Radnice Prahy 6 odhlasovala odstranění pomníku maršála Koněva, místo něho tam bude...

Radnice Prahy 6 odhlasovala odstranění pomníku maršála Koněva, místo něho tam bude pomník Vlasovců, generála Karla Kutlvašra, Pražanů a bezejmenného vojáka Rudé armády, známe podrobnosti! Ruský senátor navrhl, aby na Českou republiku byly uvaleny sankce za přepisování historie a odstraňování pomníků Hrdinů Sovětského svazu! Piráti na radnici chtěli prosadit alespoň referendum o osudu pomníku maršála, ale radní za TOP 09 to odmítli se slovy, že o tom ruském masovém vrahovi se hlasovat nebude a půjde rovnou pryč!

Radnice Prahy 6 odhlasovala odstranění pomníku maršála Koněva, místo něho tam bude pomník Vlasovců, generála Karla Kutlvašra, Pražanů a bezejmenného vojáka Rudé armády, známe podrobnosti! Ruský senátor navrhl, aby na Českou republiku byly uvaleny sankce za přepisování historie a odstraňování pomníků Hrdinů Sovětského svazu! Piráti na radnici chtěli prosadit alespoň referendum o osudu pomníku maršála, ale radní za TOP 09 to odmítli se slovy, že o tom ruském masovém vrahovi se hlasovat nebude a půjde rovnou pryč!

Na radnici Prahy 6 dnes probíhalo ostře sledované jednání o osudu pomníku maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva. A dopadlo to způsobem, který může přerůst v demonstrace, v násilnosti, pouliční protesty a zejména v mezinárodní eskalaci vztahů mezi Českou republikou a Ruskou federací. Starosta za Prahu 6 Ondřej Kolář totiž nakonec při hlasování městské rady uspěl a prosadil odstranění pomníku maršála Koněva v blíže neurčeném časovém horizontu [1] a na jeho místě má vyrůst nová socha, resp. rovnou celé sousoší za několik desítek milionů korun, o kterém již máme v redakci podrobnosti.

Ondřej Kolář, starosta Prahy 6

Počátkem tohoto týdne se radní na Praze 6 během diskuse o situaci bavili o tom, že již existuje jasná představa, jaká socha by měla na místě maršála Koněva stát. Radní se shodují na tom, že by se mělo jednat o sousoší všech osvoboditelů Prahy, které by mělo obsahovat celkem 4 postavy, i když se uvažuje i o vyšším počtu. Koncept sousoší by měl zachycovat příslušníka ROA, tedy Vlasovce a člena Ruské osvobozenecké armády, která až do 6. května 1945 dopoledne bojovala na straně Wehrmachtu.

Dále by tam měla být minimálně jedna socha Pražana, tedy obyčejného a bezejmenného obyvatele Prahy, který bude symbolizovat povstalce Pražského povstání. Další sochou by měl být generál Karel Kutlvašr, který velel Pražskému povstání a zajistil německým vojskům bezpečný ústup do amerických pozic spolu se židovským zlatem zkonfiskovaným po Židech odsunutých do Osvětimi. A poslední sochou by měl být neznámý voják Rudé armády, který neponese jméno, protože jejich jména prý nikdo neznal a maršálové prý nemají na osvobození Prahy žádnou zásluhu, pouze obyčejní vojáci Rudé armády, kteří prý často ani nebyli Rusové, ale Ukrajinci. To zaznělo dnes na radnici o přestávce na chodbě během divoké diskuse.

Sankce proti Česku za odstranění pomníku osvoboditele nejen Prahy, ale i Osvětimi

Ruský senátor Sergej Cekov, který patří do úzkého okruhu poradního sboru prezidenta Vladimira Putina, vzápětí po hlasování radnice Prahy 6 uvedl pro ruskou agenturu RIA Novosti, že navrhne prezidentu Putinovi uvalení sankcí na Českou republiku, sankce by se měly týkat vybraných politiků a představitelů v ČR, ale měly by zahrnovat i hospodářské sankce proti českým podnikům a českému kapitálu v Rusku [2].

To by postihlo nejvíce skupinu PPF Group Petra Kellnera, která má značná aktiva v Rusku, dále by se to dotklo automobilky Škoda, dále podniku Škoda Plzeň a některých dalších českých firem, které působí na ruském trhu. Jestli se k tomu opravdu Vladimir Putin odhodlá, to není jasné, protože cílem Putinovy administrativy je zlepšování vztahů s evropskými zeměmi a Vladimir Putin jako bývalý operátor KGB ví, že tyto protiruské a nenávistné kroky na Praze 6 nedělá česká politická reprezentace, ale jde o tzv. podpindos, tedy české štětky amerických neokonzervativců napojených na jejich think tanky a neziskovky.

Sergej Cekov

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář je synem bývalého velvyslance v USA Petra Koláře, který pracuje pro neziskovku Jakuba Jandy Evropské hodnoty, která je úzce napojená na americký neokonzervativní think-tank Atlantic Council. Ondřej Kolář jako člen TOP 09 nijak nevybočuje z této definice, protože TOP 09 je de facto fan club USA se všemi roztleskávačkami, které k tomu patří. Uvalení sankcí na ČR by bylo krátkozraké, protože to je přesně cílem provokací amerických neoconů, aby se Rusko co nejvíce vzdálilo od České republiky, aby spolu politici z Prahy a Moskvy přestali mluvit.

Daleko horší je ale fakt a skutečnost, že tyto provokace proti pomníku ruského maršála se překopírují do Ruska a pomníky českých legionářů nadobro zmizí. Tato reakce se dá očekávat. Nemyslím si, že by Vladimir Putin sankce opravdu uvalil, ale problém je v tom, že toto může vyvolat lavinu, protože takových pomníků je v ČR více. Snaha o odstraňování pomníků je snahou o odstraňování paměti. Piráti na radnici chtěli prosadit referendum o soše maršála Koněva, ale zástupci z TOP 09 jim řekli, že o masovém vrahovi nemá smysl vést referenda a půjde pryč rovnou, bez referenda.

Generál Kutlvašr se podepsal pod dohodu s nacisty, která byla nejen vlastizradou, ale především legalizací konfiskace židovského majetku v celém Protektorátu
Gen. Karel Kutlvašr

Největší zděšení u nás v redakci vzbuzují informace z radnice Prahy 6 o tom, že radní si znovu a znovu zahrávají s myšlenkou, že by maršála Koněva mělo nahradit sousoší, na kterém bude kromě Vlasovců figurovat i generál Karel Kutlvašr, bývalý legionář. Generál Kutlvašr velel Pražskému povstání od 5. do 8. května 1945 a právě 8. května odpoledne došlo k bizarnímu jednání v Pečkově paláci, v tehdy již vyklizené a povstalci obsazené budově Gestapa, k jednání s německými veliteli, kteří zastupovali nejen pražskou posádku Waffen SS a Wehrmachtu, ale i zástupce velitele Skupiny armád Střed (Heeresgruppe Mitte), která měla 8. května 1945 na území Protektorátu stále 1 milion mužů a dodnes zůstává záhadou úloha této mamutí armády, která se vůbec nepokusila o pomoc Berlínu. V mé nové knize se úlohou této armády zabývám podrobněji, protože její úloha byla opravdu neobvyklá.

A právě generál Karel Kutlvašr se dohodl s touto armádou, že německá ozbrojená moc se stáhne z Prahy a nikdo se nepokusí nákladní vozy a obrněné transporty zastavit. Generál Kutlvašr s tím souhlasil, jenže tím na sebe přivolal kletbu ze strany Židů. Němci totiž 8. května z Prahy odvezli kompletní okultní knihovnu Rabiho Löwa, vlastním jménem Judah Loew ben Bezalel, který byl správcem tzv. Mah’ralu, též zvaného Moreinu Ha-Rav Loew. V překladu to znamená “Náš učitel, Rabi Löw” a tyto knihy uchovávala Pražská židovská obec, údajně ve sklepích pod starou synagogou a různě po domech a domácnostech na Josefově. Heinrich Himmler teprve až ke konci války rozklíčoval, že tyto židovské knihy talmudického učence Löwa ve skutečnosti obsahují návody na rituální ovládaní černého Slunce “Herešav”, které se nachází v okultní rovině v podzemí přímo pod Staroměstským náměstím. Černé Slunce je de facto temná hmota, nejstrašnější energie a zbraň ve vesmíru.

Němci se dostali k nebezpečným talmudickým a rituálním spisům po americkém bombardování Prahy a po odkrytí sklepů na Josefově

Generál Kutlvašr si vůbec neuvědomil, že Němci z Prahy dne 8. května odváží kompletní židovský mobiliář z Josefova, kromě několika tun zlata a šperků, které byly zkonfiskovány po Židech odsunutých do lágrů v Osvětimi, se jednalo právě o okultní knihovnu a talmudické spisy, které se nesmí a nesměly nikdy dostat do rukou nežidů. Jsou vysoce nebezpečné, rituálně zbrocené krví, posedlé démony a nesmí se v nich listovat vlastní rukou.

Skupina armád Střed měla po celou dobu války na území Protektorátu 1 milion mužů a dokonce ani americká a ani ruská armáda netušila, co proboha tato mamutí armáda v Protektorátu dělá, když kolem se hroutí III. Říše, ale nikdo ji nikam nepřesunuje a nepovolává v závěru války. Adolf Hitler na zastavení postupu Sovětů v dubnu 1945 v blízkosti Berlína potřeboval 200 až 300 000 mužů, které mohl povolat z Protektorátu. Jenže to neudělal. Skupina armád Střed jakoby neexistovala a plynule přešla na západ do americké okupační zóny. Němci se stali po II. sv. válce nejmocnější zemí v Evropě. Vděčí za to té věci, kterou si odvezli tehdy 8. května 1945 z Prahy.

Rozbombardovaná Praha po náletu americké perutě.

Generál Kutlvašr se touto dohodou dopustil vlastizrady, protože Waffen SS odvezly z Prahy ty největší cennosti z Národního muzea, z depozitářů, z depozitních sejfů Živnobanky, veškeré zlato a drahé šperky po odsunutých Židech a především nenahraditelné archiválie z židovského Josefova, po kterých toužil Heinrich Himmler. Bylo to až americké bombardování Prahy ze dne 14. února 1945, které Němcům odkrylo sklepy, které celou válku hledali. Američané chtěli německé úsilí o získání Herešavu zlikvidovat, a proto nálet byl veden na Staré město a došlo ke svržení pum na Faustův dům. To je ovšem na jiné téma a více najdete v mé nové chystané knize, pokud vás zajímá pozadí odjezdu nacistů z Prahy v květnu 1945 a proč milionová armáda byla seskupena okolo Prahy, namísto toho, aby zachraňovala hroutící se říši.

Rozhodnutí radnice na Praze 6 je plivnutím do tváře odsunutým Židům z Prahy do Osvětimi. Soldateska TOP 09 sochu osvoboditele odstraní a nahradí sochou generála, který nechal nacisty uprchnout s židovskými majetky

Každopádně je jisté, že TOP 09 chce místo maršála Koněva raději generála Karla Kutlvašra, který umožnil nacistům ukončit II. sv. válku s tučnou kořistí po českých Židech. A hádejte, proč takovou urážku Židům podporuje TOP 09? Protože je to proces, který vyhovuje sionistům! O politicích TOP 09 by se to dalo shrnout Pjakinovským rčením “Éto děbily”, protože pokud opravdu bude místo Koněva, který osvobodil Židy v Osvětimi, stát na náměstí Interbrigád v Praze generál Kutlvašr, který nacistům umožnil utéct se zlatem a šperky zkonfiskovanými právě od těch Židů z Osvětimi, tak tím vzniká neuvěřitelné chucpe!

Socha maršála Koněva v Praze 6.

Vzniká tím situace, kdy jsou to opět Židé, kteří se stávají obětmi útoků sionistů, tentokrát v historické rovině, že namísto hrdiny, který je osvobodil z Osvětimi, se budou stavět pomníky generálům, kteří se v Pečkově paláci bývalého Gestapa dohodli s veliteli Waffen SS a Skupiny armád Střed na luxusním odsunu z Protektorátu s vrchovatě naloženým auty zlatem, šperky, obrazy, cennostmi a navrch k tomu s nejpřísněji střeženými židovskými elaboráty o okultismu, které jsou natolik nebezpečné, že je nesmí do ruky vzít nikdo bez zasvěcení, ani rabíni se jich nesmí rukou dotknout a používají hůlky, aby nebyli posednutí démony.

Když se podíváte na Angelu Merkel a její třes, když zaznějí tóny německé hymny, dovedu si představit, jakými knihami a spisy se probírá. A ručně, vlastní rukou, bez dřívka Effel Khaun. Není první a nebude ani poslední. Tyto spisy se nikdy neměly dostat z Prahy. Je však opravdu neuvěřitelné, že Židé přijdou v Praze o pomník svého osvoboditele v Osvětimi a plebejci z TOP 09 ho nahradí sousoším s generálem, který Židy připravil o jejich zlato, majetky a především spisy Rabiho Löwa o černém Slunci pod Prahou. Válka mezi židy a Židy tak v Praze nabírá na obrátkách.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

274
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
AntiKolář
Návštěvník
AntiKolář

mladý politický pitomec

Jarypadlo
Návštěvník
Jarypadlo

Kolář je evidentně diktátor a všichni okolo musí poslouchat jeho výklady historie.

citatel
Návštěvník
citatel

Kto spochybnuje osloboditelov a vitaza vojny, spochybnuje tym vysledky II. SV – a tym spochybnuje aj Holokaust!!!
Prokuratura uz mala konat!!!

Tres
Návštěvník
Tres

To je hodne zajimavy myslenkovy pochod.

Ale skocim vam na lep a zeptam se tedy – kdo zpochybnuje, ze 2. sv. valku vyhrali Spojenci a SSSR?

citatel
Návštěvník
citatel

Mozno bude stacit odpovedat dvoma vetami z clanku:

1. “místo Koněva, který osvobodil Židy v Osvětimi”
2. by “Koncept sousoší (by) měl zachycovat příslušníka ROA, tedy Vlasovce a člena Ruské osvobozenecké armády, která až do 6. května 1945 dopoledne bojovala na straně Wehrmachtu.”

nie je odstranenie a nahrada osloboditela Osvětimi jasne spochybnovanie Holokaustu, osloboditelov a vitaza?!!

a to ze sa niekto prida o 1min. 12 na stranu vitazov?
aj poniektori komunisti v 1989 rychlo preskakovali…

Aky by mal mat nazov ten paskvil? Lokaji Wehrmachtu?

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

ADMIN
Dík za odpověď ohledně knihy vlastně taky pravda.
Ale není to k mé škodě, byla to spíš podaná ruka od “nás” pro vás.
…zjistím jinde, mě se totiž nic neztratilo, ani ovladač od Maharalu, kdovíkde jsou tlustý knihy
Nemám na mysli provoz AE.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

4 určeno VŠEOBECNĚ, také Slovanům 4,
a lŽidům:
—-
Ta všeobecná otázka vlivu peněz na člověka zde na Zemi bude řešena a ne že ne!
Aby si jistá část obyvatel např. Židé myslela, že si budou jako dělat co chtějí a také
1/ snaží se sami sebe chránit penězi tj když něco “prodají” tak přeci nemohou za negativní aspekty a umí to svést na ty “peníze” to je mi pěknej hnus viďte, že by nová myšlenka…
2/ Židé se namísili mezi nás Slovany udělali to schválně přeci nebudou parazitovat sami na sobě na to jsou chytří to jo, ale často jim chybí EQ tj soucit… takže jsou spíše vychca-ní a toto zde na Zemi již nebude tolerováno
3/ sdělení ale nepatří pro AE ale všem Židům na Zemi, i považuju VK také za Žida, je to chytrý člověk. To ale neni vše. Nyní nevím jak zde na AE dělíte ž a Ž, osobně považuji ž za sionistu a Ž za původního Žida, ale Slovana podvádí oba typy, sionisti nás navíc chcou mmj. totálně zlikvidovat, dost naivní představa, zanikl by totiž Původní život a to Stvořitel nikdy nedopustí..a Motyka spustí (!!!! )
4/ Žide často říkají že “Slované potřebují vedení, někoho aby vedl”,haha, že si neumíme prý sami vládnout, apodobný kecy. Na vysvětlení – Žid se VNUTIL, nemá na to právo a stojí tak mimo Pravdu, a myslí si že nějakejma okultnostma se bude chránit(i penězi jojo!). Opakuju a naposled:
My Slované nepotřebujeme žádné vedení ani nechceme!
5/ blíží se Událost a nabídnul jsem Židům podanou ruku, odmítli a mě to vubec nevadí, zkuste to promyslet na čem Vám Židům vlastně záleží, přestaňte si obřezávat šuliny pánč pak nemáte cit, soucit, Žid totiž není kompletní člověk ve smyslu jak ho Stvořitel stvořil, Žid nemá soucit a nemá Svědomí, proto Židé nás Slovany tak hravě odírají a ani se jim následně nic nestane a ještě drze píší, že “prý se to nám Slovanům líbí to odírání a nadvláda”, tos anonymko přehnala i když jsi chytrá, v tomto jsi přímo drzá takže prrr!
6/ Uznávám tímto chytrost Židů, to je asi tak vše.
7/ Všem Slovanům a dobrým Duším: Sledujte bedlivě okolní dění okolo sebe a KONEJTE V PRAVDĚ.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

to VK
4 Buď budeme spolupracovat a to tedy zadarmiko žádný peníze vám nedáme a vaši “ochranu” místo peněz si vymyslete jinak na to přece buňky máte, neberte ale osobně. Vaše kniha a ty informace asi dobrá věc to ano ale ty papírky za to “nemohu” dát díky za pochopení, ten akt neudělám, vy pomožte a také vám može být pomoženo. Zveřejněte zde další část – a bez “placení penězi”.

Administrator
Admin

Knihy pomáhají s financováním provozu našeho serveru, ten nejede na vzduch. Kromě toho, knihy pomáhají i Adamovi. Pokud tohle nejste schopen pochopit, tak nechápu, co děláte na alternativě? Nebo si opravdu myslíte, že servery alternativy platí složenky a faktury nějak jinak než “papírky”, tzn. penězi? To, že tady můžete psát v komentech, je díky lidem, kteří každý měsíc podporují provoz našeho serveru, posílají příspěvky a kupují knihu(y) pana VK. Bez těchto lidí byste tu nenapsal ani řádku, protože žádný Aeronet by tu nebyl.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

to anonymka
pro ověření – je možné zde uvést kam se s tím portálem dá cestovat a k čemu se používal..? Maharal.
http://prntscr.com/p60vog
Nevymklo se to nějako z ruky celý to zařízení…? to je furt na Zemi samá honička po něčem..
ale ani se nedivím.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

odpovím sám,
Tyto okultní věcičky jsou používány po spousty tisíce let, a navzájem si je jednotlivé zájmové skupiny lidí kradli mezi sebou, protože dávají “moc”, ale tomu je KONEC.
S MAHARALem se lze dostat -teleport- kamkoliv do temných světů, proto ten kdo vlastní “ovladač ” má výhodu, tj jednak je potřeba zdroj veliké energie (toje ta černá koule) aby mohl být teleport spuštěn protože to není jentak přenést se tak “daleko”,
a taky je nutné mít znalosti pro spuštění Přenosu, , proto jsou ty knihy tzv. “posedlé démony” jak říká pan VK, možná ano, jenže zároven NE nejsou, v těchto knihách žádní démoni nejsou to je jen Židy mylně rozšiřováno proto, aby se ostatní lidé báli sáhnout na tyto knihy, tudíž toto židovské prohlášení funguje jako ochrana těch tlustých knih.
O tyto věci se zde na Zemi sváděly velké boje a vlastně vedou dodnes.
Pro nás Slovany jsou tyto věci tabu, máme svoje …..
SLAVA RODU!!!!

Hlásná trouba
Návštěvník
Hlásná trouba

Z obou Kolářů ta nenávist k Rusku teče proudem. Je velmi tristní sledovat co si moudrá a vzdělaná Praha volí za své představitele. Že je jim příjemné mít v čele města představitele adorujicí extrémismus, fašismus a nenávist. A vše souvisí s členstvím sterého Schlafenberga v neofeudálních spolcích, kde si modrá krev odpřisáhla navrácení starých pořádků, protože jediná síla, která tomu stála v cestě je 30 let pryč. Proto musi být zapomenuta zvěrstva fašistů, potažmo jejich modrých kolaborantů. Evropská šlechta přeci měla svá želízka v carském Rusku. A tedy i zajištěný profit. K těm majetkům je třeba se vrátit. Stůj co stůj. Vše co se děje je jen mlha zakrývající skutečné cile. Rusko je prostě treba zničit. Do třetice to přeci musí vyjít.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Vlhký sen těchto zvrácenců je dobít Rusko a dorazit Slovany .

jorg
Návštěvník
jorg

je to jenom nahoda? nebo ma tlak na odstreni sochy marsala koneva z namesti interbrigad trochu sirsi,politicky kontext? je to trend,politika…?

posudte sami:
predchudkyne pana kolare marie kousalikova, jeste coby starostka m.c. praha 6, nechala v.r. 2013 prejmenovat zakladni a materskou skolu na namesti interbrigad na z.s. antonina cermaka.
cermak byl znamy cechamerican,starosta chicaga,ktery stal v ceste kulce urcene prezidentovi usa roosveltovi. prezil jen par dni….
akce se ucastni norman eisen,velvyslanec usa v cr
http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/mestske_casti/praha_6/slavnostni_prejmenovani_zs_namesti.xhtml

zde, v odpovedich na dotazy obcanu, odpovida radnice prahy 6 jistemu panu Lacinovi, ktery tvrdi ze to bylo protipravni.
se zpozdenim vysvetluje,kdo prejmenovani na “zadost” reditele skoly posvetil.
pise se tam,ze to bylo na navrh komise pro vychovu a vzdelavani ktera zmenu nazvu mc praha doporucila,samozrejme se souhlasem magistratu hl.m.prahy a byla dokonce anulovana platnost zrizovaci listiny skoly aby to mohlo probehnout.
https://www.praha6.cz/otazky/list.php?Hledani=1&String=&PocetCelkem=2639&hwuid=1371478449&vynechat=840&crc=dbd294023168a72a9800ee703cda1730

co se asi decka ucej v takovyhle americky skole?
jenom pripomenu ze dejvice byly za protektoratu oblibenou mestskou casti fasounu…vcetne goebbelse
reditel skoly karvanek kandidoval za stan

jorg
Návštěvník
jorg

vsimnete si data prejmenovani skoly – 9.kvetna
to neni nahoda
(je to ten prvni link)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Speciálně pro Jaris a další

Pan Prezident včera objasnil, jak to bylo s uznáním Kosova a následným “humanitárním bombardováním” Srbska: (volná interpretace)¨

Poslanecká sněmovna ČR NESCHVÁLILA uznání Kosova jako samostatného státu s následnou účastí Armády ČR v “intervevci NATO V Kosovu/Srbsku (kde navíc v plánu NATO byly údajně POUZE vojenské cíle),
a pouze 13 (!) Poslanců – pod vedením Karla Schwarzenberga (pozn. TOP 09, ex “Křesťan” a “Český Lidovec”/KDU-ČSL) – hlasovalo PRO!
Byla to Vláda Mirka TOPOLÁNKA, která – proti rozhodnutí Sněmovny a na popud Schwarcenberga – UZNALA KOSOVO, a tragické následky pro Srbsko.
Nikdy jsem Kosovo neuznal, a vyvíjím iniciativu na “oduznání” jeho statusu samostatného Státu.”

Právník Zdeněk Koudelka k tomu doplnil, že uznání Kosova je právně vadné, protože český stát navenek zastupuje prezident, ale ani prezident Václav Klaus, ani prezident Miloš Zeman Kosovo nikdy oficiálně neuznali.

„Podle mezinárodního práva Kosovo, bohužel, uznala vláda Mirka Topolánka. Je to uznání vadné podle naší Ústavy, jelikož ústavní právo jednat za Českou republiku navenek má prezident. Prezident Václav Klaus ani prezident Miloš Zeman nikdy akt uznání Kosova neučinili, nikdy nejmenovali našeho velvyslance v Kosovu a nepřijali pověřovací listiny kosovského velvyslance u nás,“ uvedl Koudelka.

Jen doplním, že toto je jeden exemplární případ, přesně ve smyslu kolonizačního čl. 10 v NAŠÍ Ústavě, kdy “Mezinárodní Právo”, vyplývající z “Mezinárodní Smlouvy”, která JE tedy součástí NAŠEHO Právního Řádu (Smlouva o NATO), totálně převálcovalo NAŠI Ústavu, NÁŠ Parlament, i NÁŠ Stát! Brutálně a natvrdo!

Bess
Návštěvník
Bess

Zvědavá matka
táhni s tou prožidovskou sviní (Zemanem)! Zednáře 31. stupně zasvěcení se může zastávat pouze HOVADO!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bess = hovado

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Bess nepochopil nebo je na straně sionistů

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hele Běss,
zřejmě se těšíte na EU navždy a pospolu v jedné EUnii s Albánci z Kosova… Já ne,
a proto podpořím toho, kdo z mého (osobního!) pohledu prosazuje a snaží se udržet stabilitu NAŠÍ/mojí země. A to si přeji i já!

Když ne Zemana, tak jakého jiného zednáře (prožidovského) tam chcete Vy – Schwarzenberga s notami z Bielderbergu?, zednáře P. Koláře (ano, i on kandidoval!) – lokaje neoconů/cizí moci a pracovníka cízích Služeb/CIA ?, nebo dalšího služebníčka zednářů, židů a cizí moci Drahouška?
Uveďte, KDO podle Vás by tam měl sedět, a současně má kapacitu se tam legálně (bez převratu!) dostat, jako Zeman – většinou v přímé volbě:
Prosím uveďte jméno/jména (místo plivanců) aspoň jednoho Vašeho kandidáta, který je REÁLNĚ schopný být Prezidentem naší země: ______________________________________________________ .
(A zednářem ani židem být nemusí 😉 )
Děkuji.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

A prezidentování kultu osbnosti Venci Slinty(důvěrně.flašky) notorického prosionistické zatěrkaře vám taky vadílo ?!? nebo vtom máte po vzoru ultra radiklní ilegální skupiny KAFE Prague čistou HATLA PATLA ( kultůr )

Jaris
Návštěvník
Jaris

Z.matka
Moc bych si prala, aby Ceska republika byla dalsi zemi, ktera by zrusila uznani Kosovskeho teroristickeho statu.

karpi
Návštěvník
karpi

V Praze se chystají odstranit pomník velitele osvoboditelské armády.
To vede pouze ke dvěma otázkám:
1) Co s tím můžeme dělat ?
2) Co s tím budeme DĚLAT ?

karpi
Návštěvník
karpi

NIC.
Tak vidíte…