Ruské tanky versus teroristi – video

Ruské tanky versus teroristi – video

Ruské tanky versus teroristi – video

Podívejte se na úžasnou ukázku z právě probíhajícího Russian Arms Expo 2015, kde se v ukázce boje s teroristy spojily obrněné jednotky, pěchota a letectvo. 53 minut, ale stojí to za to.

Více než 30 kamer bylo nainstalováno kolem výcvikového polygonu ve městě Uralu Nižnij Tagil, domově Uralvagonzavodu, tedy výrobce tanku Armata T-14.

Převzato ze zdroje: zde

Vložila: -Pozorovatelka-   10.9.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Administrator
Admin

Je zajímavé, že ty tanky mají pouštní “camo”… další indicie, že Rusko chystá rozsáhlejší intervenci v Sýrii?

trustn01
Návštěvník
trustn01

Vygoogli si psy warfare či psyops. Snaha vyvolať v ľuďoch pocit viny za niečo, za čo zodpovednosť nenesú s cieľom ovplyvniť ich zmýšľanie či konanie je jedným z najrozšírenejších cieľov psychologických operácií.

Inak to, že väčšina populácie má žiť ako žobráci a otroci, aby sa mohla mať úzka skupina vyvolených dobre, je základom usporiadania sveta v ktorom žijeme (v skutočnosti to bola podstata väčšiny zriadení v dejinách ľudí).

bantustan
Návštěvník
bantustan

MIlý Radku,přeji dostatečně vysoké vnitřní vibrace,aby zharmonizovaly SOUSEDSKÉ vztahy,aby tam byl takový sousedský komunismus,aby soused opravil střechu za dva pytle domácích brambor,vy byste opravil počítač hajnému,co by vám dal 40vajec a tak dokola..Zbývá otročit elektrárnám a plynárnám a stát vám muže být ukradený..

kruton
Návštěvník
kruton

Odporucam nove cislo Vedomi, obsahuje 2 fajnove clanky:

Metody medialni manipulace (Zantovsky+Zantovska)
Rothschildovi & spol (Hudo)

A aj ten zbytok je velmi dobre citanie.

Kajman
Návštěvník
Kajman

Pod to se podepíšu.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ukrajina uzavřela vzdušný prostor pro ruská letadla do Syrie…
http://rusvesna.su/news/1441886759

Aksal
Návštěvník
Aksal

Pro bantustan
Něco výlučně pro Vás 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=D-rir9RI3ac&feature=youtu.be&t=717

bantustan
Návštěvník
bantustan

Díky,zrovna včera jsem toto hodil do mobilu a osoba blízká si to náramně pochvalovala..

Aksal
Návštěvník
Aksal
Administrator
Admin

Pokud jde o ruskou hymnu, tak doporučuji nádhernou verzi nazpívanou Divišovským evangelickým sborem: https://www.stream.cz/uservideo-3287/3506-divisovsky-evangelicky-sbor

Aksal
Návštěvník
Aksal

Moc pěkné. Tu ukázku jsem dala i z toho důvodu, že je tam přímo fyzicky cítit pozitivní energii a odhodlání ruského lidu. Oni jsou šťastní i když materiálně chudší než např. Američané. Rusové zpívají o snech, moudrosti, lásce, vlasti o naději. Američané o válce…Toto by si měl uvědomit každý, kdo mluví o Ruské agresi.

Ivan Drabálek
Návštěvník
Ivan Drabálek

Nejváhavější, nejmizernější cvičení, jaké jsem kdy viděl. Vzdušné krytí nulové, palba sporadická a rozptýlená. Tomuto se takové ISIS může akorát zasmát. Mimochodem, horší kameru už neměli?

Nemo
Návštěvník
Nemo

Nevím Drábek na co reagujou, ale kdyby tam poslali 3x Su-30 pak by asi bylo zbytečné ukazovat co umí pozemní technika, nemyslej? To stejné platí i o tom, kdyby tam poslali 3xMi-28 nebo 3x Ka-50 v tom stejném případě by nebylo co ukazovat. Rusko je obrovská země a nejde nad každý OT, BVP, nebo T-90 pověsit nějaké letadlo, nebo vrtulník. Technika si musí také poradit sama a ne čekat až z nějaké letecké základny pošlou stíhačky. To moc pane Drábek koukaj na americké hard core akční filmy, kde je to samé ano pane a pak jim nakopou prdel i v pralese. Mimochodem kde naposled vyhráli? Nějak si nemohu vzpomenout. Ale zpět k vašemu moudru. Také mohi střelit 2x Iskandera a nemuseli ty lidi na té tribuně tak dlouho unavovat jak vy říkáte ,,nejváhavějším a nejmizernější cvičením,,Nebo lépe 1x Topol M, nebo Bulava z ponorky a žádná cvičení by se už na stějném místě nemusela tak 1000 let pořádat. Jsou to, ale hlava pane vachmajstr. Možná proto Amerika panikaří při představě, že Rusko si dojede do Syrie pro ISIS osobně. Proč když dělají takové váhavé cvičení natáčené tak mizernou kamerou a střílejí pouze sporadicky?. A vy panikaříte, když vidíte, že Rusko je trochu jiné než vám na Idnes nalhali, vy váhavé cvičení. Mimochodem, kolik že jste těch cvičení už viděl? PC hry se nepočítají.

Nemo
Návštěvník
Nemo

Omlouvám se za zkomolení vašeho jména. Mimochodem pane vachmajstr ono to nebylo cvičení, ale prezentace techniky udělaná trochu akčněji. Taková šou dva tři, ale to oni nepochopěj. To Rusko stej ně nic neumí, že?

Radek
Návštěvník
Radek

Ale znovu se ptám, jak jsem za toto já zodpovědný? Je mi 30 let a ještě jsem rodinu nezaložil, protože děti prostě nemohu přivést do mého současného prostředí. Jak by mohli každý den jezdit ve výtahu znečištěném výkaly a močí od psů a aby je budili noční hádky sousedů protože někdo odflákl zvukové izolace v domě? Tento měsíc se konečně stěhuji do vlastního domu se zahrádkou v klidné lokalitě venkova. Zatnul jsem zuby a dokázal to dotáhnout. Teď budou moje děti, až si je pořídím, vyrůstat v čistém a zdravém prostředí venkova. Dům je malý, má 3 místnosti a s koupelnami a chodbami 105m2 obytné plochy a na vytopení dle výpočtů od architekta stačí 2,5-3 kW energie. Jezdím v autě starém 15 let proto, že má pod kapotou legendární 1,9Tdi do kterého jen leju olej a jezdím. Klimatizaci to má a službu mě to auto také udělá, tak na co nové? Děsím se, až se ho budu muset zbavit a koupit nějaké novější plné kurvítek!
Jak tedy zatěžuji planetární zdroje? Snažím se chovat zodpovědně a přesto chcete, abych byl i s rodinou žebrák. Když se ptáte, kde je to bohatství co Evropa ukradla jinde, tak se jděte projít na nejbližší skládku. Tam ho najdete! Ať korporace dělají zboží takové, aby vydrželo. Proč spotřebiče vydrží sotva svou záruční dobu a pak musím jít a koupit nový? Můžu za to, že to tak je?! Ať klidně stojí pračka 40-50 000kč, ale ať taky vydrží 40-50 let! Holt se budu muset uskromnit a ty peníze vydělat. Stejně tak další domácí spotřebiče, auta, elektronika,… Když budu vědět, že si je kupuji na celý život, tak ty peníze prostě seženu a dám je. Nepotřebuji každý rok nový mobil, nové PC a TV(tu ani doma nemáme a přesto musím platit výpalné ČT)… A když bude všechno na 40-50 let, tak si to mohou klidně koupit i ti v rozvojových zemích , které západ uměle udržuje v bídě a podkopává jejich kupní sílu. Takto to totiž planetární zdroje utáhnou a tolik je to nezatíží jako současný způsob se samými šunty. A všichni budou moci žít důstojně! Nebude žádná invaze imigrantů…

A to nemluvím o technologiích, které jsou těmi, co tady podporujete v jejich snaze všechny uvrhnout do bídy, drženy v tajnosti a soustavně jsou likvidováni všichni, kteří přijdou s něčím převratným, co by mohlo nahradit toto plýtvání s neobnovitelnými zdroji a z nich získanou energií jiným obnovitelným zdrojem.

Omlouvám se dlouhý příspěvek ale chtěl jsem to všechno sepsat na jedno místo.

Radek Maláč.

Crow G.
Návštěvník
Crow G.

Sice Vám to uteklo pod jiný článek, ale plně souhlasím. Přesně tak to je, bez ohledu na to, kdo ovládá nebo vlastní planetu.

Robert
Návštěvník
Robert

Tak to nevím, co kupujte za značky. Už ani nevím, kdy by se mi něco pokazilo hned po záruční době. TV cca 6 let, pračka 10 let, vysavač 12 let, lednička 8 let, auto 6 let, telefon obvykle rozbiju vlastní vinou atd… Bože, proč tu lidé jen stále nad něčím pláčou a stěžují si…

Radek
Návštěvník
Radek

Dobrý den.
Rád bych ještě reagoval na předchozí článek Na čí úkor se má Evropa dobře… A aby to to nezapadlo píšu to sem.
Před pár lety jsem byl ještě úplně zblbnutý z TV. A tak mě, jak píšete v článku, bylo jedno co se kde děje. Hlavně, že to není tady. Jenže od určité doby jsem začal hledat i alternativní informace a začal chápat. Pak, když se stala ta tragedie v Libii a já už věděl, jak se věci mají a proč k tomu došlo a jak dobře byl Kadáfí vnímám řadovými Libijci… Když jsem pak viděl, jak ho postřeleného a umírajícího předhodili davu k lynčování – hrkly mě do očí slzy! Do dnes když na to vzpomenu mě to rozhodně není jedno. Tedy mým jménem se toto svinstvo a další co následovaly, určitě nestalo. Mým jménem ani nemluvila ta psychopatka Clintnová, která to nadšeně v TV komentovala slovy „Máme ho!“. Kdybych měl moc tehdy zastavit západní armády, tak to bez váhání udělám. Jenže ji nemám a ti co tu moc mají, ji mají právě pro to, že toto podporují. A já nemám páky jak to změnit. Volby jsou nesmysl, volím strany, které se nakonec do parlamentu ani nedostanou. Jak mám tedy situaci změnit? Nedokážu kvůli své lidskosti vzít kulomet a všechny je tam do sněmovny jít postřílet. Jinak se jich totiž zřejmě nezbavíme a vyžereme si to za ně až do hořkého konce!
Pokud jde o situaci s globálním chudnutím. Opět co s tím mám dělat. Jak mám vyřešit to že inteligentní a zodpovědní lidé mají sotva jedno dítě a kdejaký hlupák jich nafláka kupu a pak natahuje ruku, protože se o ně ani nedokáže postarat. Narodit děti dokáže každý s prominutím b_lbec. Ale postarat se o ně a dát jim lásku, správnou výchovou správné návyky, zodpovědnost a správně nastavit morální pravidla, aby z nich vyrostl slušný člověk, to dokáže málokdo. A proč mám já trpět a chudnou kvůli tomu, že to takto je nastavené. Klidně bych souhlasil s pravidlem, že každý pár schopný zplodit dítě, projde testem na IQ a pokud jejich průměrná hodnota nedosáhne na nějakou minimální úroveň, tak naopak dostanou velké dávky za to, že žádné dítě mít nebudou. A pokud ho mít budou, tak ať se o něj postarají sami. A naopak ti co by dopadly v testech opravdu dobře, by dostali spoustu peněz, aby měly dětí co nejvíc. Jenže to je přesně naopak a tak je na světě spousta lidí, co tady jsou jen proto, aby jedli, plodili další bl_bce, vyměšovali a spotřebovávali. A bude jich čím dál více!
Pokračování v dalším komentáři….