Schyluje s k žalobě na BIS kvůli pomluvě 5 milionů českých občanů,...

Schyluje s k žalobě na BIS kvůli pomluvě 5 milionů českých občanů, kteří zažili socialistické školství! Ve výroční zprávě BIS je tato skupina lidí nálepkována jako oběť orwellovského režimu, který před rokem 1989 vychovával mládež k pokřivenému vnímání historie a dokonce i českého Národního obrození! Tohle si nedovolili ani nacisté, co si dovolila BIS ve vztahu k českým učitelům!

Schyluje s k žalobě na BIS kvůli pomluvě 5 milionů českých občanů, kteří zažili socialistické školství! Ve výroční zprávě BIS je tato skupina lidí nálepkována jako oběť orwellovského režimu, který před rokem 1989 vychovával mládež k pokřivenému vnímání historie a dokonce i českého Národního obrození! Tohle si nedovolili ani nacisté, co si dovolila BIS ve vztahu k českým učitelům!

Redakce Aeronetu je zaplavena už tisíci emailů z celé České republiky a všechny reagují na kauzu Výroční zprávy BIS za rok 2017, kterou civilní rozvědka publikovala minulý týden, ke stažení zde. Zpráva obsahuje informace se zjevným protiruským a protičínským narativem, ale ten největší povyk se strhl kvůli poznámce pod čarou na straně č. 7 zmíněné výroční zprávy. BIS totiž v dokumentu přirovnává současné české školství k orwellovskému modelu výchovy a lidé, kteří z tohoto českého školství vyšli a dnes jsou dospělí a ekonomicky činní, tak mají prý přirozený sklon k proruským pohledům na světové události [1].

Mají prý sklon k proruským narativům a současný nárůst obliby alternativních médií je právě způsobený českým školstvím, které dosud prý funguje na principech sovětského modelu výuky. BIS tím de facto hledá cestu, jak se zbavit zodpovědnosti před hněvem těch, kteří BIS úkolují a nejsou s výsledky její práce spokojeni ve vztahu k americkým zájmům v České republice. Ve výroční zprávě se doslova uvádí neuvěřitelné věci.

V dokumentu se uvádí: “Sovětský svaz prohrál studenou válku, ale sovětskou propagandu nikdo neporazil a její kontinuální vliv nenarušil. Moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury (národní obrození). Trvající vliv sovětské propagandy a fakt, že Rusové ovládají moderní dějiny (Orwell: Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá současnost, ovládá minulost.), tvoří základ pro současné ruské vlivové operace všeho druhu a tedy i hybridní strategie.”

Chudák F. L. Čelakovský by dnes byl označen za ruského agenta placeného Kremlem

Jak si můžete všimnout, BIS se chová stejně jako Gestapo za Protektorátu Čechy a Morava, protože čučkařům z BIS dokonce vadí i Národní obrození, které logicky vycházelo z historických procesů českého národa a snahy o vymanění se z německy definované Habsburské monarchie. František Ladislav Čelakovský by se tak dnešní metrikou BIS stal nejspíš ruským agentem, který je placený z Kremlu, protože Ohlas písní ruských by byl považován za propagandistický a nebezpečný text. Podle rozvědky prý Rusové prohráli studenou válku, ale jejich propagandu nikdo neporazil a jako pěst na oko k tomu BIS přidává citát George Orwella, který ovšem čučkaři z BIS naprosto nepochopili, protože ten citát je myšlen přesně obráceně.

Michal Koudelka, ředitel BIS.

Dnešní školství ovládají neziskové organizace, které nalévají do hlav mládeže pokřivené pro-americké a současně proti-ruské narativy, jako např. bláboly o tom, že v roce 1945 Sovětský svaz okupoval Československo a americké jednotky se snažily ze západu naši zemi osvobodit. Jinými slovy, BIS de facto usiluje o to, aby Ministerstvo školství neslo hlavní zodpovědnost za to, že mnoho občanů ve věku od cca. 40 let a výše prý podléhá ruskému vlivu v ČR proto, že české školství vyučuje sovětskou verzi dějin.

Ministr školství Robert Plaga je také zděšen tímto tvrzením BIS ve výroční zprávě a chce se proto s Michalem Koudelkou, ředitelem BIS, co nejdříve sejít, aby zjistil, odkud vlastně BIS čerpala tyto informace, že české školství vyučuje sovětskou verzi dějin. Ani ministr školství Robert Plaga neví, že by existovala nějaká jiná a správná verze dějin než je ta, která je už desítky let v České republice vyučována.

Zasahovat do výuky na školách si nedovolila ani Sicherheitsdienst za Protektorátu, protože i oni raději svěřili školní reformy Emanuelu Moravcovi, než aby do školství zasahovala tajná služba

Jediné, co bylo z českého školství po roce 1989 odstraněno, to byla ideová a ideologická výchova o reálném socialismu a komunismu, ale tvrzení BIS o tom, že český jazyk a literatura na školách se nese v jakémsi sovětském modelu historie, to je naprosto šokující a neuvěřitelné tvrzení. Rozvědka se tímto snaží provádět intervence do systému vzdělávání v České republice, ale to si nedovolili ani nacisté za Protektorátu, protože i tehdejší ministr školství Emanuel Moravec měl plnou kontrolu nad vzděláváním v Protektorátu a německá Sicherheitsdienst si nedovolila obviňovat české školství ze sovětských výkladů dějin a panslovanského éthosu Národního obrození. V roce 2018 se však toho dočkáváme od BIS, které se nelíbí, co probíhá na českých školách.

Bohuslav Sobotka je ten, který přivedl Michala Koudelku do funkce ředitele BIS.

A musíme se ptát, kde dostala BIS mandát k tomu, aby prováděla intervence do českého školství a rozšiřovala poplašné zprávy, které se dotýkají desítek tisíc učitelů na školách? Odkud bere BIS právo kádrovat a revizionisticky hodnotit historické události Národního obrození? Co tím vlastně rozvědka sleduje? Musíme se ptát, komu tohle slouží a co má být účelem útoků proti českému školství, které je přímo ve výroční zprávě přirovnáváno k děsivé oběti režimu orwellovského typu, kde celé školství a celý národ je pod jakýmsi jařmem sovětského modelu vzdělávání. Učitelé se bouří a zaplavují naši redakci, že jak se mají proti těmto nařčením bránit? Rodiče volají do škol a ptají se, proč se ve škole učí sovětské osnovy. Ředitelé to potom nestíhají vysvětlovat, že jde o hoax, poplašnou zprávu a dezinformaci BIS, která se dostala do výroční zprávy.

BIS jedním šmahem označila 5 milionů občanů za oběti pokřiveného sovětizovaného školství

Představte si, že by americká CIA uveřejnila zprávu, že americké školy vyučují historii podle sovětského modelu výuky. Co by následovalo? Okamžité vyšetřování, jestli je to pravda. Pokud by se zjistilo, že to je pravda, muselo by dojít k výměně ministra školství. Pokud by se ukázalo, že je to hoax a blábol, muselo by dojít k odvolání ředitele CIA. A sami si teď položte otázku, jestli tento výrok BIS je pravdivý, anebo je to nehorázný a účelový blábol? Američtí partneři jsou v Praze nespokojeni s tím, že Češi si zvolili prý údajného proruského prezidenta. Vadí jim, že tolik českých občanů a zejména už dokonce třetina středoškolských učitelů čte alternativní a údajně proruská média, více v článku zde. Zodpovědnost potom padá na koho? První to schytá BIS a podle principu padajícího hovna to pokračuje dolů, na ministerstvo školství a odtamtud dolů na obyčejné učitele a z nich na občany.

Robert Plaga, ministr školství.

Pokud si vezmeme do ruky čísla [2], tak zjistíme, že BIS označila prakticky 50% obyvatel České republiky za osoby, které jsou zmanipulované, protože chodili před rokem 1989 do škol v ČSSR. Týká se to lidí s věkem od 35 let výše, kteří prošli minimálně jedním ročníkem základní školy před rokem 1989. Pokud se podíváme do statistik, tak vidíme, že lidé s věkem od cca. 35 let výše představují více jak polovinu české populace. Takže BIS označila 5 milionů českých občanů za zmanipulované osoby, které zpracovalo sovětské školství implementované do procesů vzdělávání před rokem 1989 a navíc, tento sovětský model prý přetrvává dodnes, takže BIS tím zdůvodňuje ty skupiny mladých občanů, kteří dnes čtou všechny ty Aeronety, Parlamentní listy a všechny ty další alternativní a prý proruské servery.

Koudelkova BIS hodila Husákovy děti do pytle s nápisem: “Oběti orwellovského školství se sovětským výkladem dějin”. Ty se cítí dotčeny a schyluje se k žalobě na BIS

Není proto divu, že už se nám ozvali učitelé a učitelky, kteří chystají hromadnou žalobu na BIS pro pomluvu a šíření poplašné zprávy, protože přirovnání práce učitelů k práci někoho, kdo je orwellovsky zmanipulovaný k nějakému údajnému sovětskému výkladu dějin, to je opravdu již totálně přes čáru. Učitelé budou chtít, aby byla poznámka na straně č. 7 vymazána a ohrazují se proti těmto pomluvám a výuka jede podle osnov, které schvaluje ministerstvo školství.

Ředitel jedné ze základních škol v Praze, jenž si nepřeje být jmenován, nám k tomu napsal, že s něčím takovým se ještě v životě nesetkal, aby práce učitelů byla ve výroční zprávě rozvědky zmiňována jako důvod toho, že občané v ČR nevěří oficiálním mediálním narativům a raději hledají zprávy na alternativě. Jak sám uvádí, inteligentní lidé vidí tu prvoplánovou průhlednost dnešní protiruské hysterie ve všech mainstreamových médiích a paradoxně právě lidé, kteří zažili komunistické školství před rokem 1989, mají vytříbený instinkt pro manipulace, dezinformace a propagandu. Právě proto mainstreamová média ztrácí důvěru u lidí nad 40 let, uzavírá svůj email.

Leonid Iljič Brežněv, Gustáv Husák a dnešní páteř české (a slovenské) ekonomiky, Husákovy děti v pionýrské stejnokroji. Takový obrázek dnes prý platí pro české školství, tvrdí BIS.

Redakce Aeronetu již poslala podněty vybraným spolupracovníkům a také vybraným politikům, aby prošetřili útok BIS na české školství, protože rozvědka zde zaútočila na celý vzdělávací sektor, což je naprosto nevídané v civilizovaných zemích. Ředitel BIS by měl být odvolán z funkce, protože obvinit 5 milionů občanů v ČR, kteří vychodili před listopadem 1989 komunistické školství, že jsou zmanipulováni sovětským modelem pokřivené historie, to je naprostý skandál. BIS tímto krokem útočí nejen na desítky tisíc učitelů, ale i na ministerstvo školství jako celek. Jaký jiný výklad historie si představuje pan ředitel BIS? On snad existuje ještě nějaký jiný výklad než ten, který se posledních 30 let na českých školách učí? To jako vážně? Bohuslav Sobotka se musel zbláznit, když jmenoval [3] do funkce ředitele BIS člověka, který bez mrknutí oka schválí a autorizuje publikování výroční zprávy, která de facto dehonestuje 5 milionů občanů, desítky tisíc učitelů a celé ministerstvo školství.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rudolf Kavan
Návštěvník
Rudolf Kavan

Zprava BIS je primo z dilny neokonu. Zadny Cech by neco takoveho nevymyslel. Ale najde se hodne servilnich, kteri prepisi, co se jim predlozi. Mozna i par takovych, co tomu uveri. Jenomze ta klika postupne zpracovava verejne mineni, az lide postupne veri vetsim a vetsim absurditam. Takze nevim; mozna dnes polovina Cechu tomu i veri.

Vsimnete si jakym zpusobem oni operuji. Nestoji tam explicitne “Rusko a Sovetsky Svaz je jedno a to same”, “Rusko je porad sovetske”, “Sovetsky Svaz byl zalozeny na panslavismu” protoze v mysli ctenare by vznikla (opravnena) pochybnost. Pouziva se juxtaposice: “panslovanstvi – sovetsky – Rusko” a dokonce “narodni obrozeni”. V mysli ctenare vznikaji podvedome asociace. Je to pusta lez. Rusove tvorili sotva 50% obyvatelstva SSSR, Rusko bylo jenom jednou z republik a Rusove zadne privilegovane postaveni nemeli. Vetsina bolsevickych vudcu byli NE-Rusove.

Frank
Návštěvník
Frank

Zkrátka jsou to čučkaři s rozpočtem 3 miliardy korun.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Já vám dám Koudelku! Docent tasil tarasnici ze zdi a jal se pronásledovat dva zaměstnance Ústavu pro choromyslné. Jde vidět, že dějiny se opakuji. V Brně chtěl jeden ichtyl odstranit pomník Rudoarmějců, když okupační vojska projížděli okolo. Tak proč neoznačit Národní obrození za proruské hnutí. Hlavně, že máme anglicky popsané trička na hrudi.

Jana
Návštěvník
Jana

To “Dveřmi vyhodíte internacionalistu a oknem se vám vrátí bojovník proti migraci” je taky dobrý… To jsem netušila, co se může ve zprávě BIS psát…

Pijack
Návštěvník
Pijack

A tak to tady chodí. voliči stále nepochopili, jak a k čemu volby slouží. Napřed se totiž musí dosadit do pozice premiéra nějaká bambula viz Špidla, pak Gross a Bohuš… No a to je první krok mafie. Posléze skrze tyto neumětely si v zákulisí sami dpsadí ty správné lidi. Bambuly jsou uchlácholeny vznešenými cíly, pěkně zaplaceny a hýčkány, voliči nic netuší a miliardoví šíbři si ve státě dělají co se jim zachce. BIS je jejich odrazový můstek… no a jednou za rok napíší nějaký blábol na úrovni sluníčkového maturanta z pajdáku. Takový Sobotka je tak vymatlanej, že to za ty 4 roky ani nepochopil.

Frank
Návštěvník
Frank

Je jasné, že dokud bude Zeman prezidentem, tak nějaký Koudelka nikdy jenerálem nebude! A Miloš má samozřejmě recht.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Když jsem to čet, tak jsem nabyl dojmu, že BIS není zpravodajská služba, ale politická neziskovka pod kuratelou našich přátel z USA. Banánová republika.

Mamuska600
Návštěvník
Mamuska600

se musim smát, to je vážně sranda, jsem ráda, že jsem poznala to dříve a teď, alespoň mám srovnání, mně nikdo nemůže ovlivnit, můj názor a kritické myšlení mi nevezme žádnej chytrej, u mě je vždy vše tak, jak je, bez ohledu, jestli je to zrovna in, doporučuji všem, je to sice více práce, více přemýšlení, ale stojí to za to !!!!!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Cyp jak lampa…prozradil tajemství…. tajné služby sledují Zemana na pokyn asi dřevěné chatrče z fašingtonů?… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Randak-Zeman-si-neuvedomuje-ze-BIS-muze-sledovat-i-jeho-563133

Krysí předkus
Návštěvník
Krysí předkus

Gen. Randák stojí jednou nohou na šibenici za kolaboraci pro cizí mocnost, protože z kanceláře zpravodajské služby bylo na popraviště vždy blíže, než pro běžného občana.

Jan
Návštěvník
Jan

Podle doktriny financne-militantni mafie, ktera vyznamnou merou ovlivnuje politiku USA, je Evropa hlavni nepritel USA. Z toho vyplyvaji vsechny utoky, ktere USA vedou proti evropskym zemim a jejich obcanum i zajmum. Utoky Zapadu proti Rusku a slovanskym narodum a zemim jiz trvaji dele, nez cele stoleti. Jsou vedeny na vicerych frontach, vcetne ideologicke diverze za podpory masove korupce, zejmena podplacenymi sorosovskymi neZiskovkami a zkorumpovanymi politiky, medii a kazdym, kdo muze verejne mineni ovlivnit (tzv. “celebrity”) a necha se podplatit.

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

To je přeci jasná věc. Evropská Unie, kdyby fungovala jak má, by snadno převálcovala nejsilnější ekonomiku světa – USA. To ovšem není žádoucí a od toho se odvíjí veškeré svinstvo, které se v Evropě a jejím okolí odehrává… Byl to myslím politik CDU Willy Wimmer, který podrobně popsal, jak jsou evropští politici a novináři na výplatní pásce CIA a za mrzký peníz nás zrazují!