Poděkování – Rodina AE News v srpnu a její situační zpráva z...

Poděkování – Rodina AE News v srpnu a její situační zpráva z fronty

Poděkování

==========

Jménem redakce bych rád poděkoval všem čtenářům AE News za finanční podporu za měsíc srpen. Podařilo se nám vybrat cílovou sumu (a dokonce i něco málo navíc) a jsme moc rádi, že budoucnost našeho projektu je tak na další měsíc zabezpečena. Děkujeme za Vaší štědrost, finanční i morální podporu, která je pro nás závazkem k další společné práci a doufáme, že na nás nezapomente ani v září.

Děkujeme!

Za redakci AE News

-VK-

Šéfredaktor

==========

Rodina AE News v srpnu a její situační zpráva z fronty

Prázdniny se nám pomalu chýlí ke konci a máme před sebou posledních 10 dnů do začátku školního roku. Doufáme, že letošní prázdniny a dovolené byly pro vás všechny příjemné a bezproblémové, že jste v zahraničí nedošli žádných úrazů u moře, a že se vám povedlo alespoň na malou chvíli uniknout ze stresu všedních starostí. Server AE News vám i přes prázdniny přinášel nové a doufáme, že i zajímavé zprávy, analýzy, páteční pořady a titulkovaná videa. Velké poděkování za tuto mravenčí a usilovnou práci patří Pozorovatelce a našemu šéfredaktorovi VK,  kteří tvoří autorské jádro našeho serveru a bez nich by Aeronet nebyl tím, čím je. Poděkování patří i všem čtenářům, kteří ani o prázdninách nezahodili za hlavu zájem o alternativu a hojně navštěvovali AE News i během léta. V dnešní době elektronických médií se tak potvrzuje, že období okurkových sezón přes léto, kdy mainstreamová média obvykle nemají o čem psát, je vlastně omluvou velkých novin a periodik pro dovolené svých zaměstnanců. V dnešní Evropě se totiž zásadní události odehrávají i přes léto a je potřeba o nich průběžně informovat, protože mainstream tuto práci za nás neudělá.

Náš server nefunguje z koncesionářských poplatků, ani nezpoplatňujeme přístup k článkům a k archivu, jako to dělají některé menší mainstreamové servery. Cílem Aeronetu je šířit informace do českých rodin, napříč všemi věkovými skupinami a podpora ideologického odboje proti plánům globalizačního NWO. A že děláme svoji práci opravdu dobře, o tom svědčí množství verbálních a mediálních útoků proti našemu portálu, zdaleka už nejenom ze strany mainstreamu, bohužel. Důvodem tohoto stavu je, že AE News není konformní server tzv. fiat alternativy, kde se alternativní názory “moderují” do přijatelných rámců únosnosti pro systém. Absolutní snaha šéfredaktora AE News o multinázorovou platformu našeho serveru je dokladována i tím, že na AE News nestačí informace jenom konzumovat, je třeba o nich i přemýšlet a třídit je. To potom odráží i situaci, kdy různí redaktoři AE News mají různé pohledy na určité souvislosti a koncepty. Něco takového na mainstreamu nenajdete. A bohužel, je to velmi často vidět i na jiných serverech, že když někdo nepíše nebo nemluví tak, jak je po vůli šéfovi projektu, je nakonec “odejit”.

709b3492dc25015d5f1b89a8b75b96e0.jpg
Otevřít lidem oči často znamená vypnout jim “televizi” v jejich hlavách a myšlení. A to je velmi těžká práce.

Něco takového se na AE News nestane, protože náš server je multinázorová platforma, která umožňuje v rámci jakéhosi “Hyde Parku” uveřejňovat své pohledy a názory všem lidem. Jiná věc je, zda-li tyto názory si potom autor obhájí v diskusi před čtenáři. Mnoho lidí se nás ptá, jak si mají vysvětlovat situaci, že na AE News se nerazí jedna stejná názorová linie a jeden pohled na věci. Na tyto dotazy odpovídáme pořád stejně: Pokud bychom vyžadovali od autorů stejný pohled a názor na všechno, stal by se z nás tvrdý a nekompromisní mainstream. Mnoho lidí podporuje alternativu, ale stejně tak mnoho z nich používá logiku mainstreamu. Na AE News ale mohou zaznívat různé názory a různé články. Snad právě proto je AE News natolik jiný projekt, který děsí mainstream. Bez politické korektnosti, ale i bez strachu z různých pohledů a postojů na světové události, z pohledu koncepcí, analýz, faktografie, historie, astrologie i souvislostí na hranici vyššího poznání.

Aby dál mohl náš server pokračovat ve své práci, potřebujeme i tento měsíc finanční podporu a příspěvky od našich věrných čtenářů a většina z Vás už stejně ví, že každý měsíc zde píšeme tyto články a výzvy, takže mnozí z podporovatelů mají rovnou nastavené trvalé příkazy. Ale protože náš server získává každý měsíc nové a nové čtenáře, jsou tak tyto články s připomínkou určené právě jim. Tak to prostě je. Náš server nesponzorují oligarchové, dotace EU nebo rozpočet ministerstva. Nás drží nad vodou jenom a pouze naši čtenáři ze svých vlastních kapes. A pouze to, jestli děláme práci dobře nebo ne, rozhodne o tom, zda-li jako projekt budeme pokračovat.

Pokud se Vám náš projekt líbí, pokud k nám chodíte pravidelně a hlavně rádi, a myslíte si, že by byla škoda v něm nepokračovat, zvažte prosím, v rámci svých možností, do konce tohoto měsíce finanční příspěvek našemu serveru, který můžete zaslat bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a také poštovní poukázkou. Platební informace naleznete na naší obvyklé stránce zde. Již dopředu děkujeme všem, kdo přispějí a samozřejmě, stejné poděkování patří všem těm našim čtenářům, kteří již tento měsíc na náš provoz automaticky přispěli před zveřejněním tohoto článku. Vaše morální a finanční podpora našemu projektu je symbolickým vzkazem mainstreamu, že je tady část národa, která už má dost všech těch mainstreamových bludů a manipulací.

Za redakci AE News

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek

JELENA ČIŽOVOVÁ: ČAS ŽEN – RECENZE EPOCHÁLNÍHO ROMÁNU SOUČASNÉ RUSKÉ AUTORKY:
http://kniznirecenzeetc.blogspot.cz/2016/08/jelena-cizovova-cas-zen.html

dangerous2017
Návštěvník
dangerous2017

Co se deje..? Co to zase “elita” planuje.. Bude valka s Ruskem na Ukrajine..? Podela se neco v Emerice nebo obcanska valka v Evrope s muslimama..? Nebo se zase nestane nic a jenom se siri strach a panika..? Vi vubec nekdo o co tady jde..? Nebo kazdy jen “tusi”.. Opravdu znamena, ze kdyz vyhraje Clinton, tak bude valka..? Otazek je mnoho, ale odpovedi zadne a rad bych se mylil, ale myslim, ze nikdo tady z nas nevi ani kousek pravdy :/
Co na to Pozorovatelka, V.K. a Admin..? A neni to nakonec vsechno jedno.. Fakt moc bych chtel vedet jak realne moc hrozi konflikt v Evrope behem 2 let treba cca.. At uz s Ruskem nebo muslimama.. Nebo to bouchne v te Emerice a bodou naplnovat ty svoje FEMA tabory..
Nekdo s jasnym pohledem na vec a blizkou budoucnost ..? DIKY !!!

piskoř
Návštěvník
albatros
Návštěvník
albatros

Jo asi to lifrovali amíkům, ty to obratem šoupli saudům a od nich to šlo k “umírněné” opozici. Klasika. Předpokládám, že zadarmiko v rámci “spojenecké” pomoci.

piskoř
Návštěvník
Jai Kudo
Návštěvník
Jai Kudo

Bolševik Dienstbier je totální dement…..

Marek Xara
Návštěvník
Marek Xara

Je konec vážení. Už píšou, že se máte předzásobit jídlem. A to více než na dvou místech. Co to pro mě znamená? Faze II tohoto dokumentu: https://goo.gl/iKiiV3 a Warování? Viz: https://goo.gl/4jzRTt K pobavení jistě, ale na vašem místě mažu do obchodu a uvažuji co koupit. Např. čím budete vařit, svítit, co budete jíst atd. Proč? Ale jen tak.
Pochopitelně pokud se chcete bavit tak to neřešte, o to větší “legraci” zažijete milánkové.

piskoř
Návštěvník
piskoř
abraxas
Návštěvník
abraxas

Ten článek kdo je Merkelová jsem nevkládal!Navíc je to poněkud starý článek!

Avari
Návštěvník
Thom
Návštěvník
Thom

Nie je podpora naprieč politickym spektrom v celej Európe a ani u obyvateľstva. USA sú v tejto otázke osamocene. Cvičenia ano….ale to je tak všetko.