QAnon udeřil: Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho...

QAnon udeřil: Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho Epsteina, v centru pedofilního skandálu se objevil židovský právník a člen nejvyšší zednářské organizace B’nai B’rith Alan Dershowitz, který si nechal sepsat imunitu na beztrestnost, když se u Epsteina účastnil sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem. Americké vládní úřady tento dokument léta skrývaly, aby ochránily bývalého prezidenta a vysoce postaveného židovského právníka! Materiály uvádí, že Bill Clinton dlužil Jeffreymu Epsteinovi pár “laskavostí”, když byl bývalý prezident na Epsteinově soukromém ostrově na Virgin Islands!

QAnon udeřil: Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho Epsteina, v centru pedofilního skandálu se objevil židovský právník a člen nejvyšší zednářské organizace B’nai B’rith Alan Dershowitz, který si nechal sepsat imunitu na beztrestnost, když se u Epsteina účastnil sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem. Americké vládní úřady tento dokument léta skrývaly, aby ochránily bývalého prezidenta a vysoce postaveného židovského právníka! Materiály uvádí, že Bill Clinton dlužil Jeffreymu Epsteinovi pár “laskavostí”, když byl bývalý prezident na Epsteinově soukromém ostrově na Virgin Islands!

Americká tajná organizace QAnon právě udeřila a dala pokyn soudům k odtajnění explozivních materiálů v kauze Jeffreyho Epsteina. A odpečetěné materiály [1] odhalují šokující spiknutí, které dalece překračuje představivost obyčejného smrtelníka. Svědkyně v materiálech dosvědčuje, že bývalý americký prezident Bill Clinton se účastnil osobně sexuálních orgií na soukromém ostrově Jeffreyho Epsteina v rámci ostrovů U.S. Virgin Islands. A to zdaleka není všechno. V centru těchto orgií se nacházel jeden z nejvýše postavených židovských právníků v USA, člen nejvyšší mezinárodní zednářské organizace B’nai B’rith a rodinný právník Clintonovy rodiny Alan Dershowitz. Odtajněné materiály dávají možnost nahlédnout hluboko do amerického Deep State, kde se odehrávají věci za hranicí lidského chápání.

Alan Dershowitz a Jeffrey Epstein

Podle svědkyně byl Alan Dershowitz nejen svědkem zneužívání mnoha a mnoha nezletilých dívek, a to hned v několika resortech Jeffreyho Epsteina. Židovský právník si byl vědom toho, že podle amerických federálních zákonů, ale i podle zákonů státu Florida, má povinnost ohlásit trestný čin, kterého se stane svědkem. Aby se tedy nedostal do trestního stíhání v budoucnu za to, že neohlásil zneužívání nezletilých dívek v nemovitostech a na pozemcích Jeffreyho Epsteina, připravil specifický americký právní dokument. Jednalo se o tzv. Non-Prosecution Agreement (NPA), který zbavuje trestní odpovědnosti nejen Alana Desrhowitze, ale i Billa Clintona a další vybrané a vysoce postavené hosty pedofilních resortů Jeffreyho Epsteina.

Tato dohoda byla poté zapečetěna do obálky a předána do úschovy americkému soudu. V případě hrozby trestního stíhání Alana Dershowitze, Billa Clintona nebo dalších vybraných osob zahrnutých v NPA dokumentu, dojde k rozpečetění této obálky v budově soudu a tím je ohlašovací povinnosti o trestném činu učiněno zadost podle pre-post klauzule amerického trestního práva s tím, že osoby uvedené v NPA dokumentu jsou těmi osobami, které trestný čin oznamují a jsou tím pádem zbaveny trestního stíhání, neboť podali zapečetěné ohlášení trestného činu v úkladné době.

Zapečetěné dokumenty odkryly zapojení vysoce postaveného židovského právníka, který kryl po právní stránce Billa Clintona a Jeffreyho Epsteina před trestním stíháním

Pokud vám z toho jde hlava kolem a nechápete to, tak toto je jedna ze specifických vlastností anglosaského práva v USA, kdy právník jako je Alan Dershowitz je vázaný slibem mlčenlivostí ke klientovi, tedy k Billu Clintonovi, ale i k Jeffreymu Epsteinovi, ale zároveň je povinen ohlásit trestný čin. Tento spor zájmů řeší americké právo prostřednictvím zapečetěné NPA smlouvy, která se uloží v budově soudu a rozpečetit ji soud může jen na základě žádosti právního zástupce kterékoliv ze stran uvedených na NPA smlouvě.

Pokud se tato uvedená osoba ve smlouvě dostane v budoucnu do situace, že by ji hrozilo trestní stíhání v souvislosti s neohlášením trestného činu. Pokud FBI nezačne nic vyšetřovat v budoucnu a o nic se nezajímá, zapečetěná NPA smlouva bude ležet v archivu soudu stovky let, prakticky navěky. A tady se dostáváme k opravdu pikantní záležitosti. Odtajněné vyšetřovací materiály v kauze Epstein totiž ukazují, že americká vláda, včetně vlády státu Florida, a včetně FBI, kryla dlouhé roky Alana Dershowitze, Billa Clintona a další osoby v tomto pedofilním skandálu, protože tajila výpovědi svědků z let 2011 až 2015.

Záznamy pocházejí z žaloby na pomluvu osobnosti z roku 2015, kterou podala na Epsteina jedna ze žalujících dívek, Virginia Giuffre, a záznam byl po vyřešení případu v roce 2017 zapečetěn a ukryt na soudu, ale nedávno byl znovu odpečetěn v důsledku soudní žaloby podané v loňském roce konzervativním blogerem Mikem Cernovichem z novin Miami Herald. Dokumenty mimo jiné ukazují, že bývalý americký prezident Bill Clinton se setkal s „mladými dívkami“ během alespoň jedné návštěvy soukromého Epsteinova letoviska na Panenských ostrovech, kde miliardář údajně hostil pravidelné „sexuální orgie“.

Alan Dershowitz byl nejen svědkem, ale podle svědectví i aktérem sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem, Jeffrey Epsteinem a nezletilými dívkami

“Když jste byli na ostrově s Jefferym Epsteinem a Billem Clintonem, kdo jiný tam byl?” Během rozhovoru byla o odpověď požádána jedna svědkyně – pravděpodobně právě Giuffreová – na kterou odpověděla, že Jeffrey Epstein, Ghislaine Maxwell, další neidentifikovaná žena jménem „Emmy“ a „2 mladé dívky“ byly na ostrově s bývalým POTUSem, tedy americkým prezidentem Clintonem. Svědek se však nezabýval Clintonovými interakcemi s dívkami.

Stejná svědkyně už v roce 2011 také řekla svému právníkovi, že zaslechla Jeffreyho Epsteina, že mu Clinton dluží „laskavosti“, ale poznamenala, že nedokáže říct, jestli si Epstein dělá srandu, anebo to myslí vážně, že se mu podařilo zkorumpovat jistými službami přímo amerického prezidenta Clintona. “To by se smál.” Víš, pamatuji si, že jsem se zeptala Jeffreyho: „Co tady Bill Clinton dělá?“… A zasmál se a řekl: „dluží mi laskavost,“ řekla. “Nikdy mi neřekl, jaké jsou laskavosti.” Nikdy jsem se to nedozvěděla. Nevěděla jsem, jestli to myslí vážně.“

Alan Dershowitz (vlevo), Jeffrey Epstein vedle něho.

Americká FBI si také zřejmě uvědomovala, že nezletilé dívky byly stále zneužívány na pozemcích a v budovách Jeffreyho Epsteina i v roce 2011 – dlouhé roky poté, co byl v prvním trestním případě odsouzen za podobné trestné činy. Během své žaloby za pomluvu Giuffreová uvedla, že poskytla FBI nyní již široce rozšířenou a známou fotografii sebe a britského prince Andrewa – kde je vyobrazen, jak se usmívá s rukou kolem jejího holého pasu.

Princ Andrew, Virginia Giuffre a Ghislaine Maxwell jako jejich dohazovačka.

V roce 2014 se Giuffreová navíc obrátila na FBI s žádostí o důkazy, které dříve FBI zabavila v jedné z Epsteinových rezidencí, aby pomohly jejím občanským žalobám, což naznačuje, že FBI byla dlouho informována o obviněních týkajících se Epsteina a jeho pokračování v páchání zločinů s nezletilými dívkami. FBI tak minimálně od roku 2011 věděla, že Epstein v pedofilním businessu pokračuje a vůbec nic proti tomu nedělala a tolerovala znásilňovaná stovek a stovek nezletilých dívek.

Trump s nikým neflirtoval, nebral ani masáže, nezůstal ani přes noc. Skandál Pizza Gate byl jenom špičkou ledovce, mohutný pedofilní ring kryla po právní stránce zednářská špička B’nai B’rith

Prezident Donald Trump se také objevil v odtajněných dokumentech, ale pouze v dobrém světle. Spolupracovník Epsteina Juan Alessi v rozhovoru uvedl, že Trump „nikdy“ nezůstal přes noc při návštěvě Epsteinova letoviska v Palm Beach na Floridě, a že tam nedostával žádné „masáže“, protože „je majitelem svých vlastních lázní“. Údajná Epsteinova oběť také potvrdila, že zatímco Trump a Epstein byli sice „dobrými přáteli“, Trump se s ní nikdy nepokoušel „flirtovat“. Mnohem složitější situace je u zmíněného židovského právníka Alana Dershowitze.

Přestože opakovaně trvá na tom, že nemá žádné vazby na Epsteinův kruh obchodování s lidmi, profesor právních věd a bývalý profesor Harvardské právnické školy Alan Dershowitz je v dokumentech přímo obviněn ze „sexuálních vztahů“ s nezletilou dívkou. Také se v dokumentech uvádí, že byl svědkem „sexuálního zneužívání mnoha jiných nezletilých ze strany Epsteina a několika spoluzakladatelů Epsteinova pedofilního businessu“ a později Epsteinovi pomohl vyjednat nezveřejněnou dohodu o imunitě během prvního Epsteinova trestního případu.

Alan Dershowitz při projevu na akci B’nai B’rith při předávání novinářských cen po novináře, kteří nejlépe píší o židovských otázkách

Jak sami vidíte, pedofilní skandál okolo Jeffreyho Epsteina má nejvyšší možné hráče, jaké si dovedete představit. Pedofilních orgií se účastnil bývalý americký prezident Bill Clinton, britský princ Andrew a po právní stránce to kryl právník a osobní blízký přítel Clintonovy rodiny a Jeffreyho Epsteina, židovský právník a člen nejvyšší zednářské lóže B’nai B’rith, profesor právních věd z Harvardu, Alan Dershowitz. To je masakr, že? A teď si vzpomeňte, jak po celou dobu probíhala cemperizace a vyvracení informací o kauze Pizza Gate, že prý to není pravda, že američtí politici žádné děti nezneužívají, že jsou to hoaxy a dezinformace. A co teď?

Co napíšou teď po odpečetění QAnon složek uložených u amerických soudů? Co napíšou na obhajobu svých výroků o tom, že pedofilní spiknutí mocných lidí v USA jsou hoaxy a dezinformace? Kdepak, přátelé, oni vědí, že co napíšeme včera, bude zítra potvrzeno jako pravda, pouze dnes je to onálepkováno jako hoax. Ten proces jede na plné obrátky. Dochází k odkrývání americké bažiny, jejíž kořeny sahají až do Prahy, do Jeruzaléma a do Londýna. Ty kořeny nemají gójský původ, ten mají pouze oběti toho pedofilního businessu.

QAnon – Questions and Answers Anonymously

Jenom pro vysvětlení na závěr, kdo neví, co to znamená QAnon. Je to zkratka odvozená od anonymizovaných vyšetřovacích protokolů FBI, kde ve výslechu nejsou uvedena jména vyšetřovatele a ani svědka, ale pouze písmena Q a A, což znamená Question a Answer, tedy Otázka a Odpověď. QAnon je tedy slovní abreviace odkazující na odhalování závažných zločinů Deep State z rozpečetěných NPA dokumentů uložených u amerických soudů, které skrývají brutální tajemství a zločinná spiknutí elit, které si pomocí NPA dohod ukládaných v zapečetěných obálkách u amerických soudů pojišťují svá tajemství výměnou za praktickou beztrestnost. Alespoň tak tomu dosud bylo. Nyní se ukazuje, že uvnitř desítek tisíc NPA dokumentů na amerických soudech se ukrývá celý americký Deep State.

Nejen o tomto odhalení budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS, probereme i všechna ostatní témata za uplynulý týden z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ali
Návštěvník
Ali

Dershowitz na TV Fox News prohlásil, ze Virginia Giugffre je lhářka a ze na ostrově teda, byl ale s manželkou a dětmi …..haha

Hledám pravdu
Návštěvník
Hledám pravdu

Pane VK, mohl byste někdy ve svých pořadech rozvést současný makroekonomický status bývalých (a v podstatě stálých) koloniích Západoevropských zemí? Ale třeba i skutečný význam tzv. USA “nezačleněných území” a to obzvlášť Puertorica a US panenských ostrovů?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Portoriko

Alanis
Návštěvník
Alanis

Ladislav Větvička:

Bo zatimco tydenni lečeni nemocneho tlusteho taxikařa stalo 55 tisic korun (enem za amerycky lek), tydenni lečeni Isoprinosinem stoji 190,- Kč. A na tym, jak sami uznate, farmonarkotycy nemožu zarobit, bo tuto latku vyrabi po celem světě 40 firem (ma ruzne nazvy, podle vyrobcu, podstatny je obsah latky inosine pranobex). Ja ju tady v lekarně pořidil pod nazvem Groprinosin za tych zminěnych 190,- Kč.

Tuž schvalně. Povede se jim bod 1, nebo bude třeba jit dale? Zmizi tento lek tak jako levna metoda testovani přitomnosti viru doktorky Pekove?

A furt vam nepřipada, že zme jak opičky ve vyběhu?

https://www.protiproud.cz/politika/5249-chyba-v-matrixu-cesky-doktor-si-dovolil-vylecit-koronavirus-jaky-je-dalsi-postup-farmakolichvaru-a-co-blazniva-doktorka-konstanta-stale-plati-zadny-plan-nikdy-nevyjde.htm

Laďa za jedna.

angel
Návštěvník
angel

všichni to podepište , má to smysl , aspoň takto bojujte za náš svět ! spolek Tradiční rodina – Zdeněk Chytra , Ivana Scheiderová , Jirka Černohorský a další stateční proti ratifikaci Istanbulské úmluvy : https://tradicni-rodina.cz/aktivity/vyzva-clenum-vlady-k-zamitnuti-projednavani-ratifikace-istanbulske-umluvy/

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

jen na okraj , ten chytra je buzík…

angel
Návštěvník
angel

žlutá postavo, to jste objevil novinku, to už dávno víme všichni., on to neskrývá..ale není homosexualista …to jsou ti, kdo propagují manželství pro všechny, pedofilii, výrobu dětí na zakázku apod…to je pro ně úlně šílené , že někdo, kdo patří mezi homosexuály proti tomu takhle bojuje…právě proto, že je zná a ví nejlépe oč jde a kam to směřuje …

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

takže to, že to neskrývá je jako polehčující okolnost ?… ale to dneska nikdo neskrývá… od toho je ten jejich prajd aby to každej řádně viděl, aby si stříbřenkou nastříkanym ptákem zatočili na veřejnosti :ú
A to že bojuje? Ale to tady “bojuje” každej… bojuje bojuje a najednou pitvá pitvá 🙂
Možná že elektrošoky by pomohly… a měl by klid 🙂
Nevěřim na polepšený buzny.
To máte jako ta transka co nedávno umřela … tereza cosi… taky PREJ dobrá… a to že někdo chválí asadovo stranu je jako záruka kvality ???
Tam v tom orientu nejni NIKDO dobrej.
To je jako tvrdit, že v pekle sou nějaký frakce a některý sou dobrý… nebo že existuje dobrej socan… a podobný absurdity.
Tak Kapal je špatnej , ale buzna chytrá je dobrá ???
PCHE.

angel
Návštěvník
angel

vy jste schopen jen mlet ptákoviny v diskusi…, tak vám každý ,kdo je úspěšný , leze těžce na nervy…možná jste sám buzna a sere vás , co Zdeněk na jejich adresu říká, nemůžete přežít, že střílí bez milosti do vlastních řad… a snažíte se ho diskreditovat informací o jeho orientaci…právě proto, že to víme , o to více si jeho úsilí a práce a odvahy vážíme…vy žlutá příšero !

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

jo a nebyl ten chytra nějakej pingl?
buzna, pingl a bojovník proti buznam… to je velkej úspěch 🙂
madame… buzny jsou chytrý , to jo… ale jsou to porád jen podlidé… zrádci, rozvraceči civilizace… prostě odpad.

D.T.
Návštěvník
D.T.

Kdybyste si víc nastudoval o problematice “buzen”, tak byste věděl, že to není nemoc, ale s tím se člověk už narodí. Takoví, jako vy, se podle karmických zákonů stávají přesně těmi, kterým se vysmívali..

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

já si nebudu vo buznach nic studovat sire, já na ně seru z vysoka.
Osobně se jich ani nedotknu, ale až tady zavládne islám , a to zavládne, tak budu mít legraci 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Cw6h_aqZiJ4
ten kubásek je debil , ale pravdu má 🙂
buzny si kopou hrop 🙂

mariele
Návštěvník
mariele

No a co, však on se s tím netají Zato má charakter a bojuje za ty, co hledají na druhých jen to zlé, misto aby začaly měnit svět od sebe. Přeji i vám lásku v srdci, kterou pan Zdeněk rozdává.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Jasný , je to karakter 🙂
Jen ať mi proboha nedává svou lásku, to bych se poblil 🙂

Dušan
Návštěvník
Dušan
Oliver
Návštěvník
Oliver
Hermes
Návštěvník
Hermes

Trošku off-topic: Elon se rozjel (mimozemšťané postavili pyramidy):

https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/1289051795763769345

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hermes
to ví každej, že už tady dávno byli a naučili lidstvo mnoho z toho co umí. Ty figurky ve skafandrech vyskytující se v rytinách, skalních kresbách ,na papyru i jinde si tehdejší lidé nevymysleli, oni je viděli ,jednali s nimi, jen je tehdy považovali za bohy ve svém tehdejším chápání světa.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

Protesty v Berlíně proti nošení roušek. Až 20 000 protestujících.
https://www.rt.com/news/496883-berlin-protesters-coronavirus-arrests-police/

Viktor
Návštěvník
Viktor

Tisková konference německé MIMOPARLAMENTNÍ vyšetřovací komise ohledně koronaviru

https://www.youtube.com/watch?v=JrMVcUrbD1M

PaVo
Návštěvník
PaVo

Musel jsem se smát, jak ti policajti připosraženě utíkají, jako by dobíhali se sračkou na záchod.

Ale teď vážně: Neproduktivní policie je placena z daní lidí, takto se chová normální člověk ke svému chlebodárci? Místo aby se domluvili s lidmi na tom, že normální, spravedlivé a rovnovážné řešení je, že vláda může nošení roušek pouze a jen doporučit, ale musí být zcela dobrovolné, páč žádný nemá právo člověku diktovat, co si provede se svým tělem.

Roušky jsou testem poslušnosti. Když si to lidi nechají diktovat, nechají si nadiktovat i povinné testovaní a vakcíny! Vzhledem k tomu, že vlády objednávají vakcíny v desetimilionových počtech, mně to indikuje, že naprosto počítají s tím, že je lidi nebudou mít šanci odmítnout, a to je velice alarmující, říkám musíme jednat! Každý z nás vyrazit na Krajské hygieniky, nebudou si s námi hrát jako s hračkami.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Poslouchám pana VK z pátku 31. 7. 2020 – dříve jsem se k tomu nedostal. Tak konečně je odhalen ten kariéristický slizoun Xaver Veselý. – On není alternativa, to je řízená mediální opozice. (Nebo panáček, který odhalil dírečku, jak se dostat k lizu,aniž by se musel rvát a prát v davech mainstreamu. A povedlo se mu to. Komu čest, tomu čest. Pragmatik.) Už je v radě ČT, svého dosáhl. Jistě, hezky, nekonfliktně rozprávěl s lidmi, proto jste ho tu mnozí chválili (nebudu tu nikomu nic předhazovat, jako ostatní mně podporu roušek déle, než to dělali jiní), ale o to přece šlo.), ač mi byl podezřelý. Svého dosáhl. – Ovšem i tak má pan VK pravdu, že je divnej, že nestojí o reklamu zde na aeronetu, nejspíš už se ho štítí. – Prostě můžete někomu lézt do zadku a udělat kariéru, tento pán na to šel jinak, pro mne stavitelněji, udeřil, zahrozil, neponížil se a je tam také. Ale už mu nevěřte, že je alternativa.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Ale to je jev obecný. Dneska se hodně lidí potácí na pomezí mejnstrýmu a alternativy a snaží se moc nenamočit, ale zase co kdyby , že ? 🙂
Takovej Šándor, Hešl a právě i Xaver. Jasný, že aeronet je hárdkór, je to ruskej šváb… takže toho se štítí… on ten pan generál Herr Blaške je něco podobnýho.. už je v ráji v padlamentu a tak co… a pan VK to sem tam zkusí a někomu pomůže a čeká…no a vono obvykle NIC. Nebo ho ještě urážejí 🙂
Upozorňuju Vás, že až padne Trump… a to nejni vůbec vyloučený… AE skončí. Nebude žádný “americký” právo … bude jen EU všude… od činny přes rusko až do emériky… bude šlus.
NWO.
Nebo Válka.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Boo-G
rusko ani čína to nikdy nepřipustí. A pokud válka, bude krátká. USA zmizí z mapy světa a evropa bude ráda hospodářsky spolupracovat s čínou a ruskem a východem vůbec. Ostantně už dnes i státy západní evropy se přiklání k rusku a východu vůbec a opouští teroristickou politiku USA a snaží se zbavit vlivu USA. Je to logické, USA jsou nespolehlivý partner s holým zadkem a dluhy a východ bohatý a obrovský trh a nechce být “first” jako ti židofašističtí parchanti, ale spolupracovat za rovných podmínek.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

CO rusko ani čína nepřipustí ?
NWO?
bože… to si děláš srandu járo?
Tam už NWO je. V číně na tutti, v rusku tomu budou říkat samoděržaví 🙂
A válka? Proč myslíš , že to bude válka mezi ruskem a amerikou nebo amerikou a čínou… to bude válka tak nějak všude 🙁
Upřímně řečeno, co jinýho než WWFlu je ten korunavirus… ty si furt myslíš že budou lítat rakety… blázne.
Až ruchne dolar, což je tvuj vlhkej sen, bude Válka nebo NWO.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Boo-G
“Až ruchne dolar”, což je za dveřmi , tak kdopak asi tu válku povede? Zadlužený zkrachovalý amík sám může válčit pár dní tak se somálskými piráty. Válka potřebuje peníze, surovinové zdroje , zázemí, podporu obyvatel a to všechno USA chybí.-Válka USA proti velmocem jako je čína a rusko a spoustě spojenců kteří by se k nim přidali protože si mají co s židofašisty vyřizovat ,je nemožná. A pokud by ji hloupý židofašista amík v zoufalství začal, bude velmi krátká. A země NATO bez kterých je amík hovno v trávě, v poslední době daly jasně najevo,že se neztotožňují s teroristickou politikou USA a odmítly se připojit k akcím agrese. I německo a francie deklarovaly, že nemají zájem na konfliktu s východem a hovoří o cestě spolupráce. Já si vůbec nemyslím, že budou lítat rakety. Kdes to vyčetl ? Já naopak tvrdím,že židofašista dobře ví , že pokud by něco začal a ty rakety by lítat začaly, že moc šancí nemá a to ho drží na uzdě. Sní o tom odjakživa, jenže dobu kdy ty šance měl prospal a věnoval se jen vykrádání slabších států a hrkání starými krámy po světě. A dopracovali se k tomu, že porazili sami sebe, protože na dluh a ze zlodějen nelze žít do nekonečna . Takže kdo tu válku vlastně povede ty stratégu? A nech si ty “blázny”. Netahej mě do rodiny.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Ale to je právě to co píšu…. armády jsou pasé fšechny… ty sis nefšiml barevných revolucí a koronáče… takový maličkosti co ?… mít dneska armádu je na obtíž… žere prachy… válka se povede tak, že jednoho dne někde nějaký šprýmula řekne třeba že ve čtyriceti stupních maji nosit raušky nebo jak píšu ruchne dolar a VŠICHNI budou najednou o polovic chudší… ne jen amíci, všichni… i ti co nemají ani jeden dolar… a pak někde někdo řekne , dost bolo a začne se to mazat… myslíš že hypersonický rakety budou třeba na rozhánění davů 🙂 … ne kalachy a max vrtulníky (drony)… no a až nás porazí, tak pak zavedou NWO jako v činně kombined se sverní koreou, akurát nebude trestný říkat, že komunisti sou špatný , ale že buzny sou špatný… a trest nebude pověšení na hák , ale chemická kastrace 🙂
Ale jak říkam… to bude nakonec tak jako tak… a při tý “válce” bude psina 🙂
Bude to naposledy , co uvidíte buzny lítat 🙂
Jo a tu válku povede AI proti nám… nevim zda i proti tobě, ale to je jedno.

morning star
Návštěvník
morning star

trumpeta prenecha vladu tomu kto stoji za nim a robi mu uz dlhsie reklamu, bude aj valka a aj nwo. šlus bude ked to budu najmenej cakat

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

né to si pleteš… nwo je světový pořádek a válka je světový chaos… nwo nechce válku. Poslouchej Plkina. Válka je neřízený proces…. řízená válka už je, ale to je jen hra na válku… to jsou ty sýrie, libye…korunavirus… nepokoje v usa… to je jen šou… to, že ti řekne šprýmula buď doma a ty budeš doma to je NWO né válka… až 50+ procent lidí řekne nasrat , pak bude válka… jasně že jí prohrajeme… protože pak nasadí to, co nenasadili teď proti antifě ani proti migráčkum… konečně nasadí to, co za naše daně nakoupili…proti nám…a tak prohrajeme a pak bude teprve ten NWO. ALE dost zmrdů zařve a to potěší. Nebo bude NWO bez války. To je vše.

morning star
Návštěvník
morning star

kazda vojna je riadena lebo svet vlastni jeden, a len z chaosu moze prist poriadok. obcianska vojna nebude, ludia su uz dost osprosteni

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Občanská vojna nebude pokud to “uřídí”… pokud bude mít lid co ztratit…pokud např. padne dollar… uvidíte… lidi se nebouří jen proto, že nejni tak špatně… ale stačí takovej jako lepší koronáč a bude mela… a nakonec ano , bude pořádek, ale nikdo na tom nevydělá. NIKDO. Ani ti vaši loutkáři…. oni už svět vlastní… co by mohli získat? Řízená vojna je takový jako cvičení na živý cíle… to teď běží tak porůznu po planetě… předvádí nám kam až můžeme klesnout když budeme zlobit… s tou rauškovanou je to totéž… cvičení… čuchni švejku smrdí krchovem 🙂

morning star
Návštěvník
morning star

kazdy klesne tam kam mu svedomie dovoli, ak nejake ma.
ziskat by mohli tvoju slobodnu vôlu, o tu im ide. to je to jedine cim sa odlisujes od zvierata

hirameki
Návštěvník
hirameki

Xaver už je dle vzhledu odpudivé prase- ostatně kdyby nebyl prověřenej, tak ho nenechají vyjadřovat se veřejnoprávním rozhláááse.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Andreji, dobrý večer
teď jsem to “Gladio” našel a bingo pasuje to i na Veselého. Úryvky z dvou článků na Aeronetu.

“Celé je to součástí operativního plánu Gladio. Nejprve je cílem vytvořit subjekty, které se budou tvářit politicky a mediálně alternativně. Postupně začnou být subjekty korumpovány a přesunovány na stranu systému, pro podporu systému, ale pouze tak, aby to samotní příznivci protisystémových skupin nezaregistrovali. Ten proces dovedla k dokonalosti právě SPD”.

“Všechno, co probíhá uvnitř SPD, je součástí procesu Gladio East. Více o tomto projektu budu hovořit v pátek na Svobodném vysílači CS. Cílem tohoto sionistického projektu je zlomit odpor národů v Evropě v několika rovinách, jedním z nich je odpor proti sionistické globalizaci. Hlavním z procesních nástrojů je plán na odstranění vlasteneckých sil z politických stran, izolace těchto kádrů od vlivu na rozhodovací procesy a následná transformace těchto “očištěných” stran do fiat-alternativních, řízených opozic a umírněných stran, které nebudou usilovat o likvidaci projektů sionistické globalizace (jako je např. projekt EU), ale budou tlaky ve společnosti uvolňovat moderovanými a umírněnými požadavky na mírné procesní změny v Evropě v rámci reforem. Proces Gladio East byl odsouhlasen na poslední schůzce skupiny Bilderberg a podílejí se na něm všechny zednářské lóže, Rotary kluby a nadnárodní fondy. Všechno, co vidím, že se děje v SPD v této chvíli, odpovídá popisům procesů operace Gladio East. A to je děsivá zpráva, protože jsem nečekal, že realizace této operace přijde tak rychle”.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Chybí peníze na důchody? Babiš to označil za lež. Systém penzí však hlásí deficit

Systém penzí v Česku se letos dostal po předchozích dvou letech znovu do propadu. Za první pololetí deficit dosáhl 13,85 miliardy korun. Před rokem byla penzijní soustava v přebytku 6,28 miliardy. Vyplývá to z údajů ministerstva financí o hospodaření systému důchodového pojištění. Půlroční příjmy z pojistného kvůli koronavirové nákaze a krizi jsou proti loňsku zhruba o 1,5 miliardy korun nižší, výdaje se ale zvedly asi o 18,7 miliardy. Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes novinářům v Terezíně řekl, že peníze na důchody nechybí a chybět nebudou.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/651211/chybi-penize-na-duchody-babis-to-oznacil-za-lez-system-penzi-vsak-hlasi-deficit.html
P.S. – pan premiér se zase vzteka. Uvidíme za několik měsíců kdo má pravdu.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Aldo, jsem rád, že se VK v pátek zmínil o 6 milionech statních pojištěnců. Dříve mi to nedocvaklo.
20 miliard deficitu jsou drobné.
Vláda manipuluje s 1/2 rozpočtu ČR, vybraných jen z mezd. Je to složité na pochopení, vybere se na odvodech 900 miliard, lidem se nakuká něco o pojištění a vše se utratí do koruny. Správně ukradne.
Deficit je teď cca 4 bilionu, názor, za deset let se uvidí 🙂 Někdo počítá tento deficit v souvislosti s poklesem počtu dětí o milón, ekonom to snadno vyvrátí.

Odbočil jsem, vláda schválně motá stamilióny miliard na penze a zdraví. Po vykradení penzijního fondu v roce 1993 v hodnotě 1200 tun zlata, chybí rezerva. MF popírá existenci tohoto fondu.
Dnes stát vynakládá na penzisty 500 + 200 (zdraví) miliard ročně. Stát negeneruje peníze, vše platí pracujicí a těm se krade jejich pojištění.
Další stovky miliard jdou na další soc. výdaje.

Držím palce společnosti, ať to zvládne. Babiš působí silně, sto miliard není pro něho problém přesunout. Má žolíka, 2 bilióny úspor obyvatelstva 🙂
Další stovky miliard jdou na další soc. výdaje.

Selská úvaha. Dnes dva pracující živí jednoho penzistu (19 tis), v budoucnu obráceně.
Fungující pojištění pracujících je možné pouze ve výchově práceschopných dětí. Fondy, banky ne, vše se tam ukradne.
Nemůžu tolerovat 50 miliard, ukradený ročně rodinám schopným pracovat. Chcete odkaz na odborné výpočty?