Rozvracení republiky, zneužívání studentů českých vysokých škol pro informační boj, “desktopová” válka...

Rozvracení republiky, zneužívání studentů českých vysokých škol pro informační boj, “desktopová” válka proti Rusku. Dnes na Svobodném rádiu!

Rozvracení republiky, zneužívání studentů českých vysokých škol pro informační boj, “desktopová” válka proti Rusku. Dnes na Svobodném rádiu!

Dnešní pravidelný páteční pořad s našim šéfredaktorem na Svobodném rádiu se bude věnovat, kromě událostí z posledního týdne, i aktuální problematice vedení tzv. “desktopové” války proti Rusku na českých vysokých školách. Informace, které nasbírala ruská monitorovací centra, mezi jinými i Roskomnadzor, ukazují, že Česká republika je centrem americké proxy-propagandy na ruském internetu.

Proxy propagandu známe velmi dobře z přelomu tisíciletí, když tehdejší Havlova ČR dělala za USA špinavou práci ve vztahu ke své rozvratné činnosti proti Kubě, což vyvrcholilo v zatčení poslanců Pilipa a Bubeníka na Kubě, když se snažili kubánským disidentům předat materiály americké vládní neziskovky USAID, která je pod kontrolou amerických zpravodajských služeb. Zdá se, že role české pseudohumanistické “havlérky”, jak trefně VK označuje pražskou havloidní “galérku”, tzn. pražské kavárenské podsvětí, je v informační válce proti Rusku nezbytná. Jsou to oni, kteří bojem proti Rusku posilují islamizační tendence v ČR, multikulti, etnickou inkluzi a absolutní ztrátu národní integrity svojí servilní úslužností a svým financováním od zahraničních fondů. Co se týče Kuby, americká politika byla nucena uznat porážku a smířit se s Havanou, protože hrozilo, že Rusko obnoví na Kubě své raketové základny. Ovšem české renomé je na Kubě nenávratně zničeno.

us-russia-information-war-putin-vs-obama-625.jpg
Když se Rusko a USA pustí do sebe, Česko by mělo zůstat stranou. Pražské havlérce to pořád nedochází…

Nyní reálně hrozí, že Česko si zničí vztahy, zejména ty obchodní, i s Ruskem, a to do takové míry, že až se v budoucnu vztahy mezi EU a Ruskem zase normalizují, Česko bude vyloučeno. Německé, francouzské a další podniky se vrátí na ruské trhy, ale českým to bude zakázáno. Podobně, jako to nyní hrozí Česku na Kubě, zatímco americké firmy tam otevírají své pobočky. Havana nezapomíná. Zneužívání studentů vysokých škol v ČR k úkolům, které koordinují neziskovky za použití infrastruktury českých vysokých škol, je osamělou cestou “hitmana”, který děla špinavou práci, ale na konci je odhozen jako zmačkaný papír. Česká humanistická a umělecká elita je opět obětí vlastního omezeného geopolitického rozhledu a národního imperativu, stejně jako už tolikrát v minulosti.

O těchto věcech, a nejen o nich, bude dnes řeč na Svobodném rádiu v pravidelném čase od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Pokud by došlo během vysílání k výpadku streamu, záložní streamy jsou k dispozici zde:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/
http://svobodneradio.listen2myradio.com
http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam

DOWNLOAD

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rarášok
Návštěvník
Rarášok

Sledujte aktualizácie Raráškovho zoznamu: nové články aj mená v zozname:
http://raraskovzoznam.blogspot.sk
http://www.raraskovzoznam.blogspot.sk/2015/04/raraskov-zoznam-zapadnych-agentov.html

dany
Návštěvník
dany

Naše hymna, včetně slovenské části.Zaposlouchejme se a uvědomme si vlastenectví:

https://www.youtube.com/watch?v=l7Mnl8K7shk

dany
Návštěvník
dany

Nenechme si rozvracet bývalé a možná znovu budoucí Československo.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Setkání Pjakina a fct altai – trvá to asi 2h 20min..https://www.youtube.com/watch?v=XRjwv7YFYdc

konzerva
Návštěvník
konzerva

Poslouchal jsem a tady dávám příklad rusko- estonsko..
Rusko postupně přestává používat estonský tranzit svých výrobků a oni jsou z toho v šoku. Estonci jedou do Moskvy proč to dělají. Viz…http://rusvesna.su/recent_opinions/1460910342 a nás to čeká taky….

rakos
Návštěvník
rakos

Bitva o Stalingrad, poulicni rez na parizske stanici metra Stalingrad 14.dubna 2016, dalsi dil serialu “Tissi a unaveni”

https://www.youtube.com/watch?v=a0Hsqe6g_4U

comment image

rakos
Návštěvník
rakos

Mimo tema
Po privatizaci veznic se v USA rozjizdi privatizace ochranek na letistich, vladni TSA (Transportation Security Administration) konci na letisti Punta Gorda na Floride a nahradi ji soukroma firma:
http://www.nbc-2.com/story/31727899/punta-gorda-airport-transitioning-from-tsa-to-private-security

Irena
Návštěvník
Irena

Za zády nám v tichosti organizují Islámský tábor pro muslimskou mládež ČR a SR

http://islamtaborcz.tumblr.com/post/141161261388/zpr%C3%A1va-o-prvn%C3%ADm-konan%C3%A9m-isl%C3%A1msk%C3%A9m-t%C3%A1bo%C5%99e-pro

Tom
Návštěvník
Tom

islamjugend?

Mickk
Návštěvník
Mickk

stydim se za tech 9%koupenych vlastizradcu. Vladimr Putin a rusko je jesdine budoucnost a zivot v bezpeci a s ochranou 6generace SME PRECE SLOVANI.. Musime si vyddobit ČEST ZPETA TYZLOCINCI POVLI CO NAS UZ 25 LET OKRADAJ ZWE DETI NEMAJ CO DO HUBY ROZVRACI RODINY A HISTORICKE STATNI VAZBY! PODME SI VZIT REPUBLIKU ZPET A VYCHOVAT NASE DETI K TAK JAK ZA MASARYKA. CITIM SE ZRAZEN PODVEDEN A ZNASILNEN TIMTO PRO TERRORISTICKYM PRO AMERICKYM BEZPATERNIM SYSTEMEM A VLADOU..VYOKNIME TYTO KRIMINALNICI ZLODEJSKY ZLATEM VYKRMENY SVINE. TIM MUSIME ZACIT ZEHLIT A NAPRAVOVAT A V PRAVDE VZDELAVAT. 30LET MI LZOU, NAM LZOU, KDYZ SEM SKONCIL SKOLY KDE TE ODSOUDIO NA ZBYTEK ZIVOTA PAPIREM A CISLICI! SE ZNECHUCENIM! MUSEL JSEM SE ZNOVA BEZ PODNETU ZACIT VZDELAVAT, SICE JE TEZKE NEKOMU VZIT IDEE, ALE TEN KOMU ZVIVOT NEUSTELE BRANI VRUSTU JELIKOZ MA CHARAKTER A CITY PATRA PO PRAVEM POZNANIPORAD CERPAM DALSI A DALSI INFORMACE DIKY TOMU ZE ME NIC NEOMEZUJE JAKO VE SKOLACH. HISTORIE PSANA VITEZY JE NA ZOTROCENI A ZARAZENI DO SYSTEMU https://www.facebook.com/MichaelKrucky/posts/10208118430626167

Macek
Návštěvník
Macek

Krásné,krásné.Pane VK palec nahoru 🙂