Rána z čistého nebe: Premiér Andrej Babiš se v tichosti stal členem...

Rána z čistého nebe: Premiér Andrej Babiš se v tichosti stal členem Bakalova havlistického Aspen Institutu, už má na webu Aspenu vlastní profil a v listopadu vystoupil na konferenci Aspenu spolu s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem! Ten už má u Bakaly na webu Aspenu také svůj profil! A nechybí ani profil ministra průmyslu a obchodu, který nedávno v televizi propagoval knihu šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba o Velkém resetu v důsledku Covid-19 světové pandemie! Všichni pospolu v jednom globalizačním klubu, a proto PES v Česku, a proto covidová hysterie v Česku!

Rána z čistého nebe: Premiér Andrej Babiš se v tichosti stal členem Bakalova havlistického Aspen Institutu, už má na webu Aspenu vlastní profil a v listopadu vystoupil na konferenci Aspenu spolu s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem! Ten už má u Bakaly na webu Aspenu také svůj profil! A nechybí ani profil ministra průmyslu a obchodu, který nedávno v televizi propagoval knihu šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba o Velkém resetu v důsledku Covid-19 světové pandemie! Všichni pospolu v jednom globalizačním klubu, a proto PES v Česku, a proto covidová hysterie v Česku!

Pokud kroutíte hlavou nad tím, proč v Česku ministerstvo zdravotnictví představilo dne 13. listopadu podivný protiepidemický systém PES [1] a proč premiér Andrej Babiš přišel s neuvěřitelným nápadem na celoplošné testování, které má být zahájeno pouhé 4 dny před svátkem narození Krista, tedy před Vánoci a v předvečer zimního Slunovratu 20. prosince, tak pro vás máme vysvětlení a rozuzlení. Premiér ČR Andrej Babiš se totiž minulý měsíc v naprosté tichosti stal členem Aspen Institutu založeného Zdeňkem Bakalou.

Český premiér již má na webu Aspenu svůj vlastní členský profil [2], který podle internetového archivu na konci října 2020 ještě na webu neexistoval, takže musel vzniknout až v listopadu poté, co Andrej Babiš vystoupil 19. listopadu na konferenci Aspenu s názvem “Kam kráčíš, Česko 2020” [3] a premiér na konferenci vystoupil s příspěvkem v diskusní sekci s názvem “Restart střední Evropy”, což je globalistická agenda pod kuratelou Světového ekonomického fóra a jeho šéfa Klause Schwaba. Bum, a je to venku!

Profil Andreje Babiše na webu Aspenu

Na tuto skutečnost nás do redakce upozornilo hned několik čtenářů, zda-li se nejedná o hackerský útok na web Aspenu a o ironický vtip, že Andrej Babiš je náhle členem organizace, kterou v ČR založil Zdeněk Bakala, blízký přítel Václava Havla, hlavní sponzor Knihovny Václava Havla, provozovatel vydavatelství Economia, které vydává tiskoviny a servery, které píšou a jdou každým dnem po krku Andreje Babiše, protože Aspen sdružuje sluníčkové lidi tzv. Havlistické fronty, kde čestnou předsedkyní je Madeleine Albright a předsedou Michael Žantovský, bývalá pravá ruka Václava Havla.

Andrej Babiš v klubu Zdeňka Bakaly a strážců Havlova odkazu

Opravdu to na první pohled může vypadat jako neuvěřitelné chucpe, jako nějaká provokace hackerského útočníka, který si vystřelil z Aspenu, že naimportoval do jejich databáze i Andreje Babiše, jenže to je všechno omyl. Andrej Babiš je totiž od listopadu 2020 členem Aspenu doopravdy, protože se osobně a doopravdy zúčastnil konference Aspenu. Andrej Babiš má ve svém profilu na webu Aspenu uvedeny tyto informace:

Andrej Babiš je předsedou vlády České republiky. Vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě. V roce 1993 založil Agrofert, v současnosti největší český zemědělský, potravinářský a chemický holding. Do politiky vstoupil na podzim roku 2011 v postoji proti systémové korupci, která ve veřejné správě vzrostla. Jeho projev přilákal odezvu tisíců občanů a v listopadu 2011 vedl k založení hnutí ANO. Jako jeho vůdce uspěl v parlamentních volbách v roce 2013 i 2017. Andrej Babiš získal cenu ministra financí pro oblast rozvíjejících se evropských ekonomik v roce 2016.

Konference Aspenu proběhla 19. listopadu 2020

Bylo to vůbec poprvé, kdy Bakalův Aspen Institut pozval na svoji konferenci Andreje Babiše, a je zřejmé, kdo ho doporučil a kdo mu dělal předskokana. Je to Karel Havlíček, místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu, který na téže konferenci Aspenu vystoupil už minulý rok na podzim. Karel Havlíček podle internetového archivu v polovině loňského roku na webu Aspenu ještě nebyl, ale koncem roku 2019 již měl na webu svůj profil [4], a to právě za účast na loňské konferenci Aspenu. A najednou to začíná do sebe zapadat. A to i v kontextu úlohy ve skupině V4, protože na konferenci vystoupil i rakouský premiér Sebastian Kurz, který už má u Bakaly na webu Aspenu svůj vlastní profil [5].

Situace je vážná, je potřeba zachránit spojenectví Evropy s USA za každou cenu, a proto na osobní antipatie se už nehledí, ani když jde o Babiše

Před několika dny jsme přinesli článek a video, ve kterém Karel Havlíček vystupoval na TV Nova a vyjadřoval se k epidemiologické situaci v ČR, přičemž za zády [6] v knihovničce měl provokativně vystavenou knihu šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba s názvem “COVID-19: The Great Reset”, což je hlavní Bible globalistů a jejich plánu na využití této virové krize na změnu globálního řízení. Takže, místopředseda vlády propaguje knihu největšího globalisty na světě a Andrej Babiš poprvé v historii vystupuje na konferenci “Atlantistů”, jak se přezdívá lidem z Aspen Institutu

Atlantisté jsou kádři připravení k budování Nové světové vlády, jsou to kádři Domu Sion, ale v něčem se liší. Tady je potřeba si vysvětlit názvosloví, protože pro mnoho z vás je tohle nové označení, ale je potřebu tomu rozumět. Atlantisté jsou globalisté, ale sdílejí jednu kriticky zásadní myšlenku, která se odchyluje od ostatních globalistů. A tou odchylkou je role Spojených států amerických v novém globalizovaném světě.

Profil Karla Havlíčka na webu Aspenu

Atlantisté usilují o to, aby Spojené státy prošly resetem a staly se součástí Nového světového řádu na společné Atlantické ose, proto se jim říká Atlantisté. Jenže původní plán globalistů s tímto nepočítá, protože USA mají být od světové globalizace dokonale a naprosto izolovány, aby nenarušovaly procesy nasunování NWO ve světě. A tady to začíná do sebe zapadat.

S touto izolací USA zásadně nesouhlasí Klaus Schwab, ten to přímo uvádí ve své knize 4. Průmyslová revoluce, kde píše, že bez transformace USA vlastně nemůže globalizace nikdy doopravdy fungovat. Snaha o izolaci USA je globalistický proces, který vychází ze 3 zemí, z Číny, z Ruska a z Íránu. Tyto 3 země spolupracují na izolaci USA. Není divu, že americké volby obstarávaly volební mašiny firmy Dominion Voting Systems, tedy firmy s neprůhledným vlastnictvím, jejíž stopy vedou do Číny a do továren a podniků v Šen-čenu.

Deep State na Trumpa nestačil, museli přivolat na pomoc Čínu

Globalizace má totiž dvě teze, které v podstatě se nevylučují, ale soupeří o svoji převahu. Atlantisté usilují o začlenění USA do struktur globalizačních procesů bez jakékoliv izolace USA, zatímco Euroasiaté ve smyslu globalizace pod kontrolou Číny usilují o maximální izolaci USA a odstínění síly a moci této země od procesů na ukotvování Nového světového řádu. Zfalšování voleb v USA je prací Číny, která byla poslední 4 roky pod permanentním útokem Bílého domu a Donalda Trumpa, takže ten musí být odstraněn a izolován skrze zfalšované americké volby. Jenže, tady nastává zajímavé potvrzení rčení, že nepřítel mého nepřítele je můj spojenec.

Andrej Babiš v Bílém domě s Donaldem Trumpem, 7. března 2019

Americký Deep State totiž totálně selhal, když za poslední 4 roky nebyl schopen odstavit Donalda Trumpa, a to ani v rámci Russia Gate, ani v rámci impeachmentu, ani za mamutí podpory amerického mainstreamu, tisku, televize a sociálních sítí. A tak musela přijít až Čína, nasypat peníze příslušným politikům v klíčových amerických státech, aby nakoupili na poslední chvíli před volbami hlasovací mašiny od Dominionu, aby prostě byl Donald Trump zastaven. A proto do čela demokratické kandidátky byl postaven člen Deep State, tedy Joe Biden, ale na oplátku jeho viceprezidentkou je žena, která je koněm Číny. A tady je to zásadní.

Dvě podoby Nového světového řádu a světové vlády, jedna podoba s USA jako členem, druhá podoba s USA v roli poražené a izolované kolonie v roli Leninova plundrovaného Ruska po roce 1917

Zatímco Joe Biden prohlašuje, že vrátí USA do procesu Atlantistů, tedy do stavu, ve kterém USA byly na konci vlády Baracka Obamy, tak naproti tomu Kamala Harris jede “progresivní liberalismus” s cílem naprosté likvidace USA, která by nevyhnutelně vedla k občanské válce. Stejně jako v Rusku po VŘSR v roce 1917, kde vypukla občanská válka mezi Bolševiky a Bělogvardějci. Joe Biden byl a je srdcem Atlantista, to je systémové ukotvení celého Deep State v mnoha obměnách a variacích na bázi Pax Americana. Jenže Kamala Harris je neomarxistka, která má provést s USA to samé, co provedl Vladimir Iljič Uljanov s carským Ruskem po roce 1917, tedy brutální potlačení odporu proti neomarxismu v populaci, která hájí předchozí režim, propuknutí občanské války a obnovení brutálního vykořisťování zdrojů země ze strany globalizace, rozuměj ze strany Domu Sion, jako k tomu docházelo už za vlády Baracka Obamy. Přesně toto mají s USA v plánu Euroasiaté a hlavně Čína.

Andrej Babiš a Sebastian Kurz v Praze, 16. ledna 2020

Abyste tomu rozuměli, toto všechno je vnitřní boj mezi globalisty, je to porcování amerického divočáka, který ještě běhá po lese a globalisté se dohadují, jestli bude na šípkové omáčce, anebo se zelím. Ovšem pozor, je to boj mezi národními zájmy uvnitř globalizace. Pro cíle Domu Sion je to ale nepodstatné, tedy pro samotný výsledek světové vlády! Dům Sion bude kontrolovat USA ať už v izolaci, nebo v integraci, protože bude kontrolovat FED. A tak vznikají kluby Atlantistů, jako např. Aspen Instituty, Atlantické komise, Trilaterální komise, jejichž cílem je jediná věc, a to transformace USA na integrální součást globalizovaného světového impéria Domu Sion. A Rusko, Čína a Írán mají prostě jiný plán s USA a jeho rolí v globalizaci. To je celé a jediný rozdíl.

Všechny “holky” Američanů v Evropě tuší, že éra Pax Americana je u konce, a tak začali záchranářské práce, osobní nevraživost musí jít stranou, na záchranu “trans-atlantických vazeb” pozvali už i Babiše

Takže, v listopadu došlo k tomu, že situace v USA je tak kritická a špatná pro Atlantisty, že museli udělat nevídaný krok a pozvat na konferenci i nenáviděného Andreje Babiše, kterého v roce 2017 označovali za českého Donalda Trumpa. Takové chucpe, řekl by jeden ještě před rokem. Jenže, zoufalá situace si žádá zoufalé činy, a tak byl na konferenci Bakalova Aspenu pozván i Andrej Babiš, protože Atlantisté mají problém.

Pokud mají mít šanci na zachování spojení Evropy s USA, musí začít makat a naplňovat vize Klause Schwaba a jeho kuchařky na integraci USA do globálního projektu Nového světového řádu. Proto musí Česko plnit noty Klause Schwaba jako nejvyššího Atlantisty, musí nakupovat testy, musí nakupovat vakcíny, musí zavádět systémy na omezování pohybu a stýkání lidí, musí se vyrábět hrozivé statistiky nakažených, musí se vymýšlet systémy regulací jako je PES, musí se zavádět digitální ekonomika, bezkontaktní ekonomika, bezkontaktní bankovnictví, musí se prostě Atlantisté ukázat, že jejich cesta je správná, a že spojenectví s USA v globalizaci může fungovat.

Karel Havlíček, místopředseda vlády, na konferenci Aspenu vloni

Proto i Joe Biden plánuje, že zavede lockdowny v USA, že zavede povinné nošení roušek, prostě ty samé úkoly, které jeho kolegové Atlantisté v Evropě plní už skoro jeden rok. A protože Andrej Babiš vsadil svoji politickou kartu na spojenectví s USA na Atlantické ose, nedalo se prostě svítit a musel vstoupit do Aspenu, vnitřní rozepře sluníček a Babiše globalisty nezajímají. Atlantisté mají za úkol udržet USA v projektu globalizace, nedopustit čínský konkurenční plán izolace USA od Evropy a od Asie, takže se musí pořádně snažit.

Právě proto český Senát začal v poslední době jít proti Číně, provokace s cestou šéfa Senátu na Taiwan, proto došlo k izolaci Miloše Zemana, zavřeli ho na Hradě, dali mu ruku do gypsu, všechno je to součást opatření. Atlantisté okolo Aspenu totiž bojují za USA, protože jsou spojeni s Amerikou pupeční šňůrou. A to je ten důvod, proč i Andrej Babiš musel v této kritické chvíli vstoupit do Aspenu. Všechny “holky” Američanů v ČR  totiž mají nahnáno, že pokud dojde k izolaci USA podle plánů Číny, tak jejich moc v politice a v Evropě nadobro skončí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Soloman
Návštěvník
Soloman

Dostanou se tyto články k premiérovi Babišovi a p. Havlíčkovi aby se k tomu vyjádřili?

webelite
Návštěvník
webelite

UŽ to vymazali !!! 404 ERROR !
https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/andrej-babis/
Ale když zadáte HLEDAT – ‘Andrej Babiš’ – vyskočí pořád listovaná stránka profilu … 😀
TO JSOU ŠAŠCI, TO UŽ ANI NENI MOŽNÝ !
Andrej Babiš – Aspen Institute Central Europe
https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/andrej-babis/
Thumbnail image
Andrej Babiš is the Prime Minister of the Czech Republic. He graduated from the University of Economics in Bratislava. He founded Agrofert, currently the largest …

josef
Návštěvník
josef

Co má podle vás znamenat tento Babišův “vhled” až do … jakoby si plácnul s miliardářovou dcerou ?
Od 1,35 https://www.youtube.com/watch?v=ChGEh1yIlRs
Co za tím asi je ?
Tak jon e ke každému jako moučný červ ale toto už zavání pornem 🤣

PROFESOR
Návštěvník
PROFESOR

Tak se nám pan Premier odkopal a co na to pan president,který označil pan..áka Bakalu za nepřítele státu ? A co kdyby se ti velcí kluci sdružovali v nějakém Ruském Aspenu,jako třeba Soči institut páanové a dámy a milé děti to by byla mediální mela to by opravdu neustáli …

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

vypocujte si tohoto cinskeho ekonoma, ten v online prednaske prezradil ohodne viac ako planoval.

https://rumble.com/vboi7f-china-wants-this-video-banned.html

spomina na starych priatelov v deep state, na wallstreet , na financovanie bidenovej kampane a na problemy, ktore im trump narobil.
najzaujimavejsi pribeh je vsak o predstaveni novej knihy prezidenta XI v usa.
nejaky majitel velkoobchodu s knihami ho odmietol dat na hlavne miesto pre predaj, pretoze tam mala byt kniha ineho pohlavara z usa. skusali ho uplatit, ponukali xkrat viac ako mal zaplatit ten pohlavar, ale majitel bol neoblomny. tak sa postazovali vedeniu ciny. na druhy den bolo vsetko vyriesene a kniha sa dostala na hlavne miesto.
tak ho zaujimalo, co sa vlastne stalo. bolo mu povedane, ze sa o to postarali stari priatelia. presnejsie jedna nemenovana pani zidovskeho povodu, s obcianstvom usa, izraela a ciny, pracujuca v nemenovanej nadnarodnej bankovej institucii. ta dala majitelovi ponuku, ktora sa neodmieta.
zaujimavostou pre neho bolo to, ze v cine nie je mozne mat dualne obcianstvo.

v tomto pribehu je opisane kto, ako a aj preco.
nie su ziadne 2 riadiace strany. trumpa aj cinu riadia ti isti. skrz uplatky a pokuty, poskytovanim alebo odmietnutim sluzby, podpisanim alebo zneplatnenim dohody, ….
metoda cukor a bic, dobry a zly policajt, navnada a udica, ….
tak isto riadia aj vas skrz tresty (zakony) a odmeny (vyplata).

klasik neklasicky
Návštěvník
klasik neklasicky

Doporučuji pozvat Babiše do Svobodného vysílače, ať kluk trošku ,,porozprává,, a uvede věci na pravou míru. Všetci kradnů. Nikdy neodstúpim. Aspen som nikdá neviděl, neviem, čo to je. Kampaň. Kalousek.

josef
Návštěvník
josef

Pokud si lidé neuvědomí a nepochopí (nejen v této zemi ale je celosvětový mor), že o našich životech rozhodují ti, co nemají ani za mák úcty a respektu k historii svoji země, že klidně poplivou miliony mrtvých co budovali naše země v potu a krvi, že tito myslí JEN A JEN na sebe, svoje bysnysy (proto preferovali do rolí vůdců států oligarchy) a po nich potopa (vyjímkou co potvrzuje pravidlo je pro Ameriku a “bohužel” i pro nás Trump) . Všechní tito poskokové Satana bez mrknutí oka pošlou svoje národy do pekel, netuše, že je to Peklo nemime, jen možná o chviličku pozděj. Zřejmě žíjí v iluzi, že za poklonkování dostanou nějaký Rajský ostrov, ale strašně se pletou, měli by se víc zajímat o historii jak konfidenti končili. Nebudu se vysmívat koblihám, ale ku*va otevřete už KONEČNĚ OČI !

Rennn
Návštěvník
Rennn

Jsou tam i další, nejen Babiš a Havlíček , Plaga, Maláčová, Hamáček a Vojtěch…

curler
Návštěvník
curler

Článok o tom, ako Covid zabíja cez psychiku ľudí
https://blog.hlavnespravy.sk/24772/aj-mna-takmer-zabil-covid/

josef
Návštěvník
josef

No vida a je to tady co tvrdím už dlouho, že Bába skáče jak Bakala píská. jen mu chybí fotočka na stránkách Aspenu. Jeden by blil z těch prodejných d…… Svoji politickou karieru si postavil na tom, že bude šlapat Bakalovi na paty a tady je výsledek. Tím si chce pojistit další volby ve spojení s Piráty. Takže nejenže svého “Přítele” (jak ho nazýval) Orbána definitvně zradil a podařilo se rozbít V4, zradil SLOVANY, projekt Trojmoří ale udělal z nás spálenou zemi, sešněrovat a zavřít prezidenta na Hradě. Tak bohužel Zeman neměl nikdy odhad na lidi viz Gross a jiní, vždy nějakou d…. pozvedl a ta mu to patřičně vrátila. Konečně to sešněrování Zemana dává smysl. Zde projev prezidenta k V4 v Polsku (nikde ani zmínka) https://twitter.com/prezydentpl/status/1336678564263985154 https://www.youtube.com/watch?v=8K9rM_jwn-k
Pěkně si to Babiš (Prchal) nachystal na dobu Vánoc, že se ovce budou honit za vlastním ocasem a nebudou mít čas sledovat dění, nikdo nebude mít náladu na Vánoce demostrovat. TOTO NESMÍ PROJÍT jinak je z nás zítra smetiště Evropy, smetiště všech těch nepotřebných genových inženýrů co si Mutti pozvala a neví co s nimi. Povinné očkování a další hyenismy !!! Pokud Trump nakonec volby nevyhraje je s námi DEFINITVNÍ AMEN a jaké bylo Masarykovo Československo, začátek konce Slovanů.

Pane VK. on Babiš “musel” ? Opravdu ?