Rozvrat měsíc před volbami? Leader SPD do evropských voleb Ivan David na...

Rozvrat měsíc před volbami? Leader SPD do evropských voleb Ivan David na odchodu řekl: “Takhle zanikají partaje, na to seru!” a předčasně se odhlásil z konference SPD v Praze! Situace je vážná, potvrzují zdroje zevnitř Okamurova hnutí. Po rozvratu moravskoslezské buňky začínají lidé v SPD chápat, že projekt alternativní strany byl unesen lidmi, kteří nemají s odporem proti EU, NATO a migraci nejen nic společného, ale naopak ještě z těchto organizací a migračních procesů profitují!

Rozvrat měsíc před volbami? Leader SPD do evropských voleb Ivan David na odchodu řekl: “Takhle zanikají partaje, na to seru!” a předčasně se odhlásil z konference SPD v Praze! Situace je vážná, potvrzují zdroje zevnitř Okamurova hnutí. Po rozvratu moravskoslezské buňky začínají lidé v SPD chápat, že projekt alternativní strany byl unesen lidmi, kteří nemají s odporem proti EU, NATO a migraci nejen nic společného, ale naopak ještě z těchto organizací a migračních procesů profitují!

Procesy se urychlují a je to tady dříve, než by se dalo čekat. Včera večer se na Facebooku členů a příznivců SPD začala šířit neuvěřitelná informace. Leader kandidátky SPD do evropských voleb MUDr. Ivan David se předčasně odhlásil z konference SPD v Praze a při odchodu sdělil několika svědkům slova, ze kterých doslova mrazí. Ivan David měl prohlásit, že: “Takhle zanikají partaje, na to seru!” a spěšně odešel. Informaci přinesly nezávisle na sobě osoby, které se konference zúčastnily a přímo s Ivanem Davidem mluvily při jeho předčasném odchodu z konference. Prvně se informace objevila na Facebooku Petra Hornáta [1].  Zatím nejsou známy podrobnosti a detaily celé kauzy, není jasné, co bylo důvodem a startovacím mechanismem této události, ale naše zdroje zevnitř SPD nám potvrdily, že situace je opravdu mimořádně vážná.

Foto převzaté z Facebooku Pavla Hornáta.

Server Aeronet v poslední době přinesl sérii článků a investigativních materiálů, které odkryly velmi podivné a nebezpečné procesy uvnitř SPD, které vedly k rozpadu moravskoslezské organizace SPD, k odchodu Lubomíra Volného, ale i k procesům rozpouštění buněk SPD v Královéhradeckém kraji, předtím v Brně a v neposlední řadě podivné zákulisní taktiky z Plzně, kde už minulý rok po volbě prezidenta se začaly ukazovat podivné postupy a instrukce přicházející z Prahy z předsednictva SPD rozčarovaným členům SPD v Plzni.

Když k tomu připočítáme podivné dosazování cizích lidí a osob do čel regionálních kandidátek SPD, mnohdy navzdory souhlasu místních členů, tak dostáváme velmi nebezpečný obraz vnitřního rozvratu a destrukce strany, která měla definovat a prosazovat v parlamentu vystoupení z EU a odpor proti migraci. Odpor proti migraci zatím zůstává, ale z vystoupení z EU se už stala reforma EU, aniž by uvnitř SPD proběhlo referendum mezi členy SPD, jestli s takovou zásadní ideovou změnou volebního programu členové SPD vůbec souhlasí.

Lídr SPD do evropských voleb utekl se znechucením z konference SPD v Praze, takto prý zanikají partaje a tudíž na to sere

Jenže v Praze na konferenci SPD se včera něco stalo, co donutilo Ivana Davida jako šéfa volební kandidátky SPD do evropských voleb k tomu, že doslova podle slov svědků z konference utekl, rozmrzelý, plný znechucení a zklamání. Nemůžeme ani vyloučit, že Ivan David může rezignovat na svoji pozici leadera do voleb, a to by byla opravdu rána pro SPD. Ivan David je totiž v SPD jako leader do voleb pouhý měsíc a jeho včerejší spěšný odchod z konference musel být opravdu něčím podmíněn.

Jeho expresivní výrok o tom, že takto zanikají partaje, a že na to sere, připomínají do značné míry výroky jiných bývalých členů SPD, kteří již z Okamurova hnutí odešli. Jenom doufám, že teď nezačneme slyšet slova a plivání na pana Davida. že je zrádce a podobné bláboly, které zaznívají na adresu každého, kdo se opováží postavit trojici kmotrů v předsednictvu SPD, kterými se obklopil Tomia Okamura. Ovšem takovéto výroky od leadera kandidátky do EU parlamentu jsou opravdu potvrzením toho, o čem na Aeronetu průběžně informujeme o procesech uvnitř SPD.

MUDr. Ivan David

Podle zdroje naší redakce se náhlý útěk Ivana Davida z konference SPD může týkat události, která proběhla před 5 dny, když Tomio Okamura překvapivě oznámil, že nebude kandidovat do Evropského parlamentu. Původně chtěl Tomio Okamura kandidovat z posledního místa kandidátky a pokud by byl zakroužkován a zvolen z posledního místa, přenechal by své místo v EU parlamentu někomu jinému, více o tomto plánu zde.

Ovšem ministerstvo vnitra takový postup zpochybnilo, a to z toho důvodu, že už dříve soudy rozhodly, že se nelze získaného mandátu vzdát účelově ve prospěch jiného kandidáta. To by totiž ve skutečnosti byla volba mandátu v zastoupení, a tu český a ani evropský právní řád neumožňuje. Pokud by byl Tomio Okamura zvolen do EU parlamentu, automaticky by mu totiž podle zákona zanikl mandát poslance parlamentu ČR. Vnitro tento původně zamýšlený Okamurův pokus označilo za nezákonný, protože by šlo de facto o tunelování voličského hlasu skrze známou osobu, která by poté předala svůj mandát osobě, která by nikdy neměla u voličů šanci na zvolení.

SPD chtěla kšeftovat s euromandáty? Kandidovat a zvolen měl být někdo jiný, než kdo by nakonec usedl do EU parlamentu, mělo v plánu vedení SPD, vnitro ale zasáhlo

Jenže, co se stalo potom, to je velmi zajímavé. Tomio Okamura na to margo totiž oznámil, že když tedy nemůže kandidovat z posledního místa kandidátky a potom se vzdát mandátu v EU ve prospěch jiného řadového kandidáta SPD, tak že nebude do EU kandidovat vůbec. Jak jsme se však dnes dozvěděli v redakci, na některé kandidáty v SPD prý měl být vyvíjen nátlak na souhlas s tím, že když budou zvoleni, tak budou souhlasit s mechanismem, že odstoupí od zvoleného mandátu v EU parlamentu, pokud v budoucnu o to budou požádáni předsednictvem SPD.

Pokud totiž zvolený europoslanec rezignuje na svoji funkci poté, co získal status člena EU parlamentu, potom na jeho místo nastupuje další kandidát, který ve volbách skončil za ním a nebyl zvolen. Jak nám sdělil zdroj do redakce, některým lidem v předsednictvu SPD jde o to, aby v lavicích europoslanců seděli konkrétní lidé, kteří ale nemusí získat sympatie voličů SPD. Jejich možnost dostat se do EU parlamentu je tak možná jen v pozici náhradníků, že zvolený kandidát po zvolení na mandát v EU rezignuje.

Tomio Okamura

Nevíme, co stálo za útěkem Ivana Davida ze včerejší konference, ale teoreticky se můžeme dohadovat, že pokud mu navrhli požadavek, aby třeba podepsal nebo ústně souhlasil s něčím takovým, jako jsou různé účelové rezignace a přenechávání mandátů někomu “privilegovanému”, potom si dokážu představit, že MUDr. Ivan David se upřímně naštval, uvedl nahlas, že takto zanikají partaje, a že na to sere.

Voliči SPD měli původně zvolit Okamuru do EU parlamentu a ten by obratem mandát předal někomu jinému, kdo byl dopředu předsednictvem interně předurčen jako výkonný kádr do EU, bez ohledu na výsledek voleb a pořadí kandidátů SPD

Normálně bychom takové informace v redakci Aeronetu považovali za hoax, že někdo chce kšeftovat s mandáty europoslanců po jejich zvolení a potom účelově se mandátů vzdávat ve prospěch nezvolených kandidátů v pořadí na kandidátce. Jenže, když jsme před 5 dny byli svědky tohoto pokusu přímo od Tomia Okamury [2], který se svým jménem celebrity chtěl nechat důvěřivými voliči SPD zvolit do EU parlamentu, ale jakmile by k tomu došlo, chtěl obratem ruky se svého mandátu v EU vzdát a přenechat ho někomu jinému na kandidátce, koho voliči z SPD by nikdy nezvolili, protože ho ani neznají. Teprve když vnitro upozornilo Tomia Okamuru, že takové kšeftování s euromandáty je v rozporu se zákonem, tak teprve poté se Tomio rozhodl, že kandidovat pro změnu vůbec nebude.

Tomio Okamura není jediná známá celebrita, tou je také Ivan David a lze se domnívat, že jeho naštvaný útěk z konference v Praze včera měl něco společného s určitými mechanismy mandátů v EU parlamentu. Když si uvědomíme, že to samé předsednictvo SPD nutilo nedávno vedení moravskoslezské buňky SPD k tomu, aby na čelo kandidátky v Ostravě dosadili cizího člověka z Rotary klubu výměnou za sponzorský dar SPD ve výší 1 milionu korun, tak potom si dovedu představit, že podobné tlaky mohou probíhat i na kandidáty do eurovoleb, a ne každý na to má žaludek. K této věci by se měl především vyjádřit samotný Ivan David, který zatím k celé věci mlčí. Každopádně se znovu ukazuje, že to, o čem jsem hovořil poprvé již v říjnu 2017 před volbami a sklidil jsem za to psí hlavu, začíná dnes nabírat děsivé obrysy v přímém přenosu přímo v podání leadera kandidátky SPD do evropských voleb. A to tu ještě nebylo.

Záznam pátečního pořadu o situaci uvnitř SPD, analýza útoku v Christchurch a další témata

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 67% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

pre inspiraciu k neustavnym volebnym divadelnym predstaveniam:

narodna obrana nie je protest a aj policia je mimo ustavu, narodna obrana neznamena masove pobehovanie po uiliciach, v tom jednom je slovensky narodny tribnal trocha mimo, lebo ludia na slovensku ho nevnimaju ze prisli na achillovu patu systemu, a tak zbytocne hladaju inspiraciou vo franzusku tam je to majdan

par stovak ludi by informacne polozilo tento system ten sa neboji volieb ani protestov, system ich zivotmne potrebuje a ak aj zhormazdenie tak jednine za obnovenie ustavnosti, k tomu su potrebne slobodne volby a zakaz politizkych stran nie spasitel harabin co sam operuje v neustavnom rezime

v ustave je dane ze moc pochadza od nas vsetkych nielen zastupcov takze si staci zriadit v kazdej lokalite vlastnu volebnu komisiu, to oznamil u nas rudo vasky, ci to bude relane je dalsia vec ale ak by to vyslo tak je to jedna zo zakladnych nevyhnutnych veci, nech si korportani fasiisti robia svoje volny my si musiem sparavit svoje, oni su ddabni mimo ustavu, kto chce skusat stastie v eurovolbach je blazon

na slovensku bude idealne ak kotlebova strana busde zrusena a ludia sa konecne zobudia, ale kedze nemaju infromacie co im dava ustava skor budu zase len protestovat za svojho spasitela ktoreho tento rezim potrebuje na vytvorenie zdania demokracie a tiez na pestovanie “fasistickej” opozicie, toto je prtesne to co systtem potrebuje

hajzli sa neboja fasistov ktorych produkuju ako filmove hviezdy ale vas vsetkych ze sa zobudite a prestanete hrat ich hru

Zatýkanie nebezpečnej Zuzy Čaputovej v mieste bydliska 6.4. 2019
https://www.youtube.com/watch?v=0aUQ9RN8MUY

aj VK vam povedal ze oslobodenie nepride cez tento rezim ale narodnym hnutim zdola, slovensky narodny tribunal je najlepsia ukazka co by malo byt zakladom oslobodenia, zakladnou tezou

takze pekne sa vyserte na politikov a zacnite si uvedomovat seba a co je zakladn statu, nie su to oni ani ich zvratene pravidla

r.m.
Návštěvník
r.m.

Dneska, 30. 03. večer zase lžidovize čt24 dělala reklamu Aeronetu, ukazovala záhlaví tohoto článku

Bobo
Návštěvník
Bobo

Ivan David nikdy nemluví sprostě. Odešel proto, že byl svědkem brutálních manipulací, politikaření a navíc pochopil, že se pražské organizace SPD zmocnili světští, kteří diskriminují všechny, kteří nepratří do jejich mafie. Proč na konferenci nebyl osobně Tomio?

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

Už to, že to Okamuru napadlo a byl ochoten takto obchodovat se svoji popularitou, tak to ukazuje, jaký je Okamura křivák.
A ty ostatná věci, že si za prachy lidé mohou v SPD kupovat lepší místa nebo vůbec místa na kandidátkách, tak to jsou jen další svinstva, kvůli kterým bych si před Okamurou odplivnul.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno
konzerva
Návštěvník
konzerva

A kdy vysvětlí david co ten rus Nikulin v Bohnicích…copak tam sním dělali a kdo měl dozor??? Putin nezapomíná…??

Bobo
Návštěvník
Bobo

David není zaměstnán v Bohnicích už víc než rok.

Stas
Návštěvník
Stas

Současné vedení SPD: Babiš – Hrdlička – Fiala – Čížek. Tomio je naivní a je ovládán touto klikou. viz jeho projev se všemi opozičníky…..

r.m.
Návštěvník
r.m.

Tyhle figuranty skutečně nezvládná. Jsou to excelentní svině, ale bohužel až pekelně chytří.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

..chvíli to tady sleduju -jak se zde bystří a analyzuje… a je zvláštní ,že se převážně přetřásá jen jeden kandidát a to Okamura.. já jsem naopak hned velmi zbystřila u dr.Davida.To ,co řekl mně nezajímá; mně zajímá spíš, že se tam vůbec
někdo takový jako on zjevil.Tady mám antény…
mně je vymalováno.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

…u mně..

.B.
Návštěvník
.B.
AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Ted jsem si poslechl zaznam. Pan Vk stale burcuje, aby lidi sli k volbam. Pry, kdyz nepujdem, budou si delat co chteji. A koho maji pane vsevim tedy volit? Alibisticke, nebudu radit, od toho tu nejsme, si nechte od cesty. To jsou jen keci, plky a zvasty. Neni totiz koho volit. Neni tu jiz nikdo pro nas, pro lidi. Delat si budou co budou chtit, dokud je ovce budou volit. Tak ja bych to rekl na rovinu. Lidi, kdyz pujdete volit, budete se podilet primo na zkaze, protoze te luze davate silnejsi mandat svym hlasem. Kdyz nepujdete, bude chatra vladnout s mandatem mikro mensiny a bude to alespon videt, co si lide mysli a vetsina si to uvedomi. Tedy postup, nechodit k volbam, zakladat obcanska hnuti a pak je ve volbach sesrotovat.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

To je lepší to na protest hodit KSČM .
Nic moc ,ale …

Azor
Návštěvník
Azor

Pokud vůbec nepůjdeme k volbám, je to sice také volba, ale umožní to zvítězit stranám s kovanými voliči (např. Kádéúčéesel ) . Proto je tu vždy volba mezi zlem a menším zlem. Kdo nebo co je menší zlo je otázka, na kterou je těžké odpovědět.

Neznama
Návštěvník
Neznama

KSCM – sice se take pomlouvalo, ale TATO STRANA JAKO JEDINA VZDY PLNI DANE SLIBY VOLICUM!
A to je pro nas volice rozhodujici. Asi jim ( nebo snad Samkove Klare) to hodime. Ransdorf, Konecna i Kmonicek hlasovali vzdy v nasem zajmu a to je pro nas rozhodujici. POKUD VYHRAJE ANO, musi tam byt co nejvic jejich protikamdidatu, aby jim delalo opozici a konkurenta. Proto to nedame strane, ktera nema sanci se tam dostat nebo bude mit malo hlasu a je nadeje ze se tam dostane max. jen 1 kamdidat.

tehu
Návštěvník
tehu

Volit znamená mít možnost vybrat si – tedy alternativu – ale pokud všichni na jedné straně slibují a pak skutek utek…
Dlouhodobě tu není alternativa a pokud se pokusí vzniknout – je zozprášena..

Sonata
Návštěvník
Sonata

Okamura odpálil nálož: Aeronet slouží globalistickým elitám. Vlastenectví jen předstírá.

Český politik a předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na své stránce na Facebooku opět vyjádřil k další záležitosti. Tentokrát si vzal pod svůj drobnohled anonymně provozovaný zpravodajský internetový server Aeronet. Co si o něm Okamura myslí?

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903259503614-okamura-odpalil-naloz-aeronet-slouzi-globalistickym-elitam-vlastenectvi-jen-predstira/