Rakouský soud dal alternativě za pravdu, volby v zemi byly zmanipulované a...

Rakouský soud dal alternativě za pravdu, volby v zemi byly zmanipulované a budou se opakovat. Sluníčková fronta je zděšena, po Brexitu se v Evropě dějí věci! Česká televize proti Aeronetu s kýblem drbů a špíny!

Rakouský soud dal alternativě za pravdu, volby v zemi byly zmanipulované a budou se opakovat. Sluníčková fronta je zděšena, po Brexitu se v Evropě dějí věci! Česká televize proti Aeronetu s kýblem drbů a špíny!

Může to být jen náhoda, ale na náhody nevěřím. Poté, co prošel Brexit a Velká Británie se dala na odchod z EU, ledy se pohnuly i v Rakousku. Tamní ústavní soud dnes zrušil výsledek prezidentských voleb [1]. Ty byly provázeny podvody s korespondenčními hlasovacími lístky. Přestože soud neřekl, že došlo k podvodům výslovně, soud shledal způsob sčítání cca. 70 tisíc korespondenčních lístků za neprávoplatný, protože k rozlepování obálek došlo bez přítomnosti volební komise. Obálky rozlepovala totiž skupina dobrovolníků z neziskového sektoru, které najaly volební komise, ovšem jejich činnost musel být dohlížena volební komisí. V případě 70 tisíc hlasů, které stačily na to, aby změnily výsledek volby, proběhlo sečtení korespondenčních lístků bez přítomnosti volební komise. Volby se proto budou opakovat.

95818348_Norbert_Hofer-large_trans++KjggCdpvXjoraOzAlyzu1FfvvOWpZVxIQlJVC2YaZfg.jpg
Norbert Hofer
Alternativa měla pravdu!

Alternativa ihned po oznámení výsledků voleb upozorňovala na obrovské rozpory a podivnosti při sčítání hlasů, psali jsme o tom v článku zde. O tom, že volební výsledek v Rakousku byl zmanipulován právě pomocí korespondenčních hlasů, o tom není pochyb. Překvapivé ovšem je, že rakouský soud se nebál postavit proti politické zakázce z Bruselu, která zněla, že kandidát Svobodných nesmí v Rakousku vyhrát. Nyní po Brexitu je systém řízení v Bruselu oslaben a otřesen. A jednotlivé země a také soudy v členských zemí už se tolik nebojí a staví se na stranu vlastních občanů. Toto není náhoda. Brexit samozřejmě otřásl vládními elitami v Bruselu a režim se tzv. zapotácel. Tato situace bude nějako dobu trvat, minimálně po celou dobu, co bude Velká Británie v procesu havlovského “odcházení”. A to je otázka nejméně příštích 2 let.

rakousko.jpg
Modrá barva označuje obvody, kde zvítězil Norbert Hofer

Mainstreamová média a sluníčková fronta v EU je zděšena, protože po Brexitu by mohl přijít v Rakousku k moci navíc i silně proti-migračně naladěný kandidát svobodných Norbert Hofer, na druhý pokus. A to by mohlo spustit systémovou lavinu i v dalších zemích. Úloha alternativních médií se proto ukazuje jako velmi potřebná a medializace problému s manipulováním korespondenčních lístků během rakouské prezidentské volby ovlivnila nejen rakouské Svobodné, aby podali stížnost k soudu, ale do značné míry i veřejné podvědomí rakouské společnosti o tom, co všechno jsou schopné rakouské neziskovky (financované i tam z cizích fondů) udělat v zájmu toho, aby do úřadu prezidenta protlačily svého sluníčkově zabarveného kandidáta. Právě proto je úloha alternativy natolik důležitá, protože přináší pravdivé informace a pomáhá medializovat ty společenské problémy, o kterých mainstreamová média nesmí anebo nechtějí informovat.

Útoky proti alternativě v EU, v Česku je nepřítelem č. 1 náš Aeronet!

Spolu s tím se v jednotlivých zemích EU rozjíždí operace proti alternativě. Jejich úkolem je pomocí diskreditačních a dehonestačních praktik odehnat čtenáře a přispěvatele alternativních serverů a kriminalizovat jejich provozovatele, anebo je alespoň očernit. V České republice se touto špinavou prací zabývá především Česká televize propojená na soukromá média Zdeňka Bakaly. Právě Bakalův časopis Respekt přinesl začátkem května článek o Aeronetu, kde byl rozhovor s našim kamarádem z Havířova, kterého vypátral Ondřej Kundra z Respektu a spolu s Anetou Snopovou z České televize s ním udělali rozhovor. Nyní se připravuje další kolo mediální štvanice proti Aeronetu, v pondělí odvysílá Česká televize zmíněnou reportáž, o které již bylo napsáno ze strany pana Kundry v Respektu.

REPORTERI_CT_WOLLNER_1.jpg
Reportéři ČT přinesou pořad o Aeronetu

Máme už informace, že tentokrát se bude mluvit i o našem kamarádovi z Bratislavy, že prý má na krku exekuce a jak prý může doložit, že vybrané příspěvky Aeronetu jdou opravdu nám do Aeronetu, a ne jemu do kapsy. Aneta Snopová z České televize má tudíž péči o to, zda-li náš server netrpí tím, že někdo z našich spolupracovníků (které ani osobně neznáme) má na krku exekuce. A diváci se prý i dozví, že Aneta Snopová si myslí, že já jsem on, nebo že on je já. No doslova úplná detektivka. Takže, po Kundrově stopě na jistou paní v Lucembursku, o které byl přesvědčený, že je naše Pozorovatelka, se v pořadu ČT dozvíme, že tentokrát někdo na Slovensku jsem já, pan VK. Takže už jsem ruský agent, Putinova spojka v ČR, spolupracovník ruské ambasády v Praze a teď nově já nejsem já, jako v té reklamě Air Bank s panem Samcem. Paní Snopové jsem do emailu napsal, že její otázky by měly spíš mířit na psychiatra. Manické epizody mají mnoho podob a u lidí se projevují různě, obvykle utkvělými představami, stihomamem apod. “Novinařina” paní Snopové a pana Kundry z časopisu Respekt toto splňuje beze zbytku.

Česká televize má starost o peníze čtenářů Aeronetu

Paní Snopové nejde do hlavy, že náš Aeronet si nechává posílat vybrané peníze na Slovensko a proč vybrané příspěvky z ČR odcházejí našemu kolegovi právě na SK. Když jsem se snažil paní Snopové v emailové komunikaci vysvětlit, že naše redakce v Holandsku dostává z bezpečnostních důvodů vybrané příspěvky jenom v podobě Bitcoinů, a to právě od našeho kolegy ze Slovenska (zabývá se bitcoinovými transakcemi profesionálně), tak mi odepsala, že toto do své reportáže rozhodně neuvede, protože nebude v pořadu citovat někoho, kdo se podepisuje “Vedoucí kolotoče”. To je argument, co? Ale podle mého názoru ani netuší, co to Bitcoin je. A je to podle mne také účel, aby se jí nezhroutila historka o tom, že odhalila pana VK, protože její mozek nedokáže dohlédnout dál, než jsou bankovní účty, ke kterým dostala přístup bůhví jak, a to by bylo na samostatnou kauzu. Asi je to snaha tím směrem, že chce získat další novinářskou cenu od svého páníčka Sóroše. Naopak, do emailu mi vypsala, jak náš kolega na Slovensku měl v dětství nemocnou maminku, která prý potom tragicky zemřela, a že dnes má v ČR exekuce atd. Naprosto nevěřícně jsem zíral. Proč mi to říká? Tomuhle někdo říká novinařina?

snopova_dobiasova.jpg
Aneta Snopová (blondýna před mikrofonem)

Naše redakce spolupracovníky nekádruje, osobně jsme se nikdy neviděli. Kvalita spolupráce se posuzuje z naší strany jen z jednoho hlediska, jestli naši čtenáři jsou spokojeni s obsahem Aeronetu. Zcela pominu fakt, že Aeronet funguje s rozpočtem, který netvoří ani celou mzdu jednoho vedoucího pracovníka průměrné české neziskovky. A za tyto peníze jsme se vypracovali do stavu, že jsme z české alternativy první na odstřel? Dobrá práce, řekl by klasik.

Pokud jde o exekuce, v Česku má cca. 1 milion osob na krku exekuci, mnoho čtenářů AE News jistě také má s exekucemi zkušenost. Dokonce i poslanci evropského parlamentu (zesnulý pan Ransdorf). Ale na AE News nikdy nekádrujeme lidi podle toho, jestli mají dluhy, nebo jakého dosáhli vzdělání, nebo kdo byli či nebyli jejich rodiče, nebo jestli někdo z nich v dětství jezdil s dědečkem po poutích. Pondělní pořad Reportéři na České televizi bude mít za úkol pošpinit naše kamarády a kolegy, protože oni jsou jediní, ke kterým se slavní novináři Bakalova Respektu a České televize dostali. Právě díky bitcoinovým převodům není možné se dostat k naší redakci bankovními cestami, ale minimálně je nám opravdu líto, že oba dva kamarádi budou vláčeni v pondělí v dehonestačním pořadu České televize.

[VIDEO] Egon Bondy – Jak jste věřili ve svobodu… nadčasová báseň.

Aeronet žije z dobrovolné podpory čtenářů. Z čeho žije Česká televize?

Zároveň bych chtěl poprosit naše čtenáře, aby se postavili za náš server a třeba jen zmínkou vyjádřili své kritické názory na Facebooku a profilech redaktorů ČT po odvysílání pořadu v pondělí večer. V redakci jsme přesvědčeni, že práce České televize se vymkla z podkontroly toho, co lze ještě nazývat novinařinou a začíná nabírat obrysy hyenismu v zoufalé panické snaze zastavit Aeronet v další činnosti. Náš kamarád v Havířově má nemocné oba své rodiče, náš kolega v Bratislavě si prošel těžkým obdobím života s nemocnou matkou, které ovlivnilo i jeho studia a jako osiřelý po smrti matky se dostal do dluhů. Když jsem se s ním bavil včera, bylo mi jasné, že jeho pomoc s bitcoinovými transakcemi našemu projektu ho bude stát vláčení v pořadu ČT. Stejně tak v komunikaci s paní Snopovou vyplynulo, že prý nemáme oprávnění pořádat sbírky. No to tedy zírám. Takto totiž vybírají peníze všechny servery alternativy v ČR i na Slovensku. Zvědavec, NWOO a další a další servery. Takže brzy zůstanou jako volba jen ty Bitcoiny i pro čtenáře?

23120672993_ac1e5fa222_b.jpg
Ondřej Kundra, redaktor Bakalova časopisu Respekt

Z celé emailové komunikace s paní Snopovou mi vyplynulo, že nerozumí své práci. Nerozumí nejen bitcoinovým operacím, ale nechápe skutečnost, že alternativa je samofinancovatelná z drobných příspěvků čtenářů, na rozdíl od koncesionářských poplatků České televize a peněz ze státního rozpočtu. Aeronet si platí a hradí samotní čtenáři Aeronetu. Platí si ho dobrovolně, bez nátlaku a s jediným cílem, abychom mohli pokračovat dál. A to právě České televizi vadí. Nechtějí, aby Aeronet pokračoval. Vadí jim, že jsme upozornili na Donutilovu Sněhurku a na další excesy České televize. Vadí jim, že jsme medializovali, že Aneta Snopová převzala novinářskou cenu od Sórošova fondu Open Society Fund. Pondělní pořad na ČT o Aeronetu a našich dvou kamarádech bude odveta. My jsme připraveni. Otázkou je, kolik lidí po skončení pořadu odhlásí na poště koncesionářské poplatky. Doufám, že jich bude opravdu hodně. Troufáme si totiž tvrdit, že Aeronet má za sebou kredit a renomé serveru s jasnými pro-národními postoji a mohutnou podporou čtenářů, a to už nejen na alternativě. Co má za sebou Česká televize?

K věci se v předstihu zmíním i dnes na Svobodném rádiu, tentokrát s malým zpožděním od 19:10 hod. Jste všichni srdečně zváni k poslechu.

Záznam pátečního pořadu na Svobodném rádiu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zuzi
Návštěvník
Zuzi

Negativní reklama, taky reklama. Jestli někdo tu čtvrthodinku vymývání mozků dokoukal, má alespoň informace o vašem webu a buďte si jistí, že se na něj podívá.

sirPetr
Návštěvník
sirPetr

Pokud se do vás Česká televize takto navezla tak je to proto že svoji práci děláte dobře. Líto ji mně diváků kteří nemají přístup na internet a nemůžou si utvořit svůj názor na reportáž o které je řeč.

ANNA
Návštěvník
ANNA

ČT JE MEDIÁLNÍ ODPORNÁ ŽUMPA,ZRUŠIT POPLATKY.

frank
Návštěvník
frank

Židovská ČT je banda šmejdů a zmetků.Na jejich plky se dávno nedívám, ale stále je musím platit.

Poet
Návštěvník
Poet

dopici hosi bacha na praskovaci letadla a na hlavu vic alobalu. Jdou po nas!

Dan
Návštěvník
Dan

Nastal čas na nové heslo “Je suis VK” 🙂

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

jasně „Je suis Vedoucí kolotoče“ ! To ale uctívači kultu Vency Havlů a další bojovníci za svobodu projevu, pluralitu a demokracii na baterky nikdy nepochopí 🙂

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Inu, zdá se, že od dob komančů se na Kavčích horách přístup ke skutečné politické opozici nezměnil a jede se stále ta samá nedůstojná diskreditační kampaň v duchu “zaprodanci a zkrachovanci”.

Takže nastává další významný okamžik v neslavné historii politických kampaní ČT. Dnes v “investigativní reportáži” hrdinové tohoto režimu odhalí prakticky celou redakci AE News a červi se rozlezou 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=E6Gh5wboB94
🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ta nosatá černovlasá lesba s ulízanou patkou patří k ní?

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Martin O.W. Neptejte se, co je zač pošťák, ale jaké informace přináší!
Jinak bych se touto cestou rád a oficiálně přihlásil k autorství aeronetu.
Znalý mnohaletého společenského marasmu zpusobeného první falešnou sorosovskou revolucí v roce 1989, notně akcelerujícího po roce 2000, jsem se cca od roku 1997 doslova ve dne v noci modlil za to, aby lidský rozum a svědomí nebylo takto pošlapáváno a nebyl tak utlačován a zasejpán můj milovaný lid a moje zbožňovaná země česká. Se svou zemí a lidem stojím a pádám. Denně proto prosil jsem všechny vyšší mocnosti, aby už konečně došlo na izajášovské osvobození lidu a husovské vítězství rozumu a pravdy.
Zejména v době křehkých vlád jsem prožíval těžké deprese ze zoufalství, co že se to děje s mou milovanou vlastí a s lidmi Ludmilina a Libušina národa.
“Investigavci”, chápu vaše zděšení, ale je to právě aeronet, který se nejvíce zasluhuje nejen o změnu poměrů, ale zejména pro svobodu ducha. Nijak se na vás nezlobím, protože vím, že jste naopak k politování. Připravujete si past na sebe sama, protože nevíte, jak dopadli vaši předchůdci, kteří chtěli bojovat s Boží pravdou (třeba ve všerubském průsmyku).
Proto vám sděluji, že jsem to já, kdo je za aeronetem. Už se nemusíte dál zbytečně ztrapňovat, ale naopak přiložit ruce k dílu. Tato země není “zaprdlý kráter”, ba právě naopak, je královskou korunou celého světa. To jistě nepřijmete jen tak, ale vzpomenete si na to, až deprese dostihne vás. Už teď vám slibuji pomoc.
Jsou cesty nevyzpytatelné, které řídí naše životy a já vím, že právě touto cestou byl aeronet zřízen a je veden. Konkrétní články jsou důsledkem této touhy ze světa příčin. Jestli se takto někdo přihlásí ke spoluautorství se mnou, budu rád.
Proto ještě jednou opakuji: Nepátrejte po identitě messengera, ale poslouchejte, jaké zprávy přináší!

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Můžeme se spolehnout, že paní Snopová stejně bude pátrat. To je tak neskutečná blbka – ona stejně jako další agilní hlupáci, chce národu pomoci tím, že bude likvidovat média alternativy a fízlovat účty. Bude pomáhat protiústavně likvidovat ta alternativní média, která vznikají proto, že veřejnoprávní a komerční média tu de facto pracují proti vlastním lidem… No prostě typická havlistická kačena.

Pozorovatelka
Autor

Někdo zde včera vložil tento odkaz
https://cs-cz.facebook.com/newsroomct24/videos/1764575830446064/
takže jen čekám,kdy přijdu na řadu. Prozatím můžu jen politovat tu paní v Luxemburku, která doplácí na špínu “investigativních” novinářů Snopové a Kundry.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Paní Pozorovatelko, až Vás paní Snopková v tom Luxenburgu navštíví, doporučuji uvařit nějaký dobrý čaj, a přátelsky ji “obohatit” o Váš rozhled.
( Slovo ´obohatit´, které zde někdo dříve zavedl, jsem si velmi oblíbila – je totiž velmi mnohovýznamově výstižné!)
Doporučuji to po vlastní zkušenosti s návštěvou Svědků Jehovových, kteří po čaji, který jsem jim nabídla, a asi půl hodinovém “obohacování” mým pohledem na jejich “prozření”, se s omluvou, že už bohužel nemají čas, odpoklonkovali.
😉

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Ano, co předvádí paní Snopová, to je práce a kulturní úroveň hodná nanejvýše tak bulvárních novinářů a paparazziů. Je děs, že tyhle hlupačiny s klidem produkuje současná “veřejnoprávní” TV.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Ta historka pani Snopkove nedava vubec smysl. Pouze plete dohromady slova IP adresa, banka a Pozorovatelka. To co rika, je naprosty nesmysl a evidentne sama vubec netusi, co rika.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nelze, než tu Snopkovou za to její “blbkovství” politovat. Evidentně, chudera, nedohlédne dál…
Prostě: dřevěná hlava, a VYZNAMENANÁ!
Za špinavé peníze (není tajemstvím, že největší obchodník s drogami je CIA, která i u nás řídí mediální a politický provoz (viz Topolánek)), plní Snopková špinavé úkoly, na které “intelektuálně” dosáhne.
A i tak to zvládá přízemně trapně.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Ta nejspíš naprosto neví, která bije. “Novináři” jako ona jsou jen agilní paparazziové bez hlubšího povědomí o světě, ve kterém žijí. No to tedy potěš…

Henrieta
Návštěvník
Henrieta

Pomoc shůry může přijít znenadání již příští rok u příležitosti stého výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě. Je jistě moudré a prozíravé být dobře připraven.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Ta pomoc již tu je a velmi souvisí právě i se vznikem a působením aeronetu (ale i dalších). Proto taková “péče” o něj. Veškeré ataky na aeronet a ostatní alternativu jsou pohledem do zrcadla, které nelže, ale nutí k odhalení veškerých tajností neb není zakřivené. Už přes dva roky konečně platí “Kdo jinému jámu kopá…” a to začíná být zákonem, nad který není.
Jinými slovy “Buď, anebo”, “Život nebo smrt”!
Je suis aeronet!
Úkladníci, složte zbraně. Už se vás nikdo nezastane! Život bude pokračovat už podle skutečných pravidel, nikoli podle stínu. ..

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

K radiu jen tolik, ze me opravdu zaujal poslední volajici a jeho nazor, který obvidil VK z toho, ze sam patri ke globalistum a jak sam pan VK byl timto dotazem velice zaskocen a naprosto vyveden z miry, jako když je maly kluk pristizen na tresnich 😀 Jeho reakce me prekvapila a o ledazcem vypovida. Me totiž také dlouho vrta hlavou, kde bere takove inside informace, az jsem si ve slabych chvilkach opravdu myslel, ze operuje z ruske ambasady 😀 Protože nepochybuji, ze Rusove podobne informace mají a jak je dostat k lidem jinak, nez přes oficialni proudy, jako Sputnik a RT? No prece prostrednictvim blogu a alternativnich medii 😉 Nechapejte me spatne, ja proti tomu nic nemam. Me jde v prve rade o zajimave informace a komentare lidi, kteří mají prehled a zrejme vice informaci pochazejici i ze zakulisi. Ja sam bych se s nejakym „agentem“ ci insiderem rad sesel a poslechl si, jak to vsechno chodi. Jen me vzdycky zajimalo, odkud ty informace VK ma. V clancich je vzdy napsano „od naseho člověka vime“, nebo „nas zdroj nam řekl“ atd. Ja ctu Aeronet uz dlouho, prakticky od jeho vzniku a co jsem vypozoroval, tak pan VK musí mit ty sve „zdroje“ a „sve lidi“ snad vsude, od CT, policie, politiky, armady, rozvedky, ruznych ambasad, zdroje z Ruska, Nemecka, OSN atd. 😀 Dokonce pan Administrator v diskuzich mluvil o tom, ze „redakce“ Aeronetu se radila o nejakych vecech s pravniky, coz je zvlastni, ze server, který vybira peníze na svůj provoz si muze dovolit rady pravniku 😀 Ale i kdyby byl elitar, nebo nejaky rusky agent, tak by mi to nevadilo… Rad si prectu informace, které jsou zajimave a jinde si je precist nemuzu.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

To je přece běžné, že novináři neuvádějí své zdroje. V mainstreamu je neuvěřitelná spousta informací z nejmenovaných zdrojů. Klidně napíšou třeba “zdroj blízký americké administrativě” a jedou. A kdo to byl ten zdroj??? Nikdo neví.

Ten chlapík v rádiu měl dotaz typický pro malý český rybníček. My tu žijeme v kafkovské kádrovačské bublině odtržené i od toho Západu, který jakože obdivujeme. Asi tak jako když si ukrajinští banderovci hrají na demokracii.

Přece je normální, že třeba US novináři jako Larry King pracují pro RT a nikdo tam dalekosáhle neřeší, kdo je ruský agent nebo kdo je napojený na nějaké globalisty a nefízlují jejich účty… Inu, česká specifika.

albatros
Návštěvník
albatros

On v podstatě ten dotaz nebyl míněn zle, ale chápu, že v otázkách kam až může pan VK zajít ohledně jeho identity nebo zdrojů jeho informací, tak musí postupovat opatrně, protože tady opravdu přestává sranda. Myslím, že nešlo o žádné kádrování, pouze obyčejnou zvědavost.