Ruská armáda rozmístila ve Venezuele protivzdušný systém S-300 jako prevenci před americkou...

Ruská armáda rozmístila ve Venezuele protivzdušný systém S-300 jako prevenci před americkou myšlenkou zopakovat scénář ze Sýrie! Američané mají plán na zrujnování cen ropy na světových trzích s cílem položit ekonomicky Rusko! Čína vyslala do Venezuely vlastní vojáky s humanitární pomocí, Washington je bezmocný! Guaidovi půjde o život, až ho američtí partneři opustí a ukončí svoji podporu!

Ruská armáda rozmístila ve Venezuele protivzdušný systém S-300 jako prevenci před americkou myšlenkou zopakovat scénář ze Sýrie! Američané mají plán na zrujnování cen ropy na světových trzích s cílem položit ekonomicky Rusko! Čína vyslala do Venezuely vlastní vojáky s humanitární pomocí, Washington je bezmocný! Guaidovi půjde o život, až ho američtí partneři opustí a ukončí svoji podporu!

Světová média v posledních dnech rozvířila informace, že izraelská vojenská tajná služba Šin-Bet pořídila ve Venezuele fotografie ruských vojáků na Aeropuerto de Santa Elena de Uairén nedaleko brazilských hranic a rovněž i fotografie rozmístěného ruského protivzdušného systému S-300VM, který slavil obrovské úspěchy v Sýrii, když syrská armáda s jedním komplexem sestřelila Donaldu Trumpovi desítky raket s plochou dráhou letu při raketových útocích na jaře v roce 2017 poté, co vláda Bašára Asada byla lživě obviněna z chemického útoku proti civilnímu obyvatelstvu v Idlíbu. Podle všeho to vypadá, že situace je opravdu vážná a Moskva nechce nechat nic na náhodě, a proto preventivně poslala do Venezuely útvar ruských vojáků spolu s jedním komplexem S-300VM [1]. Izraelský Šin-Bet pořídil fotografii rozmístěného komplexu a venezuelských a ruských vojáků.

Ruští vojáci a komplex S-300 ve Venezuele.

Podle všeho to vypadá tak, že ruští vojáci budou mít za úkol vycvičit venezuelské vojáky k obsluze tohoto protivzdušného systému, ale to zřejmě není jediná úloha. Největší obranou pro Venezuelu je samotná přítomnost ruské armády na venezuelské půdě a vůbec nezáleží na tom, kolik ruských vojáků ve Venezuele je, jestli tisíce, anebo jenom stovky. Americká armáda si netroufne zaútočit na pozice ruské armády, zatímco případný útok na čistě venezuelské základny by Američanům vůbec problém nedělal.

Putin ve Venezuele zopakoval “syrský tah” z roku 2015

Opakuje se nám tak situace ze Sýrie a Vladimir Putin to udělal znovu. Stejně jako v Sýrii, z ničeho nic jsou najednou ruské jednotky v cizí zemi na pozvání místní vlády, s mandátem prezidenta dané země a Američané zase koukají, že jim ujel vlak. A toto je nebezpečná situace pro Juana Guaida, systémovou marionetu amerických neoconů, protože poslední informace ukazují, že Guaidovi dramaticky klesá lidová podpora ze strany obyčejných Venezuelců. Důvodem jsou především historky o divokých mejdanech Juana Guaida se zaměstnanci americké ambasády v Caracasu a zhoršující se sociální situace pro obyčejné Venezuelce. Výpadky dodávek elektřiny, vody a potravin jsou totiž Venezuelci přičítány na vrub sankcím, které Washington uvalil na venezuelskou ropnou státní firmu PDVSA, která je hlavním zdrojem příjmů venezuelské vlády.

Ruští vojáci u systému S-300.

Maduro vysvětluje lidem, že to jsou Američané, kteří blokují peníze PDVSA v amerických bankách, takže je to Juan Guaido, který je viníkem toho, že Venezuelcům nefunguje elektřina, nebo že nemají v obchodech zboží, protože stát prostě nemá kvůli sankcím peníze. Původní americký plán byl postavený tak, že po uvalení sankcí vyjdou Venezuelci do ulic a položí vládu Nicolase Madura. Jenže Venezuelci vyšli do ulic, pálí americké vlajky a skandují, aby USA okamžitě uvolnili peníze venezuelské společnosti PDVSA. A jak je zřejmé z posledních událostí a podle informací, které unikají na americkou alternativu, tak američtí neoconi mají přichystaný v podstatě ten samý plán, který jim nevyšel v Sýrii. Cílem je vytvoření závislosti Evropy na ropě, kterou jí prodává někdo, koho američtí neoconi ovládají.

Chazarský král Saudů a spoutání Evropy sionistickou ropou, která má na bitevním poli v Evropě porazit tu chasidskou z Ruska

V případě Sýrie se jednalo o grandiózní plán vybudování ropovodu ze Saúdské Arábie, přes Jordánsko, Sýrii a Turecko do Evropské unie. Brusel by se tak zbavil závislosti na dodávkách ruské ropy, ale zároveň i plynu. A právě kvůli tomu došlo k vyvolání konfliktu mezi Saúdskou Arábií a Katarem. Zatímco Rijád ovládá ropu na Arabském poloostrově, Dauhá ovládá těžbu plynu. Neoconi chtěli a dosud usilují o to, aby stejným plynovodem, resp. paralelním plynovodem, tekl do Evropy i zkapalněný plyn z Kataru.

Jenže Katar má dobré vztahy s Íránem a také s Ruskem, takže Katar se odmítl na tomto podílet. Výsledkem byly výhrůžky Kataru vojenskou intervencí na základě hoaxu a výmyslu, že Katar podporuje teroristy. Byla to záminka k “osvobození” Kataru. K tomu zatím nedošlo, ale protože neoconi jsou v úzkých, nic není ještě zažehnáno. Nosatá ropa i nosatý plyn patří v arabských zemích pouze židům a jejich těžebním společnostem. To je takové veřejné tajemství, které gójové nechápou.

Saúdský král Salman.

Obyčejný gój je velmi jednoduché stvoření. Židy považuje za židy jen tehdy, pokud jsou obřezaní, anebo pokud mají jarmulku a pejzy. Tento naivní stereotyp je velmi nebezpečný a zákeřný, protože Halacha a ani Svatava nevyžaduje pro přijetí židovského jařmu řez, ani kippah. To je pověra a mýtus! Nejvyššími zednáři lóže Benjamin Franklin v New Yorku, jejíž členem je Juan Guaido, jsou černoši, Arabové, Indové, Číňani. Jedná se o obvyklý omyl gójů, ale obřízka je pouze určena pro novorozence ze svazku pod Halachou. Není to znak judaismu a přijetí víry. Proto celá rodina Saudů je chazarského původu. Všimněte si jejich nosů a ušních boltců, které ale zakrývají kapucí. Chodí zahaleni neustále v pláštích a kapucích, aby nebylo vidět, že nemají s Araby po etnické stránce nic společného. To samé platí o Ajatollázích v Teheránu v Íránu. Jsou to chazarští židé, konkrétně větev Khazar Persica. Ale to by bylo na jiný článek, to jen tak na okraj.

Ruská a čínská symbióza ve Venezuele a proces “hlídání” venezuelské ropy před sionistickým FEDem a jeho údernou pěstí americké armády

Neoconi ve službách Domu Sion tak usilovali o to, aby ropa ze Saúdské Arábie proudila do Evropy spolu s katarským plynem. To by byla katastrofa pro Chasidskou Rus. Takže jejich manažer a ruský gosudár Vladimir Putin musel tomuto plánu učinit přítrž a vyslal ruskou armádu do Sýrie. Neoconi to ale nevzdali a stejný plán se rozhodli zopakovat ve Venezuele. Po pádu Nicolase Madura by americké ropné společnosti zaplavily Evropu levnou a podceněnou venezuelskou ropou a Rusko by bylo odstaveno, resp. Chasidská Rus by dostala smrtelný zásah na svoji finanční komoru. Proto se scénář opakuje a Vladimir Putin vysílá ruskou armádu i do Venezuely. Je to druhé dějství té samé absurdní globální války mezi Židy a židy. Američané se nesmí dostat k procesům řízení nad venezuelskou ropou za žádnou cenu.

Špionážní snímky rozmístěného komplexu S-300 ve Venezuele.

A dobře tomu rozumí i Peking, protože ten dnes nakupuje kvanta venezuelské ropy a Čína si chce pro změnu pojistit, že to tak zůstane i v budoucnu. Rusku to nevadí, protože Moskva a Peking pracují v symbióze. Čína si může z Venezuely domů odvážet tolik laciné ropy, kolik bude potřebovat, Rusko to neohrozí, protože to má své smlouvy s Čínou na ruskou ropu a Rusko zdaleka nedokáže dodávat tolik, kolik Čína poptává. Rusku však jde o to, aby Venezuela nikam jinam do světa neprodávala lacinou ropu a tím pádem, aby neškodila zejména ruskému ropnému a plynovému průmyslu v Evropě. Caracas nemá důvod dodávat ropu na světové trhy pod cenou, takže s takovou úmluvou s Ruskem nemá naprosto žádný problém. Vzniká tak symbióza Ruska, Číny a Venezuely proti americkým neoconům a buďme přesnější, proti americkému FEDu a Domu Sion.

Guaido dopadne podobně jako předáci syrské FSA, kteří se prohlašovali nástupci Bašára Asada

Spojení Číny a Ruska pod nosem USA je doslova červený hadr na neocony ve Washingtonu. Bílý dům už vyzval k okamžitému stažení ruských jednotek z Venezuely, což vzbudilo velké pobavení ve světě, protože ruské jednotky jsou ve Venezuele na pozvání prezidenta Nicolase Madura. To, že USA a jejich spojenci, včetně české vlády a českého prezidenta, uznávají místo Madura americkou loutku Juana Guiada, to je jiná věc. A právě Guaidovi hrozí velmi nepěkný konec.

Umístění komplexu S-300.

Jakmile Američané zjistí, že celá operace s plánem na svržení venezuelského prezidenta skončí fiaskem stejně, jako skončil tentýž pokus v Sýrii o svržení Bašára Asada, potom dojde k ukončení podpory a ochrany Juana Guaida. Američané mu přestanou poskytovat ochranu na americké ambasádě v Caracasu. Rusko si celou věc pojistilo protivzdušným komplexem a Číňané humanitární pomocí. Neoconům se vidina venezuelské ropy vzdaluje stejně, jako myšlenka na ropovod z Rijádu do Evropy. Jenže nemalujte si růžové obrazy. Pokud by Venezuela neměla ropu, Chasidská Rus i Země Draka by prostředky na její obranu nikdy nevynaložily. Jde totiž pouze o válečné manévry a operace ve válce mezi Ž a ž.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Konečne sa Rusko zobudilo. Teraz opláca USA rovnakým metrom ich politiku. Konečne!!!

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Irán – Venezuela
https://www.hlavnespravy.sk/iran-rozhodnuty-poslat-svoje-jednotky-do-venezuely/1732759
Portál in24.org prináša potešujúcu správu z Iránu. Irán je rozhodnutý po Rusku a Číne poslať svojich dobrovoľníkov a príslušníkov špeciálnych síl do Venezuely

Venezuelská ropná společnost Petroleos de Venezuela SA (PDVSA) se pravděpodobně uchýlí k pomoci Rosneftu, aby obcházela americké sankce, vyplývá z dokumentů studovaných novináři.
https://vz.ru/news/2019/4/19/974004.html

Američania nemajú ani dostatok vlastných zdrojov, ktorými by mohli držať Ukrajinu nad vodou. Venezuelskú ropu nemajú pod kontrolou, saudská a severoafrická ropa je potrebná v Európe, nórska ropa a plyn takisto na financovanie Ukrajiny nestačia.
https://www.hlavnespravy.sk/rusko-od-1-juna-2019-zastavuje-export-ropy-plynu-uhlia-strategickych-tovarov-na-ukrajinu/1732752

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Americké sankce proti venezuelské a íránské ropě nutí evropské rafinerie nakupovat dražší ropu z Ruska…

https://www.reuters.com/article/us-oil-urals-analysis/russia-cashes-in-as-european-oil-refiners-pay-for-u-s-sanctions-idUSKCN1RO0DR?rpc=401&

okal
Návštěvník
okal

Váše konspirace nemá chybu. Neuvěřitelné co jste asi musel prostudovat, aby jste tyto “odhalení” mohl zformulovat. Zírám, že celý svět je pokrytý Židy – židy. Vzpomínám si na plátek Lidová demokracie, za divného židovského socialistického systému do roku 1989.

Blackhorse
Návštěvník
Blackhorse

Tady to maj rádi ale nejenom židi,taky neoconi,zednáři,ilumináti a já nevím co ještě a ještě si myslí,jaké nevedou chytré řeči či spíše myšlenky,takový člověk musí vést opravdu hodně nezajímavý život,že si musí vymýšlet tohle.

anonym
Návštěvník
anonym

Blackhorse
Když chcete být za chytrého, tak se naučte aspoň správně psát. Za čárkou psaného textu se dělá mezera, ale to pro vás v tom zajímavém životě co vedete, asi bude nezajímavé.

anonym
Návštěvník
anonym

okal
Ano do roku 1989 mám taky nějaké vzpomínky. Tehdáž se říkalo pitomcům slušně, pane vy jste vůl jak anděl. Dnes jsou lidé obvykle vulgárnější.

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Vy jste placený troll, že?

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak jenkiové z ss fašingtonu řádili ve Venezuele …přerušili ropovod…. https://rusvesna.su/news/1554436442

konzerva
Návštěvník
konzerva
Pert
Návštěvník
Pert

Pozorovatelka
Zdravim po delsi dobe.
Mam jen par faktickych pripominek.
Take patrim k Vasim ctenarum, kdy pri svem zaneprazdneni nam nastinujete skvele analyzy a kombinace, nad kterymi nas nutite vic myslet.
Chapu, ze Vas vysiluje, opakovani tehoz hlupakum, a urcite umelym tady nasazenym oponentum a trolum.
Proto kvituji, dokonce to je logicke, ze si vytvorite vlastni web, kde ty nesmysly a magory rovnou budete v diskuzi mazat a nebudete se handrkovat, napr s panem VK jeste o tom, co je relevantni diskuze a co ne.
Pokud nezverejnite tady, kde Vam udelali reklamu, normalne svoje nove stranky, nahravate jen dalsim magorum na vytvoreni falesnych stranek pod Vasim jmenem a nikdo uz nebude verit Vasim skutecnym clankum.
Svoje stranky zverejnit musite, jinak Vas to casem bez radne diskuze prestane bavit.
Proste budete jen jako Rude pravo
Toz tak, drzim palce a AEIOU ma mnoho vyznamu…
Toz tak, tesime se na vase skvele analyzy
P

hanns
Návštěvník
hanns

” … musite … ”
Tak to se Vám Petře nepovedlo.

Pert
Návštěvník
Pert

Samozrejme nemusi…
Ale potom nic nemusi nikomu vysvetlovat, nic psat…
Sama si to napise, sama si odpovi….

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mimochodem, Trump předevčírem oznámil, že se chce setkat s Putinem … “kvůli vyostřující se situaci ve Venezuele”, údajně. 😉
Proč už by mě dnes ani nepřekvapilo, kdyby celá ta akce Venezuela by byla jenom zástěrkou pro to, aby se ti dva mohli konečně vůbec oficiálně potkat – i přes všechny opačné snahy neokoňů, co ?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
nevím k čemu takové setkání bude a to z mnoha důvodů. Tím základním je,že by šlo o
schůzku naprosto nesourodých partnerů. Trump je samilibý trouba s chováním i gesty
Musoliniho , který je jen kašpárkem na niti žiudofašistů s velmi omezenou rozhodovací schopností. Putin je mocný vůdce velmoci. Druhým důvodem je skutečnost,že ruská pomoc Venezuele byla vyžádána právoplatnou vládou a řádně zvoleným prezidentem a jakýkoliv “zájem” či vměšování USA je nezákonným zasahovaním do suverenity cizí země. Takže to, aby si hlděli USA svého a zase se necpali tam kde nemají co dělat mu může Putin sdělit telefonem. Ostatně to že USA nejde zase o nic jiného než vykrádat cizí zemi je jasné celému světu ,takže ze sebe “kačer” opět jen dělá blbce. Jedinným zájmem USA by mělo být poplatit všechny dluhy které po světě mají , vypadnout ze zemí kde nemají co dělat a konečně se chovat slušně protože jinak si koledují o setkání s ruskem a nejen
s ním na úplně jiné úrovni.

hanns
Návštěvník
hanns

Jaryn
podle mne Trump excelentně švejkuje a na to bažina prostě nestačí

Budro
Návštěvník
Budro

Jaryne, ty totiž pořád žiješ ve světě kde by se něco “mělo”, kde se scházejí jen “kamarádi” apod… svět funguje tak, že scházení se kamarádů a říkání co “by se mělo” je dobré ,stejně jako “cigarety a alkohol”, jen pro Vaše. Naši se scházejí proto, aby něco dohodli. Rozuměj , scházejí se proto, aby se “vydírali” (pro Vás blbé).

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Ano,..není vůbec o čem jednat…..

Filosof
Návštěvník
Filosof

Pane V.K., jestliže vás mohu poučit, pak gójové jsou někdo jiný než gojímové. tedy jednotné číslo gojím, a množné číslo gojímové. Díky. Filosof.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Jednotné číslo je gój, množné číslo je gojím. Žádní gojímové. Láska k moudrosti vás evidentně poněkud zaslepuje. 😉

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Ono to vyjde na stejno,….bandita jak bandita…..