Radnice Prahy 6 využila zákazu shromažďování kvůli Coronaviru a nechala odstranit sochu...

Radnice Prahy 6 využila zákazu shromažďování kvůli Coronaviru a nechala odstranit sochu maršála Sovětského svazu a osvoboditele Ivana Stěpanoviče Koněva z náměstí Interbrigády v Praze! Na celou věc tlačilo velvyslanectví Ukrajiny, které sídlí hned naproti parku za pomníkem! Dnes je totiž 98. výročí uvedení Josifa Stalina do funkce Generálního tajemníka ÚV KSSS v roce 1922, kdy se stal neomezeným vládcem v Sovětském svazu! Je to načasovaná pomsta Kyjeva na dnešní výročí, tvrdí náš zdroj z okruhu diplomacie! Chystala se prý jiná provokace, a to odstranit pomník až 9. května u příležitosti Dne vítězství v Rusku! To ale nakonec neprošlo!

Radnice Prahy 6 využila zákazu shromažďování kvůli Coronaviru a nechala odstranit sochu maršála Sovětského svazu a osvoboditele Ivana Stěpanoviče Koněva z náměstí Interbrigády v Praze! Na celou věc tlačilo velvyslanectví Ukrajiny, které sídlí hned naproti parku za pomníkem! Dnes je totiž 98. výročí uvedení Josifa Stalina do funkce Generálního tajemníka ÚV KSSS v roce 1922, kdy se stal neomezeným vládcem v Sovětském svazu! Je to načasovaná pomsta Kyjeva na dnešní výročí, tvrdí náš zdroj z okruhu diplomacie! Chystala se prý jiná provokace, a to odstranit pomník až 9. května u příležitosti Dne vítězství v Rusku! To ale nakonec neprošlo!

Ondřej Kolář (TOP 09) jako starosta Prahy 6 se svojí družinou pro-amerických loutek dnes provedli provokační operaci za využití současného Nouzového stavu v ČR, který zakazuje shromažďování a demonstrace kvůli nákaze Covid-19. Pracovníci městských služeb na pokyn radnice dnes ráno pomocí jeřábu sundali sochu maršála Koněva z podstavce a odvezli ji do soukromého depozitáře [1]. Odtamtud, podle informací naší redakce, má zamířit do Muzea paměti 20. století, jenže toto muzeum ještě vůbec ani nestojí, a když se podíváme [2], kdo za muzeem politicky stojí, tak je jasné, že půjde o dehonestační muzeum, kde budou sochy sloužit jako nástroje protiruské propagandy a odsouzení. Okolo muzea se totiž pohybují takové organizace, jako je třeba Post Bellum, dále politické hnutí Praha sobě, kavárenské spolky a různá sdružení přátel Václava Havla. Jelikož však okolo provozu a náplně muzea jsou velké spory, je docela možné, že žádné muzeum ani nakonec nebude.

Maršál Koněv po odstranění z podstavce. FOTO: Blesk [3].

Jak nás dnes do redakce zatepla informoval náš zdroj z okolí diplomacie, celá věc má daleko větší a pikantní přesah, a že prý naše čtenáře by to mohlo zajímat, cože se dělo v posledních týdnech okolo pomníku v době, kdy média byla zahlcena tématikou Coronaviru. Ukrajinské velvyslanectví prý intenzivně tlačilo na některé představitele radnice Prahy 6, aby pomník “vraha”, jak Ukrajinci v komunikaci označují osvoboditele Prahy, byl odstraněn právě symbolicky na 75. výročí Dne vítězství SSSR nad fašismem, které se v Rusku slaví 9. května. V ten den měla být socha maršála Koněva odstraněna, nejlépe dopoledne, až bude na Rudém náměstí v Moskvě vojenská přehlídka od 10:00 hodin tamního času.

Náš diplomatický zdroj nám sdělil, že ruské orgány disponují znepokojivými důkazy o prorůstání komunální politiky na Praze 6 do diplomatických vztahů s Ukrajinou, která má své velvyslanectví od pomníku maršála Koněva vzdálené jen zhruba 100 až 150 metrů, je to kousek přes park na druhé straně za stromy. Prý se na tu “b****i” musí dívat a pražští radní se k ničemu dlouhá léta neměli. Teprve až Ondřej Kolář z TOP 09 se prý odvážil s tím něco udělat, pochvalují si Ukrajinci v diplomatických depeších mezi sebou, uvádí náš diplomatický zdroj.

Koněva chtěli odstranit až 9. května na Den vítězství v Rusku, ale to bylo nakonec zamítnuto. Místo toho tak zvolili datum nástupu Josifa Stalina k moci v SSSR

Jenže, provokační odstranění sochy maršála Koněva na Den vítězství nakonec nebylo schváleno, protože taková provokace by prý byla moc zjevná a mohla by zasáhnout i české ministerstvo zahraničí, které v současné době kvůli krizi okolo Coronaviru nechce zhoršovat a eskalovat vztahy s Pražským Hradem a s lidmi okolo prezidenta, kteří v úzkém napojení na Rusko a Čínu zajišťují dopravu zdravotního materiálu z Číny do ČR. Věcí se totiž zabývají i tajné služby, které znepokojují některé kroky Prahy 6 v reflexi na bezpečnostní situaci.

Takže, datum 9. května 2020 jako datum odstranění sochy bylo zamítnuto. Ukrajina totiž, podle našeho zdroje, hraje v odstranění sochy maršála Koněva daleko větší roli, než vůbec česká veřejnost tuší. Nová socha místo Koněva by měla mít formu sousoší, kde by měli figurovat vojáci nikoliv Rudé armády, ale na pomníku by mělo být místo toho napsáno, že Prahu osvobodili Vlasovci, dále pražští vlastenci v rolích povstalců, a rovněž vojáci 1. a 2. Ukrajinského frontu. A dál nic. Na konci tečka.

Pomník maršála na jeřábu.

Na desce pod sousoším by tak vůbec nebyl uveden celý název “1. a 2. Ukrajinský front Rudé armády Sovětského svazu pod velením Ivana Koněva”, ale bylo by tam uvedeno jen “Vojáci 1. a 2. Ukrajinského frontu”. Sousoší by tak obsahovalo jen sochu anebo sochy Vlasovců v dobových uniformách Wehrmachtu, vedle nich “ukrajinské” vojáky 1. a 2. Ukrajinského frontu, a spolu s nimi “Pražany” v rolích povstalců. Osvobození Prahy by tak nebylo připisováno Sovětské armádě, ale “Ukrajinskému frontu” a tím pádem Ukrajincům. Náš zdroj nám slíbil, že v blízké době nám poskytne další informace, s podrobnějšími detaily, co se odehrává okolo sochy maršála Koněva ze strany ukrajinské diplomacie. Protože neprošlo datum odstranění sochy na 75. výročí vítězství nad fašismem, tak ukrajinská strana prý navrhla jiné datum. Symbolické datum, 3. dubna.

Nové sousoší zřejmě vůbec neponese označení vojáků Rudé armády anebo zmínky o Sovětském svazu, ale pouze informace o ukrajinských vojácích 1. a 2. Ukrajinského frontu

Pokud netušíte, co se stalo 3. dubna tak zásadního pro Ukrajince, tak vám to hned řeknu. Na 3. dubna 2020 totiž připadá 98. výročí uchopení moci nad SSSR Josifem Stalinem. Dne 3. dubna 1922 byl jmenován generálním tajemníkem Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu, který hned v tento den při uvedení do funkce podepsal sérii dekretů omezujících svrchovanost místních Sovětů, a to především na Ukrajině. Jinými slovy, právě 3. dubna 1922 se Josif Stalin dostal k moci nad Sovětským svazem a stal se neomezeným vládcem SSSR. Ukrajinci tak podle našeho zdroje navrhli radnici na Praze 6, aby socha Ivana Koněva byla odstraněna právě dnes, 3. dubna 2020 na 98. výročí nástupu Josifa Stalina k moci v SSSR.

Pokládání sochy na zem pomocí jeřábu.

Náš diplomatický zdroj nám sdělil, že tento krok ruská diplomacie nyní vyhodnocuje a bude zřejmě shledán jako nepřátelský akt České republiky a její diplomacie proti Ruské federaci. Ministerstvo zahraničí ČR prý nechtělo intervenovat proti Praze 6. protože otec současného starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, Petr Kolář, má úzké vztahy s americkým ministerstvem zahraničí a jeho syn tak má podle našeho zdroje vysokou ochranu v Praze od amerického velvyslanectví.

Socha maršála Koněva tak byla dnes na Praze 6 odstraněna symbolicky na den 98. výročí nástupu Josifa Stalina k moci v SSSR a jak je vidět, objednávka byla realizována podle zadání a socha je pryč. Jenže, kdo by si myslel, že tím to končí, tak je na omylu. Nyní to teprve začíná a hraje se o to, jaké sousoší se vlastně na místě po odstraněném maršálovi objeví. Ukrajina tlačí na to, aby sousoší obsahovalo ukrajinské vojáky 1. a 2. Ukrajinského frontu, aby na desce v popisu se nikde neobjevily nápisy jako “Rudá armáda” anebo “Sovětský svaz”.

Maršál Koněv má skončit jako “plivátko” pro turistické výpravy a školní exkurze v muzeu, které chce kritizovat éru komunismu v epoše 20. století

Kolářova radnice zase řeší podobu toho, jak to zařídit, aby Vlasovci mohli v sousoší mít historicky věrnou podobu, tedy aby tam mohly stát sochy Vlasovců v jejich dobových uniformách a přilbách Wehrmachtu a s nášivkami ROA, a jedinými nekonfliktními postavami mají být sochy Pražanů jako účastníků Pražského povstání. Děti se potom budou učit, že Prahu osvobodili Vlasovci, kteří bojovali proti zlé Sovětské armádě, a že Prahu osvobodili Ukrajinci v řadách 1. a 2. Ukrajinského frontu zformovaného na Ukrajině.

Dojde tak k historickému pokřivení dějin, aby se přepsaly dějiny, pozměnily a místo osvoboditelů, aby se Wehrmacht, Vlasovci a Ukrajinci vykreslovali jako ti, kteří bránili nasunutí komunismu a bolševismu do Střední Evropy. Přesně tento provokační akt dnešní den znamená, že pod přikrývkou zákazu shromažďování byla hladce odstraněna socha osvoboditele, protože radní věděli, že nikdo se k soše nebude přivazovat řetězem, protože kvůli pandemii Covid-19 jsou všichni doma.

Místo maršála Koněva budou na jeho místě v blízké době stát Vlasovci a zřejmě “Ukrajinci”. Maršál Koněv po složení na zem. FOTO: Blesk [3]

Radnice Prahy 6, ukrajinské velvyslanectví, které sídlí přes park na dohled pomníku a chystané Muzeum společné paměti 20. století tak mají podle těchto informací našeho zdroje nachystaný plán, jak poplivat památku osvobození hned dvakrát. Nejenom, že na místě maršála bude stát sousoší Vlasovců a Ukrajinců, ale samotná odstraněná socha bude umístěna do zatím neexistujícího muzea, kde se bude kavárensky plivat na Sovětský svaz, na budování socialismu, na kolektivizaci, budování ČSSR atd.

Sami tak právě vidíte, že Coronavirus nasadil nejen roušky na ústa, ale především zakázal lidem protestovat, shromažďovat se, demonstrovat, ale nezabránil komunálním službám odstranit sochu osvoboditele na objednávku Ukrajiny přesně na den 98. výročí, kdy se Stalin v SSSR dostal k moci. Procesy se urychlují a symbolická demise Stalinova maršála z podstavce na den výročí Stalinova uchopení moci v SSSR by měla někomu otevřít oči. Pokud ne, potom českému národu není pomoci.

Nejen o této kauze, ale především o souvislostech s Coronavirem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Raven
Návštěvník
Raven

Povenujte se v dalsim clanku nebezpeci 5G. V tomto roce jsou veze osazovany na uzemi Ceske republiky.

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Každý průměrně inteligentní člověk ví, anebo si umí dohledat, že název 1. a 2. Ukrajinský front bylo označení pro sovětské vojáky. My jsme Sovětský svaz nerozbili, oni si ho doma rozbili sami ( rus Gorbačov, Jelcin…). TEČKA.

zneuznany genius
Návštěvník
zneuznany genius

Prosím redakciu Aeronetu,aby pripravila a uverejnila článok na tému: Útok ruských vlastencov /podľa mainstreamu “ľavicových extrémistov”/ na Veľvyslanectvo ČR v Moskve. Odveta za provokácie živlov ako Kolářovci alebo Petříček?

Smějící se bestie
Návštěvník
Smějící se bestie

Protest u českého konzulátu:

https://colonelcassad.livejournal.com/5796809.html

Druhý řádek nápisu mi byl nesrozumitelný, až jsem pochopil, že není psán azbukou a protože jsem pořád netušil jeho význam, sáhl jsem po akademickém slovníku jazyka českého a opět jsem nabyl dojmu, že si naše národy rozumějí.

yarmil
Návštěvník
yarmil

Jsem PRO aby tam vznikl pomník obětem spojeneckého bombardování měst a průmyslových zón.Aby si každý mohl připomenout navigační chyby spojenců co likvidovali průmysl,domy,objekty i lidi a zároveˇn historické památky. Ale vzhledem k současnosti je jasné že za to může I.V.Putin.

člověk
Návštěvník
člověk

pokračování…Která tě a blízké nutí narušovat svůj hormonální systém, kvůli krystalky podrážděnému rozmnožovacímu systému. Vzniká tak strašná Žumpa a zoufalství. Kdybys byl čistý, stačilo by ti k životu taška ořechů, taška zrna původního obilí, lopatka na kořínky a koš na ovoce a to na celý rok. Ale ty v sobě vytváříš a přechováváš obílené hroby. Pak se nediv, že jsi tak zoufalý z ubohého otroka satanistů, s měkkým pomučeným tělíčkem hned osmého dne po narození. Neboj se, že kdyby to mělo význam pro posílení dobra lidstva, že není možné každým přirozeným člověkem si osobně vyrobit prostředky na “prostřelení” jeho hlavy tenkým mikrovlnným paprskem, takže by následně “zemřel na rakovinu”. Ale takto to s dobrem nefunguje, on je “vychován” jako nástroj, je třeba jej proto zkoumat živého…

Staň se na chvíli nahým uprostřed sadu a zbav se 6ti až několik desítek kilogramů usazenin. Pak pochopíš realitu a budeš jí proto schopen ovlivnit.

Řešíš rovnováhu, aniž by ses podíval jedinkrát na posouvání ramen váhy… Někdo na tebe odbrzdil parní válec, ale ty nechceš, aby někdo to na základě znalostí fungování parního válce pákou znovu zabrzdil, ty jen chceš “hrdinně” zastavit železo rukou, nebo celým vlastním tělem, hodit laso a táhnout a táhnout a tlačítka a páky u válce tě vůbec nezajímají. Ale takto to nefunguje. Jak to funguje, je patrné.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Zřejmě akce na počest sestřičky která umřela na koronavir v Praze. . .https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/brno-francie-pacienti-nemoc-koronavirus-babis.A200405_170328_domaci_remy. . .ubohá “přetížená ” Francie. Ještě by nám mohli k nim přibalit pár tisíc migrantů. Aby si ulehčili. A ještě by taky mohli přihodit nějaké židy. . .

Motopes
Návštěvník
Motopes

A tak se nám tu rozšířilo takové slůvko – KURZARBEIT. Mají ho plnou hubu presstituti, politici, média a teď to zaznělo i v TV. Na jednu stranu já chápu, že se nedá taková komplikovaná záležitost popsat česky, takovým primitivním jazykem jako čeština je, na druhou stranu by měl pan Hitler určitě radost. Už vzdělanci říkaj MÓCART. . . prostě DUDEN. . .

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jelikož to nebyl byznys od socanů? přes tvrdika a hamajdy tak zasáhlo hamacek gestapo a provedlo prohlídku konkurence? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policie-prohledavala-cinskou-dodavku-vojtechova-resortu-96749

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Má Představa života na Zemi
http://prntscr.com/rthmbf

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Výborný článek, díky

Karanténa pro celý národ? Pro celou planetu? Tento způsob léčení je horší než nemoc
https://naseveru.org/2020/04/05/karantena-pro-narod-leceni-horsi-nez-nemoc/