Romské “elpíčko” v Kadani, oloupená žena trpící epilepsií skončila v nemocnici, česká...

Romské “elpíčko” v Kadani, oloupená žena trpící epilepsií skončila v nemocnici, česká mainstreamová média vydala na kauzu generální informační zákaz, my ji přinášíme i se seznamem romských parazitických neziskovek, které dojí státní rozpočet o více jak půl druhé miliardy korun ročně! Ordo Pragensis v čele SPD? Můžeme čekat reformu neziskového sektoru od kandidátky SPD, která Romům děkuje v romštině za fotku s nimi v Kauflandu v oddělení masa?

Romské “elpíčko” v Kadani, oloupená žena trpící epilepsií skončila v nemocnici, česká mainstreamová média vydala na kauzu generální informační zákaz, my ji přinášíme i se seznamem romských parazitických neziskovek, které dojí státní rozpočet o více jak půl druhé miliardy korun ročně! Ordo Pragensis v čele SPD? Můžeme čekat reformu neziskového sektoru od kandidátky SPD, která Romům děkuje v romštině za fotku s nimi v Kauflandu v oddělení masa?

Před dvěma týdny a také minulý pátek na Svobodném vysílači jsem hovořil o tom, že alternativa, nejen mediální, ale i politická, musí být transparentní a důvěryhodná ve svých postojích a pozicích a musí si dávat pozor na lidi, kteří se do ní chtějí infiltrovat. Dnešní článek, zejména jeho první část, se mi nepíše lehce, ale tyto signály už nelze přecházet mlčením, protože dostáváme do redakce už tolik emailů od voličů SPD, že už to nelze přehlížet.

Signály, které jsou vysílány k voličům SPD dosazením bývalého Velmistra pražské židozednářské lóže Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro podzimní komunální volby [1], jsou pro mne naprosto otřesné (signál v barvě purpuru, melach adrach) a nepřijatelné i pro mnoho voličů SPD. Židozednářská lóže Ordo Pragensis je přímo podřízena londýnské lóži s přímým dohledem vyšších procesů řízení progos, jejíž součástí je dům Rothschild. Pan Hynek Beran sice z lóže odešel, ale ze zednářského hašelu se nelze vyvázat. Je sice pravda, že v Praze v 90. letech bylo do lóže přijato mnoho lidí bez řádného rituálu, ale tohle není omluva, ani to nehraje roli. Jednou zednář, navždy zednář.

Hynek Beran během židozednářského rituálu přijímání stavu Velmistra (Henet Amrach).

Naše redakce neumí na tyto podivné purpurové procesy uvnitř SPD odpovědět a nemůžeme našim čtenářům a voličům SPD odpovědět, proč vedení SPD dosazuje na kandidátky osoby z židozednářských lóží, které spadají pod londýnský etalon Nejvyšší lóže Ordo Londonicum. Tyto dotazy musíte směrovat na SPD. Já chápu, že je to těžké. Mnozí píšete, že dotazy vám mizí z Facebooku SPD, takže nevíte, koho se máte zeptat v SPD. Obraťte se přímo na Tomia Okamuru, věřím mu, že vám odpoví, nic jiného vám poradit nemohu. I pro mně je nepředstavitelné, že některé procesy ohledně kandidátek v SPD připomínají situaci tady v německé AfD, kde se v posledních měsících začaly do strany infiltrovat osoby z frankfurtské velkozednářské lóže Ordo Germanicum, která mimochodem také spadá pod londýnský etalon.

Ordo Pragensis a Ordo Germanicum jsou napojeny na londýnský fialový stolec židozednářské “svatavy” Domu Rothschild. SPD zešílela, nebo neví, co dělá?

Frankfurtská lóže má napojení na zdejší Frankfurtskou univerzitu, tzv. Frankfurtskou školu globalizace, viz. můj článek o fabianismu [2]. Cílem Frankfurtské školy je naplnění Kalergiho vize zdegenerované bílé rasy, která splyne s rasami “duhy”. Tím je v Kalergiho textu myšlena černá pleť, hnědá pleť a žlutá pleť. Neznám důvody, proč SPD provokuje vlastní voliče tím, že v Praze do čela své kandidátky dosadí židozednáře z velkolóže Ordo Pragensis. Na to musí zodpovědět jenom Tomio Okamura, já na to odpověď raději neznám.

Hynek Beran s mečem a palicí.

Jenže nejde jenom o pana Hynka Berana z Ordo Pragensis. V Náchodě působí jistá Olivie Žižková, členka SPD, která nazpívala v roce 2017 píseň “Já volím SPD”. Nadšení pro stranickou práci se meze nekladou a nelze na tom nic kritizovat. Jenže ve chvíli, kdy se Hnutí SPD dostalo do parlamentu ČR, tak má také jistou zodpovědnost, a to především ke svým voličům. Tou hlavní věcí, kterou musí SPD chránit, je vlastní důvěryhodnost. Žádná strana nesmí vysílat sama o sobě rozporuplné signály ve vztahu ke svým vlastním voličům, a pokud se tak děje, straně to škodí. A to se týká nejen Hynka Berana, ale i Olivie Žižkové, která před několika dny šokovala několik spolustraníků v Náchodě uvnitř SPD svojí fotografií na svém Facebooku. Na ní je vyfocená se skupinkou Romů v oddělení masa a uzenin v blíže neurčeném nákupním centru v Náchodě, podle všeho by mohlo jít o Kaufland, ale to teď vůbec není podstatné.

Já volím SPD a fotím se v nákupáku s Romy, kterým děkuji v romštině za selfíčko s nimi?

Podstatné je to, co Olivie Žižková na FB profilu píše. Žižková minulý rok nazpívala vlastenecký klip pro SPD a dnes se najednou fotí s Romy a na svůj Facebook napíše v romštině “Děkuji, kámo!” (Palikerav more) s tím, že v nákupním centru se k ní hlásili jako její “přátelé”. Podle posledních informací paní Žižková kandiduje do podzimních voleb za SPD. Nám je úplně jedno, jaké přátele má paní Žižková, to je čistě její věc, ale vzhledem k tomu, co romské etnikum páchá na bílých občanech České republiky, potom působí její vlastenectví a písnička pro SPD hodně neupřímně, dokonce bych řekl pokrytecky.

SPD byla zvolena lidmi z alternativy, aby strana přinesla změnu, mj. i tvrdou reformu neziskového sektoru. Jenže po krachu vyjednávání o vládě s Andrejem Babišem se začínají objevovat nepochopitelné kroky z SPD, které doslova děsí některé voliče. Velkozednář v čele pražské kandidátky, zpěvačka s volební písní SPD se fotí s Romy v Kauflandu a označuje je za své přátele. Sluníčková idylka, multikulti hadr? Jak potom můžu já věřit SPD, že to s reformou neziskového sektoru a s odřezáním parazitických neziskovek (hlavně romských) myslí opravdu vážně, když jedna z kandidátek SPD se s Romy kamarádí a nazývá je svými přáteli?

Profil Olivie Žižkové z Facebooku.

Nechci tím házet do jednoho pytle všechny Romy, ale signály a éthos jaký takové fotky vysílají směrem k voličům SPD, je naprosto otřesný. Je to proces, který povede ke ztrátě důvěryhodnosti SPD u mnoha voličů. Dovedete si představit, kdyby nějaká redakce alternativního zpravodajského portálu do čela své redakce dosadila bývalého šéfa nějakého Bakalova nebo Babišova mainstreamového plátku? A on by tvrdil, že už od nich odešel, že s nimi nemá nic společného a teď jde dělat s námi alternativu? Chápete, pane Okamuro, jak se budou dívat voliči SPD na Velkozednáře Hynka Berana ze židozednářské lóže Ordo Pragensis? On také říká, že už od nich odešel, že už s nimi nemá nic společného a teď jde dělat politickou alternativu za SPD? To jako fakt?

Začarovaný kruh téměř 140 romských neziskovek v ČR, které dojí stát o 1.5 miliardy korun ročně. Udělá s tím SPD něco, nebo se bude teď nově s Romy dokonce kamarádit a selfíčkovat?

Nemažte prosím svým voličům SPD dotazy na pana Berana na sociálních profilech, které provozuje SPD, protože lidé potom píší pro změnu do naší redakce a my chceme na podzim podpořit SPD, Národní demokracii a další strany, protože na komunálu půjde o rozhodující boj na 2. kruhu řízení. Jenže některé věci si musíte s voliči odkomunikovat otevřeně a na rovinu a musíte pochopit, že lidé z alternativy nebudou nikdy tleskat tomu, když na čelo kandidátky v Praze místo obyčejného českého člověka, pracanta, posadíte Velkomože z lóže Ordo Pragensis, kterou ovládají přímo lidé z Rothschildovy rodiny a jejich Ordo Londonicum.

Věci SPD nepomůže ani to, když na kandidátkách figurují různí exekutoři, lichváři, nebo zpěvačky, které děkují v romštině za to, že se mohli vyfotit s partou urostlých romských mužů, což je Kalergiho signál jako vyšitý. V Česku je přes 100 romských neziskovek, které dojí český stát každý rok v úhrnu o více jak 1.5 miliardy korun. Všechny níže uvedené neziskovky se zabývají vyváděním peněz ze státního rozpočtu na tzv. integrační programy pro Romy, které nemají žádný výsledek. A paní Žižková se jako pěst na oko s nimi fotí?

 1. Rada vlády pro záležitosti romské menšiny
 2. Oddělení kanceláře Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny
 3. Sekretariát Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny
 4. Výbor pro spolupráci se samosprávami a koncepci romské integrace
 5. Výbor pro Evropskou Platformu a Dekádu romské inkluze
 6. Monitorovací výbor pro činnost Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách
 7. Komise pro vybudování Památníku romského holocaustu
 8. Platforma pro začleňování Romů
 9. EU Roma Network
 10. Výbor expertů pro romské záležitosti při Radě Evropy
 11. Národní demokratický institut pro vedoucí národních romských agentur
 12. Evropské centrum pro prevenci a kontrolu přenosných nemocí mezi Romy
 13. Koncepce romské integrace na období 2010-2013
 14. Koncepce romské integrace na období 2014-2017
 15. Zpráva o stavu romské menšiny v ČR
 16. Materiální a sociální revitalizace sociálně vyloučených lokalit
 17. Monitoring situace romských komunit v ČR
 18. Podpora terénní práce
 19. Podpora romských poradců pro obce s rozšířenou působností
 20. Podpora koordinátorů pro romské záležitosti
 21. Strategie podpory sociálně vyloučených romských komunit při sčítání lidu, domů a bytů v roce 2011
 22. Ethnic Friendly zaměstnavatel
 23. Akční plán pro Romy a Sinty
 24. Deklarace o narůstajícím anticiganismu a rasistických útocích proti Romům v Evropě
 25. Evropský školící program pro romské mediátory
 26. Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce
 27. Dekáda romské inkluze 2005-2015
 28. Akční plán Dekády romské inkluze 2005-2015
 29. Středoevropská romská strategie v rámci Visegrádské čtyřky
 30. Podpora koordinátorů romských poradců
 31. MARE ČHAVE – ASOCIACE ROMSKÝCH OBČANSKÝCH INICIATIV
 32. Cikne Čhave
 33. Čačipen
 34. Český západ
 35. Čhave Jilestar
 36. Čhavorikano lima – Kroužek her a nápadů o.s.
 37. Demokratická aliance Romů ČR
 38. Demokratický svaz Romů
 39. Dětský hudební a taneční soubor CIKNE ČHAVE
 40. Dětský klub 10
 41. DROM – romské středisko
 42. Dům romské kultury o. p. s.
 43. Etnická asociace ETNICA
 44. Hnutí občanské solidarity a tolerance
 45. IQ Roma servis
 46. Kale jakha – Rožnovský svaz Romů
 47. Khetane-Spolu
 48. Klub pomoci Romům
 49. KoCeRo – komunitní centrum Romů, o.p.s.
 50. Komunitní centrum Chánov
 51. Kotec o.s.
 52. KULTURNÍ A ZÁJMOVÉ SDRUŽENÍ ROMŮ
 53. Kulturní svaz občanů romské národnosti
 54. Lačhe Čhave
 55. Liberecké romské sdružení
 56. Muzeum romské kultury Brno
 57. Muzeum romské kultury, o.p.s.
 58. Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
 59. Nadace Open Society Fund Praha
 60. Nadace R-MOSTY
 61. Nadace rozvoje občanské společnosti
 62. Nevo dživipen (Občanské sdružení Nový život)
 63. Nevodrom – Sdružení moravských Romů ČR
 64. Nová škola, o.p.s.
 65. o.s. Pardubických Romů
 66. O.S. Romů Integrace NOVUM Chomutov
 67. Občanské sdružení “Sdružení Romů sev. Moravy”
 68. Občanské sdružení Amare Krupka
 69. Občanské sdružení DŽIVAS
 70. Občanské sdružení ESTER
 71. Občanské sdružení Olašských Romů
 72. Občanské sdružení pro romský národnostní tisk ČR
 73. Občanské sdružení přátel města Milovic
 74. Občanské sdružení ROMANE ČHAVE
 75. Občanské sdružení Romodrom
 76. Občanské sdružení Romů – NEVO DROM
 77. Občanské sdružení Romů – základní organizace Třebíč
 78. Občanské sdružení Romů ADAM
 79. Občanské sdružení Romů Rakovník
 80. Občanské sdružení Spektrum
 81. Občanské sdružení ŠES-T škola etnicky smíšená – “Tolerance”
 82. Občanské sdružení za lidská práva rómských občanů
 83. OPIM – organizace na podporu integrace menšin
 84. OS Galerie Romale
 85. OS Orlických Romů
 86. OS Romů rychnovského regionu
 87. Pomozme olašským Romům
 88. Rada Romů města Chomutova
 89. Ratolest Brno, o.s.
 90. Regionální sdružení DŽENO Ostrava
 91. Regionální sdružení olašských dětí a mládeže “FEDER ROMA”
 92. Romane Čhave
 93. Romane čháve-romští chlapci
 94. Romea
 95. Romská občanská iniciativa ČR
 96. Romská SŠ sociální s.r.o.
 97. RÓMSKÁ UNIE
 98. Romské křesťansko-vzdělávací sdružení Matice romská
 99. RÓMSKÉ OBČANSKÉ SDRUŽENÍ – STŘEDISKO PRO LIDSKÁ PRÁVA
 100. Romské občanské sdružení Karlovy Vary
 101. Rómské občanské sdružení mládeže OV Louny
 102. Romské sdružení občanského porozumění
 103. Romské sdružení Savore
 104. Romské sdružení Šluknov
 105. Romské studentské informační centrum Athinganoi
 106. Rozvojové občanské sdružení Tolerance Šumava 2000, o.s.
 107. Sdružení broumovských Romů
 108. Sdružení dětí a mládeže Romů ČR
 109. Sdružení DŽENO
 110. Sdružení Chrastavských Romů
 111. Sdružení kolínských Romů
 112. SDRUŽENÍ PŘÁTEL ROMSKÉ KULTURY
 113. Sdružení přátel romské Střední školy sociální
 114. Sdružení Romano jasnic
 115. Sdružení romských žen Berouna “BEROMA”
 116. Sdružení Romů a národnostních menšin Plzeňského kraje
 117. Sdružení Rómů a národnostních menšin v České republice
 118. Sdružení Romů a národnostních menšin v ČR o.s.
 119. Sdružení Romů a národnostních menšin v Hodoníně
 120. Sdružení Romů České republiky
 121. Sdružení Romů ČR
 122. SDRUŽENÍ RÓMŮ ČR LOVOSICE
 123. Sdružení Romů Kopidlnska
 124. SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA LITVÍNOVA
 125. Sdružení Romů města Mostu
 126. SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA MOSTU
 127. Sdružení Romů v Náchodě
 128. Sdružení Romů v Žádovicích
 129. SDRUŽENÍ SLOVÁCKÝCH ROMŮ
 130. Slovo 21
 131. Sociální sdružení Romů-základní organizace Hodonín
 132. Společenství Romů na Moravě (Romano jekhetaniben andro Morava)
 133. Společnost přátel časopisu Romano Džaniben
 134. Sportovní Federace Romů ČR
 135. Svaz Romů v Břeclavi
 136. Svaz sdružení Romů
 137. Tolerance a občanská společnost (OS Tolerance)
 138. Unie Olašských Romů
 139. Vize Romů Rokycany
V Kadani proběhlo loupežné přepadení bílé nemocné ženy třemi Romy, ale mainstreamová média mlčí jako zařezaná

Všichni sledují událost z Dubí, kde gang 7 Romů domlátil bílého muže Davida M. za to, že se postavil na obranu maminky, která chránila své dítě, které bylo málem utopeno cikánským dítětem. Jenže média v ČR úzkostlivě tají další kauzu, která je ještě výbušnější. V Kadani 9. srpna došlo k loupežnému přepadení (LP – elpíčko) ženy v místním Rooseveltově parku.

Žena trpící a diagnostikovaná s epilepsií byla v parku přepadena o oloupena o cennosti trojicí romských mužů, mladíků, kteří z místa útoku zmizeli. Žena byla převezena do nemocnice a kauzu řeší kriminálka jako loupežné přepadení. Česká média dostala od majitelů generální zákaz na informování o této kauze, Aeronet je jedním z mála serverů, který tuto informaci přináší a budeme ji monitorovat. Je to pouze ukázka toho, jak snadno může SPD ztratit důvěru, pokud bude vysílat signály, vzkazy a symboly takového charakteru, jako vysílají kandidatury pana Berana, zpěvačky s romskými přáteli, lichvářů a exekutorů s historicky katastrofální pověstí v místech svého působení.

Video pořízené v listopadu 2017 jen 12 dní po volbách. Toto už se nesmí nikdy opakovat, co tehdy zaznělo od zástupce SPD ve studiu ohledně referenda a postoje k NATO!

SPD je jediná alternativa v poslanecké sněmovně a musí dělat politiku, která nevyděsí alternativního voliče. Nesmí se opakovat excesy z konce voleb, kdy pan Radim Fiala na ČT ke zděšení voličů vypustil informaci o tom, že SPD nikdy nechtěla vystupovat z NATO, a pokud by došlo na referendum o NATO, voličům by strana nedoporučila hlasovat pro vystoupení. Viz. video výše. A podívejte se, co se stalo před pár dny: 3 mrtví čeští vojáci v Afghánistánu, kteří zemřeli jako fíkové listí americké okupační armády v misi NATO bez mandátu RB OSN.

Tomio Okamura věc později ihned uklidnil, že SPD bude podporovat i referendum o NATO, ale škoda již byla napáchána. Nyní vidíme další nemoudré kroky, židozednářského Velkomože v čele pražské kandidátky SPD a zpěvačku v SPD, která se kamarádí s Romy, zatímco jiní Romové rozsévají v Dubí strach mezi místními lidmi. Jaký signál to vyšle k voličům SPD? Získá vám to další hlasy nebo naopak odejme? Já odpověď znám a děsím se toho! Proboha, vzpamatujte se v SPD, dokud je čas!

Signál ode mne do SPD: Nekopírujte fauna Defoa, nekopírujte route Kalergi! Ordo Pragensis je purpurový fábor, Ordo Lumensis v Praze už není a nehledejte ho na stolci v jámě!

A vy, čtenáři Aeronetu, co si myslíte o nápadu SPD experimentovat s důvěrou voličů? Je pro vás účast židozednáře překážkou pro další podporu SPD? A co multikulti éthos paní Žižkové z Náchoda? Co byste napsali Tomiovi? Napište nám do komentářů. Na podzim půjde o hodně a na kandidátkách musí být český genom, ne chazariát. Proto ty moje obavy. Pokud totiž lidé ztratí naději na změnu na alternativě, ztratí všechno. SPD nesmí s důvěrou alternativních voličů takto experimentovat a zkoušet, co snesou a co už ne. Jenže Beran i Žižková mi právě připadají jako testovací pokusy, jestli Česko i na alternativě snese fšecko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlad
Návštěvník
Vlad

Vše uvedené není pro mne jako voliče akceptovatelné. Právu nerozumím, takže nevím, zda by to nebylo v rozporu s ústavou či nějakým zákonem. Není možné, aby si politická strana dala přímo do stanov, že členství je vyloučeno třeba pro zednáře, příslušníky různých sekt a spolků jednajících proti národním zájmům, muslimy, členy politických a ideologických ziskovek, sodomity, hnědočechy, soukromé exekutory a lichváře, krimigranty, osoby s cizím státním občanstvím (jako duhový exministr Jiří nebo Karl von Trautenberg) apod?

Razítko
Návštěvník
Razítko

Stáhněte si u nás již nedostupnou knihu od Thilo Sarrazina: Německo páchá sebevraždu (Jak dáváme svou zemi všanc). Vynikající kniha, v Německu pochopitelně napadaná.

https://uloz.to/!ciV5Y73aLE31/sarrazin-thilo-nemecko-pacha-sebevrazdu-pdf

Vlastimil Burian
Návštěvník
Vlastimil Burian
Neznama
Návštěvník
Neznama

KOHO VOLIT V PRAZE 4
Spisovatel Benjamin Kuras, který tvrdě kritizuje islám a teď kandiduje do Senátu na Praze 4 proti Jiřímu Drahošovi, se vyjádřil k trestu, jenž padl v souvislosti s kontroverzní hrou „Naše násilí a vaše násilí“. Nahlédněte. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Sprostodivadlo-v-Brne-Padla-pokuta-Hadejte-kdo-ji-dostal-547508

BAKALA, TOŠOVSKY – JP Morgan , BEFEROVKA a GE MONEY.
Skupina Zastavme zloděje se po zmapování celé chobotnice rozhodla uspořádat demonstraci v Praze před sídlem GE Money Bank. A to na Karlově náměstí ve čtvrtek 16. 8. od 16 hodin.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-skandal-kolem-Zdenka-Bakaly-jeste-horsi-nez-OKD-Zapojen-i-jiny-Havluv-oblibenec-547746
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zdenek-Bakala-pry-znovu-uraduje-Prinasime-vam-detaily-a-transakce-ze-kterych-mrazi-538322

Větvička na navsteve v Rusku : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ladislav-Vetvicka-Znam-vojaky-z-misi-Hrdinove-Pozor-na-to-slovo-Clanek-o-Afghanistanu-ktery-asi-neznate-Za-Hutku-se-stydi-i-odpurci-Zemana-Reknu-vam-co-vidim-v-dnesnim-Rusku-547645

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Ještě článek o ostravském obchodníkovi s chudobou Volným, lichváři Kohoutkovi a pár kandidátech ,,ala,, MUDr. Kufa z Lázní Darkov a začnu si k Vám pomalu obnovovat důvěru !

Neznama
Návštěvník
Neznama

Tak zalozte stranu vy ctenari s VK a Pozorovatelkou!
Uvazujte nad tim. Jine reseni nevidim kdyz uz nas zradili Okamurovci. Ve volbach do obci a kraje bych nektere chytre lidi volila. Ale dal uz asi ne kvuli zednarum. Jenze nejsou kvalitni kadry v kazdem meste. V nasem ani nevim zda nekdo je.
Proc tedy ty kadry nedoplnime my tady a nevytvorime stranu. Koller z ParlListu uz take sel do voleb. No nedostali se ale treba ted to vyjde.je vas plno co mate prehled a vedomosti tak byste je meli vyuzit.

Bubla
Návštěvník
Bubla

Tak za á, anonymové nemohou nic zakládat, a za bé, co by tim jako zvídrnili. Další strana s 0,5 promile 🙂
Babiš nás mohl mít všechny, podělal to. Zbyl jen Okamura

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já už jsem o něčem takovém uvažoval. Znám lidi, co to i zkusili. Jenže to není tak jednoduché.
Potřebujete na to čas, prostředky a hlavně lidi. Přičemž v okamžiku, kdy to přeroste rámec sdružení pár kamarádů a známých a začnete nabírat lidi z venku, tak vám tam vnitro už z principu nasadí pár lidí. A když začnete představovat riziko pro zvedený pořádek, tak vám to ti lidi rozbijí. Protože si na to celou dobu připravovali podmínky.
Proto mafie fungují na rodinném nebo klanovém principu. Aby bylo těžší nasadit tam informátora. Hitler se taky do Německé dělnické strany dostal jako informátor.

Kdysi jsem četl příspěvek člověka, který obeslal předsedy všech půlprocentních stran s rozumným programem, aby se spojili do jedné strany. Vesměs nechtěli, každý si chtěl hrát na svém písečku.
Jedna věc je mudrovat, druhá začít něco dělat a třetí dotáhnout to k nějakým hmatatelným, nebo alespoň viditelným výsledkům.

eye221
Návštěvník
eye221

Bohuzel, vidim v p. Okamurovy, ze jeho zajem je jenom sam sebe zviditelnovat a bohuzel k tomu si nasel cestu vlastenectvi, kde ho lide vnimaji jako sveho spasitele. Clovek ktery vystupuje jako moralni hodnota naroda a na druhe strane si nedokaze udelat poradek ve vlastnich radach, tak takova osobnost je pro me absolutne neprijatelna a hlavne nevolitelna.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Realisté jsou zase strana na jedny volby na odebrání hlasů akčnější opozici.
Nic z toho nebrat. Na národní demokracii nemám názor…. presne. Zajimejte se kdo je financoval pri zalozeni. Tusim ze se psalo ze je to Křetinsky nebo jiny miliardar.
Do strany nepujdou, protoze by je BIS svlekla a zjistila jak se kradlo u privatizace. Proverku tajne a prisne tajne nemaji nadeji ziskat a proto postavili pred sebe Robejska ktereho budou vodit na provazku.

Lid
Návštěvník
Lid

Zajímavý článek, ve svém závěru trochu zavádějící, neúplný. Problém pravdy je v tom, že ji nikdo nevěří. Chcete vědět víc? Ne zde, ne dnes.

alena
Návštěvník
alena

volte stranu Svobodní Petra Macha

Aldo
Návštěvník
Aldo

Volte Hnuti Občanské Vlastenecké Národní Obrody ! !

Aldo
Návštěvník
Aldo

Ziram co je tu lidí bez špetku humoru. Vše berem smrtelně vážně. Humor je koření života !!

Route66
Návštěvník
Route66

Nebo neumí používat zkratky… 🙂 za mě +

Bubla
Návštěvník
Bubla