Ruský generální štáb varuje Evropu: “Radikálové IS se v panice vzdávají, dezertují...

Ruský generální štáb varuje Evropu: “Radikálové IS se v panice vzdávají, dezertují a míří do Evropy”

Ruský generální štáb varuje Evropu: “Radikálové IS se v panice vzdávají, dezertují a míří do Evropy”

“V Sýrii provedlo ruské letectvo více než 60 misí a zničilo více než 50 objektů teroristických infrastruktur Islámského státu,”- řekl zástupce generálního štábu ruských ozbrojených sil, generálníh Andrei Kartapolov.

Dle Kartapolova se za tři dny podařilo zničit materiální základny teroristů a výrazně snížit jejich akceschopnost.  Poznamenal, že podle zpravodajských zpráv, radikálové opouštějí území pod ruskou kontrolou a utíkají ze Sýrie.

“V řadách IS začala po ruském bombardování panika a dezerce. Asi 600 žoldnéřů opustilo své pozice a snaží se dostat do Evropy,.” – řekl náčelník hlavního operačního ředitelství generálního štábu ruských ozbrojených sil, generál Andrej Kartapolov, s odvoláním na zpravodajské informace. (zdroj zde, zde)

Zdroj videa

Když byly útoky zahájeny, jako první mě napadlo, že je dobře, že se tak stalo dříve, dokud Evropa není zcela zaplněna islámskými uprchlíky. Bylo by totiž naivní nepředpokládat, že mezi nimi není spousta takových, kteří mají mnohem blíže k IS, než k Evropanům a křesťanské kultuře. Včera se objevila zpráva z průzkumu mezi muslimy v Rusku a i z něj vyplynulo, že značná část jich s bojovníky soucítí.

Kdo všechno přijde do Evropy s dalšími uprchlíky, to už je pro Evropu opravdu na pováženou. Nemluvě o tom, jaké nálady asi mezi muži již na evropské půdě pobývajícími bombardování v Sýrii vyvolává.

-Pozorovatelka- 3.10.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana K
Návštěvník

Mám ráda články, pod které se autoři nebojí podepsat. – Čtenářka.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Předstartovnírtituál comment image

Aksal
Návštěvník
Aksal
Spasibo
Návštěvník
Spasibo

Ta fotka je sice starsi, ale velmi vymluvna. Snad se Rusum podari Syrii zachranit pred demokratickou katastrofou typu Libye nebo Irak.

comment image

Aksal
Návštěvník
Aksal
Aleš K
Návštěvník

Tak si myslím, že USA a jeho spojenci (vazalové) se domnívaly, že Rusové budou jako oni, tedy bojovat jako že jo, ale přitom nic. Občas jim upadne nějaký ten kontejner se zbraněmi nad územím IS. Jenomže Rusové to berou z gruntu a USA a vazalové, totiž spojenci, jsou z toho paf… Vždyť je přeci bombardováno jejich piplané “děťátko”…

GORO
Návštěvník
GORO

Server GAMES.CZ o Vás píše cituji:

Není tomu tak dávno, co se internetem prohnala lavina odkazů na server Aeronet, který přišel s alarmující zprávou o tom, jak Microsoft prostřednictvím Windows 10 získává nepřeberné množství dat o každém uživateli. Jde ovšem o zdroj krajně podezřelý. BIS před rokem označila Aeronet za zdroj nebezpečné ruské propagandy, přičemž tento server má opravdu prachbídnou relevanci. Původně se jednalo o web, který měl informovat o amatérském létání a později nabízel nelegální software a multimediální obsah.

http://games.tiscali.cz/tema/test-windows-10-z-pohledu-hrace-267213

Opravdu jste v minulosti nabízeli nelegální software a multimediální obsah?

Administrator
Admin

My jsme odkoupili doménu a server od předchozího majitele a co na serveru provozoval, to není naše starost. Nelegální software a multimediální obsah ale nabízí daleko větší ryby, co třeba YouTube? Tam jsou miliony nelegálně uploadnutých hudebních videí a celých filmů. A co třeba Google? Ten snad nenabízí po zadání dotazů nelegální obsah? Co já vím, tak předchozí majitel provozoval fórum zaměřené na reverzní inženýrství, cracky, analýzy bezpečnostních ochran (Starforce, SafeDisc, SecuROM) a občas tam byly linky na Rapidshare, Megaupload, Ulozto.cz apod., což ale není nezákonné, protože v ČR je ještě pořád trestné jen aktivní sdílení obsahu ze svého počítače.

K tomu článku na Tiscali jen tolik, že chystám hlubší analýzu chování jádra Windows. Analýza na root.cz je zcela chybná a zavádějící, protože OS Windows již od Windows Vista používá pro komunikaci se svoji infrastrukturou (servery MS) tzv. “zabezpečenou doménu”, takže metodika sledování síťového provozu Windows 10 skrze vektor nastrčeného linuxového stroje a podvrženého .cert je tzv. “transparentně kompromitovaná”, protože Windows 10 vidí a vědí, že komunikují s nezabezpečenou doménou. Windows 10 by měly za této situace okamžitě uživatele varovat, ale… nedělají to.

Toto je další nebezpečné chování, protože jaký je potom účel toho, že W10 vědí, že posílají kryptovaná data přes kompromitovaný uzel, ale komunikaci naoko zachovají? Není to náhodou účel? Aby mohly tajné služby snáze a lépe, je-li potřeba, nasadit MITM prostředky útoku na sledovanou osobu a její počítač bez toho, aby W10 uživatele o tom ihned informovaly? Windows 10 díky systému zabezpečení tzv. bezpečnou doménou mají přímo uvnitř jádra seznam IP adres a rekurzivně verifikovaných proticertifikátů, takže MITM útok na Windows 10 při komunikaci se servery MS by neměl nikdy projít.

Windows 10 při zapojení přes bridge, resp. gateway (např. linuxovou), se chovají jinak a neodesílají citlivá data, pokud enhanced kernel Windows nekomunikuje se serverem v zabezpečené doméně. To je sice dobře, ale zároveň zcela špatně. Windows 10 tedy vidí, jestli komunikují se servery MS anebo přes kompromitovanou vrstvu, ale podle toho rozhodují, jakou komunikaci zachovají a kterou dočasně přeruší. Analýza na root.cz je tedy úplně chybná a bezcenná.

Chystám poměrně rozsáhlý článek o chování Windows 10 na úrovni jádra, budou i nějaké rozbory fungování systému zabezpečené domény v jádrech Windows, aby bylo vidět, že Windows 10 nejsou hloupým operačním systémem, ale sofistikovaným špionážním softwarem se schopností fungování a chování jako stanice v botnetu, se schopností otevíraní kanálů pro import payloadu z internetu a další zajímavosti.

albatros
Návštěvník
albatros

Smutný je, že xichtbook je plnej fotek tzv. “uprchlíků” PŘED A PO imigraci a nikoho to nijak netrápí. ALE nutnost zavedení cenzury xichtbooku vůči tzv. hate speech je priorita. Pak, že Kocourkov je český vynález. Dokonce i Švejk by se musel divit co se to v tý EU děje.

Nobody
Návštěvník

Na síti existuje interaktivní mapa, kde někdo pravidelně ukládá nové informace o výsledcích bojových operací RF v Sýrii. Při kliknutí na červenou hvězdičku, se v levém sidebaru objeví popis v angličtině. Mapu lze zvětšovat, nebo zmenšovat, jako klasické mapy Google. Odkaz:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z4PF1SFiMPjQ.kFa_qMMdFl48

Spasibo
Návštěvník
Spasibo

Velmi pekna mapa. Lze zoomovat az na objekt, ktery byl jednotlivymi nalety zasazen.
Z mapy je videt, ze se Rusove v uvodu kampane snazi stabilizovat celou zapadni Syrii s velkymi mesty kam dosud smeruje vetsina naletu. A pak asi vyrazi plnou parou na zbytky IS, ktere jsou nyni demoralizovany utoky na jejich velitelska stanoviste v ridce osidlenych oblastech stredni Syrie.

Aksal
Návštěvník
Aksal
Robert
Návštěvník
Robert

No to urcite. Vy taky uverite vsemu. Video stare nekolik mesicu, ale najednou je z nej videt ruska presnost:)

Robert
Návštěvník
Robert

A ještě doplňuji: dělo bylo ruské, zřejmě získáno od Asadovy armády, nálet byl americký, bomba také:-) A video je staré přes rok… https://www.youtube.com/watch?v=2Ppd09ATLaA
Jinak Rusům v boji s IS fandím (jako všem, co proti nim bojují), jen by to chtělo míň ruské velkohubosti, např. jak po pár dnech náletů se IS téměř vzdává…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Co k tomu říct? Stane se, dívala jsem se kdy bylo vloženo a bylo tam 3.10.2015. …

Robert
Návštěvník
Robert

K tomu lze říct jen jedno: nejenom americká propaganda běží na plné obrátky, ruská ji dokonce i předčí. Proto nevěřit hned všemu, co se mi líbí a co zapadá do představy o dokonalém Rusku a o nedokonalé Americe.

Ctenar
Návštěvník
Ctenar

Tak hlavni problem je medialni masaz mainstreamem. Televize, rozhlas i zpravodajske weby siri jednostrannou propagandu, ktera je v nekterych pripadech naivnejsi a horsi nez pred plysakem. Pokud by byl alespon naznak o objektivitu, tak servery jako Aeronet by vubec nevznikly nebo by je nikdo necetl. Ale lide jsou uz unaveni tou zoufalou medialni masazi, ktera se v pripade Ukrajiny, uprchliku, EU a Syrie ukazala v plne “krase”. Lide zjistili, ze cisar je nahy.

Zelbo
Návštěvník

Hej Amigo dívej se tomu Rusovi na ruce ať se něco naučíš on dlouho válčit nebude a Putin si to do hrobu nevezme ať víš jak se to má dělat . To je jiné kafe než to bombardování a vraždění slabých nevinných v jejich zemích .
Toto nejsou Vietnamci – Jugoslávci – Ukrajinci atd.atd.
Tady by se mě dívat Pomošenko aby viděl jak by to vypadalo kdyby opravdu nastoupil Rus.
Toto nejsou obyvatelé Donbasu ale skutečná armáda.
I ti Donbaští hnali Pomočenkovy bataliony tak rychle ře měl strach aby se zastavily dřív než v Berlíně – proto honem vyhlašoval příměří.
Takoví jsou to hrdinové Bezcharakterní tak jako Amíci.
Příměřím zastavoval prchající nacisty a pak po světě škemral o zbraně a pomoc proti DOMOBRANĚ.
.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4423-hrozba-domaciho-terorismu-od-isis-vytvorena-cia-a-americkymi-ozbrojenymi-silami