Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly...

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat pod mikroskopem z údajně sterilní špejle a po zahřátí se černá vlákna začala pohybovat přesně jako na dřívějších uniklých videích! Špejle jsou podle čínského výrobce sterilizovány gama radiací, ale ani ta podle všeho nelikviduje neživé morgellony vyrobené z polymerů a elastomerů! Rodiče začínají tušit, proč ministerstvo školství chce dětem rvát do nosů testy, které nemají pro děti žádný logický význam! Lidé z USA hlásí děsivé covidové následky klinické nespavosti a cizích hlasů!

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat pod mikroskopem z údajně sterilní špejle a po zahřátí se černá vlákna začala pohybovat přesně jako na dřívějších uniklých videích! Špejle jsou podle čínského výrobce sterilizovány gama radiací, ale ani ta podle všeho nelikviduje neživé morgellony vyrobené z polymerů a elastomerů! Rodiče začínají tušit, proč ministerstvo školství chce dětem rvát do nosů testy, které nemají pro děti žádný logický význam! Lidé z USA hlásí děsivé covidové následky klinické nespavosti a cizích hlasů!

V České republice se od pondělí 12. dubna začali školáci na prvních stupních základních škol a rovněž malé děti ve školkách testovat čínskými antigenními testy značek Singclean a Lepu. Některé soukromé školy použily plivací testy. Děti se testují samy vlastní rukou, za dozoru učitelů, přičemž za zdraví dětí při těchto testech zodpovídají rodiče, kteří k testování udělují souhlas. Případné zdravotní postižení půjde na vrub rodičů, kteří s těmito testy vyslovili souhlas. Samotní učitelé se nesmí na aktu testování dětí podílet vlastní rukou, aby jim nehrozila v případě zdravotních komplikací dítěte kriminalizace a stíhání.

Testy totiž nemají nikde v EU atestace, nemají atest dokonce ani v domovské Číně, mají pouze výjimky od bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného, který bez jakéhokoliv zkoumání a prověrek v laboratořích udělil těmto testům časově omezené výjimky. Mnoho rodičů žije v právní nejistotě, protože ani těm rodičům, kteří testy dětem povolili, není jasné, co se stane v případě, že dítě jakýmkoliv způsobem onemocní, protože není jasné, jestli špejle jsou opravdu sterilní.

Děti si musely strkat samy špejle do nosu za dozoru učitelů. Foto: MŠMT

A rodiče jedné školačky napadlo, že podrobí testy zkoumání pod mikroskopem. Kontaktovali nás do redakce, že jim vrtalo hlavou, jestli jsou testy opravdu sterilní, a tak si zajistili vzorek jednoho nepoužitého a zabaleného testu. Na internetu potom zakoupili amatérský mikroskop a s jeho pomocí zjistili, že ve štětce na vrcholu špejle se nachází černá vlákna, která z bílé štětky vypadávají. Vlákna bylo možné spatřit i skrze igelitový obal originálně zabalené špejle. Oba rodiče školačky nám do redakce poslali fotografie i s popisem, mikroskop bohužel nemá nahrávací funkci videa, takže se musíme spokojit jen s fotografiemi, ale i ty stojí zato.

Ve špejlích antigenních testů pro školáky jsou morgellony, černá vlákna pohybující se pod zdrojem tepla! A to je známka sterility nebo punku?

Česká vláda nemá naprosto žádný problém strkat českým dětem do nosů špejle, které ani omylem nelze označit za sterilní a už tuplem ne za aseptické, protože vlákna jsou vyrobena z alergických polyamidů a polyesterových vláken, protože každý má možnost si testovací sady obstarat a podívat se na špejle pod mikroskopem, co všechno po rozbalení špejle z obalu vypadává. Tohle nemá nic společného se sterilitou a aseptickou garancí, ani co by se za nehet vešlo.

Zabalená špejle ze školního testu

Představte si, že byste rozbalili z obalu údajně sterilní chirurgický skalpel, se kterým jdete jako chirurg operovat srdce, ale po rozbalení skalpelu z obalu by z jeho špičky a čepele začaly vypadávat černá vlákna, která by byla vidět jen pod mikroskopem. Kdyby tohle lékař zjistil, okamžitě by nařídil zásilku skalpelů zlikvidovat jako kontaminovanou. Jenže v případě českých dětí všichni mlčí. Rodiče netuší, co si totiž jejich děti teď budou 2x týdně zanášet do nosu a do organismu, černé morgellony, neživé umělé organismy. Přečteme si, co nám napsala rodina školačky. Z níže citovaného emailu jsme odstranili jména rodičů.

Dobrý den pane VK,

dnes manžel podstoupil s dcerou “návrat” do školy – 1. třída. Škola v obci má pouze 1. stupeň s kapacitou cca. 110 žáků + MŠ cca 20 předškoláků. Děti se testují čínskými testy LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold Immunochromatography).

Do školy se dcera nedostala, bylo jí v tom zabráněno paní družinářkou a dalším zaměstnancem školy. Nikdo se s manželem nechtěl bavit, ani ředitelka školy, která asistovala školáčkům ve špejlování. Nemohl tedy předat žádné podepsané prohlášení, nesouhlas s testováním, prostě nic. Prý až v 10 hodin, až bude po špejlování páťáků. Paní družinářka si nepřála být natočena ani nahrána. Jediné s čím přijeli domů byla zabalená špejle z testu viz. foto 1 a 2 v příloze emailu. Z obalu jsme se dozvěděli, že sterilizace není pomocí EO (ethylenoxidu), ale R (sterilizováno zářením), pravděpodobně Gama zářením. Zajímavé je, že u manžela ve firmě používají také tyto testy, ale ty jsou ošetřeny EO.

O víkendu jsme nelenili a zakoupili jsme nám dětský mikroskop, aby jsme se mohli podívat, jestli se na špejlích něco nachází. K dispozici jsme měli 2 testy od manžela z práce a dnes jeden ze školy. Zjištění bylo naprosto šokující, na každé štětce bylo minimálně jedno tmavé vlákno, předpokládám, že morgellon. Školní test jsme museli vrátit, na tom škola trvala, takže jsme ho ani nerozbalili, ale i přes obal jsme to zřetelně viděli – viz foto 3 – 4. Testy od manžela z práce jsme rozbalili, žádné sterilní prostředí doma nemáme, ale rozhodně to, co jsme viděli, nebyla špína, ani prach. Ještě nás zarazilo, že ze štětek vypadalo spousta malých vláken, jak jsme s ní pod mikroskopem otáčeli. Při představě, že toto mám někde na své sliznici a točím s tím 5x dokola, tak ta štětka musí být po vyndání úplně holá! Takže u nás doma 3 testy a 100% úspěch při hledání morgellonů. Manžel zaznamenal kmitavý pohyb morgellonu, já jsem se nedovedla zestabilizovat natolik, abych řekla, že se to nehýbu já, ale morgelon v okuláru. Zde ještě uvádím odkaz na dětský mikroskop [1].

Zdravíme vás s manželem oba a děkujeme za Vaší práci! Velice si jí ceníme.

Vaši čtenáři.

Jak tedy vidíte, nejde jenom o nulovou sterilitu špejlí, ale dokonce i o jejich nekvalitní výrobu, kdy polyesterová a polyamidová vlákna vypadávají ze štětky a mohou zůstávat v nose a způsobovat alergie, podráždění a záněty. Sterilizace gama zářením je asi tak spolehlivá, jako je ta sterilizace ethylenoxidem, protože v obou případech mikroskop odhaluje, že ze špejlí vypadávají černá vlákna, která se při zahřátí na lidskou teplotu zhruba 36 stupňů Celsia začínají pohybovat, kroutit, natahovat, smršťovat, posunovat, cestovat, prostě vykazují projevy animace při kontaktu s teplem, tedy jakási forma termokinetiky.

Morgellony stojí možná za novým děsivým následkem covidové nemoci, spánkový teror spojený s výkřiky neznámých hlasů při prudkém škubnutí z usínání

Představte si, kolik morgellonů a kolik i těch polyesterových a polyamidových vláken se za měsíc dostane do dýchacích cest dětí z jejich nosů. Za měsíc je to až deset špejlovaček na každém dítěti, a teď si představte, co ty morgellony budou v dětských organismech provádět. Když dítě z nosu do plic nadechne černá vlákna, která se pohybují při tělesné teplotě, kdo může zaručit, že nezačnou v plicích dětí něco provádět? A že se nedostanou do krevního oběhu?

Který epidemiolog bude mít odvahu říct, že ta vlákna po vdechnutí nezpůsobí nic? A co ta polyesterová a polyamidová vlákna vypadávající ze štětek? Na americké alternativě se rozjely děsivé informace, které se dostávají i do Evropy. Lidé postižení morgellony a projevy nemoci Covid-19 nemohou najednou spát. A když usínají, najednou s sebou prudce škubnou a už nemohou usnout. Pokouší se znovu usnout, pomalu se jim to daří, když najednou znovu dojde ke škubnutí a probudí se. A to není všechno.

Morgellon pod fólií v zabaleném testu

Neschopnost usnout je po několika dnech dohání k šílenství a k myšlenkám na sebevraždu. A představte si, že na podobné téma už dokonce vyšel i placený článek [2] na iDnesu. Existuje teorie o modrém světle z displejů a monitorů, které potlačuje spánkový hormon melatonin, ale to je něco jiného. Lidé, kteří prošli testováním a následně onemocněli covidem, hlásí z celých USA těžké formy nespavosti a záhadného fenoménu škubnutí před usnutím, které člověka zbudí. A to není to nejděsivější. Mnoho lidí slyší zcela jasně a zřetelně ženský nebo mužský hlas, který v okamžiku škubnutí pronese nějaké slovo. To slovo může být náhodné, někdy je to příkaz jako “Dělej!”, “Nemáš!”, “Nečekej!” a jindy to jsou komentáře prostoupené jízlivostí jako třeba “To sotva!”, “Malá mrcha!” nebo “Špíno!”

Spánková deprivace vede k vytvoření nebezpečných neurálních přemostění, která by jindy vznikly jen dlouhověkostí či mnohaletou meditací. Nastává efekt otevření filtrů

Člověk se škubnutím probudí, posadí se na postel a diví se, kdo to vlastně v místnosti řekl, kdo pronesl ta slova, ale v ložnici nikdo není, kromě tvrdě spícího manžela či manželky vedle. Tohle se normálně stává pouze lidem v pokročilém stádiu schizofrenie, resp. bipolární poruchy, kteří mají poškozené nervové filtry v mozku, které se samovolně otevírají a umožňují mozku se frekvenčně naladit na unitární prostor a zahájit přenos a spojení. Filtry se mohou permanentně poškodit v lidském mozku při dlouhodobé nespavosti a při silném spánkovém deficitu.

Zabalená školní špejle

A právě lidé, kteří prošli testy a následně nemocí koronaviru, hlásí po uzdravení mnoho divných následků po nemoci, ztrátu chuti na jazyku, pískání v uších, ale začínají přibývat případy klinické nespavosti, což je vysoce nebezpečná diagnóza, pokud trvá déle než týden. Člověk potřebuje hluboký spánek pro odplavování toxinů z mozku, především proteinů, které se ve stavu bdělosti ukládají v neurálních spojích a spánek aktivuje detoxikační program na vyplavování proteinů z neurální sítě. Pokud člověk dlouho nespí, postupně dochází v mozku k vytváření proteinových mostů mezi neurálními cestami, které by nikdy neměly být přemostěny. To jsou právě ty tzv. filtry, tedy oddělení neurálních drah, které se nesmí nikdy spojit.

Další morgellon uvnitř balení se špejlí

Proteiny však při dlouhé spánkové deprivaci způsobí spojení těchto drah v důsledku kumulace toxinů na proteinové bázi. Mozek tak začne pracovat na jiných drahách, na jiné neurální úrovni, mozek se přeladí na jinou frekvenci a může se napojit na unitární prostor, v jiném případě se může napojit na kompendium akašických záznamů v unitáru, tedy na záznamy kolektivního vědomí, ale především se takto přeladěný mozek v unitáru rozsvítí jako lucerna v temnotě viditelná z dálky tisíců kilometrů. Takový mozek se stane majákem, který přitahuje entity v unitáru.

Média informují, že v době covidové hysterie narůstá počet sebevražd, ale příčina se neuvádí. Pokud se začnou případy klinické nespavosti prohlubovat, čeká nás vlna sebevražd jako v hollywoodských filmech

Lidé v tomto stavu v drtivé většině případů končí sebevraždou, protože z nedostatku spánku a nekonečné záplavy hlasů zešílí. A to, že najednou lidé v USA hlásí spánkové deprivace, prudká škubnutí před usínáním, která se opakují celou noc, hlasy při tomto probuzení, to pouze ukazuje na to, že Covid-19 není jen tak nějaký virus, ale děsivá zbraň, okolo které se točí morgellony, černá vlákna s pohybem, která vypadávají ze špejlí, které mají být sterilní, a přitom všichni mlčí a tváří se, že to nic není, toho si nevšímejte. Mohou morgellony v mozku, pokud se tam dostanou cévami, způsobovat tyto děsivé epizody spánkové deprivace?

Špejlování dětí a testování dětí ve třídě je zakončeno tím, že děti si i po negativním testu musí znovu nasadit roušky a nosit je po celý den

Proč během koronavirové krize narůstá děsivým tempem počet sebevražd? Opravdu jen kvůli tomu, že lidé nemohou do hospody, anebo kvůli teroru spánkové deprivace, která lidi dohání k šílenství? Tohle není žádná legrace. Oni neví, co v těch špejlích je, přesto jim dají výjimku a nutí naše děti si je strkat do nosů! Co to je? Obrovský plošný test obludného formátu programů MK ULTRA / MONARCH na lidské populaci, na všech věkových ročnících, včetně dětí? Morgellony, nespavost, hlasy, plošné podávání léků a vakcín podporujících stimulaci mozku, včetně dětí, a to vše v obrovské škále? Nevidíme snad právě nasazení projektu MK ULTRA / MONARCH do populace a široké praxe?

Dovolilo by zvíře trápit a týrat svá mláďata nějakými tyčkami strkanými do čumáků potomků? Proč mnohé lidské matky už nechrání své děti? Ztratili rodičovský instinkt, anebo instinkt sebezáchovy druhu? Jak daleko pokročila degenerace západních národů? Kolik lidských myší ještě zůstává naživu v Calhounově experimentu, než se navzájem ve své degeneraci požerou a pozabíjí? Kolik času zbývá? Prodělali jste covidovou nemoc? Trpíte nespavostí a záškuby spojenými s výkřiky hlasů jako lidé v USA? Napište nám do redakce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Z LEVA VŽDY PŘICHÁZÍ DOBRO, Z PRAVA VŽDY ZLO

hannes
Návštěvník
hannes

Když se podíváš na mapu, tak je to právě naopak!

UFO
Návštěvník
UFO
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Na věčné časy “s uss SPOLU A S FYJALOU”

entr0p1st
Návštěvník
entr0p1st

A co je vlastně špatně na tom, když se mozek naladí na “nestandardní” vlny a člověk může prohloubit své vnímání existence a prohloubení poznání reality.. já se o to snažím záměrně.. ne tedy testováním špejlemi, ale spec. rostlinami(nemyslím trávu) a zmíněnou meditací

Jaro
Návštěvník
Jaro

Tiez ma to zaujima. A nechystam sa zasamovrazdit koli tomu ze nemozem spat lebo pocujem hlasy. Je to nova skusenost a teraz po tyzdni ma zobudil budik a nie hlas!” Uvidime dalsie dni. 🙂

kacíř
Návštěvník
kacíř

Kovid jsem prodělal před cca 2 měsíci, testován špejlí dvakrát. Nyní již zhruba 2 týdny spím jen tak lehounce a to jen 3- max4 hodiny a to ještě přerušovaně. Je to již šílené, jsem na vyvrácení a už vidívám barevné světýlka. Lehnu třeba v 23.00 a do 4 ráno jsem ještě vzhůru, pak na chvilku do 6.30 lehce spím a pak se probudím a pak na cca hodinu zase usnu. A to jsem si koupil i melatonin v tabletách a beru 10 mg, a nic, nespím.
Takže zanedlouho můžu počítat s hlasy. Ale jinak děs. Zřejmě na tom něco bude. Stačilo by lidem abnormálně narušit spánek a depopulace pujde sama hladce, protože to se dlouho nedá vydržet. Už jsem i přemýšlel, že bych se ožral jako prase a aspoň na chviličku si zdřiml, i když alkohol jinak nepiju. Uvidíme co mě bude napadat později.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Přeslička, ořešák černý, vláknina.

Jaja
Návštěvník
Jaja

Konopí…usne každý. Nemusíte nutně “hulit”, bóóóhatě stačí přidat do jídla nebo udělat čaj ( se lžičkou másla, jsou potřeba tuky, aby se na ně aktivní látky navázaly ). Bohužel zkušenost z rodiny. Babička po dvou dávkách vakcíny má během necelých 2 měsíců už potřetí “chřipku” a spí snad 3 hodiny denně…

mlb
Návštěvník
mlb

Kupte si byliny- chmel šištice, valeriánu, mučenku a podobné zmesi bylín. Zaspíte na 100%.

Vohkadeh
Návštěvník
Vohkadeh

Dobrý den, mám otázku:
…pokud se děti v čr v 8h ve škole otestovali a podle testu jsou tedy negativni (splnili podmínku “koho vlastně?”), a nejsou nositeli a hlavně šířitely viru. A po- té někdo dětem řekl, že i nadále mají mít roušky.
Nemohl se tímto jednáním stát zločin proti lidskosti a ještě navíc na dětech? “Nařízení mít roušku bez důvodu, je více méně “definováno” jako mučení”. Nebo není?
Jsem si vědom, že lidé a učitelé jednají pod tlakem a asi v dobré víře ale to neznamená, že skutek nemohl nastat, a měl by být zastaven. Minimálně v den po testu než vyjdou ze školy, by zakrytá ústa mít rozhodně nemuseli.
Já jako otec jsem udiven tím, že se nevede obrovská diskuze o této věci. Já nechci trestat, já chci velkou diskuzy probuzených u soudu a nastavit manitnely.

…a dneska tvrzení, že ty testy nejsou spolehlivé a proto bude možná třeba použít pcr testy.
ok, a ty pcr testy jsou spolehlivé, už si to za ten rok vědci vyřešili mezi sebou? určitě? nebo se v TV natřásají jenom ti “ružoví” co nahradili rudé a ti předtím ty s křížem?

a jenom se zeptám na závěr, proč “odborníci” nekřičeli dřív, tak hlasitě jako dnes. Že ty testy jsou špatné, a že “zjistíme možná kulový”. jako vážně nic vám to neříká? …teze a anti-teze? pořád nic?

v anglo-saských zemích je jiná odpovědnost politiků (“se” u nás dycky říkalo, že na západě by ho smázli), oni by za experimetny (politické zdravotní, ekonomické) byli odpovědní. Kde by se v takovém případě “experimentovalo a zkoušelo”, v jakých zemích?

co myslíte? kde jsou hranice naší lenosti a strachu, že nám nachvíli klesne životní standard/někomu? Tohle není hloupost.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vohkadeh
Tak to ja na vasem miste bych vsechny propagatory rousek, spejli a vakcinace trestala namiste i s jejich rodinami. Jsou to prachobycejni vrazi, kterym zatim vse prochazi. Nedivila bych se, kdyby v blizke budoucnosti lemovaly silnice sibenice s houpajicimi se vrahy vasich deti. Obracet se na soudy je absolutni nesmysl. Jedou ti parchanti v tom s politiky.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Odmítám se bavit skymkoliv kdo má na tlamě respirator či roušku samozřejmě plnou chlamýdii, mykoplazmat, streptokoku, candidy a jiných plísní a parazitů, důsledně dbám na to abych výše uvedené v sobě neměl, a nějaké prase to na mě bude srset z hadru na hubě. Fuj

Zvědavá matka
Návštěvník
Jaro
Návštěvník
Jaro

Ja posledný týždeň zaživam presne ako je to popísané. Nespim poriadne a keď zaspim nejaký ženský hlas mi zahuci moje meno a v tom sa sklbnem ale neposadim sa na posteľ lebo mám spankovu paralizu a len kukam čo sa deje! Nebol som testovaný a nenosim ani ruska len keď idem do obchodu. Teraz keď zaspavam zaspí len telo ale myseľ nie. som plne pri vedomí len sa nemôžem hýbať na istú chvíľu.

TREX
Návštěvník
TREX

Děkuji,
Ano, vše jinak! Nic víc nebudu Psat!

JARO
Návštěvník
JARO

Presne toto som tu už písal dávnejšie len to neprešlo .
PARALYZA .. tiež nemám žiadne tie testy a bol som v podstate mimo systém asi 50 dni ..doma . Ale o nočnom zážitku z paralyzov chcem povedať že sa mi už dávnejšie viac krát opakovala , začal som to sledovať . Najčastejšie sa to odohrávalo keď som spal na bruchu alebo boku , nadomnov akoby niečo lietalo akoby čmeliak a z neho do mňa na zadnú časť chrbtice do mňa davkovalo akesy vlny v určitej frekvencii . Viac krát som to spozoroval bol som pri vedomí ale nevedel som ovládať svojé telo vôbec .. vždy to chvíľu trvalo kým som mohol začať hýbať rukamy nohamy alebo otvoriť vôbec oči . Dokonca sa okolo mňa kmytalo akesy frekvenčné svetlo ako keď cez stenovy ventilátor prebehuju lúče svetla.raz to spozorovala aj moja kamoška a aj to že som mal triasku pri Tom . Vždy tá PARALYZA bola v noci v rozmedzí 00- 05 h ranné. Môže sa vám to zdať ako paranoja aké už som videl podobné zážitky iných ľudí v diskusii .len sa o Tom nehovory .raz som bol v nízkom stave spánku a spozoroval som akoby sa to na mňa práve šlo napájať opíšem. To. Pripadalo mi to ako včielka alebo hmyz nadomnov . Zrazu akoby dáke zvuky ako hydraulika bzz ..hhh a cvak .. a začínalo to púšťať vlny skĺbol som za vcas a hneď sa to prerušilo . Len som zbadal akýsi hmyz letieť za televíziu . Hneď som odtiahol telku aj nábytok uzavrel miestnosť a hľadal ale nič som lietajúce nenašiel. Mám dojem že to bolo ako nanovcelka a možno to zaliezko do rebier medzi tv asi sa to tam nabijalo ..
Myslím že viac ľudí niečo podobné zaživa len si to neuvedomuje.je to akoby bi mi niekto niečo nahrával do vedomia ako v hypnóze príkaz.

Jaro
Návštěvník
Jaro

Ano suhlasim tiez uz citim kedy to prichadza a ma sklbne ale ostavam paralyzovany. Mna to zastihne tiez medzi 23:30-01:30 vtedy mam pauzu a zdriemnem si v kamione. (Pracujem v noci cez den spim) Lenze tento harmonogram mam uz viac nez dva roky a nebol ziaden problem len pred tyzdnom to zacalo a odvtedy neviem spat suvysle dlhsie nez 1 a pol hodiny.

David
Návštěvník
David
Gretka z Mongolska
Návštěvník
Gretka z Mongolska

Ta foto s tymi tabulkami v rukach. Skoro mi utrhlo dekel.
Dnes mi ucitelka oznamila mailom, ze ak dcera nenastupi do skoly, tak to pravdepodobne bude mat neospravedlnene.
Po telefonate, ktory sprevadzala vysokodecibelova prednaska z mojej strany, uz si tym taka ista nebola. Takze nepolavte a neustupte ani o milimeter. Pracujem s konmi a ten milimeter ,tam ci tam, je obrovsky signal. Ak to pochopia zvierata, ludia urcite.