Šéf EU parlamentu zakázal vystavovat na lavicích europoslanců státní vlajky jednotlivých zemí,...

Šéf EU parlamentu zakázal vystavovat na lavicích europoslanců státní vlajky jednotlivých zemí, prý to jsou reklamní bannery, které zakazuje jednací řád EU parlamentu! Na jeho příkaz večer naběhly uklízečky, vlaječky strhaly ze stojánků na stolcích a všechny vlajky vyházely do smetí! Do komunálního sběru letěla i česká vlajka, generál Hynek Blaško je v šoku, co se to proboha v EU parlamentu děje! A proč anglickému fotbalistovi hrozí disciplinárka za výrok o světové kontrole Domu Rothschild nad centrálními bankami všech zemí světa? Konec národních států v EU začíná prvním krokem, zákazem státních symbolů a jejich vyhozením do koše!

Šéf EU parlamentu zakázal vystavovat na lavicích europoslanců státní vlajky jednotlivých zemí, prý to jsou reklamní bannery, které zakazuje jednací řád EU parlamentu! Na jeho příkaz večer naběhly uklízečky, vlaječky strhaly ze stojánků na stolcích a všechny vlajky vyházely do smetí! Do komunálního sběru letěla i česká vlajka, generál Hynek Blaško je v šoku, co se to proboha v EU parlamentu děje! A proč anglickému fotbalistovi hrozí disciplinárka za výrok o světové kontrole Domu Rothschild nad centrálními bankami všech zemí světa? Konec národních států v EU začíná prvním krokem, zákazem státních symbolů a jejich vyhozením do koše!

A máme tu další skandál z Evropské unie. Nedávno jmenovaný nový šéf Evropského parlamentu David Sassoli totiž před pár dny nařídil úklidovému personálu, tedy místním uklízečkám, aby po odchodu europoslanců ze sálu odstranili z jednotlivých lavic a stolků europoslanců státní vlaječky, které si mnozí poslanci dávají na své pultíky jako symboly svých zemí, které v EU parlamentu zastupují. Uklízečky tak obešly všechny lavice, strhaly vlaječky ze stojánků a vlajky prostě vyhodily do pytlů s odpadem.

David Sassoli toto nařídil s odkazem na článek č. 10 jednacího řádu EU parlamentu, který říká, že poslanci nesmí mít v lavicích žádné transparenty [1]. Podle jeho názoru jsou transparenty i národní vlaječky, protože v angličtině slovo “banner” znamená nejen “protestní transparent”, ale i “prapor”. A protože bannery jednací řád zakazuje, nařídil šéf parlamentu vyhodit i státní vlaječky ze stolků europoslanců.

Nigel Farage si přinesl novou vlaječku poté, co uklízečky vyhodily všechny do smetí.

Tento skandál má hned několik rovin. Tou první je rovina jazyková. Článek 10 jednacího řádu zakazuje bannery, ovšem státní vlajky nejsou bannery. Šéf EU parlamentu je úplně mimo, protože v angličtině slovo “banner” nelze používat pro státní vlajku, místo toho se používá označení “national flag”. Banner označuje prapor šlechty, vojska, armády, uskupení, sportovního klubu apod. O státní vlajce nikdy a za žádných okolností nelze v angličtině hovořit jako o praporu (banner), ale pouze jako o vlajce (flag). V hovorové řeči se toto může prolínat, ale z odborného hlediska je mezi praporem a vlajkou zásadní rozdíl, zejména ceremoniální. Prapor nemůže reprezentovat státní útvar, to může pouze vlajka. A o zákazu vlajek v jednacím řádu EU parlamentu není ani slovo, takže David Sassoli porušil jednací řád na základě mylného překladu a výkladu z angličtiny. Éto děbily!

Rok 2020 je rokem Dvou zmijí a přinese otřesy a změny v politickém uspořádání Evropy od východu na západ. Velká Británie za pár dní vystupuje z EU, v Rusku se mění vláda, šéf EU parlamentu nařizuje vyhodit vlajky národů do koše

K odstranění vlajek došlo prý proto, že narušují průběh plenárního zasedání a překáží na stolcích jednotlivým europoslancům. Samotní europoslanci toto odmítají jako nesmyslné tvrzení, kdyby jim ty vlaječky překážely, tak by si je dobrovolně nedávali na stolky. S nějakým překážením v práci to nemá nic společného, je to ideově-ideologický problém, protože vedení EU překáží vlajky z hlediska přesvědčení, že Evropská unie je útvarem pro integraci zemí do jednoho celku a nějaké národní vlajky nemají v EU parlamentu už co pohledávat.

Tohle už je krok daleko za hranou přijatelného a jedinou odezvou na tento krok je opětovné vystavení vlaječek na stolech, k čemuž vyzýváme všechny české i slovenské europoslance, aby tento zákaz ignorovali a vlaječky si znovu na své stoly nainstalovali. Dejte nám vědět, jak jste se zachovali. Vyšlete jako poslanci signál vlastenectví a odporu proti tomuto kroku. Strhávání vlajek je symbolem okupantů, kteří přijedou okupovat nějaký prostor a začnou v zemi strhávat státní symboly. A přesně to teď proběhlo v EU parlamentu na příkaz šéfa Davida Sassoliho.

David Sassoli, šéf EU parlamentu.

Gen. Hynek Blaško na svém Facebooku označil tento čin za neuvěřitelný krok socialistické soldatesky ve vedení EU parlamentu, i když netuším, jakého komunistického vůdce měl na mysli. To přirovnání ke komunistům mi moc nesedí, oni někdy strhávali vlajky ostatních zemí RVHP a házeli je do koše? Možná mi něco uniká v této paralele. Každopádně se znovu ukazuje to, o čem píšu a vykládám na SVCS už tak dlouho: Nebude dovoleno pokračovat v EU parlamentu v politice starého uvažování, že EU se skládá z národních států. Je tady rok 2020, tedy rok Dvou zmijí podle Kabaly, kdy budou probíhat brutální změny, převraty, procesy rekurzí, bude se bourat staré a budovat nové. A první věc, která v EU parlamentu nastává, je skoncování se symboly národních států, prozatím jen symbolicky tím, že uklízečky na povel šéfa EU parlamentu vyhodí vlaječky národních států do smetí.

Vážení přátelé je naprosto neuvěřitelné co se v tomto EP děje. Předsedu bych přirovnal k význačnému komunistickému…

Geplaatst door Hynek Blaško op Donderdag 16 januari 2020

 

Nejde přitom o ty vlajky jako takové, poslanci si mohou přinést nové a nasadit si je znovu na stojánky, ale jde o vyslání vzkazu poslancům. Dům Sion nedovolí, aby v jeho mega projektu s názvem Evropská unie se nadále prezentovaly jednotlivé “regiony” Evropy jako samostatné a svrchované státy. To už nebude dovoleno! Je to genocida národů Evropy, je to součást oné destrukce identity a suverenity. Celé to má ale daleký přesah, proč zrovna teď a proč do koše letěly všechny vlajky, i ta německá a francouzská?

Britský fotbalista čelí profesionální likvidaci za výrok o světovládě bankovního židovského klanu Rothschild

Je to kvůli tomu, že Evropská unie je sionistický projekt na privatizaci národních států a veškerých zemí do rukou bankovního klanu Rothschild. Tento rodinný židovský klan už dávno není jenom rodinou, která spekulovala se zlatými mincemi. Projekt Evropské unie totiž navázal tam, kde skončila III. Říše a ani v té se nepočítalo s tím, že národní státy si zachovají svoji suverenitu.

Po skončení války měla vzniknout nová říše s názvem Germania, která se měla rozkládat od Atlantiku až po Ural. A všechno, o co se dnes snaží Evropská unie, je ten samý proces, tedy budování evropské říše, která ovšem nebude řízena z Berlína, jak se mylně domníval Adolf Hitler, ani z Bruselu nebo Berlína, jak se domnívají dnešní aparátčíci EU, ale měla být a bude řízena Domem Sion. A kde je sídlo Domu Sion? Sídlo je všude tam, kde mají “centrální banku” a ta banka dělá protinárodní měnovou politiku, což jsou všechny dnešní centrální banky, s výjimkou… Kuby, Severní Koreje, Venezuely a Íránu.

Tom Pope, fotbalista.

A teď nastalo co? Před pár dny útok na Írán a jeho politická destabilizace, minulý rok útok na Venezuelu a pokus o destabilizaci, znovu uvalené sankce na Kubu od Donalda Trumpa a jedinou zemí, kterou se dosud nepodařil destabilizovat, je Severní Korea, protože ta disponuje jadernými zbraněmi. A tím se dostáváme právě k jádru věci. Před několika dny proběhla tiskem informace [2], že fotbalista Tom Pope z druholigového týmu Port Vale po skončení zápasu proti Manchester City v pohárovém zápasu FA Cupu napsal na svůj Twitter následující vzkaz: “We invade Iran then Cuba then North Korea then the Rothchilds [sic] are crowned champions of every bank on the planet – the end”. V překladu to znamená: “Napadneme Írán, potom Kubu, potom Severní Koreu a potom budou Rothschildové korunováni jako šampioni všech bank na této planetě – Konec.”

Světová vláda jediného klanu za pomoci nejničivější zbraně hromadného ničení… nesplatitelného dluhu!

Tento tweet napsal Tom Pope v reakci na jednoho fanouška v odpovědi na jeho komentář, že Port Vale zápas nezvládl a prohrál, přičemž Tom Pope vstřelil jediný gól svého týmu. Jenže, po tomto komentáři se v britském tisku strhla bouře, že prý Tom Pope šíří na Twitteru protižidovské konspirační teorie a celou věcí se prý bude zaobírat disciplinární fotbalová komise. Fotbalista prý šíří antisemitismus. Jenže Tom Pope se proti tomu ohradil, že to není žádný antisemitismus, ale konstatování faktu a pravdy, protože Rothschildové skutečně kontrolují centrální banky drtivé většiny zemí světa, a to z toho titulu, že jejich banky drží v komplikované majetkové struktuře.

Tweet fotbalisty o Rothschildech.

Jsou to dluhy zemí naproti emitovaným národním měnám. Tento fotbalista totiž odhalil tajemství NWO a celé světové globalizace. Na konci globalizačních procesů, kdy poslední země na planetě budou “osvobozeny” a následně globalizovány, bude jediným vládcem světa Dům Sion a jeho Rothschildové. Sionisté se stanou jedinými majiteli tohoto planetárního nosiče třídy G, kterému říkáme Země. To je proroctví Talmudu. A tak je dáno, a tak bude… říkají židé. A těmito majiteli se stanou na základě dluhu, světového veřejného dluhu zadlužených národů. A toho lze dosáhnout jedině tak, že všechny centrální banky všech zemí světa budou emitovat své měny naproti garančním úvěrům sionistických bank.

Země v dluhu jsou zeměmi zotročených národů s otrockými vládami, zotročenými parlamenty a zotročenými soudy

Pouze země, které disponují jadernými zbraněmi, se mohou tomuto zotročení bránit, ale i země s jadernými zbraněmi může být ovládnuta skrze dluh. Tyto zbraně totiž někdo ovládá a pokud ten, kdo je ovládá, není vládce, ale je rovněž někým ovládán, potom jaderné zbraně neznamenají nic jiného, než obyčejné zbraně, které národ neochrání před jařmem glboalizace, indukce veřejného dluhu a chudoby naproti systému nekonečného růstu, který ve skutečnosti je systémem nekonečného splácení úroků z úvěrů, které jsou nesplatitelné, což je ten hlavní trik Domu Rothschild.

Nejlepší půjčené peníze jsou prý ty, které vám dlužník nikdy nemůže splatit. Díky tomu se dlužník stane dobrovolně vašim otrokem, protože má pocit viny, že dluží, nevzpírá se roli otroka, nevadí mu, že otročí za nízkou třetinovou mzdu, drží ústa a krok. Kdo dluží, nezlobí. A od té chvíle dlužník, je-li to stát, musí poslouchat a přijímat protinárodní a protilidové zákony, musí přijímat migranty, musí se zbavovat vlastních hranic, musí se zbavovat vlastní kultury, vlastní mládeže, vlastních potomků, vlastní státnosti a v konečném důsledku… vlastních vlajek.

Takto vypadaly vlaječky v EU parlamentu.

Závěrem článku si sami odpovězte na otázku: Je možné, aby dlužník, který je neschopný vůbec kdy svůj dluh splatit, jednal s věřitelem jako rovný s rovným? Když je dlužníkem celý stát, co udělá věřitel? Nemůže provést exekuci území státu, nebo sebrat veřejnou infrastrukturu a odnést si jí, to opravdu nemůže. Jenže věřitel může začít rozhodovat o řízení zadluženého státu. Může rozhodovat o tom, jaké zákony se mají přijímat v takové zemi, jaké politické strany smějí vyhrávat volby, jaké politické strany se smějí nebo nesmějí objevovat v televizích, jaké firmy se mohou podílet na veřejných zakázkách.

Rozhoduje, jaké firmy, operátoři a řetězce smějí vyvádět zisky ze svých tržeb do zahraničí rok co rok, za jak otrocké mzdy je možné zaměstnávat v takové zemi, a hlavně, věřitel může rozhodovat o tom, jakou měnovou politiku bude dělat centrální banka zadlužené země, tedy politiku takovou, která udrží obyvatelstvo v chudobě, v roli otroků, kteří budou ochotně pracovat za almužnu, protože centrální banka bude znehodnocovat národní měnu, znehodnocovat úspory inflací, bude měnu arbitrárně oslabovat. Nosaté právo na nekonečnost. Zisky z těchto montoven a továren potom opět putují rok co rok do zahraničí.

Budujeme IV. Říši a čelíme vyhlazovacímu plánu Generalplan Ost 2.0… začíná to migrací proti naší vůli, kvótami proti naší vůli, pokračuje vyhozenými národními vlajkami…

Národ chudne, svůj dluh nikdy nesplatí, a tudíž navždy národ zůstane otrokem, protože dlužník není rovný věřiteli, dokud dluh nesplatí, anebo… dluh prohlásí za neplatný. A jistě víte, co se stalo, když před několika lety chtěl tehdejší nový řecký premiér Tsipras chtěl po Evropě seškrtat dluhy [3]. Vrátil se tehdy z Bruselu bledý jako stěna, jako smrt a od té doby už nikdy takovou věc nevyslovil a začal dusit Řecko a jeho lid. Dostal vzkaz, že vyvázat se ze sionistického dluhu by ho stálo život. Je to tak pokaždé. Nejprve seberou zemi armádu, aby se nemohla bránit. Potom seberou lidu jistoty práce a důchodů. Potom seberou lidem úspory tak, že je znehodnotí inflací, ale nezvednou platy a mzdy. Lidé, kteří měli úspory a jistoty, najednou nemají úspory, ani jistoty, ale mají dluhy naproti úvěrům od bank. A tak přišel rok 2020 a je čas sklizně sadu.

Británie už za pár dní z EU odejde.

Uklízečky v EU parlamentu vyhazují národní vlajky do koše, fotbalisté v Británii netuší, že když se otřou o Rothschilda, že jim hrozí konec ve fotbalu a najednou se všichni diví, jaké důsledky má členství v EU. Přitom od počátku bylo jasné, že Evropská unie je IV. Říší, která má dokončit to, kde neuspěl Adolf Hitler, tedy ve vybudování impéria, které se bude rozkládat od Atlantiku až po Ural.

Drang nach Osten je opět v kurzu a pozor, stejně tak Generalplan Ost na vykopnutí evropských národů z Evropy. Rozdíl je pouze v detailu, že III. Říše chtěla slovanské národy odstěhovat za Ural, současná Evropská unie se spokojí pouze s genetickým smísením evropských národů s Araby a černochy v rámci degenerace Evropy a její kultury. Kdo buduje Evropskou unii v dnešní době, podílí se na realizaci programu Generalplan Ost 2.0. Změnily se lehce prostředky, ale cíl zůstal stejný. Likvidace národních států a vybudování nové říše na troskách kdysi svobodných zemí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Tak především tyto změny dělají podobní típci ,néli identičtí těm co provedli palácový převrat v Rusku 17 .Ano Trockisté jsou ti nejhorlivější sionisté a není tomu jinak v obraze dnešní EU.

Gretén
Návštěvník
Gretén

Čau Brutte, tak sem si změnil obrázek… dobrý?

aamater
Návštěvník
aamater

Pobavil som sa. Dobré.

Brunero
Návštěvník
Brunero

Kedy môžeme očakávať zrušenie reprezentácií pre rôzne majstrovstvá a olympiádu?

vese
Návštěvník
vese

Video z Eurobordelu na téma vlaječky. Mne zarazila další věc. Proč mají europoslanci hlasovat o svobodě slova v Burundi? Neskutečná šaškárna! 🙁

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

vese
asi je tam připravená “demokratizace” … 😉

MAX
Návštěvník
MAX

??? Marxismus nezakazoval vlajecky rvhp.
Rimskokatolicky nacismus resp. anti vlastenecky nacismus umele vytvoreneho zapadu na troskach dobytych vychodnich kultur. V evrope Slovanskych.
Katolici dali vzniku kolonialusmu, marxismu a jeho kopiji nacismu.

Oba tri systemy neskryvaji cil vyhladit slovansky rasovy odpad a rozdelit si slovanska uzemi.
Jak rotchild marx tak rotchild hitler i zidaci stalin trocky a anglo saske americke university sirili litetaturu davno pred valkou.

Doporucuji knihu revolta proti civilizaci kde jsou slovane popisovani ( zednarskou a jezuitskou elitou) jako neandrtalci co brani nastupu industrializace.. Vyrobe rabu otroku ve fabrikach kde se nekultivuje priroda pro souziti s ni ani z umu remesla natoz lecitelstvi a duchovniho mysleni. Naopak clovek je uzivan misto stroje golema ktery ma zaslepene treti oko a namisto nej ma sem ktery ho zatemni tim se clovek stane bezduchym zviretem co zije pro konzum kanibalismus chtonicke obetovani krve podzemnim bohum….. Klonovani a roboti jsou finalni faze destrukce tel, tretiho oka a moznosti duchovne rust a nechat zivot existovat.

oskar
Návštěvník
oskar

Proč se nad těmi vlaječkami vůbec někdo pozastavuje, copak už dávno nepsali, že EU má pod svou centralizovanou mocí zničit státy, národy, zvyky a rodiny jednotlivých členů? Má vzniknout odnárodněná a vykořeněná multikulturní masa, která nebude nikam patřit a bude mít problém se sebou…a na ten problém nám elity kupodivu najdou řešení, které se vám sice nebude líbit, ale to už vám bude jedno. Všichni hýkalové, že patří do EU, by si měli uvědomit, že svým chtěným členství vyměnili vše, ale úplně vše, co dělalo stát státem, národ národem a rodinu rodinou…za kus modrého hadru s hvězdičkami? Toto by si nikdy nedovolila RVHP nebo socialistický tábor pod vedením SSSR, nikdy. Však proto jsme z tama revolučně utekli, abychom šli cílevědomě za “lepším”…a ono se to už začíná rýsovat 😉

Otmar
Návštěvník
Otmar

Vůbec nejde jenom o “vlaječky”… Jde o budoucnost Evropy, státy a národy.

http://www.novarepublika.cz/2020/01/vubec-nejde-jenom-o-vlajecky-jde-o.html

.lak
Návštěvník
.lak

Když tak před 15. lety známí byli někde v belgii tak si tam pronajali dům a v zimě. Jediné místo kde bylo teplo bylo v postelích s vyhříváním dekami. Samozřejmě jim to nedalo a hlavně nebyli zvyklí a našli na půdě termostat a zatopili si. Za 14. přijel majitel a evidentně byl na mrtvici a chtěl se soudit že to nebylo v ceně. Zaplatili mu nějakou spotřebu páry na kterou to bylo napojený. To měl asi jen na swingers párty. Ale třeba chtějí lidi z východu naučit zdravě kapitalisticky žít, kdo ví.

Dušan
Návštěvník
Dušan

Informace k velkému zamyšlení.

Německo se vzdává uhlí. Začíná éra, kdy ceny elektřiny i v Česku poletí nahoru

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nemecko-se-vzdava-uhli-zacina-era-kdy-ceny-elektriny-i-v-cesku-poleti-nahoru-86566?dop-ab-variant=131&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

A “skopčáci” nám v ČR určují cenu elekřiny. Proč??????

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dušan
kdyby se cena elektřiny měla rovnat té v německu , měli by jsme jsme ji za polovinu. Naše elektrárny dodávají do německa el.energii o polovinu levnější než ji prodávají našeim spotřebitelům. Pěkné svinstvo,že? A trvá to už hodně dlouho. Němci se zbavili “jádra”, chtějí
se zbavit “uhlí”. No proč ne,když z česka dostávají energii za babku a nemusí nic dělat.

Dan
Návštěvník
Dan

Jaryn opět plácá nesmysly. Cena energie se bohužel odvíjí od silové ceny na burze, na které bohužel jsme donuceni EU také obchodovat. Takže ji tam díky slabé koruně a ceně za levnou práci – vše vztaženo vůči euru zalevno vyvezeme a prodáme, následně pro nás draze koupíme a ovčan toto zaplatí. Zisky zůstávají jinde než u nás.
Němec nemá de fakto levnější energii, má ji naopak vůči ceně na burze dražší, ale když se na to podíváme z hlediska kupní síly ovčana a celkovým měsíčním nákladům na život, mají to (pouze takto vztaženo) levnější jako my.
Takže tak Jaryne.comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dan
no takže ty tu zdlouhavě plácáš to co já jsem jednoduše sdělil. Ostatně v německu jsem
rok pracoval a a navíc tam často jezdil. Takže vím, ceny znám a umím porovnávat- Takže tak Dane.

vese
Návštěvník
vese

Jaryne, je to tak, smutné. Svým příspěvkem jste mne jen předešel.

jochen
Návštěvník
jochen

Nejlepsi reseni je se zbavit Nemcu.

Radek
Návštěvník
Radek

Dušan

Je to jeden z procesu řízení jak vyvolat superkrizi, globalisti usilují o co nejrychlejší instalování světové vlády. Plán který vyprodukoval Římský klub a poté byl přijat na konferenci Bilderbergu, byl podán tak, že by západní populace akceptovala otroctví pokud by bylo zabaleno jako záchrana Země. Občané by mohli být více ochotni odevzdat svou národní suverenitu pokud by to bylo prodaváno jako cesta k záchraně planety. Římský klub rovněž zosnoval podvod s vrcholem těžby ropy jako cestu k vytvoření umělého nedostatku, a také agresivně prosazoval také světovou Carbon Tax (emisní daně),jako cestu jak financovat jejich světovou vládu. Proto byla v roce 1992 skrz OSN protlačena tzv Agenda 21 udržitelného rozvoje. Aby se tyto věci dobře prezentovali, bylo potřeba použít nějaké loutky, které by zahráli na lidskou strunu soucitu a humanity. Jako třeba Severn Suzuki https://youtu.be/8iipFFg49dY
V roce 2015 byla vytvořena update verze pod názvem Agenda 2030. Agenda 21 byla zaměřena především na životní prostředí, ale Agenda 2030 řeší prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Co je to ten “trvale udržitelný rozvoj?” Patrick Wood ve své knize (Povstání technokracie) říká, že globalisté vidí ve své agendě nástroj pro vytvoření NWO. A Wood má pravdu. Prostředí je ideální prostředek jak můžou centrálně plánovat a přísně regulovat prakticky všechno co děláme, a bude nám řečeno, že je to potřeba pro “záchranu planety”.
Souvislosti:
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/pozadi-projektu-greta
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/mezinarodni-menovy-fond-uhlikova-dan-mmf.A191011_115216_eko-zahranicni_svob
https://pravyprostor.cz/chteji-vladcove-eu-opravdu-znicit-evropskou-ekonomiku/
https://elektrickevozy.cz/clanky/cena-az-120-kc-za-pouhou-1-kwh-realita-u-dobijecich-stanic-cez
https://iuhli.cz/belgie-se-boji-zimy-hrozi-blackouty/
https://www.autoforum.cz/zajimavosti/belgie-zavedla-tak-prisna-omezeni-vjezdu-do-mest-ze-do-nich-nemuze-ani-cast-aut-policie/
https://www.autoforum.cz/zajimavosti/mapa-ukazuje-jak-velka-lez-jsou-slova-o-ohledech-elektromobilu-k-prirode-zvlaste-v-cr/
https://www.info.cz/nazory/kovar-novy-utok-klimatickych-aktivistu-miri-nejen-na-federera-ale-i-na-nas-vsechny-44120.gtml
https://www.info.cz/svet/uz-i-nemecko-ma-svou-gretu-vychazejici-hvezda-klimatickeho-hnuti-dostala-do-uzkych-sefa-siemensu-44125.htmlcomment image

Radek
Návštěvník
Radek

Update
comment image

Nejnovější informace pro české tesláčky, které je možná probudí z jejich růžového snu.
https://elektrickevozy.cz/clanky/ionity-meni-cenu-nabijeni-uctovat-se-bude-po-kwh-kolik-zaplatite
https://www.extra.cz/elektromobily-se-prodrazi-z-nove-dobiti-jez-melo-byt-levne-se-vam-protoci-panenky
To je jen začátek pekla, které se pro nás plánuje, zatím co Grétka bude všechny tepat “How dare you, I’m watching you!” Na tomto videu se můžete podívat jak to má Grétka s těmi plasty.
https://youtu.be/r8SyoRwV_To
Aby se pak mohla doma povalovat v kožených křeslách za sta tisíce korun a počítát 💰a smát se s rodinkou jak oholili gójské 🐑comment image
https://www.arfa.cz/greta-neni-greta-chyba-systemu-facebook-odhalila-kdo-za-ni-pise-kdo-za-ni-ale-skutecne-stoji-kdo-ji-ridi-zde-je-odpoved/#Xht1o3mLo0M
Pokud jste viděli film Vyměřený čas (In Time)
https://youtu.be/uIa6j7tOCWo , tak asi tušíte co bude našim osudem. Zotročené očipované lidstvo pod dohledem tisíce kamer propojené se Skynetem 5G mobilní sítě, kdy budou gójští otroci žít ve velkoměstech, která budou rozdělena do různých distriktů, do kterých se dostane jen elita, která bude vlastnit vozidla. Ostatní budou přežívat s podmíněným příjmem, který bude digitální, bude implementován v čipu. Žádné peníze tak jak je známe nebudou, soukromé vlastnictví bude zrušeno a člověk bude novodobý nevolník v novém systému, který by se dal popsat jako neofeudalismus.

Iva
Návštěvník
Iva

Radek
Nepište to tak kategoricky – bude, bude …. Jedna věc je, co oni plánují a co by chtěli zrealizovat. Druhá věc je, co bude doopravdy. A v tom mají lidé nadále možnost volby. Plány těch šmejdů vyjít nemusí – jako jim to krachlo už mnohokrát v minulosti.
Deprese, apatie a vizualizace těch černých scénářů vedou každého do pasti. Proto ani nehodlám žádné filmy s podobou tématikou sledovat – co nebudu vědět a vidět, to si nebudu materializovat … a popravdě, na tomhle jsou mimo jiné ty jejich špinavé praktiky postavené, proto to v čele s neskutečným hnojem z filmové produkce Ussárny tak pořád do lidí tlačí a tlačí …. Vzpoura proti NIM není v boji proti jejich plánům, ale v tom, že si budu bojovat ua své vlastní a za svou vlastní představu o budoucím životě.

Radek
Návštěvník
Radek

Iva

Píšu to tak proto, aby lidé pochopili, přesně o co jim jde a, že všechny věci, které plánují, plánují například 30 let dopředu. Samozřejmě si ty věci se nemusí stát, tahle budoucnost je jedna z časových iterací. Oni mají možnost se podívat za horizont událostí a podle toho se snaží postupovat, aby ty plány byly realizované. Podívejte se na film Déjá Vu, kde je to vysvětlené.
http://www.osel.cz/8615-kvantova-superpozice-vstupuje-do-makrosveta.html
Zde je takový stručný přehled různých tajných operací https://www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty.3.html
Pokud se vám to zdá jako přestřelené, tak si poslechněte co říkal bývalý generál poručík Steven Kwast na přednášce v Hillsdale College v prosinci 2019, zejména v časech 12.20, 19.00 nebo 45.20 https://youtu.be/KsPLmb6gAdw
Když lidé nepochopí širší souvislosti a nebudou se proti tomu aktivně bránit tak dojde naplnění těch predikací. Dobře popsané je to ve filmu Výplata (Paycheck).

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Proč? Protože vláda nestojí na straně lidu – národa a hájí zájmy cizí moci sionchazarů ročilddómu bankstetského. Stručně řečeno s* Re na lidi.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Když jsme jejich protektorát tak si to mohou dovolit.