Ruská televize o Česku: Za holý zadek na US vojáky 10 měsíců...

Ruská televize o Česku: Za holý zadek na US vojáky 10 měsíců s podmínkou na 2 roky. Za krádež a zničení prezidentské standarty zproštění obžaloby! To je obraz ČR v zahraničí!

Ruská televize o Česku: Za holý zadek na US vojáky 10 měsíců s podmínkou na 2 roky. Za krádež a zničení prezidentské standarty zproštění obžaloby! To je obraz ČR v zahraničí!

Česko je země neomezených bizarních úkazů, kterých si všímá už i ruská televize NTV. Ta před několika okamžiky informovala o tom, že Obvodní soud pro Prahu 1 zprostil obžaloby členy skupiny Ztohoven, kteří vloni v září vylezli na střechu Pražského Hradu a odcizili odtamtud prezidentskou standartu, kterou poté rozstříhali a použili ke své další, údajně performerské, produkci [1]. Jak ruská komentátorka poznamenala, jen před pár dny Okresní soud ve Vyškově, zatím nepravomocně, odsoudil ve zkráceném řízení odpůrce amerického konvoje na 10 měsíců s podmínkou na 2 roky, který v květnu tohoto roku vystrčil na americké vojáky holý zadek, a to ve chvíli, kdy projížděli Vyškovem v rámci své Dragounské jízdy [2]. Ruská televize toto označila za licoměrnost českého soudnictví, které prý pracuje velmi často na politickou objednávku v podobných kauzách.

CR_SOUD_ZEMAN_VYTVARNE_ZTOHOVEN_PRAHA_326.jpg
Členové skupiny Ztohoven

Naprosto šokující je vysvětlení soudkyně nahoře ve videu, proč členy Ztohoven zprostila obvinění. Prý se nechtěli obohatit. Svatá prostoto! Ta soudkyně studovala v Plzni? Trestný čin krádeže se neposuzuje podle zisku, ale podle odcizení věci. Hmotný prospěch z krádeže je druhotným faktorem pro posouzení výše trestu. Podle tohoto rozsudku by to potom znamenalo, že když někomu ukradnete auto a pomalujete ho nápisy “Majitel auta -> Politik -> X. Y. je vůl!”, tak to bude projev politického názoru, za který vás tato soudkyně osvobodí? A když auto rozřežete, jako to udělali pánové ze Ztohoven se standartou, tak to také bude v pořádku? A co kdyby vám, jako politikovi, někdo ukradl doklady a rozstříhal je? To také by byl politický projev? Když tedy půjdeme do extrému, opravdu až nadoraz, tak potom si musíme uvědomit, co se stalo pro změnu u soudu ve Vyškově. A to je druhá mince českého absurdistánu.

Za holý zadek 10 měsíců v base s podmínkou na 2 roky

Tam soudkyně odsoudila člověka k 10 měsícům v kriminále natvrdo, se zkušební dobou na 2 roky. A to si vezměte, že nic nepoškodil, nic neukradl, nikam neoprávněně nelezl, nic nerozstříhal. Pouze projevil svůj politický názor, stejně jako ho prý projevili pánové ze Ztohoven, ale zatímco oni byli zproštěni obžaloby (také nepravomocně zatím), tak tento pán z Vyškova má na krku podmínku na 2 roky. Nelze se divit tomu, že ruskou televizi toto velmi zaujalo, ta paralela s Vyškovem a se svobodou politického expresionismu je nabíledni. Jak zaznělo na ruské televizi, v Česku je zesměšnění amerických vojáků těžší zločin, než krádež, nedovolené vniknutí a poškození cizí věci dohromady.

[VIDEO] Za holý zadek vystrčený na americké vojáky ve Vyškově padla 2-letá podmínka

Je mi smutno z toho, jakou ostudu České republice v cizině dělají české soudy svými rozsudky. Je přece naprosto jasné, že když v rozsudku z Vyškova z 15. srpna zazní jeden verdikt jistého směru, nemůže přece v podobné kauze recesistického expresionismu zaznít diametrálně odlišný rozsudek. Nestranný člověk by si potom mohl myslet, že české soudy rozdávají flastry lidem za projev odporu vůči Američanům v obrněných vozech, zatímco za projevy pohrdání a zesměšňování hlavy státu rozdávají, když už ne odměny, tak alespoň zproštění všech obvinění. To není normální. Soudci v ČR jsou buďto zkorumpovaní, tzn. pracují na klientelistické bázi, nebo zaujatí, anebo zcela nekompetentní. Všechny tyto tři možnosti jsou přitom zcela nepřijatelné. Soudy musí vyslat jasný vzkaz veřejnosti, který má být příkladem pro ostatní. Ale co je tohle za příklady? Vyškovský soud vyslal vzkaz, že kdo bude demonstrovat proti americkým vojskům, půjde do kriminálu! A pražský soud se Ztohovnisty naopak vyslal vzkaz, že vnikat neoprávněně a krást věci z Pražského Hradu je v pořádku, a poté je ničit ty věci, že je také OK.

Soudkyně nepřímo vyzvala k následování činů Ztohoven

A když se prezident republiky rozhodne své sídlo chránit a zpřísní kontroly návštěvníků svého sídla, tak je skoro ukamenován mainstreamovými médii, že co si to dovoluje zpřísňovat pohyb po Pražském Hradě turistům. Např. Balšínkova fiat-alternativa naplivala na prezidenta kvůli posílení ostrahy Hradu opravdu pořádně, více zde. No, milí zlatí, není to právě kvůli soudkyním, jako je ta na Praze 1? Protože ta teď de facto legalizovala krádeže, stačí od této chvíle u soudu říct, že odcizená věc nesloužila k osobnímu obohacení a že byla součástí uměleckého vyjádření politického postoje. Zatímco ve Vyškově, když ukážete holé pozadí na amerického vojáka, tak váš politický “postoj” vám bude leda tak k h****u a ještě si posedíte v kriminálu.

imageddd.jpg
Holý zadek na americké vojáky v autě.

Od roku 1989 se toho zase tolik nezměnilo. Vystrčit tehdy zadek na sovětské vojáky dislokované v Československu, tak byste také šli sedět. Ale není úplně normální, že krádež standarty prezidenta, nedovolené vniknutí a zničení standarty bylo shledáno jako něco, co není trestný čin, ale maximálně přestupek. Škoda přitom přesáhla 5,000 Kč zcela jednoznačně, takže z principu nemůže jít o přestupek, ale o trestný čin. K čemu tam ta soudkyně na Praze 1 vlastně je? Její výklad práva je naprosto šílený, který zavání “plzeňskými právy” na sto honů.

A tak zřejmě v Rusku budou mít tuto zprávu v médiích jako perličku formátu “Blbec na konec”, ale prestiži ČR to rozhodně nepřidá. V zemi, kde se dávají flastry natvrdo za holý zadek, kde se zprošťuje obžalob z naprosto jasné krádeže, kde se plive na prezidenta kvůli jeho ochraně bezpečnosti svého sídla, kde se nadává na prezidenta kvůli jeho varováním a obavám z migrace, nelze očekávat žádnou světlou budoucnost. Spravedlnost ryje držkou v zemi, v české zemi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj úvodního videa: iDNES.cz [3]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dominik
Návštěvník
Dominik

Čo sa týka rozsudku nad členmi Ztohoven – tam ako sa fotografujú na tom videu, tam sa medzi nimi fotografuje bradatý chlápek s jarmulkou na hlave, no to je je pre mňa vysvetlenie celej kauzy tohto “rozsudku” “ako brno”.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Obrat v kauze Ztohoven. Krádež a hanobení státního symbolu, píše soud.
TLESKÁM ODVÁŽNÉ SOUDKYNI Evě Brázdilové, která případ rozhodovala na Městském soudu v Praze. Postoj odvolacího soudu je přitom pro obvodní soud, k němuž se nyní případ vrací, závazný.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/obrat-v-kauze-ztohoven-kradez-a-hanobeni-statniho-symbolu-pise-soud-3912

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Jsa třikrát rozveden,takto přijít oblečen k soudu na rozvod,okamžitě mi dají znevažování soudu.Krádež prezidentské standarty,výsměch,pocit jistoty,že nám se nemůže nic stát,uděláme si z toho bžundu-a hle!!! Která kunďaba jim dala požehnání,že nic neudělali?

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Je neuvěřitelné, že symbol státnosti standarta prezidenta je braná jako věc. Když spálite vlajku EU tak to je malér, ale vlajka EU není žádným státním symbolem. Asi zkusím někde na náměstí odpoledne v neděli se vykálet na EU vlajku, s tím, že to byla performace a umělecká forma vyjádření nesouhlasu s EU. Dovedeu si představit, co bude následovat.
Apropo, ten řidič trolejbusu, který dal tykadla Ivanku Langrovic, odsoudila Langrovic fena coby soudkyně, za performaci. Dokonalá nezaujatost. Holt není performace jako performace. To je ten Havlův právní stát?

matt
Návštěvník
matt

na ty fotce to je výkvět společnosti ,dát k lopatě a makat buzny

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Totéž “Tuzemsko”, z ověřeného zdroje: Tak tedy: Hrubost řidiče autobusu vůči věkově podstatně staršímu cestujícímu = zájem chráněný zákonem (dikce úředníků a kamaráda policajta), chabá obrana tohoto cestujícího klasifikována jako “přestupek proti občanskému soužití”. Odvolací orgán soudí, co si to ten “cestující” vůbec dovoluje, když mu přeci musí být jasné, že nemůže uspět. Odvolací orgán = blb na entou (to je moje poznámka). Dále, řidič autobusu, jako osoba pověřená, smí legitimovat cestujícího, kdykoliv se mu zamane, zejména je-li situace, že si tento cestující bude na řidiče stěžovat. Správní ani odvolací orgán neví, že nikdo nemůže přenést na jiného více práv, než sám má. Řidič má, podle úředních oudů stejné pravomoci jako státní policajt…
Pokud se vám tyto věty zdají blábolem, mám k dispozici kompletní materiál, realita je v těch krajích mnohem horší. Dopravní firma si zaplatí i spravedlnost, soudit se nelze, bylo by to motání se v jednom lavoru. Žalobce by musel “vylepšit” spor o vraždu, aby se vymanil z působnosti tamních (nezávislých 😀 ) soudů…
Přeji hezké indiánské léto! AK
P. S. Nejsem robot, tak ze mne prosím nedělejte ani pitomce. Sposíbo!!!

7wt
Návštěvník
7wt

Budem si Vazit vlastenca, co vyuzije prestavky medzi pojednavaniami a ukradne tej sudkyni talar a si s nim zaperforuje na latrine

Emitor
Návštěvník
Emitor

100 exkrementů jsou Pussy Riot po česku, akorát že tak nějak úplně na hovno!

Mája
Návštěvník
Mája

STO HOVEN…No ti tři kousci vypadají tak ucuchtaně, že musí i na dálku smrďět…FUJ!
A kde nechali těch zbývajících DEVADESÁTSEDMHOVEN? To musí být teprve smradu!
Vypadají taky jako tři mužici, kteří právě vylezli ze zemljanky, a v životě se nemyli – FUJ!
Jsou to asi stejní zoufalci, frustrovaní a nejistí, zřejmě i zfetovaní mimo realitu, jako ti ubožáci, kteří IMAGE a potřebné začlenění řeší propichováním těla, tetováním, a pěticentimetrovýma dírama v uších. Chudáci bez lásky, kteří tím divadlem ve skutečnosti volají o pomoc.
Chtělo by to nějakou sluníčkářku, která by na to měla žaludek, třeba by je zachránila… jestli jsou vůbec chlapi – schopní plodit, a ne LGTB.

pedros
Návštěvník
pedros

Ti tři idioti vypadají jakoby právě vylezli ze zemľjanky!

vedomi
Návštěvník
vedomi

To napodobování Marxe, či Trockého není jen tak. I ty cylindry jsou od věci, vše se vším souvisí a jejich sdělení v těchto mundurech je jasné.