Ruský velvyslanec ve Washingtonu v rozhovoru odhalil, že ruská ambasáda v USA...

Ruský velvyslanec ve Washingtonu v rozhovoru odhalil, že ruská ambasáda v USA vyšetřuje vliv lobbistické právní kanceláře Squire Patton Boggs na odstranění sochy maršála Ivana Koněva v Praze! Velvyslanectví se opírá o investigativní článek Aeronetu, který jako první v ČR rozkryl lobbistické pozadí za americkou právní kanceláří, která Ondřeji Kolářovi na Praze 6 poskytla zdůvodňovací munici vloni v září při hlasování zastupitelstva o odstranění sochy maršála Sovětského svazu! Poradcem v pražské pobočce Squire Patton Boggs, která pro likvidaci pomníku připravila vloni alibi a posudkovou zprávu, je totiž otec Ondřeje Koláře, bývalý velvyslanec v USA a v Rusku!

Ruský velvyslanec ve Washingtonu v rozhovoru odhalil, že ruská ambasáda v USA vyšetřuje vliv lobbistické právní kanceláře Squire Patton Boggs na odstranění sochy maršála Ivana Koněva v Praze! Velvyslanectví se opírá o investigativní článek Aeronetu, který jako první v ČR rozkryl lobbistické pozadí za americkou právní kanceláří, která Ondřeji Kolářovi na Praze 6 poskytla zdůvodňovací munici vloni v září při hlasování zastupitelstva o odstranění sochy maršála Sovětského svazu! Poradcem v pražské pobočce Squire Patton Boggs, která pro likvidaci pomníku připravila vloni alibi a posudkovou zprávu, je totiž otec Ondřeje Koláře, bývalý velvyslanec v USA a v Rusku!

Ruský velvyslanec v USA Anatolij Antonov poskytl včera ruským novinářům ve Washingtonu D.C. exkluzivní rozhovor [1], ve kterém zmínil, že Rusko skrze svoji ambasádu ve Washingtonu začalo vyšetřovat vliv washingtonské právní a lobbistické kanceláře Squire Patton Boggs na odstranění sochy maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva z podstavce v parku v Praze 6 na náměstí Interbrigády. Anatolij Antonov uvedl m.j. v rozhovoru, že velvyslanectví již kontaktovalo vedení americké právní kanceláře ve Washingtonu, ale žádná odpověď dosud nepřišla.

Anatolij Antonov, velvyslanec Ruské federace v USA.

Velvyslanec ruským novinářům sdělil, že velvyslanectví se opírá o informace a materiály, které poskytli odpůrci odstranění sochy maršála Koněva. Vzhledem k tomu, že se nám dnes do redakce najednou ozvali zástupci ruských médií s žádostí o naše další kontakty v USA z naší investigace, předpokládáme, že ruská ambasáda v USA zřejmě jako zdroj informací použila právě náš investigativní článek [2] ze září minulého roku, ve kterém jsme vůbec jako první v ČR odhalili personální propojení rodiny Ondřeje Koláře, starosty Prahy 6 a jeho otce Petra Koláře, bývalého velvyslance v USA a v Rusku, na americkou právní kancelář Squire Patton Boggs, ve které otec starosty Prahy 6 pracuje jako poradce, a na americký Deep State a mocnou lobby okolo Demokratické strany ve Washingtonu D.C.

Naše pátrání nás totiž v USA dovedlo k přímým vazbám této právnické kanceláře na americký Deep State, firma sponzorovala volební kampaně Baracka Obamy a Hillary Clinton, v minulosti lobovala v USA pro tureckého prezidenta Tayyipa Erdogana a pro saúdskou královskou rodinu. Naše investigace prokázala, že za odstraněním sochy maršála Koněva tak nestojí primárně starosta Ondřej Kolář, ani jeho otec, který je pouze nástrojem amerického vlivu v ČR, ale za touto operací stojí na americké elity napojená právní kancelář s hlubokými vazbami ve Washingtonu na Deep State.

Ruské velvyslanectví ve Washingtonu vyšetřuje americkou lobbistickou kancelář, která připravila zdůvodňovací zprávu pro odstranění pomníku maršála Koněva v Praze

Náš investigativní článek jsme v září minulého roku přeložili do ruštiny a přeposlali ruským novinářům. Předpokládám, že od nich se článek potom dostal do diplomatických kruhů Ruské federace. Od té doby nepřišla žádná reakce, až dnes. Odstranění sochy maršála Ivana Koněva, které bylo schváleno 12. září 2019 na zastupitelstvu Prahy 6, je součástí amerického plánu v Evropě na vymazání paměti národů po 75 letech od konce II. sv. války. Naše redakce už minulý rok v záři varovala ruskou stranu, že tyto procesy v Praze nelze posuzovat izolovaně, je to jenom malý dílek komplexní skládačky a mozaiky protiruské hysterie a propagandy, za níž se skrývá snaha úplně vymazat veškerou paměť národů v Evropě o vlastních dějinách, a k tomu je prostě potřeba přijmout určité kroky, jako je např. odstraňování soch, pomníků, přepisování školních učebnic různými Koudelky, přejmenovávání ulic, významných míst, zamlčování jmen osvoboditelů, vykreslování kolaborantů s nacisty jako osvoboditelů Prahy atd.

Petr Kolář, otec starosty Ondřeje Koláře, jako poradce české pobočky americké právnické a lobbistické kanceláře Squire Patton Boggs.

Rusko si uvědomilo teprve až po sundání sochy maršála Ivana Koněva na záda a na trávník, že situace opravdu eskaluje a není to žádná hra. Probuzení ruského medvěda není snadné, stojí to spoustu úsilí a lomcování, aby se probral, ale doufám, že se nám to naší investigací povedlo a konečně začne Rusko bránit nejen své hrdiny z dob války a jejich pomníky, ale současně si začne uvědomovat i skutečnost, že v Evropě probíhá proces fašizace a nenávisti proti Rusku se stejnou intenzitou jako ve 30. letech minulého století. Od konce války uběhlo 75 let, a to je dost dlouhá doba na to, aby národy zapomněly na své dějiny a bylo možné novým generacím těchto národů nalít do hlav nový výklad historie.

Odstranění sochy nebylo osamoceným aktem, usnesení v Evropském parlamentu o spoluvině SSSR na vypuknutí II. sv. války bylo jenom předzvěstí dalších protiruských akcí

A to nalévání bude probíhat od úrovně školství až po média a bude používat úplně novou verzi dějin a nový zfalšovaný výklad, který nejen zcela vymaže zásluhy Sovětské armády na porážce nacismu, ale dokonce vykreslí Sovětský svaz jako agresora a spolupachatele vypuknutí II. sv. války. Evropský parlament skandálně vloni v září k tomu přijal Usnesení o paměti evropských národů, přičemž pro tento brutální dokument [3] zvedli ruku i europoslanci za SPD. To je prostě tragédie. To všechno jsou dílky skládačky, které zapadají do jednoho obrazu přepisování dějin a vymazávání Sovětského svazu, jeho zásluh a především obětí ve II. sv. válce. Ruský velvyslanec Anatolij Antonov to v rozhovoru vystihl naprosto trefně a jasně, takže si jeho rozhovor z Facebooku [4] zde ocitujeme v plném a českém znění:

Odpovědi velvyslance Anatolije Antonova ruským médiím o reakcích v USA na demolici pomníku Ivana Koněva v Praze

Otázka: Jak reagoval Washington na demolici pomníku sovětského maršála v Praze?

Anatoly Antonov: Pozornost jsme věnovali podpoře demolici pomníku Ivana Koněva ze strany kongresového výboru pro zahraniční věci. Dlouho jsme zaznamenali problémy s historickou pravdou v mainstreamových médiích USA a mezi proti-ruskými politiky v Capitolu. Jasně zapomněli, že sovětský maršál byl vrchním velitelem Legie zásluh. Vojáci pod jeho velením osvobodili Osvětim. Jeden z velvyslanců USA v Evropě tuto zásluhu přitom již v lednu připisoval americké armádě. Washington raději nevnímá ničení pomníků sovětských vojáků, kteří zahynuli v bitvách s nacisty v Polsku. Takové ticho povzbuzuje veřejné hrdinství revanšistů na Ukrajině a v pobaltských zemích těch, kteří pomáhali nacistům spáchat zločiny holocaustu a provádět jiné činy genocidy.

Otázka: Zachovává americký tisk ticho?

Anatoly Antonov: Řada amerických médií se o to nezajímá, stejně jako zpravodajský nepokrývá události otevírání památníků nacistickým spolupachatelům ve Spojených státech, nezajímá se o zveřejňování našich protestů a odsouzení útoků na sovětské veterány. The New York Times a NPR ještě nezveřejnily článek našeho velvyslanectví týkající se jejich klamných publikací o Hrdinovi Ruské federace Alexeji Botyanovi. Vysoké standardy americké žurnalistiky již nefungují.

Otázka: Jak by podle vás měly Spojené státy reagovat?

Anatoly Antonov: Samozřejmě bychom dávali přednost tomu, aby Spojené státy a Rusko odsoudily jednání pražských úřadů. Ještě lepší by bylo zabránit těmto činnostem. Koneckonců, rozhodnutí o demontáži památníku bylo učiněno v roce 2019 a bylo provedeno teprve nyní – uprostřed pandemie koronaviru. Demolice byla navíc doprovázena cynickým trollingem („pomník neměl masku“) svého iniciátora. Tato osoba – Ondřej Kolář – získala vzdělání na Západě, včetně USA, což vysvětluje, co se stalo. 30 let po pádu socialismu ve východní Evropě vyrostla nová generace, která ve škole neřekla, kdo a za jakou cenu zachránil celé národy před nacistickým zničením. Právě tato generace se začala posmívat památkám. Názor českých veteránů z druhé světové války byl ignorován. České ministerstvo zahraničí je nyní nuceno popřít to, co je přitom zřejmé – že byla porušena dvoustranná smlouva o přátelství a spolupráci z roku 1993, která chrání vojenské památky.

Otázka: České zdroje zmínily negativní roli americké společnosti Squire Patton Boggs v případě demolice.

Anatoly Antonov: Podle odpůrců likvidace památníku byla americkou společností Squire Patton Boggs připravena zpráva odůvodňující rozhodnutí. Washingtonská právnická společnost na naše žádosti neodpověděla. Zdá se, že mají co skrývat. Doufáme, že bude prokázána pravda a míra spoluúčasti této právnické firmy na vandalismu.

Otázka: Existuje nějaká stopa společné linie Washingtonu, která by narušila roli Sovětského svazu ve válce?

Anatoly Antonov: Výše ​​uvedený výbor vyjádřil své „stanovisko“ 12. dubna, když slavíme Den kosmonautiky. Je příznačné, že současně americké ministerstvo zahraničí poblahopřálo veřejnosti na Twitteru k Mezinárodnímu dni letů do vesmíru, aniž by se zmínilo o Juriji Gagarinovi. Toto je stejná politika potlačování sovětských a ruských úspěchů. Na Západě už není běžné, že 27. ledna – v den osvobození Osvětimi a Mezinárodní den památky holocaustu – se zmiňuje, kdo osvobodil tento koncentrační tábor. My si to pamatujeme. Byli to sovětští vojáci pod velením Ivana Koněva.

A budeme o tom i nadále hovořit těm, kteří v něm chtějí zkreslit historii druhé světové války a roli národů SSSR, budeme i nadále hovořit o desítkách milionů našich obětí. Američanům připomenu, že jsme byli spojenci se Spojenými státy, že 1. Československý armádní sbor, Sovětsko-francouzský letecký pluk Normandie-Niemen bojoval v řadách Rudé armády, a že Berlín byl v roce 1945 dobyt sovětskými vojáky spolu s 1. Armia Wojska Polskiego. Někteří politici ve Washingtonu nevědí o důsledcích války proti památkám a o dalších pokusech revidovat výsledky druhé světové války. To vše vede ke skutečné revizi Charty OSN, což podkopává moderní světový řád. Největší generace, které prošly hrůzami druhé světové války, se snažily zabránit novému konfliktu v Evropě po roce 1945. Byly to „Koněvové“ a „Eisenhowerové“, kteří neumožnili vývoj studené války do horké války a zachoval křehký poválečný svět.

Nadcházející 75. výročí našeho společného Vítězství nad nacismem je skvělou příležitostí si pamatovat, jak moc máme společného. Strážci „Ducha Labe“, veteráni spojeneckých armád, jsou stále naživu. Doufáme, že se budou moci setkat na oslavě výročí v Moskvě. Historie nám neodpustí, pokud neslyšíme jejich výzvu ke sloučení v boji proti novým globálním hrozbám.

Rusko se začíná probouzet do zlého protiruského snu, který dlouho ignorovalo a nevěnovalo mu v Evropě pozornost

Jak sami vidíte v rozhovoru ruského velvyslance v USA, Ruská federace se snaží apelovat na americkou stranu, aby zanechala politiky útoků a konfrontací a přestala se pokoušet přepisovat dějiny. Problém je v tom, že v USA je moc rovnoměrně rozdělena mezi americký Deep State a Neocony. Ani jedno z těchto mocenských center nechce spolupráci s Ruskem a obě centra usilují o izolaci Ruska a jeho ovládnutí. Je to podobné, jako kdyby se někdo dožadoval mírových smluv s někým, kde polovinu moci drží esesáci a druhou polovinu Wehrmacht.

Položená socha maršála Koněva po sundání z podstavce.

V USA není prostor pro mírové řešení, a to z prostého důvodu, že USA byly používány jako úderná pěst na špinavou práci po světě pro Izrael, a to dlouhé a dlouhé dekády. Američané si myslí, že si volí své prezidenty, ale ve skutečnosti si volí kandidáty židů anebo Židů, to podle toho, jestli prezident razí proti-izraelskou a tudíž sionistickou politiku jako Barack Obama, nebo pro-izraelskou, pro-jeruzalémskou a tudíž chasidskou, kterou razí Donald Trump. V konečném důsledku tak americká politika je pouze o tom, jak je možné, že ruské zdroje kontrolují ruští chasidští Židé okolo Vladimira Putina, a nikoliv chazarští židé a pohrobci Borise Jelcina, jehož věrchuška se mezitím přesunula na stranu Alexeje Navalného, kterého zastřešuje sionistický a zdatně na USA napojený kapitál, mimochodem ten samý, který v 90. letech dovedl Rusko na pokraj bídy a kolapsu.

Jednosměrný a 30 let trvající dlouhodobý proces vedoucí k pádu řízení Evropy znovu na 6. prioritu

Odstranění pomníku maršála Ivana Koněva je bohužel definitivní, i když by bylo pěkné si myslet, že se vrátí. Bohužel, tyto procesy jsou jednosměrné a mají charakter důsledků poskládaných za sebou jako dlaždice v časové ose na dlouhém úseku procesů řízení, který má délku poslední 30 let. Je to stejné, jako když letadlo padá z výšky 10 kilometrů po dlouhou dobu a začne se ve vzduchu rozpadat, a to ještě před dopadem. Je to jednosměrný proces, jehož průběh nelze zastavit, protože dynamika letadla je stejná jako dynamika nové společnosti, která vyrostla po 30 letech.

Jedinou možností je záchrana toho, co zachránit ve společnosti jde, v podobě lidí, kteří vyskáčou na bytelných padácích konceptuálního vnímání a chápání procesů, které se okolo nich děsivě odvíjejí, a budou doufat, že vítr je odnese daleko od trosek procesů zhrouceného řízení v Evropě, kde v centru dopadu bude probíhat peklo NWO. To je pouze příměr, abyste si dokázali představit, co je to jednosměrný proces a jak těžko se z něho vystupuje.

Vděk Pražanů osvoboditelům po 75 letech…

Ta dynamika se dá změnit a zvrátit opět jen na dlouhodobém procesu řízení a výchovy nové generace, která se z kruhu rodiny vrátí k tradičním hodnotám a ke kořenům pravých dějin národa. Obecně platí, že dlouhodobé procesy lze urychlit jen za cenu použití řízení na 6. prioritě, protože tato priorita vyměňuje procesy řízení za jednorázový proces likvidace odporu ideového nepřítele. Stejně jako nebylo možné na prvních 5 prioritách porazit nacismus v Evropě ve 30. a 40. letech, nebude možné na těchto prioritách nijak porazit ani neoliberalismus se všemi jeho zhoubnými projevy.

Schopnost resetu procesů řízení mají přitom jenom dvě priority, 1. priorita a 6. priorita. Ta první je dlouhodobá, mírová. Ta druhá je krátkodobá, válečná. Všechno mezi tím jsou pouze střednědobé procesy, které buď přibližují nebo oddalují společnost k jedné z těchto dvou mezních priorit. A hádejte, kam se přiklání globalisté se svým řízením skrze školy, farmacii, historii, banky a média, a kam se přiklání naopak neoconi se svými vojensko-průmyslovými a ropnými komplexy?

Vyrostla nová generace a ta chce bourat pomníky a přepisovat dějiny

Proto odstraňování pomníků sovětských maršálů je doprovodný jev onoho projevu dynamiky padajícího letadla národního státu, které se řítí k zemi posledních 30 let. Celá společnost je v této dynamice upoutána a pouze malá část lidí si uvědomuje, že vůbec stroj padá a nezadržitelně se řítí celou Evropou k tvrdému dopadu na 6. prioritě s Američany, anebo k islamizaci a evropské federalizaci se sionisty, rozuměj s globalisty, rozuměj ještě lépe, s Bruselem.

A je teď jedno, jestli Rusko bude napadeno americkou armádou, nebo NATO armádami, nebo evropskou armádou plnou muslimů a islamistů, nebo armádou pod křídly OSN, anebo naopak bude zprivatizováno, rozebráno, rozparcelováno a bez jediného výstřelu demokraticky zaživa rozpitváno nějakým novým Jelcinem. Rusko, bude-li ohroženo, uchýlí se do bezpečí procesů řízení na 6 prioritě. Nikdo to nechce, ale všichni cítí, že to tak nějak k tomu směřuje. Všichni to vědí, nikdo o tom ale nemluví, protože není dobré vyvolávat duchy minulosti, zvláště když ti duchové měli ruské a sovětské maršálské uniformy v minulosti a poráželi Napoleony, císaře, nacisty a kdekoho dalšího.

Tohle se učí v českých školách české děti, ze kterých vyrůstá nová generace Kolářů, Novotných a dalších.

Ten proces jede už 30 let na všech 5 prioritách, ve školství, v přepisování historie, v médiích, v bankovnictví, i ve farmacii a potravinách. Nová generace v Evropě neví o Rusku a Sovětském svazu nic, kromě toho, co se dozví ve škole, v médiích, od influencerů s neujasněnou pohlavní identitou na YouTube a z televize. A to málo stačí na to, že Sovětský svaz je vykreslován v horším světle než III. Říše a Ruská federace je jako strašák v Evropě, který každého ohrožuje. A v takovém okamžiku je sundaná socha na trávníku zdaleka a zdaleka tím nejmenším problémem, kterému bude čelit v Evropě nejen Ruská federace v Evropě. Ta socha je pouze symbolem nové, odrostlé a protirusky vychované generace po 30 letech v ČR a obecně v celém bývalém Východním bloku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

Cesko je pro Zapad vylozene kolonie lacine pracovni sily a zdroju…
protektorat plny medialne vymydlenych hovad, kolaborantu a zradcu…
praha je vrchol veskereho hnusu….

Yukon
Návštěvník
Yukon

A jeje Skripal obchází Prahu. Kluci Pražští se stanou obětí zapadni rozvědky v ČR? Ta to hodí pak na ruského turistu. Češi tu ČT propagandu zblajznou a pátá kolona v CR rizena že zapadu bude slavit vítězství. Americké a Britské služby se nestiti žádné špíny. Nějaký Kolář a Hřib jsou pro ně figurky bez hodnoty.

trtal
Návštěvník
trtal

jake “zapadni rozvědky v ČR?”
“nase” rozvedka je zapadni – v plne rezii Zapadu a jeho tajnych sluzeb…
A PLNE PRACUJICI PROTI NASIM LIDEM A NASEMU STATU – jeho likvidaci…

Mediameta
Návštěvník
Mediameta

Žid (pravděpodobně voják IDF) houpe pro zàbavu mrtvého Palestince na lžíci bagru.
https://www.bitchute.com/video/dLdeJoRzwTZM/

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

No aby to nebylo tak úplně protiturecké – Richard Haliburton razí zajímavou teorii, že turecký Sultán podržel ruského cara ve válce s Napoleonem. Z osobních důvodů (rodiná historie sultánovi matky (Francouzky)- její sestra – milenka Napoleona jím byla odmrštěna a odstavena.. – sult. matka – sestra mu to prostě přes Sultána “vrátila”). Ale je fakt, že Sultán nevyužil Napoleonův útok.. a po dobu než Napoleon prohrál snad i stáhl vojska od hranice s Ruskem takže Alexandr mohl napřít všechny síly ..

konzerva
Návštěvník
konzerva

Koláři…comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
křiváci už od pohledu.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zbavte Kolarovic paraziticku rodinu ceskeho obcanstvi a vyvezte je do Ameriky nebo Izraele, Tak jak to kdysi udelali zidakovi Landovskemu, ktereho vyvezli do Rakouska. Tam, at si Kolari skodi co hrdlo raci. V Ceske republice se stali vyvrhelove a nezadouci kreatury!

Miro
Návštěvník
Miro

Jenže kdyby to bylo aspoň tak jednoduché. Zde zdaleka nejde pouze o Kolářovu rodinu, ale jde o spiknutí v neprospěch Ruska některých institucí státu, které má netušený dosah. A to píšu jen o ČR.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Miro
lze pochopit, že tihle rozvraceči demokratického státu a pátá kolona zrovna nemilují rusko. Jenže to je neopravňuje k tomu aby se v rámci své fobie dopouštěli nejen trapných a ubohých provokací vůči státu , diky kterému ti idioti vděčí za to že vůbec existují vůbec existují, ale i kriminálních trestných činů které definuje náš právní řád. Je zde důvodné podezření ,že ten obecní šašek překročil výrazně své pravomoci obecního starosty a jednal způsobem který mu nepřísluší. Nějaký regionální politik nemá právo zasahovat do zahraniční politiky státu. A zjevně se dopustil poškozování cizí věci, protože socha maršála koněva nepatří Praze 6 , ale městu Praha a proto na ni ten nýmand neměl co sahat. Rovněž je zde důvodné podezření,že se dopustil hrubé urážky občanů a útoku proti skupině obyvatel o kterých veřejně prohlašoval že jsou spodina. Takže měli jednat dávno i naše orgány činné v trestním řízení. A trestní oznámení byla podána, jak je veřejně známo. Ostatně policie a státní zastupitelství má podle § 158 tr.řádu povinnost na základě vlastních poznatků, trestních oznámení a podnětu jiných osob a orgánů ,na jejichž podkladě lze učinit závěr,že jde o podezření ze spáchání trestného činu. konat. Což se už delší dobu zjevně v tomto státě neděje.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Jaris, ale kdo to provede? Myslíš naše justice vyškolená různými americko-neziskovkářskými programy, co je učí jak se mají chovat a jak mají soudit? To asi těžko. Toto nemá mírové řešení.

WinterCoat
Návštěvník
WinterCoat

Ale prý Donal Trump brzy vydá generátory na volnou energii pro lidstvo a mnoho dalších Teslových patentů bude dáno lidstvu, čímž zařízne veškerý mafiánský byznys deep stejtu a satanitů. Takže těšme se a oslavujme!

Jaris
Návštěvník
Jaris

zimni kabate, vy jste si dal dnes prilis mnoho frtanu, ze? Trump je pouhym poskokem tech zidackych nenazranych mafianu, kteri mu reknou ‘skoc’ a on se zepta ‘jak vysoko, pane’? Nevim o jedinem kladnem Trumpove kroku, co by prospelo celemu svetu. Za to teroristisckemu Izraeli uz priklepl Jeruzalem a Golanske vysiny. Gojsky Trump je parchant, prvniho radu, ktery s zidaky hraje stejnou hru nasili a podvodu.

trtal
Návštěvník
trtal

Nevis o jedinem kladnem Trumpove kroku?
tak to toho moc nevis…presneji – vis vubec neco?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

WinterCoat
ten může vydat akorát autoviografii “jak si hrál hloupej narcis na prezidenta”.

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Taky jednorožce a každýmu chlapovy babu. Můj ty Bože. Nechcete koupit hrad a Berounsku, zbyl mi dědu Karlovi?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

WinterCoat
napsala jsem v poledne koment (pod Jaris) , kde jsem Vám dávala za pravdu v tom, že Trump tyto možnosti má, ale byl opět smáznut … jako mnoho dalších. A to píšu velmi slušně.
Zatímco individua sprostá, urážející, a nedodržující vlastní pravidla portálu klidně pokračují…
Škoda…

Administrator
Admin

Nic vám smáznuto nebylo, Akismet prostě zadržuje komenty a já se k tomu o víkendu dostávám až večer.

Armica
Návštěvník
Armica

pokračování :
A co ta socha Maršala ?Asi by bylo hodně trapného vysvětlit zdegenerovaným mozkům mladých ruských vojáků ,jako ti naši, na středoevropském bitevním poli, např. v Praze, proč si ti jejich čeští nepřátelé ,míšenci němců, hýčkají tak velký pomník jejich udatného maršala Koněva aj. oslavné tabuky v azbuce, že město pomohla osvobodit jejich armáda, dědové. Viz. Staroměstký orloj z pravé strany. Je to ještě tam po té velké opravě ? Mým ruským hostům při pohledu na tu ceduličku tekly dojetím až slzy. Rusové vnímají tuto epizodu svých dějin zcela jinak, než my nevděčníci češi. A tak, rozhodně bych jakýkoliv pohyb v zakázané zóně sledovala. Jen mám obavy, že prohlédneme zase pozdě

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

míšenci Němců .. to je fakt dobrý. To by jeden do národa “té Němky, Kateřiny Velíké” a “S. Peterburgu” fakt neřekl.. Jak už píše Berdajev – “ruský duch resp. duch ruských úředníků má nejblíže k duchu němectví či možná dokonce i prušáctví” (tak nějak.. nemyslí to asi nijak zle.. – více méně to jen konstatuje.. ale ani nijak nadšeně)..

Hele, já Němce taky nemusím.. uznávám, že Alexandrovi vojácí potažmo později vojáci Stalinovi tak nějak “zachránili normální Evropu”, ale zase nějaké ukvapené ultranacionalistické závěry bych nedělal .. Navíc kdyby tehdy Hitler na Stalina nezaútočil ale více se spolu “soudruzi skamarádili”, zřejmě by dnes spolu pořádali vítězné vojenské přehlídky “plutokratům” navzdory. Předpokládám, že Stalin by byl korektní partner a své slovo by plnil..a jeho svéra vlimu – jako později po Jaltě.. – by mu stačila ..

To samozřejmě nic nemění na tom, že Kolář je zřejmě bezpáteřní oportunista a navíc “odstřelil nevinného” – jak jsem se dočetl, tak Koněv nijak z 68 odvázaný nebyl .. ale to těmhle “černobílým” lidem či u něho spíš “karierním bezpáteřním dobytkům” jaksi nevysvětlíš ..

Jinak obdivuji Putina i Lavrova, jsou to opravdový státníci. Drží na uzdě “horlivé národovce” co by hned “plivali atom” a zároveň nenechají Západ vycucat Rusko. Dokáží si uhájit – podobně jako Stalin.. – svou nezávislost. A podpora Izraele – no jinak to asi holt nejde .. staut quo a “hlavou zeď neprorazíš”. Taky nač hned prorážet zdi.. že.. třeba by se porušila “statika” a svět by se – jak prý s oblibou používal Obama – “to nuke”. Prostě Putin je jiná liga než emotivní malíř pokojů .. byt mu Rudá Synfonie připisuje “rudimentální rozum”, či jak se to tam píše.. Houby “rudimentální” – právě na tohle (slepé) “vyhřeznutí emocí” “Plutokraté” čekají.. aby mohli “vzít věci do svých rukou”. Takže minimálně “soudruh” Putin nás učí “šachistickému” klidu .. Jo, státník 1. kategorie.

Armica
Návštěvník
Armica

Rudý eurokomisaři, stačí si obćas poslechnout ruské propagační cestopisy !Opravdu býváme označováni jako slovany s 50 ℅ geny, či kolik, s němci. U nás jsme podobný blud přeci slyšeli už také. Tedy jednoduše míšenci, ne ?

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

By mě zajímalo, kolik mají Rusové, ti údajně – tedy – čistokrevní Slované – tatarských či -mongolských genů… – navíc je to na nich docela vidět..
Aby nedošlo k mílce – nevadí mi geny slovanské, germánské tatarské ani mongolské ..
Nesmíme se tou historií pořád “furt tak drásat” – jak třeba tady operuje Slovanka s tím “jen Slované mají duši” .. – no, záleží, co asi tou duší myslí.. – ale osobně si myslím, že až překvapivě velmi oduševnění jsou Maďaři !! Maďarská duše a literatura to je něco podobného jako ta ruská, taková “zádumčivá”, byť asi “jen trochu více akčnější”. A něco na té “zádumčivosti” asi bude, když Maďaři mají údajně největší počet sebevražd mezi evrop. národy.. holt “je zádumčivý” .. Jasně, Maďaři jsou samozřejmě Slovani jen trochu šmrnclí nějakejma kočovníkama.. – jež tam právě asi vnesli tu “duchovnost” do toho “árijského racionálna”. Další zajímavá slovanská “mixomatóza” – Rumuni .. a Bulhaři .. to by bylo na dlouho.. Ono je dost možné, že ona “širokája růskaja dušája” je také dědictví tatarské… takové ty “širé stepní dálky”..

Jinak třeba zajímavé video:
https://www.youtube.com/watch?v=m7_OQZvLmq4
O těch bratrech Čech Lech a Rus mě to v Polsku taky říkali ..

Věčný Slovan
Návštěvník
Věčný Slovan

Rudý (euro)komisař

Zde bohohužel žijete (nevědomky) v mýtech rusofobní propagandy. Rusové opravdu mají k Tatarům a mongoloidům na míle daleko. A pokud bych uvažoval logikou nacistů, tak paradoxně Rusové naopak jsou mnohem většími Árijci, než mnohé západní národy.
https://aeronet.cz/news/video-coronavirus-v-cine-nakazil-jiz-pres-150-000-lidi-mrtvych-je-skoro-25-000-a-cislo-stale-roste-telekomunikacni-gigant-tencent-pustil-na-nekolik-hodin-na-web-necenzurovana-cisla/#comment-306201

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Ale vždyť přece dobyli Tataristán.. Někde od čáry Samara – Astrachaň a až k Uralu(?) je/byl to de fakto Tataristán. Já to nemyslím zle, “Nafurte”, právě naopak ten “stepní prvek” do té ruské duše něco zajímavého vnesl. Za původnější Rusy považuji Ukrajince!! – (pokud teda odmyslíme vklad Turků, Tatarů atd..) ale nemohu posoudit, nakolik měli starší ukrajinští (Malorusko) literáti v sobě ten “mystický” prvek… tolik charakteristický pro starší ruské autory.. S podobným prvkem – a nejen v literatuře!! – jsem se setkal i u “živlu maďarského” – tam je ten “duch stepy – pusty” také cítit. plus ta “nostalgičnost”.
A Bulhaři? – no jednak mají zajímavé teorie o Slovanech .. – nejdřív jsem to prudce odmítal (de fakto “maďarský” náhled ale bez té separace..) ale teď si říkám, že na tom může něco být .. – ALE UŽ BYCH TY STRÁNKY NEDOHLEDAL. Ale četl jsem – odskok do klasické literatury – “Sveto u Bojana” a musím se přiznat, že to bylo docela čtivé.. asi proto, že jsem se zajímal o Byzanc, pravoslaví a sekty .. (i kyž myslím, že bogomil byl idealizován..) Ale takový ten styl “docela poutavého vyprávění” o jinak dost banálním ději a “věcech”. Trochu mi to stylem připomínalo “Kapitánskuju dóčku” od Puškina (tu jsem louskal v “abzuce”, takže možná zkreslený pocit..) Ale i Šolochov (ten to prý ukradl..) či Solženicin takhle “poutavě o pomalých věcech” píše/psal.
Jo – Ukrajinec – Gogol !! Revizor – čtivý a srandovní(byť tragi..) ale spíše západní styl “burleska” či jak to nazvat ..
K tomu “zajímavému(čtivému) psaní o banálních věcech” – velmi “ruský” mě přišel Kundera ve Směšných láskách či někdy i Škvorecký, byt ten je “přímočaře tělesný” nicméně taky takový “něčím zajímavě zvláštní” vypravěč .. můj názor

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Já bych ty Árijce zas tak nepřeceňoval, ale ani nepodceňoval. Řeknu to na rovinu – Irán (Á(i)rián – více méně). Samozřejmě Persie něco jako “jedna z kolébek civilizace” – překvapivě se to vyskytuje i ve vyprávěních Kateřiny Emmerichové !! 🙂 – naprosto až obdivný popis jakéhosi (fiktivního?) “Dzemšida”, zakladatele Peršanů .. (jejich – jak to na mě působilo.. – “Praotec Peršan”) a – už pevně nohama na zemi – historická Perská říše (de fakto ji vzdává hold i Bible !! – to si málokdo uvědomuje – Kýros jako jeden ze “silných JHVH hráčů” – pohled Bible..) a pak de fakto patronace nad židovským státem až do Alexandra.. ale “kouknou se dnes” – tak jasně, intelektuálně ční nad Araby… ale v Tádžik a Afghan se to už smazává ten intelektuální náskok.. islám je prostě “odzbrojil”, intelektuálně.. zřejmě (byť je zase vyzbrojil “pro přežití v sočasnosti” – početné muslimské rodiny..). Ale stal se z nich “Orient”.

Miro
Návštěvník
Miro

Stalin a Hitler spolu? To je KDYBY. A kdyby jsou chyby.

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

No, teoreticky de fakto měli společného nepřítele – ony “Plutokraty”. Ale na “ruské” straně to byl jen Stalin.. On má Hox na Levanetu možná i pravdu v tom, že se “stalin chystal zaříznout stranu” – přesněji její komunistické jádro.. (zajímavý postřeh, že Stalinova ústava zřejmě vědomě nezakotvila “vedoucí úlohu strany” !!! ) – ale byl v tom osamocen a jak poznamenává Rakovský “Stalin nemohl bolševiky(on myslel Trockisty, skutečné komunisty ..) jednoduše (úplně..) vyřídit”, neboť “těleso strany (kádr) mělo nesmírnou setrvačnost”(holt předělat přesvědčeného komunistu na “reakcionáře” nešlo ze dne na den). Takže by to stejně stálo a padalo se Stalinem a na druhé straně – Malíř asi nedokázal překročit své vlastní předsudky (asi v Josefovi stále viděl “standardního splašenointelektuálno-bolševika”) což byl omyl!! (Stalinovi byly Trockého ideje naprosto cizí ..) Zajímavá kniha… upozorňuji, že pouze ta kniha vlastní.. neb předmluva a doslov jsou samozřejmě dnešní, od vydavatele či editora .. originální je pouze vlastní Dokument ..
https://www.alza.cz/media/ruda-symfonie-d5184859.htm

kkti
Návštěvník
kkti

takže adorace “malíře” a stalina. že ho nechali tak dlouho ležet v tom pokoji, co? tvl zajimavý. co kdybych tě poslal do gulagu nebo tě z rozmaru popravil? líbilo by se ti to?

Armica
Návštěvník
Armica

Je mi líto, že jsem se nestihla vyjádřit k článku o kobercových manévrech letadélek.Pan VK tam dobře zmínil zdánlivě neposstatnou věc, požár Rudého lesa u Černobylu. A tak už ve velké stručnosti : Z našeho českého pohledu jde o veliké polesí, plné vzásné zvěře, zubrů, medvědů,zdivočelých domácích zvířat a vzácné drobné havěti, ptactva, které se už nikde často nevyskytuje. Pro ukrajince jde o nevelké polesí, neboť co je pro ně malé, pro nás veliké. Požár u Černobylu není poprve. Jakýmsi “divem” se ten první objevil dva roky po té, kdy byl za nevelkého zájmu médií v roce 2016 dokončen obrovský sarkofág za 50 mld v kč. Kvůli množství potřebných pracovníků a návštěv jejich rodin na ubykacích přímo v této zóně se dokonce obnovil provoz vlakové dráhy a přes jednokolejku se dnes může každý jednoduchým vláčkem za obyčejnou jízdenku dostat až k moderně udržovanému ČAES, tedy k elektrárně, která je pod el. proudem v omezeném režimu,jako ty ubykace. Svítit si práci a vaření obrovského kvanta zaměstnanců musí, že ? Tam je pak ona známá řeka s obřimi sumci. Není bez zajímavosti a mě to šokovalo, že starousedlíci, co v okolních vsích dosud žijí, ti dědušci a bábušky si tam chodí do okolních říček dlouhá léta zalovit na žarené. ryby ,na smažáček praváčky jako talíře, maliny a jiné na marmeládku, ale na kamerky o tom mluví prý neradi, aby neměli potíže s úřady. Mladí dobrodruzi potajnu zvědavě vandrují po opuštěné Pripjati a přespávají pravidelně ve “svvých” bytech, v Pripjati.Jen je nesmí lapit hlídky. O tom pak se rádi podělí svými “roliky” na YT, má to vysokou sledovanost a další nadšence. Člověk se z duskusí ukrajinců pak dozví takové pikantnosti.
Byl také jeden nadšený dobrodruh, zoolog, který měl i noční přenos napojený na autobaterii na yt a v pár videích zapřísahal, že půjde do Rudého. lesa kopat až do hloubkové vrstvy půdy, která odpovídá dnu výbuchu atom.el…a to byl DUBEN ! 26/1986. Aby prokázal, že ta radiace způsobila zvěřině vážné deformace a tento efekt trvá dodnes. Napjatě pak fandové Černobylské zóny čekaly na jeho videa z pouti po zakázané zóně a byli zklamáni, i pan zoolog. Ze stovky různých koster a kostiček našel jen jednu, lištičku se špatně zhojenou frakturou zadních končetin ! A tak svá videa zrušil. Nebyl schopný těm šíleným dobrodruhům dokázat, že radioaktivita v zóně působila a působí defekty. Zapomeňme, co nám řekli v bedně. Já sama se paradoxně vrhla do zjišťování faktů kolem Černobilu, neboť se začalo před pěti lety v bedně znova zroubit, že střecha elektrárny se už řítí dolů a jestli se nepostaví sarkofág, bude bu bu bu, široko daleko neobyvatelno a tak..chtěla jsem pro uklidnění zjistit, že snad tam není tak zle z ukrajinských diskusí. A..procitla jsem s 20 let zrvající noční můry. Říci, že promořený Černobyl na 1000 let radioaktivním spadem je největší lež, jakou nás krmí, to bych musela podložit vědecky.
No, pak jsem vzpomněla, že Biblický Noe si hledal své nové bytí za pomoci holubice, v1.sv se vysílali do míst, zasaženými různými chemiemi psy ale nosili se v klíckách i drobné havěti ,co se cestou namanulo. Ve skutečnosti, dle přírodních zákonitostí, nic živé se neasimiluje klimatu, které je i člověku nebezpečné. Nic by nerodilo mláďata , kdyby samice cítila, že svá. mláďata vrhne do nezdravého prostředí, ani ryby nepřežijí ve vodách škodných ! Přesvědčují nás, že divá zvěř se sice přestěhovala do zamořené zóny, ale její maso je smrtelné
No ,i za císaře pána si vrchnost usurpovala vlastní nárok na zvěřinu z lesů, a kdo z póvlu lovil a loví, musí mít hodně orazítkovanou povolenku, nebo je pytlákem.
Obrovská a prakticky pannenská planina na 30 km po celém obvodi tzv. zamořené zóny, je pak plná nadšených mladých pytláků.

A proč to píšu pod tento článek ? No, víte, už ve starém římě kázal ten dobrý bůh svým velvyslancům : ..a kdo vstoupí do toho města, bude zasažený božím hněvem !
Dnes stačí říct radioaktivita. Aby to mělo lepší efekt na moderní dobu. Jenže vše je pro mě plné paradoxů. Hirošima jen kvete, Fukušima zarůstá plevelem i s pc učebnami a plnými regály zboží “tzv. mrtvé město č. 2, ale havěti všude plno, a pracovníci na velkém sarkofágu si tam spí, jedí, ani náhubky a ochranné kombinézi moc nenosili, těžká drahá technika na vybagrování tun zeminy na položení podloží posuvníků se nikam nezakopala, ale po opravené asvaltce putovala dál. Zkuste mrknout alespoň na ty tzv. propagační filmy, které jsou k dispozici a suďte selským rozumem.!

A teď, co to podle mého os. mínění má společného se sochou maršála Koněva a proč ty blbé keci a důvody okolo.
No, vybudovat si před válečnou řevou na tak obrovské rozloze, jako je ta no go zone Černobyl vojenskou základnu, NATO, či Area 51 při velmi blízkém pohraničí s Ruskem, na místě, které se systematicky bude vypalovat tzv. náhodnými požáry, sarkofág, elektrárna odstavená, ne zlikvidovaná, je také záhadou, že si tam v bývalé vojenské základně nechává někdo do dnešní doby natírat obrovitou záhadnou anténu či radarové zařízení, aby nereza

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

No, ono u té radiace jde ještě o jednu věc – “ono se to časem nasčítá”. zvláště ve spojení s jinou civilizační zátěží – pesticidy v ovoci a zel, chemií ve “šmakuládách”, azbestových vláken ve vzduchu, plísňových spor ve vzduchu .. elektromagn. smogu atd .. Navíc většina toho svinstva při tom výbucho-požáru letěla do luftu a putovala po celé Evropě ..
Ale souhlasím s tím, že “pripjatská bába a dědek” se zřejmě těší nečekanému zdraví..
Ale s tou Fokušimou bych si nebyl tak jistý.. – tak ze země se to spláchne do moře .. tu zadržovanou kontaminovanou vodu stejně nakonec pustěj do moře bo “v oceánu vody mnógo” .. Ale “tuňáka od Fokušimi” bych si teda nedal.. poločas plutonia milion let a pro raka (plicního) prý stačí jeden atom.. ale pravda, “per huba” a “akumulace v kostech” se snesa asi víc.. možná i “nějakej ten rentgen”(nadsázka ..). Ne nadarmo se to jmenuje “Plutonium” – to není po “psu Pluto” .. ale po latinské analogii Hádu ..

Asi to bude jako s tím “kovidem”. “Borci” (většina polulace ..) to “může křoupat na metráky”, ale “citlivci holt mají smůlu” a “borcom taky jednou dojde dech/pára”

já bych “Plutona” nepodceňoval..
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pluto_(mytologie)

Marco
Návštěvník
Marco

Tedy, klobouk dolů. Je vidět, že přemýšlíte a ta myšlenka, že tam budou chtít vybudovat základnu mě tedy vůbec nenapadla. Vaše dedukce se zvířaty je ale správná a je tomu tak. Zvláště mě fascinuje, kolika let se dožívají ti, kteří zůstali bydlet v té údajně zamořené oblasti. O tom věku si může spousta z nás jenom zdát. Tady opravdu něco smrdí. Od rána do noci nás krmí na všech frontách tupou propagandou, na kterou bohužel slyší jen ti, kteří se nad daným problémem ani nezamysli. I nyní nás masiruji v souvislosti se spuštěním Prima CNN, kde jsme byli, když padal atomový déšť. Kde jsme byli když padl režim a nevynechají ani obyčejné dokumenty o přírodě, kde nám neustále cpou, jaky byl sovětský svaz čiré zlo. Dodnes si spousta lidí myslí, že rakovina je důsledkem výbuchu v Černobylu a přitom je to v životním stylu, stresu a jedech v jídle. Možná i o to jde. O trvalé odpoutávani pozornosti od skutečných problémů kolem nás a přípravu obyvatelstva na další pokus o získání ruských surovin a rozlehlého území. Stále přemýšlím, proč se takové věci vůbec dějí, když vše lze získat poctivým obchodem. A když někdo nechce poctivě obchodovat, je jen jedno logické vysvětlení, že totiž chce pouze krást i když to může nazývat jakkoliv. Stále se jedná o touhu okrást druhého a získat tak něco bez platby nebo výměny. Kdysi jsem chodil na arabské chaty a pokoušel se pochopit napadení a likvidaci Libye. Dodnes mi uvízlo v hlavě stále se opakující tamních diskutujících. Cituji: Evropané jsou křižáci s otráveným srdcem. To srdce jim otrávili jedy v potravinách, které konzumují. Konec citace.

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

To s tou základnou to je fakt zajímavá úvaha, je otázka na kolik je reálná. Ale asi by to bylo dost nepříjemné, druhý “Bond steel”.
Jinak je jasné, že to Rusko hraje – přirozeně.. – co se super-extrém-nacionalisty/mem původem z Haliče – na “vydušení Ukrajiny ve vlastní šťávě” a přirozený rozpad či transformace Ukr a hledání záchrany v Rusku – jak taky jinak, když EU “nedá ani floka” a jak bylo vidět na Východním Německu – ani gigatransfuze z mld. dnes eur by stav země nijak výrazně nevytrhla..

Jinak k těm křižákům – docela dobře – a pro Křižáky vlastně kladně!! – to popisuje Martin Konvička. My jsme pod vlivem levic a protest odmítnutí křižáků.. Arabová zase vidí vinu jn u těch druhých..
Západ už nejsou žádní Křižáci… to jsou asi jako “sovětské” (úporně se držíc..)í kecy o “fašistech”. Kolik těch fašistů – kromě nějakých exotů Mussoliniho “úlidbě”.. – Sovětský Svaz vlastně napadlo? A kde v tom případě byli (Hitlerovi) nacisti? Doma v kasárnách?

Ale ať tak nebo tak – “Západ” provádí neevropskou, nekřesťanskou politiku – sleduje jen – čísi.. – dříve to bylo adresnější – Britské.. – cíle. Opět kupodivu výborný Konvička!!

ve zkratce – ti “Novodobí (pseudo)Křižáci”
1) + pro islám – diplomatickým odporem a skrze posílení Pruska (takže si to mohlo dovolit..) Prusko hrozí Rakousku.. – možná že i vojenská akce.. – a tak se Rakousko stahuje ze společných plánů s Kateřinou Velikou na dobytí Cařihradu/Istambulu, obnovu Řeků.. dosazení společné habsb/”ruské” dinastie atd..
2) + pro islám – Krymská válka. Jestli se najde nějaký “Alternativec”, který ji nezná .. ale cítí se, že “ví” a “zná řešení”(současných problémů..) tak nech se to laskavě doučí. Krymská válka opět převratný moment.. a tentokrát by to Rusové “dali už sami”.

3) + pro islám pak až do konce ww1 více méně podporovali Turecko.., proti Řekům a Rusům a vlastně do Cařihradu by věli i Bulhaři.. – ale Západ hlavně Anglie – hájila Turecko. Arabové se nepočítají – Lawrence .. to jsou muslimové.. tam nešlo o křesťanskou věc –
3b) vyjímka – podpora vzniku vlastního evropského Řecka.. ale tam si to Osmani podělali sami plus zafungoval resentiment na Antik plus Romantismus ..
4) – pro islám – po ww1 – vypadá to, že Západ chvilku přešaltoval a snad Řecku tu porážku a rozpad Turecka i přál..
5) ale po ww2 nastupuje NATO.. – takže + pro Turecko a nepřímo dnes v Erdog. + proislám.. (byť to trvalo..) Řekové naopak vnímáni jako “proruští” až “prosovětští” sice taky v NATO, ale na “Turky neměli”(podporou..)
6) Lybie, Sýrie – “čert ví, o co tam vlastně jde”(a komu o to jde..) ale + pro islamizaci Evropy ..

Takže závěr – “Novodobí Křižáci” alias “Západ” alias Reformátoři(hlavně zednřství britského stylu..) ale i jiní mají de fakto Turecko – a tedy i islám.. – stále jako hráz či beranidlo proti konzervativnímu Rusku, pravoslaví.. plus samozřejmě snaha čistě mocenská – nenechat Rusko moc vyrůst.

Mě z toho plyne, že “moderní křižáci” islámu/muslimům spíše nadržují.. úplně stejně jako dnes EU která se přímo vzhlíží v islamizaci..

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Promiňte mi mé výrazivo. Jakožto dítě, jsem byla akceschopná v atletice. Mezinárodní studentské už ávody v běhu jsem brala jen jako součást mne. Prostě mi pánbůh, či vesmír nadělil. Když jsem se měla rozhodnout, co chci dělat, archeologická vize byla podvědomě odmítnuta, nad pràvy jsem přemýšlela dlouho. Lékařku jsem odmítla hned. Lèkaři už dávno přestali léčit. Smysl jsem hledala ve veterinární péči. Neumím zabít zvíře, ale lidskou svini ano, pane Koudelko, pane Petříčku, pane Koláři.
Vesmír mi nadělil mnoho . Nerada bych to, jako pacifistka využila. Ale udělám to, mou adresu znáte.
Vy, pane Koudelko, budete viset, za vlastizradu.

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Z vás ten pacifismus přímo kape .. 🙂 Sory Slovanko… ty to jistě myslíš dobře.. ale pálíš dost bezhlavě .. Navíc “Západu” křivdíš, teda tomu původnímu.. Silezia si docela hověla ve svazku Říše římské – ano – Jan Luc. a Karel IV ji tam přivtělili .. rozbil to až nacionalizmus, který explodoval v moderní “progresivistické” Evropě. Bože, jak já jako malý miloval ty slezské germanismy .. několik jadrných germanismů v jedné větě to se dalo slyšet jen od Wasserpoláků ..

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Ale dit Koudelník, Péťan a Obručář žádnou svoji vlast nezrazují!! Peníze jsou přece internacionální a rovněž “tisk zednářský” je povznesen nad tak přízemními “nedokonalostmi” jako jsou představy o jakýchsi národech .. (tak je fakt, že (jen!) v těch národech se to asi schoduje s univezalistickou myšlenkou (raně/vrcholně)Křesťanské – univerzální (pokus o ..) Evropy)