Robert Fico naznačil, že slovenský prezident Andrej Kiska destabilizuje Slovensko ve spolupráci...

Robert Fico naznačil, že slovenský prezident Andrej Kiska destabilizuje Slovensko ve spolupráci s Georgem Sorosem! Ten se s ním setkal vloni v září v New Yorku na soukromé schůzce, u které nebyl nikdo z ministerstva zahraničí. Fico žádá od prezidenta vysvětlení! Státní převrat na Slovensku by otřásl skupinou V4 v odporu proti migraci!

Robert Fico naznačil, že slovenský prezident Andrej Kiska destabilizuje Slovensko ve spolupráci s Georgem Sorosem! Ten se s ním setkal vloni v září v New Yorku na soukromé schůzce, u které nebyl nikdo z ministerstva zahraničí. Fico žádá od prezidenta vysvětlení! Státní převrat na Slovensku by otřásl skupinou V4 v odporu proti migraci!

Slovenská média dnes zahájila palbu a sérii útoků na slovenského premiéra Roberta Fica za to, že včera v neděli v televizním vystoupení poznamenal na adresu slovenského prezidenta Andreje Kisky, že jeho projev vůbec nebyl napsán na Slovensku, a že celou kauzu s Jánem Kuciakem a mediální tlak lze přirovnat ke státnímu převratu. Dnes k tomu přidal Robert Fico další a velmi zásadní postřehy. Podle něho to vypadá, že Andrej Kiska svůj včerejší projev ani nečetl předem, prostě ho jenom odrecitoval. Největší poprask však vyvolala Ficova informace o tom, že slovenský prezident Andrej Kiska se 20. září 2017 sešel v New Yorku na 5. Avenue na soukromé schůzce s Georgem Sorosem [1].

George Soros, výkonný emisar domu Rothschild.

Schůzka byla soukromá, osobní a nebyl na ní tudíž přítomný nikdo z ministerstva zahraničí. O čem se bavili George Soros a Andrej Kiska mezi 4 očima, to je zahaleno tajemstvím. Jednalo se snad o konzultace k chystanému státnímu převratu na Slovensku? Jednalo se o ladění notiček? Pokud se prezident svrchované země setkává s člověkem, který prokazatelné má na rukách krev z desítek barevných revolucí, které pomohl po světě zorgranizovat a zafinancovat, potom je logické, že se někdo musí ptát, jak je to možné, že namísto uklidnění situace na Slovensku prezident raději zvolil v neděli nátlakový model požadavku na rekonstrukci vlády anebo dokonce předčasné volby.

Robert Fico natvrdo odhalil, kdo zřejmě stojí za destabilizací Slovenska v těchto dnech

O tom, že Ficovy výroky na adresu George Sorose opravdu píchly do vosího hnízda, o tom svědčí i dnešní mohutná série článků na slovenských médiích vydavatelství News and Media Holding a.s., pod které spadá např. časopis TREND. Robert Fico je v několika jejich posledních článcích [2][3] vykreslován jako konspirátor, že si dovolil naznačit, kdo skutečně tahá za nitky demonstrací a jejich organizováním na Slovensku. Robert Fico hraje o přežití a už asi pochopil, že lidé jako George Soros jdou po krku jeho politické kariéře a po krku jeho strany SMER. V této chvíli už si nemusí Robert Fico dávat pozor na ústa, aby se nedotkl George Sorose a dalších lidí, kteří rozvrací státní režimy a vlády v barevných revolucích po celém světě. Níže ve videu je záznam z dnešní tiskovky Roberta Fica, kde hovoří o Georgu Sorosovi.

Vyhlásenie k aktuálnej politickej situácii.

Geplaatst door Robert Fico, predseda vlády Slovenskej republiky op maandag 5 maart 2018

 

Slovenskému premiérovi je asi v této chvíli více než jasné, že tragická smrt dvou mladých lidí není používána k ničemu jinému, než k zorchestrování státního převratu na Slovensku. Robert Fico musí vidět, jaké transparenty se objevují v ulicích, musí vidět ty stovky anglojazyčných textů, které připomínají anglicky psané transparenty z arabských zemí během tzv. Arabského jara v roce 2011. Z článku [4] v TRENDu citujeme:

„20. septembra 2017 New York, piata avenue. Pýtam sa, prečo prezident išiel k človeku, ktorý sa volá George Soros. A pýtam sa, prečo tam nebol prítomný nik z ministerstva zahraničných vecí,“ položil otázku R. Fico. Od prezidenta žiada jasné vysvetlenie tohto „pokusu o destabilizáciu“.

Pan redaktor Michal Lehuta z časopisu TREND a autor několika výše odkazovaných článků o Robertu Ficovi dnes kontaktoval redakci Aeronetu s žádostí o poskytnutí informací o naší investigaci a o lidech napojených na George Sorose, především pana Lehutu zajímá Marcello Fabiani. My připravujeme ve spolupráci s novináři z několika zemí Evropy sérií článků, které odhalí realizační tým George Sorose pro koordinování nepokojů a revolucí v mnoha zemích celého světa. Jedním z nich je i Marcello Fabiani, člověk se zkušenostmi z náměstí Tahrír v Káhiře během Arabského jara, se zkušenostmi s řízením pouličních eventů pro Viktora Juščenka na Ukrajině v roce 2004, člověk, který je v hledáčku ruské FSB kvůli organizování nepovolených protestů Alexeje Navalného v ruských městech, v naší sérii článků většinu z nich postupně představíme. Zdaleka však není sám, je členem více něž 20-členné skupiny operátorů, realizačního teamu, který se skládá z lidí se specializací na marketing, spin doctoring, psychologii davů, public relations atd. Chobotnice vztahů však pokaždé končí u jedné jediné hlavy chobotnice, u jména George Sorose, jeho Open Society a bankovních účtů v Londýně u Rothschild Bank a The Bank of England.

Je potřeba rozbít a destabilizovat V4, ale jak? V Česku se nepodařilo odstavit Miloše Zemana, ani Andreje Babiše, v Polsku vládnou pevně Američané, v Maďarsku tvrdá pěst Viktora Orbána. Takže kdo zbývá?

Naše redakce už koncem minulého roku přinesla informace o tom, že George Soros si otevřel bankovní účet v ČR před sněmovními a prezidentskými volbami v ČR [5]. Veškerá mainstreamová média mají tu vlastnost, že jakmile někdo nepíše stejně jako mainstream, je okamžitě označen za konspirátora. A klidně takto označí i slovenského premiéra, který přichází do styku s utajovanými skutečnostmi a ví od tajných služeb, jak mohutné a rozsáhlé operace provádí skrze své neziskové aktivity na Slovensku právě George Soros. Jeho aktivity sleduje nejen slovenský premiér a vláda, ale i ruská FSB, německá BND i izraelský Mossad.

Všimněte si, anglicky psané transparenty v Bratislavě, rok 2018.

Všude, kde si George Soros otevře účty, pro sebe nebo pro Open Society, tam všude do několika měsíců vznikají pouliční eventy, protesty, kauzy vedoucí k politické destabilizaci, demonstrace a revoluce. Robert Fico má být podle tohoto plánu odstraněn z pozice premiéra nátlakem z ulice a z médií, což povede ke státnímu převratu a vzniku nové a velmi slabé vlády, která bude ochotně a poslušně plnit zadání a instrukce ze zahraničí z okruhu lidí napojených právě na Sorosovu Open Society skupinu. Schůzka Andreje Kisky v New Yorku s Georgem Sorosem to pouze potvrzuje, jak obrovský mocenský vliv má tento finančník, který umí díky svým obrovským finančním zdrojům do funkce prezidenta člověka nejen dostat, ale i obráceně, z funkce člověka odstranit, pokud přestane plnit zadané úlohy.

Pokud padne Ficova vláda, uvnitř V4 vznikne mohutná ideologická trhlina ve vztahu na migrační otázku

Slovenský mainstream vůbec nechápe, že se stal obětí Sorosovy zpravodajské hry, která má přivodit v krajině státní převrat, otevřít stavidla migrace do země a výhledově opět rozvířit na Slovensku otázku maďarské menšiny. Pokud padne Bratislava a pokud padne vláda Roberta Fica, dojde k destabilizaci skupiny V4, protože politickou moc v zemi začne určovat prezident Andrej Kiska, a ten se vloni setkal v New Yorku s Georgem Sorosem, takže určitě probírali všechny varianty politického vývoje na Slovensku. A všichni slyšeli a viděli projev Andreje Kisky na Valném shromáždění OSN a všichni znají Kiskovu otevřenost a vstřícnost vůči migraci a přijímání uprchlíků. A jak odstranit odpor Slovenska proti migraci? Kdo definuje odpor proti migraci? No, právě Robert Fico. A kdo bude definovat odpor v případě, když Fico padne? Maďarské strany? Pro-evropské strany v přízni prezidenta Kisky? Ne, nikdo z nich už nebude provádět politiku odporu vůči kvótám.

Anglicky psané transparenty na náměstí Tahrír v Káhiře během Arabského jara, rok 2011.

Na Slovensku proběhly v roce 2016 řádné demokratické volby. A najednou někdo chce tyto volby anulovat, požaduje rekonstrukci vlády, anebo dokonce předčasné volby. A když prezident v televizi řekne, že i kdyby vražda novináře a jeho snoubenky neměla se SMERem a mafií nic společného, že i tak to prý lecos ukazuje o stavu Slovenska. Takovýto výrok je opravdu hodně zvláštní, protože je to skoro jako plivnutí do tváře slovenským občanům, že oni mohou za stav společnosti. Je to typická paušalizace, že voliči mohou za to, koho si zvolili ve volbách a za všechny nepravosti a chyby politických stran potom můžou právě oni. Ne, slovenští občané nemohou za korupci, nemohou za mafii, pokud tam nějaká je, nemohou ani za vraždy, ale nemohou ani za demonstrace na náměstích. Všechny tyto věci organizuje někdo třetí, někdo, kdo zůstává v pozadí, v utajení, v cizině a Slovensko ovládá a manévruje dálkově ke státnímu převratu skrze fondy, nevládní organizace a spolupracující novináře na Slovensku, jako byl právě Ján Kuciak, který spolupracoval s Open Society George Sorose.

Robert Fico není ideální politik, ale slovenský národ nesmí dopustit majdanizaci slovenské politiky a svrhávání vlád z ulice a z novinových titulků slovenského mainstreamu. Podívejte se na Ukrajinu jako na otřesný případ, jak to dopadne, když majdanizační proces dovede zemi ke státnímu převratu. Místo růžové budoucnosti nastane kocovina, ještě větší korupce, destabilizace státních hranic, bezpečnosti a rozvrácení sociálního systému. A kdo profituje z Majdanu? Oligarchové na Ukrajině, ti samí, kteří díky korupci profitovali i před Majdanem. A jeden z těch oligarchů je na Ukrajině dnes dokonce prezidentem. Slovensko je součástí V4 a státní převrat by destabilizoval v Evropě další 3 země. Obáváme se, že přesně o toto jde lidem, kteří stojí v pozadí dnešních protestů a demonstrací za svržení vlády na Slovensku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mickey21
Návštěvník
mickey21

nevyzera to s nami vobec dobre, fico drzi V4 zatial, ale hra to aj na brusel a tato hra na dve strany prestala jednu stranu bavit a deje sa, co sa deje…. ak to fico ustoji, tak bude este dolezite, ci si vyberie “jadro” , alebo inu cestu, ale to by som sa velmi cudoval, pretoze jadro chce vacsina stran v parlamente a presadit ine smerovanie je prakticky nemozne….. to je este ale daleko, zajtra je piatok a uvidime, ci sa naplnia scenare o divokom majdane, osobne si myslim, ze nie…. ale partia okolo sulika a matovica pri moci znamena pre slovensko koniec, teraz uz definitivny…..

Sigge
Návštěvník
Sigge

Hrat na dve strany sedet na dvou zidlich nejde do nekonecna Fico pochopil asi pozde rozbit V4. Kisko+Soros beze svedku co asi bylo tak duverne: majdan na Slovensku.
Na Straz

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kotlebovci rikaji, ze Fico je se Sorosem taky kamos, a nastavuji mu “lakmusovy papirek” – chteji, aby schvalil zakon o neZiskovkach…
https://m.youtube.com/watch?v=fvpU0fyXFRc

Ivan N
Návštěvník
Ivan N

Všechno je to propojené, Soros a fašistická EU, pomalu pohlcují Slovensko, nejdřív Euro, Gorila, Kiska a teď toto. Za chvíli tu budou americké rakety a EU základny a obyčejní lidé budou chodit o žebrácké holi, tak jak je tomu všude kam vkročí noha amerického vojáka.

mrml
Návštěvník
mrml

Horká zpráva ze zákulisí slovenského dění: sorošovci v pátek večer na demonstraci chtějí někoho picnout a vše je připraveno na násilný převrat. Bratři Slováci, v pátek všichni zůstaňte doma! Pokud se to těm špínám podaří, zbraně si nachystejte až na následující týden, kdy se budou se zatýkat vlastizrádci a kolaboranti, pokud se to Fickovi a policii vymkne z rukou. NA STRÁŽ!

napisy
Návštěvník
napisy

Za Boha, za rodinu, za národ!

josef
Návštěvník
josef

Bára Štěpánová po “obrovské demonstraci na václaváku”: to se nám moc nepovedlo, lidé se na nás vysrali! Tak je to správné Báro, tak to má být!

hirameki
Návštěvník
hirameki

já se z té obludy poseru. je toto vůbec možný?

Iva
Návštěvník
Iva

Dobře jim tak!
Ať je přejde chuť rozvracet stát, banda hnusná.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

At je FIco jaky chce, tim projevem se u mne stal hrdinou. Maloktery politik mel dosud koule se vubec slovem otrit o Sorose. Kdyz si uvedomite tu prohnilost zapadu – napr. Londyna, ktery tomuhle chodicimu artefaktu dokonce udelil cestne obcanstvi pote, kdyz jim pred lety zdecimoval jejich vlastni menu aby si zpetne na ukor jejich lidi nacpal pupek, tak se tim Fico pasoval na roven Orbana, se vsemi dusledky ktere to pro nej jeste muze mit. Nevim, ale mam tuseni ze se konecne zacaly lamat ledy a i ty nejtupejsi ovce nakonec pochopi za koho vlastne jdou do ulic.

Iva
Návštěvník
Iva

Londýn je doupě a líheň všeho zla už tak 200 let, tak se nedivte.

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Vážení… pozorně poslouchejte….odkud mají tolik citlivých informaci. Jak znám podnikatele, tak o svých kontaktech s nikým nemluví… řekl bych, že odtud to páchne…

NAŽIVO: SaS prináša nové informácie o vražde novinára

https://www.youtube.com/watch?v=4KZNF8YRtQU

Tady poslouchejte Kaliňáka…

Kaliňák vs Nicholsonová – debata o vražde https://www.youtube.com/watch?time_continue=1681&v=igZWQGL4Qgo

Na rovinu s Nicholsonom:
https://www.youtube.com/watch?v=DwGLQ8SEvSo

styx
Návštěvník
styx

odkial ma sasanka tolko informacii? predsa od lipsica.
https://www1.pluska.sk/Spravy/Z-domova/Rodiny-zavrazdeneho-novinara-jeho-snubenice-najali-znameho-advokata-Zastupovat-ich-bude-TENTO-muz

sasanka, olano, lipsic su prepojeny. Lipsic ma pristup k dovernym inofmaciam ako advokat z vysetrovania.

Asi som uz paranoidny, alebo “vami nakazeny” ale cele mi to pride ako dokonale zinscenovane a dlhodobo naplanovane. Lipsic zmizne zo sceny, bude sa venovat pravu, zavrazdia nejakeho novinara, dovod na vyvovalnie prevratu, lipsic zo zakulia taha za nitky. Lipsic, inak znamy ako Lipstein.
https://www.sme.sk/c/4061226/harabin-lipsicovi-si-hajzel.html

http://necenzurovane.net/14/pribeh.html

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Europuslanec Sulik se hezky vybarvuje…
take se mi drive libilo, jak v Nemecku muvil…
Jo, nejlepsi opozice je nase opozice….;-)

hirameki
Návštěvník
hirameki

Sulík je bezcharakterní kurv.a. umí sice dobře Deutsch, protože tam vystudoval a řadu let žil, ale tím jeho přednosti končí, je to typický “kam vítr, tam plášť”, jen urvat nějaké koryto. což se mu v případě europoslancování samozřejmě zadařilo.

Laco
Návštěvník
Laco

Tom Nicholson následoval manželku Ďuriš-Nicholsonovú na Slovensko, zoznámili sa v Kanade. Teraz sú rozvedení. A ona vystupuje v prvom videu, ktoré odporúčate.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

V roce 2015 se najednou nerozhodl více jak milion migrantů sám od sebe,že “zaútočí” na Evropu !!! Šlo o zaplacený a předem připravený “útok” a podobné síly stojí za dalšími různými destabilizačními akcemi, kam také patří dnešní události na Slovensku! Pokud má Fico informace, které uvedl, tak mu lze věřit, protože do sebe logicky zapadají!! A Soroš je také už přestárlá loutka, jsou jiní, kteří tahají za provázky a ekonomicky těží z nestability!!! To lze snadno doložit! Nikoliv Rusko, to má svých starostí dost doma, ale úplně jiní “páníčkové”!!!

peter
Návštěvník
peter

Fico má tlačovku, po obede s veľvyslancami EU a USA. Vyzerá podstatne istejší, sebavedomejší a rozhodnejší. Začína získavať kontrolu späť.

snehurka
Návštěvník
snehurka

Nevím, nevím.
Opozice dává prohlášení za prohlášením a na pátek je svolán další pochod v různých místech. Jedna z univerzit dala dokonce pro ten účel študákům volno. Neskutečné. Jedním z hlavních organizátorů je Peter Nagy- snad ne ten zpěvák ?
Nový 89.

Axel
Návštěvník
Axel

Ne ne, to je jen shoda jmen. https://dennikn.sk/minuta/1041360/ , https://fici.sme.sk/aut/4/peter-nagy . Nicméně česká umělecká fronta (např. Kocáb či Koller) už se v Blavě ukázala, https://www.youtube.com/watch?v=CJ0bRP5jw3c&feature=youtu.be .

hirameki
Návštěvník
hirameki

Jeden odpornější než druhej. A to i vzhledem. Kocáb byl aspoň hudebně slušně gramotný a řemeslo uměl. Koller ani to ne, ten jenom mečel a třískal do kastrólů.

acidjoe
Návštěvník
acidjoe

No ale když se věnuje politice, Kocáb, tak je to děs. Koller, no comment, soukromě mu říkám otvírač studánek, zajímalo by mě, jestli jsou tito umělci tak blbí anebo prostě pískají tu Sorosovskou písničku vědomě.

.lak
Návštěvník
.lak

Opovrhují sockami a zastávají se vyvolených a samozřejmě spousty zmatených bludy to prostě nechápou.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Kocab, ze umel? Hahaha!

Iva
Návštěvník
Iva

Jsou to pořád ti samí ….. že už to proboha lidem konečně nedojde!

.lak
Návštěvník
.lak

Tak to Kaddáfího taky s úsměvem brali do náručí a jak dopadl i s lýbií, no. Indiáni to jste ještě nepochopili role? Kačer strýček skrblík byl pohádkový a chtějí hrát v konkurenci trhem podbízením nevolníků. No ale tohle jen zatím nálet na dvorek supy na obhlídku vypasených.