Sarajevo II, Nečas II, Kuciak II: Pouhé 4 dny před 17. listopadem...

Sarajevo II, Nečas II, Kuciak II: Pouhé 4 dny před 17. listopadem a v době, kdy je premiér v cizině, probíhá v ČR pokus o destabilizaci země a svržení vlády! Důvodem bezprecedentního útoku na rodinu Andreje Babiše je dostavba 2 energobloků jaderných elektráren Temelín a Dukovany! Babiš na poslední chvíli Američanům cukl a toto je výsledek! Bakalovy bestie vyslýchaly nemocného člověka, kavárna a havlérka chystají demonstrace, chtějí svrhnout vládu!

Sarajevo II, Nečas II, Kuciak II: Pouhé 4 dny před 17. listopadem a v době, kdy je premiér v cizině, probíhá v ČR pokus o destabilizaci země a svržení vlády! Důvodem bezprecedentního útoku na rodinu Andreje Babiše je dostavba 2 energobloků jaderných elektráren Temelín a Dukovany! Babiš na poslední chvíli Američanům cukl a toto je výsledek! Bakalovy bestie vyslýchaly nemocného člověka, kavárna a havlérka chystají demonstrace, chtějí svrhnout vládu!

Česká republika se doslova přes noc ocitla na pokraji vládní a ústavní krize, která má všechny parametry státního převratu organizovaného ze zahraničí, tedy úplně stejné procesy, které vedly k pádu vlády Petra Nečase v roce 2013 a k ústavní krizi na Slovensku v únoru tohoto roku v kauze účelově vyvolaných demonstrací a tlaků na odstoupení demokraticky zvolené vlády Roberta Fica kvůli dosud nevyšetřené vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně. Naše redakce byla dnes v noci kontaktována zdrojem, který nemůžeme identifikovat, poskytl nám ovšem informace a stopy, které vysvětlují hrozivé souvislosti, okolo celé kauzy, která vypukla včera pozdě večer. Sedněte si, dejte si kafe a čtěte. Jde o hrozné věci. O co se jedná, to si rozebereme v tomto článku.

Útok na Andreje Babiše nemá s Agrofertem nic společného, jde znovu o “jádro”.

Investigativní novinářka Sabina Slonková, provozovatelka fiat-alternativního serveru Neovlivni.cz a Jiří Kubík totiž pro server Seznam Zprávy natočili výbušný rozhovor [1] s pohřešovaným synem premiéra, Andrejem Babišem ml. (35), který figuroval jak spoluzakladatel projektu Čapí hnízdo spolu s Adrianou Bobekovou (39) a mají podezření, že prý sloužil svému otci jako Bílý kůň. Není to pravda, je to pomluva! Této verzi nemůže žádný soudný člověk věřit, a ukážeme si, proč a z jakého důvodu, budou hovořit tvrdá čísla a fakta. Andrej Babiš ml. se totiž skrývá se svou matkou Beatrice Babišovou ve Švýcarsku. Abychom pochopili, o co se jedná, musíme si o synovi Andreje Babiše něco podrobně vysvětlit. Podle exkluzivních informací naší redakce, které nám pod podmínkou naprosté anonymity zdroj poskytl, trpí Babišův syn Závislou poruchou osobnosti (ZPO), podle mezinárodního značení jde o nemoc indikativní skupiny F60.7 ze skupiny poruch osobnosti [2].

Indikace F60.7 a zneužití nemocného člověka

Toto onemocnění se projevuje naprostou důvěřivostí a podléhání autoritám. Osoba trpící nemocí indikativní skupiny F60.7 postrádá schopnost prosazení vlastního názoru. Jakmile je konfrontována se zdravým člověkem, okamžitě začne podléhat jeho názorům a přebírá jeho postoje. Uvědomuje si, že něco není v pořádku, ale v okamžiku projevu není pacient schopný rozlišit vlastní a cizí zájmy. Taková osoba je schopna na místě podepsat přepis veškerého svého majetku na cizí osobu, je ochotna podepsat jakékoliv tvrzení, převzít a ztotožnit se s jakýmkoliv názorem, který je před osobou vyřčený.

Řekne-li dominantní osoba, že není dobré jíst sladké, pacient odmítne jíst sladkosti, i když předtím sladkosti od mala miloval. Řekne-li dominantní osoba, že její otec je vrah, pacient to potvrdí a podepíše, dokonce je ochotný svědčit u soudu. F60.7 popisuje i rozšířené ZPO poruchy, kdy sám pacient rozvíjí informace, které dominantní osoba vysloví. Motivace je ve snaze pacienta získat citovou přízeň dominantní osoby. Lidé s touto poruchou jsou zneužitelní, chorobně důvěřiví, patologicky naivní.

Andrej Babiš ml.

Ve světle těchto informací je zcela jasné, proč Andrej Babiš jako otec nechce, aby jeho syn vůbec kdy mluvil s novináři, protože i video, které natočila Sabina Slonková a Jiří Kubík ve Švýcarsku, zcela zřetelně potvrzuje, že naše informace o diagnóze F60.7 je zřejmě opravdu validní a pravdivá. Mladý Andrej Babiš kognitivně přebírá postoje a doplňuje věty Sabiny Slonkové v reportáži, její myšlenky. Ne vždy se ale vyjadřuje česky, vypadá to, že myslí v ruštině a skladba vět je chaotická.

Všimněte si, že nejprve přebírá pouze postoje matky. Nechce o věci mluvit a loučí se pomalu s oběma novináři. Poté ale nastupuje Sabina Slonková v dominantní roli a najednou mladý Andrej Babiš začíná kopírovat její teze. Sami si pusťte video a sledujte změnu dominantního “rulera” (vůdce). Nejprve je to matka, syn přebírá její postoj. Poté nastupuje Slonková, matka nezasáhne a dominance se překlápí na Slonkovou, Andrej Babiš ml. plně kopíruje její narativ.

Člověk s dobrým srdcem, ale lehce ovladatelný a manipulovatelný do takové míry, že to má vlastní indikaci a diagnózu v psychiatrii

Andrej Babiš ml. tak je nebezpečný ani ne tak sobě, jako spíš ostatním lidem ve svém v okolí v tom smyslu, že může o nich vypovědět cokoliv, co si dominantní osoba v jeho dosahovém vlivu bude přát. Kdyby novináři chtěli, aby Andrej Babiš ml. svědčil proti svému otci ve věci sebevětší absurdity, např. vraždy JFK, byl by k tomu ochotný a svolný, technicky by podepsal cokoliv, ale myšlenkově by za to nenesl zodpovědnost. V rozhovoru se Sabinou Slonkovou si všimněte, že mladý Babiš si jenom matně vzpomíná, že “technicky” měl něco společného s podpisem smluv o Čapím hnízdě, ale už si to nepamatuje.

Vzhledem k tomu, že jde o událost starou jen 10 let, a navíc v tak důležité právní věci, je zcela jasné, že osoba, která podepisovala jakékoliv dokumenty, nemusela být úplně ve stavu vlastního rozhodování. V reportáži působí Andrej Babiš ml. zmateně, hovoří sice česky, ale poněkud zvláštně a s ruským přízvukem. Slovo “technicky” je klíčové, protože pacienti s diagnózou F60.7 konají mechanicky, technicky. Akty jako podpisy smluv, rozhodování, úkony, to všechno je prováděno mechanicky, ale bez vlastní vůle, tedy pouze technicky.

MUDr. Dita Protopopová, napsala posudek pro Andreje Babiše ml.

Podle našich informací, které jsme získali, se oba novináři dostali k informacím o pobytu Andreje Babiš a jeho matky ze zdrojů kamaráda, se kterými si Andrej Babiš ml. psal přes internet. Adresu měl přímo sdělit samotný Andrej Babiš ml. v jednom z chatů na internetu svému kamarádovi, protože dostal tuto žádost “příkazovým tónem” a uposlechl. Tento kamarád potom měl posunout informaci Sabině Slonkové a jejímu kolegovi. V reportáži to vypadá jako akční detektivní film, ale realita byla jiná. Bez informace o adrese od kamaráda Andreje Babiše ml. by žádná reportáž nebyla.

Lékařka Dita Protopopová, která před 2 lety vystavila posudek, že Andrej Babiš ml. nemůže vypovídat před policií a účastnit se trestního řízení, je dnes členkou Hnutí ANO a kandidovala na primátorku Prahy 8. Její manžel Petr Protopopov měl Babiše juniora unést do Ruska na Krym, kde prý byl držen v jakési blíže neurčené psychiatrické léčebně. Odtamtud se později přesunuli na Slovensko, odkud Andrej ml. kontaktoval Kriminalistický ústav v Praze, který ale nemá s policií nic společného, jedná se o výzkumný a laboratorní ústav v oblasti kriminalistiky. Požádal je o pomoc, že prý byl unesen. Jeho otec Andrej Babiš prý o tom neví, ale Protopopov chtěl jeho otci vyhovět, aby Babiš ml. nemohl být nalezen novináři.

Snaha otce pomoci synovi naučit se business na malém projektu může skončit pádem vlády

Vzhledem k diagnóze Andreje Babiše ml. tak není možné mu věřit ani slovo, protože přebírá instrukce, příběhy, vize, obrazy a konstrukty cizích názorů a osob. Všimněte si, že místo “vzali mně na Krym” říká “vzat do Krymu”, což zní jako argot (vzat do krimu = dostat se do vězení). Může jít o rusismus, “v Krym” místo “na Krym”, ale může jít psychickou deziluzi a neschopnost rozlišovat významy slov. Vzhledem k tomu, že byl v kontaktu přes internet se svým kamarádem, je vysoce pravděpodobné, že byl autoritou a dominantní osobou zpracován tak, aby vypovídal šílený příběh o Ruskem okupovaném Krymu, únosu, strachu z určitých osob apod.

Když má Andrej Babiš ml. takovéto duševní postižení, jak je možné, že se stal v roce 2007 jednatelem Čapího hnízda, zeptáte se? Otec prostě chtěl syna finančně zajistit a osamostatnit, aby měl podnikání, které neponese riziko, bude mít formu rekreačního ruchu s malým provozem a malým obratem, nebude tak představovat riziko pro rodinné podnikání otce, protože v Agrofertu syn, vzhledem ke své diagnóze, pracovat nemůže. A se jménem Andrej Babiš ml. nemůže pracovat pro nikoho cizího, jinou firmu, protože by byl okamžitě využit jako zdroj informací proti svému otci.

Sabina Slonková, novinářka.

Čapí hnízdo mělo být projektem, které bude mít charakter první velké zkušenosti jeho syna s dotacemi z EU, protože na nich stojí značné příjmy Agrofertu. Syn se měl naučit, jak požádat o dotace, jak provést realizaci, jak se starat o udržitelnost projektu po stanovenou dobu 5 let a poté se posunout dál, pokud to bude možné. Jenže do roku 2013 vykázala farma Čapí hnízdo ztrátu přes 28 milionů korun [3] a Andrej Babiš zjistil, že jeho syn nedokáže firmu udržet a pokud se nezmění vedení, farma zkrachuje. Andrej Babiš proto mohl nechat projekt zkrachovat (což by asi bylo lepší ve světle pozdějších komplikací v politice), anebo mohl farmu převést pod Agrofert a situaci stabilizovat. A k tomu opravdu došlo. Namísto uznání, že Andrej Babiš senior nenechal Čapí hnízdo zkrachovat, přichází jeho mediální a politická poprava.

Zisk skoro 10 miliard v daném roce a snaha médií vykreslit Babiše jako člověka, který neměl 50 milionů pro svého syna na rozjezd prvního projektu

Jenom pro informaci, v roce 2008, kdy se Čapí hnízdo realizovalo, měl Agrofert nepřerozdělený zisk před zdaněním ve výši 9,6 miliardy korun [4]. Opravdu si někdo myslí, že by Andrej Babiš neměl 50 milionů korun pro svého syna na rozjezd farmy? Dotace z EU nebyla čerpána pro Agrofert, ale kvůli tomu, aby se jeho syn naučil businessu a základům eurodotací na prvním pokusném pilotním projektu v podobě Čapího hnízda.

Tady budeš pracovat, tady si vyzkoušíš, jak se žádá o dotace, co je třeba splnit, jak je třeba dotace čerpat, jak je potřeba dohlížet na udržitelný rozvoj projektu. Když ti všechno zaplatím a koupím ze svého, nic se nenaučíš. Každý milující otec chce svého syna naučit, aby se uměl o sebe postarat, ne aby se nechal vést za ruku. Bohužel pro premiéra, Andrej Babiš ml. se nepotatil. Čapí hnízdo po 5 letech udržitelného rozvoje skončilo se sekyrou skoro 30 mega [5] a syn to vzdal. Jenže tady kauza nekončí, naopak pokračuje.

Jiří Kubík, novinář.

Útok na Andreje Babiše přichází v době, kdy jako premiér není doma, je totiž v cizině. Nachází se v Palermu na Sicílii, kde se účastní konference o Libyi a migraci. Právě ve chvíli, kdy je v cizině, tak v Česku je odpálen puč, jehož cílem je pád a svržení Babišovy vlády. Ve stejný měsíc jako máme teď, v listopadu 1997, došlo k tzv. Sarajevskému atentátu proti Václavu Klausovi. Místopředsedové ODS Jan Ruml a Ivan Pilip vyzvali Václava Klause k demisi, a to kvůli údajným skandálům ve financování ODS.

Výzva přišla na tiskové konferenci 28. listopadu 1997 ve chvíli, kdy Václav Klaus byl na státní návštěvě v Sarajevu. Než se stačil vrátit, bylo hotovo a jeho vláda nakonec musela rezignovat. Hlavním důvodem bylo, že premiér byl v cizině a nemohl aktivně odporovat proti probíhajícímu puči uvnitř ODS. Útok na rodinu Andreje Babiše je načasovaný 4 dny před oslavami 17. listopadu a ve chvíli, kdy Andrej Babiš je v cizině, stejně jako kdysi Václav Klaus.

Pokus o druhý Sarajevský atentát s příchutí pádu Nečase a Roberta Fica kvůli kauze Kuciak

Máme zde i další paralelu, tentokrát s Jánem Kuciakem ze Slovenska a s tím, co následovalo po jeho vraždě. Pražská kavárna dnes oznámila mohutné demonstrace proti Babišově vládě, jsou svolávány v celé republice, stejně jako v únoru na Slovensku. Premiér je označován za mafiána s ruskými manýry, který nechal svého syna zavléct na Ruskem prý okupovaný Krym. Lidovci chtějí a plánují vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. ČSSD, která se potácí na hraně volitelnosti a jen pár dní poté, co Jiří Zimola složil funkci v předsednictvu partaje, cítí Lidový dům možnost oslabit Andreje Babiše a získat si třeba přízeň voličů tím, že Lidový dům svrhne vlastní vládu. Možné je úplně všechno, i když pro ČSSD by to zřejmě byla volební sebevražda.

Beatrice Babišová

Pokud se ale ptáte, proč útok najednou přichází v listopadu a tak náhle, budete překvapeni. Tento útok na Andreje Babiše nemáme nic společného s Marakéšskou deklarací, jak se mylně domnívají někteří politici z Hnutí ANO. Pokus o sestřelení Babišovy vlády totiž má stejné autory jako ti, kteří v roce 2013 sestřelili vládu Petra Nečase. Podle výbušných materiálů, které jsme v noci získali od anonymního zdroje spolu s výše uvedenými informacemi, je hlavním cílem této kauzy odstranění premiéra, který “zradil americké zájmy” ve věci obrovské mamutí zakázky na dostavbu dvou jaderných elektráren v Temelíně a v Dukovanech. Výstavba celkem 2 energobloků by vyšla podle odhadů až na 500 miliard korun. Malá varianta počítá s dostavbou jen 1 bloku, a to v Dukovanech. Ta by vyšla na celkem 200 miliard korun. Všechno vypadalo skvěle, do tendru se přihlásilo 6 firem. Jenže, koncem října přišel šok.

Babiš: Temelín a Dukovany se dostavovat nebudou, odsuneme to o 10 let a provedeme jen modernizaci za desetinu ceny

Premiér Andrej Babiš šokoval i Miloše Zemana a Pražský hrad, když uvedl, že není pro výstavbu nového bloku v Dukovanech a raději by ji odložil o 10 let [6]. Místo toho by se měly Dukovany jen modernizovat za pouhou desetinu ceny ve výši 20 miliard korun, více zde. Přitom jen několik měsíců předtím Andrej Babiš tvrdil, že je pro dostavbu energobloků, že je to dobrá investice do budoucna. A najednou se něco stalo. Jen 2 dny po návštěvě amerického ministra obrany v ČR Jamese Mattise v Praze k výročí 100 let založení republiky totiž došlo k obratu, Andrej Babiš otočil, že není vhodné teď dostavovat bloky, stačí jen modernizace. Pouhé dva týdny po tomto výroku přichází v ČR pokus o státní převrat v době, kdy je Andrej Babiš v cizině. Víme, k čemu došlo!

JE Dukovany

Andrej Babiš se dostal do bezvýchodné situace. “Konsorcium Rosatom je jediným kandidátem, který může dostavět Dukovany.” Toto se píše v utajované zprávě, kterou má naše redakce k dispozici. V dokumentu se uvádí, že technologie použité v Dukovanech nejsou kompatibilní s americkými, ani francouzskými technologiemi, situace je mnohem horší, než je Temelín. Dukovany jsou starší a výstavba nového bloku jinou než ruskou technologií by znamenala de facto postavit vedle Dukovan novou elektrárnu, protože naroubování nového bloku na velín a kontrolní ruské systémy starých Dukovan by bylo nejen těžké, ale dokonce nebezpečné. Zpráva doporučuje neuvažovat nad jiným dodavatelem, než je Rosatom, a to z bezpečnostních důvodů. Tato informace je naprostá bomba!

Westinghouse nemůže Dukovany dostavět kvůli jaderné bezpečnosti, Rosatom nemůže pro změnu kvůli politické situaci

Jenže vláda Andreje Babiše nemůže v současné politické situaci nechat Rusy stavět jaderný blok ve Střední Evropě. Američané by nedodali české armádě nové americké helikoptéry Bell UH-1Y Venom a narušilo by to vztahy AČR s americkou armádou, nemluvě o diplomatickém ochlazení vztahů mezi Prahou a Washingtonem. Andrej Babiš by to navíc neustál ve vlastní straně a vlastně ani ve sněmovně. Takže pod vlivem těchto tlaků změnil Andrej Babiš po návštěvě Jamese Mattise v Praze názor, protože Mattis se přijel přeptat nejenom na pokračující zájem o helikoptéry, ale i na dostavbu Dukovan a Temelína, i když veřejně to Babiš popírá, že by se o tom bavili.

Babiš si uvědomil, že nejlepší bude nic nového nestavět a pouze modernizovat to staré. Tím ale proti sobě poštval americké elity. Westinghouse Nuclear patří společnosti Toshiba a výrobce reaktorů byl ve vážných problémech, od roku 2017 byl v ochranném bankrotačním režimu, jenže od jara tohoto roku je očištěný od dluhů [7] a chce dostavět Dukovany stůj co stůj. Jenže podle posledních informací z konce srpna tohoto roku je favoritem na dostavbu Dukovan právě zmíněný ruský Rosatom, informaci přinesla česká média [8]. A to Američané nemohou dopustit.

Ruský Rosatom je největším favoritem po stránce technologií a kvality, ale politicky je neprůchodný v Praze a u amerických partnerů české vlády.

Když 30. října Andrej Babiš cukl a rozhodl se nedostavět Dukovany, aby si nemusel zavdat s Američany (Westinghouse) nebo s Rusy (Rosatom), došlo ve Washingtonu k rozhodnutí sestřelit vládu Andreje Babiše stejně, jako byla kvůli dostavbě Temelína sestřelena v roce 2013 vláda Petra Nečase, který předtím v Rusku na návštěvě v Moskvě se prořekl, že ruský Rosatom má největší šance na to, aby vyhrál tendr o Temelín. Američané to nemohli dopustit.

Historie se opakuje. Pokaždé, když se v ČR rozhoduje o dostavbě energobloků, padají vlády. Pomalu se to stává tradicí a kolorytem. Američané doufají, že nová vláda vznikne na ose ODS – Piráti a tzv. Demokratický blok (KDU-ČSL, Hnutí STAN a TOP09). Pokud preference nelžou, potom by posílená ODS a Piráti dali dohromady po předčasných volbách dohromady většinu ve sněmovně. Očekává se totiž, že levice ve sněmovně (ČSSD a KSČM) ještě více oslabí. Andreji Babišovi by nestačilo ani vítězství Hnutí ANO okolo 30% hlasů.

Pokus o svržení vlády z ulice i z parlamentu, kopírování demonstrací po vraždě Jána Kuciaka míří do Prahy

Vláda ODS plus dalších by byla otevřeně proamerická, zcela jistě by došlo k příklonu k polskému stylu zahraniční politiky, americké základny v ČR, raketové baterie atd. Česko by se tím stalo integrální součástí americké státní moci ve Střední Evropě se všemi důsledky a projekt Trojmoří by začal nabírat nebezpečné obrysy na mapě Evropy.

Ve chvíli, kdy ruský Rosatom je jediný možný vítěz dostavby Dukovan a Andrej Babiš nechce dát dostavbu Dukovan do rukou Američanů, tak nezbývá nic jiného, než dostavbu odložit a nezavdat si s nikým. Jenže ve chvíli, kdy se Westinghouse Nuclear právě vyhrabal z oddlužovacího programu v USA podle Chapter 11, potřebuje nutně velkou zakázku, za každou cenu. A tou mají být Dukovany a posléze Temelín. Právě zítra má do ČR přiletět Rick Perry, americký ministr pro energetiku [9]. Bude lobovat za dostavbu Temelína a Dukovan, i když Babiš je proti.

Všechno je perfektně načasované, opět do období okolo 17. listopadu. V roce 2014 to byly červené karty proti Miloši Zemanovi, tentokrát to budou demonstrace za demisi Andreje Babiš jako mafiána, který jako zlý muž vláčí svého syna mafiánskými způsoby po světě. Útok probíhá ve chvíli, kdy je Babiš v Palermu na Sicílii, kde má sídlo sicilská mafie Cosa Nostra. To zní doslova jako klišé. Už zase cizí moc útočí na premiéra české vlády, už opět mají padat hlavy, protože hrozí, že Američané nebudou stavět Dukovany a zřejmě ani Temelín.

Podívej, padá vláda, něco si přej! Aneb tisíce podob politického šílenství

V roce 2013 to byla žárlivá milenka premiéra jako záminka k pádu vlády. Jaké to klišé z béčkového filmu. Dnes je to snaha o pád vlády kvůli duševně nemocnému synovi premiéra, kterého unesli mafiánským způsobem na Krym. Takové klišé nevymyslíš. A nejhorší na tom je ta představa, kdo přijde k moci v ČR v případě, že vláda opravdu padne. Vládnout budou pro-americké koně z ODS, spolu s havlistickou frontou Demobloku z řad Pirátů, Lidovců, STANu a TOP09, pokud se TOPka vůbec dostane do parlamentu po volbách.

Jako tajní agenti, jenže jejich cílem byl nemocný člověk…

Vidíte, jak málo stačí ke zničení procesů řízení. Syn, který má psychické problémy, nerozumí obchodu a zkrachuje i farmu, kterou zkrachovat nejde, psí hlava na krku otce za to, že farmu nenechal zkrachovat a zachránil ji, převod firmy zpátky k tatíkovi poté, co projekt skončí se sekyrou skoro 30 mega a debilní novináři, kteří se miliardářovi snaží přišít paragraf za zneužití dotace na 50 míčů, když přitom vyděláte v daném roce 10 miliard zisku ve své vlastní firmě. Éto děbily.

Už zase nám chtějí odstranit premiéra, protože nekývl Američanům na dostavbu jaderného energobloku. Nemusíme Andreje Babiše adorovat, to určitě ne, má spoustu chyb, ale nesmíme připustit, aby nám neoconi už zase a znovu pokládali vládu a premiéra. Protože pokaždé, když hrozí pád vlády, tak se ptejte na to, jaká vláda přijde po ní? A podívejte se na ten výkvět v poslanecké sněmovně, v té nabídce. Mocenský tenzor je neúprosný. Útok na rodinu Andreje Babiše musíme odsoudit a označit za hyenismus. Reportáž pouze potvrdila, že syn Andreje Babiše má psychické problémy, nemá to jednoduché. Komu to ale dává právo posílat na nemocného člověka novinářské hyeny v přestrojení za Jamese Bondy? Česko, proboha, kam kráčíš? Je mnohem více krásnějších míst, než to, ve kterém se nikdy nesvítí a vězíme v něm po krk!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
IZABELA
Návštěvník
IZABELA

Jen se stačí podívat do jejich tváří (těch pseudoreportérů) a vidíte co jsou zač. Hnusní, bezcharakterní téměř zločinci, kterým jde každá špatnost po srsti a těší se z ní. Co byste od takových individuí vůbec očekávali? Jsou to ještě normální lidé, anebo právě ti trollové, kteří chtějí škodit a škodí, na koho se ve svých zvrácených plánech zaměří. Fuj. Hanba. Do žaláře s nima, s hovadama zrzavejma, hloupejma a bez špetky morálky. Viděli jste to, jak se ta hovada domlouvala na podvodu, kterým vniknou do zamčeného domu, jak pak pokračovat zvoněním na všechny zvonky bez jmen, jen aby dosáhli realizace své špinavé rmyšlenky. Vždyť na první pohled každý z nás, kdo viděl tu reportáž, si okamžitě povšiml toho, že dělají rozhovor s psychicky nemocným člověkem. Okamžitě při jeho druhé větě. Každému to bylo jasné, jen těm sviním ne a záměrně pokračovali ve svých špinavostech. To se panečku hodilo těm řvounům z ODS, Top, KDU. havloidům, špičkám sluníčkárů, šmatlalovi Schwarzebergovi, do krámu., ale utřeli lusku. Vždyť jsou všichni tak směšní a nejhorší je Fiala, s absolutně chorobnou touhou stát se premiérem. Tak to bychom dopadli. Pán Bůh nás před ním chrań a těmi co se to snaží obhájit a odsunout Babiše – protože jim kazí jejich kšefty s Amerikou atp. – není málo těch kauz, které by řešili podle svých špinavých zájmů proti zájmům lidí. Ať žije Babiš, ať žije Zeman a přeji jim dlouhá léta a ať se nenechají těmi myšmi vyvézt z rovnováhy.

Kili
Návštěvník
Kili

Jsou to sycaci hnusni

Ne Ja
Návštěvník
Ne Ja

Naši “spojenci” předvádějí v plné nahotě, o co jim ve vztahu k ČR jde.
Zradili nás v roce 1938, zradí nás i nyní. Jde jim jen o žití na náš účet.

Je mi líto těch hloupých Pražáků, že jsou ochotni se na té zrádcovské politice ve prospěch cizí, nepřátelské mocnosti podílet.

arizonajerry
Návštěvník
arizonajerry

A to jste nevedeli? Tas fasisticka kurva Berlinska nas uz zatratila. Musime rychle obnovit ta opevneni na nemecke hranici.

Ne Ja
Návštěvník
Ne Ja

Dostal jsem se k těmto informacím zcela náhodně a – to je tedy síla !!

zdenek
Návštěvník
zdenek

zastavte tu Slonkovou Kubíka, než rozvrátí republiku

rykytan
Návštěvník
rykytan

Proboha, lidi, už se mi ani zvracet nechce nad našimi ! skvělými reportéry ! ze seznamu, co kdyby už konečně přiznali pravdu? 40 let jsme lezli do zadní části těla jedné straně, kam až polezeme straně druhé?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Metoda je stále stejná – “demokrati” prohráli volby (i když ti u nás, co se za demokraty považují, žádní demokraté nejsou) tak jsou slušně profinancováni a podle šablony postupují proti voleným zástupcům. Už chápu, proč tak rádi zdůrazňují, že prý “demokracie je drahá” 🙂 Ona by nemusela nic stát, kdyby demokracie fungovala. Kdyby měli politici trestnou odpovědnost. A kdyby i novináři byli souzeni za účelové lži, což je vrchol společenské nebezpečnosti. Proč Slonková s tím zakrslíkem Kubíkem už nesedí v cele ?? Protože ti “kovaní demokraté” mají zastání u cizích velmocí. Příště si rozmyslete koho volit. Je to na vás.

Ne Ja
Návštěvník
Ne Ja

Zde napište svůj komentář… a pozor, nekrmte trolly, ani elfy!…Ona ta naše demokracie totiž ve skutečnosti žádnou demokracií není.

Vašek Kopřivnice
Návštěvník
Vašek Kopřivnice

Pokud věříte Babišovi, není vám Bohužel pomoci, cesta do pekla a záhuby vede Buď přímo zkratkou z Kalouskem, ČSSD, STAN, nebo oklikou, delší zato jistou cestou z druhé strany třeba z Babišem UE Diktátem a celým Hnutím ANO. Babiš nekrade, jen čerpá dotace, které miliardáři jistě potřebují a malý živnostník, nebo zemědělec dostane tak od EU velkou nulu a k tomu spousty, nařízení, kontrol, pokut, předpisů. Jen tak dál podporujte Miliardáře, mají furt málo, potřebují ještě daleko víc.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Babiše bych netrestal za dotace, protože pouze dotační politiku využívá stejně jako tisíce jiných subjektů. Babiše bych spíš zavřel kvůli řepce, protože ničí naši krajinu. Osobně mu nevěřím, ale za 29 let prasáren nevěřím ani ostatním stranám, které nás okradly cca o 3,5 bilionu korun. Co je proti nim jeden Babiš? Jen pírko vznášející se ve vánku od lesa 🙂

heli novakova
Návštěvník
heli novakova

Víte také něco o Bakalovi??Zkuste se zajímat…tomuhle evidentně nerozumíte

Pepa
Návštěvník
Pepa

Nazdar Vašku ( z Kopřivnice ? ) Pokud je to pravda, odstěhuj se za těmi uřvanými Pražáky a pražskou kavárnou. Mezi ně totiž patříš. Ještě nikdy jsme neměli tak pracovitého premiéra, a hlavně premiéra, který neleze amíkům do zadku. Už nejsem nejmladší a proto vím, o čem mluvím.
A na závěr, nauč se správně češtinu, nějak ti nejdou pády. Nepíše se z Kalouskem, ale s Kalouskem.

Lukad
Návštěvník
Lukad

Ty si vůl

rio
Návštěvník
rio

Kdo – Dal
…. D- emokraticky …Amnestiii Největším Tunelářům.cz ???

jara
Návštěvník
jara

Babiš mladší chce vypovídat. Můj otec lže…

hirameki
Návštěvník
hirameki

to je on, to je on, mého srdce žampión!

zdeněk Dymáček
Návštěvník
zdeněk Dymáček

Je to puč největších zlodějů tohoto státu, jako je Kalousek a spol. Celá ODS,TOP 09. Další důvod. proč Babiše volit.