Rozhlasový večer s šéfredaktorem AE News

Rozhlasový večer s šéfredaktorem AE News

Rozhlasový večer s šéfredaktorem AE News

Čas letí jako bláznivý a máme tu opět pátek. Skalní fanoušci AE News už mají určitě nakoupené brambůrky a něco dobrého k pití, protože dnes večer od 19:00 bude na rádiu Svobodný Vysílač CS další diskusní pořad s našim šéfredaktorem. Probírat se budou všechny klíčové domácí i zahraniční události za uplynulý týden, dojde řada i na ostře sledovanou kauzu norskými úřady ukradených synů paní Michalákové, bude se mluvit o nebezpečném vlivu českých neziskovek na chod a rozhodování uvnitř státu, diskutovat se bude o Norských fondech, servilitě a pokrytectví českých politiků ve zmíněné kauze. Dojde řada i na poslední vývoj v Sýrii a nasazení ruských střel s plochou dráhou letu, které vyvolaly hotový poprask v americkém Pentagonu. A dostane se i na poslední novinky ohledně uprchlické krize v EU. A pochopitelně ani dnes nebudou chybět telefonické a skypové dotazy posluchačů.

Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Záložní stream, pro případ výpadku hlavního streamu, bude k dispozici zde. Záznam pořadu bude k dispozici na konci této pozvánky v průběhu víkendu.

Záznam pořadu:

2015-10-09 – Studio Kladno Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK – Aktuální dění: Ostře sledovaná kauza norskými úřady ukradených synů paní Michalákové. Nebezpečí vlivu neziskovek. Poslední vývoj v Sýrii. Uprchlická krize v EU

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alkid
Návštěvník
Alkid

Nelíbilo se mi jak pánové ve studiu hájili svobodu kuřáků, jak své lidské právo. Pokud se sejdou jen kuřáci na jednom místě tak ať se třeba ukouří k smrti. Problém nastává ve chvíli kdy odsoudí nekuřáka nebo dítě k pasivnímu kouření, to žádný ohled na svobodu nekuřáka nebo dítěte dýchat vzduch bez cigaretového dýmu a veškerých škodlivin nemají. Svoboda kuřáka končí tam, kde začíná právo nekuřáka dýchat, ale to bezohledný militantní kuřák nechápe.

Vladimír Kapal SVCS Kladno
Návštěvník
Vladimír Kapal SVCS Kladno

Važený pane,

pokud jste poslouchal náš pořad pozorně, zjistil jste určitě, že jsme hovořili:
A.) O stavebně oddělených prostorách.
B:) O technickém zařízení mezi oddělenými prostory pro kuřáky a nekuřáky, které stoprocentně zamezuje průnik kouře do takto oddělených prostor.

Pokud se Vám jednalo pouze o dehonestaci kuřáků, pak váš příspěvek splnil účel.

Pokud však byste chtěl být spravedlivý, zesměšnil jste se, neboť nikde nebylo řečeno, že by se mělo kouřit tam, kde jsou nekuřáci a děti. Jak vidíte, kuřáci jsou ohleduplní, zatím co Vy nekuřáci jste jen militantní.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Děkuji za dovysvětlení. Přesto si myslím, že dle mé zkušenosti je více bezohledných kuřáků, před kterými je třeba nekuřáckou většinu chránit a když to nejde domluvou tak třeba i zákonem. Byl jsem svědkem, kdy kuřák klidně kouřil ve sportovním areálu nebo na koupališti, sice v obou případech pod širým nebem, ale v blízkosti dětí a když byl na nevhodnost svého chování upozorněn, tak tvrdil že venku si může kouřit jak chce a nechápal, že okolí nejen obtěžuje, ale i ničí vzduch k dýchání. A ne vždy se dá popojít kus dál. Proto mi připadlo jako nevhodné obhajovat kuřáky, když je tolik jiných otázek. Kuřácké kluby jsou dobrý nápad a asi u nich hrozí menší nebezpečí zabloudit do nich než když si nekuřák nevšimne označení, že se jedná o kuřáckou restauraci ;-).
Třeba výzvy k větší chudobě západní společnosti pro udržitelnost zdrojů, což se už několik desítek let děje, ale je to na úkor zisku korporátu. Právě v převzetí úloh států nejbohatšími soukromými nadnárodními společnostmi, které budou rozhodovat o životě produktivních a smrti neproduktivních ve společnosti, vidím nebezpečí fašismu já.

Martin Dukát SVCS Kladno
Návštěvník
Martin Dukát SVCS Kladno

My si ve svém vysílání budeme říkat co chceme !!! Pokud se Vám to nelíbí tak ho neposlouchejte….Nás to neživí,,,

Rohl
Návštěvník
Rohl

Co se týče Národní demokracie, tak má v programu boj proti neziskovkám.

http://narodnidemokracie.cz/program/obrana-a-bezpecnost/

Zavedeme přísné kontroly cizích organizací a těch českých organizací, které jsou financovány ze zahraničí. V případě, že fakticky vyvíjejí politické aktivity či pracují proti zájmům našeho státu a českých občanů, budou okamžitě zakázány. Bojovat budeme i proti vměšování do vnitřních záležitostí České republiky ze strany cizích zastupitelských úřadů. Exemplárním příkladem posledních let jsou podvratné aktivity americké ambasády v Praze.

abaxas
Návštěvník
abaxas

K půjčkám, V.K. tam “plácá” nesmysli! Celkově jde o nalákání nových oveček, cílem je to, aby se lidé nejen zadlužili, ale proto, aby museli později “konsolidovat”, protože lidé si neuvědomují, že z půjček platíme nejvíce úroků právě v prvním roce! Proto se snaží vytvořit společnost “dluhů”, kdy lidé budou každý rok konsolidovat své dluhy a tak své dluhy NIKDY nesplatit a tak věčně platit a platit…!

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Ladislave: Vysílá se v MP3 bitrate 128 stereo takže je zvuk CD kvalitě… Doporučuji stabilní internetové připojení, externí reproduktory v cenové relaci cca 2 000-3 000 Kč

Poslech na levném notebooku s nekvalitním repro. Vám kvalitní zvuk nepřinese….

Peter Kotrčka
Návštěvník
Peter Kotrčka

blabol, bitrate moze byt aky chce, kvalitativne je to na urovni tak 32 kbps, zvuk ako ked tranzistorak signal 402 hodim do zachodu 😀

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Pane odborníku v uvozovkách Petře Kotrčko…. Pan VK je host na Skype, tudíž kvalita zvuku tomu odpovídá !!! Co jako byste chtěl? Kvalita dalších zdrojů je však v CD kvalitě. Pokud máte problémy se zvukem, navštivte ORL, trollové a sluníčkáři mají slevu. Stačí, když předložíte svůj příspěvek z Aeronetu.cz :-)))

Ostatně mne by zajímalo vaše vysílání, co byste byl schopen splodit?:-))

JJ
Návštěvník
JJ

Správně je zplodit. Ale když jsem slyšel Vaše vysílání, tak k Vám sedí asi víc to splodit.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Kvalita zvuku je tak strašná, že se to nedá poslouchat ! Ještě vám to nikdo nenapsal ?

Alkid
Návštěvník
Alkid

že necenzurované informace nejsou v super Hi-fi kvalitě, mi vůbec nevadí,
důležitější je sdělení přece.

Monika
Návštěvník
Monika

Není důležitá kvalita zvuku oproti kvalitě informací, úžasný přehled a vzdělanost pana VK.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Kvalita zvuku je lepší než u FM stanic… Pan Ladislav má problém u sebe !!!