Římské chucpe: Italský ministr zahraničí chce zavedení přerozdělovacích kvót pro migranty v...

Římské chucpe: Italský ministr zahraničí chce zavedení přerozdělovacích kvót pro migranty v EU, navrhuje vydávat víza běžencům už v jejich domovských zemích v Africe a vozit je potom do Evropy letadly! Matteo Salvini má další problém, italská prokuratura začala prošetřovat jeho spolupracovníka, že v Moskvě prosil o peníze pro Ligu Severu před minulými volbami! Rusko mělo straně Mattea Salviniho poskytnout peníze skrze zisky z obchodů s ropou v Itálii, v kauze jedou i evropské banky!

Římské chucpe: Italský ministr zahraničí chce zavedení přerozdělovacích kvót pro migranty v EU, navrhuje vydávat víza běžencům už v jejich domovských zemích v Africe a vozit je potom do Evropy letadly! Matteo Salvini má další problém, italská prokuratura začala prošetřovat jeho spolupracovníka, že v Moskvě prosil o peníze pro Ligu Severu před minulými volbami! Rusko mělo straně Mattea Salviniho poskytnout peníze skrze zisky z obchodů s ropou v Itálii, v kauze jedou i evropské banky!

Italská vláda opět předvedla, že jí nelze věřit ani nos mezi očima. Neustálé vykreslování Itálie jako odpůrce migrace je falešná karta, kterou ovšem mnoho lidí v Evropě neustále akceptuje. Naprostý šok minulou neděli vyvolal rozhovor italského ministra zahraničí s redaktorem italského listu Corriere della Sera. Ministr zahraničí Enzo Moavero Milanesi totiž pro list uvedl stanovisko, že v italské vládě bylo přijato rozhodnutí, že Itálie hned od počátku tohoto týdne ve spolupráci s novou prezidentku Evropské komise Ursulou von der Leyen začne vyjednávat nový plán na mechanismus přerozdělování uprchlíků mezi členské země v Evropě, protože Itálie a ostatní hraniční země Schengenu na jihu Evropy už nemohou nadále ekonomicky a bezpečnostně zvládat migrační zátěž [1].

Enzo Moavero Milanesi

Italský ministr v rozhovoru dále uvedl, že při jednání vlády minulý týden došlo k přesvědčení, že námořní blokáda pro lodě neziskovek selhala, protože Itálie by pokračováním v blokádě mohla čelit evropským sankcím a obvinění z porušování lidských práv. Italská vláda prý má spolehlivé informace o tom, že se jedná o ekonomické migranty, ze kterých pašeráci ve Středozemním moři dělají naoko trosečníky, kterým potom vzniká podle mezinárodního práva status osob v tísni, kterým musí Itálie pomoci a blokáda pro lodě, které tyto ztroskotance přiváží, je v rozporu s mezinárodním právem. Bylo by prý potřeba posílit Frontex a zadržovat pašerácké lodě ještě na moři ve chvíli, kdy jde o pašování lidí z právního hlediska, ale na to nemá Itálie kapacity.

Migranti získají azyl už v Africe a potom je odvezeme letadly do Evropy, kde je přerozdělíme… navrhuje italský ministr zahraničí a má prý pro tento návrh podporu celé italské vlády, včetně Salviniho

Enzo Moavero Milanesi chce již tento týden v rámci Evropské rady a s dalšími partnery v Evropské unii projednat nový navrhovaný mechanismus přerozdělování migrantů, který by spočíval v tom, že Evropská unie zřídí přímo v zemích Afriky specializovaná detašované pracoviště Evropské unie, která budou posuzovat žádosti jednotlivých běženců přímo v místě. V italské vládě minulý týden se prý pro tento jeho návrh vyslovili všichni členové italské vlády, nikdo nebyl proti, uvedl Enzo Moavero Milanesi pro italský list. Pokud žádost běženců o azyl v EU bude schválena, budou z Afriky převezeni do Evropské unie bezpečnou cestou letecky a přiletí rovnou do předvybrané evropské země, která jim azyl udělila. De facto by se jednalo o legalizaci již existujícího a běžícího tajného německého programu na letecký import migrantů, o kterém jsme na Aeronetu již informovali v článku zde.

Matteo Salvini a jeho pravá ruka a poradce Gianluca Savoini na Rudém náměstí v Moskvě.

Jak sami vidíte, italská vláda vůbec není vládou protimigrační, ale vládou redistribuční. Namísto tvrdého postupu proti migrantům, nasazení armády a potápění lodí pašeráků na moři prosazuje italská vláda plány a snahy na redistribuci migrantů z Afriky do celé Evropy. A teď mi řekněte, co tohle má společného s alternativou? Na situaci v italské vládě se musíme dívat jako na situaci v české vládě. Najdeme tam lidi, kteří se mohou vymykat evropskému neoliberálnímu kurzu, ale jinak všechny ostatní procesy jsou dány dopředu a nelze s nimi pohnout, promigrační kurz jede furt dál a pryč. Ministr vnitra a místopředseda vlády Matteo Salvini může být stokrát proti migraci, když ale jeho ministr zahraničí v EU, který je navíc ve vládě jako nezávislý a bezpartajní, prosazuje leteckou dopravu migrantů z Afriky do Evropy, tak je to prostě marné.

Lhaní voličům je velice efektivní, protože věří politikům pokaždé jiné slovo, které jim politik dá a nikdo politiky nekontroluje. V Česku se nám rozmohl takový nešvar, jedná se o jedno slovíčko… “nelegální”

To je úplně stejné chucpe, jako když česká vláda se zaklíná, že je proti migraci, ale přitom ministerstvo vnitra každoročně vydává desítky tisíc pobytových víz pro migranty z nečlenských zemí EU, zejména z arabských zemí a z Afriky, což se potom projevuje tím, že najednou lidé v České republice vidí černochy, mulaty, míšence, Araby, typické příslušníky turkických národů, všude ve velkých českých městech se objevují halal restaurace a kebabárny, které postupně vytlačují místní tradiční hospody, protože je v nich zakázáno kouřit, to je všechno součást plánu a boje proti bílému muži a jeho bílé rodině. V nákupních centrech vidíte černé a arabské rodiny, které nejsou na turistické vyjížďce po Čechách, ale mají drahá auta s českými poznávacími značkami na parkovišti před nákupákem, jak nám hlásí čtenáři Aeronetu už prakticky nepřetržitě ze všech míst v České republice.

Matteo Salvini v přátelském rozhovoru s rodinou migrantů z Afriky. Takové hezké, milé a poctivé… chucpe!

Voličům je možné lhát nepřetržitě, protože volič uvěří každé nové lži, kterou mu politik poskytne. Díky tomu fungují procesy v ČR tak, jak fungují a nezdá se, že by to mělo něco změnit. Úplně stejné je to s alternativou, kde Matteo Salvini jezdí po Evropě a přiblblým voličům slibuje prosazování alternativy a odporu proti migrantům, a dokonce mu můžeme věřit, že to myslí upřímně. Jenže, v té samé chvíli, kdy on vystupuje v Praze na Václavském náměstí bok po boku Marine Le Pen a Tomia Okamury a hovoří proti “nelegální” migraci, tak jeho ministr zahraničí v Bruselu prosazuje zavedení modelu “legální” redistribuce migrantů po celé Evropě a leteckou dopravu migráčků z černé Afriky do zatím bílé Evropy. Ve výsledku nám vzniká chucpe, odporně zapáchající, které ovšem voliči stále baští alternativním politikům i s navijákem.

Itálií začal otřásat skandál nelegálního financování Ligy Severu pomocí ruských peněz, které prý pocházejí z ropy a z Kremlu

A protože Matteo Salvini je nežádoucí i jako jen figura, protože tu blokádu přístavů pro neziskové lodě mu globlačiky jen tak nezapomenou, tak italská liberální justice a její prokuratura začala útočit na Ligu Severu a vyšetřovat její volební financování. Gianluca Savoini, blízký spolupracovník Mattea Salviniho, totiž čelí obvinění a vyšetřování prokuratury s podezření [2], že se snažil zajistit nelegální financování pro Salviniho stranu v Moskvě. Gianluca Savoini se měl minulý rok v Moskvě sejít s vrcholnými představiteli ruské vlády a měl žádat o poskytnutí finanční podpory pro Ligu (dříve Ligu Severu). Informaci [3] rozvířil americký server BuzzFeed, který je známý svým napojením na americký Deep State, Baracka Obamu, Hillary Clinton a americké tajné služby. Minulý týden totiž zveřejnil audio nahrávku [4] z této údajné Savoiniho schůzky v Moskvě.

Vladimir Putin, Matteo Salvini a Gianluca Savoini

Dne 18. října 2018 proběhla schůzka v hotelu Metropol v Moskvě mezi Gianluco Savoinim a dalšími pěti muži, tři Rusové a dva Italové. Na audio nahrávce, která byla zjevně pořízena prostorovou zpravodajskou technikou, je slyšet diskuse o tom, jak vyvést cca. 65 milionů dolarů pro Ligu Severu v Itálii pomocí krycího obchodu s ruskou ropou. Ve zkratce šlo o to, že italský nastrčený subjekt měl koupit ruskou ropu, zaplatit za ní, ale platba by ve skutečnosti nešla do Ruska těžební společnosti, ale peníze by skončily na účtech Ligy Severu pomocí spolupracujících bank. Tím by Rusko poskytlo skrytě Lize Severu peníze na volby, tedy formou dodané ruské ropy, kterou by Liga Severu v Itálii prodala přes italské nastrčené firmy a zisk by si ponechala. Jedná se o nebezpečný skandál, který může položit italskou vládu, jmenovitě Ligu Mattea Salviniho.

Pravá ruka Mattea Salviniho se v Moskvě setkala přímo s Vladimirem Putinem a nejvyššími představiteli ruských ropných společností

Nahrávka byla zřejmě pořízena americkou tajnou službou, protože právě americký server BuzzFeed je dvorním příjemcem uniklých nahrávek, které americký Deep State záměrně pouští na veřejnost a používá k tomu vybraná a spřátelená média. BuzzFeed je potom hlavním partnerem na tzv. americké fiat-alternativě, kterou na čele zastupuje právě BuzzFeed. Z nahrávky nevyplývá, jestli k dohodě a transakci nakonec vůbec došlo, to je však předmětem současného vyšetřování prokuratury v Itálii. Pokud transakce proběhla, krylo ji i několik italských a evropských bank, což by opět ukazovalo na práci amerických tajných služeb, protože tato kauza by potom mohla americké vládě umožnit uvalení sankcí na evropské banky, které pomáhaly Rusům zajistit tento údajný ropný obchod do Itálie.

Vladimir Putin a Gianluca Savoini v Kremlu.

V Itálii se tak opakují procesy z USA, kde americké soudy začaly stíhat a kriminalizovat spolupracovníky Donalda Trumpa za kontakty a spolupráci s ruskými představiteli a podnikateli. Ten proces se do Itálie pouze překopíroval a je otázkou, jak daleko tato nová kauza v Itálii dojde, protože pokud se ukáže, že Liga Severu čerpala peníze pro své parlamentní, ale především Evropské volby z ruské ropy, potom se bude jednat o ukázkovou likvidaci alternativní strany v Itálii, která si dovolila jít proti globalistům a proti plánu nasunování migrantů do Evropy.

Za útokem proti Lize Mattea Salviniho stojí znovu a opět americký Deep State

Americký liberální Deep State je hlavním nástrojem a úderným křídlem globalistů a veškeré tyto procesy potom logicky vychází z amerických zdrojů jako je BuzzFeed. Vzpomeňte si, jak Barack Obama prosazoval spolupráci s Íránem, klimatické dohody globalistů z Paříže, globální obchod na úkor americké zaměstnanosti. Přesně tento americký globalistický Deep State stojí i za tímto útokem proti Lize Severu v Itálii.

Gianluca Savoini

Politici vám budou lhát, že stojí proti migraci. Jenže, když se zaposloucháte do jejich křivých slov, tak najednou zjistíte, že říkají slova o tom, že stojí jen proti té nelegální migraci. Jenže, potom se nedivte, že v České republice se objevují tisíce a tisíce černochů a Arabů, protože ti všichni přijeli do ČR legálně, na legálně vystavená víza. A takhle to funguje ve všech zemích Evropy. Proto mnoho alternativních stran lže svým voličům, když jim nabízí boj proti “nelegální” migraci, namísto boje proti veškeré migraci.

Na tu nelegální se totiž již dávno v Evropě nehraje, všichni ti černoši v ČR, které každý večer potkáváte v Lidlech, v Kauflandech a v dalších nákupních centrech, nejsou migranti a nelegální uprchlíci, to jsou všechno vízovaní a legální obyvatelé ČR s legálními povoleními k pobytu. Konceptuální slepota voličů mně děsí. Migrace jim totiž běží v ČR před očima, ale oni křičí, že jsou proti nelegální migraci. To je ta tragédie mocenského tenzoru, jízda plnou parou vpřed s otočeným pohledem vzad.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Enzo-hexempošupoplex

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Do článku pana VK jsem o této veverce s přehazovačkou nikdy neslyšela, a to mám s IT dlouho leccos společného. Téměř nikdo z Italů o něm nikdy neslyšel!
Děkuji tímto panu VK za osvětu.

Trošku jsem zapátrala, a vypadl o Enzovi zajímavý obrázek:
TEN JE TEDY JEJICH, JAKO VYŠITEJ!
Proto není ani nikde zmínka o jeho “Partaji” – je totiž “nezávislý”! (… na Itálii, i její politice 😉 ) :

Enzo Moavero Milanesi
Od r. 1979 pracoval 20 let pro Evropskou Komisi v Bruselu
2002-2005 Generální Sekretář Evropské Komise (“responsible for proposing legislation, implementing decisions,” – zodpovídá za přípravu legislativy EU a její implementaci/zavádění!/ rozhodnutí EK)
2011-2014 kůň Maria Montiho ve “Vládě Odborníků” -“10 Moudrých” (o kterých také dříve nikdo neslyšel: https://it.wikipedia.org/wiki/Dieci_saggi )
Osobní údaje Enza neuvedny vůbec.

Zajímavé…
“Shortly after, European Commissioner for Internal Market and Services Michel Barnier appointed Milanesi as an unpaid special adviser on legal issues on implementation of single market rules.[4] From 2015, he served as special adviser to Frans Timmermans, the First Vice President of the European Commission, on the Rule of Law and ‘Better Regulation’.”
(SPECIÁLNÍ PORADCE Prvního vice Prezidenta EK Franse Timmermanse, i Barniera pro otázky právních aspektů implementace/ zavádění!/… )
https://en.wikipedia.org/wiki/Enzo_Moavero_Milanesi
https://it.wikipedia.org/wiki/Enzo_Moavero_Milanesi

Do aktuální Vlády ho dosadil Conte….

Vyvstává zde zvědavá otázka:
Je možné, aby Salvini (a Di Maio) nevěděl, jakou veš má v kožichu, a odkud tam přistála?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hlavně se z toho všeho nepodělat, i když to vypadá dramaticky…
Zde něco pro odlehčení – z naší milé PSP – toto my necháme řídit naše životy? To je materiál!… 😉
https://youtu.be/it_24gp3ym4

Jeseritz
Návštěvník
Jeseritz

Jedině Národní demokracie má v programu odpor i proti legální migraci. https://narodnidemokracie.cz/z-noveho-programu-nd-odmitnuti-migrace-z-afriky-a-z-asie/

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Strašení není řešení. váš Philip Morris, garantovaný penzijní Fond))

Josef
Návštěvník
Josef

Vy tady vtipkujete, zatímco chudera pan Jaromír Balda (71) byl odsouzen Babišovou vládou do vězení na čtyři roky jako údajný terorista!
Cituji z tisku:
Baldu motivovaly nepokoje v detenčním zařízení pro cizince Bělá-Jezová. “Chtěl jsem lidi varovat. Byl to zoufalý křik starého dědka k těm mladším, aby si dali pozor,” uvedl.

Svobodu a odškodnění panu Baldovi! Pusťte Baldu domů!

r.m.
Návštěvník
r.m.

jestli byl na vojně, pochopí systém rychle, jestli je fakt pako má ukázat vyšetření přiděleným znalcem sněhulákem

Milada
Návštěvník
Milada

Uz muj deda rikaval: skoda kazdeho dobreho skutku, pro ceskeho cloveka a mel pravdu, poznala jsem to sama na sobe.
Preji panu Baldovi, aby se brzo dostal z vezeni a priste si nepalil prsty, pro generaci, ktera za to nestoji, ale chyba je v rodidcich.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Nehulíte? Ale to je chyba soudruzi. Pokud jste čmoud a hulič, můžete zabít i žida. Zatim jen vo Francůzku, ale až si pro vás jednou přijde Harmáčkovo gestapo , že jste schvaloval to či ono, stačí bejt zhulenej. Rychetský vám pak dá milost, musí, bo Antifa a spojené pičky celého světa (SPCS) to tak chtějí 🙂
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francie-vrazda-smrt-antisemitismus-rasismus-muslim-zid-zidovka-napadeni-marihuana-konopi-trestni-odp.A190717_152159_zahranicni_dtt

Bsmb
Návštěvník
Bsmb

To je chucpe, hulím 15 let every day. Kdybych nehulil, tak bych zabijel, vemu si medicínu a je ze mě pacifista,.. 🙂 Muslím má jediný zákon a to je zákon šarija,. a tam to máš všechno detailně napsané,.. rostliny a top strainy co léčí rakovinu a nádory do toho netahejte. Všechno to zlo je v lidech ,.. jak by mohla bylina za nějakou vraždu,. chucpe

Babuš
Návštěvník
Babuš

comment image
takhle nějak si představuju skutečně velký chucpe 🙂

sys
Návštěvník
sys

Nesouvisí, ale někdo se tu nedávno ptal na lithium, že to ustalo – toto je velmi zajímavé:
https://www.lidovky.cz/cestovani/aktuality/hornicky-region-erzgebirge-krusnohori-se-dostal-na-seznam-unesco-navrh-na-zapis-podalo-spolecne-cesk.A190706_150453_aktuality_vag
„Za zásadní považuji skutečnost, že podáním žádosti o průzkumné území je zahájena ochrana zdrojů lithia pro stát. Pokud bude státnímu podniku DIAMO průzkumné území uděleno, je pro stát zajištěno, při splnění legislativních podmínek, i následné právo těžby.“
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/DIAMO-ochrani-loziska-lithia-v-okoli-mesta-Krupka-577927

konzerva
Návštěvník
Milada
Návštěvník
Milada

Vsak o te krizi pisi dost dlouho. DB propustla 18 000 zamestanancu. Filialky se zaviraji a verim, ze DB skonci v insolvenci. No a pak nevyda ani gros a tak budou pomalu koncit vsechny banky.

Milada
Návštěvník
Milada

Ti budou zticha, protoze by si lidi zacli vybirat sve uspory. Prvni prispevek je v kosi, jsem zvedava, zda pujde i tento.

Babuš
Návštěvník
Babuš

DB je kopa sraček, ostatně jako celé Německo a EU.
Bayer si koupil Monsanto, aby mohl vyplatit všechny peníze co kdy vydělal amíkum jako vodškodnění za RoundUp… und und und… inu když se daří 🙂
comment image
comment image
Makrela už sedí.
Navíc vytvořila novou vysokou funkci pro Ženy , tzv. Přísedící.
Časem bude mít dvě, z každý strany jednu, aby nepadala.
To je něco pro vás chólky, to je práce hodná vaší nové vysoké role ve světě.
Jen bych doporučil přidělat na tu židli takovej ten hrnec, aby mohla i na záchod… jak se říká TA JE NA HRNCI.
Co kdyby nějaký bard složil nějakou písničku na Makrelu ?
https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/96201/hutka-zpivat-o-zemanove-smrti-je-na-miste-ceskou-predposranost-je-treba-lecit-v-listopadu-vystoupim-na-letne.html
víte, jako že by třeba někdo z té yntelygentní menšiny , tzv jelity , co nám tu vládne, taky jednou udělal správnou věc… no ale to se nestane… oni se musí pěkně vysmažit ve vlastní šťávě. Halík by měl s Hutkou vytvořit duo, něco jako Chytrý a chytřejší a na Letnou s nima. Halík by kázal a Hutka k tomu hrál. Duo HH 89. Čti Há Há 89. Pozor nikoliv HH 88, to zase prr…

Milada
Návštěvník
Milada

Njn Kdyz Merkl slysi nemeckou hymnu, tak se zacne trast. Asi v momente vidi, co udelala s nemeckym narodem. Tak ted ji davaji pod prdel zidli, aby se neklepala. Jenze krev ze svych rukou nesmyje, za vsechny vrazdy, ktere spachali migranti.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Ty vraždy taky, ale tady jde o to, že ONA nezpůsobila smrt pár desítek, nebo možná už dnes stovek lidí, ONA způsobila a dál způsobuje to, že CELÁ EVROPA bude zahněděna a zničena. Hitler je proti ní nula, ONA je ničitel světů. Né jaderná bomba, ale nemrdatelná vysokoškolsky vzdělaná blbka, jako je ONA, zničila svět. Doufam, že jí to Němci nezapomenou. Doufam, že poslední bílej němec jí jednou nachčije na hrob, kryse.

.lak
Návštěvník
.lak

Pokračuj. Dobrý. To jim intelekty, tedy pokud mají neberou.comment image
Furt říkám že je to dnes samá dydlace. To že mladí brající rozum v tom plavou je jisté ale ovšem trošku víc nám začínají prolongovávat na to že umřou blbí a možná brzo a ani nebudou vědět proč.
To že euál je v řízeném rozvalu nějak neberou ale asi na to dojedou s lehkomyslností jim vlastní. A přitom jde o jejich existence především nepřístupností brát zodpovědnost a bránit své pozice a postoje když upírům dělají pomyšlení z toho co jim patří a přepouští to lotrům ke své hlouposti takřka všestranně a ještě jsou hlupci navádění na cíle falešných zlob. Krutě nevzdělaní a tady státy obecně v prostoru mají dluh především ve funkční vzdělanosti a kdysi jsem se pozastavil nad prohlášením že vysokoškoláci mají tak 3-4% znalostí potřebných pro život /fachidioté/ a to má být elita společnosti? Je v tom záměr?, no ano trh a ten se začíná projevovat v úpadcích jednotlivých území a společenských vztahů. Dohlédnout to radši nehodlám ale dám odkaz.
https://www.youtube.com/watch?v=Sz7zEiQI4E0 time 1:28:40

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Tady vidíme,že CIA má všude své lidi,jak by se něco takového mohlo dostat v USA na veřejnost.
To by mě zajímalo,co Ruská KGB,oni o agentech CIA nic nevědí?
Pokud to tak provedou,že migrantům budou dávat vízum,pasy už na Africké půdě a dopravovat je do všech států Evropy,tak přece o tom musí vědět celá naše vláda a zatím ticho,potom bude pozdě,když je sem pustí.Doufám,že to bude konec ČSSD i ANO.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ale o tom už je Lisabonská smlouva a všimněte si že všichni politici mluví jen a pouze o NELEGÁLNÍ migraci. Tímto ji zlegalizují a tečka, puntik. Další nejasnosti?