny buď již dopředu natáhnuté do injekční stříkačky a nikde nejsou k vidění samotné lahvičky s vakcínou, aneb je tekutina z lahvičky natahována tak, aby nebylo možné vidět nápisy na lahvičce.

Na televizi ukazují politici s vakcínami cirkusová čísla, lékaři je odhalili, že s velkou pravděpodobností podvádějí

Z hlediska lékařské etiky totiž platí, že pacientovi se vakcína natahuje do injekce před jeho zrakem a až těsně před aplikací, aby nedošlo k záměně, aby pacient viděl, co vlastně je do injekce natahováno z lahvičky. A možná si řeknete, proč je to tak důležité, vždyť lahvičky lze fejkovat a biologický roztok nebo vitamín B lze natáhnout i před očima očkovaného, před kamerou a nikdo nic nepozná. Jenže, to je trochu jinak. Vakcíny jsou v lahvičkách zaplombované přímo z továrny a mají různé barvy uzávěrů, stříbrné, černé, červené, modré, zelené, žluté, oranžové, fialové atd.

Vakcína Pfizer má fialové plomby

Pokud by někdo před kamerami chtěl natáhnout do injekce vitamín B v roztoku, byla by vidět jiná barva plomby lahvičky, v USA mají např. vitamínové injekce a výživové roztoky oranžovou barvu. Naproti tomu očkovací roztoky mají obvykle barvu modrou, červenou, fialovou a stříbrnou, obvykle pro 2-fázové očkování. Lahvičky jsou nerozebiratelné a při pokusu o naplnění použité lahvičky od vakcíny roztokem s vitamínem by došlo ke kontaminaci vitamínového roztoku se zbytky vakcíny v lahvičce. Bylo by to vysoce nebezpečné.

Francouzský expert z infekční kliniky to řekl na plnou hubu

Lékař si nedovolí riskovat kontaminaci a do vakcinační lahvičky vstřikovat skrze jehlu z injekce roztok s vitamínem.Takže z tohoto důvodu se injekce natahují buď mimo přítomnosti kamer, aby nebylo vidět, z jakých lahviček a s jakými barvami plomb se vakcína do injekce natahuje, anebo se to dělá tak, aby kamera neviděla detail lahvičky. A to pouze potvrzuje další zjištění, které poskytl zmíněný francouzský odborník. Člověk by si myslel, že vakcína s takovou ostrou sledovaností bude prověřená skrz naskrz, ale ono se ukazuje, že dokonce i ruská vakcína Sputnik V má větší transparentnost než vakcíny amerických firem Pfizer a Moderna. Jenže, jak uvádí francouzský lékař, je to úplně jinak. Přečtěte si, jaký názor na americkou vakcínu Pfizer v rozhovoru pro Le Parisien má špičkový francouzský epidemiolog:

Vedoucí oddělení infekčních nemocí v nemocnici Pitié-Salpêtrière v Paříži komentuje nejnovější zveřejněné údaje o dvou vakcínách
„Nesmíme spěchat,“ varuje profesor Eric Caumes

Profesor Eric Caumes, vedoucí infekčních nemocí v nemocnici Pitié-Salpêtrière v Paříži, proslul svou otevřeností poté, když vyzval k větší transparentnosti laboratoří a obává se velkého počtu vedlejších účinků vakcíny Pfizer proti Covid-19.

Podařilo se vám získat přístup k vědeckým publikacím o různých vakcínách?

ERIC CAUMES: Jeden přístup ano! Úplné výsledky studie AstraZeneca se právě objevily na serveru The Lancet. A budu je pozorně sledovat. Britská laboratoř předložila údaje o účinnosti a bezpečnosti své vakcíny k přezkoumání, které jí dává vědeckou hodnotu, protože byly přezkoumány, kritizovány a schváleny nezávislými kolegy. Toto by mělo být pravidlem, ale společnosti Pfizer a Moderna jednoduše oznámily svůj úspěch pouze prostřednictvím tiskové zprávy. Během své kariéry lékaře jsem něco takového nikdy předtím neviděl! Uvědomte si, že po vědecké publikaci (jejich studií) stále není ani stopy. Kráčíme po hlavě. Naštěstí jsem se v úterý večer mohl seznámit se zprávou americké lékové agentury (FDA) získanou z údajů předaných společností Pfizer, aby mohli uvést na trh svou vakcínu.

Co zpráva říká?

Po přečtení 53 stránek mě něco zarazilo. Nikdy jsem neviděl tak vysokou frekvenci vedlejších účinků vakcíny! Kromě minimálních reakcí způsobených injekcí, jako je místní zarudnutí a bolest, jsou další nežádoucí účinky identifikovány relativně vysokou rychlostí, zejména u mladých lidí a po druhé dávce. Vezměte si příklad horečky, může se objevit dočasně po injekci, to je klasické. Ale tam mělo horečku 15,8% osob ve věku 18 až 55 let na úrovni 38 ° C nebo i více během sedmi dnů po druhé injekci. A 45% dobrovolníků muselo brát léky na horečku nebo bolest. Mluvíme také o 55% dobrovolníků s bolestmi hlavy, 62% dobrovolníků čelilo únavě. To je příliš mnoho, může dojít k problému …

Zatímco očkovací kampaň v Anglii už začala, úřady již nedoporučují vakcínu Pfizer pro lidi s těžkými alergiemi. Jaká je vaše reakce?

Jsem překvapen, protože tyto nežádoucí účinky nejsou uvedeny v dokumentu americké agentury pro léčivé přípravky (FDA), který je mým jediným zdrojem. To potvrzuje, že člověk by neměl s vakcinací spěchat.

Je podle vás obyvatelstvo ohroženo imunizací?

To je příliš citlivá otázka. Vše závisí na poměru rizik a přínosů. U starších lidí s vysokým rizikem těžké Covid nemoci je budu očkovat očkovacími látkami od firem Pfizer a Moderna, ale ne mladší lidi nebo lidi bez komorbidit. Nejen, že chybí informace, ale tyto injekce založené na genetickém materiálu (messenger RNA – mRNA) do této chvíle nikdy neprošly fází komercializace. Možná jsou revoluční, ale chci důkaz jejich spolehlivosti, jinak to znamená dát slepou důvěru výrobcům. Svět se dnes někam řítí střemhlav. Výsledkem je, že jsme v komerčním driftu. Na druhou stranu bych byl rád očkován vakcínou AstraZeneca a čínskou vakcínou, pro kterou jsme ověřili výsledky.

Ministr zdravotnictví Olivier Véran reagoval v LCI na vaše komentáře k očkování a řekl, že jste někdy říkal „nesmysly“. Co byste mu odpověděl?

Nepřekvapuje mě, že jsem byl přidán do dlouhé řady k poslancům uraženým Véranem (pozn. Le Parisien: 3. listopadu se ministrovi nepodařilo zachovat klid při zkoumání návrhu zákona o prodloužení Nouzového stavu v Národním shromáždění).

Nebojíte se hrát hru na spiknutí?

Ano, strašně se toho bojím, ale jakmile člověk opustí jedinou dominantní myšlenku, je okamžitě považován za spiklence nebo „osla“, protože mě Véran kvalifikoval, zatímco já jsem jedním z těch, kteří obhajují vakcíny. Jsou to zázraky na infekční nemocí, nejchytřejší drogy, protože spíše zabraňují nemocem než léčí. Ale říkám lidem pravdu, jinak už nám, doktorům, nebudou věřit. Navíc můj kolega neodmítl moje slova, ani neřekl, že jsem se mýlil, když jsem čekal na výsledky fáze č. 3 o účinnosti vakcíny. Asi žijeme ve světě pokrytců.

Předpokládáte, že navzdory všemu půjdete do boje?

Ano, protože se hlavně obávám, že se s těmito (mRNA) vakcínami Covid zhoršuje. Poté nám bude vyčítáno, že jsme odešli z pódia, bude nám řečeno: Byli jste naivní a za tyto dávky vakcín jste zaplatili majlant, aniž byste věděli, zda jsou pro lidi bezpečné. Pokud to dopustíme, bude zdiskreditována celá historie očkování. Dnes máme dojem, že si musíme zvolit strany. Všechno ale není černobílé, může to být šedé a je třeba to říci.

Zdroj: Le Parisien [1]

Proč dosud nejsou na stole čísla a sumy peněz pro lidi, kteří po vakcinaci budou mít dočasné nebo trvalé následky?

Jak tedy sami vidíte, francouzský expert a lékař, který je zastáncem očkování, poskytl pro Le Parisien rozhovor jako lékař, který si zaslouží respekt. Ačkoliv sám je zastáncem očkování, varuje před novými nevyzkoušenými vakcínami s technologií modifikované RNA. Americké farmaceutické laboratoře Pfizer a Moderna tají výsledky svých testovacích kol s dobrovolníky, a něco málo uniká ze zpráv, které Pfizer musel poskytnout americké FDA, něco málo. Když francouzský expert na infekční nemoci varuje před unáhleným spěchem na vakcíny Pfizer a Moderna, když ho děsí procenta a čísla lidí s horečkami, s bolestmi a s vysokým stupněm únavy, tak by jeho slova měli poslouchat především politici.

Kompulzivní (zaměstnavatelem vyžadované) očkování povede k desítkám tisíc žalob v Evropě a v USA

A politici by měli dát na stůl dohodu, kolik peněz stát lidem zaplatí za jednotlivé vedlejší účinky, odstupňovaně, od pracovní neschopnosti, přes dlouhodobé následky, přes trvalé následky lehkého rázu, trvalé následky těžkého rázu, až po smrt. Nic takového dosud na stole není, Andrej Babiš čísla a sumy na stůl zatím nedal, Igor Matovič to samé, nechce, a přitom horečka přes 38 stupňů po vakcinaci může být smrtelná pro staršího člověka! Tohle si politici chtějí vzít na triko, že budou dělat z občanů laboratorní myši a aplikovat jim komerčně neotestované americké mRNA vakcíny? Co si to politici vůbec dovolují? Je toto možné taková drzost? Ano, je to možné, protože demokracie skončila, nastává Total Control. A naprostá ztráta důvěry v lékaře bude přitom dalším důsledkem tohoto procesu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vánoční poselství

Važení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vašich možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu a zachování našeho společného projektu.

Je nám jasné, že tento rok bude Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
KozelFsz23
Návštěvník
KozelFsz23

Naši papaláši melou kraviny. Tvrdí, že očkování chrání, nyní zase tvrdí, že chrání před těžkým průběhem a jenom dočasně. Jde jim jenom o prachy. Prymula, Blatný a ostatní dobytci jenom hrabou a na zdraví lidí jim nezáleží. A vakcíny z USA? Stačí si přečíst i jiné zpravodajské stránky a za mne hovno. Nic z USA do mne nedostanou, i když je mi 70 pryč. A bude očkování povinné, protože by Prymulovi a spol. klesly zisky.

lesov
Návštěvník
lesov

Už někde, někdo zveřejnil, jakým způsobem má ta vakcína působit a proč jsou tam sekvence viru HIV, kromě těch jedů a opičího séra? 💀

Aldo
Návštěvník
Aldo

Théâtre s očkováním začal už i u nás. V první linii “hrdinni” politici a pak poddaný.
Stejný scénář jak na Slovensku – hodná a milá sestra bere do ruky už natáhnutou stříkačku a lahvička se serem vidět není. Pan premiér Babiš dostal nějaké vitaminky nebo minerály, nic víc. My, plebs je máme nyní následovat. NASRAT!
Tuhle komedii jim může papat jenom debil. Já a moje rodina jimi nejsme a takových bude určitě víc. Copak s námi pak hodlá vláda udělat?
Očekávám v začátku roku přijetí zákonů ( ve Francii už to navrhli a čeká se na schválení) na omezení práv a svobod lidi neočkovaných.
Počítám že budeme nosit nějaké znamení aby nás ta “lepší” sorta lidi odlišila.

Lex talionis
Návštěvník
Lex talionis

To si skutočne myslíte, že keby chceli spraviť nejaké propagačné video tak je pre nich problém vytlačiť za 3 minúty etiketu z COVID očkovacej látky a prelepiť ju na druhej ampulke, napríklad z fyziologickým (nie fyzickým ako ste napísali vy) roztokom?
Keby to bola taká motivačná kampaň v ktorej ide doslova o miliardy, pár centov na kamufláž by ich netrápilo. A nemuseli by, ako píšete vy – pracne otáčať ampulku, aby náhodou kamera nesnímala inú etiketu, alebo v zákulisí naťahovať roztok do striekačky.
To sú veľmi chabé argumenty. A verte mi, že ja milujem konšpirácie. Takže s týmto článkom ste u mňa moc nezabodovali. Skôr mám dojem, že ako sme úmyselne masírovaní mainstreamom z jednej strany, tak aj vy sa nás snažíte masírovať zo strany druhej.
A obe masáže prestávajú vyzerať uveriteľne – lebo sú až príliš silené. Žiaľ.

duch matematiky
Návštěvník
duch matematiky

Jste hlupák.

vese
Návštěvník
vese

No ano, problematice farmak nerozumím, ale něco mi říká, dej pozor. Vládnoucí parta (kdekoliv) propaguje vakcinaci, dokonce zadarmo!, výrobce za nic neodpovídá 🙂 ani nezaručuje.

nicema
Návštěvník
nicema

Čtyři obrázky víc než čtyři tisíce slov.comment image

Ilona
Návštěvník
Ilona

Igor Alekseevich Gundarov : Putin onemocněl LEPROU, jeho stav je vážný !! Igor Alekseevich Gundarov je doktor medicíny, profesor, člen Ruské akademie přírodních věd, kandidát filozofických věd, specialista v oblasti epidemiologie a lékařské statistiky. https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

perspektiva
Návštěvník
perspektiva

Dneska jsem si s ním volal a na nic si nestěžoval.

angel
Návštěvník
angel

ale no tak … !!!

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Jo, poslouchal jsem ho. Ukazoval i fotky s jeho boulemi na obličeji , které asi chirurgicky operují. Prý to chytil od Juščenka v 2010 A asi nakazil i Makrelu, když se tak třepala. Je to jeden z příznaků . Těžko říct, ten Gundarov se zdá být férový člověk.

vese
Návštěvník
vese

Ilona
Jasně. Nedávno měl rakovinu, minulý týden zase Parkinsona, teď tohle. To je ale fofr….

J.K.
Návštěvník
J.K.

To je jen taková malá střílečka v rámci informační války. Po Zemanovi také stříleli rakovinou, demencí, teď jen občas (zjistili, že to už nezabírá). V Rusku je to novinka, tak zkoušejí zda se to mezi veřejností uchytí… (tonoucí se stébla chytá).

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

Právě jsme potřásali rukou a mám tu jeho v lednic doma 🙂

Radek
Návštěvník
Radek

Vánoční tapetový speciál.comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

Nenechte si otrávit Vánoce covidismem, a pamatujte smích léčí. Užijte si Vánoce se svými nejbližšími a svoji rodinou.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Radku. přeháníš to už s těmi obrázky, nezlob se. ebo zlob.

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

Na Měsíci je rouška, zatím jen na odvrácené straně 🙂
(( já chci balvan bludný))

konzerva
Návštěvník
konzerva

Pokračuji..comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

angel
Návštěvník
angel

díky , pobavilo mě to … a pěkné Vánoce , dobré jídlo a něco pod stromečkem od Ježíška !!!

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

A Pfitznera do prdele a Billikův fakáček žejo. A to zas mě pobavilo!

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

slovni spojeni LOCK DOWN ma jiz tisicilete pouziti a to od dob black plantazniku importovanych do usarny a ve slangu znamenal – strcit/zavrit negra do diry.
nasledne stale pouzivany vyraz s obmenou – strcit/zavrit mukla do diry.
takze stare celoplanetarni nosalove rodinky, majici pazoury ve vsem zrudnem a to od dob otroctvi pres vsechny valka, financni krize, drancovani, likvidace vseho i vsech az po koronac s genocidni vakcinou, opet neprichazi s nicim novym a stale jedou dle osvedcenych noticek s vyrazovymi hesly ze zaprasenych slovniku, tzn. aktualni strceni/zavreni vsech ovci na zemeguli do diry.
zvlaste takova bruselska “fon lejno” muze stavet na rodove tradici, neb jeji predci byli otrokari i adikovi nackove.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Prosím, dejte tam český překlad, nebo “požalsta, na russkom jazyke”. Ne všichni umíme anglicky, jsme starší.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

No dobrá, ale to už tu bylo, no.. Něco nového vytáhni!, ne? Taková zdiskreditaace, no.Jeźišmarjájozef, to bych si nedovolil, dávat furt dokola to samé! Nekdo furt tady dokolečka dává ty sionsky učiva, jJak u blbejch..Mě ale nezajímá, co ty kurwy vymysleli. Mě zajímá, jak je zprovodit ze světa ! Zajímá mě, kde sehnat Gottlingův rotačni kulomet v ráźi 12mm a více. No? A co? Howno! Furt kydy o sionistickejch materiálech! A furt, a furt tady dokola, jak u blbejch na dvorku, kde startujou motorku! Už mě to leze na nervy, tady furt přehlížet ty odkazy na ty hovna! Nebudu to číst, ani nahodou, ani to nerozkliknu! Chci Odboj! Odpor! Boj! A s tím související informace! Na kydy už není doba! Je třeba čin! Boj !!! Jinak chcipnete v hromadném hrobě! Už se to tlachání vyserte, chci jednoznačné, odbojové informace!!!
Kdy se sejdeme a vyházíme parlament, Senát do drtičky pneumatik! Kdy to natŕem těm nacistickým zaprodancüm, kteří nosí černé uniformy, co nosily jen SS ! A říkají si pomáhat a chránit Hamáčka? Kdy bude ušoplesk viset na kandelábru jako Duče Mussolini? Kde je nějaký vůdce? Jinak jsme v rakvi, přátelé. Uvědomujete si to, vůbec? Už teď je pozdě!

Mandelinka
Návštěvník
Mandelinka

Dnes je lež pravda a pravda je lež,takhle nás nastavily! 🙁

iva
Návštěvník
iva

Jak koho.

Emil
Návštěvník
Emil

Teď NOVA a CNN.
Neustále kecání stejných nesmyslů, jak na kolovratu. Vakcína nás může zachránit, očkování je jediné co může zabránit nemocem a virům (řekl ušoplesk Blatný). Bylo moudré tu televizi nezapínat. Proč jsem to udělal?

maxvolume
Návštěvník
maxvolume

ja koukám na prima zoom nebo hudba a mám klid