S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a...

S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a USA. Multipolární svět je čirá iluze, skutečnou moc drží vrchol nedokončené pyramidy, který nikdo v podstatě nevidí!

S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a USA. Multipolární svět je čirá iluze, skutečnou moc drží vrchol nedokončené pyramidy, který nikdo v podstatě nevidí!

Ještě před zvolením Donalda Trumpa jsem na AE News vyjadřoval názor, že spojenectví Donalda Trumpa s Vladimirem Putinem je procesem “reparcelizace” mocenského vlivu mezi USA a Rusko jako alergická reakce obou zemí na selhávající proces globalizace, který devalvuje systémy hodnot celé křesťanské civilizace. Upozorňoval jsem, že Donald Trump a Vladimir Putin čelí globalismu a jeho negativním projevům podobnými postoji a jejich spolupráce se bude opírat o model mocenských “parcel”, které definovaly rozdělení světa za dob Studené války. Poslední výroky obou státníků tyto mé předpovědi potvrzují. V poslední době se mezi analytiky na geopolitické události hovoří o přesunu světové moci od unipolárního modelu s dominancí USA k modelu multipolárnímu, kde světová moc je rozdělena do 4 pilířů mezi USA, Rusko, EU a Čínu. Poradce prezidenta Miloše Zemana k tomu měl několik velmi zajímavých poznámek, doporučuji je k přečtení zde.

year-did-cold-war-begin_b7011c5ee9d9c360.jpg
Svět se pod Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem pokusí o návrat k modelu bipolárního uskupení světové moci mezi Ruskem a USA. Všechno tomu nasvědčuje, kroky již byly zahájeny.

V mnoha ohledech pan Kmoníček de facto cituje AE News a opakuje teze, které jsou minimálně čtenářům alternativy známé, ale v jedné zásadní věci nemohu s poradcem pana prezidenta souhlasit. Model unipolárního světa už dávno neexistuje, to není něco, co by mělo skončit s nástupem Trumpa. Unipolární model světa v podstatě padl v roce 2000 po nástupu Vladimira Putina k moci, a to tehdy už ani USA unipolaritu neměly. To není proces zvolení Donlada Trumpa, unipolární svět je minulostí už 16 let a pokud bychom sledovali stopu židovských peněz, polarita neexistovala nikdy. Mluví se zároveň o vzniku multipolárního světa.

Jestli je to pravda, musíme se zeptat, co to znamená mít moc a která země tento parametr splňuje. Aby někdo mohl být považován za vůdce v systému světové moci, musí disponovat mocenským statusem “Primus Maxima”, tzn. musí jít o zemi na samotném vrcholu mocenské pyramidy (nebo pyramid)  ve světě. A v tomto ohledu s překvapením zjistíme, že statusem Primus Maxima nedisponuje v globalizovaném světě dnes žádná země. Ani USA, ani Rusko, ani EU a ani Čína. Jsou to sice “klíčoví hráči” světové moci, ale nejvyšší mocenský status jim nenáleží.

pyramid_with_eye_by_laughlady99-d499zmf.png
Polarity světa jsou iluze. Skutečná moc je na vrcholu světové pyramidy moci, která je neveřejná, netransparentní, skrytá. Jednotlivé země světa mocí ve skutečnosti nedisponují, s výjimkou moci zbraní, které mají sílu celou pyramidu odstřelit do povětří. Proto globalisté usilují o likvidaci armád, nahrazují generály feministickými ženami a lesbičkami, zmenšují armády, ruší prezenční služby, sabotují vědu a výzkum, které jsou nezbytné pro udržení vojenské moci jednotlivých států.
Polarizace skončila už dávno, globalisté se o to postarali

Globalizace po roce 1989 zajistila svými procesy dělbu moci a rozmělňování sil do té doby svrchovaných bipolárních hegemonů mezi více subjektů a navzdory dnešnímu přesvědčení, že o moc přišel jenom Sovětský svaz a Rusko v 90. letech, je třeba si přiznat, že stejný rozklad moci připravili globalisté i pro USA. Výsledkem je dnešní stav roztříštěného národa, který je rozdělený na dvě půle na pokraji občanské války, kdy na jedné straně stojí “snowflakes” (americký výraz pro “sluníčkáře”), kteří reprezentují liberály obhajující migraci, potraty, homosexuální sňatky a multikulti, zatímco na straně druhé stojí patrioti, konzervativci, zastánci americké republiky, tradiční rodiny a konzervatismu.

Barry.jpeg
Civilní a skutečné jméno Baracka Obamy, Barry Soetoro.

Spolu s ničením moci USA bylo nutné do úřadu amerického prezidenta dosadit “státního likvidátora”, kterým se stal keňský občan Barry Soetoro, který se zfalšovaným rodným listem kandidoval v roce 2008 na amerického prezidenta pod uměleckým jménem Barack Obama. Globalisté si zvolili pro tuto špinavou práci likvidace USA cizince, protože z amerických elit schopných kandidatury by nikdo tuto práci nebyl ochoten udělat. Americké elity v USA mají stejný zdroj, který vychází z modelu patriotismu, což je nekompatibilní teze globalizace. Stejně proto i Rusové jsou na tom stejně, protože i oni jsou patrioti a vlastenci. Jednou z prvních věcí, kterou Barry Soetoro po svém nástupu do funkce amerického prezidenta udělal, byla likvidace rozpočtu NASA pro kosmický výzkum a ukončení projektu Shuttle.

Proč NASA? Protože kosmický výzkum táhne inovace a výzkum, který okamžitě přebírá armáda a vojsko. Teprve potom později se objevy a výsledky výzkumu přesunují do spotřebního trhu. Díky projektu Apollo v 60. letech došlo k nastartování výroby počítačů, polovodičů, vznik internetu, takže je jasné, proč Obama jako první musel zaříznout financování NASA, aby se americká věda a výzkum neposunovala vpřed. Následovalo zrušení modernizace amerických nosičů jaderných střel. Likvidace obrany země. Poté následovala smlouva s Ruskem o dalším snížení počtu jaderných hlavic, smlouva byla podepsána v Praze.

752e7168-c845-419e-831f-d71cc9ee537d.jpg
Zfalšovaný rodný list Baracka Obamy má spoustu nesrovnalostí.

Barry Soetoro měl za úkol zlikvidovat americkou moc “Primus Maxima” stejně, jako byla zničena ta ruská v 90. letech za Borise Jelcina po rozpadu SSSR. Z tohoto pohledu obě dvě země postihl stejný osud. Donald Trump řekl v září v rozhovoru pro MSNBC, že USA a Rusko mají společný osud od 90. let. To není náhoda, že to řekl přesně takto. Je mu jasné, že konec Studené války byl koncem svrchovanosti obou hegemonů. Trumpovi to došlo už dávno, generálům Pentagonu už konečně také, jen mnoha americkým politikům to nedošlo dodnes.

Společný plán od samotného počátku jejich spolupráce

Od začátku Trumpovy kandidatury jsem přesvědčen, že Donald Trump a Vladimir Putin mají společný plán na reparcelizaci a repolarizaci světové moci podle původního modelu Studené války, ale s modernizačním prvkem spolupráce proti společnému nepříteli. Tím je nejen Islámský stát, ale především globalismus. Oba dva budou usilovat o posilování svých národních tezí a na prvním místě bude zbrojení, na druhém místě ekonomika a na třetím místě obsazování vyklizených mocenských pozic ve světě. A to všechno s cílem navrátit oběma zemím status Primus Maxima. Nic jiného za spoluprací Trumpa a Putina není potřeba hledat. Největší hrozbou pro USA není Rusko, ale globalizace. Největší hrozbou pro Rusko nejsou USA, ale globalizace. A že toto není jenom rétorické cvičení, to potvrzují vážně míněná slova obou vůdců.

Syria-Russia-USA-Cold-War.jpg
Barack Obama prohrál válku o Sýrii. Likvidace ruského exportu ropy do Evropy dodávkami té arabské přes Sýrii do EU se konat nebude.

Vladimir Putin před dvěma dny pověřil ruský zbrojní průmysl, aby zahájil výrobu jaderných zbraní, které projdou jakýmkoliv protiraketovým štítem [1]. No, a co se nestalo krátce potom? Pouhý den poté a bez nějakého diplomatického patosu nebo vykrucování reagoval na toto Putinovo oznámení Donald Trump, když vyzval k výrobě nových amerických jaderných zbraní [2]. Stali se z nich snad přes noc nepřátelé? Ale kde že. Oba dva totiž tentokrát nezbrojí proti sobě, ale proti globalistům a jejich pravé ruce, Číně! To je ta hlavní zpráva a informace. Zbrojí na obranu svých národních statusů Primus Maxima. A jsme doma. Chápete?

Opakuje se nám model mocenského vyrovnávání zbrojních potenciálů USA a SSSR z dob Studené války. Jenže dnes jde o upravený model. Není to zbrojení proti sobě, ale proti společnému nepříteli, který usiluje o rozvraty obou zemí zevnitř a jako nového světového “bouchače” si globalisté zvolili Čínu. Takže Rusko i USA budou zbrojit proti ní. To je celé. Ruský prezident Vladimir Putin má navíc přátele mezi americkými kapitalisty, ropnými magnáty a bankéři západních bank, Donald Trump má okolo sebe lidi s ekonomickými zájmy v ruském průmyslu a oba dva vůdci se opírají o koho? O vlastní ozbrojené síly. Vladimir Putin a Donald Trump mají okolo sebe lidi stejného typu. Nikdo si toho nevšiml, anebo se to přehlíží?

Chtějí modely Primus Maxima pro své země, ale jsou oba obklopeni židovskými moguly

Vladimir Putin se opírá o ruské businessmany, bankéře, průmyslníky. Majitelem největší ruské banky Alfa Bank je hegemon ruské ekonomiky, Michail Fridman [3], zakladatel Ruského židovského kongresu a občan Izraele. Půjčuje peníze nejen státu, ale i obyčejným Rusům. Vlastní hypotéky milionů Rusů. Ruská Alfa Bank je garantem úvěrů státních institucí a státních firem v Rusku. Bez Alfa Bank by dokonce nebyly ani zimní olympijské hry v Soči. Hlavním poradcem Donalda Trumpa pro finance je židovský bankéř Goldman Sachs Steven Munchin [4], kterého Trump zřejmě jmenuje dokonce ministrem financí. Oba dva, Fridman i Munchin, jsou členy Světového židovského kongresu. Goldman Sachs je jedním z největších privátních věřitelů amerického státu. Donald Trump i Vladimir Putin se těsně přimkli ke svým nejlepším generálům. Vladimir Putin má generála Sergeje Šojgu [5], Donald Trump má slavného veterána z Iráku, generála Mattise [6].

BN-HZ053_FRIDMA_GR_20150420132720.jpg
Michail Fridman, šéf Alfa Bank a zakladatel Ruského židovského kongresu.

Naopak globalisté se snaží v zemích pod jejich kontrolou dávat do pozic ministrů obrany naprosté a neškodné diletanty, ženy z dámských klubů [7] anebo herce z divadel [8]. Je to logické, globalistům jde o destrukci národních států a ty jsou mj. definovány tím, že mají vlastní armádu schopnou obrany, ale i útoku. Proto země, které budují národní teze s cílem Primus Maxima, jako první řeší vůdce a ihned po nich schopné generály. Oba dva prezidenti tak opakují řídící teze z učebnice pro národní elity. Anglický výraz “power grab” (uchopení moci) definuje model, kdy status Primus Maxima se buduje pokaždé stejně.

Budování modelu Primus Maxima v pěti krocích

Prvním krokem je vůdce. Druhým krokem je obklopení vůdce armádou a finančníky. Třetím krokem je odstranění vnitřních nepřátel (boj proti islamistům na Kavkaze po nástupu Putina v roce 2000, u Trumpa to bude boj proti migraci, která překresluje demografickou mapu USA). Čtvrtým krokem je konsolidace sil, moci a zdrojů (Putinovy čistky v armádě, na ministerstvech, zákony o zákazu financování stran a neziskovek ze zahraničí. Trump tak daleko ještě není, to ho teprve čeká, koho ze své administrativy vyhodí). Pátým krokem je příprava na budoucí konflikt. A v tomto bodě se už Rusko právě nachází, USA jsou v tomto bodě permanentně, ale Trump se tam teprve musí dostat.

Steven_Mnuchin_Trump_ap_img.jpg
Steven Munchin, bývalý hlavoun Goldman Sachs a Trumpův poradce a kandidát na ministra financí USA.

Z těchto důvodů nelze souhlasit s názorem o přesunu světové moci k multipolaritě. Čína a ani EU nejsou mocenskými centry, jsou to pouze proxy nástroje výkonu cizích úkolů a zadání. EU tancuje podle notiček globalistů a částečně některé země EU podle notiček USA. Kdo by proboha chtěl hledat mocenské centrum v Evropské komisi? To je ta skupina pánů, která není schopná (ochotná?) ucpat díry v Schengenské hranici? To je ta skupina, která se řídí příkazy Frau Merkel, která visí na telefonu americkým páníčkům? EU není multipolárním centrem, proboha. To je naprostý omyl. EU je vazal!

Svět bez polarit

Čína je nejsmutnějším případem ze všech. V zemi vládne komunistická strana Číny, ale jejich národní měna Juan je odvozována od denních kurzů na Wall Street v New Yorku. Národní průmysl Číny stojí a padá s americkým supermarketem. Domácí spotřeba Číny je ubohá a ani se nemůže zlepšit. Země se nachází v tzv. Goldsteinově pasti. Země má nízkou nezaměstnanost kvůli nízkým mzdám. Jenže tím se stává vazalem spotřeby v cizí zemi. Aby země nebyla vazalem, musí posílit národní spotřebu. Ale to by musel čínský dělník vydělávat víc peněz. Jenže pokud začne vydělávat víc, cizí firma fabriku uzavře a přesune ji do Vietnamu nebo jinam, kde je levnější síla. Vzniká tak kruh. Buď vláda zvedne platy a fabriky odejdou do ciziny a lidi přijdou o práci, nebo nechá nízké mzdy, práce bude pro lidi, ale mizerně placená a lidi si tak nebudou moci toho tolik koupit. Prostě začarovaný kruh, tzv. Goldsteinova past. Problémem Číny je obrovská sociální propast mezi městy a venkovem. Zatímco ve velkoměstech rostou mrakodrapy, na venkově panuje raný středověk, dřevěné nástroje na obdělávání půdy, orání polí kravami a osly.

or-38094.jpg
Globalisté rozvrátili Sovětský svaz v 90. letech, dnes se snaží rozvrátit USA a vyvolat v zemi občanskou válku neřízenou migrací a exportem pracovních míst, což povede k nepokojům a povstání. Donald Trump chce tento zhoubný proces globalistů zastavit.

Čína v poslední době potřebuje těžit vlastní ropu a mít více samostatnosti. Spory o ostrovy v Jihočínském moři jsou pouze důsledkem Goldsteinovy pasti. Problém je v tom, o čem jsem už psal tolikrát, ale pořád to mnoho lidí nemůže pochopit. Pokud by se všichni Číňani měli mít “dobře”, na planetě by došly potraviny během 11 dnů a ropa během 8 měsíců. To zaznělo z úst právě od Stevena Munchina. Z tohoto lakonického konstatování prostě vyplývá, že země jako Čína a Indie jsou globalisty i elitami odsouzeni k věčné relativní chudobě. Slovo “relativní” je důležité. Pro Číňana je na venkově pečená kachna hotovými Vánoci a je to luxus. V Evropě těžko, zde je luxus definován úplně jinak.

Aby Čína mohla být mocenským centrem Primus Maxima v rámci multipolarity světové moci, musela by se dostat z Goldsteinovy pasti své závislosti na laciné pracovní síle, na americkém dolaru a na americkém exportu do USA. Všechno z toho je v nedohlednu, i když Trump vysílá signály, že bude čínské zboží danit vysokým clem, ale to má daleko k realitě. Trump musí vědět, že čínská laciná výroba je minimálně pro 100 milionů Američanů na welfare kupónech jedinou nadějí na přežití. Trump půjde jinou cestou, daňovými úlevami pro firmy, které vrátí výrobu zpět do USA. Cena práce bude muset odpovídat konkurenci na globálním trhu. Nějakými cly to může skončit, ale nebude to takový extrém, aby to položilo Čínu. Trump Čínu potřebuje pro chudé Američany, aby měli co nakupovat. Goldsteinova past se týká i USA, ovšem v ohledu spotřeby.

Moc není v neexistujících pólech kruhu globalizace!

Shrnuto závěrem, s panem Kmoníčkem nemohu souhlasit v tom, že svět přechází do multipolarity. Naopak, máme před sebou naprosto jasný pokus o návrat k bipolárnímu modelu světové moci rozdělené mezi Rusko a USA. Jestli pokus uspěje, to uvidíme. A ke změně nedojde do té doby, dokud budou EU a Čína prosazovat teze vedoucí k vlastní destrukci. V Evropě je to migrace a akceptace sebevražedných kroků EU proti Rusku na příkaz amerických neocons, v Číně je to zoufalé motání opilce v kruhu, který ví, že jeho delirium tremens má jasného viníka v hospodě, ale ta hospoda živí celou jeho rodinu a miliardy příbuzných. Bez titulu Primus Maxima není svrchované moci.

Problém je v tom, že i když Rusko a USA budou dělat své kroky k národním tezím, bude to všechno málo platné, když realizace kroků a vůdců těchto zemí se opírá o lidi ze Světového židovského kongresu a o jejich banky a zdroje, které financují globalizační projekty, i národní projekty. Jako za války, židé financují obě strany konfliktů. Panu Kmoníčkovi bych v tomto smyslu spíš doporučil, aby nemluvil o multipolárním světě, ale o světě “bez vrcholu pyramidy moci”, protože přesně v této situaci se svět nachází. Nevládnou mocenské póly, ale vrchol pyramidy, který nevidíme a pouze tušíme, které elity (židovské) svět doopravdy řídí. A aby se země nemohly těmto procesům bránit, jejich armády jsou zmenšeny, zásoby munice a zbraní rozprodány do třetích zemí anebo vyhozeny do vzduchu (jako ve Vrběticích), je zrušená prezenční služba, aby muži v těch zemích neuměli střílet a do čela obrany místo generálů jsou dosazeny dámy ze salónků, případně herci [9].

a75c70af09b5ed084c0f6a70670033a5.jpg
Jak si globalisté představují “kvalifikované” velení obrany zemí: Toto jsou ministryně obrany (zleva) Albánie, Holandska, Německa, Norska a Itálie… vítejte v čajovém klubu a v rozkladu obran těchto zemí.

Vážení a milí čtenáři AE News. Jsou před námi Vánoce a během svátků si dopřeji odpočinku i já, takže na pár dnů tady ode mne nemusí být nové články a budete mít ode mne pokoj, ale předpokládám, že stejně tak i čtenáři AE News budou o Vánocích věnovat svůj čas hlavně svým rodinám a dětem. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem čtenářům za přízeň v roce 2016 a za redakci Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a pokud možno žádný požár stromečku.

Kromě toho, ve spolupráci se Svobodným rádiem jsme na dnešní večer od 19:00 hodin připravili radiový speciál, kdy můj pravidelný pořad (poslední v tomto roce) bude pojatý výjimečně zcela jinak. Celý bude vyhrazen Vám, čtenářům a posluchačům, takže budete moci volat do studia a pokládat své dotazy od počátku až do konce pořadu. Pokud vyjde čas, probereme události posledního týdne, budeme hovořit o atentátu na ruského velvyslance v Turecku, o útoku na tržnici v Berlíně, kde podle poslední informace ministerstva zahraničí ČR zahynula pod koly kamionu řízeného teroristou i jedna Češka, kauzu sledujeme na časové ose zde, a také o posledním sbližování mocenských tezí Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Streamovací záložní servery Svobodného rádia
  • http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/
  • http://svobodneradiocz.Caster.fm/
  • http://studiokladnosvobod.wixsite.com/website1
  • http://svobodneradio.radiostream321.com/
  • http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite
  • http://radio.free-shoutcast.com/site/20566

Záznam pořadu

Šťastné a veselé!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Leden 2017 – Putin jasně říká, co si myslí o Trumpovi, a o “demokracii” US voleb…
Zajímavý je i akt podpisu nějakého (neví se ) dokumentu na nejvyšší úrovni mezi Papežem a Patriarchou Kirillem.
JANUARY 2017 Putin’s Ultimatum To USA NATO WW3 Red ALERT NEW!!!
https://youtu.be/V7J_E48HwTw

nývlt
Návštěvník
nývlt

bohužel, mnohá fakta jsou nedůvěryhodná. Tak např. první češka je zmíněná jen na FB, i když to jako údajně byl její manžel, jeji mrtvolu nezveřejnil, ani pozůstalí nikde, čeští paparazzi žádní. Je to jako u jiných “nehod” vypěstovaných mejnstrímem. Všechno to je globalizační hoax. Je smutné, jak tomu i sám p.VK věří. A po 2./ – všechná ta prohlášení o těch 0,5mld. na provoz běžen.ubykací v Česku, jsou bojem s větrnými mlýny. Tady je třeba nejprve bojovat za odchod z EU a NATO = Czechxit!! A to p.VK nepodporuje, zrovna tak i p.president Zeman… tak to vidím já., bohužel..

Elaine
Návštěvník
Elaine
xmarek
Návštěvník
xmarek

Přichází KONEC světa. SATAN Quarda nastoluje svou vládu: https://goo.gl/iKiiV3 a nikoho neušetří. 😀 Rychle si kupte jídlo, pití, nějaké bomby na vaření, protože až to vypukne tak se po… No vlastně ani nebudete mít z čeho. 😀

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Rok 2017 bude mimořádný tím, že se v něm podaří v mezinárodní politice dosáhnout globálních dohod, které se mocnosti marné snaží uzavřít už mnoho let. V duchu této optimistické předpovědi připojuji odkaz na článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html a na článek „NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

bezmocná
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nemělo by se tedy všech těch 8 let Obamovy administrativy ZNEPLATNIT?

havelstop
Návštěvník
havelstop

Ty statisíce humanisticky povražděných žen a dětí už nikdo nevrátí…

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Odstavování a budoucí úplná likvidace státu Izrael jako nepotřebný odpad a rušivý element Blízkého východu se taky pěkně rozjíždí:

http://zpravy.idnes.cz/izrael-rezoluce-rada-bezpecnosti-osn-predvolani-velvyslance-pts-/zahranicni.aspx?c=A161225_163029_zahranicni_ane

Za tím stojí himalájský globalismus.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ten “Barry Soetoro” na Obamove pendlovce me prijde silne indonezsky. Ze by spise nick po jeho druhem nevlastnim otci?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tohleto nikdy hovada z brusell tv čt praha nikdy neukáží… raději maji filmové záběry bílých helem od krejčího ze sohru… https://youtu.be/iLylpRn9uXQ

konzerva
Návštěvník
konzerva

Nebo tohle….vánoce v Aleppu…. u nás to neukáží… https://youtu.be/CaXtoyaKRww

konzerva
Návštěvník
konzerva

Rusové píši co ještě chtějí udělat, aby vyprovokovali 3 světovou válku… Putin ,aby zasáhl….ten bombama z bílé chýše už neví co by udělal… durák jeden…
Убийство наших врачей.
Не логичная атака на Пальмиру.
Убийство посла.
Теперь самолет…

Máša
Návštěvník
Máša

Brecela jsem u toho videa….., videla predevsim tech vice nez 400 000 nevinnych lidi, kteri zemreli ukrutnou smrti, vcetne deti, a to, ze na tom mame podil i my, protoze nedokazeme nakopat zadky tem, kteri nas do toho zatahli, je to Havlova a Zemanova zasluha, ze jsme v NATO a Zeman jeste narodu do oci rekne, ze pokud by doslo k referendu o vystoupeni z NATO, tak on bude proti a jeste chce armadu EU! Nebylo jiz dost vrazdeni? Nepohne prstem, aby cesky narod uchranil o teze verbeze, co k nam proudi, a to proto, ze on je kamaradicek Izraele, ktery toto vse spustil…

Dan
Návštěvník
Máša
Návštěvník
Máša

Dane: To zorganizovali titez, co vrazdu ruskeho velvyslance v Turecku. Clintoncini sluhove.
Motiv? Vztek. Ona si porad ve sve dementni a hystericke gebuli mysli, ze prohrala zasluhou Ruska, dale je to Rusko, kdo ji zabranil zamest s Assadem v Syrii jako s Kaddafim v Libyi.
Nebyla to zadna nahoda, ze tak v poslednich mesicich USA lifrovaly do Syrie nejen sve “specialisty”, ale i z ostatnich zemi NATO, coz se ukazalo pri jejich zatceni.

Svine se tak lehce nevzdavaji… kdovi, co jeste se odehraje do 20. ledna, kdy teprve Trump prevezme urad…