Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl...

Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se havlista a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a anti-covid aktivisty! Bude mít Česko svého Trumpa anebo už rovnou Orbána? Velký reset české politiky, jaký nikdo neočekával! Lidé půjdou za světlem naděje v temnotě, ale na konci spatří Trojmoří a možná i něco víc! Vytloukání Babiše Janečkem na Pražském hradě? Armáda nuceně očkovaných se stane novým volebním elektorátem!

Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se havlista a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a anti-covid aktivisty! Bude mít Česko svého Trumpa anebo už rovnou Orbána? Velký reset české politiky, jaký nikdo neočekával! Lidé půjdou za světlem naděje v temnotě, ale na konci spatří Trojmoří a možná i něco víc! Vytloukání Babiše Janečkem na Pražském hradě? Armáda nuceně očkovaných se stane novým volebním elektorátem!

Pokud jste v pátek večer sledovali na TV Nova další iteraci soutěže Český slavík, tak určitě mnohým z vás došlo, že už vůbec nešlo o písničky a zpěváky. Celý galavečer se totiž stal nástrojem mediálního řízení a s velkou jistotou mohu prohlásit, že šlo o bod zlomu, který byl pečlivě naplánován a připraven. Od pátku večer se totiž nemluví o ničem jiném, než byl projev investora, filantropa, mecenáše a matematika Karla Janečka, který k údivu mediokracie sundal roušku a pronesl projev o zastavení covidového šílenství.

Mluvil jako já, o potřebě ochrany dětí, rodiny, o potřebě soudržnosti a hlavně o tom, aby se lidé přestali bát o své životy, aby přestali žít ve strachu z viru, a aby lidé byli sjednocení a děti se mohli smát. Nesmí se už dětem zavírat školy, což ničí jejich sociální vazby. Janeček vzápětí odpálil termonukleární bombu, když vyzval lidi v sále, aby nepodlehli nátlaku na očkování dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje. V tu chvíli prý v režii TV Nova spadly hodiny ze zdi. A nejen tam. Prymula, Flégr, Kubek a desítky dalších lékařů a epidemiologů vypínali televizi a hledali pilule proti infarktu.

Karel Janeček při projevu

Okamžitě se rozjela mohutná masírka o tom, že Karel Janeček podlehl dezinformačním a proruským médiím, že zpochybnil přínosy očkování, a že de facto podkopal úsilí zdravotníků o co nejširší proočkování populace. Nejvíce to Janeček schytal za poznámku o tom, že lidé nesmí dopustit hazardování se zdravím dětí v souvislosti s nátlakem na jejich očkování. Toto doslova rozpálilo do běla vakcinační lobby v ČR, protože tím došlo k bodu zlomu. A to si musíme vysvětlit. Až dosud odpor proti očkování razila pouze alternativa, jak ta mediální, tak i politická. Jenže teď se stalo něco, že jeden z největších mecenášů pražské politické kavárny a známý havlista se postavil proti očkování, minimálně tedy dětí.

VIDEO: Karel Janeček jako vlastenec a ochránce rodinného kruhu? Tak určitě…

V takový okamžik už nejde o vyslání signálu jen z okrajové části alternativní populace, ale jedná se o signál přímo z politického středu. Karel Janeček se tak vtělil do polohy vlastence a ochránce vnitřního kruhu rodiny. Okamžitě tím získal obrovskou podporu na internetu ze strany voličů napříč politickým spektrem. Je však třeba si uvědomit, že nejde o procitnutí Karla Janečka, ale o velice promyšlený politický kalkul. Karel Janeček je matematik a prognostik. Živí se predikcemi na burze, a ty se nijak moc neliší od predikcí politických. Páteční projev byl tak podle všeho výstřelem, kdy si filantrop řekl o kandidaturu na Pražský hrad proti Andreji Babišovi. A kde vezme Karel Janeček voliče? To si teď vysvětlíme.

V celé Evropě a ve všech zemích bude postupně v následujících měsících zavedena povinná plošná vakcinace obyvatelstva, anebo to bude hrozit, že bude zavedena. Není to o tom jestli, ale kdy se to stane. A tento vakcinační teror, jak podle mně Karel Janeček správně předpokládá, vytvoří nejen v České republice jen pár měsíců před volbou prezidenta úplně novou armádu voličů. Budou to voliči, kteří budou násilně a nedobrovolně buď už naočkováni, anebo jim to bude bezprostředně hrozit, případně jejich dětem.

Až dosud platilo, že volby de facto vyhrávali ti kandidáti, kteří oslovili nejvíce důchodců. Nově se toto paradigma podle všeho posune do roviny, že nejvíce hlasů budou dostávat Světlonoši, tedy falešní proroci s lucernou v temnotě, za kterými se ze zoufalství řadí obyčejní lidé a hledají spásu a cestu z temnoty, přesně jako Daniel Landa nazval jeden ze svých podivných projektů Cesta ze tmy, který jaksi nevyšel [1]. Lidé budou potřebovat mesiáše a spasitele. A právě povinné očkování vyrobí v ČR armádu voličů, kteří budou mít sílu rozhodovat volby. A všimněte si té děsivé časové shody.

Před rokem a půl konspirace Aeronetu, ale pozor, od pátku již realita a třaskavá munice, se kterou se lze utkat v boji o Pražský hrad

Rakousko jako první země na světě oznámilo právě v pátek dopoledne [2], že začne povinné plošné očkování svých občanů od února příštího roku. A přesně v ten samý den v pátek večer Karel Janeček přednáší svůj projev na Českém slavíku o tom, že je třeba odolat tlaku a hysterii na očkování dětí, které hazarduje s jejich životy a zdravím. Myslíte, že je to jen náhoda? Ne, nic takového jako náhoda neexistuje. Přesně v ten den, kdy se téma povinného očkování překlopilo z roviny konspirace toho “hnusného pro-ruského Aeronetu” do roviny tvrdé a šokující reality, tak přesně v tom samém okamžiku už téma odporu proti povinnému vaxu přestalo být tématem vhodným jen pro Aeronet a alternativu jako takovou.

Po zahájení přenosu měli hosté respirátory

To znamená, už to není téma pouze pro Volný Blok, Národní demokracii a pár dalších mimoparlamentních stran, ale stalo se to tématem mainstreamu a dokonce i pražské kavárny a trans-atlantických kádrů, mezi které Karel Janeček bezpochyby patří. Dokud je něco jenom v pozici údajné konspirace Aeronetu, nikdo z politiků, až na mimoparlamentní výjimky, se o takové téma ani neotře. Ale ve chvíli, kdy se predikce Aeronetu z roku 2020 stanou koncem roku 2021 realitou a první stát na světě oznamuje povinné a násilné očkování obyvatelstva, tak v tom okamžiku se to stává hlavním volebním tématem mainstreamových stran a kandidátů.

Karel Janeček si pátečním projevem otevřel pozici na politický pokles akcií vakcinace v ČR s cílem kandidatury na Hrad

Karel Janeček jako investor, prognostik a matematik využil momentu na politické burze a vytvořil investiční pozici na kandidaturu na Pražský hrad, kde bude kandidovat s vysokou pravděpodobností proti Andreji Babišovi, který otevřel svoji pozici naopak na podpoře očkování, včetně dětí. Oba dva jsou přitom miliardáři, oba dva jsou investoři. Burzovní hantýrkou bych to okomentoval slovy, že zatímco Babiš otevřel pozici na long, tedy spekulace na růst vakcinačních akcií, tak Janeček svoji kandidaturu postavil na short, tedy na radikální pokles obliby očkování ve společnosti. A podle toho, kdo vsadil lépe na této politické burze, ten se stane vítězem prezidentských voleb.

Karel Janeček na závěr zvedl ruku s prsty do symbolu V jako Vítězství

Karel Janeček je úzce napojen na investory a lidi okolo Zdeňka Bakaly, okolo projektů pražské kavárny, havlistické fronty, Deníku N a dalších subjektů nasáčkovaných okolo oltáře tzv. trans-atlantických hodnot a vazeb na odkaz Václava Havla, který má posmrtnou bustu ve foyeru amerického Kongresu. Janečka tak budou volit ti, kteří volí proti Babišovi ANEBO proti očkování. A Babiše budou volit ti, kteří volí Zemana. Jenže, je v tom jeden háček. Po zavedení povinného vaxu v ČR, anebo jen při hrozbě zavedení, dojde k masivnímu odlivu voličů Miloše Zemana od Andreje Babiše.

A tento přesun bude stačit k tomu, že Karel Janeček vyhraje prezidentskou volbu. Tato investiční pozice na pokles obliby vakcín v důsledku povinné inokulace je velice perspektivní z hlediska investiční taktiky, protože podobně bych to udělal i já sám, pokud bych otevíral podobnou investiční pozici. Neobliba vakcín bude u populace postupně narůstat. A důkaz vám byl poskytnut právě v pátek večer na Českém slavíku 21.

V celém divadle měli před zahájeném přímého přenosu sundané roušky, a tím je to dané!

Kameramani a fotografové totiž před začátkem přenosu pořadu zachytili prakticky celý sál divadla a šokující pohled nabídl důkaz, že prakticky skoro všichni měli sundané roušky a respirátory. Hosté v divadle si je nasadili až po zahájení živého televizního přenosu. Policie prý začala sundání roušek vyšetřovat, ale nevím, co chtějí zjišťovat, ledaže by policie udělila pokuty všem hostům v divadle. Byl to naprosto brutální signál Babišovi ze strany majitele soutěže Karla Janečka, že právě otevřel pozici proti vakcínám v mediálním sektoru v přípravě kandidatury na Pražský hrad.

A tohle je pohled na sál v divadle před zahájením televizního přenosu. Roušky dole, vole… zaznělo v jednu chvíli z ruchových mikrofonů

V následujících dnech, týdnech a měsících se tato pozice bude sledovat, jestli získává na síle, a pokud trend bude pokračovat, dá se v polovině příštího roku očekávat zásadní Janečkovo oznámení ke kandidatuře na Hrad. V důsledku by tak šlo o střet dvou miliardářů, investorů, Babiš vs. Janeček, kteří vystavěli své pozice pro a proti vakcínám, hlavnímu obchodnímu artiklu současných procesů řízení na politické burze v ČR. A vakcíny jsou opravdu nástrojem politického řízení. A podle toho, jestli tento nástroj posiluje nebo oslabuje, podle toho lze otevírat nebo uzavírat investiční politické pozice na kandidatury.

Američtí neoconi a CIA mají plán, jak urychlit polandizaci a hungarizaci České republiky s cílem přesunu země od EU k Trojmoří

Po zvolení Karla Janečka do funkce prezidenta by se procesy integrace ČR do struktur amerického projektu Trojmoří v Evropě radikálně urychlily. Andrej Babiš by jim sice také nebránil, ale vzhledem k jeho otevřeným pozicím Agrofertu v obchodech s EU by si nemohl dovolit příliš okatě jít na ruku projektu Trojmoří, který je americkým plánem neoconů na vražení klínu mezi Berlín a Moskvu. A postupně těch nepřátelských kroků proti EU ze strany členských zemí Trojmoří bude rok od roku více. Vidíte kroky EU proti Polsku, válka o reformu polského soudnictví, kdy Polsko přijalo trestní zodpovědnost soudců a jejich odvolatelnost a Bruselu se to nelíbí a chce na Polsko uvalit sankce, a nejen za reformu, ale i za těžbu uhlí.

Americký plán nového silového bloku Trojmoří v Evropě po rozpadu a transformaci Evropské unie

Stejně tak válka EU proti Maďarsku za procesy proti neziskovému sektoru v zemi. Toto všechno vyplývá z postupného odklonu zemí V4 od EU a příklonu k projektu Trojmoří. V USA tento proces 4 roky v roli prezidenta zajišťoval a brzy opět bude zajišťovat Donald Trump. A právě Karel Janeček úzce napojený na americké neocony, na Zdeňka Bakalu, na Aspen Instituty a kádry havlistické fronty v Praze by byl hlavním úderným mechanismem na rychlejší přesun české zahraniční politiky z EU priorit na americký projekt Trojmoří. V pátek večer tak došlo v ČR k odpálení politického resetu české zahraniční politiky. Černý pátek nebo Zlatý pátek? To podle toho, jestli jste pro vakcíny, nebo proti nim. Otevřete si pozici?

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 34% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 8 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Dobře napsané. Janeček je hajzl.

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Loutkovodič to vymyslel ďábelsky: rozhodl se hrát s námi občany hru na zlého a hodného policajta. A tím “hodným” má být Janeček. Pan VK dobře popsal z jakého prostředí Janeček je. Ještě stojí za zmínku, že se kamarádí s Dlouhým – šéfem hospodářské komory, studoval v USA a před rokem 2006 ho nikdo neznal, nikdo nevěděl, jaký je to matematický génius. A do podvědomí Čechů ho opatrně dostal Bakalův tisk. Hrají velkou hru na dobráčka Janečka.

Eeu
Návštěvník
Eeu

Zkusme mu dát ještě šanci a obezřetně sledujme jeho další činy (po ovoci poznáte je). Na druhou stranu je potřeba, aby se zapojilo co nejvíce mediálně známých lidí. Mediální hysterie proti němu ostatní “VIP”, kterých je také hodně co nesouhlasí, potom zbytečně odradí od zapojení se. Sjednocujme se!!! Nerozdělujeme se!!!

RadkaS
Návštěvník
RadkaS

Žádnou šanci !!!!! Je to prevít !!!

pavel
Návštěvník
pavel

každý si musí zvolit, bud bude věřit rusům a bude proti spojení bývalých zemí socialistického tábora a může se podívat jak se rusové mají total kontrol jak tu napsal sám pan vk, nadto je putin přítel švaba a bidena se švábem si tyká, nebo budou sloužit eu m kterou ovládají němci , francouzi , rakušané a italové jako dragi, nebo pokud janeček proti covidovému zlu bude vystupovat či něco dělat tak mohou volit janečka jenom lidé co nemají rozum podporují zuemana ten od začátku řval lockdawn a babiš se přidal, top a jiní od začátku uděláme to co eu , takže si všichni mohou vybrat.budou zde tři tipy kandidátu , bylo by dobře kdyby kandidoval na prezidenta i někdo jiný co byl od počátku proti covidovému zlu jako pirkl či žaloudík ti by byli lepší

Petra
Návštěvník
Petra

Hodně přispěvatelů tady pořád elaboruje nad tím, kdo je kdo a kdo co udělal, a kdo jste vy a co jste udělali pro to, aby se nám žilo lépe, aby byla společnost sjednocena ? Nedej Bože, aby tady někdo něco napsal o Boží spáse a Bohu samotném, to hned tady vyjedete se Židama s velkým nebo malým Ž. A ještě větší hrůza by byla vás usvědčit z toho, že jediný spasitel je Ježíš Kristus, to byste snad už ani nevydrželi … Myslíte si snad, že jediný národ může za všechno zlo na planetě ? Ne – za to si můžeme my všichni sami, ale je mnohem jednodušší na někoho ukázat prstem a označit ho za viníka ! Přeji Boží požehnání všem dobrým lidem, rozum, úctu a pokoru a pokoj.

fretka
Návštěvník
fretka

Je to tak Petro, až se divím, co v diskuzích z některých lidí leze za hnůj. Zlý síly musí mít radost.

angel
Návštěvník
angel

proč sem chodíte, když jste nic nepochopila ?

Petra
Návštěvník
Petra

Nakonec je úplně jedno jestli to je nějaký kalkul Karla Janečka, začátek prez. kampaně nebo něco jiného. Důležité je, že se konečně objevil někdo, kdo to řekl nahlas a jeho hlas je slyšet napříč společností. A jestli to byl kalkul, je fakt dobrý herec, projev byl velmi emotivní, dle tónu hlasu a použitých slov. To véčko, co tam hodil bylo dost ledabylé, snad aby něco udělal, rozhodně to nevypadalo, že je to “od srdce”. Je už na každém jedinci, co si o něm zjistí, pokud by vedl nějakou další iniciativu nebo nějakou kampaň. Dalším faktem je, že postižení kvičí a vřeští – jeho nadace či nepřátelé proti čemu kvičí, že řekl, že nechce očkovat dětí, zavírat školy, v tom případě – všichni tyto kreatury jsou PRO očkování dětí a upírání vzdělání. Není doba hledat to, co je za tím (ta teprve přijde) ale je doba se za to, co řekl ( a snad to myslel vážně) postavit.

prosévač
Návštěvník
prosévač

.7.V Nadačním fondu proti korupci, byl vedle Stanislava Bernarda, také spoluzakladatel Jan Kraus (jeho bratr Michal dělal prezidentského poradce Janu Švejnarovi z Michiganské univerzity), nebo bývalý šéf civilní zahr. rozvědky (ÚZSI) Karel Randák – napojení fondu na ose české zpravodajské rozvědky – amer. ambasáda v Praze.

Členem správní rady byl taky Radim Jančura (zakladatel Regiojetu, také partner skupiny Mafra Andreje Babiše) a další jako třeba pozérský pohádkář ekonomie Tomáš Sedláček.Úhrnem, tedy Janeček další vějička, bludička a krysař s píšťalkou vedoucí nás na skok ze skály. Kádr mezinárodního zločineckého syndikátu mocenské kliky kolem operativců americké projekce moci v Evropě s cílem zvyšování mocenského vlivu USA, a její pěsti NATO s lidmi jako např. Petr Pavel…

Dáša
Návštěvník
Dáša

Budeme je pozorovat. Kdo by skákal, to necháme supermanům.

prosévač
Návštěvník
prosévač

Kdo je Karel Janeček (u zástěr bratr Adventius)
Text: Vítek Jirasek
Karel Janeček má podle mě skrytý úkol podobně jako krysař Daniel Landa odčerpat a nalákat nespokojenou a protestní část národa na bludičku mihotající se v lese, která nás má dovést do bažin. Osobně to považuji za start jeho PR na prezidentskou kampaň ala iluze výběru vůdce spasitele.
1.
Janečkův otec byl agent StB, nasazený v zahraničí, absolvoval důstojnickou školu, působil na elitní 1. správě SNB (hlavní správě rozvědky) ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Takové generace jsou ukotvené v páteřních řídících procesech jakéhokoli režimu. Neexistuje, že by generace podobných kádrů vypadávaly ven.
2.
Od října 2013 do března 2016 působil Karel Janeček v Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97 Něco to napovídá (viz č. 3 a 4)..
3.
Kanceláře Janečkovy firmy RSJ a.s. sídlí ve stejné budově (Na Florenci 2116/15, Nové Město, Praha 1), v jaké se nacházejí i kanceláře Vladimíra Dlouhého, také elitního komunistického kádra z Prognosťáku, v 90. letech ODS a banka Goldman Sachs pro střední a východní Evropu. Nyní poradce Miloše Zemana a také Hospodářská komora ČR, také místopředseda mezinárodní Trilaterální komise (t.j. zákulisní ovlivňování světového vývoje, vyvolávání krizí, změny zavedených poměrů atp. Vladimír Dlouhý též od roku 2012 působil ve správní radě think tanku Aspen Institute Prague o.p.s. . Zde s ním mimo jiné zasedal Zdeněk Bakala, který vznik Aspenu v ČR financoval. Tedy spojení jmen Karla Janečka a Vladimíra Dlouhého coby instalace vybraných elitních kádrů (mocenské, logistické, finanční zázemí) v ČR. Točí se tu stále titíž lidé.
4.
Karel Janeček byl také pravidelným účastníkem neveřejných a neformálních schůzek ve zbraslavské rodinné vile právě Vladimíra Dlouhého a jeho druhé ženy Elišky Břízové, které se konaly zhruba jednou za čtvrt roku. Těch se účastnili vedle Janečka například Alexandr Vondra (dnes Europoslanec), Jefim Fištejn, Milan Knížák, Karel Steigerwald, Tomáš Halík, Jan Mládek, Jan Hřebejk, Cyril Höschl, Stanislav Bernard, Dalibor Balšínek (Echo24), Václav a Eva Hudečkovi, Radek Pokorný (právník napojený dříve na Bohuslava Sobotku a ČSSD nebo Čez), Tomáš Šabatka, Pavel Pafko, Eva Salzmannová, Václav Cílek, Leo Pavlát, Zdeněk Tůma (dříve šéf ČNB, spadá do okruhů skupiny členů Bakalovy skupiny Lípa viz Dlouhý a Aspen č. 3), nebo exministr obrany Martin Stropnický.
5.
Pak třeba Janečkův Nadační fond proti korupci, který úzce spolupracuje s americkým velvyslanectvím v Praze. Samotný Karel Janeček je podezíraný, že je aktivním operátorem americké CIA v ČR. Janečkova firma sídlí hned vedle americké ambasády. Nadace Prague Twenty (vedle Janečka založená jeho kamarádem, elitním Komunistou Vladimírem Dlouhým) s adresou Tržiště 366/13, Malá Strana, Praha 1, v té samé budově sídlí i Americké centrum, které rekrutuje kádry na americký vládní program přes americkou ambasádu v Praze International Visitors Leadership.
6.
Janečkova nadace pořádala tiskovky v Americkém centru v Praze, které opět provozuje americké velvyslanectví. Samotný Janeček studoval v USA, kde prošel blíže nespecifikovaným výcvikem amerických zpravodajských služeb. Janečkův fond ve spolupráci s americkým velvyslanectvím připravil program a sérii přednášek o tom, jak bojovat proti korupci. A pozvanými hosty a odborníky byli právě lidé napojení na státní zastupitelství Lenky Bradáčové, Ivo Ištvána a další. Mimochodem jak Bradáčová tak Ištván absolvovali americký program International Visitors Leadership, který rekrutuje amer. ambasáda v Praze přes amer. centrum sídlící ve stejné budově, jako nadace Prague Twenty Janečka a Dlouhého. Všechno do sebe krásně zapadá, stačí nakreslit pavouka vazeb
Bod 7. se někde ztratil🙂

prosévač
Návštěvník