Putinovi k narozeninám: Pozdrav z “okupovaného” Krymu

Putinovi k narozeninám: Pozdrav z “okupovaného” Krymu

V první výročí připojení Krymu k Rusku, tedy ve výročí tzv. anexe Krymu, proběhl na Krymu koncert u příležitosti Dne Ruska. Závěrečnou píseň (čas 8:20 videa) lze použít jako blahopřání tomu, který lidem vrátil pocit hrdosti a toho, co se jmenuje vlastenectví a co zpěvačka zpívá slovy: “Ja ľubľu etu zemliu”. Je mi jedno, že jde o Rusko a ruského vůdce, nad tím totiž vítězí fakt, že nějaký vůdce nějakého národa lidem dává jednu z nejzákladnějších lidských potřeb a tou je potřeba někam patřit – mít někde kořeny. Zcela pragmaticky se to jmenuje “vlastenectví”, což znamená tu velkou rodinu, ve které teprve může fungovat každá rodina, jak se zprofanovaně říká, “základ státu”.

Vlastenectví, o kterém se nás EU snaží přesvědčit, že je to zbytečnost a rozkladem národů, rodinných vztahů a přistěhovaleckou politikou na tom pracuje. Ale ať se každý zadívá do tváří těch lidí a pak ať si sám pro sebe zkusí odpovědět, jestli vlastenectví je jen prázdný pojem.

Putinovi dodatečně k narozeninám všechno nejlepší!

PS: Připravuji krátký článek “Narozen 7. října 1952” a už nyní mohu prozradit, že je to horoskop tak trochu na způsob Johna Lennona, tedy veskrze etický. A takovým lidem je třeba fandit!

-Pozorovatelka-  13.10.2015

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
tomas
Návštěvník
tomas

To je estráda jak s NDR. Značně mě to pobavilo. Německo, Japonsko jsou země, které se vyrovnali s vlastním nacionalismem. Putinovou největší chybou na Rusku je posilování nacionalistické noty.

Silentio
Návštěvník
Silentio

Četli jste už toto: http://www.ceska-justice.cz/2015/10/prezident-milos-zeman-je-podle-zpravy-rady-evropy-islamofob/. Jen mi prolítla hlavou asociace na neustálé napadání našeho prezidenta (zmiňovala jej ve svém článku na AE i Pozorovatelka), rudé trenky nad Hradem a ztracená standarta – výklad v rámci symboliky, seriál Atentát na americké baště…A vůbec, ale vůbec z toho všeho nemám dobrý pocit.

p8ja
Návštěvník
p8ja

Pro uplnost, Krym je rusky od roku 1783, kdy h Jekaterina ze Stetina ” získala”. Jo uvozovky jsou fajn 🙂

LIKAN1975
Návštěvník
LIKAN1975

Být hrdý na svou zem dokáže Čech pouze při sledování sportovních přenosů. nadávat na systém dokáže každý, ale změnit něco od základu nikdo nechce. Putin mi nic neudělal, ukazuje lidem co je důležité. Pojem vlastenectví se již dávno vytratil. Za tu hroudu, po které chodíme a na které jsem se narodily, je ochoten bojovat málo kdo. Kdo si myslí, že vše co Rusko provedlo ať si najde videa k vyjádření otázky, kterou Putin dostal, ohledně vojenské aktivity, kterou Ruská armáda provádí. Pak pochopí o co vlastně Rusku jde. Putin je pro mnohé rozporuplná osobnost. Ale nazývat jej diktátorem v televizním vysílání, jako Nova ve Střepinách to je na pováženou. Diktátoři světa: USA, NATO, EU.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Mimo téma, ale důležité. Guvernér Japonské Okinawy anuloval povolení k výstavbě nového Amerického letiště na ostrově.
http://rusvesna.su/news/1444703411

Sheldon Adelson
Návštěvník
Sheldon Adelson

SSA končí, rozhodující události přijdou za pár dní, 25.10. a poté 3/11 a 5/11….
https://www.youtube.com/watch?v=wm08S6WmZEM
http://www.tartaria.sk/poznavanie/2015-08-23-16-06-47

Aksal
Návštěvník
Aksal

Všem, kteří Putinovi nemohou přijít na jméno.
Uvědomte si, že prezident Putin má ve své zemi podporu 86 % veškerého obyvatelstva. Ti liberálové, kteří se snaží Putina celé jeho funkční období zvrhnout mají podporu jenom necelé 2 % obyvatel. Ostatní mají podporu ještě menší.
Není vám divné, proč obyvatelé tak podporují svého prezidenta? A celý takzvaný západ mu nemůže přijít na jméno? V čím zájmu má prezident pracovat v zájmu svého lidu, nebo v zájmu cizích mocností???
Nezdá se vám, že se ve vašem přemýšlení stala někde chyba?
Je mu vyčítáno, že na čele své země je dlouhé období. Tak proč vám nevadí, jak dlouho je u moci frau Merkel. Nebo britská královna. Proč měnit vůdce, když s jeho prací je spokojeno takřka všechno obyvatelstvo? Vždyť ani trenér nemění sestavu mužstva, pokud se mužstvu daří a vyhrává. U všech se to chápe, akorát u Putina ne.
Představte si, že máte výborného lékaře, ke kterému máte důvěru, ale podle nějaké “demokracie” by jste museli lékaře každé 4 roky vyměnit. Líbilo by se vám to? Pro Rusy je Putin něco jako nenahraditelný lékař, který vyléčil jejich zemi od bídy devadesátých let. A ze všech stran musí poslouchat, že si mají zvolit někoho jiného, protože to, že mají Putina, není demokratické. Dochází vám, jaká je to blbost?Co je komu do toho, koho si ruské obyvatelstvo zvolilo do čela své země. I kdyby jste od jedu praskli, nazvali Putina diktátorem, uzurpátorem, nebo ještě hůř, nic nezměníte na tom, že Ruský lid svého prezidenta miluje a podporuje ho…
Tím, že urážíte ruského prezidenta, urážíte nejenom jeho, ale celou zemi včetně jejích obyvatel…

Alkid
Návštěvník
Alkid

V SSA je přece “demokracie” a “svobodné volby”. 2 strany si ze svého středu vyberou kdo dostane od tamnějších nejbohatších oligarchů, vlastníků zbrojovek a bank, miliardu dolarů na předvolební kampaň. A tyhle 2 loutky jim věnovanou miliardu dolarů vrátí v předvolební kampani, prostřednictvím reklamy a médií, které tito oligarchové vlastní také. Když některý prezident, chce zbanit vlivu FED nebo chce dělat mírotvorce tak je na něj spáchán atentát a závěrečná zpráva je podobná té o září 11…

Pe-tri
Návštěvník
Pe-tri

Ve svém probouzení je vhodné pokročit. Tady nejde o racionální chápání souvislostí, potažmo očekávání, že se někdo názorově “polepší”. Tady jde o systematicky vedenou, tvrdou a dlouhotrvající válku mnoha tváří, ve které temná strana síly obratně využívá vlastnosti lidské psychiky – nechat se zmanipulovat silnějším mentálním působením, účinkujícím přes média.

A tito, mysl druhých znásilňující, manipulanti samozřejmě velmi dobře vědí, jak se věci po pravdě mají, ale jim nejde o pravdu potažmo fakta, jim jde jen o zblbnutí hlav/myslí davu, který nemá ani čas ani prostředky dělat si na dění kolem sebe vlastní názor. Možná jediná léčba zde je alternativně informovat a ukazovat davu, že věci mohou být jinak (samozřejmě že jsou jinak, ale pro navedené/podvedené/zmanipulované/vymyté mozky to tak jasné není), než jim prolhaný a zkorumpovaný mainstreem ukazuje při pravidelných dávkách televizních lží a dezinformací.

Dokud jeden nepochopí konceptuální rámec této války, většina věcí pro něj je jen věcí interpretací či propagandy z té či oné strany. Nicméně ti, kteří se pokoušejí působit alternativně je nanejvýš žádoucí pochopit, celkový kontext této války a neočekávat, že pouhým sdělením jiné – pravdivé informace se A. – kdokoliv z temné strany síly chytne za nos a řekne si – hmm pochybil jsem a přichytili mě při tom, musím se propříště polepšit a za B. – prakticky kdokoliv z běžně pomýlených, indoktrinovaných dezinformacemi si řekne – aha, tak tak to je, a já blázen jim na to skákal.

Kdepak ti první vědí že manipulují a je jim celkem jedno, že to někdo odhalí, v dezinformativní činnosti budou na 100% pokračovat dál a ty druhé čeká po určité době kulturně-sociální šok z uvědomění si toho, jak masivně, systematicky a na 100% od svého narození byli obelháváni. A tohle zpracovat obecně není jednoduché. Prvotní reakce je téměř vždy – to přece není možné, aby nám tak lhali.

P.

Akrij
Návštěvník
Akrij

No to by tak hrálo, aby se k moci dostali lidé, co pracují pro svůj národ. Aby naslouchali hlasu lidu. To si za chvíli obyčejní lidé začnou určovat co a jak… To přece nejde, kam bychom přišli? Zatím jen pomluvit, pošpinit, a až to půjde, zlikvidovat!

peter
Návštěvník
peter

keby ho rusi “neokupovali” tak sa už krym topí v krvi,to by bolo pre teba asi lepšie že.To že je tam pokoj ti vadí čo.

Mr. Dat
Návštěvník
Mr. Dat

Proč máte okupovaný v uvozovkách? Kazdy prece ví, že ho Rusaci okupuji 🙂 Chapu, ze vas plati ruska vlada, ale it ak byste se mohli drzet faktu

Vesna
Návštěvník
Vesna

Ty asi nepoznáš vnútorné členenie ZSSR? Asi nepoznáš právne akty usporiadania štátov v bývalom ZSSR? Nepoznáš právne akty ktorými ZSSR skončil a vytvorilli sa nové štáty a nástupnícky štát. Nepoznáš medzinárodné právo, ktoré upravuje existenciu štátov, štátnych útvarov a hranice štátov?
Nepoznáš!
Keby si poznal skutočnosti aspoň okrajovo, vedel by si akú sprostosť si napísal. Okrem teba, sprofanovaných médií a zopár papagájov protiruskej propagandy nikto nehlása to čo si napísal.
Krym nie je anektovaný ani okupovaný, pretože na základe dokumetov by to bol právny nezmysel.

kruton
Návštěvník
kruton

Suhlas, ale veci sa maju tak, ze nejake pravo je uz dlho dlho ignorovane. To pravo plati len pre goyimov, makacenkov, otrokov, ktori veria v nejaku spravodlivost a ta zial neexistuje. Tak ako na Slovensku nikdy nesedel politik za zlodejiny a klamstva, tak USA nikdy nemoze byt za tie ohavnosti potrestane, nejake pravne dokumenty su irelevantne. Aby spodina bola kludna, vytvorili iluziu medzinarodneho prava, v skutocnosti ale len silnejsi pes jebe. Rusi to dobre vedia, ze na opacnej strane cakat len to najhorsie. A u nas by si mali vsetci dobre uvedomit, ze posledne velke vojny isli cez nasu zem vzdy od zapadu.

Honzík ze Západu
Návštěvník
Honzík ze Západu

pane Date,kdybych byl kapitán Jaen Luc Picard, tak bych řekl Laforžovi, aby se na tebe podíval, že s tebou evidentně něco není v pořádku.. Co to plácáš? Jak každý?? Já si nejsem vůbec vědom toho, že bych ti kdy povolil za mě myslet, či ještě hůře mluvit! To je za A. Za B se zeptám, jak jsi dospěl k tomu, že Krym je okupován? Spíše Krym je navrácen tam, kam vždy patřil.Ale to by ti spíše měl vysvětlir někdo, s bohatou historickou mírou vědomostí o Krymu a Sovětským svazu,. Jak to tam tenkrát bylo či nebylo. Nicméně světu se nezdá, že by lidi na Krymu byly nasraní ba dokonce zoufalý.. A když sme už u toho. Nevadí tobě, že NATO okupuje snad každou zemi?? Nelegálně!! Sou tam jen proto, že lid bývá zrazován vlastníma vládama… 2 sv. válka skončila 1945. Sovětský svaz 1991 u nás byl ten podfuk klíčovej plánován pečlivě na rok 1989. Připomínám že pečlivě. A co se dělo dále? Okupace pkračuje dodnes. Ano..přesně tak. v německu ani nikde jinde po světě nemají jednotky NATO co dělat. Místo toho nejen že tam jsou, ale oni i oblkičjí Rusko.. i když sou to dementi a nemají šanci, tak tohle dělají a takhle to je. Se vsadim, že ty seš jeden z těch blbců, co právě podmázla americká ambasáda nebo jiný hnojiště. To máš blbý ale.. Brzy tě už ani nebudou potřebovat 😀

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Vezměte si prášek (na hlavu). Je to bílé, kulaté a strká se to také do hlavy. Pokud jde o mne, ruská vláda má s placením zpoždění, značné. A propos, narodil jste se savcům porodními cestami nebo vás vytáhlo slunce se zhnilého pařezu?