Ready Terror One: Zásah slovenské policie v supermarketu LIDL v Piešťanech je...

Ready Terror One: Zásah slovenské policie v supermarketu LIDL v Piešťanech je součástí přípravy veřejného informačního prostoru na dobu, kdy do obchodů budou moci vstupovat pouze a výhradně očkované osoby s mobilní aplikací! Roušky jsou pouze mezistupněm nácviku disciplíny obyvatelstva! Neočkované osoby čeká trvalý lockdown a politici nyní pouze řeší, jestli jim dovolí nebo nedovolí z lockdownu chodit do práce a nakupovat si alespoň základní potraviny! A je normální, když ministr obrany ještě policisty povzbudí, že mohli proti “opicím” zasáhnout v supermarketu tvrději?

Ready Terror One: Zásah slovenské policie v supermarketu LIDL v Piešťanech je součástí přípravy veřejného informačního prostoru na dobu, kdy do obchodů budou moci vstupovat pouze a výhradně očkované osoby s mobilní aplikací! Roušky jsou pouze mezistupněm nácviku disciplíny obyvatelstva! Neočkované osoby čeká trvalý lockdown a politici nyní pouze řeší, jestli jim dovolí nebo nedovolí z lockdownu chodit do práce a nakupovat si alespoň základní potraviny! A je normální, když ministr obrany ještě policisty povzbudí, že mohli proti “opicím” zasáhnout v supermarketu tvrději?

Slovenská média žijí od pátku neuvěřitelnou událostí, ke které došlo ve čtvrtek večer v supermarketu LIDL v Piešťanech, kde skupina aktivistů bez roušek chtěla nakoupit, ale zaměstnanci řetězce zavolali policii a začala se odehrávat scéna, která skončila pěstmi, kopanci, poraněným kolenem jednoho z aktivistů a rovněž prý i 3 policisté utrpěli zranění. Trojice mužů, bývalých vojáků armády SR, byla obviněna z napadení veřejného činitele, i když z videozáběrů není nikde patrné, že by aktivisté na policisty nějak útočili, bylo to podle záběrů spíš naopak. Celá akce vyvolala velké emoce a brutální zásah policistů vyplynul zjevně z nespolupráce aktivistů, kteří se nechtěli legitimovat a odmítali opustit prodejnu, protože si chtěli nakoupit, ale bez roušek.

Zásah policie v supermarketu

Na internetu se ihned spustila lavina názorů rozdělených do dvou skupin. Na jedné straně odmítači roušek a očkování, na straně druhé zastánci opatření a očkování. Terčem se stal i samotný LIDL jako firma, což je pláč a křik na špatném hrobě. Nadnárodní řetězec by čelil mastné pokutě, pokud by policii nezavolal a zaměstnanci, kteří by věc nenahlásili, by zřejmě dostali vyhazov z práce, “uvědomělí” občané by je zajisté brzy napráskali. Znovu zde vidíme prakticky nulové konceptuální myšlení lidí, kteří vidí nepřítele v jiných lidech, než by měli vidět.

Zaměstnanci LIDLu se bojí o svá místa a poslouchají nařízení slovenské vlády o teroru. Globalistům se povedlo dokonale rozeštvat lidi mezi sebou. Část Slováků nenávidí jiné Slováky zaměstnané v LIDLu, zatímco skuteční viníci v Sorošově vládě v Bratislavě zpoza buku ještě drze hecují policisty, aby slovenské občany bez roušek mlátili v supermarketech více. Haló, Slováci! Ti lidé zaměstnaní v supermarketech jsou vaši bratři a sestry! Váš společný nepřítel sedí a tahá za špagáty covidového teroru někde úplně jinde!

VIDEO: Převýchova obyvatelstva k přijetí nového společenského řádu a sociálních kreditů

Video z Piešťan neukazuje jen brutální teror v supermarketu. Je to vize budoucnosti podle hollywoodského scénáře filmu Ready Player One, kde veškeré obchodní vztahy probíhají na bázi věrnostních kreditů, virtuální digitální měny, za kterou se kupují věci, zboží, jídlo a služby v reálném i ve virtuálním světě. A situace, kdy si nemůžete nakoupit, protože nemáte na ústech kus pofiderní látky, je pouze tréninkem a přípravnou fází na situaci, kdy rouška ze dne na den bude vyměněna za vakcínu a s ní příslušející a všude požadovaný covidový elektronický pas v podobě mobilní aplikace v telefonu, později na čipu.

Roušky jsou pouze mezistupněm, který má převychovat obyvatelstvo k nové normalitě, k nové podobě světa Velkého resetu, který bude mít nová a nevídaná pravidla. Bez covidového pasu nevyjdete na veřejnost. V první fázi se nedostanete bez pasu do míst určených pro volnočasové aktivity. Ty nejsou pro život nezbytné. Postupně ale začne být covidový pas a očkování vyžadováno i tam, kam musíte chodit kvůli zajištění životních či sociálních potřeb. Nebudete bez pasu moci chodit do zaměstnání a mládež do škol. Jenže, to není všechno.

V Německu už neočkovaní nově nebudou mít nárok na nemocenskou, pokud nebudou očkováni. Novinka spolkového ministerstva zdravotnictví je prvním brutálním krokem k donucení Němců k očkování. Hamburk uzavřel neočkované osoby do lockdownu, mohou si nakoupit pouze základní potraviny bez očkování a do práce mohou chodit pouze s testy, které si musí hradit vlastním nákladem. Babišova vláda nápad záhy okopírovala do ČR. Tato fáze bude trvat určitou dobu, než globalisté přistoupí k terminálnímu rozhodnutí, že té malé skupině lidí, která vydrží odmítat vakcíny až do konce, zakáží bez vakcíny opouštět byty úplně.

Nebudou si moci dojít ani nakoupit potraviny a nebudou moci chodit ani do práce. Jejich jedinou záchranou bude práce z domova, pokud ji seženou a nákupy zboží online na donášku. De facto půjde o formu trvalého a nepřetržitého domácího vězení. Ale tento stav nebude akceptovaný trvale. Jakmile bude mít drtivá většina lidí vakcínu a covidový pas v telefonu, bude možné zavést bezhotovostní společnost napojenou a nalinkovanou právě na zmíněné mobily.

Po zrušení hotovosti bez vakcíny a covidového pasu nic nenakoupíte a neprodáte, přesně podle proroctví z Bible o šelmě a jejím znamení

Ta myšlenka je přitom jednoduchá. Jestliže celá populace je očkovaná, musí celá populace s sebou všude nosit covidové pasy v mobilech. A když musí všichni nosit tyto mobily, je možné zavést bezhotovostní společnost napojenou na kreditní systém propojený s bankovní identitou každé osoby. A čím se zdůvodní bezhotovostní společnost? No přece bezpečností před neočkovanými teroristy, kteří by mohli chtít chodit do obchodů bez očkování a bez pasů a v těch obchodech by beze stopy platili hotovostí.

Nebylo by možné je tak dohledat, omezit, zabránit jim v nákupu, protože není jisté, že všechny obchody budou odmítat neočkované lidi obsloužit. Mnoho obchodů bude mít tendenci prodávat za hotovost neočkovaným lidem načerno bez pasu, především na menších městech a obcích, kde malé obchody počítají každou tržbu a každého zákazníka. A toto musí být zakázáno. A to půjde jedině zrušením hotovostních plateb.

Zraněný policista po zásahu v Lidlu v Piešťanech

Nandáte si košík plný zboží, přijdete k pokladně, ale aby platba prošla, budete muset nejprve naskenovat do terminálu svůj očkovací status z mobilu a teprve poté vám bude schválena platba. Dokonce to nebude vyžadovat ani dva kroky. Platební kartu si nalinkujete do mobilu přes Apple Pay a Google Pay a tyto platební metody si propojíte s covidovou aplikací, takže platební terminál potom v supermarketu si po přiložení vašeho mobilu stáhne naráz oba údaje, jak očkovací status, tak i informace o platební kartě. Pokud se údaj o očkování nepodaří stáhnout, platební terminál se zablokuje a odmítne vám zboží naúčtovat, prostě nebude jak za zboží zaplatit. Pokladní nebude mít dovoleno hotovost od vás přijmout, žádné zásuvky nebo šuple na peníze a mince už pokladní kasy mít ani nebudou.

Slovenský ministr obrany znovu označil zmlácené občany za opice a policie prý byla moc mírná a mohla je zmlátit více

Bude se prostě platit kreditem, který se bude skládat z peněz a z očkovacího statusu a obě informace budou zakódovány do platební transakce formou blockchainu. A ve chvíli, kdy nikdo už za papírové bankovky a mince nikde nic nekoupí a nezaplatí, nastane ve společnost Total Control. Část populace přejde do černé ekonomiky a k alternativním platbám pomocí decentralizovaných kryptoměn. Vznikne tak apartheidový systém rozdělený na občany a odpadlíky.

Tím definitivně zanikne iluze demokracie a vlády lidu, protože veškerou moc budou držet korporace a banky ovládající tento bezhotovostní a mediální systém. A přesně proto v Piešťanech proběhlo to, co jste viděli na videu. Lidé jsou terorem nuceni k podvolení se a tyto tvrdé zásahy jsou prováděny úmyslně. Čím větší teror video zachytí, čím brutálnější mlácení občanů, tím více se lidé budou bát jakkoliv odporovat chystaným a plánovaným dalším opatřením.

Konflikt v supermarketu

Ministr obrany Jaroslav Naď dokonce prohlásil, že zásah v Piešťanech mohl být tvrdší, a to právě kvůli tomu, že tyto zásahy mají vyvolat strach mezi obyvatelstvem, aby se neopovážili odporovat covidovému teroru. Je to podobné jako v nacistickém Německu, když proběhla v červenci 1934 Noc dlouhých nožů. Heinrich Himmler se souhlasem Adolfa Hitlera nechat povraždit špičky bezpečnostních jednotek SA v čele s Ernstem Röhmem.

Namísto utajování byl celý masakr na radu Josepha Goebbelse propagandisticky publikován, byly dokonce poskytnuty médiím i detaily o brutálním provedení akce, takže veřejnost tím dostala obrovský strach. Heinrich Himmler tím upevnil moc jednotek SS a zbytky SA začlenil pod svá křídla. Na Slovensku se nyní používají stejné metody šíření strachu a děsu, aby se lidé báli postavit za svá práva. Brutální zásahy mají zastrašit veřejnost před pořádáním podobných akcí.

Drtivá většina slovenské veřejností mlčí a bude nadále mlčet, pouze přihlíží teroru. Prázdné regály v obchodech v USA brzy i v Evropě s cílem naučit lidi kupovat všechno online z domova bezhotovostně

Brzy přijde na Slovensku i v Česku oznámení, že do obchodů už nesmí nikdo jiný než očkované osoby a obchodníci budou mít povinnost u dveří skenovat mobily zákazníků. V redakci očekáváme tato opatření před Vánoci. V první polovině příštího roku očekáváme zavedení povinnosti očkování pro státní zaměstnance, učitele, lékaře, úředníky, policisty, vojáky hasiče a všechny osoby ve službách, jako jsou pohostinství, kadeřnictví, kavárny, cukrárny atd. Postupně začnou být i v Evropě simulovány a indukovány problémy v zásobování a prázdné regály s cílem naučit lidi kupovat bezhotovostně z domova online. Obchodníci online budou mít vše k dispozici, zatímco kamenné obchody budou mít úmyslně a uměle prázdné regály. Prázdné autosalóny. Prázdné prodejny s elektronikou. Všechno ale nakoupíte a zarezervujete z domova online.

Testy již nebudou dostačovat, stejně jako v Hamburku už bude akceptována jenom vakcína a nic jiného. Odpory občanů by musely být mnohem větší, v řádech statisíců, aby vlády se zalekly a couvly. V této věci je podle mého názoru již hotovo a vymalováno. Ani opozice nejsou schopny vyvolat celonárodní protesty, generální stávky, zastavení dopravy, protože zkrátka opozice ví, že by nenašla ve společnosti dostatečnou podporu pro takové akce. To je bohužel realita.

Prázdné regály v USA jsou signálem přechodu k digitální online ekonomice

Společnost se stala obětí Stockholmského syndromu, část populace kolaboruje s únosci, resp. s farmaceutickými tyrany, a část populace se prostě jen bojí, takže mlčí a drží ústa a krok. A ten malý počet probuzených, kteří si uvědomují, co se děje a k čemu to vede, je možné izolovat a případně zmlátit, protože režim ví, že jich je v populaci žalostně málo, resp. v populaci není dost těch, kteří by se za ně postavili otevřeně a hlasitě v dostatečných statisícových počtech a obsadili ulice s požadavkem na demisi vlády kvůli šíření teroru a mlácení obyvatel. Nejlépe to zdokladoval výsledek voleb v ČR do poslanecké sněmovny.

Lidé si zvolili strany, které podporují více roušek, více opatření, více vakcín a více teroru neočkovaných. Veřejnost mlčela, když ve 30. letech v Německu mlátili Židy, když vyšli na ulici bez našité hvězdy na kabátě. Dnešní veřejnost rovněž mlčí, když mlátí lidi v obchodech, když vstoupí bez roušek. Tehdy se to v Německu dělalo kvůli rozdělení společnosti na Árijce a tzv. podřadné rasy, které je potřeba izolovat. Dnes se to dělá kvůli tomu, aby se společnost rozdělila na očkované a na chátru, kterou je potřeba izolovat. Jsou to dva totožné procesy, které dělí více než 80 let.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vladimir81
Návštěvník
vladimir81

Bitcoin pod kůží – podkožní mikročipová peněženka
comment image

https://kryptoportal.cz/bitcoin-kuzi-podkozni-mikrocipova-penezenka/

Je libo čip pod kůži ? Vyberte si vaše ŠELMA 666 na Vás čeká.
https://cyborglabs.cz/nfc-rfid-implantaty/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zajímavé jméno Beneš. 303 666

vladimir81
Návštěvník
vladimir81

MUDr. Andrew Wakefield: mRNA V@kcína proti Covidu není v@kcína, je to nevratná genetická modifikace!!!!!! ROZKAZ ZNĚL JASNĚ, DVĚ DÁVKY! NENÍ TO V@KCÍNA, JE TO NEVRATNÁ GENETICKÁ MODIFIKACE. MUDR. JÁN LAKOTA: RNA SE PŘEPISUJE DO DNA! NEBEZPEČÍ ZMĚNY LIDSKÉHO GENOMU JE REÁLNÉ A VYSOKÉ!

http://www.ragauian.cz/rozkaz-znel-jasne-dve-davky-neni-to-vkcina-je-to-nevratna-geneticka-modifikace-mudr-jan-lakota-rna-sa-prepisuje-do-dna-nebezpeci-zmeny-lidskeho-genomu-je-realne-a-vysoke-19/

anto
Návštěvník
anto

v takom pripade zacnu rabovacky ci skor horiet obchody odmietajuce pustit neockovanych. nasledne umierat nasilnou smrtou tvorcovia tychto obmedzeni.
ver tomu ze hladneho cloveka len tak nezastavis.. a clovekom sa da nazvat len plne svojpravny a slobodny tvor ktory sa nedal zaockovat.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Globalistům se povedlo dokonale rozeštvat lidi mezi sebou.”

Tento proces covidového a vakcinačního teroru, který režíruje talmudsko-kabbalistické, sionistické Židovstvo (globalisté), se bude pochopitelně stupňovat. Židovstvo je na samém prahu univerzální světovlády a tento svůj finální cíl bude chtít prosadit i tou nejbrutálnější formou. Proto je také tak obrovský tlak na obyvatelstvo. Minulost prokázala, že se nezastaví ani před těmi nejhoršími zvěrstvy!

“…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.” …
(Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

“Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
(Protokoly sionských mudrců 15, 12)
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

VYBERTE SI SVŮJ JED!
comment image
Židovští šéfové farmaceutických společností.

OČKOVACÍ HOLOCAUST
comment image
ŽIDOVSKÝ PLÁN DEPOPULACE

jorg
Návštěvník
jorg

Vcera sefka britske narodni zdravotni sluzby(NHS) Amanda Pritchard
hrozila neockovanym britum smrti. Podle ni lezi v britskych nemocnicich 14x(!!!) vice pacientu s covidem, nez ve stejnem obdobi v lonskem roce.
Ze se ale jedna o fake news, varovala pozdeji sama zdravotni sluzba NHS s tim, ze pani reditelka pouzila asi “spatna cisla”.
Nedalo mi to, abych indiskretne nenahledl do jejiho zivotopisu, coze to ma za lekarskou specializaci. Prekvapeni se nekonalo – o lekarstvi toho vi asi tolik, co kdokoli jiny – vystudovala totiz moderni historii. A historici evidentne nemaji neco jako “hippokratovu prisahu”.
https://www.rt.com/uk/539687-nhs-covid-patients-fake-news/

Asi jsou fake news nakazlivejsi nez covid, protoze se to dostalo i k nam – “bures” podporil “kena” v rozpoutani kampane na vyhrozovani smrti neockovanym i u nas:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-podpori-brutalni-kampan-40377377

ma to i svoji web. stranku, kde se to jen hemzi dezinformacema:
https://www.ceskoockuje.cz/
jsou tam ke stazeni informacni bannery pro firmy, motivacni videa typu “uz jen 9% ke kolektivni imunite” a podobna zverstva…
Neni to ale veda, je to cista propaganda.
Osobne nejsem proti ockovani, ale tohle je uz na hrane zakona – proc ockovat lidi vakcinou proti viru, ktery uz tu nejmin pul roku neni(a mozna ze uz vic jak rok) ? Covid pred deltou a po ni je uplne “jina nemoc”. Proto ta nova vlna nakazy. Virus zmutoval a nasel si cestu skrz imunitu i nefunkcni ockovani. Zelenej pas je hovadina. Vysoky protilatky jsou hovadina. Jedine “ukazana” plati – proste posadte cloveka plnyho delty+ na par hodin do uzavreny mistnosti s plne naockovanyma i neockovanyma lidma. Kdyz je po par dnech zkontrolujete, zjistite, ze asi 80% cely skupiny zvladlo nakazu s lehcimi az zadnymi priznaky, nezavisle na tom, jestli se ockovali,nebo ne. Jen nepatrny zlomek lidi ma akutni komplikace nezavisle na ockovani. Proto strasi vysokymi cisly nakazenych, protoze ta sama o sobe neznamenaji skoro nic. Skutecna cisla pozitivnich jsou vlastne nekolikanasobne vyssi nez se uvadi, ale to je dobra zprava, protoze to jen ukazuje na to, ze realne nebezpeci hospitalizace je u delty nizsi nez u alfy. Ale alfa uz davno zmizela z populace a my presto vytvarime novou ockovaci kampan vakcinami vyrobenymi proti alfe. Nekde je neco spatne.

Hodne zdravi!!!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jen tak mě napadlo, jestli tento popis jedné z kategorií zbraní (zakázaných) nesedí na “vakcínu proti kokovidu”, která, podle všeho, je maskovanou zbraní s utajeným účelem.
“Zbraně vyrobené nebo upravené tak, že lze utajit jejich účel, nebo u kterých byly původní charakter a podoba změněny tak, aby se jejich použitím mohly způsobit těžší následky, anebo zbraně maskované jako jiné předměty (zákeřné zbraně)”
Jde taky o zbraně, které nelze identifikovat jelikož nejsou vyrobeny z obvyklých materiálů.
O to smutnější je vidět, když někoho taková zbraň zasáhne, tak se snaží svou důvěřivost maskovat a ještě se útočníka zastává a je mu trapné, že na něj deštníček (vakcínka) vystřelil.

O to hůře by měl být tvůrce takové zbraně potrestán. Uvést někoho v omyl, který mu způsobí újmu na zdraví, je prostě ohavné.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak!
A je vymalováno!
Dnes to podepsali a další čtyři roky mého života pod vládou těchto zlodějských degenerátů, jsou v prdeli!

Lhářka Surikata Pekarová řekne Ondráčkovi, že si to pohnojil v minulosti, ale ve skutečnosti si to pohnojil návštěvou Zemana, protože vlastizrádcům tím rozkopal bábovičky, když se “věšák na dámské šaty” – Vystrčil už třepal na převzetí prezidentských pravomocí, jak to Zemanovi vrátí, za sebe a za tu ránu holí Kuberovi po zádech kvůli Thajwanu.

A tak demokratičtí potrati zase jednou ukázali národu, jak to s tou demokracií myslí doopravdy, že zařízli i Okamuru, když preferovali Piráty.

No nic!
Každý chvilku tahá pilku, a až budou příští volby, tak tato sebranka zlodějské pracky, která se odvolává na ministerské funkce předchozích vlád, ale které dokázala jen sečíst, aby vyšlo koryto na každého, příště nedostane v opozici ani funkci vrátného v PS, a to mnozí ještě ani netuší, že se tam ani nedostanou!

Tak si to užijte, gauneři!
A s tou modrou surikatou pěkně hluboko, až jí budou uši odstávat!
Stejně se už teď tlemí, jako by měla v kundě Venušiny kuličky na dálkové ovládání, protože měla tak vykulené oči, když jí Okamura dával kapky a lekce z demokracie, že vypadala, jako by byla celou dobu mimo studio.

A největší chucpe je ten fialový hnus z ODS, který najednou chce stavět byty a dávat do pořádku celý stát, jako by ta kurva nebyl celou dobu součástí zločinecké ODS, která to tady s ČSSD a dalšími stranami po převratu všechno rozkradla, zadlužila a poslala do šípku!

Je velká škoda, že voliči v tomto státě mají paměť menší, než ta zlatá rybka v kruhovém skleněném akváriu, a znovu si ty zloděje navolili do vedení státu.

Zvláště když se ten krypl nyní chlubí, jak má pětikoalice silný mandát od voličů na změnu systému, ale nějak zapomíná, kolik hlasů voličů, kteří by byli proti nim, propadlo, a že ANO mělo stále nejvíc hlasů, bez ohledu na to, kolik oprávněných voličů nešlo ze znechucení vůbec volit!

Fialo, ty Čivavo!

Ty máš tak leda v zadku zpříčené hovno, a ne silný mandát!
Proto se tak potíš na čele!
Uvědom si, kolik procent lidí vás volilo, ty trotle!

Máš jedinou kliku, že jste se vy trpaslíci, kteří celou dobu okopáváte kotníky Babišovi, dokázali na chvíli spolčit, aby jste si mohli jeden vlézt na druhého a ty na samotném vrchu jsi mu mohl ochcat alespoň spodek kalhot.

A doufám, že ho nyní nevydáte policii, že si upravil nějak podmínky pro přijetí dotace na Pičí hnízdo, protože vy kurvy jste si po třiceti letech, až vám to přestalo vyhovovat, protože jste zjistili, že každý klacek má dva konce, musely upravit volební zákon, abyste se vůbec do sněmovny dostaly!
Jinak byste si už ani nevrzli.

A to je podvod na voliče mnohem větší, co jste udělali!

Mazal tov!

Šárka
Návštěvník
Šárka

:-)))))))))))))) Arthure, opravdu trefné….. :-)děkuji

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Že narůstají na podzim počty “bezpříznakových” nemocných na chřipku, tedy Curvit, a nejsou nemocní, protože mají protilátky, je zcela logicky vysvětlitelné.

Ale víte, jak ti šmejdi z vlády a hygieny zvyšují nemocné v nemocnicích, když nepočítáme ty akutní případy na kyslíku, které tady bývaly u slabších jedinců už o chřipkových vlnách už za komančů?
Tak tomu neuvěříte, co mi vyprávěl včera jeden zaměstnanec z domova důchodců.

Mají nařízeno, že jak objeví při testech nějakého důchodce, třeba i bezpříznakového, který jim vyjde pozitivní, tak ho okamžitě musí nechat převézt do nejbližší nemocnice, i když mu nic není, ale musí si to tam odležet, aby se mohlo zvyšovat číslo nemocných s Covidem na nemocničních lůžkách.

A tím se vytváří celá ta mašinérie kolem Curvidu, testování a vakcinování!!!

Kurvy jedny!

Proto už dává smysl to, co mi zase říkal nejeden zaměstnanec nemocnice a sanitáři, že tam na lůžkách s Curvidem leží dvě třetiny pacientů zbytečně, protože by mohli ležet doma.

Jenže když na ně ty nemocnice berou tolik peněz, tak to se VYPLATÍ…!

Všechny nemocnice za éru Curvidu přešly z červených čísel do černých.

A všechnu tu zlodějinu platíme MY!

Kdo ví, kolika důchodcům navíc byl podstrčený “cinknutý” tester, aby ho mohli převézt do nemocnice, a kdo ví, na kolika úmrtích se nakonec podepsal nějaký další “heparinový vrah” z řad odborného personálu, který je také na výplatní pásce globalistů, a likviduje bez ostychu oběti, jako to dělali agenti ve Wuhanu, když trávili své oběti jedem v jídle u stánku, nebo v nemocnicích?!

Účel přece světí prostředky, a pochybuji, že MIB – muži v černém, nemají své pobočníky i v každé větší nemocnici, kde provádí záškodnickou činnost proti nám…!

matka
Návštěvník
matka

Tak to je katastrofa, to se už nedá vydržet! Chudáci lidé v domovech!

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

eine katastrofe

comment image

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Takže někdo příkaze a zaměstnanec vykoná, klasika no, ono to taky odpovídá bezcharakternosti většiny.

Radka
Návštěvník
Radka

Už mě to došlo, Gates vyhrožuje další epidemií neštovic,proto říkal že bude do konce roku 2022 hotovo,teď napíchaj DOBROVOLNĔ do lidí mRa vakciny, to jim rozchází imunitu a pak vypustí neštovice,imunitní systém na ně nebude reagovat,takže lidi budou mít smůlu, proboha zastavte už někdo toho psychopata

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

CITUJI – PREKLAD:
SURNÉ! ITALSKÝ PREMIÉR ODHALIL PLÁNY EVROPY PRO ROK 2026! EKOSYSTÉM MIKROCHIPŮ.

Evropská agenda 2030, před kterou se také předbíhají a myslí si, že k ní dojde v roce 2026. Totální digitalizace všech sfér umělou inteligencí – všechny veřejné služby (medicína, obchod, jakékoli služby), doprava (biometrie a QR kódy), školství. .. atp. A jakýsi nepochopitelný ekosystém mikročipů! A toto všechno je agenda EU, kterou Itálie, jak nepochybně všechny ostatní země světa, splní a dokonce i přeplní, jak slíbil Mario Draghi.

youtube.com/watch?v=a-93UyirzEM

https://3rm.info/main/86913-jeto-shok-plan-evropy-na-2026-jekosistema-mikrochipov-italjanskij-premer-raskryl-plany-antihrista-i-ego-slug-video.html