Realita šokuje? Český olympijský team už má v Tokiu celkem 4 nakažené...

Realita šokuje? Český olympijský team už má v Tokiu celkem 4 nakažené členy reprezentace, ale 3 z nich jsou očkovaní! Dezinformační kampaň o vakcínách nebere konce a česká média si za terč útoku vybrala neočkovaného lékaře, který ze čtveřice jako jediný nebyl očkovaný a teď to schytá od zfašizovaných médií plnou palbou! Dochází na varování Aeronetu, že vakcíny vyrobené Pfizerem a dalšími firmami vloni už nemohou fungovat na letošní mutační portfolio! Naopak, hrozí propuknutí ADE syndromu a šíření nákazy z očkovaných osob na neočkované!

Realita šokuje? Český olympijský team už má v Tokiu celkem 4 nakažené členy reprezentace, ale 3 z nich jsou očkovaní! Dezinformační kampaň o vakcínách nebere konce a česká média si za terč útoku vybrala neočkovaného lékaře, který ze čtveřice jako jediný nebyl očkovaný a teď to schytá od zfašizovaných médií plnou palbou! Dochází na varování Aeronetu, že vakcíny vyrobené Pfizerem a dalšími firmami vloni už nemohou fungovat na letošní mutační portfolio! Naopak, hrozí propuknutí ADE syndromu a šíření nákazy z očkovaných osob na neočkované!

Tohle je neuvěřitelná komedie, která odhaluje naprosté zoufalství očkovací lobby, která zkrátka nedokáže už zakrýt skutečnost a fakt, že vakcíny nikoho neochrání, protože postupně začnou přicházet důkazy o tom, že očkovaní lidé se nakazili přesto, že už byli očkováni. Právě včera jsme přinesli článek [1] s informaci naší čtenářky a odbornice přes buněčnou biologii, která nám popsala a vysvětlila, jak nesmyslné je očkování proti koronavirovým a lentavirovým kmenům.

Olympiáda v Tokiu

Ty totiž mutují takovou rychlostí, že vloni v létě navržené a vyrobené vakcíny dnes po roce už prostě na mnoho lidí nebudou fungovat, protože od té doby došlo ke 3 celosvětovým mutačním změnám, některé země hovoří dokonce o 5 vlnách, protože mají jiné počítání jednotlivých mutací. Jenže to je detail. Hlavním poznatkem je, že když se lidé dnes očkují vakcínou navrženou proti loňskému kmenu koronaviru, tak ve skutečnosti riskují, že jim vakcína nejen žádnou ochranu před novou nákazou neposkytne, ale dokonce mohou závažně onemocnět po propuknutí ADE syndromu.

Očkovaní lidé přitahují mutace a nakazí se jimi snadněji než neočkovaní lidé

Před několika dny jsme rovněž přinesli článek [2], který informoval o nálezu britské Public Health England, že od února do června tohoto roku se v Británii nakazilo mutací Delta celkem 3x více očkovaných osob než těch neočkovaných. Tato zpráva vyvolala obrovské pozdvižení v českých médiích, které vyslaly do našich diskusí a komentářů trolly, jejichž úkolem bylo zprávu přetlumočit, vykreslit jinak, převyprávět jinak, zejména ve vztahu k absolutním číslům očkovaných a k absolutním číslům zemřelých. Jenže, to byla marná snaha. Ta statistika z Británie totiž odhalila něco velmi zlověstného a podivného.

Japonci v Tokiu čekají ve frontě na PCR testy

Očkovaní lidé se totiž snadněji nakazili mutací Delta než neočkovaní. Z hlediska statistiky nejde o absolutní čísla, ale o vzorek populace za sledované období. Celý ten systém spočívá v logické úvaze, že ve sledované skupině osob za určité období by logicky vakcíny měly chránit před nákazou mutací očkované osoby více než neočkované a statistika by to měla logicky potvrdit. Jenže v Británii došlo k přesnému opaku. Ve věkové kategorii nad 50 let se nakazilo Deltou od února do června 3x více očkovaných lidí než neočkovaných. A to je naprostá bomba, kterou by televize a noviny měly publikovat a rozebírat od rána do večera. A tak se nemůžete divit, čeho se dočkala výprava českých sportovců na olympiádu v Tokiu.

Česká olympijská výprava má v Tokiu už 4 nakažené členy, 3 z nich jsou ale očkovaní… cože?

Česká média včera a dnes přinesla šokující a naprosto třeskuté informace, ze kterých se jednomu chce smát, ale druhému záhy zatrne. Po příletu české olympijské výpravy do Tokia se totiž ukázalo, že 4 členové výpravy byli pozitivně otestováni na koronavirus. Jedná se o dva sportovce, jednoho trenéra a jednoho lékaře. Pokud jde o sportovce, nakazili se plážový volejbalista Ondřej Perušič [3] a stolní tenista Pavel Širuček [4]. Pozitivní test měl i rakouský trenér českých volejbalistek Simon Nasuch [5] a rovněž lékař výpravy MUDr. Vlastimil Voráček [6]. Jenže, má to jeden zásadní a konceptuální háček.

PCR centrum v Tokiu

První tři jmenovaní jsou totiž již očkovaní, oba sportovci dokonce dvěma dávkami Pfizeru, rakouský trenér českých volejbalistek jen jednou dávkou. Pouze lékař výpravy nebyl dosud očkován, protože jako lékař není debil a jistě je v zákulisí lékařského světa dobře informován a ví moc dobře, že očkovat se experimentální vakcínou, která bude mít dokončené klinické testy až koncem roku 2023 a v EU se touto vakcínou očkuje jen na základě bezprecedentního udělení bezpečnostní výjimky od evropské agentury EMA, by bylo velice nebezpečné. A představte si, co začala vyvádět česká zfašizovaná média.

Ukřižování neočkovaného lékaře českých sportovců za to, že nebyl očkovaný?

Seznam Zprávy přinesl podivně formulovaný článek [7], který vyvolal nenávist u stovek jejich čtenářů v komentářích pod článkem do takové míry, že dokonce volají po potrestání lékaře, že si dovolil nasednout do letadla bez vakcíny, že všechny sportovce ohrozil, někteří dokonce volají po krocích ze strany lékařské komory. Taková míra fašizace je neuvěřitelná. Právě tento lékař se tak stane terčem útoků a palby, zatímco média budou umlčovat a tutlat informace o tom, že ostatní 3 nakažení členové výpravy se regulérně nakazili, přestože už jsou očkovaní. Všechna česká mainstreamová média nyní jedou maskírovku na odvádění pozornosti od očkování zmíněných nakažených členů výpravy a pouze usilují o to, aby vakcinace lidí v ČR nedostala mediální trhlinu. Naprosto šokující je potom výrok [8] Ondřeje Perušiče pro Deník.cz:

„Chtěl bych zdůraznit, že můj případ – byl jsem naočkovaný a snažili jsme se dodržovat hygienické standardy – by neměl sloužit jako střelivo pro zastánce konspiračních teorií. Bohužel, někde jsem asi udělal chybu a nakazil jsem se. Je to zejména moje zodpovědnost. A hlavně doufám, že jsem neohrozil někoho dalšího.“

Nad tímto výrokem zůstává rozum stát. Sportovec se stal obětí propagandy do takové míry, že neúčinnost a jalovost vakcíny Pfizer si klade sám za chybu, že si asi někde nedával pozor. Toto nepotřebuje komentář. To je důsledek propagandy a zmanipulování občanů nejen médii, ale i politiky, kteří rok a půl neustále cpali občanům do hlavy dezinformace o tom, že vakcíny všechno vrátí do normálu, že až budou vakcíny, všechno se vyřeší. A když se nyní ukazuje, že to byla lež, že to byl od počátku nesmysl, tak nakažení sportovci, přestože byli očkováni, hledají důvody pro neúčinnost vakcín u sebe.

Už vám postupně dochází, proč Velká Británie a Francie zvažují přeočkování obyvatel každý měsíc?

A víte, k čemu to povede? No přece k tomu, že hned po návratu domů se sportovci nechají znovu přeočkovat, dost možná tou samou neúčinnou terapeutickou vakcínou, přesně podle hesla, že více pruhů, více Adidas, takže více dávek vakcíny, více bezpečí. Vakcíny Pfizer prostě po roce již nemohou fungovat na dnešní mutační kmeny, to je naprostý nesmysl. A protože laboratorní virus Sars-Cov-2 mutuje podle Dr. Soni Pekové až 4x rychleji než virus chřipky, jehož mutační fáze je zhruba 10 měsíců, tak to prostě znamená, že vakcína vyrobená před rokem už nemůže chránit před dnešními zmutovanými kmeny. A proto Francie nakoupí pro léta 2022 a 2023 celkem 2 miliardy vakcín a Velká Británie už testuje [9] přeočkování Britů ne jednou za rok, ale každý měsíc.

Covidové hlídky na olympijském stadionu v Tokiu, který zůstane bez diváků

A to potom znamená, že celé očkování je pouhé placebo zajišťující jednak tzv. placebo efekt, ale rovněž i velké zisky farmaceutickým společnostem, které potřebují prodat a upotřebit již vyrobené skladové zásoby. A proto epidemiologové na vás hrají hru na blba, že prý musíte nosit roušky nadále i po plném naočkování. A proč by vám to říkali? No, protože kdyby očkovaní přestali ty roušky nosit, tak by se nakazili mutací a přišlo by se na to při kontrolním testování. A tím by se logicky přišlo na to, že vakcíny už neposkytují ochranu před nákazou mutacemi.

Klub hazardérů s charakterem vakcinační sekty

Přesně jako v té zmíněné Velké Británii, kde právě očkovaní byli více náchylní na chycení mutace než neočkovaní. Je to v podstatě jako členství v klubu hazardérů. Kdo chce adrenalin a nákazu, vstoupí do očkovacího klubu. Tím začne přitahovat viry, a co víc, je docela možné, že tito lidé nikde nic nechytili, ale ten zmutovaný kmen se očkovaným osobám sám vyrobil v těle, tedy v důsledku reakce organismu na očkování.  Když potom taková osoba půjde na test, vyjde jako pozitivní, ale navíc ještě vedle nakazí neočkovaného lékaře, neočkovaného kolegu, kamaráda, rodinného příslušníka.

Protest Japonců v centru Tokia proti pořádání olympiády v době virové krize

A zblbnutý očkovaný člověk tomu nebude rozumět, nebude chápat, jak je možné, že se nakazil, když je očkovaný a začne to klást za vinu sám sobě, že nebyl opatrný. Nejspíš po tom očkování měl na ústech málo nasazených roušek, měl mít dvě nebo tři roušky, anebo dva respirátory, jo… to bude ono! Takže příště, až půjde z očkování domů, navlékne na sebe biohazard oblek, troje rukavice a tím zajistí, že tentokrát ta vakcína bude fungovat a pozitivní test nikde na kontrolních stanovištích pouličních hlídek a komisariátů mít nebude. A když se bude přeočkovávat každý měsíc, jako už testují ve Velké Británii a Francie nakupuje 2 miliardy dávek vakcín na dva roky prakticky k témuž účelu, tak potom už bude všude bezpečně a jenom dobře! Tak určitě!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 72% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 9 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pravda Boží Zvítězí
Návštěvník
Pravda Boží Zvítězí

Někdo tu dole říká, že jsou prý lidi od přírody soupeřiví. Takový nesmysl, jen to ukazuje nitro toho jedince. Chce to přečíst si Staré pověsti české kde je mmj psáno jaký jsme národ a kdo na nás utočil.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Myslím, že takový hlupák a hazardér brzy nebude říkat vůbec nic. Mrtví totiž nemohou mluvit. Nikdo nemůže dlouho přežít měsíční dávku experimentální vakcíny, které je velmi zdatným zabijákem.

Segina
Návštěvník
Segina

Dnes v hospodě moc moderní starší pán hrdina v očkování a podpotovatel aparhei….. Nevědomky ovládaný masmediii měl jsem 5 piv ale co jsem si výslech… Společnost se dělí Jsem zvědav za rok po vafaxinaci co budou rikat

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

V těchto úvahách samozřejmě pomíjím možné vedlejší účinky vakcín, eventuálně tu možnost, že byly vytvořeny se zlým úmyslem atd.

Odděluji to záměrně. Protože argumenty o filtrování mutací by teoreticky měly být stravitelné i těm, kdo jsou přesvědčeni, že s vakcínami je jinak všechno v pořádku.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Tato poznámka měla být umístěna níže, pod mou odpovědí pro diskutujícího “Kartel4”.

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

My se schodneme Vladimire,že tzv. očkovqcí látka je jaká je…… . Jen chci uplzornit, že nemá nic společného s Covid, ani jiným virem…
Nehledě, že nejen dle mne, vše co mutuje, dekeneruje svým způsobem.
Ta látka co ji tečkujou, je prostě genová terapie o jejíž pravé podstatatě ví jen tvůrci…..a za pár let i nositelé.
Pravou příčinou nemocí je “zlo ´ . Vypůjčeno od Bruno Groening, souzním s tím

Orfanik
Návštěvník
Orfanik

Ale vždyť ten známej emerický doktor řekl, že vakcíny obsahují i kmen Sars-Cov, který pak různě mutuje a furt je objeven testem…. právě vakcínama se šíří ten covid…

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

V tom připadě lžou, když v informovaném souhlasu píšou, že neobsahuje nic z Cov19

Šoty
Návštěvník
Šoty

Ja celej olympiáde prajem jedno obrovské fiasko, už kvôli tomu, akú svinskú prácu odviedol MOV vo vzťahu k ruským športovcom.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Nevím, jestli očkovaní mutace přímo přitahují, ale zcela logicky slouží jako líheň mutací, které jsou vůči vakcínám rezistentní:

Když se očkovaný člověk nakazí Covidem a v jeho těle náhodným procesem vznikne nová mutace, může být tato mutace vůči vakcíně ne-rezistentní, nebo rezistentní.

1. Je-li ne-rezistentní, imunitní systém zareaguje proti této mutaci, její viry zahubí, takže se tato mutace dále nikam nešíří.

2. Je-li rezistentní, překoná tato mutace vakcínu, stejně nebo lépe, než původní virus, který očkovaného nakazil, namnoží se v těle tohoto člověka a případně infikuje i další lidi.

Tento proces se ještě mnohokrát zopakuje, takže schopnost přeživších a pokračujících mutací překonat očkování se bude stupňovat, automaticky se vyselektují ty mutace, které jsou k tomu nejschopnější.

Z toho tedy vyplývá, že očkovaní jsou jakýmsi filtrem, který zachycuje ty méně škodlivé a méně nebezpečné mutace, zabraňuje jejich šíření a tím ponechává prostor mutacím agresivnějším, proti očkování rezistentním a pro člověka nebezpečnějším. Tyto nebezpečnější mutace se naopak v těle očkovaných množí a jsou jimi rozšiřovány.

Následkem toho očkování proti Covidu nebude mít konce, leda že by postupně agresívnější mutace lidstvo zcela vyhubily, nebo by vakcinátoři konečně dostali rozum a také strach z toho, co dělají.

Je pravda, že někteří propagátoři očkování postrádají intelekt dostatečný na to, aby chápali výše uvedenou logickou dedukci, ale zdaleka ne všichni. Mnozí z nich to musí vědět, je tedy zřejmé, že takto klamou veřejnost a škodí lidstvu zcela úmyslně, vědomě a záměrně.

XIII ФСБ
Návštěvník
XIII ФСБ

comment image

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

Omlouvám se, ale očkování nemohou být jako líheň mutaci COVID19, neb to není klasická vakcína na určitý virus. Je to “genová terapie” ( převzato od fundovanějších odborníků).
Sama očkovací látka neobsahuje nic z Covid19 – viz informovaný souhlas.
To jen pro upřesnění.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Není třeba se omlouvat. Filtrování mutací, které jsem popsal a ke kterému v očkovaných lidech dochází, nezávisí na typu vakcíny. Očkovat se obecně proti mutujícímu viru (jakémukoliv, nejen SARS-Cov-2) je problematické, ale naočkovat všechny, celou populaci, je naprosté šílenství.

Správný postup by byl respektovat principy evoluce a přírodního výběru, příroda nikdy nejde jen jedinou cestou, nesází na jedinou možnost. V praxi by to znamenalo, že by se naočkovali jedinci, kteří jsou ohroženi nejvíce, nebo ti, kdo se viru obávají více než vedlejších účinků vakcíny. To byla původní a dobrá myšlenka, stojící obecně za očkováním, chránit ohrožené.

Evoluce by sama rozhodla, který postup je, z hlediska přežití druhu, ten správný. Mutace samozřejmě vznikají ve všech lidech, i neočkovaných, i v nich mohou vzniknout i takové, které jsou rezistentní vůči vakcínám.

Špatný je ovšem ten evoluční tlak na virus, který vzniká, když naočkujeme všechny. Říká: Staň se rezistentní, odolnější, nebo zemřeš! Za normálních okolností je totiž evoluční tlak na virus tento: Nezabíjej, nepoškozuj fatálně svého hostitele, jinak vymře hostitel, i ty!

S chřipkovým virem se prozatím nic hrozného nestalo, i když jeho mutace často překonávají vakcínu. Podle mého názoru je to proto, že evoluční tlak na chřipkový virus, aby byl “hodný” na svého hostitele, je stále mnohem větší, než aby byl především rezistentní vůči vakcíně. Proti chřipce se totiž očkuje jen relativně malé množství lidí.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Ten Perušič, nebo jak se jmenuje, to je ale kus výstavního idiota ! To snad není ani pravda, jací lidé mají tu drzost nás reprezentovat….

Jaris
Návštěvník
Jaris

kruti brko
Zadne strachy. Tihle profesionalni sportovci reprezentuji svoje ego, ktere jim stat financuje.

Barel
Návštěvník
Barel

Vypadá to, že pan doktor Voráček není žádné ořezávátko. Když se to na něj začlo valit, tak do mainstream médií uvedl, že splnil všechny požadované parametry účasti, a očkovat se nebude. Minimálně tedy 10 let, než mRNA vakcína projde řádným schvalovacím procesem a plnohodnotnou registrací. Ohradil se proti tvrzení, že on někoho nakazil. Upozornil, že v Tokiu jsou v izolaci převážně pozitivně testovaní plnohodnotně očkovaní z celého světa.

Mimochodem, to zesměšňování kloktání ústní vody proti kovidu, jehož je příznivcem, je zcela mimo mísu hysterických pisálků, kteří se ho tím snaží v médiích dehonestovat a zesměšnit. K účinnosti ústních vod proti kovidu bylo publikováno několik studií, já sám používám dlouhodobě k vykloktání (po pobytu s rizikovými osobami) jistou nejmenovanou ústní vodu s 99,99% účinností – dle studie – pro eliminaci virů včetně covidu jako součást prevence. Na rozdíl od řady vaxerů s nepříliš optimálním průběhem nemoci jsem žádný covid za rok a půl buďto nechytil, nebo tento přešel skrze mě zcela nepovšimnut… Ale nejen to – vloni mi v zimní sezóně zmizely i každoroční chronické problémy dýchacích cest… zřejmě díky tomu, že jsem se asi začal více starat o prevenci a imunitu.

Administrator
Admin

Máte odkaz na zdroj? Nějaký rozhovor?

Barel
Návštěvník
Barel

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kritizovany-lekar-voracek-nejsem-zdroj-nakazy-40366968

Je to docela šílené. Organizátoři OH zveřejní podmínky účasti. Vy je splníte přesně podle regulí, ale protože jste neočkovaní, začne na vás mediální štvanice. Korunu tomu nasadil chaotik Babiš, který prohlásil neočkovaného doktora ve výpravě za skandál placený daňovými poplatníky, aniž by vůbec znal parametry účasti na OH.

Převedeno do každodenní reality nás neolympioniků – pokud pojedete na dovolenou a ubytujete se v hotelu, kde jsou vládními nařízeními podmínkou negativní PCR testy, a někdo v tom hotelu během tohoto pobytu rozšíří kovid a následně se zjistí, že jste jediným neočkovaným, budete automaticky označeni za viníka a šiřitele nákazy a premiér země možná označí za skandál, jak je možné, že jste se v tom hotelu vůbec mohli ubytovat.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber
Ileen
Návštěvník
Ileen

Kloktání ústní vody s alkoholem doporučoval v jednom ze svých videí i MUDr. Bukovský, např. Listerin. Manžel (farmaceut) zase kupuje Corsodyl (mají lékárny a je levnější). Sám se musel před vycestováním podrobit špejlování a před úkonem požil náprstek slivovice nebo vodky, vykloktal Corsodylem, tímtéž vytřel nos, aby měl jistotu, že ho pustí do letadla. A funguje to.

Barel
Návštěvník
Barel

Podrobně je to rozebráno např. ve studii viz odkaz níže. Na stranách 5-7 jsou grafy účinnosti ústních vod. U Cordosylu se zdá, že snižuje množství virů jen málo, ale pozor – v grafu je používaná logaritmická osa, takže reálně zlikviduje cca 90% virů. Nejúčinnější jsou Dentyl a Listerine Advanced, ty zlikvidujou komplet všecko 🙂
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.11.13.381079v1.full.pdf

Jó kdyby si vykloktali po přistání, tak jsou všichni za vodou 🙂

Dáša
Návštěvník
Dáša

Tak třeba ještě zkusit ústní vodu PRO 32, kterou mají u Dr. Max. Možná je silnější, nemá se užívat k výplachům déle, než 14 dní. Nahradí totiž i čištění zubů v případě, kdy nelze zuby běžným způsobem čistit. U Corsodylu není doporučená doba používání.

ententyky
Návštěvník
ententyky

Tak to vykloktal málo, když to chytil?

Jelena
Návštěvník
Jelena

Nejspíš nic nechytil, ty slavné testy potřebují k pozitivitě trochu. Čehokoliv. Jak tady někdo psal, před testem stačí vytřít sliznice, vydesinfikovat a máte negativní test. Jak říká náš pan lékárník, když vám vyjde pozitivní test, testujte tak dlouho, než vyjde negativní. Stačí obvykle 5- 6, pro opačný výsledek.

Orfanik
Návštěvník
Orfanik

aaale sím tě, dnes si můžeš sám zvolit, jestli chceš být negativ nebo positiv, kvůli marodce přece…
https://orgo-net.blogspot.com/2021/04/vysledky-covid-testu-jsou-predem-urceny.html

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Perfektní a pravidvý článek, prostě pecka! Vše, co už dávno víme, se stále potvrzuje a to je jenom dobře!! Kladivo na ně!!! VK, za tento článek máte u mě velké +, nejen pravdivě, ale výstižně a hlavně vtipne podaný, čtení bylo super od začátku až do konce!!!!

Censo Red
Návštěvník
Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Světový komunistický systém (viz odkazovaný článek) je pěkně pitomý název. Nejde o žádnou verzi komunismu ani náhodou. My, kteří jsme minulý režim zažili, naopak víme, že propagoval kolektivismus (a značně to přeháněl).

Marxismus jsem nikdy nijak zvlášť nemiloval, ale některé zákonitosti odhalil správně. Podívejte se na to, kdo vlastní téměř všechny výrobní prostředky (to je takový marxistický pojem). Nadnárodní korporace, a ty zase mají nějaké vlastníky. Ať je to kdokoli, nazývat je komunisty je naprosto absurdní. Asi tak, jako nazvat komunistou například Billa Gatese, Jeffa Bezose nebo Elona Muska.

To zmatení pojmů, záměna jejich obsahu za pravý opak, aby nikdo nevěděl, co je co a kdo je kdo, to je také záměr.

Censo Red
Návštěvník
Censo Red

Vytahujete z kontextu jen jedno přirovnání a na tom jste se ukojil….né nic ve zlým. Nedělejte ze sebe prosím, že víte víc než ostatní. Ano měl dnešní režim nazvat Korporatismem.
Spokojenost Příteli?

Bedřich
Návštěvník
Bedřich

Co kdo může čekat od degradovaných politiků, prodejné části dr.vodštěpků ze zdravotnictví, když jde jen o byznys, vůbec nic osobního. Je očividné, že jde o poslední předsmrtelné záchvěvy tohoto systému. Už nemají jinou možnost, jak získat peníze, než si navzájem poskytovat vakcíny. Proto neuznávání Sputniku atd. Vždyť se rok od roku de facto snižuje skutečná výroba VŠEHO v Evropě, USA, Austrálii atd. euroatlantické “civilizace”.
Chápete, jak poskočí zisky a pak neplacené daně do “státních” kapes?
A největší paradox je ten, že nikdo stejně neví jak to doopravdy skončí. Myslím ten “endcvak”. Jedinou reálnou nadějí pro “tak-samo-zvané” “elity” je jen to, aby se stali součástí islámského světa. Jenže to přivede ke kolapsu všeho na území právě toho islámského světa, protože kdo jim a hlavně za co jim bude dodávat jakékoliv zboží. Navíc Islám je spolehlivou cestou ke stagnaci a úpadku ve všech oblastech skutečného rozvoje lidstva.

Ale ta největší ironie je ta, že aniž to chápou, tak se ty “elity” dokonale zlikvidují samy. Vy byste si, třeba jako Číňan, nechal líbit, aby co budete prodávat, tak aby z toho měl nakonec trvale zisk někdo jiný, třeba nějaký ten Rockefeller někde za nějakou louží, či kdo kde?? Ostatně tohle všechno, co se děje je právě o tom. Jakmile Čína doopravdy pochopí, že takzvaná euroatlantická civilizace neplatí ničím jiným, než penězi, které jim de facto sama Čína nechá vydělat (a nemají jinak prakticky žádnou hodnotu, kromě ceny papíru, protože “slavných státních dluhových obligací” Západu se nejde zbavit) na zprostředkování prodejů svého vlastního zboží, tak se bude orientovat tam, kde jsou aspoň nějaké zdroje a protihodnoty, co by Čína mohla skutečně využít.

Ano, “západní elity” dosáhnou svého, ale v žádném případě se z výsledků své činnosti stejně nebudou radovat dlouho. Je jen otázkou, kolik lidí vezmou do hrobu sebou … proto to jejich všudepřítomné šílenství.