Rusko popřelo, že by Američanům v Sýrii otevřelo vzdušný prostor a že...

Rusko popřelo, že by Američanům v Sýrii otevřelo vzdušný prostor a že proběhla jakákoliv operace americké armády s leteckou podporou, Abú Bakr al-Bagdádí byl spíše “stažen” z operativního nasazení než zabit! Ruská protivzdušná obrana nezaznamenala žádné helikoptéry, žádné exploze a výbuchy v okolí Idlíbu, místní lidé a kurdské jednotky potvrzují, že žádná noční operace v oblasti neproběhla a Trump si vymýšlí! Rusko ostře odmítlo spolupráci na údajném zásahu, Pentagon neposkytl žádné důkazy, video, záběry, prostě všechno připomíná “zabití” Usámy bin Ládina!

Rusko popřelo, že by Američanům v Sýrii otevřelo vzdušný prostor a že proběhla jakákoliv operace americké armády s leteckou podporou, Abú Bakr al-Bagdádí byl spíše “stažen” z operativního nasazení než zabit! Ruská protivzdušná obrana nezaznamenala žádné helikoptéry, žádné exploze a výbuchy v okolí Idlíbu, místní lidé a kurdské jednotky potvrzují, že žádná noční operace v oblasti neproběhla a Trump si vymýšlí! Rusko ostře odmítlo spolupráci na údajném zásahu, Pentagon neposkytl žádné důkazy, video, záběry, prostě všechno připomíná “zabití” Usámy bin Ládina!

Mezi Ruskem a USA došlo k další bizarní roztržce. Ruské ministerstvo obrany dnes popřelo, že by ruská protivzdušná obrana otevřela Američanům vzdušný prostor okolo syrského Idlíbu a rovněž se Moskva důrazně ohradila proti informacím o nočním úderu, který podle amerického prezidenta Donalda Trumpa měl proběhnout v noci ze soboty na neděli [1]. Bílý dům totiž dnes oznámil, že americká armáda pomocí vrtulníků provedla úder a operaci v prostoru syrského Idlíbu na zadržení vůdce Islámského státu. Abú Bakr al-Bagdádí však nebyl dopaden živý, podle amerických údajů se vyhodil do povětří, když odpálil vestu s výbušninami, kterou měl na sobě [2].

V dodávce, ve které cestoval, prý při explozi zahynuly i jeho tři děti. Později se verze radikálně změnila a Pentagon nově oznámil, že šéf ISILu se i s dětmi neodpálil v dodávce, ale v jakémsi tunelu. Komedie plná dezinformací začíná nabírat na obrátkách. Americká armáda však neuveřejnila žádné fotografie, video, těla dětí, žádné důkazy. Donald Trump však poděkoval Rusku a Turecku za spolupráci. Zdálo by se, že jde o skvělou spolupráci USA, Ruska a Turecka, ale má to jeden háček. Rusko i Turecko spolupráci na této operaci kategoricky popírají.

Abú Bakr al-Bagdádí

Idlíb se nachází na západě Sýrie v těsné blízkosti ruských leteckých základen a pod masivní ochranou ruské protivzdušné obrany. Helikoptéry americké armády nestartovaly z Turecka, ale prý letěly z Iráku, to znamená přes území celé Sýrie. Ruský systém S-400 Triumph detekuje nízko letící objekty až do výšky pouhých 5 metrů nad povrchem terénu krajiny, což je nezbytná vlastnost pro sledování a detekci raket s plochou dráhou letu, které mají technologii kopírování terénu s minimální letovou hladinou. Americké helikoptéry musely letět v mnohem větší výšce a ruské protivzdušná obrana by musela operaci americké armády odsouhlasit a povolit. Jenže, ruské ministerstvo obrany žádnou žádost o otevření vzdušného prostoru nad Idlíbem nedostalo, a to zdaleka není jediná podivnost.

Americké helikoptéry, které Rusové na radarech neviděli a na zemi vojáci 3 armád neslyšeli

Místní kurdské jednotky, které jsou v oblasti a společně se syrskou armádou čelí probíhající invazi turecké armády, nezaregistrovaly v noci v oblasti žádnou činnost, žádné výstřely, žádné exploze, výbuchy, zvuky helikoptér, naprosto nic. V noci je navíc všechno mnohem lépe slyšet na velmi značnou vzdálenost, takže údajná noční operace americké armády začíná dostávat obrysy psy-op operace, tedy vojenského úderu, který se ve skutečnosti nestal a neproběhl. Představa, že americké helikoptéry letěly přes celou Sýrii a po provedení operace zase letěly přes celou Sýrii, je přitažená za vlasy. A to není ještě celé.

Donald Trump oznamuje zabití šéfa ISILu.

Americká média spekulují, že operace proběhla možná z letadlové lodi ve Středozemním moři, jenže tato varianta je snad ještě méně pravděpodobná, než ta první. Nad vodní hladinou nelze skrýt helikoptéry už vůbec, takže Rusové by museli vidět přilétající americké helikoptéry přímo od moře. Celá oblast je navíc prostorem vojenských operací hned 3 různých armád, syrské, turecké a ruské, takže představa, že nad nimi v noci přelétají nízko letící americké helikoptéry, je opravdu fantasmagorie.

Rusko ostře odmítá spolupráci na operaci, navíc vyjadřuje údiv nad tím, že by se  vůdce ISILu jel schovat ke svým nepřátelům z odnože Al Kajdy a do oblasti, kde operuje ruská a syrská armáda

Navíc prostor, kde došlo k údajnému zásahu, je pod kontrolou teroristické organizace Jabhat al-Nusra, která je v nepřátelském postavení vůči Islámskému státu, zejména kvůli tomu, že Jabhat al-Nusra je odnoží Al-Kajdy, konkrétně té pravé a skutečné s původem ze Saúdské Arábie, která bojuje proti Islámskému státu v Sýrii. Jabhat al-Nusra považuje Islámský stát za americko-izraelský projekt na uchvácení kontroly nad arabskou Sýrií, což je podle Jabhat al-Nusra zločin proti arabskému a muslimskému světu.

Údajné místo úderu amerických helikoptér.

Ruské ministerstvo obrany proto zpochybňuje možnost, že by se Abú Bakr al-Bagdádí schoval právě u svých úhlavních nepřátel, kteří provolávají smrti Islámskému státu za zradu muslimů a za spolupráci s Američany a Izraelem. Otázkou tedy je, k čemu doopravdy došlo a co to má znamenat? Je velmi pravděpodobné, že jde o vrtění psem na odvedení pozornosti v USA od velmi nebezpečného procesu okolo Donalda Trumpa v USA.

Projednávání okolo Muellerovy zprávy o ruském vlivu na prezidentské volby v roce 2016 a dohady kvůli mohutné ukrajinské korupci okolo syna Joea Bidena totiž neustále v USA vyvolávají debaty o možném impeachmentu prezidenta. Pentagon nepustil americkým médiím jako důkaz o zásahu v Idlíbu nic, pouze se objevilo podivné a neprůkazné noční video, které v dálce ukazuje exploze a výbuchy. Americká CNN navíc uvádí, že video nahráli nejmenovaní syrští aktivisté na turecko-syrské hranici. Nikdo nebyl schopen potvrdit autenticitu videa, jestli opravdu pochází z noci ze soboty na neděli na daném místě v Idlíbu, anebo jsou to záběry úplně z jiného místa a v jiné době. Níže je údajné video zachycující útok, které pořídili prý aktivisté na turecké hranici. Toto video právě převzala CNN.

Nebezpečná past na Donalda Trumpa, která sklapne během kampaně?

Donald Trump by se určitě rád pochlubil videem a fotografiemi hrdinné americké armády z této operace, pokud by skutečně proběhla a viděli bychom všechno v přímém přenosu. Teď naopak se všechno tutlá, americká armáda nic nechce uvolnit, Rusko popírá jakékoliv americké helikoptéry v oblasti a jediné video přináší CNN od údajných aktivistů na hranicích Sýrie. Ovšem i samotná CNN [3] připomíná, že video nelze ověřit. Tento údajný zásah v Sýrii odvede na nějakou dobu pozornost amerických médií od procesů impeachmentu Donalda Trumpa v USA, ovšem může nastat daleko horší situace a obávám se, zda-li to není past na Donalda Trumpa. Pokud by se za pár dní, týdnů, nebo měsíců ukázalo, že jde o blamáž a Abú Bakr al-Bagdádí by se ozval z nějakého videa, že je naživu, došlo by k diskreditaci Donalda Trumpa způsobem, že je naprosto neschopný a manipuluje s veřejností. Je totiž naprosto zjevné, že něco tady nehraje.

Dům srovnaný se zemí, který byl také prý zničen při útoku na dodávku. S tím ale nesouhlasí tvrzení, že se Abú Bakr al-Bagdádí odpálil v autě vestou s výbušninami.

Pokud by taková akce opravdu měla proběhnout, musela by proběhnout se souhlasem ruské armády v provincii a se souhlasem ruské PVO a velení v Moskvě. Celá operace by navíc byla prezentována jako úspěch USA a Ruska společně, protože odstranění vůdce ISILu by bylo důvodem k oslavě. Jenže slova amerického prezidenta o tom, že operace proběhla ve spolupráci s Ruskem a Tureckem, odkrývají velkou trhlinu v tomto příběhu. Rusko ostře a kategoricky odmítá spolupráci na této operaci a navíc odmítá přítomnost amerických helikoptér ve svém vzdušném prostoru. To znamená, Donald Trump neříká pravdu a Rusové na ničem nespolupracovali a o ničem nevěděli. Donald Trump poděkoval úplně všem v regionu, poděkoval Sýrii, Iráku a Kurdům za operaci. Jenže nikdo o takové operaci neví.

Operace v Idlíbu je zjevný podvrh, ale účel zatím není jasný

Distanc Moskvy od operace a chybějící důkazy z armádních zdrojů napovídají, že Donald Trump se mohl stát obětí spiknutí uvnitř Pentagonu a nedostává ze Sýrie pravdivé informace. Generálové a zpravodajci mu zjevně posunují historky o operacích v Sýrii, které prostě neexistují. Jsou to zkrátka jen operace vykreslené médii. Šéf ISILu Abú Bakr al-Bagdádí by se rozhodně neschoval u svých úhlavních nepřátel na dostřel ruských, syrských a tureckých pušek v oblasti, kde probíhají válečné operace turecké armády.

Buď se jedná o “mediální úmrtí” šéfa ISILu po jeho stažení ze Sýrie, anebo jde právě o past na Donalda Trumpa. Anebo, existuje i třetí varianta, je to začátek volební kampaně Donalda Trumpa, který před voliči chce mít stejný úspěch a zářez jako Barack Obama, který dopadl Usámu bin Ládina. Jenže, v této poslední variantě mi nehrají ta Trumpova děkovná slova Rusku a ostatním. Trump by přece musel vědět, že Rusové se ke spolupráci na akci nepřihlásí, pokud to nebude pravda. A tohle zjevně nebyla pravda, tohle totiž byla podle všeho zinscenovaná operace.

V této dodávce údajně zahynul Abú Bakr al-Bagdádí se svými 3 syny. Protože se nenašla žádná těla, byl Pentagonem příběh záhy změněn na verzi o jakési přestřelce v podzemním tunelu

Výsledkem z operace je tak pouze jakési noční video s nějakými výbuchy na obzoru noční krajiny a poděkování za spolupráci ze strany amerického prezidenta Rusku, které to ovšem ostře odmítá. Odvedení pozornosti od procesů v USA by byla ještě ta lepší varianta. Ta horší spočívá v tom, že jde o past nachystanou na Donalda Trumpa. Nedivil bych se, až začne kampaň příští rok a Donald Trump se bude chlubit, že je schopný vojevůdce, že se najednou objeví video a Abú Bakr al-Bagdádí z něho pozdraví amerického prezidenta. Na místě Donalda Trumpa bych si před volbami dával velký pozor na to, co mi posunují generálové za informace ze Sýrie.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen 53% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Neo
Návštěvník
Neo

Nedělám předčasné závěry! Počkám si, až to potvrdí SOHR z Londýnského vetešnictví :o)

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

comment image

Dáša
Návštěvník
Dáša

co to je za smečku?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

To je pro Vlaštovku, viz níže.
Záporožští Kozáci píší dopis sultánovi.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A jak mu to psali? Ukrajinsky, rusky, turecky nebo anglicky?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Je to veselý dopis, přečti si ho v internetu.

Vlad
Návštěvník
Vlad

Dáša, keď si trúba, nemusíš to hneď dať vedieť celému internetu

Jana
Návštěvník
Jana

Píšu si s jedním Američanem, napsal mi ohledně toho podivného “odstřelu” Baghdádího /google překlad/:

Co mi připadalo divné, byla schopnost zjištění DNA na místě. Hned v tom doutnajícím nepořádku?

Jak izolovali jeho ostatky od tří dětí? Zní to jako nálet na Usámu bin Ladina mínus pohřeb do moře.
Scénář Hollyweird. DNA operace v Shanksville trvalo docela dlouho Nejprve musíte získat vzorek od příbuzných

Děsiví, chlupatí oškliví lidé versus crack jednotky ve špičkové technice.

Proč by táhl děti spolu? Tunel slepé uličky? Hollywood. Mohl přesvědčit Donalda Trumpa, že to sledoval živě (kde jsem to slyšel dříve? Hmmmm … ..) a to by mohlo být úplně vyrobeno ve studiu.

Mohu jen doufat, že Trump je skutečný vlastenec a dělá divné věci, protože bažina je tak hluboká a špinavá, že musí být velmi chytrý.

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Honzičko s tou poslední tvojí větou se dá stoprocentně souhlasit, on není sám on má podporu Patriotů a Q Anona. Jen hlupáci tvrdí, že spolupracuje s Deep Statem a aškenazima.
On je bohaty a je arija on to v žádněm případě nemá zapotřebí. Kdy ho zajali toho teroristu to se ani neví a něco se musí říci. Jak píší na západě strategie feinsten von feinsten. Ani já bych to líp nenapsal

Meceon
Návštěvník
Meceon

Mě teda pozorovatelka chybí,sice jsem nikdy ten její výtvor nedocetl do konce,ale zase mě báječně uspala a já byl pln energie druhý den… teď abych počítal ovečky

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Vypadá to ,že nosáči tankují super kdy se jim zlíbí nehledě na jakákoliv mezinárodní ujednání ,jako by řekli hra v monopoly končí -uzávěrka ,konečný vítěz je nedotknutelný a může všechno a kdekoli a kdykoli. Čao Tvá Máňa.

jozef
Návštěvník
jozef

Neviete nikto čo je s pani Pozorovatelkou?

jops
Návštěvník
jops

Vytírá Židům prdele!

jops
Návštěvník
jops

Jedna z posledních reakcí na česnekovou bábu (Pozorovatelku) než odtud odtáhla, byla tato:

Administrator
Vy se ptáte, s kým bude Izrael stavět Velký Izrael? No přece s Donaldem Trumpem a s Putinem, jestli vám to uniklo. Samozřejmě, že uniklo. Uniklo vám, že Trump uznal Golany za součást Izraele. Uniklo vám, že uznal Jeruzalém za hl. město Izraele. Uniklo vám, že Trump nepočítá v mírovém plánu pro Blízký východ s Palestinou jako samostatným státem, ale jen jako autonomním územím Velkého Izraele. Uniklo vám, že Putin nedávno omlouval Izrael při sestřelení ruského pozorovacího letadla u břehů Sýrie, aby nenaštval Bibiho. To byl skandál jako kráva a Putin se dostal do roztržky s vlastním genštábem. Uniklo vám, že ten Velký Izrael bude budovat i ČR s podporou Andreje Babiše s jarmulkou v kapse a Pražský hrad s laureátem titulu Ochránce světla Chrámové hory. Izrael kontroluje volby v celé Evropě a vy se ptáte, kdo bude stavět Velký Izrael. Všichni jej budou stavět, Pozorovatelko. A kdo nebude chtít stavět, přijdou sankce. Vy nemáte ráda plytkost? Já zase nemám rád pokrytectví, protože vy moc dobře víte, kdo řídí procesy, ale chráníte židy v diskusích, jako kdybyste sama byla židovka. Jestli někdo kašle na fakta o Izraeli, Trumpovi a Putinovi, jste to vy.

Cyril
Návštěvník
Cyril

Je tu ještě jedna varianta…. Může to být pracovník/ka Izraelské ambasády… a psát pod jménem Pozorovatelka…..Nosatí strkají rypák všude….

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Bohužel kadry podobného formátu nejspíš zaměstnává Černínský palác a nasazuje v Tel avivu zrovna ANONYM/KA tu nedavno dávala text ješ s části byl právě tamnějšího zastupitelského úřadu českého MZ.A část textu s HP/ÚNŽ z pera samotného Břečťana

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vyborna pripominka, jops. A pravdiva.

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Obecně nesmysl a ukazuje to jen na to jak jste tu vedle jak ta jedle. Velký Israel znamená celosvětovou absolutní světovládu či-li globální sjednocený svět pod komandem t.zv.
aškenáziu ne židů ti budou také patřit k těm dole. Tito aškenazi jsou ti co obývají Israel 93%
tvoří oni s celkového počtu obyvatel. A právě Donald Trump bojuje proti, již třikrát se pokusili jej zabít. Ovšem to se u vás na východě nedočtete to musíte k nám na západní alternativní veby jako např. antiilumináti.de. Proto že jste takový se sníženou inteligencí tak vám říkáme východňáry.

Lac'o
Návštěvník
Lac'o

Administrátorova pouštění “komentů” od individuí typu Jops a Jaris a cenzura sebemenších kritiky neinformovanosti, nekonzistence VK, či úvahy o záměrech jeho zadavatelů, je jednak ubohost velkého formátu a jednak mnohomluvná informace o zaměření tohoto webu.
Divíte se, Jozefe, paní Pozorovatelce, když na ni admin pokaždé poštve svou smečku vzteklých psů, aby byl z obliga, a pan VK tím tuplem.

f.g.
Návštěvník
f.g.

Laco
neprovokuj.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Děkujeme vám za upřímné vyznání/uznání párce pani hibridní válečnice POZORovatelCE je to něco spontáního ješ se dneska mezi cinickými proamerickými ELF/TROLi nevidí Kolář Kalenský, Nutil, Šafr Kartous, Janda vám výliv vlastních emocí neodpustí NRBFi

Bohuslav
Návštěvník
Bohuslav

p.Hamáčku pro vás…..

Paní Meloni k migrantům a jejich patronům (VIDEO – slovenské titulky)
http://www.novarepublika.cz/2019/10/giorgia-meloni-giorgia-meloni-25.html

Alternativa pro Švédsko nabízí imigrantům cestu domů

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=ZS5IWU8Fkvo

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Posádko lodi, … vy, kteří mne tady čtete a víte skutečný původ slova Lord v komickém pojetí, protože víte co byla Moonbase, a kde jsem měli stanici, z které jsme sledovali Zemi po našem ztroskotání, … další setkání na Floře Olomouc v srpnu v roce 1985. Budu vás čekat v restauraci v parku. Platí pro Bártu, Nauše, Sailera, Tomoviče, a ostatní zbytek posádky V35…. Lord. Tady v tomto životě končím, jak dostanu signál… Tudy cesta dál nevede a budeme v projektoru moc stříhat. Opravdu moc..!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ježíšmarjájozef!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Česká protektorátní euchalifát televize už se neštítí ničeho, tentokrát se jedná o Lidice… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-toho-kouka-prusvih-jako-vrata-CT-pustila-reportaz-o-Lidicich-posledni-prezivsi-se-brani-tomu-co-zaznelo-601236
První odporný útok se odehrál už v létě, kdy odmítli pustit Rusy k památníku a nadále v tom pokračují. Už tehdy se lidičtí občane proti tomu ohradili, ale jak je vidět tato štvavá kampaň má pokračování.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry, nebyli tam zizali, tak se historie musi opet prepsat a to z cechu udelat stvury a z germanu vzorne dohlizece nad protektoratem, vcetne zakonu/vyhlasek/potrestani. takze, de facto si za to muzeme sami!! uz zbyvaji pouze 2prezivsi zeny z lidic…
skoda, ze se germani neprali o chudaky z norimberskeho procesu, neb se pripravili o echt gold kvalitku, jejiz potomci dnes sedi v brusli?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Další hollyvood v akci- ,,vlčí volání,, tentokrát od makaronů o tom jak rusové prodali ISIS atomovou ponorku s raketama a hrdinní francouzi zachraňují svět-teď to dává joj cinema… https://youtu.be/oQ1F0juwkkE
https://pbs.twimg.com/media/EH7_wlvUUAA_9Jm?format=jpg&
Na konci jpg.

Thom
Návštěvník
Thom

A dostali i výcvik, alebo sa naučili na trenažeri?

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Konzervo jest-li je to pravda tak je to psychycká příprava na 311, řekl bych zajímavé.