Rychlá smrt: Zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times zemřel na...

Rychlá smrt: Zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times zemřel na srdeční infarkt pouhých 19 hodin po opíchání 3. posilovací dávkou mRNA vakcíny Moderna! Bylo mu pouhých 49 let a byl propagátorem očkování! Vakcína ho zabila pomocí spike proteinů, které zaútočily na krevní buňky a cévní výstelky v oblasti srdce, prohlásil lékař u Alexe Jonese! Vakcíny se totiž nesmí dostat do těla člověka, který prodělal Covid-19 přirozenou cestou, začínají bít na poplach američtí lékaři a prosí, aby se informace dostala k co nejvíce lidem!

Rychlá smrt: Zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times zemřel na srdeční infarkt pouhých 19 hodin po opíchání 3. posilovací dávkou mRNA vakcíny Moderna! Bylo mu pouhých 49 let a byl propagátorem očkování! Vakcína ho zabila pomocí spike proteinů, které zaútočily na krevní buňky a cévní výstelky v oblasti srdce, prohlásil lékař u Alexe Jonese! Vakcíny se totiž nesmí dostat do těla člověka, který prodělal Covid-19 přirozenou cestou, začínají bít na poplach američtí lékaři a prosí, aby se informace dostala k co nejvíce lidem!

Americkými médii celý dnešní den otřásá náhlá smrt zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times, Carlose Tejady [1]. Ten se proslavil tím, že jeho redakce jako první v USA informovala o objevení nového viru v Číně, který se záhadně začal šířit ve Wuhanu na podzim v roce 2019. Carlos Tejada žil v jihokorejském Soulu, kde má New York Times svoji regionální asijskou centrálu. Tejada si zašel do místního očkovacího kiosku, kde si nechal nastřelit 3. posilovací dávku mRNA vakcíny Moderna. Podle manželky již při cestě z práce domů začal mít problémy s dýcháním a bolest na hrudníku. Ta se postupně rozšířila do krku, do celé levé ruky a Tejadovi se zkrátil dech. Začal zrychleně dýchat.

Carlos Tejada (†49)

Toto všechno jsou typické symptomy akutního infarktu myokardu. K srdeční zástavě došlo zhruba 19 hodin po očkování a manželka už nestihla zavolat záchranku. Podle jejích informací nedostal její manžel v kiosku žádný informovaný souhlas v angličtině, pouze jakýsi papír v korejštině, který upozorňuje na některé vedlejší příznaky a rizika spojená s kombinacemi vakcín. Tejada se nechal očkovat již 17. prosince a o den později manželka oznámila jeho smrt v důsledku srdečního infarktu.

Na americké alternativě se smrt redaktora již probírala v několika pořadech a lékaři došli k závěru, že u Tejady došlo přesně k tomu, k čemu dochází nyní u desítek tisíc očkovaných lidí v USA. Jeden z lékařů dokonce u Alexe Jonese prohlásil, že spike proteiny Tejadu zabily rychleji, než si stačil uvědomit, co se vlastně s ním děje. Jak si dále vysvětlíme, řádění spike proteinů v těle může být opravdu velice rychlé a fatální.

Smrt po 19 hodinách po 3. dávce kvůli agresivní přirození imunitě

Lidé totiž v některých případech po 3. dávce umírají, a to velice rychle a náhle, a to téměř vždy v souvislosti buď se srdečním infarktem způsobeným trombózou a ucpáním cév a tepen v oblasti srdce, anebo v souvislosti se zánětem srdečního svalu, kdy cévní výstelky se zanítí a otečou, čímž se céva zúží a nakonec krev přestane protékat úplně. V obou případech jsou na vině spike proteiny, které obsadí buď krevní buňky, anebo cévní výstelky.

Spike proteiny z vakcín proti Covid-19 přitom nemají v oblasti srdce cokoliv pohledávat, jejich místem doručení mají být jen a pouze plíce a plicní buňky. Proč se spike proteiny z vakcíny přesměrují z plic na srdce, to dosud není jednoznačně dokázáno, ale existuje silná indicie a podezření, že to má hodně společného s přirozenou imunitou získanou po prodělání nemoci Covid-19 přirozenou cestou v poslední době.

Tejadova manželka oznámila manželovu smrt

Podle lékaře, který vystoupil u Alexe Jonese, získávají lidé po prodělání Covid-19 přirozenou cestou velice silnou imunitu se značně nezvyklou a agresivní reakcí na spike proteiny viru. Pokud člověk přijde s takovou imunitou do kontaktu s koronavirem, imunitní systém virus napadne a zničí. Jenže v případě kontaktu se spike proteinem viru ke zničení spike proteinu vůbec nedojde. Podle amerických lékařů to prý vypadá, že imunitní systém pozná, že nejde o virus, ale pouze o jeho maketu v podobě hrotového proteinu, takže imunitní systém nezasáhne, ovšem nedovolí spike proteinu proniknout do plicních buněk.

Spike proteiny se začnou objevovat a množit v blízkosti srdce a agresivní přirozená imunita spustí útok vedoucí k infarktu

Plicní buněčné membrány prostě spike protein u člověka s přirozenou imunitou nepřijmou, nenechají se ošálit. A to vede doslova k děsivému pokračování, protože to, co se začne dít potom, z toho se doslova tají dech. Spike proteiny z vakcíny, kterým je zabráněno se uhnízdit v plicních buňkách, si začnou v těle hledat náhradní buňky s podobnou strukturou a afinitou, a podle všeho se zdá, že spike proteiny z vakcín nachází náhradní útočiště v srdečním svalu, tedy v buňkách myokardu, a rovněž v krevních buňkách. A jakmile se tam spike proteiny uhnízdí, začne hotové peklo. Imunitní systém zaregistruje, že v krvi se začínají množit spike proteiny, kterých si do té chvíle nevšímal a současně se aktivuje i vakcinační adjuvant na zvýšení odezvy imunitního systému.

Vakcína Moderna

Adjuvantem je podle všeho u vakcín mRNA právě oxid grafenu. Jakmile uběhne určitá doba po očkování, imunitní systém začne napadat vlastní krevní buňky (ADE syndrom), které jsou hostiteli spike proteinů a jejich RNA šablon, podle kterých vyrábí další spike proteiny. Imunitní systém tak napadne vlastní krevní buňky, začne je likvidovat a krevní buňky se začnou srážet. Vzniká koagulace a ze zničených buněk vznikají chuchvalce, tromby, které ucpávají cévy. Tím nastává zástava srdeční činnosti a následuje infarkt. Spike proteiny si ovšem mohou místo myokardu vybrat jiné místo, a to jsou buňky cévních výstelek. Jakmile se tam spike proteiny dostanou, buňky začnou množit podle RNA šablon další spike proteiny a do toho všeho přichází adjuvant, tedy provokační přísada ve vakcíně na posílení imunitní odezvy.

Imunitní systém napadne spike proteiny v krevních buňkách a v cévních výstelkách

Jakmile imunitní systém toto zjistí, napadne cévní výstelky a začne je likvidovat, čímž vzniká prudký zánět cév a následný otok, který cévu ucpe. Výsledkem je znovu srdeční infarkt, ale tentokrát k ucpání cév nedojde kvůli trombům, ale kvůli prostému otoku cévy. Výsledek je ale stejný, tedy infarkt. A podle všeho všichni pacienti i oběti mají a měly něco společného. V nedávné době prodělali nemoc Covid-19 se vším všudy a získaly tak silnou a nezvykle agresivní a chytrou imunitu, která umí poznat pravý virus a odhalit vakcinační maketu v podobě spike proteinu viru. Příroda je opravdu daleko mocnější a chytřejší, než si dosud farmaceutické firmy myslely.

Hrotový protein koronaviru

Jenže tato chytrost imunitního systému po prodělání nemoci způsobuje, že vstříknutá vakcína je v těle v plicích odmítnuta a přesměruje se do srdce. Jinými slovy, američtí lékaři nyní bijí na poplach a varují, že lidé, kteří prodělali v posledních 12 měsících Covid-19, by se vůbec neměli očkovat, protože jim hrozí právě to, co potkalo Carlose Tejadu z New York Times.

Přirozená imunita totiž podle všeho je evolučně natolik vybavená, že dokáže velice rychle měnit své detekční schopnosti a poznat, který materiál v těle představuje hrozbu, a který naopak je možné nechat v těle bez povšimnutí. Zdá se, že imunitní systém si všimne spike proteinů jako hrozby až ve chvíli, kdy se začnou množit v srdečním svalu a v blízkosti myokardu. Toto místo vyhodnotí imunitní systém jako životně důležité a na množení spike proteinů zareaguje agresivním útokem. Dokud se spike proteiny nemnoží, imunitní systém je nepovažuje za hrozbu.

Globalisté použijí podobnou metodu jako používá virus HIV, vypnou lidem přirozenou imunitu a nahradí ji komerčními rezistory

Pokud spike proteiny jsou v jiné části těla a nejsou usazeny, nemnoží se v buňkách, tak imunitní systém si jich vůbec nevšímá. A přesně to je důvod toho, proč farmaceutické firmy chtějí naočkovat úplně všechny lidi, aby všichni lidé byli zbaveni přirozené imunity. Po očkováních totiž dochází k vypnutí přirozené imunity zdravého člověka, podobně jako to dělá virus HIV. A jakmile je přirozená imunita na genetické úrovni vypnuta, jak varoval Dr. Robert Malone [2], mohou spike proteiny vstupovat do plicních buněk kdykoliv, imunitní systém je vypnutý a už jim v tom nebrání. Jenže taková osoba je od té chvíle plně závislá na vakcínách, na přísunu rezistorů do plicních buněk, už napořád.

Dr. Robert Malone, objevitel mRNA vakcinace, varuje před geneticky nezvratnými zásahy do lidské přirozené imunity, která může být trvale porušena nebo vypnuta po očkování pár dávkami mRNA vakcínami

Pokud se přísun rezistorů zastaví, plíce člověka okamžitě postihne zánět plic, protože přirozená imunita je vypnutá a plíce už tak nic a nikdo nechrání. Lidé se tak do konce života stanou závislými na boosterech, pořád dokola, každé 3 měsíce, možná i častěji. Jakmile booster vynechají, budou riskovat infekci plic. Přesně o toto usiluje globalistický nepřítel, o zprznění naší přirozené imunity, o její likvidace. Proto chtějí zničit přirozenou imunitu i dětem, proto chtějí do dětí píchat tyto roztoky.

A jak řekl Moše Zeman, nejlépe povinně, protože placebo dostávají jen politici! A jakmile přirozená imunita bude vypnutá a zničená, lidé se stanou závislými na nekonečných dávkách boosterů, které poskytnou náhražkovou imunitu, na pár měsíců, pomocí rezistorů umístěných do plicních buněk. Tohle je celé tajemství projektu Codvid-19. Všichni, kdo se na tom podílí, budou jednoho dne stát před lidovými tribunály. Jenom to nebude hned. Toto obrovské spiknutí proti lidu a národům je dosud největší genocidou, kterou lidstvo poznalo a zažilo.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Závěr roku 2021

Vážení čtenáři Aeronetu, máme tady závěr roku 2021. Po celý rok jsme vám přinášeli články, analýzy, videa a páteční pořady. Pokud máme v naší práci pokračovat i v novém roce, potřebujeme vaši podporu. Pokud se vám líbí naše práce, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím do konce roku na naší obvyklé darovací stránce zde, podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 89% z cílové sumy a do konce roku zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu, kterou jste nám celý rok poskytovali, vám moc děkujeme! A přejeme Vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
robin
Návštěvník
robin

Zde prima kniha:
FREE DOWNLOAD: stáhnout knihu COVIDO-TYRANIE: výpověď doby (2020, 2021):

https://www.jinedimenze.net/others/covido-tyranie/
https://www.jinedimenze.net/CT/COVIDO-TYRANIE%20vypoved%20doby%202020%202021.pdf?1639427280

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

NIKDO nemůže zaručit, že očkování, lety neprověřené, podmínečně schválenou pseudovakcinou, za kterou NIKDO není ochotný převzít odpovědnost, nemůže přinést nepředvídatelné, fatální následky…

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Zase jste mě pobavil….A kdo je před ty “lidové tribunály” postaví ? Snad ne to poslušné mainstreamové stádo, které udělá vždy to, co mu pán poručí ?

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Ti, kteří skončili za Francouzské revoluce pod gilotinou, se ptali stejně hloupě jako vy.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

“…farmaceutické firmy chtějí naočkovat úplně všechny lidi, aby všichni lidé byli zbaveni přirozené imunity. Po očkováních totiž dochází k vypnutí přirozené imunity zdravého člověka, podobně jako to dělá virus HIV. … Přesně o toto usiluje globalistický nepřítel, o zprznění naší přirozené imunity, o její likvidace. Proto chtějí zničit přirozenou imunitu i dětem, proto chtějí do dětí píchat tyto roztoky. … Toto obrovské spiknutí proti lidu a národům je dosud největší genocidou, kterou lidstvo poznalo a zažilo.”
-VK-

“Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončí u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. … Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky…”
-VK-

Globalistický nepřítel, otevřeně řečeno: světové mocenské organizované Židovstvo a jím řízené zednářstvo, páchá na národech v posledních cca 250 letech jeden zločin za druhým. V podobě jím vyvolaných a řízených revolucí, převratů, válek atd! Současný covidový a vakcinační teror je pokračováním těchto zločinů proti lidstvu. Šéfové farmaceutických firem, Židé A. Bourla, S. Bancel, L. Johansson, A. Gorsky, T. Zaks, A. Gintsburg atd., jsou pouhé částice v obrovské mašinérii mocenského Židovstva, které ovládá prakticky vše.

comment image

VAKCINAČNÍ HOLOCAUST
comment image
ŽIDOVSKÝ PLÁN DEPOPULACE

comment image
Židé se musí zodpovídat za staletí genocidy národů
– Proč se svět stále více blíží okraji propasti?
– Proč je na světě stále více zla?
– Proč se hroutí státy?
– Proč existují světové války, které stojí životy milionů lidí a obohacují zlomek ostatních?
– Co nás všechny čeká v příštích několika letech…?

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Grigorij Bostunič; PRAVDA O SIONSKÝCH PROTOKOLECH
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pravda_o_sionskych_protokolech.pdf

Osman Bey; DOBYTÍ SVĚTA ŽIDY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dobyti_sveta_Zidy.pdf

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

To jsou oni, s těma “bramborama” místo nosu.

ferit
Návštěvník
ferit

“Za každým očkováním, eé pardón, za každou daňovou výjimkou je lobbystická skupina.”
comment image

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Další oběť sionistických vakcínačních globálních vrahů.
Mladá holka 26 let.
Vymytím mozku sionistickou ČT a zkorumpovanými politiky a felčary, poblázněná do vakcinace, také její propagátorka.
Dala si třetí TEČKU, a její přítel už roznáší parte.

Jinak zdravá, nic jí před tím nebylo.

To budou jednou kandelábry ověšené těma kurvama, co se na Covidismu podílely!

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

To budou, pokud budou seznamy a fotky z vakcinacnich center plus všichni lékaři co očkuji a ti co v nemocnicich falsuji úmrtní listy. Protože jak to začne, a že začne, ti co očkovali,kryli, popirali, smažou poslední stopu že tak činili.

RuKa
Návštěvník
RuKa

A kdo je ta holka?

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Až si přečtu parte.
Zatím jen info po telefonu.

Ale všechny příspěvky na diskuzí kolem její smrti na soc. diskuzi FB úspěšně maže.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Neskutečné, podívejte se, jak se většina jedinců bude bez sebemenšího zaváhání podílet na vraždach, tady to máme, denně v terénu černé na bílém.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Na kandelabry se nebude nikdo veset, nebot kazdy rekne, ze to byl rozkaz zhora.
A lide jsou zbabelci, jako jsem zbabelec i ja. ma zena mi rika, “drz hubu” jsi statni urednik (ne cesky) a muzes prijit o penzi. A tak drzim hubu, jen napisi obcas nejaky bezvyznamny prispevek (pro me v cizine) kdyz uz jsem nasrany; Na SEZNAMU me uz upne smazali.

JED
Návštěvník
JED

Další z mnoha obětí židojedu.
Po euthanasní injekci židojedu zkolaboval a nyní se nachází již cca 14 dní v umělém spánku s rourou ventilátoru v krku ve Zlínské Krajské nemocnici T.Bati,kam byl urgentně přepraven z Kroměřížské nemocnice,kde si absolutně nevěděli rady (osobní zkušenost z chirurgické pohotovosti Nemocnice KM-je nezajímá kutečný zdravotní stav,ale to,zda jste otráven tím hnusem a jestli máte hubu omotanou zaslintaným hadrem,zdravotní “sestra neskutečně arogantní a primitivní-přesně takoví zmetci jejího typu pouštěli lidem plyn v koncentrácích) kroměřížský taxikář Petr Sigmund,před injekcí sajrajtu zcela zdravý,vyrovnaný a pohodový chlap.
Vypadá to s ním ne dobře.
Do kdy ještě? Necháme se těmi parchanty vyvraždit bez odporu?!

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Český tupi gojim haleluja, za žida za vlast, žid Havel Slováci su este sprostejsi sláva Donbasu

Zapredana SR
Návštěvník
Zapredana SR

Nesúď ľudí podľa vlády. Ja som ich nevolil a proti Slovanom nepôjdem.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Povinné očkování v právních řádech 31 zemích Evropy
1 očkování má Belgie
3 má Francie a Malta
4 má Itálie a Recko
jedná se o dětskou obrnu ,tetanus, záškrt, žloutenku B
potom se skočí až na
9 povinných očkování má Ceská rep. a Slovinsko
10 má Bulharsko, Chorvatsko, Rumunsko, Polsko a Slovensko
11 má Madarsko
14 Lotyšsko
jedná se o plus černý kašel, hemofily B, spalničky, zarděnky, TBC, HPV, příušnice, pneumokoky a rotaviry

je ro z r. 2015, jaké jsou změny dnes by bylo zajímavé

Ostatní země v té době neměly žádné povinné očkování.

Nemají toho už naše děti dost? Když jsem to před léty nevěřícně sledoval bylo mi řečeno, že maminky vědí, že je to pro děti zátěž, no ale co s tím.
Dnes se divím co lidí je moudrých a nadává na ty druhé. Proč se nic pro ochranu dětí nedělalo už před léty?
Na co se moudří vymlouvají?
Navíc je už veřejně známé, že všechny vakcíny byly připravené se stejným záměrem jako dnes, tedy poškodit, zabít.
Dnes je známo, že celé naše dějiny jsme pokusní a dobrovolní králíci a mnoho, mnoho dalšího

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tak prý se budou “testovat” všude zaměstnanci jak vopíchaný, tak nevopíchaný. A na šmůzu v hovnovinkách už je srandy kopec – vopíchaný se vztekaj. Přitom emerický CDC již PCR metodu odpískal jako nepoužitelnou k testování “covida”, a od 1. ledna se již používat nemá.