Putinovi k narozeninám s nožem v ruce?

Putinovi k narozeninám s nožem v ruce?

Putinovi k narozeninám s nožem v ruce?

Narozeniny V. V. Putina, ruského prezidenta, se neobešly bez obligátních gratulací jak jeho stoupenců, tak jeho protivníků, či odpůrců. Podle toho se také nesl obsah gratulací, které mu byly víceméně virtuálně sděleny. Pozoruhodné na tom jsou „upřímná, dobromyslná až srdečná přání“ představitelů jeho odpůrců, zvláště sprostořeké paničky Džamily Stehlíkové, která je ve svém přání daleko nejupřímněji nepřátelská a to se svým „narozeninovým dortem novodobého velkodobyvatele Putina“.

Paní Stehlíková, vědoma si podpory jistých lidí z okruhu pražské kavárny a pravdoláskařů, se i nadále vůči Vladimiru Putinovi projevuje velmi netaktně, agresivně, na ženu až nepřiměřeně hrubě a neurvale. Stejně jako jsem se dříve vyjádřil o slavné české rodačce, dnes dlouhodobě ve službách USA, Madeleine Albrightové, alias „Madlence“, že je „kráva“, musím po všech dosavadních zkušenostech konstatovat, že totéž si myslím i o „Milce“ Džamile Stehlíkové. Sorry, ale sama si o to říká.

D2A6EAC7-4794-4E5A-A8C7-F965E521B278_mw1024_s_n.jpg

Hned v patách za ní exceluje několikanásobně titulovaný (!) Pavel Svoboda, přesněji doc. JUDr. Pavel Svoboda Ph.D., D.E.A., který jen bůhví proč připomíná s narozeninami V. Putina nemaje nic společného, přání ve tvaru “K blahopřání by se jistě připojila i Anna Politkovská, ruská novinářka, kterou zavraždili přesně v tento den,” chtějíc zřejmě provokativně naznačit jeho nepřímou spoluúčast na této tragické události.

Pan Svoboda se honosí mnoha tituly, které by jej měly předurčovat k vysokému stupni inteligence, které se mu jaksi evidentně nedostává. Jakkoliv je jeho blahopřání (dá-li se to za blahopřání považovat) vyřčeno slušně, jeho obsah prozrazuje zášť, nevraživost, nenávist, samolibost a odpor, který je patrný s narážky na zcela neopodstatněné tvrzení, že prý „ Dosavadní ruské nálety v Sýrii zhoršují situaci a způsobí další migrační vlnu“!

Na tuto provokační poznámku se stejným provokativním záměrem navazuje rovněž člověk vzdělaný, pan JUDr. S. Polčák konstatováním, že „Přál bych mu do Ruska ty davy uprchlíků, které jeho zcela nezodpovědné bombardování v Sýrii vyvolá. Bohužel s tím se budou muset vyrovnat jiné státy jako Turecko, Jordánsko, Libanon a i evropské země“, vyslovuje své obavy pan Polčák. Jeho partajní kolega Mgr. P. Gazdík vzkazuje V. Putinovi „ jako politikovi probuzení úcty k mezinárodnímu právu, opuštění silové politiky a mnohem větší úctu k individuálním lidským právům“.

Velmi otevřený v blahopřání V. Putinovi byl místopředseda ODS pan M. Kupka, který zcela jasně, bez skrupulí a na přímo vyjádřil nejen svůj, ale rovněž vztah a postoj ODS k oslavenci, ale i Rusku jako takovému, když mu ve formě blahopřání poslal militantní vzkaz, že mu přeje “Především silnější a akceschopnější Spojené státy a Evropskou unii, aby neměl tolik práce s pácháním svého „míru“ na Zemi.” Tím dal naprosto otevřeně na vědomí, pro koho tluče jeho odeesácké srdce, čí chleba jí a píseň zpívá, komu fandí a politiku „ku prospěchu ČR“ obhajuje!

[VIDEO] Vladimir Putin si na své narozeniny zahrál v Soči relaxační hokej s bývalými hvězdami NHL

O obsahu gratulací užvaněné Lángšádlové a hrubiána a neurvalce Ženíška je snad zbytečné psát. Vážený čtenář si snadno domyslí jejich ne jinak než zcela „upřímné a srdečné dopisní přání“, páchnoucí kyanidem nebo výbušným práškem. Ti výše jmenovaní jen potvrzují svou identitu, primárně vztah a postoj ke světové proamerické politice, která je tak dobře živí.

Není překvapením, že za jejich přáním se skrývá mimořádně silná nenávist a zášť a pokud je jejich přání nějak upřímné, pak je to evidentní vztah k nihilismu všeho ruského, samotného Putina zvlášť. Jinými slovy jsou ve stejné pozici, jako v Rusku v 60. letech 19. stol., kde se rovněž praktikovalo podobné hnutí proti všem nesouhlasným řádům a postojům. Nicméně, tyto dámy a pánové jen české veřejnosti připomínají, kam je zařadit, ocenit jejich zásluhy pro ČR a v případě voleb komu dávat volební preference!

Zdroj: [1]

Jiří B a ť a , 13. října 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Graupenschauer
Návštěvník
Graupenschauer

Jsem zcela zaskočen logikou p. JUDr. Polčáka, který viní Rusko a Putina z toho, že uvedl do pohybu vlny migrantů ze Sýrie, když na cestě do Evropy bylo v pohybu cca 1,5 milionu běženců již v okamžiku, kdy ruské nálety na islamisty v Sýrii byly zahájeny. Je vidět, že logika právníků je opravdu odlišná od logiky “normálních” lidí, jak se o tom ostatně často přesvědčujeme při sledování různých soudních procesů. Bravo, pane Polčáku, teď jste jedničkou namísto Kalouska vy.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jirko, ja bych spis rekla, ze Putin vede Rusko., nikoli, ze mu vladne. Jinak ty zviratka kalejici na vlastnim dvorku, to je presne!

bumbrlik
Návštěvník
bumbrlik

Pěkně jste to vystihli a pokud je národ rozhádáný dobře se vládné takovýmu lidu.

Akrij
Návštěvník
Akrij

Putin vládne Rusku…
Domácí slepice kvokají, ratlíci štěkají a společně kálí na vlastním dvorku…
Každý dle svého určení.