Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli!...

Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!

Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!

Rok 2017 bude rokem kritických změn v celosvětovém řádu globalizace a mocenského úchopu jednotlivých velmocí. Dočkáme se radikálních posunů stanovisek, žebříčků “hodnot” (nejen evropských) a dojde k mohutnému faceliftu politiky. Přitom všechno to začalo už na sklonku právě skončeného roku 2016. Za těch pár dnů se stalo několik událostí, které ve světle posledních výroků významných státníků dávají tušit, že se bude měnit všechno okolo nás, protože staré pořádky už nejsou schopné zajistit posun celé zemské civilizace. Abych byl přesnější, posun civilizace žádaným směrem. A ty směry jsou celkem dva a možná se kvůli nim strhne i nová celosvětová válka, ale k tomu se ještě dostaneme. Začneme od hlavního startovacího incidentu, který to všechno začal.

GUEST-israel-123016-APjpg.jpg
Rada bezpečnosti OSN hlasuje o rezoluci č. 2334

Den před Štědrým dnem došlo v Radě bezpečnosti OSN ke zradě. K největší zradě ve světových dějinách mocenských sil, aniž by tato skutečnost byla mediálně podtržena a rozebrána. K čemu došlo? Barack Obama noc předtím hovořil telefonicky hned s několika státníky a vysokými pohlaváry světového globalismu. Volal s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, volal současnému šéfovi OSN Ban Kimunovi a hlavně mluvil s americkou velvyslankyní v OSN Samanthou Power, které přikázal, aby v původně bezvýznamné rezoluci č. 2334 proti Izraeli zaujala neutrální postoj, zdržela se hlasování a umožnila tak rezoluci průchod. Rezoluce se týkala výzvy k Izraeli, aby zastavil výstavbu židovských osad na palestinských území. Izrael považuje sporná území za integrální součást státu Izrael a argumentuje tím, že nikdo nemůže Izraeli diktovat, kde smí a nesmí stavět na vlastním území. Až do pátku 23. prosince stály USA vždy po boku Izraele, i když za Obamovy vlády to už pořádně skřípalo. Jenže den před Štědrým dnem se USA v Radě bezpečnosti postavily bokem a nechali rezoluci proti Izraeli projít [1]. Šok v Izraeli se nedá popsat.

Zrada Izraele a plán na vznik Palestiny, hraje se o Jeruzalém

Americká organizace a nejvlivnější lobbistická skupina AIPAC ihned začala hovořit o zradě Bílého domu, Donald Trump krok Obamovy vlády tvrdě odsoudil. Ovšem kdo by si myslel, že šlo o izolovaný incident v OSN, ten by se mýlil. Jde totiž o proces zahájení mohutného plánu na odchod OSN a globalistů z USA. Vzápětí poté se dostala na veřejnost informace, že vedení OSN plánuje na 15. ledna, 5 dnů před inaugurací Donalda Trumpa, pohotovostní zasedání 7 desítek států v Paříži, které mají připravit návrh na vznik státu Palestina s hlavním městem Jeruzalémem [2]. Podle návrhu by se město Jeruzalém mělo dostat pod dohled mezinárodních sil a OSN, které by dohlédly na multinárodní správu tohoto biblického města. No, a v Tel Avivu si neberou servítky a už pohrozili, že každá země, která případný vznik Palestiny podpoří v Paříži, čekají od Izraele mohutné sankce. První byl jmenován Nový Zéland, který je v současné době nestálým členem RB OSN a rezoluci proti Izraeli podpořil. Není specifikováno, jaké sankce by to měly být, ale vzhledem k tomu, že Izrael kontroluje celosvětový bankovní a úvěrový trh, tak by šlo právě o sankce ve vztahu k půjčkám a úvěrům na kapitálových trzích.

Syria-In-Russia-s-Han_Horo.jpg
Samantha Power, velvyslankyně USA v OSN.

To ale není celý obrázek skládačky. Mezi svátky došlo od Obamy k dalšímu úderu. Obama vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů [3], a to prý kvůli tomu, že měli prsty v hackerských útocích na servery Demokratické strany. Opřel se o důkazy, které poskytla CIA, ale odborníci důkazy zpochybňují, že z nich nelze nijak vysledovat, že útok byl veden z Ruska, a už vůbec ne, že by byl veden někým z vypovězených ruských diplomatů, přičemž někteří z nich přijeli do USA až poté, co byly emaily demokratů hacknuty. Bílý dům se podle mluvčího opírá o svědectví jistého zdroje, informátora, který Bílému domu poskytl linku a tip na ruské diplomaty, že oni za tím vším stojí. Takže nejde o důkazy technického charakteru, ale o důkazy svědka, jehož totožnost prý prezident Obama zná a také CIA. Ale kvůli utajení není možné uvést více. Je to stejné, jako kdybyste stáli před soudem, ale nesměli jste se dozvědět, kdo proti vám svědčí a jaké důkazy předkládá. Donald Trump vzápětí na Twitteru ocenil Vladimira Putina za zdrženlivost, že nevyhostil v odvetě americké diplomaty.

Trump: “Skvělý tah s tím odkladem (od V. Putina) – Vždycky jsem věděl, že je velmi chytrý!”

Trump má důkazy o tom, že servery hacknul někdo jiný

A čepici s korunou tomu dnes nasadil Donald Trump, který uvedl, že on sám má přístup k informacím o celé kauze, a že rozhodně hackerský útok nelze připsat Rusům, ale možná někomu jinému [4]. Vzápětí dodal, že chce mít jako prezident skvělé vztahy s Ruskem, ale také s Čínou. Tyto výroky ihned začal řešit americký mainstream, kam tím asi Trump míří. Výroky budoucího prezidenta ve vztahu k Rusku jsou konzistentní a znovu se potvrzuje, že pro Trumpa jsou skvělé vztahy s Ruskem naprostou prioritou. Na americké alternativě se zcela otevřeně hovoří o tom, že útoky na servery Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratické strany byly provedeny lidmi zevnitř státu, tzv. inside job. Podle názorů stojí za útoky skupina lidí napojená na tajné služby, CIA, NSA a na představitele, kteří spatřují v “Obamizaci” země velké nebezpečí. Jak už zaznělo i na CNN od bývalého šéfa Trumpovy kampaně Paula Manaforta, takových lidí jako je Edward Snowden je v NSA a v CIA mnohem více a mají mnohem větší moc, než právě whistleblower Snowden. Nechtěli, aby Hillary vyhrála a pokračovala v Obamově globalizační politice v USA.

WhatsApp-Image-2016-09-25-at-19.34.55-e1474821593376.jpeg
Donald Trump a Benjamin Netanyahu v Trumpově mrakodrapu v New Yorku.

Ale to zajímavé zůstává jinde. Donald Trump prohlásil o OSN, že je to zábavný debatní klub [5], do kterého USA přispívají moc penězi, a že by se s tím mělo skoncovat. A vzápětí začal americký mainstream spekulovat a řešit téma, které v minulosti už zaznívalo. Podle pozorovatelů situace v USA prý hrozí, že OSN by mohlo vyslyšet názory, že pokud by USA přestaly hrát hlavní finanční roli hostitelské země OSN, že by se centrála mohla přesunout jinam, do Evropy. V této souvislosti se nově hovoří o Paříži, Zurichu, Vídni a Praze. Největší ambice má Paříž, která se dlouho snažila o to, aby centrum OSN bylo právě tam. Paříž je v čele pořádání zasedání OSN, naposledy to byla klimatická konference, teď to bude zasedání kvůli Palestině. Ovšem Paříž by na sebe strhla velmi značnou moc, a to Berlín nepřipustí. A nelíbilo by se to ani Číně.

Globalisté v USA balí v OSN kufry, míří do Paříže nebo do Prahy?

Čína si pro vstup do Evropy vybrala Prahu a ne náhodou je právě Praha centrem globalizačních snah. Jenže stejně tak je Praha centrem světového židovstva. A Praha je i pod kuratelou a kontrolou Berlína. Fakticky by tak Praha mohla být spatřována jako skvělé multikulturní centrum, doslova ideální pro OSN. Jaké by to mělo důsledky, to je předčasné spekulovat, ale precedens tu už máme, globalisté umístili do Prahy centrum navigačního systému Galileo. V Praze podepsali Putin a Obama odzbrojovací smlouvu, Praha je přijatelná pro Berlín i Moskvu. Souvislosti jsou opravdu dechberoucí. Ovšem celé to odstartoval Obama poté, co se nepodařilo okrást Donalda Trumpa o jeho volební vítězství.

Netanyahu_AIPAC_ap1.jpg
Benjamin Netanyahu v USA na zasedání AIPACu.

Přepočty hlasů buď vůbec nebyly soudy povoleny a ve Wisconsinu po přepočtu dokonce dostal Donald Trump více hlasů [6]. Nepovedlo se ani přemluvit volitele a ti před Vánoci potvrdili Trumpa jako vítěze. Takže globalistům a Obamovi nezůstaly v ruce žádné jiné karty, než karty s politikou spálené země. Globalisté pověřili Obamu, aby začal likvidovat moc a pozici USA ve světě ještě předtím, než opustí Bílý dům, aby začal pálit mosty a bourat americké a spolu s nimi izraelské pozice ve světě. Zároveň s tím, aby začal útočit na Rusko a vypovězením ruských diplomatů aby rozeštval Putina proti USA a proti Trumpovi. Vladimir Putin se ale nenechal nachytat a k odvetě proti USA nepřistoupil, dokonce pozval děti amerických diplomatů v Moskvě na jolku a připomněl, že on se bude bavit už jenom s novým prezidentem USA. A právě Donald Trump tento balónek dnes Putinovi s láskou vrátil, když zpochybnil obvinění z ruské úlohy v hacknutých serverech a když zopakoval, že chce mít s Ruskem jen skvělé vztahy.

Čekání na Trumpa

Izrael teď s napětím počítá dny a hodiny, než se stane Trump prezidentem 20. ledna. Globalisté do tohoto data budou finišovat a budou se snažit útočit proti Izraeli a Obama se bude snažit likvidovat USA zevnitř, protože to není jeho vlast a jeho domov, jak ukazují poslední důkazy. Barack Obama je keňský občan Barry Soetoro, už bez jakýchkoliv pochybností. Nemá vztah k zemi a lásku k vlasti, je typickým globalistou, který udělá, co je nutné, pokud mu k tomu dají globalisté příkaz. Chová se stejně k USA, jako se chová Angela Merkel k Německu. Čím hůře pro vlastní zemi, tím lépe pro globalisty. Barack Obama končí v pozici prezidenta USA a může za sebou nechat spálenou zemi, může oslabit moc USA a postavení Izraele. Z těchto kroků je patrné, že globalisté panikaří a chtějí narychlo, ještě než přijdou odchodem Obamy z funkce o kontrolu nad chodem USA, zlikvidovat a poškodit mocenské postavení USA, Ruska a Izraele společně a dohromady.

709020.jpg
Nový Zéland hlasoval pro rezoluci 2334 v Radě bezpečnosti OSN a vysloužil si tím výhrůžky sankcemi od Izraele.

Pouze se tím potvrzují moje dřívější prognózy, že USA, Rusko a Izrael budou v budoucím rozdělení světa stát na společné straně světového mocenského hřiště. USA bude zajišťovat technologie a spotřebu, Rusko bude zajišťovat zdroje v lepším postavení, než nabízelo NWO a Izrael bude zajišťovat finance a kontrolu světových kapitálových trhů s důrazem na uchování dolaru pod kontrolou sionisty ovládaného FEDu. Číně má zůstat role laciné manufaktury, jako dosud. Turecku bude nabídnut ze strany Ruska vojenský mandát k blokaci Kurdů. Donald Trump hodí Kurdy přes palubu výměnou za podporu od Izraele a Ruska k blokaci Íránu a tím k ochraně Izraele.

Globalisté evakuují pozice v USA, Obama odpaluje nálože pod USA

Odchod globalistů z USA po dochodu Obamy je na spadnutí. Obama se chová v této chvíli jako vykonavatel vůle globalistů, kteří vědí, že už nemůžou situaci zvrátit a proto dali povel k evakuaci a k vyhození plavidla do povětří, aby se nedostalo do rukou nepříteli (Trumpovi a americkým národním elitám). Přesně takto to působí a není to daleko od pravdy. Donald Trump nebude jenom izolacionista, ale i ochránce Izraele a partner Ruska. Pro globalisty je něco takového naprosto nepřijatelné. Hrozí jim totiž upevnění světového sionismu, upevnění systému Pax Americana, upevnění petrodolaru a juandolaru [7] a především sblížení Moskvy a Washingtonu ke vzájemné spolupráci. Dá se proto očekávat, že do 20. ledna se dočkáme od Obamy, OSN a globalistů ještě dalších útoků proti Rusku, USA a Trumpovi.

United-Nations-014.jpg
OSN přesune své sídlo z USA do Evropy, je to jen otázka času.

Mimo téma článku bych chtěl všem čtenářům AE News popřát Šťastný Nový rok a současně bych Vás chtěl informovat, že jedeme na novém hardwaru, který jsme zakoupili díky finančnímu přebytku vysbíraného z prosincových příspěvků díky nezměrné štědrosti našich čtenářů. A díky vyššímu výkonu hardwaru jsme mohli aktivovat aktualizace a načítání diskusí v reálném čase, takže diskusní příspěvky se neobjevují se zpožděním synchronizace proxy-cache, ale v reálném čase.

Komentáře se nově řadí od nejstarších, ale můžete si pohodlně řazení přepnout od nejnovějších v nabídce “Třídit podle…”. Toto řazení je kvůli vynucení načtení fronty aktuálních komentářů, protože zbytek webu zůstává pod ochranou Cloudflare, která se ukládá do cache. Doufáme, že tato investice přispěje k příjemnějšímu diskutování a prohlížení našeho webu. Přesto však je možné, že při opravdu masivní návštěvě (podvečery) může dojít ke zpomalení načítání stránek, protože upgrade hardwaru na takovou úroveň výkonu, jakou bychom potřebovali v ideální super konfiguraci, je kvůli vysokým návštěvám mimo naše momentální finanční možnosti. Nejsme štědře dotovaná neziskovka. Ale současný upgrade by měl nějaký čas vydržet. Děkujeme Vám všem ještě jednou za Vaši štědrost a doufáme, že i tento rok se budeme moci spolehnout na Vaši laskavou a štědrou pomoc, bez které se zkrátka takový projekt, jakým je AE News, dělat nedá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

JAK H.CLINTON DOSTALA PŘES TLAMU PRAVDOU PROTI JEJÍ LŽI
Vysocí ruští činitelé slavili porážku Clintonové, uvedly americké tajné služby
Před 4 hodinami
Ruské vládní špičky slavily porážku demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové republikánem Donaldem Trumpem jako geopolitické vítězství Moskvy. S odvoláním na zprávu rozvědek, která se opírá i o zachycenou komunikaci ruských činitelů, o tom informoval list The Washington Post.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2004127-vysoci-rusti-cinitele-slavili-porazku-clintonove-uvedly-americke-tajne-sluzby

ave
Návštěvník
ave

Děkuji za informace, nyní jsem ocenil řazení od nejnovějších komentů, přeji pěkný den. Ave

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

USA posílají brigádu k odstrašení Ruska
Zatímco Donald Trump už má pomalu v ruce klíče od Bílého domu, tisíce amerických vojáků vyslaných tento měsíc do Evropy končícím prezidentem Barackem Obamou jsou ve zvláštní situaci. Jejich úkolem má být odstrašení Ruska od pronikání do zemí střední a východní Evropy. Trump ale coby příští vrchní velitel armády volá po zlepšení vztahů s Kremlem.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/425468-usa-posilaji-brigadu-k-odstraseni-ruska.html

USA sa vyhráža Rusku teroristickými útokmi a telami vojakov v igelitových vreciach – odpoveď Ruska
https://www.youtube.com/watch?v=GJoFftT2NWw

Tvrdá odpoveď Berlínu a USA
https://www.youtube.com/watch?v=BZZsCXhhh8Y

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Už aj za teroristu vernej vojak vlasti jde za mřiže sami vidime jak vlady podporuji teroristy jinač H… v podáni ČT ani sem to nehodnotil ztráta času s loutkama co každé slovo je hnuj a lež

Izraelský soud shledal vinným vojáka, který loni zastřelil na zemi ležícího palestinského teroristu. Rozsudek rozděluje společnost. A naděje pro slony. Čína, největší zpracovatel slonoviny na světě, do konce roku zakáže obchodování s touto surovinou. Horizont v půl desáté.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10316155327-horizont-ct24/217411058050104/

Máša
Návštěvník
Máša

Vsiml si nekdo tech zkamenelych tvari na fotkach z OSN? Jak za tim novozelandskym, tak za tou americkou predstavitelkou jsou ty obliceje temer mrtvolne. Co vam to indikuje?

GUDULE 15
Návštěvník
GUDULE 15

Obamu je nutné SOUDIT jako válečného zločince , neboť on má na rukou smrt několika set lidí. On vyprovokoval válku v ARABII a migrační vlnu, která má za následek i teroristické útoky ve Francii, belgii, v Německu

Pozorovatelka
Autor

Bill a Hillary se zúčastní inaugurace Trumpa
https://russian.rt.com/world/news/347335-bill-i-hillari-klinton-posetyat-inauguraciyu-trampa

A odpověď na celou tu frašku, které velí Kissinger, právě dal Netanajahu: “Za každou cenu je nutné zabránit šíitsko-ruskému spojenectví” (což je to, co dokola opakuji). Netanjahu, který má u amerických jestřábů velké slovo, má Trumpovi pomoci zkrotit je tak, aby přistoupili na “spojenectví” s Ruskem a tím pomohli odtáhnout Rusko od Íránu. Já se budu opakovat, že věřím, že Rusko to ví.

Administrator
Admin

Přesně o tomhle tady píše VK pořád dokola, tak bude rád, že to slyší i od Vás. Rusko bude stát před těžkou volbou, buď zrušení sankcí plus kšefty s USA za cenu držení basy s Trumpem (a Izraelem), anebo setrvání současné ruské izolace a jeho podpory Íránu. Putin bude chtít jít třetí cestou, bude chtít sedět na dvou židlích. Trump mu to kvůli Íránu nedovolí. Normalizace vztahů mezi USA a Ruskem bez vyřešení postoje obou zemí k Íránu bude nemožná. Jeden z nich bude muset ustoupit.

Pozorovatelka
Autor

Londýn se 1. ledna stal patnáctým městem, které má přímé železniční spojení s Čínou, vlak se zbožím bude jezdit jednou týdně
http://edition.cnn.com/2017/01/03/asia/china-train-london-trnd/
Je budoucnost světa (a investice, na kterých stojí banky) na Východě nebo v USA?
A proč ta snaha Kissingera odtrhnout Rusko od Íránu?

jhjh
Návštěvník
jhjh

preco by mala byt buducnost sveta na vychode? pretoze sa im tam nahromadil kapital, ktory vznikol presunutim patentov, technologii a samotnej vyroby na popud aj isteho tatka kissingera? bez tych patentov a technologii by si ani neprdli a neprdnu si bez nas ani dalej a poviem aj preco. pretoze cinania aj ked ich je 1,3 miliardy, tak nemaju kapacity, ktore by dokazali vymyslat nove veci. na to, kolko ich je, tak je to neuveritelna slabota. motor civilizacie boli bieli a tak to este nejaku dobu aj bude.
co sa tyka iranu, neviem, co je to za otazku. rusko ma svoju viziu spoluprace so vsetkymi, iran nevynimajuc. nehovoriac, ze iran bol udrziavany naschval vo svojom umelom spanku, pricom sa nam vyvinul na zivotaschopny stat, s ktorym je treba pocitat. takze pristup na jeho trh sa hodi, iran sam ma pristup na dolezitu tepnu v ramci arabskeho poloostrova, takze nie je o com.
a teraz uz by fakt nebolo odveci vysvetlit nam, preco nam podsuvate, ze siitsky silam je ten spravny islam.

víťa
Návštěvník
víťa

Protože je to cílem globalistů. Tvrzení, že Obama a jeho parta jsou globalisté, je dost mimo. Ale pravda vždycky nakonec vyjde najevo. Uvidíme. Překvapeni ale moc nebudeme, neboť asi tušíme, co se dá od toho všeho očekávat. Je třeba si všimnout, že celý Izrael je vlastně obklíčen armádami téměř celého světa. I Češi se tam vyskytují.

jhjh
Návštěvník
jhjh

to je jedno, co je koho cielom, dolezite si je uvedomit, ako to v skutocnosti je. cina sa stala jednotkou vo vsetkom, ale hlavne v kopirovani. preco vsetko mozne len kopiruju, a nedokazu vymysliet aj to svoje? zeby to bolo ich mentalitou, to co im je dane ako rase do vienka? pjakin sam hovori, ze tie ich mesta, ktore su momentalne prazdne su tam preto, aby absorbovali sikovnych ludi, pretoze oni vedia sami spravit prd makovy. takze to, ze niekto nieco chce, este neznamena, ze to tak aj skonci. je dolezite si uvedomit, nie to co kto chce dosiahnut, to vidime, ale to, ako sa tomu branit. a v tomto je miska vah paradoxne na nasej strane, nie vychodnej azie. samozrejme, nie s vedenim, ktore je momentalne v eu, v cechach ci na slovensku. to uz je ina vec.

Máša
Návštěvník
Máša

Vito: kdyz si uvedomite, co delaji USA jen za tu dobu, co zijete a muzete sam videt, tak o ovladnuti sveta jim jde, tudiz o globalni nadvladu. Proc si globalisty predstavujete jako jednolitou hmotu, je to nekolik skupin, ktere mezi sebou souperi o nadvladu, proto se jim nikdy nepodarila a ani nepodari.

Pozorovatelka tady vysvetlovala, proc multipolarni svet. Jako celek se ovladnout neda, to uz je tem magorum jasne, takze jedou cestu rozdrobeni a snizeni populace, cimz jim vznikne nadeje, ze ty male celky uz ovladnou, opet svym hadim stylem.
Nevidite, jak velka snaha je rozbit Rusko zevnitr pouzivanim pate ci i seste kolony, a proc Rusko zene ven ze sve zeme neziskovky? Ta tajna ( ale velka) zbran uz se natolik projevuje, ze je potreba ji zlikvidovat.

Neziskovky, to je jenom moderni nazev pro verbire a korupcniky.

Máša
Návštěvník
Máša

Nezlobte se, ale lita z Vas nasata propaganda, co se tyka Ciny.

Vidite Cinany za ubozacky a neschopne, pritom moc dobre vite, ze je to jedna z nejstarsich kultur s obrovskym dedictvim. Proc zijete v predstave, ze je potreba vymyslet stale nove a nove veci, kdyz globalisti pracuji na globalnim chudnuti a likvidaci nepotrebnych lidi?

Kdyz maji USA ze zhruba tristamilionoveho obyvatelstva 94 milionu na potravinovych listcich ( to je obrovska nezamestnanost), maji globalisti zapotrebi, aby jim neustale zvysovali spotrebu? Myslete na zdroje….

USA konci. ANi 10 Trumpu to nezvrati. On stejne jenom keca, jak udela Ameriku skvelou pro lidi. Udela, ale uplne pro nekoho jineho, to uz lidem nedocvakne. Uz ted je jasne, ze slibovana zed na hranicich s Mexikem nebude a nebudou splneny ani dalsi sliby. Na neco ale lidi nalakat musel, ze.
A k islamu? Opravdu nevidite, ze je to nastroj ovladani a nic vic? Pouzije se vzdycky ta vetev, kterou je potreba.
Nikdy Vas nenapadlo, ze kdyby skutecne byl jeden stvoritel (buh), tak by platily uplne stejna pravidla ci bozi zakony pro vsechny? Islam mnohozenstvi ( 4 manzelky) a krestanstvi pouze 1 zenu. Co Vam to indikuje? Ze ten islam musel byt nastaven tak, aby odpovidal temperamentu tam, kde bude aplikovan. Aby vubec byl prijat.

Máša
Návštěvník
Máša

Pane Vedouci kolotoce: Zeptam se Vas: Proc zijete pod predznamenanim, ze zivotni uroven ( z hlediska spotreby ci konzumu) je ukazatelem kulturni urovne naroda? To prece nelze ani srovnavat ani zamenovat.
Ja odpovidam prispevateli na jeho nazor, ze Cinane jsou slabota a nedokazi vymyslet nove veci a poukazuji na historii, ktera doklada opak. To, ze nekdo zneuzil jejich situace s premnozenim se, neni dukazem kvalit zneuzitelu a nekvalit zneuzivaneho a uz vubec se neda na tom postavit nazor ci tvrzeni, ze jsou slabi a neschopni. Vam se nelibi, ze mluvim o historii? Fajn, tak se podivejme jenom treba na poslednich 20 let a srovnejme si pracovni schopnosti a moralku Ciny a USA. Americani na ne nemaji. A podobne zase Mexicani nemaji na Americany. Proto jsem take psala, ze prestehovani vyroby z Ciny do USA se problem sobestacnosti USA neresi. Nejsou zvykli pracovat. Jen obchodovat.

Uplne jste mi vyrazil dech zduvodnovanim vyroby zbrani kvuli nutnosti bojovat o zdroje!!! Co to je, proboha. Zdroje si prece muzete opatrit koupi ci vymenou za praci a ne nasilim. Berete zlodejinu za samozrejmost. Proto taky poukazujete na chudobu zemi a ty, kdo jim ji zpusobil, to uz je pro Vas vedlejsi? Kdyz uz jste zminil Recko, tak to je, prosim, priklad primo do oci bijici. Proc se kulturni Recko dostalo do bahna? Bylo v ramci clenstvi v EU donuceno nakupovat nepotrebne zbrane, zadluzit se, aby pak mohlo byt vyrabovano a jejich prijmy srazeny na polovinu, vcetne duchodu s poukazem, ze je maji moc vysoke? Ale ze si na ne vydelali, to nikoho nezajima. U nas je to naprosto stejne.
A technologie? Ty nepochazeji pouze ze Zapadu. Zapad je skupuje a i krade po celem svete. A musim se zasmat tomu argumentu o letani do vesmiru jakozto vyspelosti Zapadu. Kdo byl prvni ve vesmiru a od koho nakupuji dodnes USA raketove motory? A jeste pridam lety na Mesic, natocene v atelierech Holoudu…. USA stoji na rabungu, a VY to vite stejne jako ja…. Udajne nejvyspelejsim USA dokazal Iran stahnout letoun jako hracku a myslite, ze k tomu pouzil americkou technologii? Jak je to davno, co Rusove zneschopnili ovladani americke lode, ze z toho byla posadka v soku. (pokracovani)

Máša
Návštěvník
Máša

Pozorovatelko: ja jsem si vubec neuvedomila, ze Cina ma letos predsednictvi v BRICS, a pritom je to dulezite, protoze to, o cem jste psala, se rozjede tim padem jeste letos!

Tady je to potvrzene:

https://riss.ru/analitycs/37991/

Takze sen amiku a proamiku o tom, jak zustane Cina jen svetovou manufakturou, konci.

jhjh
Návštěvník
jhjh

vazena p. pozorovatelka, chceme pocut vas nazor, preco je podla vas siitsky islam ten spravny islam. nasli ste si cas, popridavat tu dost vela vasich prispevkoch ale stale ignorujete odpoved na tuto otazku. dozvieme sa teda, ako to vidite?

Máša
Návštěvník
Máša

Zadny islam neni ten spravny, ta otazka je polozena tak, ze na ni nelze odpovedet.

Islam je zidovsky vymysl stejne jako krestanstvi za ucelem pouziti, proto je uplne jedno, jaka vetev ci podvetev se prave pouzije a nazve tou spravnou. Je to jako s demokracii, ci parlamentni demokracii, oboji je podvod na snadne ovladani lidi.

Clovek verici a viru potrebujici se dobrovolne stava schizofrenikem, protoze klidne jde kvuli svemu panbozkovi vrazidt, ale pritom vam bude vykladat, ze jeho buh je milujici a vrazdit zakazuje. Takto se lide nauci verit lzi i pravde soucasne, a je vymalovano. Pak jim staci to stale prohazovat a jsou zmagoreni, aniz by si to uvedomovali ci priznali.

Proc se chcete divat na veci zespodu a ne seshora? Vidite sam, ze islam je ted v pouziti a v tom nejhorsim smyslu, tj. k valce. Je to tedy viditelne ucelovy nastroj. Na BV je peklo, chaos pri nejlepsim, a Evropu zaplavuji lidmi prevazne z muslimskych zemi. Ikdyz jimi treba nejsou, tak maji islam v podvedomi. A Iran je nejvhodnejsi k tomu, aby je dal do late. Az privandrovalci splni sve poslani, napasou se na Evropanech, rozezerou se a budou ohrozovat majetky svych “spasitelu”, nastoupi pravo sharia a Iran ma dusledne zavedeny pravni system. Toliko muj nazor na pouziti Iranu, ikdyz toto neni jedine pouziti.

x&t
Návštěvník
x&t

“Až do pátku 23. prosince stály USA vždy po boku Izraele, i když za Obamovy vlády to už pořádně skřípalo.”
vs. další alternativa
http://zvedavec.org/komentare/2017/01/7144-obama-umoznil-aby-byla-schvalena-bezzuba-rezoluce-osn-proti-izraelskemu-osidlovani.htm
..”Zdržením se hlasování vláda odráží širší realitu: Prezident Obama udělal víc pro to, aby ochránil Izrael před mezinárodním tlakem v OSN, než kterýkoli z jeho předchůdců.”..

Co s tímhle bude proboha dělat paní Romancová (tedy pan Romancov)? Vlastní názor si udělat nesmí. Porozumět a vysvětlit mezinárodní události umí v ČR pár lidí a ti to nenapíší na půl A4, kterou si je ještě schopný přečíst průměrný občan.

Pro ně doufám, že vydavatelské domy udrží šik a budou tvrdit to samé. Pokud ne, nezbývá než tvrdit, že ruská propaganda útočí pluralitním názorem.. sakra totálním chaosem 🙂

Pozorovatelka
Autor

Mimo téma:
Ukrajina se zlobí na Česko, na Olšanech vykopali hrob slavného ukrajinského spisovatele Alexandra Olese a na jeho místo má být pohřben jiný člověk. Ostatky spisovatele prý leží v taškách, Porošenko dal pokyn k prošetření, u hrobu se čeká na ukrajinského konzula.
http://news.liga.net/news/culture/14463060-v_chekhii_razryli_mogilu_pisatelya_olesya_khotyat_khoronit_drugogo.htm

A ještě jedna zpráva o Česku
https://ria.ru/world/20170102/1485101966.html

A nakonec na ruských stránkách Alex Jones a jeho tvrzení, že za sestřelením Tu-154 a vraždou ruského velvyslance stojí USA
http://ya-russ.ru/aleks-dzhons-ssha-organizovali-terakt-s-tu-154-i-prikazali-ubit-posla/

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Assassination of Russian Ambassador Karlov Examined FAKE
https://www.youtube.com/watch?v=Cwbd8v9bbx0

Máša
Návštěvník
Máša

Lidicky, kdo z vas sem dal minus , tak to video vubec nevidel! Uz jsem ho eliminovala ( ten minus).
Ja za nej dekuji, protoze ten autor tohoto videa prave vyvraci ( a fundovane) ta videa, kde se tvrdi, ze to bylo fake, ze ta vrazda Karlova byla sehrana!

On tam rozebira jejich pochybnosti o zavrazdeni pana Karlova, kde je staveli i na takove hlouposti, ze ta rodina dostatecne netruchlila! Nebo, ze nikde nebyla krev. A udelal to prave na ochranu te trpici rodiny.

Narazila jsem na takova videa taky, vzdy jim akorat vynadala do dementu, a poukazala na to, ze jsou fotky i video z jeho pohrbu, kdy v kostele byl v otevrene rakvi, pritomen byl tam i Putin a dalsi z vlady.

On tam prokazuje, ze bylo nejmene 7x vysteleno, protoze jsou na zemi ty casti po vystreleni,( jak se jim rika, ted si nevzpomenu, chlapi, vy budete vedet) a ma krev pod hlavou. Vysvetluje, ze on ne, ale jeho otec byl postrelen a reprodukuje jeho slova, jak to probiha a ze kulka nemusi proletet telem. Take upozornuje na tu zenu, co prosla, ta tam zanechala botu, jak utikala a dva, co to kamerovali. Jeden z nich reagoval na strelbu spontanne, sel dolu i s kamerou, coz je logicka reakce, kdezto u toho druheho naopak, ten se zabyval zaostrovanim a ani se nepohnul.

Jeste jen dodam, ze si myslim, ze neni dobre se nechavat ovlivnovat tim kdo je ten, co neco rika, ale zabyvat se jenom tim, co rika, to je to podstatne. Tady je v zahlavi Israeli News live, tak to mozna nektere odradilo. Plati to i opacne ( mne nezajima, ze je Zeman president, mne zajima, ze lidem lze).

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

A dále.. Trumpa se snaží všemi možnými i nemožnými prostředky zbavit legitimity být prezidentem USA.

Tady Assange..
https://cz.sputniknews.com/svet/201701034457535-assange-usa-RF-zasah-volby-diskreditace-Trump/

A tady panikaří a útočí nějaká asi vlivná osoba z mainstreamu..

Rosie O’Donnell, americká televizní moderátorka a herečka, označila zvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa za „psychicky labilního.” Na svém účtu na Twitteru napsala, že Amerika má méně než tři týdny na to, aby politika zastavila.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201701034457284-americka-moderatorka-Trump-psychicky-labilni/

vedomi
Návštěvník
vedomi

Římský klub. Záhy se stal fórem světové ekonomické a politické nobility, zkrátka neformálních majitelů a vládců planety. Pozornost upoutal několika publikacemi, jako například „Meze růstu“ (Limits to Growth, 1972) JEHOŽ ČLENEM JE ROBEJŠEK (byl Havel a je i Milan Zelený) a tupé stádo je ochotno ROBEJŠKA VOLIT !

Pozorovatelka
Autor

Dnes jsem rozepsala článek o Robejškovi (a Horáčkovi), ale když vyšel článek pana VK, odložila jsem (taky hlídám, ať není “přepozorovatelkováno”) . O Robejškovi jsem nedávno v diskusi psala, že je stejným reprezentantem nastupujícího multipolarismu, který má nahradit globalizaci, jako D. Trump (jen mezitím je třeba odstranit americké unipolaristy, o což se rovněž má postarat Trump) .

A stejným představitelem tohoto nového “Rozděl a panuj” je i ekonom Zelený – ten ovšem nikoliv jako politik, ale jako teoretik. A nezapomenu na jeho řeč o 3D tiskárnách a lokálních (!) ekonomikách a zakrátko se na obálce The economist objevila karta s 3D tiskárnami. A kdo si poslechne Robejška, tak je to stejná písnička – místo globalizace důraz na lokalitu (byť zní líbivě jeho důraz na stát). Ale pán je stále jenom jeden – globalisté. A jejich “Rozděl a panuj” snad nikdy nemělo mít větší dopad.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

NĚMECKÁ VLÁDA ZMĚNILA ÚSTAVU – ÚTOČNÁ VÁLKA ZE STRANY BRD OD 01.01.2017 NENÍ TRESTNÝM ČINEM.

http://freedomeurope.eu/nemecka-vlada-zmenila-ustavu-utocna-valka-ze-strany-brd-od-01-01-2017-neni-trestnym-cinem/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nemci proti Rusku nepujdou Nejsou na hlavu padli a Merkelici nesnaseji. To nejsou naivni Ukrajinci. Dobre si umi spocitat, jak by dopadli. To si jen USrael sprada takove senilni sny, aby nekdo opet bojoval misto nich. Jsem presvedcena, ze Nemci do mezinarodniho chazara vidi jak do hubene kozy a vystrci na nej prostrednicek

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Tak ono je celkem jasné, koho práce za tím je, snaží se to mrvit ze všech stran co to jen jde. A to je znepokojující. Mohli by třeba přestat s okupací Německa, ale oni raději budou prosazovat takovéto zákony.

Máša
Návštěvník
Máša

Jaris: ve valce nemate navybranou. Kulce zepredu mate aspon minimalni sanci se vyhnout, ale te ze zadu za neuposlechnuti rozkazu v zadnem pripade.

A jeste pripomenu, ze bezi valka hybridni. Ani jim nemuseji primo rict proti komu jdou. Nebojuje se na otevrenych frontach. Jako priklad si vezmu Irak. Americti vojaci byli pripravovani na boj s teroristickymi bandami a pak dostavali prikazy zabijet zeny i deti po nocich, dokonce i svatbu se 150 lidmi zlikvidovali za bileho dne…proto je museli krmit drogami a spousta jich pacha dodnes sebevrazdy…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

ČSSD A ANO jdou podle kroku Německa a hraji v mediich že nic
Plán na likvidaci „nadbytečných“. 500 miliónů otroků k obsluze dvou stovek nejbohatších rodin. Bílá civilizace musí být zničena? Lodě plné bojovníků připlouvají…
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1636-invaze-zacala-plan-na-likvidaci-nadbytecnych-500-milionu-otroku-k-obsluze-dvou-nejbohatsich-rodin-bila-civilizace-musi-byt-znicena-lode-plne-bojovniku-priplouvaji.htm

NĚMECKO ‘Plán náhrady populace je skutečností’ Christina Baum AfD CZ titulky
https://www.youtube.com/watch?v=o-gQUTg5Yo8

Podaří se zničit státy a národy? Vznikne skrze válku evropský lid? Uzavřete hranice a povolejte armádu! Jdeme do finále
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1755-alchymisticky-socialni-tyglik-pred-vybuchem-podari-se-znicit-staty-a-narody-vznikne-skrze-valku-evropsky-lid-uzavrete-hranice-a-povolejte-armadu-jdeme-do-finale.htm

vedomi
Návštěvník
vedomi

Článek by měl dostat každý den každý občan ke snídani, aby konečně pochopil v čem žije !
Římský klub. Záhy se stal fórem světové ekonomické a politické nobility, zkrátka neformálních majitelů a vládců planety. Pozornost upoutal několika publikacemi, jako například „Meze růstu“ (Limits to Growth, 1972) JEHOŽ ČLENEM JE ROBEJŠEK (byl Havel a je i Milan Zelený) a tupé stádo je ochotno ROBEJŠKA VOLIT !

vedomi
Návštěvník
vedomi
Máša
Návštěvník
Máša

Toto je velmi dulezita zprava! USA se vyvlecou ze zodpovednosti za valku proti Rusku, ikdyz ji vyvolaly! Trump se bude distancovat, ale za USA bude nastrceno Nemecko. Ted se tim vyzuje i z toho, aby resil obklicovani Ruska. Je to prasarna nejhorsiho zrna!

Budeme ted kolonii jak USA, tak Izraele ( jako jsme doposud i byli) a k tomu jeste i Nemecka!

Nejen vojaci, ale i policajti z Nemecka k nam maji volny vstup. A kdo za to muze?
Radsi to nebudu rozebirat, nema to uz smyslu….