R.Fico: “IS má tisíce syrských pasů”. Slovenský “křesťanský” multikulti sluníčkář nebyl schopen...

R.Fico: “IS má tisíce syrských pasů”. Slovenský “křesťanský” multikulti sluníčkář nebyl schopen odpovědět na otázku uprchlických kvót. Video

R.Fico: “IS má tisíce syrských pasů”. Slovenský “křesťanský” multikulti sluníčkář nebyl schopen odpovědět na otázku uprchlických kvót. Video

Nesleduji příliš slovenskou politickou scénu a pokud jí věnuji pozornost, tak jen v  souvislosti s V4 a především v souvislosti s otázkou uprchlíků. Televizi mám převážně zapnutou jen jako kulisu a převážně čt24 – a to především pro možnost srovnávání, jestli a jak prezentuje ta dění doma i ve světě, o kterých se sama dočtu na internetu. Ale ve večerních hodinách, kdy už je i po televizních novinách na hlavních zpravodajských kanálech, přepínám. Přitom jsem zaregistrovala (což neznamená totéž, že sleduji, protože nesleduji ), že v Česku se rozeběhly dva turecké seriály, kde první nese název “Kriminálka Istanbul” (přičemž ale ve skutečnosti -náhodou?- jde o německý seriál) a druhý se jmenuje nějak “Láska a odplata” (a to už je čistě turecký seriál) a v obou je nějakou formou prezentována muslimská víra (což by za jiné situace, než v jaké se Evropa nachází, nestálo za pozornost).

Ale při pozdně večerním přepínání jsem narazila i na slovenskou obdobu Otázek VM, na pořad, který má na Slovensku název “O 5 minut 12”. Běžně bych pořad přeskočila, ale trefila jsem se zrovna do části, která mě zaujala. A byl to okamžik, kdy se slovenský premiér Robert Fico dožadoval odpovědi na otázku uprchlických kvót po někom, o kom jsem v té chvíli nevěděla, kdo to je. Ale ten dialog, přesněji neschopnost odpovědět, resp. veliká schopnost mlžení toho, který byl tázán, mě zaujala natolik, že jsem si dohledala, že vedle Roberta Fica byl druhým hostem slovenského pořadu “O 5 minut 12” nějaký Ján Fígeľ.

Do včerejška jsem o něm nevěděla, ale podle jeho reakcí na zcela konkrétní otázku Roberta Fica jsem dospěla k názoru, že jde o nějakého slovenského “sluníčkáře” , což se mi následným dohledáváním i potvrdilo. Než k tomu vložím odkazy, podívejte se, jak debata, kde se Robert Fico stavěl proti migrační politice a proti uprchlickým kvótám natolik razantně, že si nejsem jistá, jestli by stejného postoje byl schopen některý český politik (a myslím, že na české poměry je i prezident Zeman jen slabým odvarem a přesto už to stačí, aby byl pranýřován) a jak na něj reagoval oponent, kterému jsem v té chvíli říkala jen “sluníčkář”, je  ve videu, kde je řeč i o Česku a Sobotkovi a m.j. i o tom, že IS vlastní tisíce syrských pasů, zřejmé v čase cca 32:00-56:00, kde následně Ján Fígeľ, tento slovenský “představitel” křesťanství (KDH), dokola omílá, že nejdůležitější je náboženská svoboda a solidarita.

Ján Fígeľ a Robert Fico

Kdo si odkaz rozkliknul a na mlžící a zavádějící reakci Jána Fígeľa se podíval, toho nepřekvapí, že Ján Fígeľ reagoval přesně tak, jak byl vyškolen :

  • 1994 – Georgetown University, Washington, DC, USA, Medzinárodné vzťahy (univerzitný semestrálny kurz),
  • 1994 – UFSIA Antverpy, Belgicko, Európska ekonomická integrácia (univerzitný semestrálny kurz)

A že Ján Figeľ – sice zcela dole, ale přece jen – figuruje i na této stránce EU.  Což neznamená nic jiného, než to, že plní stejné úkoly jako Angela Merkelová.

Ján Fígeľ a Slobodný vysielač

Jak říkám v úvodu, příliš se o slovenskou politickou scénu nezajímám. Avšak člověk, který na zcela konkrétní dotaz Roberta Fica na téma uprchlíků nebyl schopen jiné reakce, než v “zastoupení” křesťanů (slovenské křestanské strany KHD, čímž se stal obdobou Bělobrádka a KDU, která se rovněž tváří, že jí jde o zájmy křesťanské kultury, zatímco pro pokyny, jak naplňovat islamizaci Evropy, jezdí její vůdce do USA) jen zamlženě obhajoval politiku multikulti, mě dovedl i k dalšímu hledání, než jsou výše vložené odkazy. A po Wikipedii jsem se dostala i na slovenské rádio Slobodný v\sielač a přes něj na video, kde sice ani  Robert Fico není považován za toho, který se Slovenskem má jen čestné úmysly, přesto je mu fanděno mnohem více, než Jánu Fígeľovi, který je nazýván vlastizrádcem (a pro velmi expresivní výrazy, které ve videu často zaznívají, mám v takovíém případě pochopení):

Slovenští čtenáři jistě budou mít jasněji v tom, kdo je Fico a kdo Fígeľ a komu o co šlo ve vloženém duelu. Kdyby ale už pro nic jiného, tak pro informaci, že IS vlastní několik tisícovek syrských pasů, stojí poslech premiéra Slovenska za pozornost.

-Pozorovatelka- 1.2.2015

Je 1. února a za leden se nevybrala suma, potřebná na provoz Aeronetu. Předpokládám, že šéfredaktor, který do vzniku webu investoval nemalé vlastní finanční prostředky a který fungování webu vnímá jako poslání a v žádném případě nikoliv jako výdělečnou činnost (čímž je mi velmi blízký, stejně jako administrátor), další existenci Aeronetu neukončí i za tu cenu, že chybějící částku “zatáhne” ze svého. V souladu se svým nickem – jen pozoruji. A zatím pozoruji, že web stále funguje tak, že jsem svůj článek mohla vložit…  Na konci každého měsíce i pod mými články vždy následovala výzva, kolik do konce měsíce zbývá dnů a kolik chybí peněz. Tyto výzvy jsem v lednu nepsala a pokud se k tématu peněz na provoz Aeronetu zmiňuji “po funuse”, tzn. až po konci předcházejícího měsíce, zcela za sebe tak činím s tím vědomím, že jeho další existenci ponechám na osudu. Nebudu-li za sebe do budoucna mít tento prostor ke psaní (a ještě více bych to nazvala prostorem k diskusím), pak děj se vůle Boží, ale život půjde dál. Má-li tento prostor být zachován, pak to ale nemůže stát na měsíc co měsíc se opakujících prosbách o příspěvky na jeho fungování, ale pouze a jen na tom, jestli by jeho ztráta chyběla čtenářům. Pokud ti jeho ztrátu oželí, pak to všechno byla špatná práce a prosby na další provoz to nezachrání, proto jsem se jich zdržovala a i 1. dne nového měsíce zdržuji.  PS: Tento komentář je čistě můj a nemusí se slučovat s názorem šéfredaktora a administrátora, což znamená s názorem redakce, čítajícím dvě (!) osoby.      

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
fas
Návštěvník
fas

V minulych mesicich se vybralo vic, coz melo vykryt situaci, kdyz se jindy vybere zase min. VK to sam psal. Takze je vsechno OK, protoze se nevybralo zase tak malo

Ano_nym
Návštěvník
Ano_nym

Rudo Vasky o EU fašizme v ktorom žijeme.
https://www.youtube.com/watch?v=yOxDcNveWXk

jojo
Návštěvník
jojo

A aká je to tá kresťanská strana KHD?????

informix
Návštěvník
informix

ohľadom toho tvrdenia že “IS vlastní několik tisícovek syrských pasů”

Pred nejakou dobou bol článok, že na okupovanom území Islamský štát zabavil pasy prakticky celej populácii, čo obnáša asi 5 miliónov ľudí. Takže IS má k dispozícii možno až niekoľko miliónov pravých sýrskych pasov, ktoré môže dať na cestu svojim bojovníkom do Európy.

Taktiež sa v inom článku spomínalo, že IS sa na zabratých územiach dostal k tisíckam nových čistých ešte nevyplnených sýrskych pasov. Tie zrejme tiež poputovali na čierny trh.

A za pozornosť stojí aj tento úryvok, ktorý sa objavil v jednej diskusii:

*Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.*

Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a
jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti
střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník
tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS)
jako podvod řízený zahraniční tajnou službou.
Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví,
co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich
identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je
podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do
Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má
uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.
Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi
sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených
Arabských Emirátů Etisala

Forever
Návštěvník
Forever

Stále to řada lidí nedokáže pochopit, že hlavou a vůdcem NWO je Vatikán v čele s jezuity, v čele s jezuitským generálem (černý papež), nikoli Židé.

Je známo, že Ilumináti (to, že Halík je členem zednářské lóže, možná iluminátského řádu, není náhoda) a téměř veškeré organizace v anglo-americkém světě byly vytvořeny Vatikánem, konkrétně jezuity.

Ilumináti existovali už v dobách Babylona. Organizace sice časem zanikla, ale byla později postupně obnovena jezuitským řádem, sám Ignác z Loyoly byl hlavou iluminátského řádu. Ignác z Loyoly totiž pochopil, že prostřednictvím řádu osvícenců se dá ovládat svět.
Ilumináti jsou od té doby řízeny a ovládáni černým papežem. Vůdcem iluminátů je od dob obnovení rudý papež, kterým je v současnosti sám černý papež.
Ilumináti a svobodné zednářství jsou dětmi Vatikánu. Svobodné zednářství, abych to upřesnil, bylo infiltrováno ilumináty. Původně zednářství bylo nezávislé a neutrální, než bylo ilumináty infiltrováno. A ilumináti a svobodní zednáři jsou ze shora řízeny vládcem Vatikánu, černým papežem, tj. generálem jezuitského řádu.
Vatikán a USA jsou úzce propojeni. Vatikán, ovládaný jezuity, má rozmístěné své lidi na nejvyšších ekonomických, finančních a kulturních pozicí v USA. Černý papež (skutečný vládce Vatikánu), jak už jsem zmínil, je vůdcem iluminátského řádu a prostřednictvím této a řady dalších různých organizací z anglo-amerického světa řídí světovou politiku a ekonomiku. Téměř všechny či většina organizací z USA a západního světa byla vytvořena Vatikánem. Jezuité (mají své lidi na nejvyšších pozicích v řádu iluminátů a svobodných zednářů) jsou úzce propojeni s židoamerickými bankéři typu Rothschilda, Rockefellera, Forda, Morgana atd.
Jezuitští kardinálové USA šedesátých let – Spellman, Monney, Stritche a šéf amerických
jezuitů Vincent MacCormick provedli těsné finanční sepětí mezi Vatikánem a
USA v čele s Fordem, Rockefellerem a Morganem. Ti židovští bankéři pracují pro první šelmu (papežský Vatikán). Z USA od židovských oligarchů a lidí dosazených jezuity a Vatikánem tečou peníze do Vatikánu. Vatikán díky tomuto spojení vydělává obrovské peníze. Proto také Vatikán nikdy neodsoudil svr­žení atomových bomb na Japonsko, nikdy neodsoudil válku v Koreji a Vietnamu, nikdy neprotestoval proti používání napalmu, bakterií, plamenometů, jódu na vytvo­ření ozónových děr, chemických látek a dalších zbraní Spojených států amerických v boji proti Asii. Nikdy neprotestoval proti chování Američanů vůči válečným čínským a korejským zajatcům v koncentračních táborech. Nikdy neodsoudil zločiny a agrese USA po celém světě.

Čili, když si to shrneme:
Druhou šelmou jsou USA-FED, tj. konglomerát anglo-amerických tajných spolků (ilumináti, svobodní zednáři) a řada dalších organizací pocházející z anglo-amerického světa. Prostřednictvím druhé šelmy první šelma (Vatikán ovládaný jezuity) ovládá svět. Ilumináti a svobodní zednáři byli vytvořeni a jsou řízeni jezuitským řádem v čele s černým papežem. Černý papež (skutečný vládce Vatikánu) je vůdcem iluminátského řádu a prostřednictvím této a řady dalších různých organizací z anglo-amerického světa řídí světovou politiku a ekonomiku. Téměř všechny či většina organizací z USA a západního světa byla vytvořena Vatikánem. A ti židovští bankéři (vysocí členové iluminátského řádu a zednářských lóžích) pracují pro první šelmu (papežský Vatikán).
Zkrátka, USA-FED jsou nástrojem Vatikánu na ovládání světa.

Forever
Návštěvník
Forever

Něco o Židech a sionismu a také k Holocaustu (nijak nezveličuji tuto genocidu, jak to dělají sionacisté)

Je pravdou a skutečností, že Židé byli v minulosti vražděni a týráni. I já považuji pogromy na Židy ve středověku za zločin, konkrétně za zločin papežského Vatikánu. Už tady začal Holocaust, který dokončil Vatikán prostřednictvím svého agenta Hitlera za druhé světové války.

Proč vlastně došlo k Holocaustu? Co bylo cílem genocidy Židů?
Je třeba si uvědomit a dost často se to opomíjí, že Holocaust NEZAČAL PŘÍCHODEM HITLERA, ale dávno v dobách středověku během pogromů na Židy. Řada lidí opomíjí fakt, že pogromy byly VŽDY zaměřeny na PROSTÉ židovské občany, zatímco židovské lichvářské mocenské skupiny měly zaručenou ochranu od evropských králů a v neposlední řadě i Vatikánu.
(Podobnost s tím, jak mocné židovské rodiny financovaly Hitlera a odnesli to zase prostí Židé, čistě náhodná)

V podstatě od této doby se datuje úzká spolupráce a propojení Vatikánu s bohatými mocnými židovskými klany (mám na mysli dobu ve středověku od doby, kdy došlo k pogromům na Židy v Evropě). Vatikán dodnes řídí světové finančnictví a ekonomiku prostřednictvím těchto vlivných židovských rodin sdružených v iluminátském řádu a zednářských lóžích. A jak víme, iluminátský řád byl vytvořen a je dodnes řízen jezuitským řádem. Vůdcem řádu iluminátů je samotný černý papež (vládce Vatikánu). Zkrátka a dobře, kdyby nebylo Vatikánu a zejména jezuitského řádu v čele se svým generálem (černým papežem), tak by nikdy nebyl obnoven iluminátský řád, nikdy by nevznikl sionismus a islám a řada dalších věcí. Sionismus vznikl díky Vatikánu. Sionismus se jen učil od Vatikánu. Takže s tou kritikou Židů bych byl opatrný. Bez pomoci Vatikánu by toto nebylo.

A proč Vatikán a jeho nástroj na ovládání světa, USA-židobankéři, provedli holocaust (prostých) Židů?
Důvody byly následující:

1. tažení proti ortodoxním Židům jako pomsta Vatikánu za to, že ortodoxní Židé zabránili Vatikánu před první světovou válkou ovládnout Jeruzalém

2. posílení sionismu a následné vytvoření státu Izrael, který se měl stát příčinou rozdmýchání sporů mezi Židy a Araby (viz. konflikt mezi sionisty a muslimy na Blízkém východě) a prostřednictvím tohoto konfliktu vyvolat třetí světovou válku, aby mohl být uskutečněn další významný krok k nastolení NWO

A další důležitá poznámka: je třeba vědět, že, jak už jsem zmínil, jak iluminátský řád a sionismus, tak i islám byl vytvořen Vatikánem. Nevěříte? Čtěte:

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/
http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-vznikl-islam-doopravdy-kdo-stvoril-koran-a-proc-papezsky-vatikan-kamaradi-s-muslimy/
http://www.b-a-n.cz/stazeni/tdj2/tajne-dejiny-jezuitu-svazek-5.pdf

Tudíž, střet sionismu a islámu na Blízkém východě není náhodný. Obě tyto ideologie a systémy jsou děti Vatikánu.

Forever
Návštěvník
Forever

Jaká je vlastně úloha Židů ve struktuře globální moci? A jak je to s tím „židovským“ spiknutím?
Pokud někdo tvrdí, že svět ovládají Židé ovládají svět a že je to idea židovství, která dobývá svět, tak ano, je to tak.
ALE není pravda, že by Židé a židovství byli hlavní řídící silou tohoto procesu. Jak už jsem zmínil, mocné židovské rodiny sdružené v iluminátském řádu a zednářských lóžích jsou nástrojem Vatikánu na ovládání světa. Jsou ovládáni ze shora černým papežem (vládce Vatikánu).
Cituji židovského spisovatele Henryho D. Makowa z jeho knihy Ilumináti: Sekta, jež si zotročila svět:

„Kanadský imigrační úřad nechce, aby židé věděli, že se někdo chopil jejich role a zneužil ji. Židovské vedení překroutilo ideál svatých lidí, vyvolených k obraně morality, na elitářství samozvaných zástupců Boha. Bankéři používají židovské spasitelství jako nástroj k upevnění své materiální, duchovní a kulturní nadvlády. Judaismus (společně s komunismem a sionismem) je SYSTÉM K OVLÁDÁNÍ ŽIDŮ, a JEJICH PROSTŘEDNICTVÍM lidstva.“
……
„Této lsti je dosaženo obviňováním všech židů z machinací, kterých se dopouští jen někteří z nich. Jako kdyby všichni Italové byli viněni z aktivit mafie. Svalování viny na všechny židy jim přirozeně pomáhá svést pozornost od Rothschildů. Kritika židů, je PALEBNÁ LINIE, za níž jsou bankéři V BEZPEČÍ. Co byste si pomysleli o Italech, kdyby obhajovali Al Capona a organizovaný zločin?

Organizovaní židé používají antisemitismus a nenávist jako šamanovo zaříkávadlo, po kterém se všichni scvrknou hrůzou. Abychom toto voodoo neutralizovali, měli bychom nést odznak antisemitismu s hrdostí a hlásat, že symbolizuje odpor k nepřiměřenému vlivu židů (a kryptožidů) na postup Nového světového řádu (nikdo neomlouvá ani netoleruje genocidu). Tak se antisemitismus stane legitimním politickým (nikoli rasovým) hnutím, namířeným proti URČITÝM židovským (i nežidovským) figurám a taktikám.“

http://www.osud.cz/iluminati-sekta-jez-si-zotrocila-svet

Čili, judaismus a sionismus jsou jen nástrojem na ovládání Židů, stejně jako židovství, a jejich prostřednictvím globální elity ovládají svět.
Idea židovství byla zneužita k postupnému nastolení světovlády. Židovství bylo navíc postupem času infiltrováno okultismem. Talmud je jen nástrojem na pokroucení a následné využití židovství k ovládnutí a ovládání světa.

A je třeba si uvědomit, že Kabala nemá s původním židovstvím nic společného. Je to jen další infiltrace židovství okultismem. Mimochodem, tvz. hexagram neboli Davidova hvězda není židovským symbolem a král Izraele David neměl s tímto symbolem nic společného. A Židé tento symbol minimálně do 14. století neznali a nepoužívali. V Tóře a ani v žádných dalších částech Bible o ní nenajdeme jedinou zmínku. Symbolem Židů byla odjakživa menora.

https://www.youtube.com/watch?v=S7FsEXOfeU8
https://cs.wikipedia.org/wiki/Davidova_hv%C4%9Bzda

Čili, současná snaha o zavedení NWO není židovským spiknutím.

Never
Návštěvník
Never

Pítchoviny, nic víc, nic míň.

emanuel
Návštěvník
emanuel

tak to nečti…

Forever
Návštěvník
Forever

Pokud nemáte argumenty, nemá smysl, abyste sem chodil diskutovat.
A pokud nějaké argumenty máte, tak řekněte, co jsou dle vás nesmysly? 🙂
To by mě hodně zajímalo. Rád budu naslouchat.

Harley
Návštěvník
Harley

Škoda že tak málo lidí se zabývá podstatou. Počínaje revolucí v Rusku , Adolfem či válkou v Syrii. Stále je to stejná 13 hlavá Hydra

.B.
Návštěvník
.B.

Co se týče té vybrané sumy: všiml jsem si, že v uplynulýh měsících se vybralo tu 112%, tu 110. Není proto vytvořena jistá rezerva?

fas
Návštěvník
fas

je to tak. Rikali, ze to pouziji, kdyz se neco takoveho stane, takze je vsechno v pohode. Nevim proc pozorovatelka pise, ze musel neco doplatit. To se mi nelibi. Nevybrala se tak mala castka, aby to predchozi mesioce nepokryly. Neni tady historie predchozich mesicu, jako to ma treba fuka na ffilmu

Ano_nym
Návštěvník
Ano_nym

Na Slovensku je aktuálna situácia veľmi vážna. Napriek mainstreamovým klamstvám ľuďom akosi dochádza, že kríza imigrantov sa týka aj Slovenska. Navyše ako prevážne kresťanská krajina je Slovensko v pozícii nepriateľa islámu. R. Fico je takisto proeorópskym a pro americkým politikom a nie je svätý. ALE pochopil že pristúpiť na požiadavky EU týkajúcich sa prijatia kvôt imigrantov by bola pre Slovensko oveľa rýchlejšiu smrť ako pre Nemecko či iné západné štáty.
Fico nie je človek ktorý funguje štýlom “po nás potopa”. “Kresťan” Fígeľ áno. Rovnako ako Sulík, Matovič, Lipšic, Procházka… Tí na slovákov zvyskoka kašlú a keby sa dostali k moci volali by imigrantov ešte hlasnejšie ako Merkerlová len aby sa zavďačili Bruselu a vytrieskali dajaké “ocenenie”.
Multikulti agenda je zatiaľ na Slovensku neperspektívna takže sa to musí urobiť ináč.
Preto tu máme pár týždňov pred voľbami štrajk učiteľov, štrajk výpovede sestričiek atď. A na to už slováci empaticky reagujú. Nobidve akcie sú dokonale naplánované, sponzorované a riadené a US Embassy, a morom mimovládiek.
Slováci čo podporujú tieto akcie (a je jich stále viac) si väbec neuvedomujú, že si kopú vlastný hrob. Fica za jásotu davu odstavia, potom príde Procházka s Matovičom a Sulíkom a s nimi milióny imigrantov a je definitívny konec!
Jedine Kotleba chce preč z EU a z NATO, čo je opravdu smutné.

pripájam odkaz na článok Hrozí Slovensku Farebná revolúcia?
http://www.napalete.sk/strajky-sestriciek-a-ucitelov-pokus-o-slovensky-mini-majdan/

Ano_nym
Návštěvník
Ano_nym

A ešte k téme mimovládiek na Slovensku:
http://medzicas.sk/pokracovanie-velkej-farebnej-mimovladkovej-revolucie/
Pokiaľ možno šírte to (aj medzi učiteľov) lebo naozaj rýchlo zle dopadneme.!!

informix
Návštěvník
informix
Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Paní pozorovatelko, po prostudování II. Vatikánského koncilu a jeho závěrů se nebudete nikterak pozastavovat nad “politikou” tzv. křesťanských stran. Hovořím to stále dokola, odkud vítr vane, ale nechce se to tak nějak chápat. Pokud si ten idiot Franta dovolí veřejně líbat Korán, tak to nedělá proto, aby sdělil své sexuální choutky, ale proto, aby dal právě islamistům zcela jasné poselství. Oni je na rozdíl od většiny Evropy chápou a podle toho konají. Je nezbytné si konečně uvědomit, že Vatikán je pod totální kontrolou Tovaryšstva, a to nemá nic společného s křesťanstvím !

perun
Návštěvník
perun

presne tak a na slovensku strana kdh je strana kryptožidov vedenie strany je židovske a slobodomurarske zakladatel čarnogursky je žuid a tak je to vo všetkych parlamentnych stranach . v slovenskom parlamente musite hladat slovaka lupou

r.m.
Návštěvník
r.m.

naše KDU-ČSL taky. Gabal, Herman a spol.

lubajs
Návštěvník
lubajs

Stejné je to i v Polsku, tam mezi politiky také drtivě převažují židé, což je v tak silně katolickém Polsku neuvěřitelné. Skrývají svá původní židovská jména za typicky polská a kdo se snaží skrývat svou skutečnou identitu nemívá čisté svědomí a záměry.http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Náš milý ministr Herman je veliký příznivec party zahrádkářu šefíka Bernt Posselta…Sám má cudnou chalupu po těch zahrádkářích v obci DOBRÁ NA ŠUMAVĚ..Jistě pikantní by byl výsledek jeho politiky,dvacet čtyři hodin opustit chalupu ve prospěch vnuku puvodních zahrádkářu..

Forever
Návštěvník
Forever
Mokoša
Návštěvník
Mokoša

Kdo z vás erudovanějších než jsem já umí vysvětlit pojem “globální prediktor”? Už jsem toho nastudovala tolik a i Pjakin mlží takže nevím dodnes – papež? banksteři? zbytek elity prapůvodní atlantské civilizace, která je tu někde zakopaná tisíce let???? Anebo oni všichni v nějaké hierarchii za sebou???kdo mi napoví – děkuji.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Napište si prosím v googlu – Katolicky důvěrné-. Je to zajímavě výživné a směruje to orientaci správným směrem.

mareciino
Návštěvník
mareciino

Jan Figel je podla mojho nazoru absolutne jalova “osobnost” a to aj podla viac ako 90 percent obyvatelov Slovenska… zastaval mnohe politicke funkcie, v politike je dlho, ale jeho nazory sa javia byt mdle a zaostale. Este nikdy pocas podobnych brain-duelov som ho nepocul povedat nieco anozaj k veci a rozumne, nikdy som ten pocit z jeho prejavu nenadobudol!!! Nedavno sa mu prevalila kauza, kde si vo svoj prospech mal spreneverit nejake nehnutelnosti, a ked mu na to prisli, tak sa iba vykrucal a nakoniec ponukol jeden lukrativny byt na charitu. Hanba a preslo mu to…Takych excesov samozrejme ma zrejme na rovasi viac.. A vraj krestansko-demokraticke hnutie mnohoNavyse KDH… Ako strana je su nevyrazni a za sebou taktiez maju mnoho pripadov, kde sa jasne nabalili, je toho kopec aj na nete… Takze asi tak… A co sa tyka jeho nazoru na migrantov: Krestan, ktory pravo nejakej inej osoby k ponizovaniu zien, popripade pravo inej osoby k nenavisti k inovercom, straca podla mna pravo prehlasovat sa za krestana!!!je to hanba!!!pokial by islam neziadal pre nas nezakonne od svojich nasledovatelov, nemal by som problem. Avsak ak by mal moslim v nasej krajine uplatnit prava a POVINNOSTI vyplyvajuce z islamu, porusil by okamzite zakony, podla ktorych zijeme my a na ktorych stoji nasa europska civilizacia!!! Je to absolutne nezlucitelne a ak to presadia, europska civilizacia bude nasilu konfrontovana s islamom, co sa jasne skonci obcianskou vojnou, alebo velkou spolocenskou destabilizaciou europy. A dufam, ze kazdemu je jasne, ze pri spolocenskej destabilizacii, ked sa kazdy boji vsetkeho si sami ludia budu ziadat posilnenie moci EU!!! A konecny poriadok…ludia sa asami vzdaju dalsej casti svojich prav a to uplne dobrovolne!!! Panom situacie bude ten, ktory vytvoril tento chaos, riadil ho a nakoniec tato ista osoba pride s rieseniami, ktore by sme ako slobodni obcania bezpecnych krajin nikdy nepovolili!!! Osoby vinne za buduce utrpenie europy, dnes hlasaju za prijatie vsetkych utecencov… su to vlastizradcovia a uz teraz, pri priprave aktu vlastizrady su vinni…sudme ich, inak sami skoncime zle …