Ruský parlament nařídil provést audit amerických zpravodajských stanic operujících v Rusku. V...

Ruský parlament nařídil provést audit amerických zpravodajských stanic operujících v Rusku. V hledáčku je i pražský Hagibor! Německo se ostře ohradilo proti Trumpovi, Berlín prý USA nic nedluží!

Ruský parlament nařídil provést audit amerických zpravodajských stanic operujících v Rusku. V hledáčku je i pražský Hagibor! Německo se ostře ohradilo proti Trumpovi, Berlín prý USA nic nedluží!

Rusku došla trpělivost s americkými lživými mainstreamovými médii stejně, jako došla v USA prezidentovi Donaldu Trumpovi. Ruská duma totiž nařídila provést audit působení amerických zpravodajských stanic na území Ruské federace [1], a to v reakci a v odvetě na to, co se děje v americkém Senátu. Tam totiž senátorka Jeanne Shaheen za New Hamsphire z Demokratické strany navrhla nový zákon, který by americkým tajným službám dal do ruky více pravomocí ve špehování a odposlouchávaní ruských novinářů a zejména ruské televizní stanice RT, která si získává na amerických kabelových televizích více diváků, než např. kdysi slavná CNN, která bojuje s velkou krizí a úpadkem sledovanosti. Senátorka je na americké alternativě proslulá jako zatvrzelá fanynka Baracka Obamy, podporuje silně migraci a má podobnou pověst jako v ČR ombudsmanka Anna Šabatová.

Jeanne Shaheen, senátorka za New Hampshire.

Senátorka Jeanne Shaheen navrhla nový zákon [2] proti ruským médiím v USA, protože podle ní ruská stanice RT na území USA porušuje zákon Foreign Agents Registration Act (FARA), tedy zákon o registraci zahraničních agentů. Podle ní by ruští novináři měli být v USA registrováni jako zahraniční agenti. Pikantní na celé věci je především to, že zákon v navržené podobě by např. zkomplikoval situaci nejen RT, ale třeba i globalisty vlastněné stanici Al-Jazeera (majetkově spadá do vlastnictví katarské vlády) a v USA tato stanice silně podporuje Hillary Clinton.

Senátorka razí novou vlnu McCarthyismu v USA proti Rusku

Senátorka v tiskovém prohlášení uvedla: “Máme dobrý důvod věřit tomu, že RT koordinuje s ruskou vládou rozšiřování dezinformací a podkopávání našeho demokratického procesu. Americká veřejnost má právo vědět, jestli tohle je ten případ. Stanice RT News učinila veřejná prohlášení, kde se chvástala, že se umí vyhnout našim zákonům skrze nastrčené korporace a je načase, aby to ministerstvo spravedlnosti prošetřilo.”

Ruská duma

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová sarkasticky upozornila [3], že senátorka měla raději připravit rovnou i zákon se seznamem knih ke spálení. Margarita Simonyan, šéfredaktorka listu Izvestija uvedla, že navrhovaný zákon připomíná aktivity senátora Josepha McCarthyho z 50. let minulého století, který rozpoutal v USA vlnu hysterického antikomunismu ve všech vrstvách společnosti. Toto všechno přichází od Ruska jen 2 dny poté, co americká vyslankyně v OSN Nikki Haley uvedla [4] pro NBC, že Rusku se nedá věřit, že USA by nikdy neměly Rusku věřit.

Fake news americká média podkopávají Rusko

Ruská duma chce prověřit vysílání radiových stanic Radio Liberty (Radio Svoboda) a Voice of America (Hlas Ameriky), které vysílají mimochodem právě z budovy Svobodné Evropy na pražském Hagiboru. Dále chtějí prověřit stanice jako CNN, NBC, ABC a řadu amerických tiskovin a periodik, The New York Times, Washington Post atd. Všechny kroky proti Rusku v americkém senátu a v médiích jasně ukazují, že americké elity a neokonzervatvci pracují usilovně proti agendě Donalda Trumpa a jeho administrativy. Trumpovo setkání s Angelou Merkel jasně ukázalo, že sluníčkové vztahy s Německem a NATO rozhodně nejsou na pořadu dne. Donald Trump opět zdůraznil, že Německo dluží USA obrovské peníze za provoz NATO, což ostře odmítla německá ministryně obrany (povoláním gynekoložka) Ursula von der Leyen. Německo prý nic nedluží, protože rozpočet na  obranu Německa nepatří jen NATO, ale i jiným aktivitám německé armády.

Donald Trump na svém Twitteru (viz. výše) uvedl, že měl s Angelou skvělou schůzku, navzdory informacím lživých fake news médií, nicméně Německo dluží velké sumy peněz NATO a Spojené státy musí dostat zaplaceno za silnou a velmi drahou obranu, kterou poskytují Německu. Angela Merkel slíbila Donaldu Trumpovi, že do roku 2024 dosáhne Německo slíbených 2% výdajů HDP na obranu, ale to ostře odmítl Sigmar Gabriel, vicekancléř a ministr zahraničí, který si neumí představit, kde by Německo vzalo 65 miliard EUR ročně na obranu [6].

Trump upozornil Angelu, že Německo dluží USA velké peníze za obranu

Opět se ukazuje, že Donald Trump nejede ideologickou, ale čistě ekonomickou a účetní doktrínou, která s provozem NATO nemůže nikdy být v souladu, protože NATO vzniklo jako ideologický koncept, který nemůže mít a nikdy neměl ekonomicky viabilní rozpočet. Američtí neokonzervativci tak vedou s Donaldem Trumpem válku a snaží se útočit proti Rusku, aby Donalda Trumpa zcela izolovali. Soudy v USA mu ruší jeho dekrety, kongres a senát už dopředu varují, že mu neschválí jeho předložený rozpočet, který seškrtává výdaje na globál projekty, enviro programy a navyšuje rozpočet jen pro armádu, Nikki Haley varuje před Ruskem v OSN, Mike Pence slibuje evropským politikům posílení NATO, zatímco Trump do toho hází ekonomické vidle, o které evidentně nikdo nestojí, protože role USA v globál politice byla oslíčkem, který se měl na povel otřást a nasypat peníze tam, kde bylo potřeba.

Úsměvy D. Trumpa, poněkud vážný výraz Angely Merkel.

Donald Trump je rozhodnutý bojovat proti Islámskému státu, proti terorismu, ale jak to tak vypadá z nezávislého pohledu, zatím pouze bojuje doma ve Washingtonu s domácím establishmentem, elitami a tzv. státem ve státě (Deep State). Tento boj mu bude ubírat síly a bude tím posilována izolace USA a jejich vlivu na světové dění a události. Trump bude zaneprázdněn potyčkami s domácím odporem v Kongresu, v Senátu, u amerických soudů a v médiích, takže globalisté budou mít klid na práci v Evropě a budou realizovat své plány na asanaci Evropské unie a její přebudování do Evropské federace, ovšem bez amerického (a ruského) vlivu. Globalisté tak poprvé po II. sv. válce odstaví tyto dvě světové mocnosti od kontroly nad Evropou!

Globalisté potřebují odstavit USA a Rusko od dění a vlivu na vznik Nové Evropy

Rusko už je odstaveno v Evropě. Nyní se hraje o odstavení vlivu USA v Evropě. Globalisté se v nejbližších měsících budou soustředit na konsolidaci sil a posílení úlohy Německa v Evropě. Právě Německo má být nově garantem nového globalistického projektu Evropské federace, tzv. Nové Evropy, která bude naplněním oné integrační vize institucionálního nadnárodního řízení. Americké elity budou v Evropě odstavovány od vlivu, Německo to deklaruje už tím, že Angela Merkel odmítla Trumpovu nabídku na bilaterální obchodní dohodu mezi USA a EU a zdůraznila, že Německo o bilaterální dohodu nemá zájem. Smlouva by se musela týkat celé EU, což Trump kategoricky odmítá.

Lživá fake news media uvedla, že si Trump nepodal ruku s Angelou. Jak vidíte, není to pravda. Trump pouze později odmítl podat ruku Angele během focení na žádost mainstreamových novinářů při posezení v tzv. malém salónku v Bílém domě.

Angela Merkel se při návštěvě v USA dopustila i zásadní dezinformace, když uvedla na tiskovce, že smlouva TTIP je “bilaterální” smlouvou a nechápe Trumpa, proč proti TTIP má námitky [7]. Podle ní prý smlouva TTIP je jako kdyby šlo o bilaterální smlouvu. To je pochopitelně nesmysl a blábol, ale opět to ukazuje na to, jak moc Německo usiluje o smlouvu TTIP a pro koho doopravdy ta smlouva, pokud by byla podepsána, by byla výhodná a pro koho nikoliv. Návštěva Angely Merkel se točila hlavně okolo hrozby dovozních cel do USA, kancléřka lobovala za dovoz německých aut do USA, na návštěvu do USA si s sebou vzala i Joea Kaesera, šéfa Siemensu a Haralda Kruegera, šéfa BMW [8].

Pan “architekt” projektu Das neue Europa byl zvolen do čela podzimní kandidátky SPD jednomyslně!

Je jasné, že Německu jde o export do USA na prvním místě. Těžko se ale bude hledat shoda s Trumpem ve chvíli, kdy prosazuje politiku America First, vytváření pracovních míst, ochranu amerického průmyslu a na druhé straně chce po Německu platit dluhy za americké subvencování provozního rozpočtu NATO. Rozkol Německa s USA začína nabírat obrátky, dnes byl do čela kandidátky SPD do podzimních voleb nominován Martin Schulz [9] a co se nestalo? Ihned označil USA, Maďarsko, Turecko a Polsko za nepřátele svobody! Schulz je hlavním zastáncem myšlenky tzv. Nové Evropy a je považován za hlavního architekta snah Německa o novou vůdčí roli Berlína vedoucí ke vzniku Evropské federace.

Martin Schulz po nominaci do čela kandidátky SPD hned označil USA za nepřítele svobody.
Útoky v americkém senátu na Rusko jsou útoky na Trumpa

Útoky v americkém senátu proti Rusku jsou útoky na Donalda Trumpa skrze prostředníka. Zabránění normalizaci vztahů s Ruskem se bude kopírovat do Evropy, v Evropě dál bude orchestrováno napětí proti Rusku, ovšem dirigentem tohoto napětí už nebudou USA, ale Německo, které bude hledat poprvé po roce 1945 svoji vlastní dominantní roli na chodu a směrování vývoje Evropy. Cílem globalistů je získat přístup k ruským zdrojům. K tomu je potřeba dostat Rusko na kolena. Smíření USA s Ruskem by do tohoto plánu ruské izolace vhodilo vidle, Rusko by začalo posilovat a plán na reparcelizaci ruských zdrojů, půdy a hranic by vzal za své.

Globalistům ale do značné míry bude stačit čekat. Buď na příští volby v USA, nebo na odchod Putina v Rusku. Do té doby pojede vše podle plánu, v USA to bude snaha globalistů o rozpad USA, v Rusku snaha o vražení klínu mezi Putina a ruskou oligarchiální elitu, kterou ovládá Ruský židovský kongres (Židovské hnutí a napojení na Izrael a jeho ochranu). Odtud pramení vize spolupráce mezi Trumpem a Putinem. V ostrém rozporu proti tomu je působení světových sionistů (např. G. Soros), kteří se snaží v souladu s globalisty zničit Izrael a Rusko rozložit zevnitř a do jeho čela dostat pro-globalisticky nastavené loutky, které půjdou na ruku sionistům v jejich plánu o ustanovení vlády židů nad celým světem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
xmarek
Návštěvník
xmarek

Média, média, média, ale které jsou ty pravé? Které ukazují tu opravdovou pravdu? Pravdu, která je nezkreslená a která je plná užitečných informací?
Ne, nebudu Vám lhát. za vším jsou pouze prachy a snaha udělat z lidi OVCE: https://goo.gl/iKiiV3 Ano OVCE. Ty, které jen bečí a očekávají, že za ně někdo něco udělá, vyřeší banální problémy, vztahy se sousedy, s rodinou, s přáteli atd.
Takže slovy “klasika” z filmu BONY a KLID: “Co vlastně chcete?”

Vláda ĆR PRÝ proti migraci
Návštěvník
Vláda ĆR PRÝ proti migraci

Stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR : veřejná zakázka – ev.č.642794.

Dále formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520.500 000.-Kč bez DPH!!
Oddíl II.B – předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016.
Jde o zakázku na centralizované poskytování IMIGRAČNÍCH služeb.
Jak to celé koresponduje s tvrzením vládnoucích politiků Sobotky, Babiše a spol.
“Žádní migranti! Žádné kvóty!” Chceme bezpečnou českou zemi.

Už to máte ? A teď se můžete rozčilovat!

Přeji příjemný den.

YouTube
Návštěvník
YouTube

Troška odlehčení neuškodí………….

https://www.youtube.com/watch?v=RZQ_b8UM0sY

Bílé linky alias major Zeman
Návštěvník
Bílé linky alias major Zeman

white-media.info

Je potřeba abychom se probudili. Takto může vypadat Evropa za pár let.

https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

tomax
Návštěvník
tomax

Ale to není rok 2029, nýbrž 2019.
https://www.youtube.com/watch?v=YYKMB7N3qzY

espera
Návštěvník
espera

Rusové cvičí Kurdy to bude mela mezi Ruskem a Tureckem

Vladimir Paroubek
Návštěvník
Vladimir Paroubek

Dnes je moje nejradostnější jarní rovnodennost za poslední roky! Žádné zlo není nesmrtelné. Konečně chcípla tato svině:
https://www.novinky.cz/ekonomika/432644-zemrel-slavny-americky-banker-david-rockefeller.html
Hni v Pekle zmrde! Dnes budu slavit.
Teď je na řadě Sereš, Ročild a další špíny.
Chcípněte!

.B.
Návštěvník
.B.

A Kissinger a Brezinsky!

Vladimir Paroubek
Návštěvník
Vladimir Paroubek

Jasná věc, taky brzo chcípnou.

heron
Návštěvník
heron

Z ceho jako se radujes? Ten ma chlape splneno za 100 zivotu. ani se mi nechce googlovat kolik ma dnes 70ti, 60ti atp. letych decek a kde vsude jsou rozlezli jeho dnes uz asi pra pra vnuci. Ten uz to davno predal za zivota- predaval svoje vedeni a umrel hadam s pro nej “cistym stitem”. To je Bohu zel to, co plebs ne vzdy chape- tedy ze se o to ani lidi casto v rodinach nesnazi a fakany nechavaji od mala cumet na tablety, aby meli klid po sichte.
Nic proti, ja jen, ze kroutim hlavou nad tim, ze vubec neco “slavis” kolego nevolniku.

Vladimir Paroubek
Návštěvník
Vladimir Paroubek

Nikdo z jeho potomků nemá takovou sílu, mozek a charisma jako hlava hydry. Peníze nestačí. Takže zalez zpátky jewreji Vlkovi do análu.

heron
Návštěvník
heron

jasny Jeste pred mesicem zatapel tak, ze nikdo z jeho lidi by se na to nezmohl. Tak se raduj takyotroku

Vladimir Paroubek
Návštěvník
Vladimir Paroubek

Další archivní si otevřu po smrti Vlka.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ach ne! Kdyby jedl víc čerstvých dětských srdíček, mohl ještě žít. 🙁

A jinak není moc důvod se radovat, poněvadž na jeho místo nastoupí další…

.B.
Návštěvník
.B.
Administrator
Admin

A Novinky automaticky hned zablokovaly diskusi. Asi příliš velký nával lidí, co chtěli srdečně vyjádřit “hlubokou soustrast”… 🙂

.B.
Návštěvník
.B.

😀
Dojemný jsou i ty kecy “filantrop, sběratel umění….”

kari
Návštěvník
kari

A klasik rekl ” na kazdou svini se vari voda ” ☺

Dan
Návštěvník
Dan

Jo, ale na tuto se varila az moc dlouho.

kari
Návštěvník
kari

Muzou si dovolit ty nejlepsi lekare a tu nejlepsi peci. Ale je opravdu drsne, ze na Novinkach je pod oznamenim, ze Rochefeller natah brka opravdu napsano: diskuze je zablokovana. To bych si zrovna rada pocetla ? Nechtela bych ted byt “v jeho kuzi” ☺

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To nevadi. Rozeslete pozvanky, at si prijdou vylit srdce na Aeronet 😉

hledání
Návštěvník
hledání

vysvětlete mi, prosím tento váš příspěvek
předem upozorňuji, že to myslím vážně a nejsem ironická

vždyť vy mažete také a stačí k tomu jen lehké upozornění na vaši osobu a to dokonce jen jako odkaz´, tedy ne přímo osobně

jinak špatně fungují palečky i se špatně načítá poutač na nové příspěvky, tedy pokud to není další forma omezení, nejsem v tomto oboru znalec

Administrator
Admin

Pokud dostanete od čtenářů určitý percentil záporných hlasů, komenty vám začnou být zadržovány Akismetem a pokud se percentil nezmění do plusu do určité doby, začne Vanguard komenty házet do koše. Já je potom několikrát za den procházím, vytahuji z koše a ručně moderuji. Zhruba 2x za den. Pokud je koment OK a neporušuje pravidla, bude ručně schválen.

hledání
Návštěvník
hledání

děkuji, už po prvním upozornění nějak vše naběhlo, tedy vše v pořádku

kari
Návštěvník
kari

Nejvetsi moc penez je, ze pokud jich mame prilis, davaj nam iluzi. Iluzi vlastni nadrazenosti, iluzi moci ridit jine, iluzi ega. Kazdy z nas na tento svet prichazi i z nej odchazi uplne nahy. Trochu se divim, ze lide, kteri ridi svet a umyslne spatnym smerem, nemaji sebemensi strach z Boha. Pocity viny. Ja bych se bala delat to, co oni . Takze Rockefellere, at je ti zeme lehka ☺

Piotr
Návštěvník
Piotr

Už slavím! Ať se smaží, zkurvenec jeden plesnivej!

M.C.
Návštěvník
M.C.

A tak si zanotujme tu naši:
,,Už mu nohy,
už mu nohy,
už mu nohy smrdět nebudou, hajzlovi.”

(Začátek lidové písně Už ho tam vezou, starýho Vávru)

mantid
Návštěvník
mantid

Jj, přesně, tak přece jsou smrtelní. Taková dobrá zpráva panečku! ? Jdu otevřít archivní víno a slavit. Ještě kdyby pochcípali ti ostatní.

To s těmi “dvojčaty” taky dobrý. Jen zapomněli připsat, jakej měli vývar z jejich plánovaného zničení a kolik ušetřili vyhnutím se klasické demolici.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Presne tak. Asi mu kapli trochu spatné krve. Tihle neradi neumiraji, ale chcipaji!

kari
Návštěvník
kari

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/185081-molotovovy-koktejly-a-slzny-plyn-v-parizi-protestovaly-tisice-lidi-proti-policejni-brutalite-pak-vypukly-nasilnosti-video/
v Parizi dlouhodobe nepokoje, v ulicich tisice lidi, nasilnosti, a Merkelova a Nemecko, ktere maj v zemi miliony migrantu resi, co o nich slovne rekl Erdogan. Evropa zacina bouzel byt dost mimo misu. Ja se obavam, ze uz je zapadni Evropa dost “v Bruseli”. Vubec nechapu Merkelovou, ze se jeste muze usmivat. Me uz by davno kleplo.

kari
Návštěvník
kari

Na me to dela dojem, ze USA smrdi korunou (pardon dolarem), s 20 biliony dluhu jsou temer na bubnu, tak si Trump vymysli, ze Americe vsichni dluzi penize ☺ jeste ke vsemu za ochranu. Reknete mi, koho kdy Amerika nejak ochranila. Pokud vim, tak USA vsude kam prijde, je ( receno slovy D. Trumpa) chaos , rozvrat a bordel. Nejvvyssi cas, aby seAmericane ohranicili velkou zdi, nikam uz nevylezli a uzivali si svou slavnou demokracii ☺

klasek
Návštěvník
klasek

“Pokud extrapolujeme mnoholetou vojenskou zkušenost poradce amerického prezidenta pronárodní bezpečnost Herberta McMastera jeho pohledy na zahraniční politiku, tak je možné s velkou přesností prorokovat na nejbližší roky nové ozbrojené konflikty v různých částech planety. Předpokládám, že ministr obrany USA James Mattis podpoří hybridní koncepce a vojenská rozhodnutí svého myšlenkového souputníka”

https://cz.sputniknews.com/nazory/201702214799767-General-McMaster-signal-Rusko-svet/

4321
Návštěvník
4321

Však platit nemusíme. Stačilo by si spráně zvolit – stranu, co má v programu pevně zakotveny referenda o vystoupení z EU a NATO.

sys
Návštěvník
sys

“Reknete mi, koho kdy Amerika nejak ochranila.”
Fašouny.

Drak
Návštěvník
Drak

V tomto případě se Donald Trump kardinálně mýlí.
Obrana Německa Spojenými státy je jen obrana území , okupovaného USA po II.S.V.
To, že už odtud neodešli, to, že je každý říšský kancléř povinen podepsat kancléřskou smlouvu, to je věc USA. Za to, že je Němci musí poslouchat, jim tuto ochranu poskytují a nebylo by vhodné, aby za okupaci svého území, ne státu, který neexistuje, Němci platili.

klasek
Návštěvník
klasek

Výstižné ! Nehoráznost je i požadovat nějaká 2% na provoz Nato např. od nás. Zajímalo by mě, co jsme třeba my získali z válek vedených Natem? Jakou obranu nám poskytlo a to se můžeme podívat i na jiné státy EU. Koho chránilo např. v bývalé Jugoslavii ? Jak nám třeba pomáhá chránit hranice dnes ? Jak jinak než pomocí Nata by bylo umožněno postavit základny USA v Evropě ? Kolik profivojáků z evropských států plnilo zájmy USA na různých misích či ve válkách ? Kdo komu by měl tedy platit ???? Nebo se jen změnila rétorika a je potřeba za tyto peníze vyzbrojit armádu USA ???

Fantomas
Návštěvník
Fantomas

Je to jednoduché – navýšení rozpočtu armády přihrává zakázky zbrojařům a USA jsou největším vývozcem zbraní na světě… Trump a jeho “America first” v akci.
Doplňující pohled je ten, že Trump takhle uplácí zbrojaře a velení armýdy, které by jinak byli oddaní agendě neokonzerativců.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Aby to bylo zajímavější, tak dle závěrů Postupimské konference měla trvat okupace Německa 60 let. Takže už tam Američané přesluhují. Britové se cca 2007-8 stáhli.

Amus
Návštěvník
Amus

Obávám se, že jednou ještě budeme rádi vzpomínat na to, jak Američané drželi Němce pod krkem. Pokud se Trump udrží u moci, budou USA spolupracovat s Ruskem s obě země u toho budou prosperovat a na to si klidně vsadím. Bude to Evropa pod vedením Německa, která povede protiruskou politiku a ostatním zemím bude nařizovat protiruské sankce, zatímco se následně dozvíme, že obchod Bavorska s Ruskem roste. Nemluvě už o islamizaci prosazované v Evropě především Německem.

M.C.
Návštěvník
M.C.

To nebude tak jednoduché. Svět se změnil k nepoznání a nemožné se stalo možným.
Už jsem to tu někde psal, že když jsem před časem četl předpovědi typu: průnik islamistů přes Balkán do Itálie, do Francie a do Německa, tak jsem nad tím kroutil hlavou, že to není možné, že takto dobře vyzbrojené země, navíc obklopené spojenci by přece ručníkáři nedokázali porazit.. Nenapadla mě taková šílenost, že je tyto státy na své území pustí dobrovolně, prakticky bez výstřelu.
A tak i v Německu se budou dít věci, které bychom si dříve nedovedli představit.
Islamizaci Evropy neprosazuje Německo, ale banda zaprodanců řízená kdoví kým.
Já z toho cestu vidím, ale ta bez výstřelu nebude.
Všecko dobře dopadne, ale nesmíme se po… předem, ani upadnout do pasivity.