Rušný červen Aeronetu, přesto sbírka dopadla úspěšně – veliké poděkování dárcům. A...

Rušný červen Aeronetu, přesto sbírka dopadla úspěšně – veliké poděkování dárcům. A nová výzva

Rušný červen Aeronetu, přesto sbírka dopadla úspěšně – veliké poděkování dárcům. A nová výzva

Kolem Aeronetu je rušno od jeho vzniku, ale v červnu jako by se všechno spiklo. Hned na začátku přišel první výpadek (to snad měl na svědomí ten Merkur) a zároveň se za prvních deset dní počítadlo finančních příspěvků téměř nehýbalo a psali jsme druhou výzvu. Hned na to si Aeronet vzala na paškál slečna Smoleňová (později i paní Drtinová ).

Ke konci měsíce přišly další výpadky serveru, které nabraly na intenzitě obzvláště po rozhovoru VK pro rádio Svobodný vysílač a tehdy redakce rozhodla o přestěhování serveru. To znamenalo nejen další odstavení provozu, ale především to vyžadovalo další finance. A jen díky tomu, že VK opět sáhl do rodinných úspor (pro částku vyšší, než se za dobu existence Aeronetu vybralo) nebylo další odstavení serveru zároveň definitivním.

Když už se ke konci měsíce zdálo, že je všechno v pořádku, tak se ukázalo, že nová instalace si vyžaduje ještě další úpravy  a to znamenalo spoustu další práce, času a nasazení dvou lidí – opět šéfredaktora a v tomto případě především Administrátora.

Když jsme se na těchto stránkách konečně všichni opět sešli, čímž teď mám na mysli čtenáře, kteří Aeronetu zachovali přízeň, zbývaly do konce měsíce prakticky hodiny a do vybrání potřebné provozní částky stále ještě nemálo scházelo. Ale ke včerejší půlnoci už to bylo jen 122 Euro a po dnešním doběhnutí dalších plateb vybraná částka dokonce o nějakých 10 Euro potřebnou sumu překročila.

Vždycky se mi výzvy k finanční podpoře píší velmi nepříjemně, tentokrát však vybrané příspěvky nepovažuji tolik za výsledek výzvy, ale tento měsíc je vnímám i jako uznání a poděkování redakci za to, že červnové dění ustála a zvládla tak, že Aeronet pořád existuje. A více než jindy patří poděkování všem těm čtenářům, kteří jakoukoliv částkou přispěli na jeho provoz – logika mi totiž říkala, kdo by posílal peníze na něco, co věčně nefunguje! A ono ne, čtenáři to přijali s maximálním pochopením a podle svých možností i sbírku dotáhli do úspěšného konce. Redakce si toho tentokrát obzvláště váží, velmi děkuje a vnímá to jako další závazek své čtenáře v ničem nezklamat.

Já jsem jako vždy dohledávala „jména“ těch, kteří se v červnu ke svým příspěvkům i přihlásili, abych je mohla v poděkování uvést a dohledala jsem jen tyto dárce:

AlenaUL, A-likeAfrican, Anonym, Jana Zahradníková, anonym, Dag, Janička, Arkveld, name, elix, Vabio

Možná mezi nimi byli i ti, kteří přispěli už v dubnu a v květnu:

Valerij X, Manička, Starec,  karpi,  Radek, sycho,  Čtenářka, Kaspri,  Nobody, Lukas, Ada, Banan, PB, Peluch, kolemjdoucí, JAREKzR, Přerovske Strojirny, b.k /// AlenaUL, Myslivec na to šel od lesa, sycho, Robinho, Lukáš, over, Vabio, Crow G., Manička, JAREKzR,Juan RodriGo, M, PB

Zcela jistě je ale spousta dárců anonymních a všem jim patří velké poděkování, že Aeronet stále existuje. Všem čtenářům pak poděkování za trpělivost a pochopení s červnovými výpadky. A za sebe nemohu nepřidat velké poděkování VK a Aministrátorovi.

Začal červenec

A protože začal nový měsíc, opět začne i nové (a nezbytné) sledování stavu počítadla. A přestože je doba dovolených, věřím, že čtenáři jakoukoliv korunkou udrží ten modrý proužek nahoře v pohybu. A že v červenci bude Aeronet bez výpadků a bez stresu na konci měsíce. A také že pro nás všechny bude i letně pohodový.

– Pozorovatelka –  1.7.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Administrator
Admin

Prosba na všechny, kteří nám posílají příspěvky na provoz přes PayPal: Jakmile dokončíte platbu a PayPal vám zobrazí informační stránku o provedení této platby, je potřeba kliknout na žluté tlačítko na stránce PayPalu pro návrat na náš server. Když to neuděláte, vaše darovaná částka se nezapočte do statistiky našeho webového počítadla a já to potom musím dohledávat ve výpisech z PayPalu a ručně upravovat počítadlo. Počítadlo vybraných příspěvků se aktualizuje online právě a pouze při provedení tohoto návratu z PayPal stránky po dokončení platby. Prosíme, nezapomínejte na to. Děkujeme.

Pozn.: Náš web se ukládá do vyrovnávací cache v prohlížeči a navíc je kešován Cloudflarem. Cache Cloudflare se vyprazdňuje 1x za 7200 sekund (2 hodiny), takže změna ukazatele vybraných příspěvků se projeví nejpozději po 2 hodinách, protože do cache se ukládá i samotný ukazatel. To jenom abyste se nedivili, že se změna neprojeví hned po odeslání příspěvku na PayPal.