Samet v Brně: Přišel podpořit premiéra Babiše s peticí proti puči, dočkal...

Samet v Brně: Přišel podpořit premiéra Babiše s peticí proti puči, dočkal se však nadávek, plivanců na petiční arch a nakonec byla i rvačka a předvedení na služebnu! Útočníky, kteří skandovali hesla proti Babišovi a muže s peticí napadli, nechala policie v klidu odejít! Odpůrce státního převratu seděl na policii téměř 3 hodiny a tam se také děly věci! Konec demokracie v ČR, už není dovoleno ani sepisovat petice na Babišovu podporu!

Samet v Brně: Přišel podpořit premiéra Babiše s peticí proti puči, dočkal se však nadávek, plivanců na petiční arch a nakonec byla i rvačka a předvedení na služebnu! Útočníky, kteří skandovali hesla proti Babišovi a muže s peticí napadli, nechala policie v klidu odejít! Odpůrce státního převratu seděl na policii téměř 3 hodiny a tam se také děly věci! Konec demokracie v ČR, už není dovoleno ani sepisovat petice na Babišovu podporu!

Situace okolo právě probíhajícího státního převratu v ČR se začíná dramatizovat a pomalu to vypadá, že lidé, kteří přijdou veřejně podpořit současnou vládu a Andreje Babiše, se dočkají opravdu nepěkného překvapení. Začneme od začátku. Krátce po půlnoci z pátku na sobotu položil Andrej Babiš věnec k památníku 17. listopadu na Národní třídě v Praze. Stejně tak učinil i Tomio Okamura. Oba dva si vybrali noční dobu k uctění památky listopadu, protože informace BIS nedoporučily vybraným politikům návštěvu pietního místa přes den, protože by to mohlo být pro ně nebezpečné. Zfanatizovaný dav Pražské havlérky totiž už od časných ranních hodin začal celý prostor Národní třídy okupovat a militantní naladění havlistů by se dalo doslova krájet. Jenže, to nebylo zdaleka všechno. Poprvé v historii České republiky došlo k hanobení národa přímo za asistence České televize, která celou performanci zachytila. K čemu došlo?

Policista se snaží vyjmout z koše věnec od prezidenta republiky, ale aktivistky mu v tom brání. Kamera ČT je na místě!

Aktivista z Holandska Otakar van Gemund z protiruské organizace Kaputin totiž zorganizoval performanci, která dosud v ČR neměla obdoby. Aktivisté skupiny na jeho povel sebrali věnce a květiny, které k památníku o několik hodin dříve položil Andrej Babiš a Tomio Okamura a vyhodili je do odpadkového koše [1]. Když to policie a hlídková stráž zjistila, tak květiny a věnce policisté vrátili na původní místo, jenže ihned poté, když se policisté vzdálili, věnce a květy opět putovaly do koše.

Do koše letěl i věnec od prezidenta republiky a hádejte, kdo to organizoval? Pán z Holandska!

Redakce Aeronetu konzultovala tento čin s právníkem a nejedná se pouze o výtržnictví, ale jde rovněž o hanobení národa a zejména skupiny osob podle § 355 Tr. Z., protože květiny od památníků byly odstraněny na základě ideové a ideologické pohnutky útočníka, který odpírá jiné skupině osob právo na vyznání názoru a politického statusu a příslušnosti, čímž došlo ke spáchání uvedeného trestného činu. O vandalství a výtržnictví by se podle našeho právníka jednalo pouze v případě, že úmyslem pachatele nebyl politicky motivovaný podtext. Odstranit, a to opakovaně, od pomníku věnec položený premiérem republiky, má všechny parametry trestného činu hanobení národa a skupiny osob.

Otakar van Gemund

Jenže v koši se ocitly nejen věnce premiéra Babiše a předsedy SPD Tomia Okamury, nýbrž i věnec od prezidenta republiky Miloše Zemana a také od ministra vnitra a předsedy ČSSD Jana Hamáčka. Pražská havlistická soldateska se rozhodla kádrovat věnce a květiny, které smí ležet u pomníku, a které se tam nesmí objevit. Toto už je naprostá fašizace české společnosti, která naprosto nemá obdoby. Toto již nemá nic společného s demokracií, to je fašizační proces, který je opravdu řízený ze zahraničí, viz. skupina Kaputin a Otakar van Gemund z Holandska [2]. Někdo by si mohl myslet, že proti těmto procesům někdo zasáhne, ale to je velký omyl. Policie v Praze si nedovolila zasáhnout pendreky a pozatýkat osoby, které si dovolili odstranit symboly a věnce položené premiérem a prezidentem, protože to je opravdu přes čáru. Jenže to, co proběhlo v Brně, to je daleko horší.

Aktivista z Brna: Policie mi dnes 17.11.2018 bezdůvodně zabránila v mém petičním právu

Brněnský aktivista Kamil Papežík, který je známou postavou z kauzy divoké roztržky a rozpadu brněnské buňky SPD, a který také podal žalobu na SPD za to, že v ní probíhají nedemokratické procesy, se rozhodl včera 17. listopadu odpoledne vyrazit na náměstí Svobody v Brně a rozložil tam improvizovaný petiční pultík s podpisem petice na podporu vlády Andreje Babiše a odsuzující současný pokus o státní převrat. I když Brno není ještě tak fašizované jako Praha, byla to od něho obrovská odvaha. Jak se ale dalo očekávat, vyvolalo to konflikt. Kamil Papežík nám k tomu poslal svědectví a fotografie. Jeho video přinášíme nahoře v úvodu článku a vyjádření, která nám zaslal, uvádíme níže:

“Krátce po druhé hodině odpolední jsem využil své právo petiční a postavil se s petičním stánkem a petičními archy na náměstí Svobody v Brně. Nejprve se kolem mě srotila banda lidí, kteří mi nadávali. Byly jich desítky a řvali na mně spoustu urážek. Nějaká stará paní mi nadávala, že jsem v roce 1989 “chcal” do plínek, a že si zasloužím nakopat prdel. Vysvětlil jsem jí, že v roce 1989 jsem pracoval jako důlní dělník. Velmi nahlas jsem všem sděloval, že jsem například proti Bakalovi, který okradl moje kolegy horníky a prosté občany o byty, a že jsem proti lumpům, kteří nechali v devadesátých letech rozkrást naši vlast.

Poškozený a poplivaný petiční arch.

Nadávky trvaly ještě nějakou dobu, ale poté se dav částečně uklidnil a rozešel. Okolo 14:30 (nebo ještě před 14:30) za mnou přišlo několik občanů, kteří mi vyjádřili podporu. Podepsali petiční arch a povídali si se mnou. Poté, co se podepsal šestý člověk, přišel mladý muž a plivl přímo na ten petiční arch. Tím poškodil petiční arch a zákon. Odehnal jsem ho, aby svou agresivitou neohrozil mé příznivce a petiční místo. On však neodešel a jeho útok pokračoval a nadále mi hrozil, proto jsem ho zadržel. Uchopil jsem ho za límec a požádal okolo stojící lidi, aby zavolali policii. Velmi hlasitě jsem volal POLICIE!

Ty podepisuješ pro Babiše? A strhla se rvačka…

Během chvilky se na mne sesypalo několik dalších mužů (demokratů?, kteří přišli oslavovat 17. listopad jako den svobody? Svobody slova a projevu?), kteří mne tloukli, smýkali se mnou. I nadále jsem velmi hlasitě volal o pomoc a policii. Protože jsem byl ohrožen na životě, použil jsem pepřový sprej a stříkal jsem s ním proti útočníkům. Tento incident trval relativně dost dlouho. Myslím, že jen ta rvačka trvala minimálně dvě minuty či déle. Policie však asi nehájí veřejný pořádek, ale dělá cokoliv jiného. Na náměstí Svobody ani v okolí nebyla ani jedna policejní hlídka! A zde připomínám: Chtějí nám vzít zbraně. Jak se tedy ubráníte, když policie nehlídá veřejný pořádek už ani v centru velkého města v den tak významného svátku?

Hesla na petičním stánku.

Muži, kteří proti mne útočili, mne opět napadli zezadu a odcizili mi pepřák. Pokusili se mne s ním dorazit. Nicméně jsem ze sebe útočníky střepal a pokud mi v tu chvíli někdo pomáhal, pak jsem ho neviděl. Pokud mi skutečně pomáhal, pak mu tímto děkuji. Až o něco později (řádově v desítkách vteřin, což je dost dlouhá doba) od doby, kdy jsem se střásl útočníků, dorazil automobil policie. Zde je evidentní, že policejní aparát je řízen špatně. Policistům jsem předložil občanský průkaz, moji totožnost tedy znali a nebyl žádný důvod, aby mne “zadrželi” “zatkli” “sebrali”. Místo, aby policisté chránili právo petiční, tak mi přikázali, abych s nimi šel na policejní stanici.

Policisté se vysmívali člověku, který přišel sbírat podpisy na podporu Babiše a jeho vlády

Chtěl jsem rychle natočit video, abych mohl varovat své spoluobčany a sdílet ho na internet. Bylo evidentní, že mne policie chce omezit. Nedovolili mi ani, abych si svůj petiční stánek sbalil. Na videu je patrné, jak jednou rukou držím mobil a natáčím a druhou rukou demontuji jeden šroub zajišťující stabilitu stánku. Policie mi nedovolila si stánek sbalit a nevybíravě mne odstrkala na stanici, která je jen pár metrů od místa. Když mne tam přivedli, sebrali mi úplně všechny věci, které jsem měl při sobě, i část oděvů a položili je na druhou stranu místnosti, kde mne drželi. Požadoval jsem, aby byl sepsán seznam věcí, které mi sebrali, ale to odmítali. (Pozn. redakce: Toto je porušení služebního postupu, podnět by měl směřovat na GIBS).

Kamil Papežík s petičním stánkem v Brně na náměstí Svobody.

Nechtěl jsem věci nechat bez dozoru, ale potřeboval jsem si opláchnout obličej postříkaný pepřákem. Děsivé na tom je, že se mi policisté na stanici vysmívali a uráželi mne. Vysmívali se mým občanským aktivitám. (Pozn. redakce: Opět porušení služebního zákona, policista musí zůstat apolitický a nesmí vyjadřovat postoje a názory politického charakteru vůči zadrženým či obviněným osobám). Bezdůvodně mne zadržovali na stanici od cca 14:58 až do cca 17:38, což je téměř tři hodiny. Opakovaně jsem je upozornil, že mi zabránili ve sběru podpisů pod petici. Smáli se mi do obličeje, že si můžu vybírat podpisy, až mne pustí. Zadržovali mne zcela zbytečně, nesepsali se mnou žádný dokument (sic!), který by byl mojí výpovědí, či něco podobného!

Přišly dny, kdy budou lidé s nepohodlným názorem odstraňováni ještě častěji a za pomoci řadových policistů?

Věci, které mi sebrali, začali sepisovat až více než hodinu poté, co mi vše sebrali a to super-pomalým způsobem, takže soupis dokončili snad až pár minut před mým propuštěním. Poučení mi dali přečíst a podepsat až 17:26! To je téměř po dvou a půl hodinách! Je to doložitelné, pokud ten dokument nezničili. Když mi ho dali k podpisu, tak jsem tam jasně uvedl hodinu, kdy jej podepisuji. Potřeboval jsem omýt obličej a ošetřit prst, ale nechtěl jsem odejít od mých věcí, když jsem neměl jistotu, že mi někdo něco neodcizí. Mohl být jednoduše sepsán seznam věcí, které mi sebrali a mohl jsem se jít omýt. Místo toho zavolali nějaké zdravotníky. I jim jsem vysvětlil, že nemohu odejít, když se bojím o své osobní věci. Není to nějaký nový způsob mučení předvedených nepohodlných osob?

Kamil Papežík, aktivista z Brna.

Na závěr mi předložili k podpisu dokument, který sepsal někde jinde někdo úplně jiný! Dokument jsem odmítl podepsat. I zde se obávám, že se jednalo o úplný nesmysl, když text, který jsem měl stvrdit svým podpisem, byl na jiném listu papíru než kolonka pro můj podpis!!! Chtěl jsem na ten papír napsat, že s textem nesouhlasím – to mi dovoleno nebylo. Skutečný dokument – soupis věcí mi nakonec dán vůbec nebyl. Ze zoufalství jsem již musel jít mezi 17:00 a 17:30 na toaletu, protože jsem se nechtěl pomočit v dané místnosti.

Naštěstí tam chvíli předtím přivedli další policisté jiného muže v civilu a tak jsem si dával naději, že je malá pravděpodobnost, že mi v době mého odchodu na toaletu nic nepoškodí, neodcizí. Pozoruhodné bylo, že s mužem, kterého přivedli, sepsali seznam věcí okamžitě. Na rozdíl ode mně ten muž neměl nic společného s politikou, byl to prostý muž, který (jak říkali přítomní policisté, i ten muž v civilu) někde něco ukradl. Dělali mi naschvály a často hovořili o politice! Chápete souvislosti? Přišly dny, kdy budou lidé s nepohodlným názorem odstraňováni ještě častěji a za pomoci řadových policistů? Podepsán: Kamil Papežík.”

Shrnutí: Přišel s peticí na podporu Babiše, policie ho sebrala, útočníci, kteří ho napadli, v klidu odešli a policisté se aktivistovi vysmívali za jeho politické postoje

Jak sami vidíte z emailu pana Papežíka, něco opravdu není v pořádku v České republice. Namísto, aby policie hájila a chránila pořádek a slušné občany, kteří přijdou podpořit současnou vládu a současného premiéra, tak místo toho člověka sbalí a na policejní služebně se vysmívají jeho politickým názorům. To znamená, že státní zaměstnanci, policisté, se už dokonce vysmívají nepřímo premiérovi a této vládě? To jako fakt? Naší redakci se nepodařilo zajistit verzi a pohled druhé strany, takže k celé věci můžeme pouze konstatovat, že pokud opravdu policie ukončila petici a její průběh uvedeným způsobem a na služebně opravdu probíhaly výše uvedené bizarní procesy, musí podnět pro přešetření postupu policistů směřovat na Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) a tento článek i s videem by měl určitě vidět i Andrej Babiš, aby viděl, co se v ČR děje s lidmi, kteří mu chtějí vyjádřit podporu a jak se k nim chová policie. Státní převrat je v plném proudu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nomis
Návštěvník
nomis

Otakar van Gemund a organizace Kaputin se chovaji stejne jako se chovaji Demokrati zde v Americe.. Demokrati a Prazska Havlerka jsou placeny jako vsude na svete Georgem Sorosem a Globalnimi Sionisty a proto je nutne likvidovat vsechny neziskovky a pana Otakara van Gemunda poslat zpet do Holandska.

nedamse
Návštěvník
nedamse

Co na to min vnitra hamáček? a soudy?

anonym
Návštěvník
anonym

The Mule
Jo, mají i dosti stejné praktiky, jak urvat moc. Doufejmě, že se jim to nepodaří.

Níže: vsadím boty, že shořela zdravotní dokumentace pacientů.

https://www.novinky.cz/krimi/489591-v-lecebne-v-klecanech-kde-pobyval-babis-ml-horelo.html

The Mule
Návštěvník
The Mule

Situace u nás je prakticky stejná jako v době, kdy v Německu přebírali moc nacisté. Přirovnání právě k nacistům není vůbec od věci protože Ukrajinský Majdan byl také řízen stejnou mafií a také byl podpořen neonacistickou scénou. Policisté, kteří se na fašizaci naší republiky podílejí by se měli stydět

Pijack
Návštěvník
Pijack

Proč jen stydět? Pracovní tábory by jim slušely. A hlavně těm neurotickým pseudodemokratům, anarchistům, aktivistům a feťákům. Nikdo jiný normální už s nimi nemůže vydržet…

Milada
Návštěvník
Milada

V Klecanech u Prahy hořelo v pondělí večer v Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ).
Na nahody neverim, vsechno ma svou procinu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mozna odpoved za Horici Babylon – dar pro EU od Babise….
(Do NUDZ byl drive “uklizen” Babisuv syn)

demin
Návštěvník
demin

Dnes jsem v Brně potkal mladou dívku asi 22let,na svetru měla 2 placky a trikoloru.První placka:Václav flaška Havel.Druhá placka:Karel věčně spící odporný dědek Schwarzenberg!Hrdě se nesla!!Málem jsem dostal infarkt.Ty máš ale pěkně vymytý mozeček, holčičko!Co ona, ale celá ta generace.

RRR
Návštěvník
RRR

To jsou projevy neúspěchú ve vztazích a v sexualitě. Takové osoby se pak zamilovávají platonicky do ikon. Brání je, bijí se za ně, váží se na ně, jsou jimi hyptotizovány.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Však si vzpomeňte na Beatlmánii. Viz film Perný den. Ty děvčata. Myslím, že to není o generaci.
To se táhne lidstvem stále. Je to o celkovém sevření. no a oni prostě hledají světlo. A my skřípeme zuby…

RRR
Návštěvník
RRR

A pak jdou tyto voličky k volbám ….. a šoupmout to někomu, kdo je hezký, nebo kdo má pěkný svetr, nebo kdo má rád jejich oblíbenou skupinu.

Iva
Návštěvník
Iva

kdo je hezký, to bych třeba i nakonec pochopila, jsou mladé a blbé … ale proč tedy proboha ten šláfenberk a flaška????

RRR
Návštěvník
RRR

Ve fanatismu není reálné vidění, ony vidí bohy

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak třeba třeba tady Jaris z Austrálie, znalkyně židů, tady také nedávno plivala na našeho Prezienta s tím že je žid, starý a odporný, a že by chtěla u nás (rozumějte v ČR) takového Prezidenta, jako mají v Rakousku -jako je Kurz. Odůvodnovala to Jaris tím, že Kurz je MLADÝ A HEZKÝ…
(proběhla mezi námi totiž taková malá výměna k tématu Zeman/Kurz 😉 )

Rozhodně preferuji našeho Prezidenta, který je nejenom starý a nemocný, ale také léta koerentní v názorech, moudře zdrženlivý v projevech (pokud ho někdo nenapadne přímo), a velmi zkušený politik, a dobře a široce informovaný a vzdělaný člověk – osobnost. Čitelný a pochopitelný.
To všechno se rozhodně nedá říct o Kurzovi, který naráz spadl odkudsi z nebe – nikdo ani neví, jak!
A po ovoci poznáte je! – viz foto, vložené Jéňou.
Ve Vídni se nějaká Sorošova universita mezi davy Turků a vymytých sluníčkářů ztratí… tam už je armáda PanEuropy zformátovaná….
Osobně znám takovou jednu (bílou) rodinu čecho-rakušáků, kteří svoje děti navlékají do triček “Refugees wellcome!”.

Proto už mi ani nevadí, že Zeman “je žid”, jak říká, protože v Double-Speaku, který podle mne náš Prezident skvěle ovládá, by to mohlo také znamenat:
” Jsem (třeba) žid”, milí židé, protože si tady v mé zemi zatím můžete myslet, říkat a dělat co chcete, ale nenapínejte struny ve vaší hře přes jasný limit!
Pak struny prasknou, a s nimi prasknete i vy všichni…. a možná pak ani nestihnete zahnout do Izraele!” … Byli varováni… 😉
Zeman se však jasně vymezil proti invazi hnědo-černých “uprchlíků” do NAŠÍ země.

Milada
Návštěvník
Milada

Neodsuzujte mladez, ale rodice, kde byli? kdyz jim rarolest rostla? To zas bude minusu. Skola uci a rodic vychovava. Ukradli vam celou generaci.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Vám? Snad nám né? Bezdětná?

Karlos
Návštěvník
Karlos

já v pragu takové kkt potkávám furt kdy mají jak píšete havla, karla, vlčí máky, hate free, milion chlivek, piráty atd, atd..většinou jde o mladou generaci – studenty víme jakých faktult, všecky zjevem skoro stejné, ručičky dozadu, ale chytí jak rádyo, dělník to nosit nebude ten má úplně jiné starosti..

Východná Evropa
Návštěvník
Východná Evropa

Diskuse lidí na Slovensku:

http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/

Kdo z vás má kontakty v Maďarsku a Polsku neváhejte vkládat…
Stredná Evrópa stojí za Ruskom…

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

ZPHR
Navrhuji zavést pro současnou situaci nový pojem – tzv. “židová demokracie”, podle vzoru lidová. Ke změně došlo v roce 1989…

Už v roce 1991-1992 kdy vycházel Židy zlikvidovaný Týdeník Politika, byl použit pojem – židokracie!
Myslím, že je nejpřesnější. Je to vláda Židů, kteří v každém státě tvoří stát ve státě. Lid je používán jako pouhý kompars (u “voleb”).

Jaroslav Voříšek; Pražský politický proces 1994 ve věci Týdeníku Politika
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prazsky_politicky_proces_1994_ve_veci_Tydeniku_Politika.pdf

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Židokracie sedí lépe.

SU-57
Návštěvník
SU-57

Fandíme našim slovanským bratrům do Ruska. Slované jsou opět o krok vpřed.

Tomáš Kubačka
Návštěvník
Tomáš Kubačka

Největší přínos té nechutné zkušenosti pana Papežíka se zblblým davem a s těmi arogantními policisty je tak alespoň v tomhle svědectví, které výborně rozkrývá svav společnosti. Díky za odvahu jít s kůží na trh, pane Papežíku.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Pan Papežík není žádný hlupák. Moc dobře věděl co se stane ,že bude napaden a bude jim muset čelit. Ale určitě nepočítal s reakcí policie.