Ricinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před...

Ricinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před cca. 3 týdny přiletěl z Ruska diplomat s kufříkem, protože poslední ruský diplomat do Prahy přiletěl v polovině března! Jeden Ondřej vyrobil v Respektu novinářskou kachnu, druhý Ondřej z Prahy 6 podepsal tajným papír o spolupráci a mlčenlivosti, přesně podle vzoru Sergeje Skripala! Starosta Prahy 6 je uklizen na neznámém místě stejně jako Skripal a jeho dcera! Cestovní zavazadla diplomatů neprochází kontrolami na letišti, kdyby existoval diplomat i jeho kufr, nikdo by neměl šanci obsah kufru zjistit! Dezinformace Respektu nepochází z Respektu, ale z okruhu českých tajných služeb!

Ricinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před cca. 3 týdny přiletěl z Ruska diplomat s kufříkem, protože poslední ruský diplomat do Prahy přiletěl v polovině března! Jeden Ondřej vyrobil v Respektu novinářskou kachnu, druhý Ondřej z Prahy 6 podepsal tajným papír o spolupráci a mlčenlivosti, přesně podle vzoru Sergeje Skripala! Starosta Prahy 6 je uklizen na neznámém místě stejně jako Skripal a jeho dcera! Cestovní zavazadla diplomatů neprochází kontrolami na letišti, kdyby existoval diplomat i jeho kufr, nikdo by neměl šanci obsah kufru zjistit! Dezinformace Respektu nepochází z Respektu, ale z okruhu českých tajných služeb!

Redakce Aeronetu jako první v ČR už před více jak 2 týdny informovala a varovala [1] v předstihu, že se chystá nová mohutná zpravodajská hra proti Ruské federaci, na které se budou podílet české tajné služby, vybraná česká média a současně i české ministerstvo zahraničí. Celé to začalo tiskovým prohlášením amerického ministra zahraničí Mikea Pompea v pátek 17. dubna, kdy varoval nejmenované země světa, aby přestaly kyberneticky útočit na české nemocnice. Naše redakce vzápětí poté dostala z okruhu ruské diplomacie informaci, že ruská velvyslanectví v Evropě dostala varování od ruských tajných služeb, že se chystá nová zpravodajská hra proti Ruské federaci, která má začít naprosto bezprostředně, a to během několika dalších dnů, nebo dokonce hodin. A skutečně k tomu došlo.

Kachna o diplomatovi s ricinem.

Hned následující pondělí server Lidovky přinesl článek [2], že za útoky proti českým nemocnicím, podle zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, mohou stát Rusové. V tom okamžiku bylo jasné, že došlo ke spuštění nové zpravodajské hry proti Ruské federaci, která bude mít podobný scénář jako byla kauza Skripal a Novičok v Salisbury. Opakovaný vtip obvykle není vtipem, ale i v případě této zpravodajské hry proti Ruské federaci hraje hlavní roli opět chemická látka, tentokrát to ale není Novičok, ale lahvička ricinu.

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který nechal odstranit pomník maršála Ivana Koněva, je v současné chvíli na neznámém místě, podle informací má i vypnutý telefon a má okolo sebe ochranku. Včera přesto poskytl na dálku rozhovor televizi Prima, že se ukrývá na doporučení bezpečnostních služeb, protože po něm jde jakýsi Rus, který přicestoval do ČR. Současně ale nesmí Ondřej Kolář o ničem mluvit [3], protože podepsal tajné službě papír o mlčenlivosti. Přestože Ondřej Kolář nespecifikoval, o jaký dokument se jedná, podle názoru našeho kolegy z oboru může jít o Slib mlčenlivosti o utajovaných skutečnostech.

Starosta Prahy 6 je na neznámém místě, jde po něm ruský diplomat s lahvičkou ricinového jedu… to nevymyslíš, ale přesto to tvrdí české tajné služby a nepřímo i ministerstvo zahraničí

Tento papír dávají tajní podepisovat civilistům v případě, že se stanou součástí zpravodajské operace, resp. zpravodajské hry. V takovém okamžiku se daná osoba stane součástí operativního plánování tajné služby a Ondřej Kolář v této chvíli asi ani netuší, do čeho se namočil. Pokud by se teď Ondřeji Kolářovi něco stalo, třeba by jenom uklouzl v koupelně, nebo se mu udělalo špatně, nebo kdyby byl převezen v ohrožení života do nemocnice, protože by snědl nebo vypil něco otráveného, co by se mu dostalo na stůl i přesto, že má okolo sebe ochranku, tak by se to okamžitě hodilo na Rusy.

Potom by to okamžitě bylo použito pro obvinění Ruské federace z atentátu na politického zastupitele Prahy 6. Přesunutí Ondřeje Koláře na neznámé místo je stejný proces, který zvolila britská MI6 v případě Sergeje Skripala a jeho dcery. Oba dva po propuštění z nemocnice v Salisbury byli odvezeni na neznámé místo a od té doby o nich neví ani jejich příbuzní. Oba dva totiž podepsali MI6 dokumenty o mlčenlivosti. A podezření, že i v případě Ondřeje Koláře půjde o stejnou zpravodajskou hru jako se Skripalem, o tom svědčí neuvěřitelný hoax a kachna, která vyletěla toto pondělí z Bakalova časopisu Respekt.

Ondřej Kundra, zástupce šéfredaktora Respektu

Zástupce šéfredaktora Ondřej Kundra totiž vypustil článek [4], ve kterém tvrdí, že před cca. 3 týdny se z Moskvy do Prahy vrátil ruský diplomat, který si v kufříku přivezl s sebou prudký jed ricin. Tuto informaci Kundrovi prý poskytly zdroje z okruhu bezpečnostních služeb. Jedná se samozřejmě o hoax a dezinformaci, která navíc kulhá na všechny nohy. Držitelé diplomatických pasů na letištích nepodléhají standardní letištní kontrole a jejich zavazadla nesmí být otevírána, protože jsou chráněna diplomatickou imunitou, která se vztahuje nejen na diplomata samotného, ale i na jeho zavazadla.

Nikdo tudíž nemohl vědět, co si diplomat v zavazadle veze, jestli je tam lahvička ricinu, nebo lahvička vodky. České tajné služby by musely mít v ruské FSB své krtky, kteří by přesně věděli o konkrétních operacích. I kdyby to byla pravda, je absurdní se domnívat, že Rusové budou chtít zavraždit jakéhosi starostu na Praze 6, když sami dobře vědí, že Ondřej Kolář je pouze loutka, která vykonává zadání amerického ministerstva zahraničí. Kdyby tam nebyl Ondřej Kolář, sochu by odstranil někdo jiný z TOP 09 na povel americké strany, která chtěla skrze odstranění sochy maršála, na což jsou Rusové háklivý, rozehrát zpravodajskou hru proti Rusku.

Kachna nepochází z Respektu, ale přímo od tajných služeb, a nejen těch českých

Na hlavu Ondřeje Kundry se snesla záplava křiku ze serverů alternativy, že šíří nenávist a hoaxy proti Ruské federaci, ale podle mého názoru se jedná o křik na špatném hrobě. Tohle není podle mého názoru privátní aktivita a kachnička Ondřeje Kundry, ale je to součást zakázky českých tajných služeb. Jsem o tom přesvědčen kvůli tomu, že české ministerstvo zahraničí tento nehorázný hoax o ruském diplomatovi s ricinem nejen neodsoudilo, ale dokonce jej de facto potvrdilo a poskytlo Kundrově článku alibi.

Došlo totiž k tomu, že mluvčí ministra zahraničí Zuzana Štíchová na tiskové konferenci uvedla [5], že je faktem, že zhruba před třemi týdny se ze služební cesty do Prahy skutečně vrátil ruský diplomat. Jenže, to není pravda. K detailům se ministerstvo zahraničí ČR prý vyjadřovat nebude, to je otázka na tajné služby, zdůraznila k záležitosti Štíchová. Ruské velvyslanectví to včera ostře dementovalo v tiskovém prohlášení [6], že poslední diplomat, který do Prahy tento rok přiletěl, přicestoval už v polovině března a v žádném případě ne před 3 týdny okolo 10. dubna.

Trojice politiků, kteří mají ochranku před údajnými ruskými zabijáky. Pavel Novotný (starosta Řeporyjí), uprostřed Ondřej Kolář (starosta Prahy 6), vpravo Zdeněk Hřib (primátor Prahy).

Toto prohlášení mluvčí českého ministra zahraničí staví Kundrův článek do úplně jiné role a jiného světla. Pokud by se jednalo o Kundrovu soukromou iniciativu, neměl by podporu ani od ministerstva zahraničí, ani od českých tajných služeb. Proto důrazně varuji před tím, aby si někdo myslel, že toto je privátní kachna Ondřeje Kundry, která měla zvednout Respektu náklad. To by byl velký omyl, pokud byste si to mysleli. Ten článek totiž vznikl na objednávku českých tajných služeb, které mají na základě povelů a pokynů CIA z Langley provést úkol zpravodajské hry proti Ruské federaci.

Organizace této hry je velmi komplexní a důkladná, má dokonalé mediální provedení, nechybí osoby v ohrožení, které mají ochranu a nachází se na neznámém místě, nechybí zlý ruský muž v podobě vraždícího diplomata, který si přivezl v kufříku ricin a nechybí televizní vystoupení Ondřeje Koláře, ve kterých hovoří o tom, že do Česka přijel Rus, který mu jde po krku [7]. Tajná služba Ondřeje Koláře zaváže písemnou mlčenlivostí a když se ruská ambasáda ohradí proti pomluvám a zpravodajské hře [8], Petříčkovo ministerstvo zahraničí odpoví, že v ČR je svoboda slova a Respekt si může psát, co se mu zlíbí [9].

Namísto vyhoštění diplomata plánujícího atentát došlo na uklizení Ondřeje Koláře a mohutnou hysterickou kampaň podpořenou i Petříčkovým ministerstvem

Ministerstvo zahraničí ale zapomíná na jednu věc, že by se mohlo jednat o šíření poplašné zprávy, že se v ČR pohybuje ruský diplomat s úmyslem zabíjet české starosty kvůli pomníku. Ruská ambasáda nechce nic jiného, než aby se proti Ruské federaci nešířily nebezpečné lži, které ohrožují bezpečnost ruského diplomatického sboru, pokud o něm bude psáno v intencích Kundrova článku. Pokud tajné služby ví, jaký konkrétní diplomat přivezl do Prahy v kufříku ricin a opravdu to byl diplomat, který přiletěl někdy okolo 10. dubna, tak přece nejjednodušším řešením je takového diplomata vyhostit, ne? A proč místo vyhoštění diplomata došlo k ukrytí Ondřeje Koláře na neznámém místě?

Povalená socha maršála Koněva po odstranění z podstavce.

To jako Česká republika na jedné straně ví, že přijel diplomat s ricinem, který má za úkol vraždit, ale na straně druhé ČR takového diplomata nevyhostí? Takže Ondřej Kolář je ukrytý na neznámém místě, tajní mu dali podepsat papír, že nesmí mluvit a pokud se v tom tajném úkrytu Kolářovi něco stane, někdo mu něco přimíchá do pití, potom se dočkáme nové kauzy Skripal, opět uvidíme televizní štáby před Ústřední vojenskou nemocnicí, jak čekají na zprávy o stavu Ondřeje Koláře, který je v kritickém stavu, protože jeho organismus bojuje s prudkým jedem. Přesně takový je podle mého názoru plán s Ondřejem Kolářem. Nejprve připraví příběh v médiích o příletu diplomata s ricinem, který sice nepřiletěl, neexistuje, ale to nevadí, stačí prostě, že to potvrdí Petřičkova tisková mluvčí. Potom odklidí Ondřeje Koláře na neznámé místo.

Plán na obětování starosty z Prahy 6 podle modelového vzoru Skripala anebo Litviněnka?

Po nějaké době bude převezen v akutním stavu do nemocnice a lékaři mu zjistí otravu. Hodí se to na Rusy, že rozstříkali ricin v zahradě za domem, kam se Ondřej Kolář chodil procházet bez ochranky. Nepřekvapilo by mně, že by to ale odneslo i několik členů české ochranky. Když se kácí les, létají třísky, ne? Novičok už zkrátka není v módě, takže v Langley vymysleli, že tentokrát obviní ruské diplomaty na té nenáviděné ruské ambasádě v Praze, že si přivezli ricin a rozhodli se oddělat starostu, který jim sáhl na maršála Koněva. Takto absurdní motiv česká veřejnost spolkne i s navijákem a bude slastně hýkat protiruskou agitku. Účel bude splněn a Michal Koudelka za boj proti vraždícím ruským diplomatům dostane konečně hodnost generála, protože Miloši Zemanovi nic jiného v takové situaci nezbude.

Michal Koudelka, ředitel BIS, pózuje s medailí od CIA, kterou mu předala ředitelka CIA Gina Haspel.

Pamatujte si, že zlatá medaile CIA za spolupráci, kterou Michal Koudelka jako šéf BIS dostal vloni na jaře v centrále CIA v Langley ve Virginii od ředitelky CIA Giny Haspel, nebyla zadarmo. Taková medaile je závazkem naprosté poslušnosti a oddanosti americké tajné službě a jejím zájmům. Takže, když před dvěma týdny Mike Pompeo odsoudil útoky neznámého státu proti českým nemocnicím, bylo jasné už dopředu, jaká zpravodajská hra se tím rozehrává.

Uběhly dva týdny a najednou v ČR média píší o vraždícím ruském diplomatovi s ricinem a Ondřej Kolář je na “neznámém” místě v baráku se zahradou. Tahle hra ale má svá pravidla a být na místě Ondřeje Koláře, měl bych opravdu obavy. Co asi tak plánují české a americké tajné služby s osudem starosty z Prahy 6, po kterém jde ruský hitman s diplomatickým pasem a lahvičkou ricinu, který ale neexistuje? Nevím, jak vysoké IQ má Ondřej Kolář, ale v jeho situaci není moc východisek. Jedno východisko se jmenuje “model Skripal” a druhé východisko “model Litviněnko”. Na scéně už je ricin, dokonce i padouch je známý, takže co ještě chybí? Oběť!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá POSLEDNÍ den a zatím jsme vybrali jen cca. 60% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Marlboroman
Návštěvník
Marlboroman

Celá táto kampaň je na hlavu postavená.
Ruský diplomat nemusí nosiť ricín z Moskvy. Stačí keď na veľvyslanectve budú mať misy plné ovocia a za čas od odstránenia sochy po tzv. prílet diplomata s kufríkom si môžu ricínu vyrobiť aj na sto pražských starostov.
Akurát p. Kolář by si mal začať uvedomovať, že nedopadne tak dobre ako predchádzajúci agenti provokatéri, pretože ricin je smrteľný a nie je naň protiliek. Takže na oltár americkej všemoci položí svoj život.

Spencer
Návštěvník
Spencer

Kolář je agilní proamerický blb, ale je mi ho líto. Kdesi jsem četl, jak si Sověti připravovali svou oddanou pátou kolonu v Indii. Podporovali tamní levicové intelektuály, zvali je na placené studijní pobyty do SSSR, kde pro ně inscenovali “běžný ruský život”, setkávání s obyčejnými lidmi atd. Mimochodem takové pobyty organizovali pro mnoho západních intelektuálů, kteří poté ve svých zemích nadšeně horovali pro SSSR. Ovšem co je děsivé – stejné lidí, které zvali do SSSR a kteří měli pomoci s nastolením komunismu v Indii, tak tyto lidi byli na seznamu sovětských tajných služeb určení k likvidaci hned ve druhém sledu, jakmile by byl komunismus nainstalován. Šlo totiž o to, že tito Indové měli sehrát svou úlohu (podpora a instalace komunismu / socialismu v počátcích) ale potom již nebyli potřební a překáželi by svým idealismem skutečnému a brutálnímu výkonu té moci, kterou pomáhali instalovat. Způsoby a principy fungování tajných služeb jsou po celém světě podobné,jedni se učí od druhých. Tak se trochu bojím o chudáka Koláře,že je takovým Indem, který nejezdil sice do SSSR, nýbrž do USA – které nemají ve světě přátele,jenom zájmy.

trtal
Návštěvník
trtal

A ja se zase nebojím o tu fasistickou spinu Koláře a doufam, ze dostane, co si zaslouzi…
Sranda je, ze ho spise zlikviduji samotni amici v zastoupeni nasich poskoku nez nejaci mistni vlastenci…

Teodor
Návštěvník
Teodor

Ze ti 3 povedenci Prasivka, Kolar a Novotny jako zivi nemaji zadnou cenu, to jsem zde uz nekolikrat napsal. Ze se ale ma predtucha tak rychle vyplni, to jsem si namyslel. Pri tom je uplne jedno zda se jasne jedna o neakou pravvdu nebo ne, akce bude provedena se lzivymi utoky na Rusko. A obycejny clovek si s tim nebude lamat hlavu. Kdyz budou ti 3 fasisti fuc, nestekne po nich ani pes. Ale ukol CIA byl splnen. IQ Kolare bude urcite kolem 70, jak svedci uz bjen jeho vyrok “ze kdyz nemel Konev rousku, musi pryc”.

Jouza
Návštěvník
Jouza

po dlouhé době jsem se přišel podívat na tento odpadní rusácký portál a …světe div se. Z žumpy neuděláš objektivní zpravodajský portál ani kdybys do něj nasypal všechny ruble na světě. Je mi vás lidi líto, že tu marníte čas čtením takových ptákovin. Tak zase za půl roku kounku, o kolik níže jste jste ve srač..ách vaší žumpy.

dan
Návštěvník
dan

Tak zapleveluj prostor u svých. Svatá prostoto.

trtal
Návštěvník
trtal

Jouza, tahni na fasisticky iDnes a neser se mezi slusne lidi, spino…

Miro
Návštěvník
Miro

Takto pracuje Nebezpečná “pátá kolona” ku prospěchu USA v neprospěch občanů ČR.

Miro
Návštěvník
Miro

Kolářovic rodina se cítí bezpečná, že je pod ochranou bezpenostních služby, ale neuvědomují si, odkud jim hrozí pravé nebezpečí. Nástraha nehrozí Ruska, nýbrž právě od agentů CIA ve spolupráci s naší BIS. Jsou v pasti a klidně budou obětovaní jen, aby se po jejich smrti objevily “zaručeně pravdivé důkazy” o tom, že za to mohou ruské tajné služby.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

a pak to stejne svedou na ivana..:)))

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Jak to vite co si uvedomuji a co ne, vy jim snad vidite do hlavy?

konzerva
Návštěvník
konzerva

V minulem pořadu VK říkal, že ruský medvěd spí? Co třeba trajekt Estonija kdo ho potopil a proč- trochu napovím Elbrus? Co oba Malajské lety proč jedno zmizelo a druhé vybuchlo -má to souvislost u prvního Rusko a Čína u druhého na okrajině přímo s Putinovou rodinou – opět nápověda GAN/ Rosnano/ a takhle by mohl pokračovat. Ví kdo má ve vstupní hale Intelu foto. A ten kdo je na té fotce má svého pokračovatele.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Náhodně zabrousil
Návštěvník
Náhodně zabrousil

Jaké jsou kořeny pana starosty Koláře? Jeho děd Otto Kolář nar. 17.5.1908 jako bývalý čs. občan přijal v době okupace Československa německou státní příslušnost. R. 1941 vstoupil do služeb gestapa v Českých Budějovicích do r. 1943. Pak přešel na gestapo do Prahy. Zúčastnil se zatýkání čs. občanů v době heydrichiády, eskortoval spolu s gestapem tři čs. občany, odsouzené k trestu smrti za schvalování atentátu na Heydricha. Dne 31.8.1967 mu byl zakázán pobyt na území ČSSR jako, rakouskému státnímu občanovi z Lince, z důvodu práce ve službách gestapa. ww.ustrcr.cz doba 1938 -45. Sám pan starosta absolvent právnické fakulty ZUČ v Plzni, dělal tajemníka Schwarzenbergovi, nyní je jeho poradcem.

Zatykač na strýce diplomata Petra Koláře ( 1962 České Budějovice) a starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře za TOP09 (1984 Praha), vyšetřovatele Gestapa Budweis Otto Koláře, včetně jeho fotografie:

Zatykač na bývalé členy Gestapa, SD a NSDAP, působícících v Českých Budějovicích
strana 25
https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvo

ano
Návštěvník
ano

Dávno vyvráceno

trtal
Návštěvník
trtal

ty ses taky davno vyvracenej…

flynn
Návštěvník
flynn

Ten článek je vynikající, normálně myslícímu člověku bez předsudků muselo dojít, že celá akce od odstranění sochy až po agenta s jedem je slaboučká provokace proti Rusům a že za tím stojí USA. Horší je, co zase provádí Petříček a samozřejmě Respekt. Ostuda, jen ostuda. Tři pitomci z Prahy mají bobky, že dostanou na budku? Tak to je v pořádku. Ale přátelé, toto všechno umožňuje současný systém. Koupený novinář, koupení politici, na smrt zkompromitovaná domácí tajná služba, a to vše před zraky diváků – občanů. Snaha získat politické body pro TOP 09, ODS a piráty ubožáky, kteří za sebou kromě provokací nemají ale vůbec nic. Takto se pracuje pro naši zemi?

Radim Ježek
Návštěvník
Radim Ježek

Už to nehul:-) trochu paranoia, toto je proruský dezinformační server, který má v lidech vzbuzovat strach, a jak je vidět, u některých to funguje. Co děláš pro naši zemi ty? Buduješ občanskou společnost? Učíš děti kritickému myšlení? Nebo jen přikyvuješ anonymnímu cápkovi, kterej nemá ani koule, aby odhalil svoji totožnost? Chápeš, že totožnost nemá, protože to je pouze pracholapka? Dobré ráno!

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Naprostý souhlas se vším,kolaborantská pátá kolona se zde prezentuje jako vlastenecká alternativa,která sleduje a prosazuje něčí zájmy.

trtal
Návštěvník
trtal

hosi, vam asi poradne jeblo…vymasteni poskoci protektoratu…

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Zatímco se tady včera kacíř s adminem dohadovali, jestli zpráva, že v Dánsku je povinné očkování na Covid-19, protože mu Big Brother nahlásil, že je to hoax a dá to na pravou míru, aby se ovce nelekli: http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/dansk.htm
Tak včera ve středu, ve 4.Říši vláda plánuje závest koronovou imunitní kartu, která by stejně jako vakcinační karta mohla prokázat, že byla překonána nemoc Covid-19. Vyplývá to z návrhu zákona, který byl předložen kabinetu. To prosazuje spolkový ministr zdravotnictví Jens “Goebles” Spahn (CDU). Který chce naočkovat etnické bílé Němce, protože jak tvrdí NovoNěmci, kteří vyznávají Alláha, jich se netýká, neboť je to nemoc bílých káfirů. Zatím co NovoNěmci před měsícem objímali před mešitou v Berlíně a pokřikovali Alláhu Akbar, bez roušek a bez dvoumetrového rozestupu, tak když se shromáždili bílý Němci tři týdny po tom, okamžitě dostali na budku od gestapa.
Další pasáž v rozhodnutí ukazuje, jak daleko by tyto důsledky mohly být. Vztahuje se na zákon o ochraně infekce, který umožňuje státu uložit lidem mohou být nakažlivý nebo dokonce jen podezřelí, umístit do karantény nebo zákaz vstupu na určitá místa. V budoucnu by mělo být možné předložit imunitní pas,, aby bylo možné získat zvláštní povolení. Ostatní, kteří odmítnou se podrobit, okamžitě izolovat do převýchovného tábora, kde by jim bylo demokraticky vysvětleno, že je to pro jejich dobro. Kdo by měl Gatesův náramek model Sloužím Satanovy, edice 666 , ten by měl zvláštní práva, na ostatní by čekal jen mělký hrob.
Jak říká Vedoucí, procesy se kopírují, zejména do Protektorátu Böhmen und Mahren. Určitě užitečný idiot Prymula, který se těší velké oblibě mezi českými ovcemi, aspoň tak to tvrdila americká televize Nova, ústy mluvíci blonďaté hlavy Borhyové, která zároveň dodala, že je potřeba dávat na falešné zprávy, třeba o škodlivosti 5G sítí a zpochybňování mesiáše Gatese.
Zdroj: https://www.sueddeutsche.de/politik/coronavirus-immunitaetsausweis-regierung-1.4892945

Předevčírem jsem vás vyzval, aby jste si poslechli Láďu z Kanady, ale asi jste to neudělali, tak jste udělali chybu.
Zde je odkaz: https://youtu.be/hqr1xBwI6E4comment image
comment image
Šakal Pence v nemocnici bez roušky, i když byl upozorněn, aby si ji nasadil.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/urad-vyzval-americany-k-noseni-rousek-klidne-ale-ja-to-delat-nebudu-vzkazal-trump-40319348
Pro ty, kteří volali VK áčkovi, že Brexit byl prý, protože Britové nechtěli arabské a černošské migranty, tak jste těžce na omylu, neboť na podobné lodičce si jich pár kousků přivezli a ani je netestovali, vždyť Covid-19 je nemoc jen bílých nevěřících, tak proč zbytečně ztrácet čas, že. comment image
Chris Johnson Dover illegal migrants
https://youtu.be/TYo-nBKNNes