Sarajevo II: Atentát na Babiše a Hnutí ANO těsně před volbami! Zatímco...

Sarajevo II: Atentát na Babiše a Hnutí ANO těsně před volbami! Zatímco byl Andrej Babiš v USA, jeho pravá ruka a místopředseda Hnutí ANO čelí podezření z organizování korupce! Jaroslav Faltýnek měl podle policie tlačit na šéfa ÚOHS, aby zrušil nebo oddálil výsledek tendru na dálniční mýto, ve kterém zvítězila firma Petra Kellnera! Bude teď Faltýnek spolupracovat a práskat na Babiše výměnou za svoji beztrestnost? Jakmile Babiš přijal Halachu v Jeruzalémě, zaútočila na něj v Praze Kabala!

Sarajevo II: Atentát na Babiše a Hnutí ANO těsně před volbami! Zatímco byl Andrej Babiš v USA, jeho pravá ruka a místopředseda Hnutí ANO čelí podezření z organizování korupce! Jaroslav Faltýnek měl podle policie tlačit na šéfa ÚOHS, aby zrušil nebo oddálil výsledek tendru na dálniční mýto, ve kterém zvítězila firma Petra Kellnera! Bude teď Faltýnek spolupracovat a práskat na Babiše výměnou za svoji beztrestnost? Jakmile Babiš přijal Halachu v Jeruzalémě, zaútočila na něj v Praze Kabala!

Českou republiku čeká další nekonečná a dramatická telenovela, která bude zaplňovat stránky médií v ČR po mnoho týdnů. Během pobytu Andreje Babiše v USA proběhl v České republice další sarajevský atentát. Pouhé dva měsíce před volbami do Evropského parlamentu provedla policie ve spolupráci s NCOZ razie v sídle společnosti Kapsch v Praze, dále na městské radnici Brno-střed a také v domě Jaroslava Faltýnka v Prostějově, místopředsedy Hnutí ANO a pravé ruky Andreje Babiše [1]. Zásah proběhl v souvislosti s vyšetřováním korupce okolo společnosti Kapsch a tendru na dálniční mýto. Celému vyšetřování přitom dozoruje Vrchní státní zastupitelství v Olomouci pod vedením Ivo Ištvána, který proslul v kauze pádu Nečasovy vlády v roce 2013 pote, co se provalilo zneužívání pravomocí Jany Nagyové, která zaúkolovala vojenské zpravodajce sledováním manželky Petra Nečase. Nyní po 6 letech je Ivo Ištván opět “u toho” a i tentokrát je to opravdu vážné.

Jaroslav Faltýnek, místopředseda Hnutí ANO.

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) sledovali Jaroslava Faltýnka již od podzimu 2017, stejně jako sledovali Karla Feixe, generálního ředitele české pobočky Kapsch a také Petra Rafaje, předsedu Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Právě jeho úřad 23. listopadu 2017 zakázal české vládě uzavřít smlouvu na dálniční mýtné s novým provozovatelem, tendr totiž vyhrála firma Petra Kellnera s názvem CzechToll/SkyToll. Firma Kapsch neuspěla, ale podle policie to generální ředitel českého Kapsche nechtěl takto nechat a kontaktoval Jaroslava Faltýnka, aby zatlačil na Petra Rafaje z ÚOHS, aby výsledek tendru pozastavil a nakonec ho zrušil. K tomu opravdu došlo, když 9. května 2018 Rafajův úřad tendr zrušil [2] a jako důvod byla uvedena administrativní chyba při vydávání dokumentace k tendru. Jednalo se tak o bezprecedentní útok proti Petru Kellnerovi. A to nemohlo zůstat bez odvety.

Udělej to, co chce firma Kapsch!

Další obviněnou je Eva Kubišová, místopředsedkyně ÚOHS, která plnila Rafajovy příkazy. Faltýnek se sešel 10. listopadu 2017 v 10 hodin v brněnském hotelu Holiday Inn s Karlem Feixem z Kapsche. Tam se dohodli, že místopředseda Hnutí ANO zařídí u šéfa ÚOHS Petra Rafaje ovlivnění výsledku tendru a jeho odklad, anebo úplné zrušení. Jen o hodinu později se Faltýnek sešel právě s Petrem Rafajem v hotelu Voroněž, kde mu  řekl, že je třeba udělat to, co chce firma Kapsch. Podle serveru Novinky.cz [3] je toto přímo uvedeno v příkazu k domovním prohlídkám podezřelých, to znamená, že policie už tehdy sledovala všechny zmíněné aktéry pomocí odposlechů a sledovací techniky.

Karel Feix, gen. ředitel české pobočky Kapsch.

Tyto konkrétní detaily a informace musela policie odposlechnout, případně zachytit pomocí špionážního nástroje na tichý odposlech z mobilního telefonu. Využívá se u toho zranitelnost v operačním systému Android a iOS, která umožňuje zapnout mikrofon a odposlech u telefonu bez rozsvícení displeje telefonu a navázat hovor bez toho, aby se cokoliv objevilo na displeji telefonu. Je to mimochodem jeden z důvodů, proč výrobci dnes úmyslně vyrábějí telefony jen s napevno zabudovanými bateriemi, které nelze z telefonů vyjmout. Telefon je tak neustále zapnutý, i když je vypnutý. Řešením je chodit na schůzky úplně bez telefonů, např. nechat telefon v autě v příhrádce.

Kapsch chtěl vystrnadit z tendru vítěznou firmu Petra Kellnera

Jaroslav Faltýnek musel policistům předat telefon a notebook, v celé věci přitom jde o přijetí úplatku, podplácení a zneužití pravomoci úřední osoby. Policie neupřesnila, kdo za co by měl být obviněn, ale z principu věci to vypadá, že Karel Feix z Kapsche posunul peníze buď Faltýnkovi, anebo Petru Rafajovi z ÚOHS, a v tom případě byl Jaroslav Faltýnek jenom poslíčkem. V celé kauze přitom nejde o nic menšího, než o odvetu globalisty Petra Kellnera za to, že jeho firma byla odstavena z tendru, i když ho vyhrála a v celé věci se angažoval právě Jaroslav Faltýnek. Někdo by si řekl, proč by to dělal? Jedná se totiž o tendr za více jak 10 miliard korun na dobu deseti let. Kellnerova firma CzechToll si naúčtovala 10,75 miliardy korun, Kapsch podal nabídku o 3 miliardy vyšší, a proto v tendru Kapsch prohrál. Jenže ÚOHS v květnu 2018 tendr zrušil na základě banality o administrativní chybě při vydávání dokumentace k tendru.

Petr Rafaj, předseda ÚOHS.

A teď se zkuste zamyslet nad souvislostmi. Andrej Babiš před dvěma týdny přijal v Jeruzalémě židovskou halachu. Ihned poté o několik hodin později přišlo pozvání k Donaldu Trumpovi do bílého domu. Andrej Babiš odjede do USA, ale zatímco je pryč, policejní plukovníci a Ivo Ištván z Olomouce spouští razii, v jejímž středu je chycen Jaroslav Faltýnek, místopředseda Hnutí ANO a Babišova pravá ruka. Laikovi se může zdát, že jde o náhodné načasování, ale to je omyl. Je to odveta proti Babišovi, že porušil úmluvu stability v Praze nad jámou Mah’ralu a přijal židovskou halachu v Jeruzalémě, tedy připojil se k ochraně Jeruzaléma před sionisty. Je totiž jasné, kdo v roce 2013 sestřelil Nečasovu vládu, byli to sionisté v napojení na americké neocony a policejní plukovníky. A ti samí sionisté nyní udeřili na Babiše skrze Faltýnka.

Babiš dostal jasně čitelný vzkaz, co se stane, když…

Pamatujete, co jsem říkal minulý týden hned zkraje pořadu na SVCS? Mafie posílá vzkazy nikoliv přímo na tělo adresáta, ale na jeho blízké. Aby adresát viděl, co se mu stane, když… A přesně to právě teď vidí Andrej Babiš, co se stalo Jaroslavu Faltýnkovi. Je to vyslaný vzkaz Andreji Babišovi, že sionisté s ním kdykoliv zametou, pokud se jim vzepře a bude vyznávat a uznávat halachu namísto kabaly. Setkání s Donaldem Trumpem jako hlavním zástupcem Chasidů a halachy v USA vyvolalo ze strany Domu Sion ráznou odvetu přímo v srdci Babišova Hnutí ANO, jeho pravá ruka je v centru korupční kauzy. A to všechno těsně před volbami do Evropského parlamentu. Dokonale načasované. Poškodí to Hnutí ANO? To se teprve uvidí, jak se zachová Andrej Babiš.

Andrej Babiš a Donald Trump v Bílém domě.
Zakódovaný vzkaz Trumpovi: Pravda je zbraň!

Pokud zahodí jarmulku, kterou si vzal do kapsy u Zdi nářků a vzdá se tím halachy, může mu být odpuštěno, když udělá vstřícný pro-sionistický krok, např. sankce proti Sýrii, americké základny v ČR, posílení misí AČR v Pobaltí, připojení ČR k dalším sankcím proti Rusku, pokračování v útocích proti Huawei i za cenu arbitráže, kterou zaplatí čeští občané atd. Sionisté si teď budou vodit Andreje Babiše jako na provázku, protože jde o vyslaný vzkaz a varování. Andrej Babiš totiž v USA vyslal signál a symbol, který sionisty rozzuřil doběla. Babiš předal Donaldu Trumpovi darem pistoli CZ 75 Republika z limitované edice, na jejíž hlavni je vyryt nápis “Pravda vítězí” a na vnitřní straně víka krabice je fotografie TGM. Málokdo pochopil, že jde o neuvěřitelnou provokaci proti Domu Sion. TGM byl totiž kádr Domu Rothschild a vysokostupňový zednář vídeňské lóže Grenzlogen na 33. stupni zasvěcení, jenže nápis “Pravda vítězí” napsaný na zbrani je ironie z dob Divokého západu, kde platilo heslo, že “Pravdu má jenom bouchačka”.

CZ 75 Republika, 9mm Luger.

Pistole je totiž obrácený argument pravdy, takže se jedná o brutální ironii, kterou pochopili jenom zednáři a Dům Sion, že se jedná o provokaci. Andrej Babiš tak předal Donaldu Trumpovi ne pistoli, ale vzkaz, že “pravda je zbraň”. A ta odveta v ČR proti Babišovi potom pouze zapadá do celého komplexního obrazu. Pravda je totiž tou největší zbraní na světě. Je to utajený vzkaz, který Andrej Babiš předal Donaldu Trumpovi. Nešlo totiž o předání zbraně, ale o předání vzkazu napsaném na zbrani. Je to tzv. vzkaz “in plain view”, tedy viditelný před zraky všech, ale nikdo nezasvěcený si nevysvětlí význam vzkazu, protože si nevšímá vzkazu, ale pouze pistole. Donald Trump tak převzal vzkaz z Prahy, který byl vyryt do hlavně pistole. Pravda je největší zbraň. Je to naprosto geniálně zakryptovaný vzkaz z Prahy. Kdo to však hned pochopil, to je Dům Sion. Toto se neodpouští. Odveta proti Babišovi bude mohutná a budou nutit Faltýnka, aby mluvil proti Babišovi. Čapák nezabral, zkusí to tedy přes Faltýnka a jeho máslo na hlavě.

Nejen o návštěvě Andreje Babiše v USA a nejen o korupční kauze okolo firmy Kapsch budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata a všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Gratuluji všem k návratu. Měl jsem ze začátku strach, jestli se nejedná o nějaký politický útok…