Rusko varovalo Izrael, že letecké údery Tel Avivu na cíle v Sýrii...

Rusko varovalo Izrael, že letecké údery Tel Avivu na cíle v Sýrii skončily! Kreml si předvolal izraelského velvyslance a byl křik. Sionisté usilují o válku mezi Ruskem a Izraelem!

Rusko varovalo Izrael, že letecké údery Tel Avivu na cíle v Sýrii skončily! Kreml si předvolal izraelského velvyslance a byl křik. Sionisté usilují o válku mezi Ruskem a Izraelem!

Ruské ministerstvo zahraničí si předvolalo nového izraelského velvyslance v Moskvě. Pouhý den po nastoupení do funkce musel v Kremlu vysvětlovat útok izraelských stíhaček na východě Sýrie, které byly při návratu do Izraele zaměřeny ruským protiletadlovým systémem [1]. Tel Aviv argumentoval tím, že útok byl veden proti jednotkám Hizballáhu, které v Sýrii bojují na straně Bašára Asada. Reakce Moskvy tím jasně vyslala vzkaz, že nebude tolerovat pohyb izraelských letadel nad syrským územím a příště ruské protiletadlové systémy izraelské stíhačky sestřelí. Ruský zástupce ministra zahraničí RF Michail Bogdanov hovořil s izraelským velvyslancem Garym Korenem o situaci v Sýrii a zdůraznil ruskou podporu Bašáru Asadovi [2].

Vladimir Putin v Izraeli v Jeruzalémě u Zdi nářků.

Benjamin Netanyahu k úderu izraelských letadel uvedl, že útoky budou pokračovat, pokud se izraelská tajná služba Mossad dozví, že Hizballáh získává v Sýrii moderní zbraně, které by potom mohl použít z jižního Libanonu proti Izraeli. Tel Aviv úder svých stíhaček na cíle v Sýrii s Moskvou nekonzultoval, ovšem Netanyahu zdůraznil, že Izrael nepřipustí jakékoliv posílení pozic Íránu nebo jeho prostředníků v Sýrii. Tady je možné sledovat situaci, která je pro Vladimira Putina v Kremlu extrémně kritická. Nemůže jít proti Izraeli a Izrael to ví, protože Kreml je ovládán do značné míry Ruským židovským kongresem, o čemž jsme na AE News psali už dříve.

Rusko může a nemůže střílet na izraelská letadla v Sýrii

Po uvalení sankcí na Rusko v roce 2014 ztratila Moskva přístup na dolarové kapitálové a posléze i eurové trhy. Kvůli různému majetkovému napojení na povstalce na východě Ukrajiny je dosud mnoha bankám v Rusku zamezen přístup na západní trhy, čímž se omezuje možnost půjček a úvěrů nejen pro ruský spotřebitelský trh, ale především pro ruský státní rozpočet. V Rusku zůstala pouze jediná banka, na kterou Brusel a Washington ze zdánlivě záhadných důvodů neuvalili sankce. Ruská Alfa Bank. Jenže když půjdeme hlouběji, zjistíme velmi podivné souvislosti, které nejsou nijak radostné.

Michail Fridman se uklání Vladimiru Putinovi.

Majitelem Alfa Bank je šéf Ruského židovského kongresu Michail Fridman. To je přítel Vladimira Putina [3]. Ve stejné blízkosti ruského prezidenta je i Mošé Kantor, miliardář a oligarcha, stejně jako Levy Leviev, oba dva se podíleli spolu s Alfa Bank na výstavbě infrastruktury pro zimní olympiádu v Soči. A po roce 2014 po uvalení západních sankcí půjčují Ruské federaci skrze Fridmanovu Alfa Bank peníze na krytí rozpočtů státních institucí, protože kvůli kolapsu cen ropy a plynu nemá Rusko dostatečné rezervy pro krytí svých státních rozpočtů. Fridman má kromě ruského také izraelské občanství a stejně tak, jako se kamarádí s Putinem, má úzké vazby s Benjaminem Netanyahuem.

Kohorta židovských mogulů okolo ruského prezidenta

Tel Aviv tak má zřejmě z první ruky informace zevnitř Kremlu a Izrael ví, co si může a co nemůže dovolit. A když provádí nálety do Sýrie, kde operují Rusové, asi Tel Aviv toho ví tolik, že má jistotu, že si toho může dovolit opravdu hodně, protože Rusko nemůže na izraelské letouny střílet, protože by to byla, obrazně řečeno, střelba na ruský státní rozpočet a do lidí jako je Fridman, Kantor nebo Leviev. Tuto pozici nelze Vladimiru Putinovi závidět a ukazuje se tady, nakolik je geopolitika provázaná. Zlepšení vztahů mezi USA a Ruskem je zatím v nedohlednu, protože Trump bojuje v USA s neokonzervativci na všech frontách a nemá na zahraniční politiku čas. Bibi Netanyahu to ví, takže mu narůstají křídla a nebojí se ruské přítomnosti v Sýrii. Stejně tak ví, že vyšší priorita Moskvy jsou vztahy s USA a zrušení sankcí, než úkoly v Sýrii. Pokud by Rusko sestřelilo židovskou stíhačku, Trumpa by zachvátil amok, protože ten slíbil ochranu Izraele.

A ten samý Michail Fridman po pravici Benjiho Netanyahua při návštěvě v Izraeli.

V této chvíli je situace v zahraniční politice USA stejná jako před volbami na podzim v USA. Trump nemá zatím čas se věnovat mezinárodním vztahům, Senát dosud blokuje stovky jeho kandidátů na pozice v silových složkách země, takže procesy a postupy stále řídí lidé z dob Obamovy vlády. Jsou to lidé Victorie Nuland, Johna McCaina a Johna Kerryho. Tam se nezměnilo vůbec nic. Teď pozor, poslední informace z dnešního dne z USA říká, že Nikki Haley, vyslankyně USA v OSN a viceprezident Mike Pence vystoupí společně na zasedání AIPACu [4]. Chápete, jak se nám tyhle postavičky v USA odkopávají? Před volbami usilují o podporu AIPACu všichni kandidáti, ale po volbách si AIPAC vyžádá koho? Největší rusofoby v Trumpově administrativě!

Sionisté vs. Židé

AIPAC je sionistické centrum židů v USA. Protipólem AIPACu je Americký židovský kongres. Ten usiluje o posílení pozice Izraele, zatímco AIPAC usiluje o jeho rozbití. Právě AIPAC byl v dobách Obamy jedna ruka s Obamovou vládou, přestože Tel Aviv zdánlivě paradoxně nemohl Obamovi přijít na jméno. Obama se dokonce AIPACu omlouval za Trumpa, když se Donald proti AIPACu nelichotivě vyjádřil během primárek [5]. Trump prostě podporuje Izrael (Židovské hnutí), ale nepodporuje sionisty. Byl to John McCain který s AIPACem konzultoval vznik Free Syrian Army v Sýrii a odstranění Bašára Asada, když bylo naprosto jasné, co tím vznikne. Destabilizace Sýrie a bezprostřední ohrožení bezpečnosti Izraele, pokud by Asad padl a země upadla do chaosu podle vzoru Libye nebo Somálska. Z toho je pěkně vidět, jak sionisté usilují o zničení Izraele a v mnoha lidech to vyvolává chaos a zmatek, proč by židé ničili svůj stát?

Mošé Kantor po pravici Vladimira Putina po skončení jednání rady ministrů a jejich poradců.

Tady je hlavní nepochopení základních reálií židů. Dělí se celkem na dva světonázorové proudy. Jedním z nich Židovské hnutí, které v jednotlivých zemích reprezentují tzv. Židovské národní kongresy. Židovské hnutí usiluje o vlastní stát židů, o Izrael a jeho zajištění. Druhým proudem jsou Světoví sionisté. Ti sice vycházejí z původního konceptu Sionistů z konce 19. století, ovšem počátkem 20. století se sionistické hnutí rozpadlo právě na dva proudy, kdy jeden usiloval o vlastní stát (Židovské hnutí) a druhý přišel s převratným konceptem vycházejícím z Talmudu, s konceptem vlády židů nad celým světem bez potřeby vlastního židovského státu. Sionisté proto usilují o zničení sídla Židovského hnutí, o zničení Izraele, protože potom se budou muset všichni židé, chtě nechtě, připojit k sionistům v plánu na ovládnutí světa.

Sionisté mají v Trumpově vládě své koně

Sionisté jsou nebezpeční v tom, že jako židé vystupují na podporu Izraele, ale plánovaně mu škodí, aby ho přivedli k zániku a na tomto plánu sionisté pracují spolu s globalisty, kteří stejně jako sionisté usilují o zánik Izraele, protože brání rozmachu Íránu a ten je hlavním koněm plánu globalistů na nové rozdělení světové moci. Nikki Haley a Mike Pence chtějí konfrontaci s Ruskem. Sionisté v USA vidí příležitost, že se jim může podařit oslabit Ruský židovský kongres, který podporuje Izrael a stejně tak Putina a patří mezi nejmocnější židovské skupiny tzv. zahraniční židovské diaspory. Nálety na cíle v Sýrii ze strany Tel Avivu sice posvěcuje Benji Netanyahu, ale vůbec ani on nechápe, že plní roli sionistů na zničení Izraele.

Ten samý Mošé Kantor a opět Benji Netanyahu.

Vladimir Putin nebude tolerovat izraelské nálety donekonečna a pokud dojde ke konfliktu s ruskou armádou v Sýrii, mezi Ruskem a Izraelem může vypuknout válka. A pozor, obě země jsou jaderné velmoci. Zánik Izraele by byl otázkou okamžiku. Sionisté mají plná ústa Izraele, ale jejich kroky vedou pouze k ohrožení stability a bezpečnosti této země. Donald Trump do toho hází sionistům vidle, protože prohlašuje, že bude chránit Izrael před každým. To pochopitelně sionistům vadí, Obama byl daleko lepší kůň pro sionisty, protože na Izrael kašlal. Celý Washington a Kongres je prolezlý sionisty odshora dolů. Stejně tak americký FED. To jsou všechno nástroje světových sionistů na ovládání světa. Vladimir Putin se nenechal vtáhnout do války s Ukrajinou, ale tento rok bude muset být sakra opatrný, aby nebyl zatažen do války s Izraelem. Vladimir Putin ví, že je obklopen židy, ale musí si dávat pozor, aby je rozeznal od sionistů. Těm jde nejen o zničení Izraele, ale i Ruska! Mezi charedim v Izraeli se říká, že žida od sionisty dělí jenom balík peněz, za kolik jsou ochotni prodat či neprodat svůj vlastní stát Izrael. To samé bude platit i o diaspoře a židech v Rusku a jinde. Vladimir Putin musí být opatrný, protože jeho obklopení tolika židy tvoří výbušnou směs, která ho může smést i z křesla prezidenta. Rok 2017 bude rokem velkých změn a dost možná i revolučních.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 9 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 40%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane šéfredaktore, neopomněl jste náhodou Banku Rossija?
Ta úspěšně nabírá obrátky, dedolarizuje Rusko, a má v ní účet i Putin…

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Současná mezinárodní politika je v podstatě ve velké míře hra bez pravidel. Lidstvo není oficiálně centrálně globálně řízeno, a proto jeho existenci ohrožuje stále větší množství různých krizí, přičemž intenzita i četnost těchto rozmanitých krizí narůstá s rozvojem vědy a techniky. Stagnující mezilidské vztahy je třeba přizpůsobit rychle se vyvíjející materiálně technické základně světa. Sortiment všeho, co lidi ve vyspělých státech světa potřebují k uspokojování svých potřeb, roste stále se zrychlujícím tempem, přičemž stagnuje vývoj mezilidských vztahů. Jinak řečeno: „Bouřlivý rozvoj vědy a techniky se dostává do stále většího rozporu s tradicemi svázaným prováděním praktické politiky, především mezinárodní.“ Nadneseně řečeno: Lidstvo na politické scéně řídí dav vrcholových politiků jednotlivých států, ve kterém se čas od času větší nebo menší část davu dohodne na vykřikování víceméně nejasného hesla, kterým se potom tato část davu více či méně řídí, což má ve svém důsledku zhoubný vliv na současnost i budoucnost. S malou mírou nadsázky je možné označit stávající způsob správy světa jako téměř dokonalý chaos v prožívání současnosti i v očekávané budoucnosti naší civilizace. Války, v nichž se ničí vytvořené hodnoty a maří lidské životy, jsou vnímány jako něco samozřejmého a normálního. Existence tak zvaného IS a nárůst terorismu na celém světě je výzvou ke spojení všech světových mocností, které by se mohly dohodnout na společném postupu v boji proti mezinárodnímu terorismu. Při té příležitosti by se mocnosti mohly dohodnout na vytvoření celosvětově uznávaných pravidlech platných při realizaci mezinárodní politiky, to je v podstatě na vzniku nové politické organizace, která by umožňovala efektivně řešit mírovou cestou všechny globální problémy. Jedna možná varianta vzniku takové organizace je uvedena v Otevřeném dopise všem lidem na planetě, který je zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Jan 2
Návštěvník
Jan 2

Putin tančí mezi vejci! No dokdy? Když už bude donucen dát první ránu, tak je bude muset vybít všechny-jak izrael, tak usa a hlavně hnízdo hadů- londýn! Je nutné je pobít všechny, jejich bohové si už proberou!
Možná jste si všimli, jak se tzv. “protiisilovská” koalice domlouvá na rekonstrukci Iráku a Sýrie, kde pro rusy nebude místo! Nechají rusy, když už to jinak nešlo, odvést špinavou práci a poté je odevšad vyžďuchat! JDE PŘECE O NÁS- tak se rozohňoval v čt žvanil zaorálek, o náš kšeft a naše knóúhau!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Zaorálek si to představuje jak impotent soulož.
Chtěl by, ale nemůže, nemá na to funkční nástroj.
Ty jeho pindy, které nejsou z jeho hlavy ale z Brusele (podle vzoru ,,prdel”), akorát dokazují, jak je tamější osazenstvo mimo obraz. Oni jsou na nejlepší cestě aby odtud Rusové vyžduchali je.
Prostě se s nimi místní pohlaváři přestanou bavit, protože nebudou vidět důvod. Oni tam za poslední léta nic rozumného nedomluvili, nezařídili, nezprostředkovali, akorát rozm…li co se dalo.
O čem se bavit s takovými nixmochry? Akorát o tom, dokdy vypadnou.
To samozřejmě nebude tak jednoduché, tohoto rizika si jsou jak v Bruseli tak ve Washingtonu dobře vědomi a budou se tomu snažit zabránit, což se jim asi částečně povede a nějaký vliv si tam udrží.

O Putina nemám obavy, tady se furt podsouvá jakoby byl ve vleku někoho, ale proč by tomu tak mělo být? Proč by člověk, který má 80% podporu vlastních občanů (dalších 14% by uvítalo ráznější postup), ovládá funkční a loajální ozbrojené síly včetně RVSN schopných zničit kohokoliv, měl někomu lézt …(víme kam)?
On se spíš snaží převychovat dravce ve svém okolí na lidštější a altruističtější způsob uvažování.
Ke krocení dravců metodou cukru a biče má k dispozici obě potřebné pomůcky.
Zkrocení Erdogana jsme mohli vidět v přímém přenosu.
O Rusko a o Putina strach nemám, spíše se obávám o osudy střední Evropy, tady to ještě může dopadnout všelijak a je to i na nás.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

dobry den dnes je na poradu zidovina a tak jsem pro vas napsal basnicku

Svet zidu dneska temny je jak nebyl jeste zatim
a gheto cele smutne je jak nikdy jeste predtim

Vzdyt moudry rabin umira a nedal jeste radu
on oci svoje zavira my netusili zradu

Toz rada starsich sesla se co v sinagoze seda
CO BUDEM DELAT-ptala se kdyz rabin moudrost neda?

Je treba posly vyslati co respekt maji v ghetu
a na radu se tazati a nejmoudrejsi vetu

Kdyz k rabinovi vstoupili on k brane smrti kraci
hned prevelice prosili zda moudrost zdelit raci

At na svete ji ponecha at slouzi nove dobe
at zidum moudrost zanecha pak klid bude mit v hrobe

Toz rabin nezli dokonal kdyz praskama se travil
on sam sebe vsak prekonal kdyz naposledy pravil

PRO RADOST TREBA VINO PIT A NEKDY STACI VINAK
A PRAVDU NAVZDY NELZE MIT -NEBOT JE VSECHNO JINAK!

NWOfob
Návštěvník
NWOfob
espera
Návštěvník
espera

Ano budou chtít aby se naplnilo proroctví ,ale spletli se toho kterýho zabili uvidí přicházet jako krále on je ten vyvolený mesiáš A tahle mu přichystali cestu k moci a slávě

piskoř
Návštěvník
piskoř
Návštěvník
piskoř

://m.novinky.cz/articleDetails?query=aipac&sznu=vzr3EAjOH8TqaJ4F&ref=search&aId=363088
A do které skupiny Židů patří Babiš?

.B.
Návštěvník
.B.

Ruská zpěvačka a zástupkyně Ruska v soutěží Eurovision dostala od Ukrajiny zákaz vstupu na její území na 3 roky

https://twitter.com/thevocaleurope/status/844540531136958464

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ukropithekové si sami nastavili vidle a sami si na ně naběhli.
Měli se raději přidržet původního stanoviska ministra vnitra Pavla Klimkina, že Samojlová může přijet pod podmínkou, že nebude dělat žádná politická prohlášení. To by bylo pro obě strany stravitelné, mohly by se tvářit, že se nic neděje. Odzpívala by si svoje a zas by odjela.

Takhle si zbytečně veřejně urvali kšandy, protože zbytek světa (kromě pár uřvaných pravdoláskařů a podpindosniků) nepovažuje za zločin, to že přijela na Krym a zazpívala tam.
Usměvavá blondýnka se nedá dost dobře napasovat na obraz agresivního po zuby ozbrojeného ruského mužika.

Logiku v jednání ukrajinské vlády spatřuju jedině v případě, že se bojí, že by to lidi mohli pojmout jako referendum proti ukrajinské vládě, jako způsob, jak Pochorošenka a spol. nasrat a Samojlová by dostala hlasy všech nespokojenců s ukrajinskou vládou z Ukrajiny i dalších evropských zemí.
Plus Rusů pracujících v Evropě, kteří mají mobily evropských zemí. To by byla pěkná hromádka hlasů. Někde jsem četl, že nějaká ukrajinská banka zveřejnila statistiku využití svých bankomatů a mj. tam byl údaj, že 80% uživatelů volí jazyk ruský. Kdyby Samojlová dostala nějaké podobné procento hlasů Ukrajinců, byl by to dost těžko oddiskutovatelný znak toho, že vykreslování Ruska jako nepřítele Ukrajiny se nedaří.
Celá soutěž je sice šaškárna, ale to neznamená, že se na jejím základě nedají odehrávat takovéto hry.