Rothschildova banka čelí v New Yorku žalobě, že pomohla českému miliardářovi v...

Rothschildova banka čelí v New Yorku žalobě, že pomohla českému miliardářovi v nepřátelském ovládnutí lucemburské realitní firmy Orco Propety Group! Okradenými jsou američtí židovští obchodníci z Kingstown Capital, kterým Radovan Vítek prý ve spolupráci s Rothschildy vytuneloval investice, když cenné assety prodal pod cenou schránkovým společnostem, které přitom sám ovládal přes bílé koně! Lucemburská komise pro cenné papíry zajistila utajenou korespondenci mezi aktéry podvodu a v New Yorku padla žaloba! Židé se okradli mezi sebou, ale kdo to teď zaplatí?

Rothschildova banka čelí v New Yorku žalobě, že pomohla českému miliardářovi v nepřátelském ovládnutí lucemburské realitní firmy Orco Propety Group! Okradenými jsou američtí židovští obchodníci z Kingstown Capital, kterým Radovan Vítek prý ve spolupráci s Rothschildy vytuneloval investice, když cenné assety prodal pod cenou schránkovým společnostem, které přitom sám ovládal přes bílé koně! Lucemburská komise pro cenné papíry zajistila utajenou korespondenci mezi aktéry podvodu a v New Yorku padla žaloba! Židé se okradli mezi sebou, ale kdo to teď zaplatí?

Americká agentura Bloomberg dnes přinesla opravdu pikantní informaci [1], která je dokonalou ukázkou tzv. války mezi židy a Židy. O kauze následně informovala i česká média, např. zde. Na tomto příkladě si ukážeme procesy řízení v této válce a mnohé z vás překvapí, že to zdaleka nejsou jenom gójové, kteří doplácí na finanční a investiční podvody. Kauza realitní společnosti Orco možná mnohým z vás nic neříká.

Česká divize této nadnárodní realitní a developerské společnosti patří mezi největší realitní společnosti v České republice a pokud jste někdy hledali nemovitosti, určitě jste na tuto společnost narazili, minimálně na její název. Společnost Orco Propety Group vznikla v roce 1991 v době rozbíhající se ekonomické transformace v Československu, ovšem byla založena v Lucembursku s ohledem na daňové optimalizace. Realitní organizace působí hlavně v zemí V4, konkrétně v Praze, ve Varšavě, v Budapešti a rovněž na Slovensku a v Chorvatsku. Postupem času se firma stala jednou z největších realitních a developerských společností.

Developerská společnost Orco je v v New Yorku centru žaloby ohledně jejího vytunelování.

Společnost v roce 2014 začala stahovat své akcie z pražské burzy cenných papírů [2], protože o akcie nebyl příliš velký zájem a od roku 2005, kdy byly akcie uvedeny na Pražskou burzu, nedošlo k naplnění očekávání přílivu financí z veřejného obchodování akcií. Místo toho však do firmy přišly investice z hedgeových fondů z USA, a to konkrétně od Kingstown Capital Management L.P.  z New Yorku. To je židovský investiční fond [3], který ovládají a kontrolují dvě osoby, Michael Aaron Blitzer [4] a Guy Scott Shanon [5]. A právě tento fond podle Bloombergu právě podal na Rothschildovu banku žalobu za pomoc s vytunelováním majetku z Orco Property Group v mamutí výši 1 miliardy amerických dolarů.

Rothschildova banka čelí žalobě, že se podílela na vytunelování jedné z největších developerských společností ve Střední Evropě

Žaloba byla podána u soudu v New Yorku a obvinění se odkazuje na informace a nálezy lucemburského regulátora pro cenné papíry, který získal písemné důkazy a komunikaci, kde figurují Radovan Vítek, Jean-François Ott jako CEO, majitelé a zástupci Rothschild & Co. a další osoby a zástupci třetích stran, kde se měli domlouvat na nepřátelském převzetí Orco Propety Group, vytěsnění ostatních akcionářů a na následném vyvedení veškerého cenného majetku z takto ovládnuté společnosti do nastrčených schránkových firem s bílými koňmi, které ovšem má podle žaloby ovládat právě Radovan Vítek.

Jean-François Ott, výkonný ředitel Orco Property Group.

Radovan Vítek navíc v dubnu tohoto roku přejmenoval Orco Property Group na CPI FIM [6]. Další Vítkova společnost nazvaná CPI Property Group SA je prý rovněž v žalobě jmenována. Vytěsňování zahraničních investorů je tradiční, avšak špinavá praktika z 90. let z dob tzv. divoké transformace. Modus operandi takové akce spočívá v tom, že do průměrně fungující firmy je přiveden velký zahraniční kapitál, za jehož peníze firma zvýší svůj obrat, získá nemovitosti, zesílí a stane se velmi silnou.

V tom okamžiku však přichází násilné převzetí neznámou třetí stranou, která uplatní vůči firmě neexistující pohledávku v mamutí výši, kterou vedení firmy nelogicky uzná a nabídne fingovanému věřiteli postoupení kontrolního podílu. Věřitel souhlasí, převezme kontrolu a vzápětí začne za směšně podhodnocené ceny rozprodávat majetek dopředu založeným firmám s bílými koňmi, kteří figurují v pozici kupujících. Za nimi však ve skutečnosti stojí jednatelé a manažeři ovládnuté společnosti, kteří tak majetek firmy vyvádějí sami sobě.

Kingstown Capital Management se ocitl v podobné situaci jako CME Ronalda Laudera v ČR koncem 90. let

Zahraniční investor se o tom obvykle dozví až velmi pozdě, kdy je všechno hotovo. Peníze, které nainvestoval do firmy, jsou pryč a majetek z firmy je také pryč. Zůstává jen prázdná schránka. Aby tento proces proběhl a byl legální, obvykle se do takové operace přizve banka, která hraje roli věřitele. Zpochybnit nárok banky jako falešný nebo fiktivní si nikdo nedovolí, takže si dovedu představit, že něco podobného mohlo proběhnout i v této zmíněné kauze. Rothschildova banka se stala prostředníkem, který garantoval uplatnění pohledávky a následné vyvedení majetku z Orco Propety Group nastrčeným a ovládaným firmám s bílými koňmi.

Radovan Vítek, 4. nejbohatší Čech, který ovládá celou developerskou společnost.

Okradení investoři z Kingstown Capital Management L.P. tak teď budou stát proti Rothschildově bance a budou ji žalovat, že kryla podvod a krádež, znehodnocení investic a vyvedení majetku z firmy. Banka navíc čelí obvinění ze spiknutí, protože podvod měl probíhat ve více lidech a pomocí více nastrčených firem. Pokud jsou však papíry mezi Orco a Rothschildovou bankou dobře sepsány, potom se klidně může stát, že soud neshledá nic nelegálního na této operaci. Toto není poprvé, kdy zahraniční investor byl okraden českými podnikateli. Všichni si pamatujeme na kauzu TV Nova a žaloby americké CME na CET21, která se nakonec změnila na žalobu proti českému státu za zmaření investic a český daňový poplatník odklonění TV Nova z rukou amerických investorů nakonec zacvakal.

Pro vyvedení majetku zdravé firmy je potřeba partner, nejlépe banka, která naoko poskytne úvěr, který následně firma úmyslně nesplatí

Tyto divoké procesy však probíhají mezi židy a Židy. Rothschildové zastupují sionisty, zatímco investoři z židovského fondu v New Yorku jsou Židé. V tomto případě to tudíž vypadá, že židé okradli Židy a hraje se o částku 1 miliardy dolarů. To není zanedbatelná suma. Účetní snížení hodnoty firmy vytvořením fiktivního zadlužení s domluveným věřitelem, který pomůže ve své roli sehrát inscenaci a vyvést majetek z jinak úplně zdravé firmy, je praktika z počátku 90. let z dob divoké transformace.

Giovanni Salvetti, šéf ruské pobočky Rothschildovy banky.

A jak je vidět, američtí Židé s těmito praktikami zjevně stále nemají zkušenosti, zato Rothschildova banka se podle všeho na podobných operacích a transakcích ráda podílí. Každopádně celá věc je nebezpečná v tom, že americký soud může začít označovat země v EU, které Kingstown Capital Management L.P. neochránily investice a na konci to může skončit tak, že soud v New Yorku nařídí vládám jednotlivých zemí vyplatit poškozenému židovskému fondu odškodnění.

Talmudické stanovisko o tom, kdo nahradí škodu, když se židé okradou mezi sebou, najednou nabízí děsivé souvislosti a konotace s ohledem na arbitráže v ČR

Vyvedený majetek, který je předmětem žaloby, jsou budovy, paláce, nákupní střediska,  stavební parcely, nezkolaudované stavby, stavby těsně před a po dokončení v několika zemích EU atd. Soud může vyjmenovat konkrétní země, ve kterých se majetek nachází a nařídit místním vládám jeho zabavení. Pokud na to vlády nepřistoupí, skončí celá věc u mezinárodní arbitráže a dopadne to tak, jak stojí v Talmudu: “Když žid okrade žida, je gój povinen odškodnit obě strany!”

Ronald Lauder, šéf Světového židovského kongresu (vpravo) s Viktorem Orbánem v Budapešti.

A když si vzpomenete na kauzu TV Nova a plán Vladimíra Železného na vystrnadění šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera a jeho CME z projektu, tak to nakonec CME a Lauderovi zaplatil v arbitráži český daňový poplatník, tedy gój a Vladimír Železný, který se narodil v Samaře v Sovětském svazu v židovské rodině, tak za odklonění TV Nova Ronaldu Lauderovi nikdy nezaplatil ani cent, to musel zaplatit český gójský daňový poplatník. Vladimír Železný v roce 2015 uspořádal výstavu fotografií z návštěvy Jeruzaléma, v článku na DigiNeff se přiznává [7], že i když je Žid, tak se nepovažuje za ortodoxního.

Za vytunelování Lauderových investic do TV Nova nikdy nepadlo v ČR žádné obvinění, sekyra za 10 a půl miliardy byla nakonec zatáhnuta z kapes gójů

Tím došlo k naplnění písma Talmudu o tom, co se má stát, když žid okrade jiného žida. Okradený Žid Ronald Lauder ze CME, kterého okradl jiný Žid, Vladimír Železný, nakonec dostal odškodnění od českého státu z kapes gójů, tedy daňových poplatníků. Okradený Žid došel narovnání toho, o co byl okraden, ale nevyrovnal to zloděj, nýbrž gój. Sionské protokoly i Talmud tak mluví pravdu a tento případ to dokazuje. A pokud máte krátkou paměť, tak jen připomenu, že ta krádež TV Nova a následné vyrovnání mezi dvěma Židy vyšlo daňové poplatníky na 10,5 miliardy korun [8]. Vladimír Železný nikdy nebyl obviněn, natož odsouzen, aby škodu českým daňovým poplatníkům nahradil.

Pořad “Volejte řediteli” a celá TV Nova vyšla nakonec daňové poplatníky na 10,5 miliardy korun.

Nepadlo ani obvinění, všechno bylo zameteno pod koberec, ticho po pěšině. A potom se někdo směje a tvrdí, že Talmud je prý lživý, Sionské protokoly jsou prý lživé a plné nesmyslů. Proboha, taková naivita. Fakta mluví jasně. V Izraeli uznávaní rabínové veřejně a bez utajování prohlašují, že gójové se rodí kvůli tomu, aby otročili a sloužili židovským pánům [9], ale poslanci v českém parlamentu schvalují usnesení na ochranu Izraele [10]. Proto dopředu varuji, že kauza Orco má našlápnuto k další obrovské arbitráži, protože jsme tu znovu u stejné situace, kdy židé se okradli mezi sebou. Teď je otázkou, kdo z gójů to zaplatí.

S námi čtete, s námi objevujete… i ke konci roku.

Vážení čtenáři Aeronetu, blíží se konec měsíce listopadu a potřebujeme Vaši pomoc a podporu, abychom mohli mluvit a psát svobodně a bez cenzury i nadále. Do konce tohoto měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen 48% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Blíží se Vánoce a chápeme, že toho máte moc na starosti, ale… pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás po celý rok děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Schwarzenberg o Izraeli: “Dnešní vláda ve skutečnosti pracuje na tom, aby vytvořila velký Izrael zahrnující i okolní palestinská území.”

Proč jste hlasoval jinak než kolegové?

“Mám poněkud odlišný názor. Jsem sice přítel Izraele a opravdu poctivý a velký od roku 1964, kdy jsem tam poprvé byl. Od té to tam miluju. To je jedna věc. Na druhé straně považuji dnešní politiku izraelské vlády za poněkud nešťastnou.”

“Můžu kritizovat politiku Izraele – a já jejich politiku nyní považuji za nešťastnou. Ale můžu ji kritizovat, aniž bych byl protižidovský. Ztotožňovat tyto dvě věci je izraelská propaganda.”

https://www.respekt.cz/politika/schwarzenberg-kritika-izraele-a-antisemitismus-neni-totez

Krkowitz
Návštěvník
Krkowitz

Jestli věříte TRATUMERGOvi nebo ŠŤĚTINÁČovi či KRADOUS(E)Kovi jen jediné TOP slovo tak vám neni pomoci

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Eretz Israell má být od Nílu po Eufrat!

Plkal
Návštěvník
Plkal

Oni ti naši úspěšní miliardáři jsou většinou jen rothschildovské bílé koně, v lepším případě manažeři firem vlastněnými rothschildovskými fondy.

malek
Návštěvník
malek

Konkrétně Vítek, pokud si prostudujete jeho “historii”, vše se tváří jakože bez nich, ale někde uprostřed svého výzkumu najednou najdete, že se rozešel se svými dvěma izraelskými partnery – o kterých ovšem předtím nikde v jeho začátcích ani slovo!!

malek
Návštěvník
malek

Pokud budete zkoumat Vítka, také narazíte na “izraelské partnery”, se kterými se po letech rozešel. Avšak na tuto informaci narazíte až najednou někde uprostřed jeho “historie”. V začátcích ovšem info o nich úplně chybí. Takže ano, máte pravdu!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Rothschildova banka by měla čelit žalovám po celém světě a ti židovští darebáci dávno sedět za svinstva
která financují a páchají po celém světě, za poškozování národních bank po celém světě a financování těch
nejhorších lumpáren proti suverením státům.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jaryn
Ja jsem pro odstrel. Tyhle kreatury nadelaly po svete tolik zla, ze bych nevynechala jedineho rothchildovskeho potomka. A ze tech parazitu je!

.B.
Návštěvník
Barel
Návštěvník
Barel

nutno ale Zemanovi přiznat, že k tomuto tématu má dlouhodobě kozistentní názor
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-chce-v-moskve-uctit-take-pamatku-vlasovcu-295601

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zeman to vyjadril zusobem, ze kdyz clovek dela cely zivot spatne veci a nakonec se prikloni k dobru, tak je to pry vporadku, Bylo by, to vporadku, jenze Vlasovci se pridali na stranu osvoboditelu, ze zistnych duvodu a navic par dni pred koncem valky, Sledovali tim vlastni zachranu pred zajetim Rusy. Byli to obycejni zradci.
Zeman se opet znemoznil. Za pomnik Koneva se nepostavil ale s pomnikem Vlasovcum nema problem. No neni divu, Zeman ma kolem sebe same gaunery a kmotry, ktere dosazuje kde muze.
Podle meho nazoru je nejhorsi a nejneschopnejsi prezident, jakeho kdy CR mela.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

https://israelpalestinenews.org/world-jewish-congress-billionaires-oligarchs-global-influencers-for-israel/

Zde zvidavy gojim muze videt soucasnou sestavu Satanovy synagogy, jejichz predky (at fyzicti, ci jen dusevni, jestli “Z” ci “z” – co na tom zalezi) napadal Kristus:
Matous 21
Doupě lupičů
12Ježíš pak vešel do chrámu a vyhnal všechny, kdo tam prodávali a nakupovali. Zpřevracel stoly směnárníků i sedačky prodavačů holubic 13se slovy: „Je psáno: ‚Můj dům bude nazýván domem modlitby,‘ ale vy jste z něj udělali ‚doupě lupičů‘!“

Josef 151
Návštěvník
Josef 151

Zdravím. Velice rád čtu články a komentáře ale nikdy v nich není napsaná ta pravda, kterou by jsme se měli především řídit. Pamatujte si, že jim nejvíce vyhovuje právě ta negativní energie, kterou oni vysílají směrem k nám. Zkuste všechny tyto články číst pouze informetivně a nenechat se vytočit, či nijak negativně ovlivnit! Věřte, že to jim nejvíce vyhovuje. Pravda je ta, že kařdý z nás má na výběr a každý z nás je jedinečný a úžasný!! Není oni, ti nejlepší a nejbohatší a potom my jako odpad. Naopak, každý jsme jedinečný a každý utváříme náš časoprostor k obrazu svému díky našim myšlenkám a činům. Proto je fajn, když člověk nepodléhá negativním myšlenkám a i v této nejasné době se snaží žít pozitivně. Jinak nejsem nějaký černoprdelník, jen se snaím žít a pochopit.

Minoltista.ca
Návštěvník
Minoltista.ca

Chapete, ze ted mluvite presne jako papez? Oni totiz chteji, aby se clovek smiril s osudem, nad kterym pouze oni maji kontrolu! Jedni de smiri, druzi se naserou!

Josef 151
Návštěvník
Josef 151

Absolutně nevíte, co jsem měl na mysli. Papeže k mému já prosím nesrovnávejte. Položte dotaz a já ho zodpovím.

Minoltista.ca
Návštěvník
Minoltista.ca

Jsou dve moznosti. Bud nechapete o cem mluvite, nebo jste sem prisel agitovat ve jménu globalciku. At je to jak chce, kazda otazka je zbytecna.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Taková agitace je naprogramovaná a on ani netuší, komu slouží a ještě se cítí dotčen. Co teprve jehovisti, ti se vztekají, když jim říkám, že slouží židovi.

Josef 151
Návštěvník
Josef 151

Jaká agitace člověče? A komu si myslíte že sloužím? Kvůli tomu že se na svět dívám jinak než vy tak jim jako nevědomky sloužím? Jste se zbláznil, ne?

JvK
Návštěvník
JvK

Josef151: prosím nechtějte po diskutujících aby chápali vyšší principy. Já osobně si myslím že toho nejsou schopni, jelikož vlastně jen tlumočí a šíří to zlo ze shora, které je k nim posíláno, dál pěkně poslušně vysíl(r)ají mezi své spoluobčany jak je jim podprahově servírováno. Každý k poznání musí bohužel dospět sám, tím je ta cesta vlastně složitější než cesta ke zlu, tam není třeba žádného poznání.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Nepatříš ty k těm, co hlásají, že když budou lidé myslet pozitivně, tak bude na světě dobře? Hahaha. To nefunguje kamaráde, to je jenom manipulace. Mluvíš i o činech, ale nabádáš pouze k pozitivním myšlenkám. Prd kámo, je to proti přírodě. Jiní fanatici zase uctívají nastavování druhé tváře, a netuší kdo a proč to tomu Ježíšovi vložil do úst.

Jaris
Návštěvník
Jaris

To je blbost, Josefe. Ty zlodejny, krivdy, podvody, niceni skolstvi a kultury, nestydate lichvy zidaku nemohu brat s nadhledem. To se muzete divat na svet rovnou jako na Ladovy obrazky. Ja nejsem ovlivnena, jak rikate negativni energii, ale nehodlam se divat na gangstery ruzovymi brylemi. Budto jste s nimi a nevadi vam nebo jste proti nim a neco pro to delate. Tenhle zidacky system padne. Otazka je kdy a jak. Osobne si myslim, ze brzy.

ESP151
Návštěvník
ESP151

Zdravím, nejsem s nimi, upřímně jsem tyto vaše reakce čekal. Nejsem v žádné církvi ani v ničem podobném, jen se na svět koukám odlišně než vy a i informace si třídím očividně jinak. To ale neznamená že mě to nezajímá. Naopak s Vámi velmi často souhlasím. Jen jsem prostě nadhodil i jiný úhel pohledu.

Kdo jí tvaroh vidí
Návštěvník
Kdo jí tvaroh vidí

Připravují se další koncepty vedoucí k SUPERKRIZI:
„Vrcholní představitelé Evropské unie v posledních dnech a týdnech neustále přicházejí s prohlášeními, jak je potřeba udělat z Evropy první uhlíkově neutrální kontinent na světě. To s sebou ponese obrovské náklady, které samozřejmě musí někdo zaplatit. Politici si už teď dávají velmi pozor, aby to neuvrhli na lidi. Protože, když jako jeden z prvních chtěl uhlíkovou daň zavést Emmanuel Macron, tak to skončilo Žlutými vestami. Proto se hledá velmi sofistikovaný způsob, jak to skrýt před zraky lidí. Ten se jmenuje zelené finance. Velmi málo se o nich mluví, téměř se o nich nepíše, přestože se už začínají projednávat v Evropském parlamentu. Velmi jednoduše to znamená to, že banky budou novou regulací nucené, aby na tyto projekty půjčovaly. Celý průmysl, služby a další odvětví ekonomiky se rozdělí na čisté a špinavé, to budou direktivně rozdělovat politici a podle toho budou přirážky. A banky se budou rozhodovat na základě ekologických a společensky odpovědných kritérií, komu půjčit a komu ne. Toto je absolutní precedent v historii finančnictví. Existuje jeden trochu menší, méně rozměrný příklad, to byly sociálně diktované hypotéky, které skončily tou velkou krizí 2008. Tyto hypotéky pocházely z USA, kde měly napomoci méně movitým Američanům nabýt vlastního bydlení. Následně však byly „špatné“ hypotéky zabaleny do finančních derivátů a dále prodávány. Tohle je téma, kterému by se měla věnovat čím dál větší pozornost, ale věnuje se mu čím dál menší.“

Krkowitz
Návštěvník
Krkowitz

Nechci vás opravovat ale krize 2008 byla kromě normni inflace v ceně bydlení hlavně vyvolána tlaky lichvařú a BANKsteru půjčovat a nejlépe proti už dávno
zaplaceným nemovitostem které podle temnějších překroucených zakonú jim propadá
a nesou tak další bezpracný zisk

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zidacka modlitba

Mamone, jenz jsi okolo nas, posvet se jmeno tve, prijd v ruce me, bud mnozstvi tve co nejvetsi. I zlata mnoho dej nam dnes a neohroz nas prostym lidem, tak jako my ohrozujeme prosty lid. A neuved nas do chudoby, ale zbav nas vsech odpornych odpurcu.
Ve jmenu dluhu, zisku i uroku svateho, amen.

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

No kdo to asi zaplatí? Přece když někdo okrade žida, zaplatíme to my z našich daní. Jak prosté 🙂 Si nepamatujete Laudera z “kauzy” NOVA? 10 miliard jen to fiklo.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

V hejvlující kotlině se zřejmě nachází ti největší anální alpinisti z celého vesmíru ,za komára byli bolševičtější než ten největší bolšáň v Moskvě a nyní jsou sionbangsterstější rotschildovější než sám rotschild s celou tou satanovou synagogou s London city a Washingtonem dohromady, kde se tady ta bakal-vítkovská, hadí a zaproradná proradná svloč vzala? Kujwa!!!

vok
Návštěvník
vok

Já bych si ještě dovolil dodat, že komunisti dobře věděli o jaká lidi jde a dokázali velkou část udržet v kriminálech a kotelnách.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Ta svoloč se tu vzala právě od Rotschildů. Jsou to jejich koně. Spravují jim majetky jako všude jinde ve světě. ČR není žádnou výjimkou. Ti “miliardáři” se takto vyrojí po každém převratu, scénář je stejný a krycí legendy rovněž.