Ruský zdroj: O Kláru Samkovou se zajímají turecké bezpečnostní služby, mohla by...

Ruský zdroj: O Kláru Samkovou se zajímají turecké bezpečnostní služby, mohla by být v zahraničí vystavena nebezpečí nebo riziku únosu. Oslabování kurzu české koruny řídí Německo!

Ruský zdroj: O Kláru Samkovou se zajímají turecké bezpečnostní služby, mohla by být v zahraničí vystavena nebezpečí nebo riziku únosu. Oslabování kurzu české koruny řídí Německo!

Redakce AE News obdržela dokument z ruských zpravodajských zdrojů o činnosti turecké tajné služby MIT v České republice. Ta se již několik měsíců zajímá o Kláru Samkovou, advokátku a aktivistku v boji proti islámu v ČR. Její výroky z nedávné doby na adresu Islámu a poslední její vystoupení před tureckou ambasádou v Praze mají závažnou dohru. Turecká tajná služba MIT se zajímá o její styky, kontakty, místa pohybu na území v ČR i mimo republiku. Aktivita Samkové je namířena proti islámu jako nebezpečné ideologii a její výroky jsou citovány už dokonce na webech Islámského státu. Dokument, který je v ruštině a zabývá se činnostmi různých novinářů a osob v České republice a ekonomickou situací země, popisuje zájem turecké zpravodajské služby o pohyb lidí a osob v kanceláři Kláry Samkové ve Španělské ulici v Praze, její kalendář a rozvrh veřejných aktivit a seznam cest do zahraničí.

339833-original1-rcl59.jpg
Klára Samková, advokátka a aktivistka
Turci sledují pohyb a kontakty Kláry Samkové

Z dokumentu není bohužel možné identifikovat přesné časové období (dostupná data v dokumentu jsou u jiných osob, v části o Samkové nikoliv), ani míru potenciálního rizika, jaké může sběr informací a sledování Kláry Samkové pro ní představovat. Nelze ani určit, jestli poslední ostré výroky na adresu tureckého velvyslance v ČR jsou již reflektovány v zájmu turecké MIT o její osobu (zřejmě ne, ale nelze to zaručit), anebo jestli jde o záznamy z dřívější doby. O činnost Kláry Samkové se zajímají buňky saláfistického džihádu ve Velké Británii. Uznávaný britský server Breitbart uveřejnil o Samkové její aktivistický profil, na což reagovaly britské islamistické weby tím, že sdílely článek o ní se servery napojenými na Islámský stát. O projevu Kláry Samkové jsme už dříve psali zde. Zájem turecké MIT však považujeme v redakci za mnohem nebezpečnější. Turecká MIT používá stejnou politiku ve vztahu k nepřátelským osobám státu jako používá Izrael a zcela pravidelně lidi unáší, nejčastěji ze třetích zemí. Máme proto obavy, že dokument, který jsme obdrželi z našeho ruského zdroje, nám byl poskytnut a zpřístupněn účelově, abychom takto skrze mediální působnost našeho serveru tímto varovali paní Samkovou, zejména při cestách do zahraničí.

_86903561_86903560.jpg
Turecko tvrdě potírá výroky proti islámu na příkaz prezidenta Erdogana.

Dokument se dále zabývá a sleduje snahy českých úřadů o kriminalizaci Kláry Samkové ze strany českého státu na pokyn lidí z okolí policejního prezídia. To je pod kontrolou ČSSD a pro-globalistické loutkové vlády Bohuslava Sobotky. Současný boj o reorganizaci elitních útvarů policie tak bude mít dopad i na případné kriminalizační kauzy ve věci lidového odporu proti migraci a proti islámu v ČR, uvádí se v dokumentu. Sobotkova vláda bude podle ruského zdroje tvrdě postupovat proti projevům nenávisti a xenofobie v souladu s “Berlínským memorandem” (pozn. dohoda o koordinaci politických kroků vlády ČR a Německa ve vztahu k řešení migrační krize a boji proti extremismu), přičemž odpor proti islámu a přijímání arabských uprchlíků bude vláda ČR postupně koordinovat a synchronizovat do souladu s tvrdými německými zákony proti projevům rasismu, k čemuž se Sobotkova vláda zavázala, uvádí se v dokumentu (pozn. tomu odpovídá i poslední policejní vyšetřování Samkové, které prošetřuje její výroky [1] a mediální postoje). V případě vítězství Andreje Babiše po příštích volbách do poslanecké sněmovny se dá očekávat normalizace vztahů s Ruskou federací a nastoupení ostrého proti-migračního kurzu České republiky, podobně jako v Polsku, uvádí se v textu.

[VIDEO] Anglicky otitulkované video z vystoupení Kláry Samkové v poslanecké sněmovně.

Česko je ekonomicky jednou ze “spolkových” republik Německa

Ruská rozvědka si v dokumentu všímá bezpečnostních parametrů českých bank, jejich rezervních fondů, majetkového provázání se západním kapitálem a posledních stress testů a především makroekonomických ukazatelů průmyslu. Vláda ČR se opírá ekonomicky a strukturálně o naprostou loajalitu k Berlínu, která je mnohem vyšší, než k Bruselu. Zatímco vlády ČR od roku 1993 do roku 2003 synchronizovaly své ekonomické cíle hlavně s Evropou, posledních 13 let veškeré politické kroky ve vztahu k zahraničí byly posuzovány v první řadě na dopad pro vztahy s Německem. Česko využívá své výrobní základny a nízké platové úrovně v porovnání s Německem k tomu, aby díky české koruně dodávalo do Německa lacinou průmyslovou produkci. Ruský analytický odbor k tomu uvádí, že odpor české vlády k přijetí EURa vychází z Berlína, který si nepřeje, aby ČR vstoupila do Eurozóny, protože by tím zanikla komparativní výhoda laciných výrobních zdrojů německého průmyslu, které přijetím EURa v ČR automaticky padnou, stejně jako k tomu došlo na Slovensku, všímá si analytický odbor. Česko vidí ve Slovensku odstrašující příklad následků přijetí EURa, uvádí se ve zprávě.

Marken-Made-in-Germany_gr.jpg
Pod značkou Made in Germany se skrývá mnoho práce a součástí vyrobených ve skutečnosti v České republice.
Oslabování české koruny má na svědomí Berlín

Devalvace české koruny a její trvalé oslabování je odsouhlaseno německou centrální bankou, která spolupracuje s ČNB na regulaci české koruny při záměrném oslabování kurzu koruny, uvádí ruská rozvědka v dokumentu. Oslabování koruny je prováděno plně v souladu a se souhlasem Deutsche Bundesbank, uvádí se v dokumentu. To je ovšem velké překvapení. Dosud se mělo za to, že neochota k přijetí EURa a oslabování české koruny je snahou o pomoc českému průmyslu na exportu ze strany “dobrotivých” českých politiků, a že tudíž jde o národní iniciativu českých vlád. Dokument ruských zpravodajců do tohoto ale vnáší zcela jiné realistické světlo. Nízká hodnota koruny je držena na žádost Německa a se souhlasem Deutsche Bundesbank. Analytik ruské rozvědky k tomuto v dokumentu uvedl několik poznatků.

Česká republika je podle zprávy strukturální ekonomickou jednotkou Spolkové republiky Německo, která nedovolí růst mezd a platů, anebo jejich dorovnání nebo jen přiblížení k platům německým. Došlo by tím ke ztrátě komparativní výhody části průmyslu Německa, který na průmyslových vstupech a sub-dodávkách profituje bez toho, aby výrobní procesy musely být outsourcovány v Asii. Status udržují německé banky a jejich dceřinné skupiny, které v ČR ovládají bankovní trh a poskytují obyvatelstvu půjčky na dorovnání evropského životního standardu, aby nemusely v ČR růst mzdy. Rozdíly sociální soudržnosti si vláda ČR kompenzuje schodkovými rozpočty, vysokými daněmi živnostníků a kontrolou médií, které podávají zkreslené informace o ekonomické situaci lidí, rodin a domácností v zemi.

bundesbank.jpg
Německá centrální banka kontroluje trvalé oslabování české koruny ve spolupráci s ČNB.
Spolková republika Česko

To není nijak překvapující, ale pouze to dokresluje obrázek české státnosti. Nezávislá politika ČR nemůže existovat bez zpřetrhání vazalského postavení a ekonomické provázanosti s Německem. A přistoupit k tomuto kroku by znamenalo devalvovat korunu natolik, že maloobchodní ceny zboží v řetězcích, které dnes prodávají především zboží z ciziny, by vyletěly do astronomických výšin, což by muselo být kompenzováno zvýšenou inflací a velkým růstem mezd, což by ale vedlo k růstu cen a inflační spirála by se roztočila. Čeští politici proto se současnou situací nechtějí nic dělat, protože role laciné výrobny pro potřeby německého průmyslu jim vyhovuje. Devalvace koruny umožňuje vládě vytvářet z ČR lacinou výrobnu na úrovni Číny, ovšem s vysokou pracovní kvalifikací a odborným vzděláním, uzavírá analytik v dokumentu.

Dokument se dále zabývá činností některých novinářů v ČR, kteří píší s velmi výrazným akcentem proti Ruské federaci, analyzuje jejich styky, majetkovou a pracovní provázanost s cizími subjekty, jejich vazby na vybrané vysoké školy a think-tanky v ČR, časy a data schůzek, odletů do zahraničí, čísla letenek, záznamy a časy telefonních hovorů, domácích i do zahraničí, ovšem bez uvedení transkriptů obsahů záznamů, což je velká škoda. Redakce AE News musí dokument nejprve zpracovat a projít, další nejzajímavější výtahy z materiálu přineseme v následujících dnech. Ruská federace se intenzivně zajímá o činnost tureckých tajných služeb v zemích EU a z dokumentu vyplývá, že turecká MIT se mj. snaží infiltrovat skrze vybrané studenty do českých vysokých škol. I o tomto přineseme článek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ščors
Návštěvník
Ščors

Kde jsou ty doby knížete Otakara II. Tartárii Slovanů porazil západ a teď jsme jen určení k vazalství, otroctví a vymýcení. I křesťanství (otrocké) nám naordinovali oni.

Občan
Návštěvník
Občan

Turecký velvyslanec v Praze Ahmet Bigali chce trest pro JUDr Kláru Samkovou :
https://youtu.be/Xpx255RWlSs
+ Rozbalit “Show more”

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Toto mi přilítlo po síti – nemůžu než souhlasit…..

“tohel je dobry a presny co napsal jeden pan
Rudolf Bouzek
Vážení kritici minulého režimu,
ukažte mi jediný národ na světě naší velikosti, který před rokem 1989 dokázal vyvíjet a vyrábět trysková letadla, dopravní letadla, atomové reaktory, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykly, osobní automobily, špičkové zbraně, tkalcovské stavy, zemědělské stroje, turbíny, nákladní automobily, námořní lodě, tanky, špičkové sklářské a porcelánové výrobky, podílet se na výzkumu vesmíru, vyrábět kvalitní ocel a hutní výrobky vyvážet do celého světa..
Národ, který by byl naprosto soběstačný v zemědělské a potravinářské výrobě, bez jediné koruny dluhu, naopak se značnými pohledávkami v zahraničí …atd. atd. Dnes nevyvíjíme a nevyrábíme NIC. NIC. Nepatří nám v naší zemičce ani rezavý hřebík ve zdi..
BYLI JSME VELMI SCHOPNÝ NÁROD, to však vy nechcete slyšet, jen si trváte na svých nesmyslech. O potřebě provázanosti s “vyspělým západem”, který si nás ochočil jako levnou pracovní sílu a odbytiště pro jejich “šunto výrobky””

MPrta
Návštěvník
MPrta

Chípněte Turci, nejste vítáni v ČR, co sem serete?

xzden
Návštěvník
xzden

Československo před r.89 bylo nejen zcela soběstačné, ale hlavně prestižní exportní velmoc ve VŠECH oblastech strojního průmyslu, a bylo doslova skopnuto na úroveň africké kolonie – a to rovněž ve VŠECH sociálních oblastech (které jsou na ekonomickou sílu přímo napojeny). Otázka je KÝM a odpovědí je tím, kdo z rozvrácení a zničení Československa nejvíc profituje = Německo. Někdo možná namítne, že je hlavní profitér žid, protože z Německa inkasuje pravidelné “holocaustové výpalné”, jenže to by nijak nevysvětlovalo ponížení Čechů a systematické udržování na této ponižující úrovni v rámci celého tzv “Západu”. Zatímco v Německu je stejnými mocipány stimulován neuvěřitelný životní nadstandart, u nás tatéž vládnoucí sběř stimuluje opak (kurs, platy a od toho se odvíjející kvalita života běžného člověka).
Pokud si přečtete co píší staří čeští písmáci z 19.století, zjistíte co vám vzkazují: Němec a žid je z pohledu Čecha totéž (židé se v českém prostředí považovali za Němce), od jednoho i druhého může čekat jen pra_sárny a ponižování. Ostatně i všechny největší “české” papírové sračkomety (REFLEX, Respekt aj) začaly ve velkém zvracet hnis po té co je ovládli Němci.

Málokdo si pamatuje, že po r.89 existoval -VELMI KRÁTCE- kurs koruny, který se odvíjel od ekonomické síly ve smyslu dosud fungujícího čs. průmyslu), např ještě v r. 1992 jsem si za tuším 3500,- Kč koupil jízdenku InterRail platnou 1 měsíc, na kterou jsem mohl objet celou západní Evropu, kdo si připlatil na tuším 4000,- mohl projet i Maroko. Jenže to už své pozice mocenské pozice upevnila siontlupa z Prognosťáku (Klaus, Zeman a spol. vše pod taktovkou V.Komárka), kurs koruny prohlásili za “nereálný” cena této jízdenky “vystřelila” na tuším 14.500Kč a pak zřejmě ještě víc.. totéž se odehrálo napříč všech oblastí běžného života (aspoň lidi ne_chcipali hlady jako v SSSR, které tehdy “liberalizovaly” stejné kreatury), čs.průmysl byl uměle nasměrován do pekel a obyvatelé ožebračení – a přitom sionmedia vytrubovaly opak.

Ojedinělá osobnost v česko-rakouských (potažmo německých) vztazích byl H.Zilk, už r.1991 umožnil Čechům mj zdarma městskou hromadnou dopravu ve Vídni (vč jízdenky OBB od hranic tam), a v jednání byly i další vstřícné kroky, když tu najednou otevře dopis a výbuch nastražené bomby mu urval několik prstů (v r.1993 ho zmrzačila dopisní bomba), a “muziku přitvrdila” štvanice vyvolaná přes Süddeutsche Zeitung, ve které Zilka veřejně zostudili jakože “estébáckého agenta”.. Další “západní” mocipáni už si svou vstřícnost definitivně rozmysleli a radší se zúčastnili hodů při rabování čs. průmyslu a zotročování mistního obyvatelstva. A to se děje dodnes.

xzden
Návštěvník
xzden

Ještě malé doplnění.
Až do roku 1989 existovala v této zemi ucelená struktura především exportně zaměřené strojařské produkce, v každém větším městě fungovaly fabriky, které živily obyvatele celého širokého okolí. Fungovaly automobilky Praga, Liaz, Tatra, Škoda (AZNP Mladá Boleslav), ve velkém se vyráběly a exportovaly tramvaje, trolejbusy, vlaky, letadla, motocykly, bicykly, výtahy, dopravníky .. i zbraně všech konvenčních kategorií, turbíny a veškerá infrastruktura spojená s jejich aplikací (výstavba elektráren), fungoval špičkový hutní průmysl, který zásobil vysoce kvalitní ocelí (Poldi Kladno) jak domácí strojařské výrobce, tak zpracovatele v celém světě, včetně tzv západního bloku.
Světovou úroveň měl i domácí elektronický průmysl, Češi jako jedni z prvních na světě uvedli na trh tranzistorové rádio, ještě koncem 80.let byl uveden videorekordér Avex, na který mnozí nedali dopustit až do nástupu DVD (byl analogový, tj. přehrával všechny kazety vč “kódovaných”, umožňoval “kouzla”, která zavedení “kurvítek” do pozdějších “digitálních” videí, vylučovala) ..

Čs. strojařské výrobky vynikaly precizností a životností. A především provozní spolehlivostí – téměř nevyžadovaly údržbu ani v drsných provozních podmínkách, nebo byly snadno opravitelné. Pokud bylo třeba byly testovány v SSSR (v Arktidě, v poušti, v těžkém bažinatém terénu apod) např všechny nákladáky Tatra, Liaz, nebo letadla L-410 (apod) . V ČSSR vyráběné lokalizované (což by sedělo lépe než jen licenční) verze sovětských vojenských letadel (mj Mig-15, Mig-21) byly přednostně vyžadovány většinou zahraničních uživatelů, především z blízkého a středního východu.

V roce 1963 vyšla v kniha V.Boublíka “Plastické hmoty v amatérské praxi”, která je aplikačním manuálem všech plastických hmoty vyráběných tehdy v Československu – ke všem západním materiálům se tady už tehdy vyráběla alternativa (!), přičemž kvalitativní standard daleko před produkcí “soudruhů z NDR” (s jejich tzv dederónem, bakelitovými Trabanty apod).

V rámci “východního bloku” se ovšem Československo specializovalo na nadstandardně kvalitní především strojařskou produkci, tato snadno ověřitelná skutečnost mimochodem uzemňuje sionpropagandu o “precizních Němcích”, na které prý “český flákač” -byť se zlatýma ručičkama – nemá (a naopak opěvování podobně Švýcarů nebo Rakušáků).

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Máte ve všem pravdu. Pouze ty Zlaté ručičky nějak mizí, když mladí se nechtějí učit řemesla. Když se člověk zahledí alespoň do roku 80 a vzpomene si. chce se brečet.
Ne nadarmo se v průvodech 17 listopadu 1989 říkalo: ,, jen cinkejte, cinkejte, abyste pak měli kde bydlet”.

Amus
Návštěvník
Amus

Pěkný příspěvek, pravdivý. Souhlas se vším.

.B.
Návštěvník
.B.

Výborně! Neuvažoval jste o napsání článku?

.B.
Návštěvník
.B.

Souhlas!!

Kari
Návštěvník
Kari

Naprosto souhlasim

Len
Návštěvník
Len

Kdo neovládá Čechy, neovládá Evropu! Možná na tomto rčení něco je.

Heron
Návštěvník
Heron

super napsano. A to jsme to zvladali i s kouli u nohy, ktera predstavovala SSSR a jine ne tak vyspele staty VRSR, s kterymi jsme museli “kseftovat”- je zivit.
Jako da se namitat, ze elektronika byla draha- kvalitni gramec Tesla stal 2500- 3500- tedy celou vyplatu i vic jenze to zase vydrzelo. Dneska si muzu sice koupit reprobedny za 150 000 Kc, ale kolik z vas je ma? Naopak vetsina domacnosti ma doma plastove “domaci kino” a oproti drevenym teslam polovina domacnosti zvukove degradovala o 1000 procent. Jen takovej priklad.
Chybelo uz jen par let, aby se situace uklidnila i co se tyka pocitacu- ty byly drahe a osmibytaky mely jen ty lepsi a vzdelane rodiny. Jenomze tahle mezera by uz dnes byla jenom usmevna, kdyz se podivate na Cinu. Ovsem to se bavime o domacnostech. Podniky, ktere pocitace potrebovaly k praci, tak ty mely vzdy ze zapadu to nejlepsi a v nicem nezaostavaly- naopak.
Je smutne, ze plebs prijal revoluci z nejvetsi casti proto, ze chtel taky veci z katalogu neckermann nebo nad cim lidi slintali. Kazdej prepocitaval svuj plat treba ucitelky na plat ucitelky nemecke a mysleli si, ze jako nemci budou mit vilu a 2 auta- coz takovej sikovnej projektant a ucitelka v Nemecku si mohli dovolit. No a pro tohle lidi trepali klicema.
Takze ne samizdat, ale zahranicni barevne reklamy na Milku cokoladu a spol. zapricinili chut cechoslovaku po zmene. To je jak z dikobrazu

xzden
Návštěvník
xzden

AE má šanci oslovit mnohem víc lidí než nějaký neznámý blog, proto jsem to publikoval právě tady v komentářích, protože to sedí na hlavní téma. Nemám dost hlubších informací, abych článku mohl dodat faktografickou hloubku, kterou většina čtenářů od AE očekává.

Neřekl bych, že Rusové byli až takovou “koulí na noze”, to je mýtus šířený sionisty (což jsou ortodoxní rusofobové), např Tatra, Tesla -a veškerý čs. strategický průmysl- byl s ruským provázaný. Rusové si ovšem na rozdíl od nás nenechali rozkrást/zničit “rodinné stříbro” v podobě fabrik a vývojových kanceláří zaměřených na strategický zbrojní průmysl, např dnešní Su-35 je následník “sovětského” Su-27, mimochodem Su-22, MiG-29 dodané do ČSSR NEbyly tzv monkey verze (export do třetího světa ošizený mj na avionice), ale prvotřídní kvalita určená pro společný obranný prostor tzv východního bloku (a i za tuto -byť sionisty samozřejmě zesměšňovanou- techniku jsme mj platili exportem do SSSR). Dnes je většina vojenské techniky v Asii, Africe i v jižní Americe obnovené hi-tech ruské výroby.. A kde jsme my?

Jistě, tzv luxusní zboží bylo relativně drahé, ale KAŽDÝ na to mohl snadno našetřit. Především se cenily kvalifikované dělnícké profese, mladý nástrojař, svobodný, si vydělal na novou Jawu 250ccm za pár měsíců “odkládání z výplaty”. Např poslanecký mandát byl pouze čestná funkce – kdo byl poslancem, dostal na zasedání v zaměstnání volno a proplacené diety, toť vše. Manželka tajemníka OV KSČ kde žiju, byla zaměstnaná jako svačinářka, i jiné manželky údajných “místních papalášů” běžně pracovaly jako řadové dělnice. Ředitel podniku Transporta měl začátkem 80.let až x-tý nejvyšší plat (na prvních místech kvalifikované dělnické profese a nikdo z nich nebyl komunista). Např byl mimořádně ceněný dělník, který jediný uměl brousit šneky převodovky aniž by poškodil cementovanou vrstvu, nebo v Metra Blansko dělnice, která dokázala navinout ručně drát tenší než lidský vlas. Např právníci nebo obvodní lékaři měli běžné výplaty odpovídající technickým úředníkům v průmyslu a všichni byli spokojení.

pavelka70
Návštěvník
pavelka70

Jo? A co má bejt? Nevím proč si lidi tady vylejvají srdce, jaké to bylo KDYSY! Proberte se! Věčně helekat o socialistických vymoženostech tady nikomu nepomůže. Ta doba se nikdy nevráti. Protože ti, co se o tuto “demokratickou ” změnu po 90-tém roce postarali, jsou stále tady, mezi námi. Jsou už v důchodu, a jejich dětičky podnikají, neodvádějí DPH, ošizují daně, atd. a je jim dobře, oni už žádné minulé časy chválit nebudou.Nikomu nepomůže plakat nad dobou před 90-tým rokem. Je to o ničem! Přítomnost je důležitější. A potom paměť národa, nebo i vlastní HDD, kde si ukládejme vše na co si pamatujeme – myslím jména těch, co lacino privatizovali, co udávali, donášeli, co týrali ve věznicích, příslušníky VB, atd. Tohle si evidujme. Nějakej ÚPN je jenom na oči, abychom byli ututlaní a nelkali.Protože tio lidé jsou mezi náma, a možná už řídí naše životy. Mají funkce, posty, postavení. Ne nadarmo se šel roztrhat a ukřičet Miroslav Dolejší, aby nás varoval v Analýze 17.listopadu. I když není stoprocentně přesná, ale v globále je tam všechno o co tady šlo.
Převrat řízený stb-áky s přispěním zapadních financí a Gorbačovem!!! Takže když politici říkají jedno, značí to druhé, dostávají za to západní peníze! Rozmyslet si, koho vůbec volit.
Ani na Východ, ani na Západ, nás podrží jenom vlastní česká politická strana, ať se jmenuje jak chce.

heron
Návštěvník
heron

Tak, kdyz porad clovek slysi, jaci byli komousi luzri a nerika se po A i B, tak se nediv, ze to sem tam nekdo pripomene
No ono prave zrovna z te zpravy od Dolejsiho vyplyva, ze komunista nerovna se komunista. Rovny, rovnejsi… Naprosta vetsina byli neskodni pantatove, co chodili schuzovat, kdy polovina ani nerozumnela, co tam vubec probiraji. Ta elita, to bylo z toho celku par stovek lidi- no elitni stbaci a ti na ne napojeni. A ta top elita to uz jsou jen desitky. komarkovic klan atp. Jeho syn co je v politice, tam je jen proto, ze chce. Celou familii musel fotr zabezpecit na veky veku. Dalsi se uz proste prizpusobili novym podminkam- ruzni namestkove atd. Rozprodali, ukradli z podniku co slo v tom horsim pripade, v lepsim pripade vyuzili kontaktu a zacli podnikat v tom samem. Spis ale udelali oboje. Jo to se prodavaly obrabeci stroje ze strojiren do predem sjednanych kovosrotu za cenu kovů, kde se rozebirali a nicili. Mazec co se delo a uz se na nic neprijde. Oproti tunelarum byli totiz tihle “auditori” uplni bridilove, takze meli jak klid na “praci”, tak i potom se o ne nikdo nestaral. Nakonec to byli oni, kdo pak zakladali uspesne okresni firmy a ziskali vliv.

Rudolf III.
Návštěvník
Rudolf III.

Není pochyb, že se těžko někomu vybírá, koho má volit. Jenže ono je to trochu o jiném…
Volič by neměl zapomínat, koho volil, co měl slíbeno a co za volební období dostal. Pokud opakovaně volí stejně špatně, měl by se sám nad sebou hluboce zamyslet.
I když volič údajně nemá, koho volit, základem je jít k volbám a udělat jakýmkoliv způsobem neplatný hlas. I to je volba!!! Tím dá najevo právě to, že neměl koho volit.
Výhodou neplatného hlasu je to, že volič byl odškrtnut z volebního seznamu. Jeho hlas si pozdější vítězové nemohou v domluveném poměru přivlastnit, jak to dělají s hlasy voličů, kteří k volbám vůbec nepřišli. Pak vítězové mají napakované černé fondy na ještě černější finty.
Jak řekl president Zeman: “Kdo k volbám nejde, sice také volí, ale neví, co vlastně zvolil…”
Nebo jste už někdo slyšel za posledních 25 let, že se do rozpočtu vrátily peníze za hlasy 60% voličů, kteří nepřišli k volbám?

Rudolf III.
Návštěvník
Rudolf III.

Před hadrovým převratem jsem pracoval jako mistr v “horkém” hutním provozu. Tehdy jsem dělníkovi psal na hodinu TOLIK !!! peněz, že mohl koupit za tu hodinu své práce 10 litrů kvalitního mléka pro své děti. Můj otec, také dělník tzv.černého řemesla, za 25 hod. své práce vydělal na veškeré měsíční platby na náš 4+1 byt v paneláku.Já jsem v té době svých za 20 měsíčních platů dostal tolik peněz, že jsem měl na luxusní auto domácí produkce.

Teď: Který dělník vydělá za hodinu práce 190,-Kč a více, aby měl na stejných 10 litrů mléka? Který dělník vydělá za 25 hod.práce nejméně 12tis.Kč, aby měl na všechny platby z velkého bytu v městské panelové zástavbě?
Který běžný člověk dnes vydělá 50tis.Kč/měs., aby si dopřál SuperB http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz/3V5/69537#!cc-instance=CZE&cc-salesprogram=CZE&cc-culture=cs-cz&cc-model=3V5&cc-carline=69537&cc-equipment=&cc-motor=155596&cc-color=8T8T&cc-interior=EX&cc-packages=GPE2PE2%2CGPFCPFC%2CGPH2PH2%2CGPK7PK7%2CGPKLPKL%2CGPLGPLG%2CGPNGPNG%2CGPT1PT1%2CGYDKYDK%2CGYDLYDL%2CGYDMYDM%2CMAHV1D7%2CMESI7W2%2CMLEN1N7&cc-view=step7&cc-configurationId=86073183&cc-viewstate=%7B%22accessoriesItems%22%3A%5B%5D%2C%22selectedAccessories%22%3A%5B%5D%2C%22lastConfigurationHash%22%3A%223_85_EX_8T8T_GPE2PE2%2CGPFCPFC%2CGPH2PH2%2CGPK7PK7%2CGPKLPKL%2CGPLGPLG%2CGPNGPNG%2CGPT1PT1%2CGYDKYDK%2CGYDLYDL%2CGYDMYDM%2CMAHV1D7%2CMESI7W2%2CMLEN1N7%22%2C%22toDisplay%22%3A%22recommended%22%2C%22packageItem%22%3Afalse%2C%22packagesScrollPosition%22%3A0%2C%22packegeItem%22%3Atrue%7D
… nikoli Laurin/Klement, který je údajně nejluxusnější?

Pravdou je to, že si za měsíční plat mohu koupit jednu barevnou televizi, která za socialismu stála asi tak 4 měsíční platy. Toto je argument havloidních pravdoláskařů.

Jenže !!! Televizi si mohu koupit jednou za několik let, ale mléko pro děti potřebuji denně !!!!! Toto si řada lidí neuvědomuje a současným Kraďouskům se tyto argumenty nehodí do krámu.

Závěrem je toto: Dnešní chudinka korunka demokratická česká je při nejlepší vůli, pevně přivřených očích a při nejlepší statistické vůli maximálně na polovině kupní síly ve srovnání dřívější “totalitní” socialistickou korunou Československou !!!, vážení…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Pokud jste byli 4 roky, kdy 9/11 došlo v roce 2001,
teď jsi dost starý, aby narukovat a bojovat ve válce proti teroru.
Nedávné geopolitické události
navrhnout tento konflikt může vydržet pro budoucí generace,
ano, bohužel, vaše děti se mohou také dostat k účasti.
Válka s terorismem je zřejmě
součástí naší kultury a
součástí našeho života nyní.

Věže jsou pryč, snížen na krvavé sutin, spolu se všemi nadějemi na mír v naší době, ve Spojených státech nebo v jiné zemi.

Nenechte se mýlit o tom: Jsme ve válce teď – s někým – a zůstaneme ve válce s tímto tajemným nepřítelem po zbytek našich životů.
Bude se jednat o náboženské války, jakési křesťanské džihádu, poháněný náboženské nesnášenlivosti a vedl o nemilosrdnými fanatiků na obou stranách.
Bude to partyzánská válka v celosvětovém měřítku, bez předních liniích a bez identifikovatelného nepřítele.
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_waronterror103.htm

elko
Návštěvník
elko

nestrašte, možnost volby je zde pořád

Kazatel
Návštěvník
Pet.A
Návštěvník
Pet.A

moc rád čtu články od pana VK, opět zajímavé

mike123
Návštěvník
mike123
Názor
Návštěvník
Názor

Tomio o islámském právu, stojí za to vidět…
https://www.youtube.com/watch?v=Pfd9O3yJ600

Rudolf III.
Návštěvník
Rudolf III.

S p.Okamurou souhlasím. V loni na dovolené v Egyptě jsem přesně tyto tendence lhavosti a pokrytectví u místních zaznamenal.
K doplnění poskytuji náhled do knihy islámského Práva Šaría pro nemuslimy. Pokud se tato hrůza dostane do Evropy, vážení, končíme !!! Zejména by ženy měly přečíst odstavce, které se týkají jich samých. Chcete to?
Jak v závěru p.Okamura říká: “Nedejme se !!!”
https://play.google.com/books/reader?id=Y7x2BwAAQBAJ&printsec=frontcover&output=reader&hl=cs&pg=GBS.PP1