Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral...

Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral za viceprezidentku Kamalu Harris, o které americká i česká média tvrdí, že je černoška, ale ona je poloviční Hispánka a měla za otce Jamajčana a matku Indku! Není dostatečně černá, kritizují ji vlastní liberální voliči z Demokratické strany! Proč je barva rasy najednou v USA tak důležitá? A proč 25-letý černoch přistoupil k 5-letému bílému chlapci a z bezprostřední blízkosti ho zastřelil ránou do hlavy? Na podzim dojde v USA k pokusu o neo-marxistickou listopadovou revoluci!

Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral za viceprezidentku Kamalu Harris, o které americká i česká média tvrdí, že je černoška, ale ona je poloviční Hispánka a měla za otce Jamajčana a matku Indku! Není dostatečně černá, kritizují ji vlastní liberální voliči z Demokratické strany! Proč je barva rasy najednou v USA tak důležitá? A proč 25-letý černoch přistoupil k 5-letému bílému chlapci a z bezprostřední blízkosti ho zastřelil ránou do hlavy? Na podzim dojde v USA k pokusu o neo-marxistickou listopadovou revoluci!

Kandidát Demokratické strany na prezidenta Joe Biden tento týden ve středu oznámil, že si vybral za svoji viceprezidentku Kamalu Harris, která je senátorkou za stát Kalifornie. Podle pozorovatelů tím Joe Biden definitivně pohřbil své šance na zvolení, protože Kamala Harris je vysoce neoblíbená mezi tzv. umírněnými demokraty, kterým se nelíbí transformace Demokratické strany do neoliberální a silně levicově progresivistické strany.

Přesně z tohoto důvodu Donald Trump zvítězí 3. listopadu v USA s drtivou převahou, protože v USA ještě nenastal čas pro tento typ politiky, ale velice rychle se k tomu v USA blíží. K procesu zániku tradiční americké republiky dojde v naší iteraci až v roce 2028 při volbách, kdy doroste část dnešní americké a nezletilé populace, která již vyrostla v důsledně liberalizovaném školství. Ovšem, jedna věc je opravdu děsivá, protože v amerických volbách najednou začíná rozhodovat rasová karta, což ještě donedávna bylo neslýchané.

Socialistická kandidátka, Kamala Harris & Joe Biden

Hnutí Black Lives Matter minulý týden pohrozilo [1], že pokud si Joe Biden nezvolí za viceprezidentku černošku, nikdo z černochů nebude pro Bidena hlasovat. Ultimátum bylo vysláno celkem jasně a zřetelně, ale mnoho lidí očekávalo, že Biden si vybere černošskou političku Susan Rice, která má zkušenosti z diplomacie a dodala by Bidenovi kredibilitu, protože samotný Joe Biden má vážné zdravotní problémy a jeho projevy více a více odhalují postupující projevy stařecké demence. Joe Biden potřeboval k sobě někoho, kdo bude mladší, ale současně i významně umírněnější, než je současná oficiální doktrína Demokratické strany, která všechno vsadila na radikální a levičáckou kartu, což je v USA pokaždé a pro každého kandidáta cesta do pekel. Jenže letos je to jiné, a to z toho důvodu, že americká populace je také jiná, změnila se.

Joe Biden si vybral za viceprezidentku nejméně úspěšnou kandidátku z primárek, kterou umírnění demokratičtí voliči nesnáší

Dnešní americká populace už není generací bělochů a Stevea Jobse, dnešní Amerika je zemí hispánských přistěhovalců, migrantů, a to zejména nelegálních, a hlavně ze zemí Latinské Ameriky. Demokratická strana vycítila obrovský volební potenciál v milionech nelegálních migrantů, kteří by mohli v listopadu rozhodnout volby. Jenže, tyto hordy migrantů nelze uspokojit ničím jiným, než naprostou legalizací pobytu, školstvím zdarma a zdravotnictvím zdarma.

A to je proces tvrdého socialismu, ovšem financovaného z kapes amerického kapitalismu a z daní amerických občanů. A k takovému procesu není uvnitř Demokratické strany zatím jednomyslná podpora. To se ukázalo při primárkách Demokratické strany, kdy Kamala Harris byla mezi demokratickými voliči tak moc neoblíbená, že skončila úplně na konci a jako poslední ze všech demokratických kandidátů, a proto se rozhodla kandidaturu ukončit a z primárek odstoupila. Tato žena nemá podporu ani vlastních demokratických voličů. Susan Rice měla a má mnohem větší oblibu. Tak proč si Joe Biden vybral právě Kamalu?

Susan Rice

Je to kvůli tomu, že se jedná o mohutnou a brutální perestrojku uvnitř Demokratické strany, kdy cílem není nic jiného, než přeorientování se této politické strany na úplně novou voličskou základnu. Ano, už vám to možná dochází, je to plán odklonu Demokratické strany od bílého voliče. Všechno totiž, co momentálně v USA probíhá, má jeden jediný rukopis, a tím je odpis bílého muže a bílé ženy v očích demokratických politiků v amerických městech, na radnicích a v guvernérských pozicích, kde vládnou současní demokratičtí zástupci. Potom se nemůžete divit, že radnice amerických měst pod kontrolou Demokratů rozpouští policejní stanice, ochraňují Antifu a rabující davy sympatizantů BLM, protože cílem není nic jiného, než úplná eliminace bílého voliče a přeorientování se Demokratické strany na tzv. barevný volební elektorát.

V roce 2044 budou běloši v USA menšinou, ale už v roce 2020 je ilegálních migrantů tolik, že mohou překlopit ve vybraných státech USA výsledek voleb

Demokratická strana si totiž určitě přečetla v roce 2018 článek [1] v The New York Times, který se odkazoval na studii amerického federálního statistického a prognostického ústavu (The Federal Census Bureau), že v roce 2044 budou běloši v USA tvořit menšinu. Jenže, proč Demokraté zešíleli a odepisují bílou rasu již dnes o 20 let dříve? Odpověď je jednoduchá, protože Demokratická strana nemusí čekat do roku 2044 kvůli tomu, že americký volební systém nepracuje na principu všelidového hlasování, ale podle systému volitelů, kdy každý stát americké unie má své volitele, kteří volí prezidenta na společném sjezdu po skončení voleb. A protože americké státy volící demokraty a republikány jsou dlouhodobě známy, tak všechny prezidentské volby rozhoduje jen hrstka zhruba 6 až 10 států, které jednou volí republikána a jindy demokrata. Jenže, spolu s překreslováním americké populace migrací došlo k hrozivému jevu.

Kamala Harris v televizní debatě během primárek

V důležitých státech, které jednou volí tak a podruhé jinak, došlo v posledních letech k mamutímu nárůstu barevné nelegální migrace. Migranty to tradičně táhne tam, kde fungují zákony na ochranu nelegálních migrantů, a zdaleka neplatí, že takový stát musí být pod vládou demokratického guvernéra. Stačí pouze to, že pod kontrolou demokratů je radnice velkého města, které přijme vyhlášky o ochraně migrantů. V americkém systému se těmto městům říká Sanctuary Cities, tedy v podstatě Města poskytující útočiště, samozřejmě pro nelegální migranty. A řada velkých měst přijala v posledních letech mnoho zákonů na ochranu migrantů, takže dochází k tomu, že ona zmíněná hrstka 6 až 10 amerických států rozhoduje volby jinak než kdysi.

Demokraté vsadili všechno na stejnou kartu jako V. I. Lenin v Rusku v roce 1917, na kartu zoufalství armády nezaměstnaných a hladovějících kvůli ztrátám práce v koronavirové krizi

Tato hrstka rozhodující volby se začala silně hispanizovat a multikulturně překreslovat, takže najednou už to nejsou bílé volební okrsky, ale jsou to smíšené volební okrsky v jednotlivých obvodech velkých měst, a v některých zónách už to jsou výhradně barevné okrsky, kde bílí voliči vůbec nejsou. Demokraté tak nemusí čekat do roku 2044, protože stačí, že běloši se stávají minoritou v těchto 6 až 10 amerických státech, které rozhodují prezidentské volby.

A to je ta celá záhada, kterou mnozí novináři přehlížejí. A přesně toto se již děje ve Velké Británii, kde komunální volby vyhrávají muslimové, starosty britských měst se stávají muslimové atd. Migrace má přesně tyto důsledky. A to je přesně ten důvod, proč si Joe Biden vybral Kamalu Harris, která vůbec není černoška, je to Hispánka s otcem z Jamajky a s matkou z Indie, prosazuje šílený plán v USA na legalizaci všech migrantů, aby dostali občanství, prosazuje veškeré školství zdarma a veškerou zdravotní péči zdarma pro všechny, tedy včetně migrantů. A zaplatí se to prý z obrovských daní bohatých a podnikatelů, daně jim chce zvýšit progresivně, a to až 3-násobně.

Kamala Harris na demonstraci za legalizační práva migrantů

Kalkul demokratické strany spočívá v tom, že Covid-19 přivede miliony Američanů na ulici jako bezdomovce, připraví je úplně o všechno a tito Američané tak zanevřou na kapitalismus a budou v zoufalství v listopadu volit socialistickou kandidátku Biden – Harris. Nemyslete si, že to nemají spočítané a vykalkulované, zavřené podniky, roušky na hubách, sociální odstupy a kolabující obchody kvůli koroně, přichází o zákazníky, propouštějí, zkrátka jedno velký špatný.

To všechno povede k vytvoření armády zoufalých, kteří budou hledat spásu v socialismu, stejně jako davy bezzemků v roce 1917 v carském Rusku. Je to úplně stejný proces krize. Demokraté jsou přesvědčeni, že jim bude stačit oslovit barevný elektorát a vyhnat ho k volbám. A tam, kde to nepůjde, přijde na řadu korespondenční hlasování a obrovské manipulace. Bílá rasa je v procesu likvidace.

Černoch zastřelil 5-letého bílého chlapce, v podezření je rasový BLM motiv a nenávist k bělochům vyvolaná v televizi

S hrůzou potom sledujete zprávy, k čemu došlo právě v jednom takovém státě, který rozhoduje volby. Ve městě Wilson v Severní Karolíně došlo k otřesné události. Černoch (25) tam v rezidenční zóně zastřelil bílého 5-letého chlapce [2]. Podle svědka to proběhlo tak, že černoch vyšel ze svého domu, přistoupil k chlapci, který si zrovna hrál venku se svými dvěma sestrami na kolech, přiložil mu pistoli k hlavě a zmáčkl spoušť. Potom se dal na útěk, byl policií zadržen, ale dosud odmítá uvést, jaký byl jeho motiv. Podle americké televize Fox News pouze opakuje a drmolí policistům cosi o právech černochů, o otroctví, Boží ruce a mluví nesouvisle.

Zavražděný 5-letý Cannon Hinnant

Pod vlivem drog ale v době činu prý nebyl, testy krve to potvrzují. Podle amerických komentátorů to mělo podobu popravy, a přestože dítě nebylo mrtvé hned na místě, po převozu do nemocnice zemřelo. Podle všeho se jednalo o rasově motivovanou vraždu s politickým podtextem v návaznosti na masovou hysterii okolo BLM. Za smrt toho dítěte může Demokratická strana, Joe Biden a jejich podpora Black Lives Matter. A rovněž americké televize jako CNN nebo MSNBC, které neustále propagují hnutí BLM a utlačovatelskou roli bělochů.

Politická zodpovědnost je naprosto zjevná a Američané u voleb v listopadu si uvědomí, co USA hrozí a budou volit Trumpa i ti, kteří mu jinak nemohli přijít na jméno, budou ho volit i umírnění demokraté, ale tyto volby mohou být reálně poslední, kdy americkým prezidentem se stane běloch. A co se rozpoutá v USA po vítězství Donalda Trumpa, to už ani nemusím zdůrazňovat. Vypukne totiž Velká listopadová americká revoluce v ulicích, vítězství Donalda Trumpa nebude přijato a vypukne povstání a revoluce.

Vlevo zavražděný Cannon Hinnant, vpravo jeho vrah, Darius Nathaniel Sessoms (25)

V čele povstání bude stát část Demokratické strany, která se zradikalizuje natolik, že se připojí k povstání. V USA vyrostou bezpečnostní zóny, ve kterých federální vláda nebude mít vliv, dojde k rozpouštění policie v městech pod kontrolou Demokratů, lidé se budou ozbrojovat, dojde k lynčování bělochů na ulicích, k jejich zabíjení. Demokraté nemusí vyhrát volby, aby ovládli Bílý dům. Oni usilují o ovládnutí amerických ulic. V neomarxismu se totiž o moc nikdy nebojovalo u volebních uren, ale vždycky jenom v ulicích. Tato drobnost ovšem mnoha pozorovatelům neustále uniká. Kamala Harris bude vůdkyní protestů po volbách, zatímco Joe Biden bude zapomenut. Její dosazení tak sleduje už další krok, než ten, pro který byla včera vybrána.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Armica
Návštěvník
Armica

Pro bílé lidi přestává být v systému místo. V ussa, v zemi zázraků, zcela jistě. Zatím nám předkládají, jak skvěle se dá žít na 16m čtverečných i méně.
https://www.youtube.com/watch?v=p3eUAVcLDm0

…ale v Ussa jsou už mnohem dál, tak se můžete pokochat, co nám bílým národům chystají. Jak známo, v Ussa jsou vždy o pár let napřed , takže se máme nač těšit. Všimněte si, že tam bydlí hlavně bílí mladí lidé . Máme 21. století. Co víc dodat.. ?
https://www.youtube.com/watch?v=lFtWEVTqtLs

Jsme prostě oproti vládnoucí kastě inteligencí mnohem lépe vybaveni. Takže vypadá poměrně trapně, aby byl otrok chytřejší než vládnoucí kasta, ne ? Proto ta násilná záměna bílé za černé. Hispánci jsou s IQ na stejné úrovni, jako my, takže proto není černý, jako černý.

Pro lepší oživení historie, která nám pro velký odstup času a vymření tehdejší generace lidí, uniká : Pád monarchie nezačal r. 1914, zabitím Franze Josefa, ale o více než 20 let dříve. Byly jsme jako obětní beránek přenechání napospas bankéřským nosáčům. Takže země pustla, nic se neopravovalo, zanikaly živnosti, Praha se stala pověstným doupětem nevěstinců a prostitutek všech typů. Následně sepsal J. Hašek svůj nesmrtelný román, Osudy dobrého vojáka Švejka. Tedy v časech, kdy už byly české rodiny v tak zoufalých situacích, že se na císaře logicky obracel vztek. Lehce tuto metodu pomalého rozpadu můžeme připodobnit koncem éry socialismu, kdy nebyl hajzlpapír a celkově se vše zadrhávalo a měnilo v šeď, silnice rozpadlé a děravé, bytů začal být nedostatek, Gorbačova perestrojka ten úpadek doladila, takže lidé měli vládnoucí gardy plné zuby. Lehce můžeme najít počátek této taktiky rozpadu v koronové krizi. Z pohledu ptačí perspektivy se jedná o totéž.
Takto počátkem 20. stol. v Anglii za jeho veličenstva Viktorie ( prabába Alžběty II.)

https://www.youtube.com/watch?v=ZhWciyJ-RbE
Pěkně se starala, že ? Ale zkolonizovat stihla přes půl světa.

Rakousko-Uhersko do roku 1900 ( Když v Anglii vládla Viktorie)
https://www.youtube.com/watch?v=n-beZ3LUViA&t=72s
..a noví páni, 3 roky po rozpadu monarchie, Slovanské děti !

Všimněte si také, že ty naše nádherné národní kroje nosili lidé za funkční monarchie čisté a bohatě zdobené, a bez bot chodili děti i na vesnicích minimálně
https://www.youtube.com/watch?v=A_HeYFC9o7I

…dostat lidi do takových stavů a zoufalé bídy, pak nosáčům nikdy nebyl problém zblbnout národy přísliby šťastných zítřků. Stejné to bylo carské rusko versus Lenin a všude jinde.

Samvěd
Návštěvník
Samvěd

U Jedudědka Kápala to Prcina všechno popřel. On nic, on muzikant…

Micanut
Návštěvník
Micanut

Je to celkem dobre napsano, ale komplexnejsi, nez pan vedouci pise.
Ano, znechutit lidi od hlasovani pro Trumpa, to je to hlavni, o co elite jde.
Nenavist cerne entity vuci bilym byla zde vzdy, ovsem je dost tribal, a neni vsude stejna.
Vetsinou se jedna o tu cast cerne populace, ktera zaziva rozpad rodiny, a na pokraji bidy se vytvari underground drogova ekonomie a umely terc v podobne bilych, ktere jsou podporovany a rozdmychavany ovsem bilou “demokratickou” elitou.
Zde je treba chapat historickou ulohu republikanske a demokraticke strany, a to ne tak, v co obe zmutovaly, ale tak, jak je chapou volici dle jejich znalosti (ci neznalosti) americke ustavy.

Snaha “demokratu” za poslednich 150 let je ustavu znicit a nebo ji oklestit takovym zpusobem, ze se stane naprosto irelevantni. Predevsim zde vzdy byla snaha odstranit 2. dodatek, ktery jim brani v nastoleni totality, jakou svet jeste nevidel.

A k tomu prave vyuzivaji cerne entity a zdemagogovanou mladou generaci vsech ras, kteri opravdu citi, ze mit “zadarmo” vse je jejich pravem.
Do toho zahrnme senior generaci, ktera je az neuveritelne bojacna (to je generace babyboomers, kteri nezazili valku, ale zazili relativni blahobyt), a hlavni pilir rozvratu zeme a systemu, spolecne s nepochopenim rozdilu mezi kapitalismem a falesnym kapitalismem (ten totiz neni zalozen na financich podlozenych zlatem), a mame zadelano na obrovsky problem.

Kdo to v US drzi, ie produktivni trida, ktere je nastesti stale jeste velke, i kdyz neustale se zmensujici mnozstvi, a ti chteji navrat k “poctivemu kapitalismu.

A maji be White House sveho predstavitele, jehoz moc navic hrozi tim, ze odhali vsechny nebo pocetne zlociny elity, ktera tahla tuto zemi me dnu.

Vse, co vidim, se deje kvuli snaze jej odstranit, a nejen to, znicit i jeho rodinu, aby se jiz nikdo v budoucnosti o neco podobneho nepokusil.

Jde zde o vsechno. Bud navrat ke svobode, o ktere se lidem i na tomto forum ani nezda, anebo o posunuti k forme fasismu, na ktery by i Nazi Germany zavistive cumela

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Je vidět, že pan VK má velmi dobré tušení budoucnosti, když napsal na Aeronetu článek o mošnovském letišti a vlhkém snu Šáši Aspen Vondrovi dostat na něj americké vojáky.
https://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-hejtman-moravskoslezskeho-kraje-za-hnuti-ano-potvrdil-ze-kraj-dlouhodobe-usiluje-o-vybudovani-vojenske-zakladny-v-mosnove-na-ostravsku-potvrdil-tak-skutecnost-ze-na-sjezdu-ods/
Zatím se zdá, že do toho Babiš hází vidle, ale neměli bychom se nechat ukolébat, neboť Babiš dokáže sedět minimálně na dvou židlích a odvolávat co slíbil a slibovat to co odvolal.
https://echo24.cz/a/SMDrc/babis-americke-vojaky-odmita-je-to-slabosstvi-tvrdi-vondra

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Mosnov ma pod palcem Baba – ridi Babuj borec z ANO, byvalej manazer fabriky Hyundai. Vyjednavaci paka na Popaye a spol.
Sasa a cela ODS mohou zatim jenom snit … 😉

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na to,že jsou těžce rasizmem ovládaná země USA právě dojíždí. Rasizmus a segregace byly vždy v USA už od jejich vzniku a po celou dobu relativně krátké existence na prvním místě. Demokracie v pravém smyslu toho slova se tohoto slepence anektovaných států nikdy ani nedotkla. A ta “jejich demokracie” či vlastně to čemu tak říkají, není nic jiného než tvrdě policejní stát se 17 tajnými službami na šmírování občanů a desítkiy rasistických spolků organizovaných a řízených židofašisty v čele s Kukluxklanem. Nemají naprosto žádné právo kritizovat ani opravdu autoritářské režimy ve světě a nebo komunistickou čínu. Všechny tyto režimy jsou mnohem demokratičtější než USA ovládané židofašistickými rodinami. A jejich pojetí kapitalismu je předpotopní a naprosto bez budoucnosti. Kam to dopracovali vidí svět dnes na každém kroku. Zatímco země jako čína, rusko evropa a další země šly nahoru, USA jen dolů a žioly z dělání astronomických dluhů a vykrádání cizích států. Čína zejména,ale i rusko a další židofašistům předvedli jak má vypadat moderní kapitalismus. Zbavili se všech neduhů toho předpotopního a zkombinovali ho s tím dobrým co přináší socialismus a zjevně to funguje. Čína
je nejsilnější a nejdynamičtěji se rozvíjející ekonomikou světa a rusko které po” perestrojce” debila Gorbačova a působení ožraly Jelcina kteří začali dělat s ruskem to, co havloidi s českem, upadlo do sraček. Ale přechodem na “rozumný “kapitalismus za Putina se opět stalo světovou velmocí a navíc s technmicky nejlépe vybavenou a nejsilnějí armádou. Základem takového rozumného kapitalismu totiž je, že klíčové komodity jako suroviny,voda,elektřina, banky klíčový průmysl , těžba a další musí zůstat ve vlastnictví státu , nebo nejméně v jeho majoritním vlastnictví . Zatímco USA dohnaly dluhy , jsou vyháněni ze zemí které vykrádali a tak už v bažině do které spadly dýchají jen stéblem trávy.

Avari
Návštěvník
Avari

Čínu vytvořili ti vaši židofašisti a ve velkém ji sponzorují. Je to jejich vlhký sen i s tím slavným kreditním systémem. A to právě na úkor USA, které budou transformovány do nové podoby. Stejně jako EU.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Avari
“čínu vytvořili židofašisti”? Větší hloupost jsem v životě neslyšel. USA si každám rokem půjčují od číny 2 miliardy dolarů a celkem dluží ze svého dlu u zemí světa který činí 6,5 trilionu dolarů,
číně 1,6 trilionů dolarů. A oni “vytvořili” činu, jo? Kdyby ji vytvořili, tak by z ní nebyli tak pos.aní
a nesnažili by se ji neustále poškozovat, protože vědí, že je čína dávno ekonomicky převyšuje,
je jajich obrovskou konkurencí a díky dluhům které u ní mají oivládá spoustu klíčových podniků v USA. A nějaké sny židů zblblých sny a zvrácenými nápady z takových idiotských spisků jako je ten jejich Talmud , budou těžko něco transformovat. Spadnou na hubu stejně jako USA protože
existence toho jejich státu na ukradeném území je na existencí USA které jsou na tom stejně,
jednoznačně bytostně závislá.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Světu vládnou rádoby židé ,satanovo chazarské korpofašounské semeno tak ,že má v podstslatě pravdu.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Naprosto přesně !!! U nas neni kapitalismus ani socialismus ani zadna ” treti ” cesta jen velkej HAVLUV BORDEL kterej neda dohromady uz nikdo nikdy !!!! Nelze tu mluvit o demokracii ci pravnim státě natoz o svobodě !!! Nostalgicky vzpominam na normalni zivot pred 89 , vzpominam na normalni ” komunistickou ” sekanou s horcici a normalnim chlebem ci rohlikem k tomu normalni pivo ne ty limonady !!! tycinky za 1 kcs na vlakaču – normalni svet kdyz zenska mela vaginu a chlap penis – kdyz jsem JZDkum kradl na poli brambory dnes muzu krast leda hovno !!!! VSUDE REPKA A BETON !!! ale MUZU si koupit ty slavny banany dokonce levnejsi nez ceska jablka ci jine zbozi nema cenu se rozcilovat RREVOLUCE 89 nejvetsi tragedie naroda a republiky i belorusove na to prijdou ikdyz lukasenko neni zrovna to nejlepsi staci si pustit ty videa mladi hlupackove ale fajn obleceni asi z neziskovek , kdo videl vystoupeni toho trotla od jihlavy jak lezl do anusu pompeovi ani to ten ubozak neumel precist co mu jini nychystaly asi jako trotl havel ten to vzdy sepisoval pul roku ty hovna nez neco vyblil !!!!Dekuji za zverejne nejak jsem se nastval omluva .

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Jenom pouhá myšlenka vyvolenosti nad jinými dává tušit ,že tutu planetu chtějí ovládnout satanovy děti jeho synagogy.

Chodí pešek okolo
Návštěvník
Chodí pešek okolo

Možná se lidi v usa zase proberou jako kdysi.
https://www.youtube.com/watch?v=8WyFoB7TCfc

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Chodí pešek okolo
nikdy se za cca 300 let své mizerné existence neprobrali a to, že si dnes konečně lidé začínají uvědomovat jaké blbce z nich dělali těmi hloupými keci o velikosti ameriky, a debilními výkřiky “USA first”, to je už jen labutí píseň .

Jenda
Návštěvník
Jenda

tak tak. Jen se potřebujeme sjednotit a nastolit bílou pravdu a to okamžitě. Aby svět vypadal tak jak má. Nebudu rozepisovat aby po mě něšla biska:-)

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Co čeká ty ,který jsou proti otrokáŕství ? Zeptejte se původních obyvavatel Ameriky.

morning star
Návštěvník
morning star

na sachovnici su figurky, ale hrac je iba jeden. bezni ludia splasene pobehuju medzi figurkami. pre stromy nevidia les. podla mna su tieto volby posledne. kazde dalsie budu len predlzenim moci toho ktory uz netrpezlivo caka

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Houstone, mame problem!
Tedy spis Pentagone, mame problem!
Americanum litaji nad zakladnami nezname objekty, a ani slavne organizace s nadnarodni pusobnosti jako NASA, CIA, FBI, NSA atd. nevi, jestli jsou to UFO, Rusove, nebo Cinani … 😉
Tak zalozili dalsi vysetrovaci Komis, aby na to prisli … No uvidime, k cemu dojdou :-))).
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/leta-nam-to-nad-zakladnami-a-nevime-co-to-je-tym-pentagonu-vysetri-ufo-115983#seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=Y9KmWpAnZnx-202008141127&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
no zatím se jen někdo chce podívat , co tam ty party zhulených amíků dělají když tam vlastně nemají vůbec co dělat. A trochu je postrašit, což jak mznámo není probrém. Mají v pemprskách raz dva i když jim nad hlavami prolítne jen ruské letadlo, neozbrojené a vypne jim elektroniku, takže jim nejde ani varná konvice.Raz dva podávají stateční mariňáci žádosti o odchod do civilu. Ale co až přiletí hypersonik, to bude teprv legrace.

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Ta Harrisová je na černošku za prvé málo černá a za druhé je na černošku málo tlustá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vlastimil Čech
a nemá pysky jak duchnu přes balkon. Ale to všechno přijde. To přichází s přibývajícím věkem.
A u přičmoudlých velmi brzo. Třeba docela k světu cikánku je možno potkat tak do 25 let věku.
Pak hrůza.

vese
Návštěvník
vese

z wiki: “Harrisová podporuje povinné rozvážení dětí odlišných ras do škol v jiných čtvrtích, aby byla podpořena rasová diverzita na amerických školách (tzv. desegregation busing)…. Tato politika byla nařízena v 70. letech Nejvyšším soudem USA, který stanovil, že federální vláda může zavést povinnou školní autobusovou dopravu, aby byla zajištěna rasová rovnováha na amerických školách. Cílem této politiky byl boj proti dobrovolné rasové segregaci mezi bělochy a černochy.
Harrisová podporuje pozitivní diskriminaci na amerických univerzitách, podle které se při přijímání studentů univerzity rozhodují podle rasového klíče a zvýhodňují černochy a Hispánce.
Vyjádřila také podporu pro tzv. „sanctuary cities“, tedy ochranitelská či azylová města, mezi než patří například San Francisco, která odmítají uplatňovat federální zákony týkající se imigrace a chrání nelegální imigranty, kterých se na území těchto měst policie nesmí ptát na jejich imigrační status ani uplatňovat vůči nim americké imigrační zákony.”
K tomu není co dodat 🙁

Lynn
Návštěvník
Lynn

A to zničí Ameriku. Bude povstání v ulicích, V Americe budou mít zbraně nejen povstalci. Mnozí lidé si uvědomí, co se stane, pokud zvítězí ulice. A budou se bránit, půjde jim o všechno, budou vědět, že nemají co ztratit. Smrt malého nevinného chlapce je ukázkou, jak dopadnou bílí Američané po vítězství ulice,. Co Amerika udělala Ukrajině, to se stane jí. Škoda, že na to doplatí nevinní Američané. Amerika padne a nikdy už nebude jako dříve. Nadělala si mnoho nepřátel a to bude její konec.